m AUTO ALBLAS Pijnenburgcross met 854 deelnemers goed bezocht r i Eef van den Brink verbetert opnieuw Marathonrecord S.O. Soest Schooldam- kampioenschappen 1982 in Soest Programma R Stalenhoef b.v. Meisjes SVV/ Stam bij de besteachtvan Nederland Goed begin "Duinkikkers" B-limietwedstrijden Sterke tegenstanders voor de Eemvogels in de it ATLETIEK 166 DAMMEN De goedkoopste 4-deurs van Nederland! Skoda vanaf f.8395r Al 20 jaar lang de beste Skoda-dealer in de buurt ATLETIEK Sporthal Beukendal Sportzaal De Bunt Sportzaal De Borg Auto-plaatwerk/Spuitbedrijf 1e Heeserlaantje 2 Soest Telefoon 02155-18600 Haanschool uit tweede, waar eder geval een :hten nemen. Bunt gereser- le ook 8 rondes veel mogelijk hun school. Er is fanatiek ge- de Wethouder de eer ging m uit Soest als punten van de tmen kon de en dat is dit Haanschool 1: Olympia 3 - 1: Olympia 3 - Olympia 4 - Dlympia 6 - isel: SH'71 - Olympia l - i - Olympia 2 5 - Olympia 5 Olympia 3 - kei 7 - Olym- i >lympia 6 - Nederhorst - irf 4 - Olym- J Olympia 1 - ipia 2 - Uni- j >e Faam te oktober j.1. sie van start den de eers- ?quipes, die ige autopuz- ïgestart. De '1 hadden er schitteren- - omgeving in dit jaar Ie Toerklas- )onden. ims gestre- iselprijs, de e 12e Amro maten-Van r-Den Har- r-Van Das- ^aalduinen- leuvel-Den kamp-Van i.a. el«Paulus, 42 straf - equipe nr. /.d. Hoek, 183 straf- iten. punten, quipe 50, strafpun- 1260 wed- son, met snprijzen Amers- ■XuiT' 1 "et *as ee" langdurige en SDannnnri» Oe meisjes S.V.V. aspiranten jeugd ihnn zich afgelopen zaterdag bben Zich afgelopen zaterdag in I nieren, tijdens de open clubkampioen- <chappen b'j de beste acht van Neder- ünd geplaatst. In februari '83 zullen deze beste acht teams in een «—•- joernooi. tegen elkaar uitkomen. Meisjes asP- j®"®0 SVV-Dinamo Apel- doorn 2-1 Door in de voorronden alle wedstrijden Let 2-0 te winnen, kwamen de jeug- 3 i dige S.V.V. speelsters (15 jr.) als on- I plagen poulewinnaars uit de bus. 1 Dinamo, eveneens onverslagen poule- winnaar. werd de tegenstander van S.V.V. in de laatste wedstrijd die dag. Het zeer geroutineerde en meer erva ren team van Dinamo werd een harde noot voor S.V.V. Maar tot verbazing van S.V.V. kwamen ze in de le set zelfs voor te staan met 11-1. Toch werd deze ie set met 15-12 verloren door te weinig ervaring en een goede aanval van Di namo. De 2e set werd winst voor S.V.V. De aanval van Dinamo kwam er niet zo 1 goed meer uit. waardoor het team van S VV. een kans kreeg en deze dan ook benutte Dinamo was in de 3e set n duidelijk aangeslagen. S.V.V. was ech- f.' ter vol goede moed en vechtlust. Bij de setstand van 8-6 voor S.V.V. werd er gewisseld, en S.V.V. liep nog verder uit loi 14-7. Deze cijfers bleven lang op het scorebord staan. Vier meisjes moesten K net proberen met de opslag, die goed verwerkt werd door Dinamo, maar er verder geen punten mee scoorde. Zelfs de vervelende opmerkingen van het Apeldoornse publiek konden niet verhinderen dat S.V.V. de laatste set won met 15-7. Setstanden: 12-15, 15-12, 15-7. 2e divisie dames: Gemini/k-SVV 2 3-1 S.V.V. moest afgelopen zaterdag een uitwedstrijd spelen in Voorschoten. De F. le set verliep redelijk. De beide teams i waren van gelijke sterkte. Het spel werd echter wel beïnvloed door een F wedstrijd die gelijktijdig gespeeld l werd. Veel ballen kwam in het veld en het publiek was erg rumoerig, waar in door beide damesteams toch wat uit Ij hun consentratie gehaald werden. Tot 13-13 deden ze niet voor elkaar onder. KJ S.V.V. bleek toch iets sterker te zijn, en il won met 13-15. De 2e en 3e set was SW er helemaal uit, veel moeite met de E opvang waardoor de pass ook niet was B zoals die moest zijn. Ook het wissel- w vallige affluiten van de scheidsrechter, n vooral op de technische fouten, had t! sterk invloed op het spel. SVV had geen K| lef en durf meer. Ook veel punten L gingen verloren doordat Gemini veel ballen ..net in" speelden, en SVV die ballen verkeerd beoordeelde. De vier- M de set verliep beter voor SVV, het ging y allemaal beter en de voorsprong was al H snel 6-14. De teleurstelling was des D te groter toen ook deze vierde set verloren ging. Door onverwachte bal- I len en een toch wat verkrampt spel bij SVV kwam Gemini punt voor punt I dichterbij en won deze laatste set met 16-14. Helaas geen punt voor SVV die l] dat toch zeker wel verdiend hadden. Setstanden: 13-15, 15-5, 15-5, 16-14. I 2e klasse dames SVV 5-Volkei 5 3-1 j De dames van SVV 5 deden het afgelo pen donderdag beter. Na een wat 1 moeizame start in de eerste set, die I verloren ging met 13-15, ging het in de tweede wat beter. De pass ging goed I waardoor ook de aanval er beter uit kwam. SVV bleef de betere en won deze wedstrijd uiteindelijk zonder veel moeite. Setstanden: 13-15, 15-9, 15-9, 15-8. 3e klasse dames S.V.H. S.V.V. 7 3-1 wedsTSrtT 'Vurige en spannende land .1. zaterdagmiddag in Hoog- and werd gespeeld. Het was duidelijk SVV aS" Spel dat zowel SVH als zette T a winnen en mies op alles zette. In de eerste set ging SVV wat Di? w r Han Start en St0nd al gauw voor- dnnM?r> ?°r SVH weer goed hersteld door beter te spelen. Ondanks de goede opbouw en aanval kon SVV niet voorko- nien dat deze set verloren ging. In de tweede set waren er aan de kant van bVV veel misverstanden wat tot onno dig puntenverlies leidde. In de derde set liep SVH uit naar 13-8 en 14-10, toen begon het bij SW pas goed te draaien, de verdediging was bijzonder sterk en de aanval maakte dat het, na een zeer spannende eindstrijd, een set- wmst opleverde voor SVV: 14-16. In de 4e set was de fut er een beetje uit bij SVV. SVH kon gemakkelijk een voor sprong. nemen. De vechtlust bij SW kwam echter weer terug en met een laatste fanatieke krachtsinspanning werd voorkomen dat de laatste set met een te grote achterstand werd verlo gen: 15-11. Moe, totaal leeg en zonder punten maakten de dames het veld vrij voor de volgende teams, die ruim een uur later gingen spelen dan de bedoe ling was geweest. Setstanden: 16-14, 15-12, 14-16, 15-11. 3e klasse dames: S.V.V. 9-B.G.&.S.V. 3 3-0 Bij de dames van SVV 9 liep het allemaal niet zo soepel. De eerste set verliep in het begin goed totdat BG&SV beter .ging spelen. De dames van SW stonden als aan de grond genageld. BG&SV liep in maar kon deze set toch nog net niet winnen. De 2e en 3e set zat er meer beweging in bij SVV, nog niet optimaal, maar toch voldoende om ook deze sets te winnen. Setstanden: 15-15, 15-8, 16-14. 4e klasse dames: SVV 10-Volkei 13 0-3 Deze dames beginnen aan elkaar te wennen en dat was te zien aan het spel. Ook al kwamen zij er niet toe om te winnen, zij lieten zien dat ze toch wel kunnen volleyballen. Er werd meer in drieën gespeeld maar dat kon ook niet voorkomen dat de derde set met grote achterstand werd verloren. De zenu wen speelden ook bij deze dames een grote rol. Setstanden: 9-15, 8-15, 2-15. Meisjes: SVV b3-Leos b2 2-1 In een zeer aantrekkelijke wedstrijd hebben SVV en LEOS, twee grote jeugdleveranciers van het volleybal- spei, elkaar getracht de punten af handig te maken. Was het in de eerste set nog het aftasten van eikaars krach ten, al spoedig werd het een snelle en beweeglijke wedstrijd. SVV, werkend aan een nieuw verdedigingssysteem, bleek ook aan het net al goede vorde ringen gemaakt te hebben, want hier gingen de Leusdense meisjes nogal eens ten onder. Maar ook het spelver- delen en aanvallen was aan rood-witte kant goed. LEOS liet ook veel goede dingen zien en zo kon de einduitslag een goede afspiegeling van de krachts verhouding worden. Setstanden: 15-12, 15-7, 14-16. Wedstrijden voor de komende week: 27-10: dames: Limvio 2-S.V.V. 10 28-10: dames: 19.30 uur SW 3-LEOS Beukendal 21.30 uur SVV 8-Wilhelmina Beukendal Volkei 8-S.V.V. 7 heren: 20.15 uur S.V.V. 4-S.R.B. Beu kendal 29-10: dames: Nederhorst-S.V.V. 6 heren: Pauwervoll-S.V.V. 1 Ermelo 30-10: dames: v. Santen-S.V.V. 1 Den Haag v. Santen-S.V.V. 2 Den Haag Salvo-S.V.V. 4 heren: Salvo-S.V.V. 2 Voleem-S.V.V. 3 De deelname van de afvaardiging S.O. Soest-lange-afstandsatleten aan de marathon van Essen-DId. van zater dag j.1. is een klinkend succes voor de pupillen van trainer Ron van Buuren geworden. De prestaties die de jongens hebben geleverd krijgen nog extra waarde als men bedenkt dat deze wedstrijd van begint tot einde in de stromende regen moest worden gelopen. Eef van den Brink, reeds houder van het marathon record met een tijd van 2 uur 43 min. 31 sec. en toch wél favoriet voor deze afstand, heeft het dit keer niet cadeau gekregen van zijn clubgenoten. Ook Harry van Brummelen, Rob de Haas en Joop van Leyenhorst bleven onder het bestaande recotd. Direct na de start nestelden zij zich met z'n vieren in de kop van het internationale deelnemersveld. Na de doorkomst op 15 km. waren de ver schillen nog minimaal. Na 20 km. nam Eef van den Brink een kleine voor sprong op het duo Harry van Brumme len en Rob de Haas, zeer kort daarop gevolgd door Joop van Leyenhorst. Daarna bouwde Eef van den Brink zijn voorsprong zeer regelmatig uit, het geen resulteerde in een eindtijd van z uur 36 min. 19 sec., waarmee hij aan sluiting maakt bij de vaderlandse sub top. Het betekende tevens een ver betering van het clubrecord met 7 minuten. Harry van Brummelen heeft 37 km. lang strijd geleverd met Rob de Haas, maar besliste dit in de laatste 6 km in zijn voordeel en finishte in een tijd van 2 uur 39 min. en 52 sec., een verbete ring van zijn persoonlijke record met 17 minuten. Rob de Haas kwam kort daarachter binnen in 2 uur 40 min. en fee., ook met 8 minuten zijn persoonlijk record scherper stellend. Joop van Leyen horst mag ook terugzien op een zeer goede marathon. Door een regelmatig gelopen race, zag hij kans om^in d eindfase weer in de buurt van zijn klu genoten te komen. Zijn tijd van 2 uu 42 min. en 28 sec. betekende ook voor hem een verbetering van zijn beste persoonlijke prestatie met maar liefst 11 minuten. De vijfde S.O. Soest-atleet, Henk Hooy- berg, ging goed mee in de beginfase, maar kreeg last van een nog niet geheel genezen blessure. Hij nam het verstandige besluit om na 24 km de strijd te staken. sunwaK, KAfm%* Eef v.d. Brink SPORT Voor de 3e maal werden deze school- damwedstrijden georganiseerd. De herfstvakantie is blijkbaar bijzonder goed gekozen want maar liefst een honderd deelnemers waren in „De Rank" aanwezig om te strijden om het kampioenschap van Soest voor basis- en voortgezet onderwijs. Na het openingswoord van de voorzit ter van de Damvereniging Soest en vervolgens van de Coördinatie Jeugd zaken Kon. Ned. Dambond, de heer Haytink, volgde een hartelijk woord van instemming van drs. Plomp, wet houder sportzaken van de Gemeente Soest. Deze memoreerde o.a. dat het moeilijk is dergelijke tournooien op te zetten gezien de zeer grote geldnood bij de stichting. Hij was dan ook ingeno men met het initiatief van DVS om via de financiële steun van enkele van haar leden dit toumooi te houden. De openingszet werd daarna door drs. Plomp gedaan en toen kon het spekta kel beginnen. Bij de basisscholen waren de eerste vijftallen geplaatst in de groep A; de kampioen in deze groep gaat Soest vertegenwoordigen bij de schooldam- kampioenschappen voor viertallen van de Utr. Prov. Dambond in maart vol gend jaar. De school die zeer veel punten scoorde en tevens kampioen werd (na 2 jaar werd Overhees I teruggewezen) was het eerste vijftal van ,,De Bron", die zonder hun begeleider toch zeer gedis ciplineerd achter de borden zaten en de titel zeer verdiend bemachtigden. Goede 2e werd het vijftal van ,,de Achtbaan I, onmiddellijk gevolgd door Overhees I. In de B-groep voor 2e t/m 4e vijftallen ging de le prijs naar Overhees III en 2e werd hier ,,de Acht baan III. Bij het VWO was, evenals de vorige tournooien, het vijftal van Griftland I de grote winnaar met 12 wedstrijd- punten en een 100% score. Hier werd 2e de openbare Mavo I. Finale Pupillen kampioenschap van Nederland Deze finales werden dit jaar voor de vierde maal in Soest verspeeld in ,,de Rank". Begonnen in april met de halve finales met 24 pupillen werden vorige week de 6 finalisten in een tournooi op Wethouder Plomp verricht de ope ningszet tijdens het Schooldamtoernooi in De Rank Foto-.Herman van Dam de proef gesteld wie de sterkste zenu wen had en zich de allerbeste dammer van Nederland mag noemen. Dinsdag werden er 3 ronden gespeeld waarbij Wim van Galen uit Lunteren alle partijen won en een heel goede kans had op de titel. Hij moest toen donderdag nog spelen tegen 2 andere kanshebbers en dat was voor Wim te zwaar. Hij verloor de eerste partij en de tweede werd remise, zodat hij na een beslissing tegen Nishwa Bharos uiteindelijk 2e werd. De jeugdige Huub Hoogland van Paas- bos uit Nijkerk werd laatste maar als éqn der jongste deelnemers heeft hij een volgend jaar wellicht weer «en kans om mee te doen. Na afloop werden" de „Bakkerij v.d. Meer" Bokaal en de overige prijzen uitgereikt en was een fijn tournooi ten einde. SKODA 105 L SKODA: de ruime en robuuste gezinswagen voor een goudeerlijke prijs. Bewezen degelijkheid, een sterke motor en een duurzame, solide konstruktie; geen enkel ander merk geeft u zó veel auto voor zó weinig geld! Prijzen Skoda 105-serie v.a f 8.995, - 120-serie va. f 10.395,-. Inklusief B.T.W. Prijswijzigingen voorbehouden. Imp.: de Binckhorst Auto Motor Import B.V.. Postbus 184.2250 AD Voorscholen, Tel. 01717-6951 merk toch hoe sterk VAN WEEDESTRAAT 53-55 - SOEST TEL. 02155-12334 Mede dankzij het fraaie najaarsweer trokken zondag j.1. weer duizenden mensen naar de Bosstraat. Onder hen waren 854 deelnemers aan de Pijnen burgcross. De prachtig gekleurde bossen en de zeer goed begaanbare paden verzekerden de deelnemers opti maal loopgenot. Om 11.30 uur werd begonnen met de kortste afstand, de 2,5 km. 142 veelal zeer jeugdige deelnemers namen hier aan deel. Eerst binnenkomende was Jaco v. Putten uit Maarssen. Om 12.00 uur ging de halve marathon van start. Exact 200 lopers uit Soest en de wijde omgeving gingen van start en liepen door een misverstand 24 km. in plaats van de gebruikelijke 21 km. Het goede weer en de mooie omgeving verzachtten echter de pijn van de on verwachte extra kilometers. Eerst aankomende was A. v.d. Maar uit Bun- nik, op korte afstand gevolgd door v.d. Broek en Dirk Bakker uit Nijkerk. Om 12.05 uur gingen de 5 en 10 km-lo- pers van start. Voor de 10 km. hadden zich maar liefst 303 deelnemers inge schreven. Eerste werd hier Richard v. Egdom van de lange-afstandsgroep Soest. Bij de 5 km. was Bert v. Vlaanderen de snelste recreatieloper onder 219 deelnemers. Dankzij de me dewerking van S.O. Soest en SEC konden na afloop alle deelnemers ge bruik maken van douches en kantine om zich te verfrissen. De 12e Pijnen burgcross zal op zondag 6 maart 1983 gehouden worden. Vóór de start van de halve Marathon vond nog een kleine plechtigheid plaats. Onze vermaarde plaatsgenoot Cor Koster werd gehuldigd vanwege het feit dat hij onlangs zij 100e mara thon heeft gelopen. Voor deze, gezien zijn leeftijd van 64 jaar fabelachtige prestatie werd hij door het bestuur van S.O. Soest feestelijk gehuldigd. Hij ontving een fraaie herinneringstrofee met inscriptie, terwijl er voor me vrouw Koster een bloemetje was. In sobere bewoordingen schetste René van Zee namens S.O. Soest het gewel dige stimulerende effect dat Cor Kos ter op de vereniging heeft uitgeoefend. Het was tenslotte Cor Koster zelf die het startschot loste voor de halve marathon, de 5 km en de 10 km. Namens S.O. Soest overhandigt René van Zee de herinneringstrofee aan Cor Koster, ter gelegenheid van zijn 100e marathon Zaterdag 30 oktober 1982: 08.15 -12.30 uur Nevobo volleybal 12.30 -18.00 uur B.D.C. handbal 18.00 - 23.00 uur Red Stars basketbal Zondag 31 oktober 1982: 09.00 - 21.00 uur B.D.C. handbal Zaterdag 30 oktober 1982: 09.00 -12.00 uur Badso badminton 12.30 - 21.00 uur Nevobo volleybal Zondag 31 oktober 1982: 10.00 - 17.00 uur Badso badminton 19.00 - 22.00 uur Papilion basketbal Zaterdag 30 oktober 1982: 09.00 -12.00 uur Selby badminton 12.00 -17.00 uur idem Zondag 31 oktober 1982: 10.00 -15.00 uur Selby badminton Zondagmiddag is de Duinkikkerploeg begonnen met de afwerking van de individuele wedstrijden via de limiet wedstrijden, strijden. De B-limietwedstrijd leverde al meteen 9 persoonlijke records op bij in totaal 13 starts. Een enkele Duinkikker gelukte het zelfs om een A-limiet tijd te realiseren, dodat zij eerstdaags in de Midden-Nederland A-limiet top mee mogen starten. Xander Bremer en Antonio van den Hengel pakten als eersten een persoonlijk record. Xander verbeterde zijn 100 m. borstcrawltijd met 2.1 sec. en Antonio pakte 3.4 sec. winst en dook hierdoor onder de A-limiettij d voor jon gens onder 10 jaar n.1.1.30 min. Lauret en Ingeborg Uyland moesten 100 m. Schoolslag meisjes onder 12 jaar zwemmen. Ingeborg verbeterde 0.9 sec. Helaas viel de tijd van Lauret te gen. Bij de jongens onder 12 jaar moesten Erwin Overgoor en René van Walsem in dezelfde serie tegen elkaar. Schoolslagspecialist Erwin wpn met een tijd van 1.38.2 min en verbeterde zijn beste tijd met 2.2 sec. maar dook ook onder de A-limiettijd voor zijn leeftijd van 1.39 min. René moest Erwin vóór laten gaan, maar verbeterde wel zijn record van twee weken geleden met 1.4 sec. Spanning bij de start van Annet de Kiewit op de 100 m. rugslag meisjes onder 16 jaar. Lang geleden tikte zij aan met 1.23.5 min. Zou ze kans zien deze tijd te verbeteren? In de laatste serie startte zij en werd winnares van dit nummer met een tijd van 1.21.3 min. Een verbetering van 2.1 sec. Sandra Uyland versloeg op de 100 m. schoolslag clubgenote Barbara Schippers. San.dra tikte aan in een persoonlijke recordtijd van 1.34.9 (3.2 sec. verbetering), maar helaas 0.9 sec. boven de A-limiet. Barbara was precies 1 sec. langzamer dan Sandra. (1.35.9 min). Maar ook tweelingbroer Steven Uyland moest in Sandra zijn meerdere erkennen. Zijn 100 m. school slag was goed voor 1.35.3 min. Een kleine troost is, dat zijn tijd ook een persoonlijke recordverbetering inhield van 2.4 sec. Antonio van der Hengel had op de 100 m. schoolslag jongens een tijd staan van 1,58.4 min. Na zijn A-limiet aan het begin van deze middag waren de verwachtingen hoog gespannen, mede door de goede trainingsinzet van de laatste tijd. Een compliment voor zijn sterke race, die hij als derde afsloot in de recordtijd van 1.49.4 min. Een verbetering van rond 9 sec., maar ook een 3-tal seconden onder de A-limiet voor zijn leeftijd. De tijd van Xander Bremer van 2.21.4 min. zal zeker beter worden na dit eerste optreden in echte wedstrijden. Het slotnummer van Lauret Uyland viel tegen. Een tijd van 1.26.3 min. op de 100 m. vrije slag is te langzaam voor haar. Een veelbelovend begin van het win- terzwemseizoen 1982/1983 van de Soester zwemvereniging "De Duinkikkers", die op donderdag 4 nov. en zondagmiddag 7 nov. hun clubkampioensschappen zwemmen afwérken in hun thuisbad "De Turf". Afgelopen zaterdag stond er voor alle teams van korfbalvereniging de Eemvogels een sterke tegenstander op het programma. Eemvogels 1 ging op bezoek bij Doorn 1 en Eemvogels 2 en 3 ontvingen respek- tievelijk Doorn 3 en Mia 3 op het veld aan de Staringlaan. Eemvogels BI speelde als enige jeugdploeg in Maar tensdijk tegen T.Z. B2. In Doorn zorgde Eemvogels 1 al snel voor 2 doelpunten. In de le minuut veroorzaakten ze een strafworp voor Doorn en in dezelfde minuut scoorde Ton Kraaikamp met een schitterend afstandsschot 1-1. Doorn was erg op dreef met de afstandsschoten zodat het met een kwartier al op 5-1 stond. Daarna bleek de verdediging van Eemvogels op scherp te staan, want Doorn kon ruim een kwartier lang niet tot scoren komen. Wim van Rheenen daarentegen wist een doorloopbal te benutten en maakte 5-2 Voor rust kwam de stand nog op 6-2. Na de pauze nam Henk Friebel een doelpunt voor zijn rekening. Bij een 7-3 stand bracht Claudia Touwslager met een slitnme omdraaibal nog even hoop bij de Eemvogels, maar Doorn liep uit tot 10-4. Jammer genoeg miste Henk Friebel hierna een strafworp, waarna Doorn nog twee doelpunten maakte en de eindstand op 12-4 bepaalde. Eemvogels 2 kreeg tegen Doorn 3 al drie doelpunten tegen, voordat Iris van Zon de stand op 1-3 bracht. Doorn kon echter doorgaan tot 1-5. Toen was het Nannie Friebel die met een afstandsschot 2-5 scoorde. Doorn maakte 2-6 en daarna scoorde Olaf van Wilgenburg. Doorn ging door tot 3-8. Voor rust maakte Rien Kraaikamp nog 4-8. Na de thee maakte Tini Mariens het enige Eemvogeldoelpunt, waarna Doorn tot 5-12 kon uitlopen. Eemvogels 3 kreeg MIA 3 op bezoek, in eerste instantie liep de wedstrijd gelijk op. MIA opende de score, waarna Ad van de Hoed 1-1 maakte. De tegenstanders namen een voorsprong van 1-3.Vlak voor rust skoorde Ria Wijnen en na rust deed ze dat nog eens met een afstandsschot zodat het 3-3 was. MIA nam weer het heft in handen en maakte 3-4. Een goede aooriöopuai van Tini Mariens trok de stand weer gelijk, maar een minuut later was het weer 4-5. Anneke Boom kon nog even wat terug doen, maar na deze 5-5 stand ging het mis met de Eemvogelverde- diging en MIA kon tot 5-1(5 uïfiopefl. Sidney de Jager benutte nog een strafworp en MIA scoorde nog eenmaal, zodat de eindstand 6-11 wera. Toch verdient dit team een pluim voor haar vechtlust. Eemvogels Bi vertrok naar T.Z. B2 met twee nieuwe spelers en een pupil als invaller. T.Z bracht de stand al snel op 2-0. Maar toen kregen de Eemvogels de smaak te pakken en het leek of ze vleugels kregen. Eindelijk werd dat beloond met een doelpunt. Marco Middelkoop zag de nieuwe aanwinst Ronald van Bemmel goed vrijstaan, die toen heel beheerst scoorde, 2-1. T.Z. maakte vlak voor rust nog 3-1. Daarna waren de Eemvogels beter dan T.Z., maar jammer genoeg bleven de doelpunten uit. Invaller Reyk Muller kreeg nog diverse kansen, maar had geen geluk. Al met al een hele goede wedstrijd voor de Eemvogeltjes.

Soester Courant | 1982 | | pagina 19