e s s a BENT U ZO ZEKER VAN UZELF? c 3 Peters bv Bel 15677 ^aasqpecialisj JOH. MAJOOR B.V. £!sl |/frUDIO| IJ9 CLEMENTINES n RADIO TELEVISIE STEREO verlichting _|_l BINNEN IEN BUITEN Loop eens ÉÉN keer per week bij de Kasspecialist binnen. Het is beslist de moeite waard!!! Noord-Hollandse extra belegen kaass -% qn[ Boeren belegen kaas "~1 e ei t» enkele woon tips! 2 Soester Courant van woensdag 'A november 1983 2 3 voor reparatie en verkoop ALLE MERKEN KERKSTRAAT 3-Soest Radio - T. V. -specialist Ondanks een begrafenisverzekering blijven er toch nog vele zorgen en verantwoordelijkheden rond een sterfgeval bestaan. De begrafenis of crematie dient geregeld te worden. Bovendien moet er op gelet worden dat de kosten niet uit de hand lopen. Moeilijke zaken en dan ook nog tijdens moeilijke dagen. Voor een klein bedrag kan men zich verzekerd weten van de piëteitvolle diensten van de Gooische Uitvaart Verzorging. Bekwame- en betrouwbare nazorg waarmee niet het leed wordt vergoed, maar waaraan de nabestaanden wél een grote steun kunnen hebben. Gooische Uitvaartverzorging u.a Coöperatieve Vereniaing zonder winstoogmerk waarbij ongeveer 30.000 gezinnen zijn aangesloten. Utrechtseweg 1 I Hilversum Tel. 035- 48978 Westerstraat 92-94-Amersfoort Tel. 033 - 11344 Graaf Wichmanlaan 28-Bussum Tel. 02159 - 17988 Uitknippen en zonder postzegel verzenden aan. I Gooische Uitvaart Verzorging, Antwoordnummer 4 1200 WB Hilversum. j Noteert u mij óók als lid van de Gooische Uitvaart Verzorging I Voor l .50 per jaar n Voor f 5.50 per 5 jaar Voor f 20.50 voor het leven l (Dit zijn kosten per gezin en inwonenden) Ik wil graag meer inlichtingen j Ook wil ik graag inlichtingen over een waardevaste uitvaartkosten I verzekering I Ik wil graag inlichtingen over het depositofonds, omdat ik geen uitvaartkosten- I verzekering kan of wil afsluiten. Naam Gooische Uitvaart Vferzorging I Adres Postcode en woonplaats V Telefoon David is daar met harp en al, boormeester van de stad, Maria, denkend aan de stal, zingt het magnificat. Simeon heft zijn lofzang aan, Mirjam en Hanna zijn bij alle vrolijkheid vooraan met trom en tambourijn. Te Deum zingt Ambrosius en alle vaders mee, Johannes en Gregorius, zingen laudamus te. En Luther zingt er als een zwaan en Bach, de grote Bach, die mag de maat der engten slaan de lieve lange dag. De negers met hun loftrompet, de ioden met hun ster, wie arm is, achteropgezet, de vromen van oudsher, van alle kanten komen zij de lange lanen door, het is een eindeloze rij, de kinderen gaan voor. Na een moedig gedragen ziekte is van ons heengegaan Johannes Kamphorst op de leeftijd van 64 jaar. 44 jaar was hij lid van ons koor, waarvan tientallen jaren voorzitter. We verliezen in hem niet alleen een zeer trouw koorlid maar meer nog een goede vriend. We zullen aan hem zeer goede herinnerin gen bewaren. Bestuur, leden, dirigenten pianist van het Chr. Gem. Koor "Juliana" Wij danken allen van harte voor de vele geluk wensen, bloemen en verdere blijken van be langstelling, die wij ontvingen ter gelegenheid van het 60-jarig bestaan van ons koor. Bestuur, dirigent en leden van het Soester Mannenkoor Apollo tOok voor al uw Erkend installateur F. C. KUIJPERSTRAAT 24-26 TELEFOON 02155-20656 1892 90 1982 Dinsdag 30 november 1982 hoopt moeder (omi) PEELEN haar 90ste verjaardag te vieren. Wij zouden het fijn vinden als familie en be- kenden de gelegenheid hebben haar te komen feliciteren. Daarom geven wij op 30 november 1982 een receptie in "Darthuizen", Prins Hendriklaan 1 te Soest, tussen 16.00 en 17.30 uur. W. F. Peelen D. M. Peelen-Wopkes Aletta Steeds meer mensen vinden de weg naar de Indonesische keuken. Heeft U al eens ECHT Indonesisch gegeten?^ d Probeer het bij Indonesisch restaurant en afhaalservice Beukenlaan 55 (hoek Dalweg) - TeL 24100 Wilt U nu ook wel eens de allerlaagste premie voor Uw auto- of Inboedel verzekering betalen? Is Uw stapel verzekeringspolissen ook zo gegroeid in de afgelopen jaren? Ontvangt U de nota's van Uw verzeke ringen ook op de meest ongelegen mo menten?"' De oplossing: Pakketpolis. Al Uw verzekeringen op één polis en pre miebetaling per maand of kwartaal. Hierdoor krijgt U ook nog een extra pak ketkorting op de toch al zeer voordelige premies. Eén telefoontje en wij sturen u informatie of U kunt met ons een afspraak maken om bij U. thuis (ook 's avonds) deze pakket polis toe te lichten. Julianalaan 45 - Soest van KEUKELEN Tk Telefoon 02155-17962 ASSURANTIËN NBVA (JNROEREND GOED - HYPOTHEKEN Heel kilo elders 13.50 bij ons X M. I 500 gram elders 7.95bij ons C Buiten -J I Boeren-camembertje landse ca I kaas-±.250 gram, elders 4.50bijonsOs Voor opgemaakte manden of planken, groot of in klem moet *r. U bij de Nleuu, oasspecia/ist^OGGE.TQ®™jge zijn.il. Per pak van 1.98 Na Soesterbergsestraat 22 A, tel. 22600 J Beetzlaan 89, tel. 10108 Dependance St. Nicolaas voor VjERHUUR van ST. NICOLAAS- en ZWARTE PIETEN COSTUUMS, incl. grimeren. Tevens verkoop van alle daarbij behorende schminken. Salon R. Manifarges Laanstraat 89 c Baarn Tel. 02154-12506 bijwerken en controleren van administraties, tevens jaarstukken en belasting aangifte. P. van Koningshoven Weteringstraat 65, Baarn Tel. 02154-11140 RUIT STUK BEL BRANDSMA vóór 10.00 UUR en de zaak komt nog dezelfde dag voor elkaar... 02155 18104 of 12563 BRANDSMA Laat U niet met de brokken zitten Iedere donderdag op de markt, hoek Smitsweg UW FRUITSPECIALIST Heerlijke Zonder pit maa 20 voorOii Weet U zeker dat als b.v. Uw huis in vlammen opgaat dat voldoende gedekt is? En Uw inboedel? ECHTE ZEKERHEID KAN EEN HELE GERUSTSTELLING ZIJN!! Wij maken voor U geheel vrijblijvend een geduchte Polisanalyse van Uw complete portefeuille verbonden met een advies van de vakman!! torenstraat 13 3764 CK soest 02155-13459 Monuta Stichting Een leven lang een zorg minder Zorgen over wie de onvoorziene kosten van een begrafenis of crematie moet betalen zijn onnodig. De Monuta Stichting in Apeldoorn verzekert die kosten waardevast tegen een bijdrage van enkele guldens per maand. Een leven lang een zorg minder Adressen in uw omgeving Twee zekerheden in één De Monuta Stichting draagt niet alleen zorg voor de betaling van die verzekerde kosten, maar regelt en verzorgt zélf alles wat na een overlijden moet gebeuren. Daarvoor heeft de Monuta Stichting 24 eigen rouwcentra ter beschikking. Verzekeren én verzorgen samen: daardoor onderscheidt de Monuta Stichting zich van anderen. ^Verzekerde verzorging van begrafenis/crematie) WILT U MEER INFORMATIE? Stuur een open enveloppe aan Monuta Stichting, groep 23 Antwoordnummer 262. 7300 VB Apeldoorn. Schrijf op de achterkant duidelijk uw naam en adres. U ontvangt dan I j^omgaand volledige informatie. i SOEST: J. G. de Haan, Vinkenweg 49, tel. 02155 -12162 C. van Laatum, Valeriaanstraat 11tel. 02155 -16710 Soest Van Goyenlaan 141 Comfortabele 4-kamer flat op de 3e woon laag met c.v.-gas en berging op de be gane grond. Indeling: woonkamer, 3 slaapkamers, balkon, doucheruimte, keu ken, bijkeuken, toilet en hal. f68.000,-. Soest Van Goyenlaan 210 Flat op de 4e woonlaag met c.v. gas en berging. Indeling: Flinke woonkamer (ruim 9 mtr. diep), 2 slaapkamers, keuken, bijkeuken, doucheruimte, toilet en hal. Klein zonnebalkon. f69.000,-. Soest Van Goyenlaan 148 Appartement met c.v.-gas. Indeling: grote woonkamer, 2 slaapkamers, doucheruim te, toilet, keuken, bijkeuken, hal en ber ging op de begane grond. De woonkamer is met parket belegd. f69.000,-. Soest Van Goyenlaan 73 Hoekappartement met c.v. op 2e, tevens bovenste verdieping, balkon op het zuid westen en inclusief vaste vloerbedekking en luxaflex. Indeling: Woonkamer, keuken, bijkeuken, 2 slaapkamers, doucheruimte, toilet en hal. Berging op de begane grond. f82.000,-. Soest Korte Middelwijkstraat Perceel bouwgrond met aantrekkelijke ligging en ontwerp (goedgekeurd) van een halfvrijstaand woonhuis. Desgewenst inruil van uw huis (max. 145.000,-) mogelijk. Bouwgrond f 716.000,-. Soest Pijperpad 8 Modern middenhuis met originele niet- alledaagse indeling. Luxe en comfortabel ingericht en waar mogelijk met smaak verfraaid. Indeling: Woonkamer met plavuizenvloer, houten keuken, toilet, berging en hal. 1e verdieping: 2 grote slaapkamers, bad kamer met ligbad en 2e toilet. f 137.000,-. Soest Ir. Menkolaan Schitterend perceel bouwterrein van 760 m2 voor de bouw van 1 vrijstaand woon huis. Ontwerp met bouwvergunning kan overgenomen worden. f 149.000, Soest-Zuid Meidoornweg 8 Sfeervol middenhuis dat vriendelijk gele gen is aan een boomrijk plantsoen. Een luxe keuken, dakkapel over de volle breedte van het huis, c.v.-gas en een aan gelegde achtertuin. Indeling: Woonkamer met open haard, fraaie houten keuken, bijkeuken, toilet en entree. 1e verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met opvallend mooi tegelwerk en over loop. Vaste trap naar zolderverdieping, die een ruime slaapkamer en zolderruimte biedt. f 158.000,-. Soest Nieuweweg 62 Vrijstaand woonhuis op ca. 1200 m2 grond (waarvan een deel grasland) met garage en grote schuur. Als u van tuinen houdt, een pony achter uw huis wilt hebben, uw caravan of boot bij huis wilt stallen, dan heeft u hier een ideale oplossing. Indeling: voor- en achterkamer, keuken, toilet, doucheruimte en entree. Verdie ping: 3 slaapkamers en overloop. f 159.000,-. Soest Steenhoffstraat 7 (t.o. gemeentehuis) Representatieve kantoorruimte. Halfvrijstaande kantoorvilla met woon kantoorverdieping, c.v.-gas en tuin. De begane grond bestaat uit ca. 60 m2 en heeft als indeling: entree, hal, kantoor ruimte, archiefkelder, kitchenette en toilet. 1e verdieping: kantoor/woon-ver- trek, badkamer, toilet en portaal. 2e ver dieping: archiefzolder. f 168.000,-. Soest Soest Kerkpad ZZ 116 Romantisch halfvrijstaand woonhuis op één van de meest aantrekkelijke gedeel ten van het Kerkpad. Een huis dat niet alleen uitblinkt door zijn sfeer maar zeker ook door zijn prima staat van onderhoud. De tuin heeft een uitstekende zonligging, er is een garage en c.v.-gas (met moeder- haard). Indeling: Ruime woonkamer met open haard, Kano keuken compleet met appa ratuur, toilet en hal. 1e verdieping: 3 slaapkamers, balkon, badkamer en over loop. 2e verdieping: 4e slaapkamer en extra bergruimte. f225.000,-. Soestdijk St. Theresiastraat 24 Half vrijstaand woonhuis met c.v.-gas, garage en volledig beschutte patlotuin. Zo n kalm laantje, vriendelijk weggedo ken in dit heuvelachtige gedeelte van Soestdijk. Indeling: L-vormige woonka mer met open haérd en balkenplafond, keuken, toilet en hal. 1e Verdieping. 1 grote slaapkamer (oorspr. 2), een 2e slaapkamer, badkamer met balkon en overloop. 2e Verdieping: 3e slaapkamer en bergruimte. f225.000,-. Soest-Zuid Schoutenkampweg 37 Halfvrijstaand woonhuis met c.v.-gas, ga rage en grote tuin. Een huis dat onver wacht veel ruimte heeft. Een plezierige L- vormige woonkamer, moderne badkamer, 3 slaapkamers en een ruime zolder. En volledig gemoderniseerd. Een dorps N.S. station, een uitgestrekt bosgebied, winkels, scholen; u heeft ze bijna naast de deur. f239.000,-. Soestdijk Prins Bernhardlaan 50 Robuuste half-vrijstaande villa met c.v.- gas en tuin. Een subliem uitzicht over een gedeelte van de Engh. Geen kosten van verbouwing; dat is al gebeurd. En hoe! Indeling: woonkamer met parket en open haard, serre, keuken, bijkeuken, kelder, toilet en hal. 1e verdieping: 4 slaap kamers, badkamer, 2e toilet en overloop. Zolderverdieping: logeerkamer met bad kamer. f258.000,-. Soest Emmalaan 14 Karakteristiek Engels landhuis met c.v.- gas, garage en tuin. Sfeer in de grote hal, met zitcorner, romantisch trappenhuis en prachtige paneeldeuren. De grote woonkamer met erker, bal kenplafond en schouw met fraai koper- beslag. De keuken waarin het eigentijdse comfort volledig is ingepast in de stijl van het huis. De koele wijnkelder en de prach tige verdieping met vier grote en uiterst smaakvol afgewerkte slaapkamers, luxe badkamer met afzonderlijke douche, 2e toilet en overloop. Als 2e verdieping een grote bergzolder met kamertje. Tot in de perfectie onderhouden. f295.000,-. Soest Stadhouderslaan 3 Moderne vrijstaande villa (bouwjaar 1974) met c.v.-gas, garage en tuin rondom. De achtertuin heeft een prima zonligging en een extra beschutting door gedeelte lijke glasafscheidingen. Aantrekkelijke architectuur, gevels van het huis zijn opgetrokken uit gele hand vorm baksteen, geen bebouwing aan overzijde, waardoor u vrij uitkijkt op wei land en een perfecte staat van onder houd. Indeling: L-vormige woonkamer, keuken, toilet en ruime hal. 1e Verdieping: 4 slaap kamers, badkamer met ligbad, afzonder lijke douche, 2e toilet en overloop. Vaste trap naar grote zolder over het hele huis. Koopsom n.o.t.k. Soest Pijnenburgerlaan 2 Vrijstaande bungalow en een vrijstaand 2e huis (in perfecte staat) op één van de mooiste plekken van landgoed Pijnen burg. Ruim drieduizend meter eigen grond, die geheel omrasterd is. Rondom de bunga low ligt een fraai aangelegde "Moerheim" tuin en gescheiden door een eigen oprit het tweede huis dat uit hout is opgetrok ken en stenen binnenmuren heeft. Indeling: grote woonkamer met balken plafond en open haard partij, weids uit zicht, openslaande deuren naar terras, eetkamer (vroeger slaapkamer), eetkeu- ken, hal, grote slaapkamer met eigen ter ras en slaapkamer met kastenwand, bad kamer met ligbad, afzonderlijke douche ruimte met 2e toilet en kleine kleedkamer. Indeling 2e huis: woonkamer, keuken, douche toilet, vaste trap naar zolder/ slaapverdieping, schuurtje en grote hou ten garage met eigen uitrit. f469.000,-. Soesterberg, Amersfoortsestraat 11B. helft van dubbel landhuis met 5 slaap kamers op 5000 m2 weelderig groen. f308.000,-. Soest, Van Goyenlaan 107, apparte ment op 1e woonlaag met 2 slaap kamers en berging. f 89.000,-. Soest, Van Hamelstraat 79, modern hoekhuis met c.v.-gas, 5 slaapkamers. 1158.000.-. Beatrixlaan 4 In een omgeving van tuinen, volwassen groen en karakteristieke huizen staat een halfvrijstaande villa te koop. Nauwelijks te bedenken dat u in deze rus tige omgeving op slechts enkele honder den meters van het centrum woont In de stijl van dit huis heeft binnen een sfeervolle verbouwing plaatsgevonden. Indeling: Ruime zit-eetkamer met open haard en tuindeuren, nieuwe, eiken keu ken met apparatuur, bijkeuken, toilet, kelder en hal. 1e verdieping: 4 slaapt kamers, balkon, badkamer met ligbad en 2e toilet. Open zolderverdiepinq f218.000,-. oest, Nieuweweg 3, vrijstaand woon- nuis op bijna 700 m2 grond, 3 slaap kamers, achterstallig onderhoud. f 153.000,-. Soest-Zuid, Vondellaan 34, halfvrij staand woonhuis met garage, tuin (kan toor) huisje, 5 slaapkamers. f218.000,-. Makelaardij o.g. voor wonen in de groene zone Soest Birkstraat 87/021 SS-' 6251 Amersfoort Stadsring 147 033-630506

Soester Courant | 1982 | | pagina 2