EeL verl Mar S.O. Red Stars heren kregen klop van Lokomotief Red Stars basketball organiseert scholierentoernooi Papillon-dames verslaan Red Stars-dames met 61-27 Zwaar bevochten gelijkspel voor Duinkikkers heren I 6-6 Hengelkampioenen bij H.S.V. „de Snoekbaars" Soester schakers zwak gestart Combinatie Altenaar/ Reyerse generaalkampioen van P.V. De Vriendschap B.C. BADSO organiseert Schoolbadmintontoernooi. Rustige week Olympia/ Parades Meisjei beste a BASKETBAL BASKETBAL BASKETBAL WATERPOLO G. J. v.d. Hoef en E. van BeeTc: VISSEN Ski-markt in Amersfoort SCHAKEN DUIVENSPORT BADMINTON BESTELAUTO HUREN? AUTOSPORT Uitslagen van de 12e Amro-Rit 18 Soester Courant van woensdag 27 oktober 1982 18 19 Red Stars Hl - Lokomotief: 80-131 Afgelopen zaterdag vertrok het team heren 1 van Red Stars voor een zeer moeilijke uitwedstrijd tegen koploper Lokomotief naar Rijswijk. Het team van Lokomotief is grotendeels opge bouwd uit de spelers van het junioren team dat 2 jaar geleden Nederlands- kampioen werd. Toch hebben de Soes- ters uitstekend gespeeld tegen deze ge oefende formatie. Hoogtepunt was een spectaculaire dunk van center Robin Varekamp na een snijdende pass van Jan Mulders in de bucket. De schot vaardigheid van de tegenspelers gaf echter de doorslag: de eindstand was 131-80. Red Stars Dl Juventus: 81-44 Zaterdag speelde het damesteam te gen Juventus uit Schiedam dat onder aan de ranglijst staat. In de eerste helft speelde de Soester dames man-to-man, wat echter 17 persoonlijke fouten op leverde. Door deze vele fouten kreeg de tegenstander veel vrije worpen toege kend zodat de ruststand 37-28 was. In de tweede helft ging men over tot een 3-2 zóne wat minder persoonlijke fouten gaf. De laatste 5 minuten lever de een zöne-press 20 punten op. De eindstand werd 81-44 voor Red Stars. Topscoorster in de wedstrijd was Mo nique Lotze. Red Stars Mal Green Eagles: 83-50 Coach Harry van de Heuvel kan de komende jaren qua talent goed vooruit. Dat bleek ook zaterdag j.1. Topscoor ster was Sandra van Embricqs met 22 punten en zij mag nog 4 jaar bij de junioren spelen. De eerste helft kende geen problemen zodat de rood-witten de rust met 39-23 voorsprong ingingen. Met de tweede helft hadden ze ook geen moeite, waar door de stand op 83-50 kwam. Programma: Beukenda130oktober: 18.30 uur: MBl - Duckers 1 18.30 uur: Bl - Crackerjacks 1 20.30 uur: Hl - Vent Axia Lakers 21.00 uur: H2 - BZ '72 1 Voor de 16de keer zal tijdens de kerst vakantie weer een grote groep Red Stars mensen alles in het werk stel len om van het scholierentoernooi een succes te maken. Reeds enige tijd zijn alle uitnodigingen verstuurd aan hoofdzakelijk Soester scholen. Zoals vorig jaar al bijna gerealiseerd, gaat het ernaar uitzien dat alle ba sisscholen van de partij zijn. zodat gesproken mag worden van een onge kende animo voor de basketballsport onder de lagere scholen. Waarschijnlijk zal opnieuw anderhal ve dag van dit kolossale toernooi ge heel in het teken van de minibasket- ball staan. De grootste prijs in deze klassen bij een eventueel kampioenschap is de deelname aan een landelijk kam- pioenstoernooi. Hierin komen alle winnaars van plaat selijke basisscholentoernooien te gen elkaar in het strijdperk. Vorig jaar viel deze eer te beurt aan de Theresiaschool en de Van der Hucht- school, die hierbij respectievelijk de 2e en 4e plaats wegsleepten. Uiteraard proberen deze scholen ook dit jaar een gooi te doen naar dit kam pioenschap. maar daarvoor moet dan wel eerst de strijd aangebonden wor den tegen de overige (30) basisscholen uit Soest. Een andere afdeling waar zeer inte ressante wedstrijden uit voort kunnen komen is de groep standaard- of schoolteams. Een geslaagde test vorig jaar heeft uitgewezen dat er span ning en sfeer wordt verkregen bij de wedstrijden tussen de beste school teams. In de verschillende leeftijdsklassen wordt hierbij op niveau gestreden om het schoolkampioenschap van Soest bij de middelbare scholen. Alle scholen worden hierbij opgeroepen hun beste mensen in te zetten om een interes sante poulerindeling te kunnen ver krijgen. De overige teams, die overigens de grootste categorie in het basketball- toernooi vormen, worden ingedeeld in de diverse recreatieve afdelingen. Hierbij is het de bedoeling zoveel mogelijk Soester middelbare scho lieren tijdens de kerstvakantie op één der toernooidagen sport te laten bedrijven. Zowel klassikaal als vrien- den-onder-mekaar kunnen op school niveau in deze afdelingen inschrijven. Ook dit jaar zijn naar een beperkt aantal niet-Soester middelbare scho len uitnodigingen verzonden om ook de Soester scholieren op deze scholen de gelegenheid te bieden zich in te schrijven voor dit toernooi. Afhan kelijk van de deelname van de Soester scholen en de zaalindeling tijdens de diverse toernooidagen zullen deze teams, zoveel mogelijk in onderlinge poules, worden ingepast. Het toernooi speelt zich af in sporthal Beukendal op 24, 27, 28, 29, 30 en 31 december. De mogelijkheid tot uitbrei ding van het aantal toernooidagen is aanwezig. De toernooileiding is er echter zeer op gebrand het aantal dagen beperkt te houden eventueel door een langere wedstrijddag of het spelen op 3 vel den tegelijkertijd. Ook dit jaar heeft de organisatie van het toernooi zich weer weten te verze keren van een zeer grote groep vaste medewerkers, waarvan de meesten reeds enkele jaren meedraaien in de organisatie. Mocht onverhoopt één der Soester scholen in de stroom van uitnodigin gen vergeten zijn dan is op onderstaand adres opgave nog mogelijk. Inlichtingen: R. F. J. Blok, Scalmeyer- pad 29, 3766 CD Soest, tel. 17349. De eerste konfrontatie tussen de twee Soester basketbalverenigingen is ge ëindigd in een eclatante overwinning voor Papillon. Het damesteam, onder leiding van coach Peter Hellinga speelde in feite een uitwedstrijd in sporthal Beukendal tegen de reserves van Red Stars. Beide teams hadden er echt zin in, doch de vele Papillon-supporters stimuleerden dit team zó, dat van meet af aan duidelijk was wie het sterkere team was. In de eerste drie minuten hielden beide teams elkaar nog in evenwicht, maar toen schakelde het Papillon team over van een zöne-verdediging naar een „box and One", waarbij vier dames zóne bleven verdedigen en een speel ster, Judith Wagenaar, „man to man" speelde op de gevaarlijkste Red Stars speelster. Dit pakte in de eerste helft zo goed uit dat de Red Stars dames niet meer aan scoren toekwamen en Pa pillon uitliep naar een 30-4 ruststand. Gelukkig kwam er in de tweede helft een kleine opleving aan Red Stars zijde, maar Papillon beheerste de wed strijd waardoor het in deze sportieve ontmoeting een 61-27 triomf werd voor Papillon, dat hiermede tot nu toe slechts één wedstrijd heeft verloren. Papillon Hoevelaken (heren) 81-45 Het herenteam ging zaterdag naar Hoevelaken en speelde daar tegen een niet sterk BVH. De Soester he ren waren vanaf de start van de wedstrijd veel en veel sterker en heb ben in feite in de eerste helft de wedstrijd al beslist. De ruststand was 47-22 voor de Soester formatie. De tweede helft was echt nog maar een formaliteit en coach Ben Roedelof wisselde dan ook regelmatig en pro beerde diverse spelers op een andere plaats uit. Hierdoor werd het verschil niet zo groot maar een 81-45 over winning spreekt boekdelen in deze ai te eenzijdige wedstrijd. Papillon A - SVA A (jongens) 46-38 Alleen de jongens junioren hadden een thuiswedstrijd tegen SVA uit Ameron- gen. Het Soester team was sterker dan de uitslag doet vermoeden en het heeft in de gehele wedstrijd geen moment in de gevarenzone gestaan. De Soester jongens openden door enkele afstands schoten van Pim van de Dijssel met een 8-2 score en bleven deze lichte voorsprong de gehele eerste helft hou den. Rus 29-22. In de tweede helft eenzelfde spelbeeld. SVA kon nog wel iets terugkomen, maar echt gevaarlijk dichtbij niet meer waardoor het een verdiende 46-38 overwinning werd voor de Soester jongens. Zondagavond weer basketbal In de Bunt Zondagavond kunnen de basketballief hebbers zich weer opmaken voor twee leuke wedstrijden in de thuishaven van Papillon, namelijk spelzaal De Bunt. Om 19.00 uur een zeer leuke wedstrijd want dan ontmoeten de beide koplo pers van de heren vierde klasse elkaar namelijk het derde herenteam van Red Stars tegen de reserves van Papillon. Om 20.30 uur speelt dan het eerste herenteam tegen Irene uit Bilthoven. In deze ontmoetingen zullen ook weer meespelen Henk van de Neut en als nieuwkomer Theo Vlug, die de gelede ren van Papillon komt versterken. Het damesteam gaat zaterdag, even als de jongens junioren naar Wouden berg, waar zij tegen de gelijknamige club gaan spelen. Uitslagen motorcross 23-10-82 Uitslag jeugdmotocross Overpelt België 50 cc Mini Versn. Marco Smit 3 80 cc Richard Muis 3 24-10-82 Uitslag jeugdmotocross Beringhe 50 cc Mini B Marco Smit 3 50 cc Mini A Henkjan Wolfsen 17 80 cc Promotie Pim Kerkdijk 14 80 cc Promotie Richard Muis 16 125 A Hans Reyerse 4 80 cc Grote wielen Gert Lam 3 SPORT Het eerste herenteam van de Duin kikkers heeft in Dienien tegen de Meeuwen één punt uit het vuur weten te slepen. In een vooral van Amster damse zijde onnodig hard gespeelde wedstrijd ging de strijd gelijk op, waarbij de Soestenaren zich steeds weer naast de Amsterdammers wisten te knokken. Het begin van deze wedstrijd, die slechts door één scheidsrechter werd geleid de tweede scheidsrechter bleef zonder opgaaf van redenen weg) begon goed voor de Duinkikkers. Via Hans de Looff kwamen zij op 1-0. De Meeuwen kwamen al snel terug tot 1-1. In een man-meersituatie kwamen de Soestenaren via Jan Vrakking op 2-1. Kort voor het einde van de eerste periode maakten de Meeuwen 2-2. De tweede periode kenmerkte zich door een feller, maar ook harder, spelende Meeuwen. De scheidsrech ter kon de wedstrijd niet meer in de hand houden, waardoor deze in een harde, ruwe partij polo ontaardde. De Meeuwen sloegen naar alles wat be woog en konden zodoende op 3-2 ko men, maar de Duinkikkers kwamen via Erik-Jan Koehof terug tot 3-3. In de derde periode kwamen de Meeuwen op 4-3. In de vierde periode wijten de Duin kikkers door Cees Thie op 4-4 te komen. Maar weer kwamen de Meeuwen op voorsprong 5-4, maar via Hans de Looff werd een man-meersituatie benut. 5-5. Op het eind van de wedstrijd waren er van beide ploegen twee man het water uitgestuurd. De Meeuwen zagen op dat moment kans om op 6-5 te komen. De ploegen waren nog niet compleet of via Henk Wijnmalen werd het 6-6. In een chaotisch einde, waarbij duide lijk bleek dat één scheidsrechter de wedstrijd niet in de hand kan houden, gebeurde er niets meer zodat de eind stand 6-6 was. Heren: Duinkikkers II - Kroosduikers II6-5 Heren II, dat nog ongeslagen was, moest aantreden tegen het tweede team van de Kroosduikers, eveneens ongeslagen. Enigszins gehandicapt be gon heren II aan deze wedstrijd, want topschutter Hans Vermeij was niet fit. De Kroosduikers, die enkele ex- internationals in hun team hebben, speelden erg geroutineerd. Voor heren II was dit de eerste sterke tegenstan der. De wedstrijd ging gelijk op. Eind stand eerste periode 1-0; tweede perio de 1-1; derde periode 3-2; eindstand vierde periode 6-5. Door dit resultaat staat heren II bovenaan met 10 punten uit 5 wedstrijden. De doelpunten wer den voorde Duinkikkers gescoord door Wim Hengeveld driemaal, Willem ten Brinke tweemaal en Hans Vermeij eenmaal. Heren Duinkikkers III Aquarein III 8-1 Ondanks afwezigheid van coach Ro nald Bast, die goed werd vervangen door Gerard Hengeveld, opende heren III explosief. Met maar liefst een 4-0 voorsprong werd het tweede partje begonnen. Het tweede partje gaf een terugval te zien, waarvan de tegen stander profiteerde. Een man-meersi tuatie werd door Aquarein uitgebuit, waardoor de stand 4-1 werd. In het derde partje konden de Duinkikkers door Leen Vulperhorst de stand op 5-1 brengen en in het vierde partje werd het nog 6-1 door Wilfred Egbers. Een goed resultaat dat heren III voor eigen publiek de eerste winstpunten oplever de. De doelpunten in deze wedstrijd werden gemaakt door: Marcel Hes driemaal, Robin Breij eenmaal, Leen Vulperhorst eenmaal en Wilfred Eg bers eenmaal. Dames: Duinkikkers I - Nereus II6-1 Deze wedstrijd leverde een overwin ning op. voor de „Duinkikkers". Een overwinning waarvoor de basis werd gelegd in het eerste partje. Een ruime voorsprong werd niet uit handen gege ven. Door dit resultaat is dames I nog ongeslagen. Dames: Duinkikkers II - U.W.V. 15-1 Dames tl had een goede start. Er werd snel gescoord door Patty Leeman in dit eerste partje, dat verder rommelig verliep. Het tweede partje kwam U.W.V. goed terug. Een doelpunt voor U.W.V. was het gevolg. Dames II kwam toch weer op voorsprong door Karin Stammes. Eindstand tweede part: 2-1. Door in de derde periode een vrouw- meersituatie te benutten liepen de dames uit naar 3-1. Gesterkt door dit resultaat kwam dames II los en scoorde dit partje nog twee doelpunten. Het laatste partje bracht geen verandering, waar door de eindstand werd bepaald op 5-1' Duinkikkers jeugd Ook dit weekend heeft de Duinkikker- jeugd zich kranig geweerd. De meisjes adspiranten, gehandicapt door het ont breken van de geblesseerde Monique Bieshaar, wist de volle winst te pak ken. In Vianen tegen Albatros zag het er aanvankelijk naar uit dat de Duin kikkers haar eerste nederlaag zou lijden. In de tweede- en derde periode werd de achterstand omgebogen in een 3-5 voorsprong. Na wat onvriendelijk heden in de vierde periode werd de uiteindelijke einduitslag 3-6. Een stuk moeilijker hadden de jongens adspiranten het in Utrecht. Tegen „De Kwakel" keek men al snel tegen een 2-0 achterstand aan. Echter voor het ver strijken van de eerste periode werd de stand weer gelijk getrokken. In de tweede periode was het „De Kwakel" wat de klok sloeg. Met een 4-2 achter stand werd er aan de derde periode begonnen. Nu werden de rollen omge keerd, de Soester poloërs kwamen via snel spel op gelijke hoogte, waarna ze een 4-5 voorsprong namen. In de laatste spelperiode vielen de Duinkik kers terug, waar de Utrechters dank baar gebruik van maakten. De score in de vierde periode was 2-1, waardoor de einduitslag 6-6 werd. Wedstrijdprogramma zondag 31 okto ber: 20.15 uur Duinkikkers Heren I-A.Z.U. Heren I te Baarn („De Trits") 21.00 uur Duinkikkers Heren II-Rapido Heren III te Baarn („De Trits") 21.45 uur Duinkikkers Heren Ill-Zeist Heren II te Baarn (idem) Op zaterdag 9 oktober j.1. werd door de hengelsport vereniging „de Snoek baars" Baarn - Soest, de laatste wed strijd van de zomerkompetitie gevist bij de Kleine Melm in de Eem te Soest. De zomerkompetitie 1982 heeft een zeer spannend verloop gehad, zowel in de eerste als in de tweede divisie, met wisselende kansen. Door verbetering van het Eemwater werd er ook duide lijk meer vis gevangen dan vorig jaar. In de eerste divisie was G. J. v.d. Hoef duidelijk de sterkste met 28 wedstrijd- punten. E. v. Beek kwam tot 31 wed- strijdpunten in de tweede divisie, ter wijl het aantal deelnemers zes man meer bedroeg dan vorig jaar. In de eerste divisie wist W. Groen de meeste vis te vangen, in de tweede divisie was dat E. v. Beek. Voor de grootste vis kwamen E. v.d. Kraats en H. Lentelink voor een trofee in aan merking, zij vingen beiden een brasem van 52 cm. De eindresultaten van de eerste tien deelnemers per divisie zijn als volgt: Klaverjas bij SEC Maandag 1 november a.s. is er weer klaverjassen bij SEC. Inschrijfgeld 2,50 per persoon. Er zijn voor de eerste tien winnaars mooie prijzen be schikbaar. Leden, donateurs, familie, kennissen en een ieder die SEC een goed hart toedraagt is welkom in het SEC-clubhuis aan de Bosstraat. Aan vang: 20.00 uur. Ie divisie 1: G. J. v.d. Hoef, 28 pnt. 2. W. proen, 38 ptn. 3. Th. Bosman, 40 ptn. 4. H. Lentelink, 44 ptn. 5. C. Hopman, 51 ptn. 6. C. Limper sr., 53 ptn. 7. H. J. v. Riet, 56 ptn. 8. W. v.d. Kraats sr., 58 ptn. 9. J. W. Post, 67 ptn. 10. J. Verwoerd, 71 ptn. 2e divisie 1. E. van Beek, 31 ptn. 2. O. Lammerse, 34 ptn. 3. E. Westerveld, 36 ptn. 4. C. Wijnands, 37 ptn. 5. H. J. Hibbel, 46 ptn. 6. A. de Bruin, 58 ptn. 7. H. Altena, 60 ptn. 8. W. J. Hibbel, 63 ptn. 9. W. v.d. Groep, 63 ptn. 10. H. Horst, 74 ptn. Restaurant II „Soester Natuurbad" v. Weerden Poelmanweg 4 Soest Tel. 13156 b.g.g. 11121 Voor een ouderwets gezellige brui loft, receptie of bedrijfsfeest. Ook voor uw vergaderingen reserveren wij onze zaal. Als vanouds vaste lage prijzen. Zeer grote parkeergelegenheid Het gehele jaar geopend Informeer vrijblijvend. Zaal: jfc. 200 personen. Skimarkt, wat betekent dat? U kunt uw oude ski's, skischoenen en- kleding, langlauf-artikelen en sneeuw kettingen, voorzien van maten, ter ver koop aanbieden t/m zaterdag 30 okto ber 11.00 uur. De verkoop zal plaats vinden tijdens de grootse Skimarkt op vrijdag 29 oktober vanaf 14.00 uur en zaterdag 30 oktober van 09.00 tot 17.00 uur bij Sportcentrum Wim Ja- quet te Amersfoort. Enkele punten die u in de gaten moet houden: 1. Voor ieder aangeboden artikel vra gen zij geen verwerkingskosten. 2. U bepaalt zelf de verkoopprijs. 3. Ieder artikel moet gereinigd en voor zien van maten zijn. Er mogen geen gebreken aan zijn (te oud of onveilig materiaal kan geweigerd worden 4. U koopt deze gebruikte skikleding en skimaterialen voor eigen risico. Zij stellen alleen hun ruimte en bemidde ling beschikbaar. Verkopen alleen a contant. 5. Voor het na afloop niet in orde zijn van kleding, schoenen of ski's kunnen zij uiteraard niet Instaan. Ook rullen is helaas niet mogelijk. 6. Skimateriaal kan te allen tijde bij hen gerepareerd worden zoals: slijpen, afstellen, waxen. 7. T/m zaterdag 13 november worden de verkochte artikelen middels ski- sport-waardebon afgerekend en de niet verkochte artikelen moeten voor die tijd opgehaald zijn, daarna is dit niet meer mogelijk. Zie ook de advertentie elders in deze krant. Het tweede tiental van de Soester Schaakclub zal vermoedelijk niet met veel plezier terugdenken aar. de com petitieouverture. In Amersfoort ging het reserveteam van „Soest" vorige week donderdag koppie onder. De cijfers aan het eind van de vier uur speeltijd waren duide lijk. Op het scorebord prijkte op dat moment een 8-2 overwinning voor Ons Genoegen 2, een resultaat dat vooraf voor onmogelijk was gehouden gezien het feit dat de. Keistedelingcn vorig jaar maar net het tweede klasserschap binnen de Stichts Gooise schaakbond hadden weten te prolongeren. Dat de verwachtingen te hoog gespan nen waren werd al snel duidelijk toen negende bordspeler Louis Silkens al in de openingsfase van het bord gecom bineerd werd door zijn theoretisch beter onderlegde tegenstander. Bij die ene nederlaag zou het niet blijven want als rijpe appelen vielen de punten voor de Amersfoorters van de boom. Renger en Balvers volgden al snel het voorbeeld van Silkens. Eerst genoemde dacht aan een ietwat onbe suisde actie een vol stuk over te houden maar toen de kruitdampen waren op getrokken bleek de dame van de Soes ter in de strijd gesneuveld te zijn. Ook Balvers had iets meer verwacht van een op het eerste gezicht niet slecht stukoffer. Voor zijn loper kreeg hij twee pionnen terug maar er restte even later een stelling die de tegenstander zeer kansrijk maakte. Er pakten zich nog sombere wolken boven Soest samen toen ook De Gier zich hopeloos vergalloppeerde. Gus- tafsson had inmiddels aan het vijfde bord het eerste halve puntje op de scoretabeilen gebracht. Het geluk lachte Soest nog enigszins toe toen Hajo Schipper constateerde dat zijn tegenstander te veel bedenktijk had gebruikt. Zodoende kwam hij nog goed weg met een vol punt in een stelling die als verloren beschouwd kon worden. Tegen het einde van de speeltijd had Van Dijk nog een tweede punt in de wacht kunnen slepen als hij wat door tastender te werk was gegaan.Dat manco kostte hem uiteindelijk de kop. Ook kopman Braf ging in een moeilijke stelling onderuit na de hele partij al onder zware druk gestaan te hebben. De partijen van Goes en mej. Suyk werden afgebroken. Goes nam genoe gen met remise maar bleek zich daar mee tekort gedaan te hebben toen alle varianten naar winst voerden. Na enige arbitrage werd de hang- parti^yvan mej. Suyk gewonnen gege ven nadat ze in de partij al een stuk was achter gekomen. Na afloop van het seizoen 1982 zijn de klassementen weer opgemaakt. De Comb. Altenaar/Reyerse werd ge neraalkampioen. Tevens werden zij le generaal van de Afdeling Midden-Ne derland van circa 3660 leden. 4 maal ging er een duif van W. v. Lent met de eerste prijs strijken, 4 maal een duif van de Comb. Al tenaar/Reyerse. 3 maal een duif van J. Koster. 3 maal een duif van J. Kamerbeek. 2 maal een duif van H. Blom. 2 maal een duif van de Comb. Sukel- v. Klooster. 2 maal een duif van H. Rauch. 1 maal een duif van A. Stolker. 1 maal een duif van C. Vaessen. 1 maal een duif van J. Kruseman. 1 maal een duif van R. Scheffers. 1 maal een duif van A. Grift. 1 maal een duif van A. Kok. Een scène uit de wedstrijden tijdens het Schoolbadmintontoernooi in sportzaal De Bunt FotoHerman van Dam Afgelopen woensdag werd door B.C. BADSO voor het 6e jaar het schoolbad mintontoernooi georganiseerd. Dit jaar streden er 9 scholen uit de ge meente Soest om de wisselbeker die af gelopen jaar in bezit was van de The resiaschool. Om te voorkomen dat er te lange wachttijden zouden ontstaan speelden de meisjes 's ochtends en de jongens 's middags. Nadat de meisjespartijen waren afge werkt kwam de Katholieke Basis School uit Soestdijk als eerste uit de bus en de Wethouder de Haanschool uit Soesterberg eindigde als tweede, waar door deze 2 scholen in ieder geval een beker mee naar huis mochten nemen. Vanaf half twee was de Bunt gereser veerd voor de jongens die ook 8 rondes moesten spelen om zoveel mogelijk punten te vergaren voor hun school. Er werd ook door de jongens fanatiek ge slagen zodat 's middags de Wethouder de Haanschool met de eer ging strijken, met de Achtbaan uit Soest als goede tweede. De school met de meeste punten van de jongens en meisjes samen kon de wisselbeker meenemen en dat is dit jaar de Wethouder de Haanschool geworden. De eerste teams behoefden niet in actie te komen voor de competitie. Het derde dames team speelde wel, maar wist geen punten te behalen bij Odis in Korte hoef. Heren 5 liet een steek vallen door van het lager geklasseerde Devu te verlie zen. Heren 8 pakte de volle winst tegen Leos. Devu - Olympia 5 3-1 Olympia 5 begon de eerste set erg nerveus. Door slecht spel werd deze set verloren met 15-8. De tweede set werd gekenmerkt door slecht spel van de spelverdelers, waardoor de aanval niet goed kon functioneren. Ook deze set ging verloren met 15-10. De derde set begon voor Olympia minder leuk om dat aanvaller Joop Visser door een ernstige blessure voor wel zes weken is uitgeschakeld. Deze set was de span- nenste en mooiste uit de wedstrijd. Er was een gelijkopgaande strijd waarbij Olympia aan het langste eind trok: 18-20. De vierde set begon goed voor Olympia 5. Het leek erop dat ze deze set zouden gaan winnen, maar door on gecontroleerd spel werd deze set verlo ren met 15-11. Het was een verdiende overwinning voor Devu 3-1. Olympia 8 - Leos 6 3-0 Het was een gelijkmatige overwinning voor de heren. Er werd goed en met veel inzet gespeeld, vooral in de eerste set, waarbij de 50 -ers als jonge hinden tekeer gingen. Deze set werd gemakkelijk gewonnen. De tweede en derde set werden gekenmerkt door verdedigend en aanvallend goed spel. Het was een terechte overwinning voor Olympia 8, waarbij Leos er niet aan te pas kwam. AGAVS 2 - Olympia 6 3-0. De heren konden niet voor spektakel zorgen in het dorpshuis in Soesterberg. De veteranen moesten hun meerdere erkennen in AGAVS 2. De Soesterber- gers wonnen verdiend met 3-0. Dames Odis - Olympia 3 3-1 De Olympia dames gingen met een team in zee dat tamelijk incompleet was. Toch werd het een spannende partij, al trokken de Olympianen uit eindelijk aan het kortste eind. Ze misten duidelijk een sterke aanval en de beweeglijkheid was ook ver te zoeken. Een verdiende overwinning voor Odis. Jeugd Meisjes Olympia C2 - Spirit C3 2-1 De eerste set werd gelijk al spannend en liet een gelijkopgaande stijd zien waar vooral de opslag, de doorslag moest geven. Het werd een 16-14 over winning voor de Olympiadames. De tweede set verliep een stuk makke lijker. Door een goede opslag en slecht spel van Spirit was het al snel 15-10 voor de oranje-zwarten. De derde set werd verdiend verloren. Er werd slecht gepassed waar Spirit knap gebruik van maakte en deze set won met 7-15. Programma: Dames: 28-19: 21.30uur Beukendal: Olympia 3 - Servio 28-10: 21.30uur Beukendal: Olympia 3 - Servio 20.15 uur Beukendal: Olympia 4 - Oberon 2 19.00 uur Beukendal: Olympia 6 - SVH 4 29-10: 20.15 uur De Dissel: SH'71 - Olympia 7 30-10: 17.00 uur De Bunt: Olympia 1 - Labyellov 15.00 uur De Hilt: Voleem - Olympia 2 16.30 uur De Kwakel: Odis - Olympia 5 Heren 28-10. 21.30 uur Beukendal: Olympia 3 - GVC 2 20.15 uur De Koppel: Vollkei 7 - Olym pia 5 20.15 uur Beukendal: Olympia 6 - Surf 2 29-10: 21.30 uur De Blijk: Nederhorst - Olympia 4 21.15 uur Ridderspoor: Surf 4 - Olym pia 8 30-10: 15.00 uur De Bunt; Olympia 1 - uss 19.00 uur: De Bunt: Olympia 2 - Uni- corners 1 VANAF f 40,PER DAG R155-1 32 27 KONINGSWEG 14 SOEST Vanuit Café-Restaurant De Faam te Hoogland is zaterdag 16 oktober j.1. de 12e Amro-Rit in successie van start gegaan. Om 12.01 uur werden de eers te van de ongeveer 200 equipes, die deelnamen aan deze gezellige autopuz- zelrit, door Cees Stoel weggestart. De heren Hoogland en Brunde! hadden er ook dit jaar wederom een schitteren de rit van gemaakt in de omgeving van Hoogland. In de Sportklasse startten dit jaar zo'n 70 equipes, terwij] in de Toerklas- se 130 equipes de strijd aanbonden. Er werd door 25 bedrijfsteams gestre den om de doorlopende wisselprijs, de Amro Roos. Gedeeltelijke uitslag van de 12e Amro Rit: Uitslagen toerklasse: le prijs: equipe 72, Termaten-Van Dijk, 60 strafpunten. 2e prijs equipe 152. Dekker-Den Har- tog, 61 strafpunten e.a. 3e prijs equipe 16. Kommer-Van Das- selaar. 61 strafpunten e.a. 4e prijs equipe 2, Van Staalduinen- V.d. Hoek, 62 strafpunten. Uitslagen sportklasse: le prijs: equipe 1, V.d. Heuvel-Den Uyl, 30 strafpunten. 3e prijs: equipe 183, Eggenkamp-Van Duivenbode, 31 strafpunten e.a. 3e prijs equipe 97. V.d. Heuvel*Paulus. 31 strafpunten e.a. 4e prijs equipe 142, Tuk-Tuk, 42 straf punten. De beste dames-equipe was equipe nr. 2, Mw. v. Staalduinen-MwV.d. Hoek, met 62 strafpunten. Uitslagen bedrijfsklassement Amro Roos: le prijs: Bramson I met 183 straf punten. 2e prijs DHV met 232 strafpunten. 3e prijs AMRO I met 262 strafpunten. De poedelprijs ging naar equipe 50, Ponder-Bakhuizen, met 450 strafpun ten. AMAC Bedrijfsklassement: le prijs ToerklasseDHV. met 260 wed- strijdpunten. le prijs Sportklasse: Bramson, met 293 wedstrijdpunten. Tevens werden er 12 merkenprtjzen uitgereikt, aangeboden door Amers- foortse automobielbedrijven. ne meisjes S.V.V. hebben zich afselup nieren, tijdens de opc haPP' n bij de beste land geplaatst. In tel jeze beste acht tear toernooi, tegen elkaai Meisjes asp. jeugd SI doorn 2-1 Door in de voorronder „et 2-0 te winnen. dige S.V.V. speelster verslagen poulewinn Dmamo, eveneens ot winnaar, werd de t g V.V. in de laatste v Het zeer geroutineer ren team van Dinam noot voor S.V.V. Mi van S.V.V. kwamen z voor te staan met 11- le set met 15-12 verlo ervaring en een goe< namo. De 2e set werd De aanval van Dinan goed meer uit, waan S.V.V. een kans kree benutte. Dinamo w duidelijk aangeslage ter vol goede moed e setstand van 8-6 vo< gewisseld, en S.V.V. tot 14-7. Deze cijfers scorebord staan. Vie het proberen met d verwerkt werd doe er verder geen pur Zelfs de vervelende het Apeldoornse pi verhinderen dat S.^ won met 15-7. SetsU 15-7. 2e divisie dames: Gemini/k-SVV 2 3-1 S.V.V. moest afgel uitwedstrijd spelen le set verliep redeli waren van gelijke werd echter wel t wedstrijd die ge werd. Veel ballen k het publiek was ei door beide damest hun consent rat ie g 13-13 deden ze niet S.V.V. bleek toch ie won met 13-15. De 2 er helemaal uit, opvang waardoor c zoals die moest zi vallige affluiten va vooral op de teel sterk invloed op he lef en durf meer gingen verloren d ballen „net in" sp ballen verkeerd bi de set verliep bete allemaal beteren snel 6-14. De tel» te groter toen o> verloren ging. Do len en een toch wa SVV kwam Gem dichterbij en won 16-14. Helaas geei dat toch zeker w Setstanden: 13-15, 2e klasse dames: SVV 5-Volkei 5 3-1 De dames van SV pen donderdag moeizame start verloren ging me tweede wat betei waardoor ook de kwam. SVV ble* deze wedstrijd ui moeite. Setstand 15-8. 3e klasse dames: S.V.H. S.V.V. 7 3 De deelname vé Soest-lange-afsi marathon van dag j.1, is een k pupillen van tr geworden. De prestaties geleverd krijge men bedenkt begint tot einde moest worden Brink, reeds ho record met een sec. en toch i afstand, heeft gekregen van Harry van Bn en Joop van L het bestaande Direct na de met z'n vier' internationale doorkomst op schillen nog ir Eef van den sprong op het len en Rob de gevolgd door Daarna bouw* voorsprong z geen resultee uur 36 min. 1 sluiting maak top. Het bet betering van minuten. Harry van E lang strijd ge maar beslist* zijn voordeel 2 uur 39 min ring van zijn 17 minuten. Rob de Haa binnen in 2 u met 8 minut scherper st< horst mag c goede maral gelopen rac eindfase we* genoten te k 42 min. en 2

Soester Courant | 1982 | | pagina 18