Hees wint van Naarden: 1-0 Soest royaal langs BVC VRC legt zwakke plekken WZ'49/Procar bloot 0-3 Scheidsrechter bedierf streekderhy S.O. Soest - Jeugdvoetbal Sterk VVZ'49/AMSO finance overklaste Delta met 7-0 Red Stars 3 verslaat Papillon 2 --cv-- - '"-*0 Baarn 3 - Hees 3 1-0 3 Goals van Huub Koppel ZATERDAGVOETBAL BASKETBAL KAARTEN ZATERDAGVOETBAL ZAALVOETBAL ZONDAGVOETBAL DAMESVOETBAL 13 Soester Courant van woensdag 3 november 1982 13 SPORT Gerard v.d. Brink scoort het enige doelpunt voor Hees in de wedstrijd tegen Naarden. Foto: Herman van Dam Door een zwak leidende scheidsrechter is afgelopen zaterdag de streekderby Baarn 3 - Hees 3 niet geworden wat er van verwacht werd. Al na vijf minuten keek Hees 3 door een misverstand tussen keeper en verdediging tegen een 1-0 achterstand aan. Hees 3 was hiervan niet onder de indruk en begon met een hevig offen sief. In de,vijftiende minuut tekende Jaap de Wilde de gelijkmaker aan, de scheidsrechter erkende het doelpunt en wees naar de middenstip. Daar de grensrechter van Baarn 3 bleef volhar den dat er sprake was van buitenspel kwam de scheidsrechter op zijn besluit terug en keurde het doelpunt af on danks hevige protesten van Hees. De scheidsrechter hield hierna de wed strijd niet meer in de hand waardoor de wedstrijd veranderde in een hevige schoppartij vooral van de zijde van de Baarn-verdediging. Jaap en Ben de Wilde werden voortdurend neergelegd maar steeds weer verzuimde de scheidsrechter om te fluiten. Tien mi nuten voor tijd kon Hees keeper Theo Bos zich niet meer beheersen en schold de scheidsrechter uit, waarna hij het veld kon verlaten. Linksachter Kees Koopman verving Teo Bos in de goal. Ondanks dat Hees 3 met tien man speelde kregen zij toch nog wat kansjes maar met kunst en vliegwerk wist de Baarn-keeper steeds weer de bal te keren. Zaterdag a.s. Hees 3 - Sperwer 3, aanvang 12.00 uur. Hees 4 eindelijk eerste punten Hees 4 heeft afgelopen zaterdag einde lijk de eerste punten in de competitie gepakt. Tot.nu toe moest coats Cor van Velzen (die vorig jaar zijn elftal grandioos naar het kampioenschap wist te lei den) de ene na de andere nederlaag slikken, met zo'n grof gemiddelde van 10-0. Daar kwam zaterdag j.1. tegen Bloe- menkwartier verandering in. Na het elftal op enige punten gewijzigd te heb ben, en na de terugkeer van een paar afwezige Hees-internationals liep het allemaal veel beter in Hees 4. Al spoe dig zag men zijn inzet en werklust be loond met een voorsprong van 3-0, op gebouwd door resp. Erik Soekhra, Rik- kert van Drie en John Groen. Toch leek liet even of Bloemenkwartier nog roet in het eten ging gooien, door de voor sprong te verkleinen tot 3-2. De laatste 20 minuten werden dan ook gespeeld in het strafschopgebied van de Hezianen. Maar Hees 4 hield stand en vierde later feest in de kantine. Zelden zag men in Hees een elftal als dit, dat zo trots was op zijn eerste over winning. Wij hopen, dat, nu Hees 4 de smaak te pakken heeft, pok de volgende wedstrijden met succes zullen worden gespeeld. WZ'49 gaat een moeilijke tijd tege moet, tenzij er spoedig een verbete ring komt in het vooral mentaal zwak ke optreden van de jonge ploeg. WZ beschikt over een aardig getalenteerd eerste elftal, maar de wil om terug te komen na een snel opgelopen achter stand ontbreekt nog al eens. De ont moeting tegen het uit Veenendaal af komstige VRC vormde het overtui gende bewijs. VRC, dat samen met SWU de rang lijst aanvoert, verraste WZ met een hoog tempo. In de eerste vijf minuten waren de VRC-ers Blankenstein en Van Kooten al dicht bij een doelpunt. In de 7e minuut leek WZ de score te gaan openen. De wijze waarop deze moge lijkheid verloren ging illustreerde de tweede zwakke plek van WZ: de afwerking. Na een kwartier spelen brak Bert Blankenstein voor VRC door. John Leber reageerde niet attent genoeg en de Veenendaler kon de bal voor het doel van Willem van den Pol brengen. De bal belandde op de knie van Var. den Pol en sprong terug in het veld. De vrijstaande Fred van Kooten zorgde voor 0-1. WZ wilde wel maar de wilskracht, die het elftal vorige week in de ontmoe ting tegen de Musketiers zo sierde, ontbrak. De twee spitsen Cor den Daas en Marcel de Graaf maakten wel een werklustige indruk, maar zonder een spoor van zelfvertrouwen. In de 30e minuut zorgde laatste man Hans Holtrop niet voor de nodige opruiming voor het WZ-doel maar kopte de bal op een wat nonchalante wijze weg. VRC kwam in balbezit en Corne- lisse speelde Bert Blankenstein aan, die volgens de VVZ-verdediging bui tenspel zou hebben gestaan, maar scheidsrechter Breebaart liet doorspe len. Willem van den Pol had geen schijn van kans en VRC zag zijn voorsprong vergroot tot 0-2. Na de pauze probeerde WZ snel de aanslui tingstreffer te forceren, maar evenals in de eerste 45-minuten faalde men bij het afwerken. Cor den Daas en Pieter Bade brachten de bal talloze malen voor het doel van Van der Waardt. VRC had het echter niet echt moeilijk. Eén keer wist WZ tot scoren te komen. Henk Vos kopte de bal achter Van der Waardt, maar het doelpunt werd wegens buitenspel afgekeurd. Dat deze vooral jonge WZ-ploeg, wan neer het onder druk staat, mentaal nog niet bijster sterk is. bewees de 75e minuut. Marcel de Graaf, die niet in zijn spel had weten te komen, reageer de zich af op een juiste beslissing van scheidsrechter Breebaart. De man in het zwart was duidelijk niet In de derde klasse van de kern Amers foort stond het afgelopen weekeinde een duel gepland tussen de beide onge slagen koplopers. Red Stars 3 en Papil- Ion 2 moesten in een directe confronta tie het alleenrecht proberen te krijgen voor de eerste plaats. Het was het meer ervaren Red Stars dat uiteinde lijk een makkelijke zege boekte op het optimistische Papillon. Na een ruststand van 42-24 in het voor deel van de roodwitten werd het tenslotte 73-44. In de eerste acht minuten kon Papilion via enkele afstandsschoten nog rede lijk bijblijven. Daarna zocht Red Stars het echter vaker onder het bord van de groen witten, waardoor er veel makke lijke scores tot stand kwamen. Ook via een groot aantal benutte vrije worpen wist Red Stars zich in de rust al zeker van een overwinning. Over de hele wedstrijd mocht Red Stars 39 keer van af de vrije-worplijn trachten te scoren. 24 keer lukte dit. en dat betekende een fraaie 82%-score. Na rust kwam Red Stars al snel met meer dan twintig punten voor te staan. De "rode sterren" waren sterker in de rebound, slimmer in aanvalsopzet en verdedigend attenter dan de opponen ten. De plaatselijke derby werd zo doende een ietwat eentonige wedstrijd, die echter in het teken van de vriend schappelijkheid stond. Het redelijk op gekomen publiek zag daarom toch een leuke wedstrijd. Scores Red Stars: Johan van Beek-6; Wim Bolwerk-21; Hans de Bruin-18; Hans Dreef-6; Hans van Dijk-7; Frans Nauwelaerts d'Age- 4; Rob la Rose-11; gediend van de aanmerkingen op zijn overigens prima leiding en stuurde de Graaf uit het veld. De schade voor WZ liep kort voor het einde nog verder op, toen Fred van Kooten voor de derde maal Willem van den Pol het nakijken gaf. VRC wist de zwakke plekken van WZ precies aan te wijzen en de Veenen- daalse ploeg maakte daar handig ge bruik van. WZ mag uithuilen en opnieuw beginnen. WZ'49/Procar 2 op de vierde plaats De reserves van VVZ'49 zijn opgerukt naar de 4e plaats op de ranglijst. Dit resultaat werd bereikt via een l-l gelijkspel tegen koploper SWU 2. dat blij mag zijn dat het er met één punt afkwam. WZ 2 blijkt een hechte een heid en een moeilijk te bespelen tegen stander. WZ 2 zette SWU 2 in de beginfase met goed voetbal onder druk en bouwde zodoende een klein veldoverwicht op. Een vrije trap in de 20e minuut ging maar net voorlangs. WZ2 moest wel blijven opletten, want de counters van SVVU bleven gevaar lijk. Kort na de pauze was een romme lige situatie in de verdediging van WZ de aanleiding voor het enige SVV 4 doelpunt. Via de binnenkant van de paal belandde de bal in het doel. WZ her stelde zich snel en zocht massaal de aanval. Een gouden wissel bleek die tussen Bram van de Munt en Dick Smit te worden. Smit scoorde dde gelijkma ker uit een vrije trap, toegekend op de rand van het zestienmeter gebied. SWU 2 wist dat eén punt niet genoeg zou zijn voor handhaving van de kop positie. Nico Bosman, maar vooral keeper Hans Roel brachten het ene punt voor WZ in veiligheid. Hans Roel stelde op deze wijze zijn kandidatuur voor het eerste elftal. A.s. zaterdag kan WZ 2 zelfs een derde positie veroveren als de uitwedstrijd tegen CSW in Wilnis met een goed resultaat wordt afgesloten. Klaverjassen bij VVZ'49 Maandag 8 november is in het clubhuis van de voetbalvereniging weer een klaverjasavond. Eenieder die graag een kaartje legt, is van harte welkom. Het VVZ-clubhuis gaat open om 19.30 uur. De eerste ronde vangt om 20.00 uur. Foto: Herman van Dam Scores Papillon Frankena-2; Erik Kersten-4; Dave Klören-5; Danis Menke-3; Maarten Slingerland-8; Frank Verhoeks-15; An- ton Vreugdenhil-5; Sleutels gestolen In de kleedkamer van een Soester sportvereniging werden in het week einde een aantal sleutelbossen weg gehaald uit de kleding van twee Hil versummers en een Bussumer. Bo vendien werd enig los geld vermist. De benadeelden deden aangifte bij de politie. Hees kreeg afgelopen zaterdag mid denmoter Naarden op bezoek. Dat bood Hees een goede kans om van de. laatste plaats af te komen, omdat de naaste concurrenten het tegen sterkere tegenstanders moesten opnemen. Hees starte met één wijziging in de basis. Voor het eerst dit seizoen werd Jan Hoefman weer ingezet en dat bracht duidelijk de broodnodige rust in de ploeg.Beide teams hadden de eerste twintig minuten nodig om el- kaars kwaliteiten af te tasten. Hees nam daarna het initiatief en met kort en snel voetbal, veelal door het centrum, werd de Naarden-defensie terugge drukt. Dat resulteerde in de dertigste minuut in de openingstreffer. Uit een aanval, opgezet vanuit de achterhoede, kwam de bal bij Hoefman, die met een schitterende pass door het centrum van de Naarden-achterhoede Gerard v. d. Brink bereikte. Deze passeerde op knappe wijze de Naarden-doelman. 1-0. Hees bleef drukken en proefde dat er meer in zat, maar tot scoren kwam het de eerste helft niet meer. Met twee ongewijzigde ploegen werd de tweede helft begonnen. Na 10 mi nuten moest v. d. Brink worden ver vangen, daar hij last kreeg van een oude blessure. R. Mooij kwam in het veld, met als gevolg dat er iets meer snelheid op de linker flank kwam. Er ontstonden voor Hees nog wel doel- rijpe kansen, maar de ploeg kampt nog duidelijk met het probleem van het niet kunnen scoren. Naarden probeerde wel wat tegen de achterstand te doen, maar ook hier ontbrak een echte afmaker. Gezien het wedstrijdverloop was het toch wel een terechte overwinning voor Hees. Het is te hopen, dat de ploeg deze stijgende lijn kan vasthouden. DVS Soest-BVG 5-4 In deze wedstrijd startte DVS Soest in de door kapsalon Roel B aangeboden shirts. De wedstrijd zelf was slecht, maar er werden wel twee punten mee teruggenomen naar Soest. Na onge veer 15 minuten was het Henk Homan die 1-0 liet aantekenen na schitterend samenspel. Vlak voor rust kwam BVG op gelijke hoogte na een prima aanval. Na de rust werd het al meteen 2-1 voor BGV na chaotisch voetbal van DVS. Vlak daarna kwam de gelijkmaker van Robert de Boer, na een voorzet van Réné Ribberink: 2-2. Even later kwam DVS opnieuw op achterstand, na een aantal fouten, maar ook nu weer liet de gelijkmaker van de voet van Robert de Boer niet lang op zich wachten: 3-3. Vervolgens liep DVS naar een beslis sende voorsprong uit. Eerst was het Gerrit v. d. Laan en daarna H. J. de Boer die wisten te scoren, zodat de stand op 5-3 kwam in het voordeel van DVS. DVG wist daarna nog een keer te sco ren, zodat de eindstand 5-4 werd. Ver diend was dat wel, maar het vertoonde spel was slecht. De stand van de bovenste vier: DVS Soest 6-10 MC Soesterberg 5-9 Zuiderboys 5-9 Overvest 5-8 A.s. maandag, 8 november, speelt DVS in sportcentrum Bilthoven. Aanvang 20.00 uur. In een zeer aantrekkelijke wedstrijd heeft Soest een ietwat geflatteerde overwinning behaald op het Bilthovense BVC. Geflatteerd, niet wat doelpunten betreft, (de uitslag had, ge zien de kansen in de tweede helft zelfs nog hoger kunnen uitvallen) maar ge zien het spelbeeld over de1 hele wed strijd. BVC speelde vooral in de eerste helft konstructiever, opbouwender en tech nisch beter, maar de afwerking liet veel te wensen over en miste tegenover de geroutineerd rakende achterhoede van Soest, met dit keer John Westerveld in een glansrol, voldoende precisie. Daar stelde Soest een hattrick tegenover van Huub Koppel, die zijn stand op de topscorelijst deze middag een opwaart se dreun gaf. Soest begon onverwacht met dezelfde op stelling als vorige week. Onverwacht, omdat de behoorlijk geblesseerde André van den Dijssel toch mee deed. Hij kan nog op een goede wedstrijd terugzien ook al werd hij in de tweede helft door een Soest begon onverwacht, omdat de be hoorlijk geblesseerde André van den Dijssel toch mee deed. Hij kan nog op een goede wedstrijd terugzien ook, al werd hij in de tweede helft door een niet zó sterk leidende scheidsrechter Schildmeijer uit Heemstede samen met Henk van Asch en nog ene BVC-er opgeschreven. Dat was echter niet ken merkend voor de wedstrijd, want die was zeer sportief te noemen. Al van meet af aan bleek dat de Bill- hovenaren niet van plan waren zich zo maar gewonnen te geven. Vanaf de eerste minuut maakten ze het spel. Linkerspits (een Soester ingezetene) Rob Embricqs deed veel aanvallend goed werk maar hij kreeg toch weinig kansen. Huub Koppel was goed op dreef deze dag, omdat zijn snelle rushes nauwe lijks bij te houden waren. Zijn eerste schot ging rakelings over de lat en Arie Boer's harde schot werd door keeper Van Balgoyen tot corner verwerkt. Ook doelman Eep Kamphorst moest redding brengen op de schoten van de BVC-ers. Hij deed dat bekwaam. Na 22 minuten kwam Soest op voor sprong. Een pass van Henk van Asch naar Huub Koppel bracht hem voor de ver uitgelopen doelman Van Balgoyen. Huub scoorde beheerst 1-0. Daarna zakte Soest iets terug en kon BVC het heft in handen nemen. Met goed opbouwend voetbal werd Soest in de verdediging gedrongen, maar de Bilthovense aanval liep stuk op de Soestdefensie. Schoten van importantie kwamen er te weinig en waren bovendien een gemakkelijke prooi voor doelman Kamphorst. Na rust bleef BVC massaal drukken op het Soestdoel, maar met te weinig vleu gelspel om de Soestdefensie uiteen te krijgen. Bovendien werd Soest in de tweede helft met zoveel ruimte levens gevaarlijk. Martin Langbroek verving Gert Westerveld en speelde het counterspel goed mee. Een lange bal van Henk van Asch in de ruimte belandde voor de sprintende Huub Koppel, die beheerst scoorde: 2-0 Soest kreeg daarna vleugels! Terwijl men de Bilthovenaren liet komen liet Soest via snelle uitvallen zeer aantrek kelijk voetbal zien aan het 600-koppige publiek. Arie Boer strandde nog een keer alleen vor doelman Van Balgoyen. Een kwar tier voor tijd was BVC uitgeblust en kon Soest naar hartelust aanvallen. Huub Koppel legde een voorzet van John Westerveld terug op Henk van Asch, die alleen voor doel miste. Toch liep Soest nog verder uit. Weer was het Huub Koppel die een verre bal in de ruimte zag. Dit keer was hij ook de laatste man van BVC, Medar, te snel af: 3-0. Doelman Van Balgoyen voorkwam nog een groter debacle door een schot te stoppen. Zó voetballend trekt Soest steeds meer publiek en heeft het tegen Wijk Bij Duursteedse CDW, dat de laatste tijd sterk speelt, een goede kans. Foto: Herman van Dam Huub Koppel scoort 2-0 voor S.O. Soest. „Dans om de bal" tijdens WZ - VRC. Een sterk acterend VVZ'49 dameself tal heeft weer getoond dat het over een prima mentaliteit beschikt. Het be schikt ook over een aantal dames, die het op het gebied van het damesvoet val nog ver zullen brengen. Afgelopen zaterdag had men in Mariouk Striet- man, Marina van Ginkel en Marja Brouwer drie absolute uitblinkers. Del ta uit Lelystad werd het slachtoffer van deze WZ overmacht. De ploeg werd met 7-0 van het veld gespeeld. Alleen in het eerste kwartier konden de dames uit Lelystad het tempo van WZ nog blijven volgen. Tot echt gevaar lijke momenten voor het doel van Anita Hardeman kwam het echter niet. Corrie Floor leidde en organiseerde haar verdediging op een uitstekende wijze. WZ had al na een half uur op 4 of 5-0 kunnen staan. Mariouk Strietman trof tot tweemaal toe het zijnet, Helen Maier zag een paar maal haar inzet net naast of net over het doel verdwijnen en de keepster van Delta voorkwam met het nodige kunst- en vliegwerk ook doelpunten. Het duurde tot de 27e minuut eer de doelpuntenmachine van WZ op gang kwam. Helen Maier verzilverde het zoveelste goed voorbereidende werk van Mariouk Strietman; 1-0. Op slag van rust werd het bijna 2-0. Mary den Daas ondernam een solo vanaf de WZ- helft, maar strandde op de Delta-keep- ster. Na de rust kwam Marleen van der Craats in het veld voor Joyce van der Wel en Thea Fokken voor de licht ge blesseerde Lize Meerdink, WZ walste als het ware over zijn tegenstander heen. In de 3e minuut soleerde Marja Brouwer door de hele Delta-verdedi ging en bracht WZ op 2-0. Twee minuten later deed zij het nog eens De Jeugdcompetitie verloopt dit sei zoen wel heel voorspoedig. Voor de 9e achtereenvolgende zaterdag kon er volop gespeeld worden. De 25 wedstrijden van de S.O. Soest Jeugd leverden ditmaal 13 overwinnin gen, 4 gelijke spelen en 8 nederlagen °P- Deze week lieten de D-puplllen zien dat ook zij er wat van kunnen, want van de 6 D-pupillenwedstrijden werden er 5 gewonnen. De "derby" SEC - Soest bij de F-pupil- len eindigde in een 1-1 gelijkspel. Soest A-l - DWS:3-2 Soest A-l speelde in Amsterdam tegen D.W.S. zonder de geblesseerde Victor Huitema en Mark Smits. Soest had een moeizame start maar gaandeweg kwam men beter in het spel. Na ca. 15 min. werd Peter v. d. Berg in het strafschopgebied neerge legd, maar er volgde geen penalty. D.W.S. kwam op een 1-0 voorsprong na een goed genomen corner. Een mooie kans van Peter v. d. Berg werd in de kiem gesmoord wegens het niet toepas sen van de voordeelregel. In de 35e minuut stopte de D.W.S. kee per een hard schot van Gerard Becker niet goed en de toesnellende Peter Sur- stedt kon l-l laten aantekenen. Met de ze stand brak de rust aan. Na rust een sterker Soest, dat Gerard Becker na 15 min. 2-1 op het scorebord zag brengen. Soest kwam nu helemaal los en leek op een ruime zege af te gaan. D.W.S. strafte echter een klein foutje af en de stand was wederom gelijk. Goed doorzetten van Soest bracht toch de verdiende overwinning. Peter van de Berg gaf in de 40e minuut met een schitterende pass Gerard Becker de gelegenheid om 3-2 te scoren. In de spannende slotfase gaf Soest de winst niet meer uit handen. In de com petitiestand neemt Soest de 3e plaats in met 9 punten uit 7 wedstrijden. Soest B-l - H.V.C. B-l: 4-3 Deze met spanning tegemoetgeziene wedstrijd tussen de nrs. 2 en 3 werd een boeiende wedstrijd, goed geleid door scheidsrechter Boerkoel, die de touw tjes strak in handen hield. Vanaf het beginsignaal ging het spel in zeer hoog tempo over en weer. Het was Jurgen Surstedt, die Soest op een 1-0 voor sprong bracht. Door een verdedigings- fout werd het 1-1. Een overtreding tegen Jurgen Surstedt kostte H.V.C. een strafschop, die door de goed in vorm stekende Soestspits zelf werd verzilverd. De ruststand was 2-1. Na rust strafte H.V.C. wederom een foutje af en was de stand weer gelijk. Het was wederom Jurgen Surstedt die nog 2x raak schoot en de stand op 4-2 bracht. H.V.C. kwam nog terug tot 4-3. Hierbij bleef het echter, zodat de 2 pun ten in Soest bleven. Aangezien koploper IJsselmeervogels afgelopen zaterdag verloor is Soest B-l koploper geworden. De overige uitslagen waren: A-Junioren: D.W.S. 1 - Soest 1 2-3 K.V.V.A. 1 - Soest 2 2-0 Soest 3 - H.V.C. 3 2-0 B-Junioren: Soest 1-H.V.C. 1 4-3 Soest 2 - Baarn 2 1-1 Baarn 3 - Soest 3 1-1 Achterveld 2 - Soest 4 3-1 K.V.V.A. 4 - Soest 5 0-1 C-Junioren: K.V.V.A. 1 - Soest 1 2-1 Soest 2 - Baarn 2 8-0 Soest 3 - Baarn 3 4-0 Achterveld 2 - Soest 4 4-3 Soest 5 - V.V.Z.A. 7 3-6 D-Puplllen: Soest 1-V.V.Z.A. 1 2-1 SEC 2-Soest 2 2-4 Baarn 2 - Soest 3 0-5 Soest 4 - Baarn 4 4-2 Soest 5 - Amersf. Boys 3 5-2 Roda 7 - Soest 6 3-1 E-Pupillen: IJsselmeervogels 1 - Soest 1 4-0 Soest 2 - Eemdijk 1 0-0 Soest 3 - De Glind 1 "*-U F-Pupillen: SEC 1 - Soest 1 1-1 Achterveld 1 - Soest 2 1-2 Soest 3 - Hoevelaken 3 1-5 dunnetjes over en zorgde voor 3-0. De bal werd snel en direct rondgespeeld en Delta kwam nauwelijks meer uit het eigen strafschopgebied. Het samen spel van het duo Strietman/Van Ginkel getuigde van niveau. In de tiende minuut was één van de akties van beide dames de inleiding tot het vierde VVZ-doelpunt. Strietman trok de bal vanaf de achterlijn terug op de vrijstaande Marleen van der Craats, die met een kappende beweging de hele Delta-verdediging op het verkeerde been zette en op simpele wijze voor 4-0 zorgde. Even later was het Heien Maier, die haar tiende seizoentreffer liet aante kenen. Zij rondde opnieuw goed voor bereidend werk van Mariouk Striet man af: 5-0. De aanvalsdrang van de Soester da mes was niet meer te stuiten. Uit een kort genomen hoekschop van Jenny Buddingh zorgde Marleen van der Craats voor 6-0. Kort voor tijd zag Marina van Ginkel al haar goede verrichtingen ook nog be loond met een mooi doelpunt. Zij haal de vanaf 20 meter verwoestend uit en zorgde zo voor de eindstand; 7-0. A.s. zaterdag staat de ontmoeting te gen de andere ploeg uit Lelystad op het programma, 's Middags om half drie spelen de Soester dames in Lelystad tegen Stator. Ook hier zijn winstkansen voor WZ weggelegd. Zeker als de ploeg zo blijft spelen als afgelopen zaterdag. Stand le klasse A: 1. F.C. Horst 8-16 2. DVS'33 7-13 3. Pechvogels 8-11 4. VVZ'49 8-9 5. Hierden 8-9 6. Hulshorst 8-9 7. VeenscheB. 6-5 8. Rood-Wit 58 8-4 9. Stator 8-1 10. Delta 9-1 Voor a.s. zaterdag zijn maar liefst 16 thuiswedstrijden vastgesteld. Het zal dus tussen 11.00 en 16.00 uur weer een gezellige drukte zijn aan de Bosstraat- Oost. Voor eventuele belangstellenden dé gelegenheid om eens een kijkje te komen nemen De wedstrijden die zij kunnen zien zijn zondag 7 november, aanvang 14.30 uur A-Junioren: Soest 1 - Volewijckers 1 Soest 2 - Amersfoortse Boys 1 B-Junioren: Soest 1 - Baarn 1 Soest 3 - Roda '46 2 Soest 5 - Spakenburg 3 C-Junioren: Soest 1 - Spakenburg 1 Soest 3 - Baarn 2 Soest 4 - Baarn 4 Soest 5 - IJsselmeervogels 6 D-Pupillen: Soest 1 - Hoogland 1 Soest 3 - Hoogland 2 Soest 5 - IJsselmeervogels 6 E-Pupillen: Soest 1 - Quick 1 Soest2-K.V.V.A. 3 Soest 3 - C.J.V.V. 3 F-Pupillen Soest 1-A.P.W.C. 1 zaterdag 6 november wz 14.30 uur Terschuurse Boys - WZ 12.00 uur CSW 2 - WZ 2 14.30 uur WZ 3 - Unicum 2 12.00 uur WZ 4 - Jonathan 4 12.00 uur WZ 5 - Sparta N. 6 14.30 uur DVS 11 - WZ 6 10.00 uur WZ 7 - VVOG 7 Dames 14.30 uur Stator - WZ SEC 14.30 uur SEC - Sperwer 14.30 uur EFC 4 - SEC 2 10.00 uur Maarssen 5 - SEC 3 12.00 uur SEC 4 - Huizen 10 HEES 14.00 uur SVM Boys - Hees 12.00 uur DOVO 3 - Hees 2 12.00 uur Hees 3 - Sperwer 3 12.00 uur Hees 4 - Naarden 5 14.30 uur Hees 5 - DVS 8 10.00 uur Hees 6 - Eemnes 6 SOESTERBERG 14.30 uur Soesterberg - DOB 12.00 uur Soesterberg - DOB 12.00 uur Soesterberg 2 - DOSC 4 12.00 uur Soesterberg 3 - Cobu Boys 3 Zondag 7 november S.O. SOEST 14.30 uur CDW - Soest 11.30 uur Soest 2 - HVC 2 12.00 uur Soest 3 - Argon 3 11.30 uur HVC 3 - Soest 4 14.30 uur Soest 5 - SEC 5 10.30 uur Actif 8 - Soest 6 10.00 uur 't Gooi 6 - Soest 7 14.00 uur KV VA 8 - Soest 8 14.30 uur Soest 9 - Quick 12 9.30 uur Soest 11 - 't Gooi 9 14.30 uur Actif 15 - Soest 12 14.30 uur Soest 13 - LVV 11 9.30 uur Soest 14 - De Zebra's 8 SEC 14.30 uur SEC - Donar 11.30 uur Velox 2 - SEC 2 12.00 uur VVOG 4 - SEC 3 11.30 uur Soesterberg 3 - SEC 4 14.30 uur Soest 5 - SEC 5 11.30 uur SEC 6 - Achterveld 6 SOESTERBERG 14.30 uur Soesterberg - Zeist 12.00 uur Veensche Boys - Soesterberg 12.00 uur Veensche Boys-Soesterberg 2 11.30 uur Soesterberg 3 - SEC 4 11.30 uur Soesterberg 4 - Veenendaal 4 11.30 uur Patria 6 - Soesterberg 5 14.30 uur Velox 7 - Soesterberg 6 14.30 uur HVC 7 - Soesterberg 7 Dames 11.00 uur Soesterberg - 's-Graveland i.

Soester Courant | 1982 | | pagina 13