mék Technics «DE GOUDEN SNAAR» Prima advies, Gratis thuis bezorgd, en... SERVICE! QUfiD ƒ2699.- 798.- 998.- ƒ1298.- ƒ559.- Teclmics 799.- ƒ499.- ƒ399.- QUfiD ƒ1298.- Adviescentrum voor Audio en Video Steenhoffstraat 15 Soest Telefoon 02155 1 21 32 Wat hebben Magnat en de Gouden Snaar gemeen? Het zijn beide specialisten! MAGNAT RIBBON-WIRE-technology Magnat Ribbon 8 P Magnat Ribbon 10 P Magnat Sonobull 20 Magnat Ribbon 7 P SOLOSOUND P voor precisie De ALL-RIBBON-P serie Drie oorstrelende weergevers, waarbij duidelijk te horen is, welke invloed de ontwikkeling van de Plasma-weergevers ook op deze serie had. Zoals de naam All-Ribbon al zegt, zijn alle chassis met vlakdraad uitgevoerd. Bij de mid den- en hoge toonluidsprekers zijn de spreekspoelen, ter verdere gewichtsreductie, met het driemaal lichtere aluminium-vlakdraad gewikkeld. Alweer een baanbrekende ontwik keling van Magnat. De middentoonluidspreker is volkomen gelijk aan de versie die ook in de Plasma-weer gever benut wordt. All-Ribbon-P luidsprekers zijn er vanaf ƒ798.- Technics SB 4 Technics SB 6 SBT20 Technics SB-T 10 Technics SBT 20 Technics SBT 10 Het vertrouwde gezicht van superklasse Quad 44 Quad 303 Quad 405,2 x 100 Watt Magnat Ribbon 3 B W luidspreker DM 23 W luidspreker DM22 B W luidspreker DM10 B W luidspreker DM 12 Steenhoffstraat 15 Soest Telefoon 02155 -12132 15 14 Soester Courant van woensdag 15 december 1982 ^VVVVV'V.V 'XvXv/XvIwlvV X*!v>>Xv!vXvV' De luidsprekers van MAGNAT worden gecontrueerd met het accent op snelheid. MAGNAT deed dit al in de tijd, dat snelheid in de weerga ve- keten nog niet als maatgevend werd beschouwd. De snelheid van Magnat-luidsprekers wordt bereikt door toepassing van RIBBON-WIRE-aandrijving (Ned.: vlakdraad). Door verdergaande tech nische ontwikkelingen is het MAGNAT nu mogelijk om deze aandrijving zelfs in midden- en hoge tonen-chassis toe te passen, waardoor meer dan 70 snellere stijgtijden van het luidsprekermembraam gerealiseerd worden Wat is het belang van die snelheid, waar anderen nauwelijks over spreken? Heel simpel: Hoe sneller een luidsprekermembraam de aangeboden versterkerimpulsen omzet in luchtdruk (resp. geluidsdruk), des te na tuurgetrouwer zal het origineel gereproduceerd worden. Een kleine krachtpatser van maar liefst 60 Watt. Een drie wegsysteem met High Speed luidsprekers, g» g* m Onze prijs J JLQjf De geluidsweergever is door de jaren heen een moeilijk produkt geweest. Zo was het altijd een groot probleem een luidspreker te konstrueren die het oorspronkelijke geluid 20 goed mogelijk benadert. Maar behalve dit. spelen ook grootte, vormgeving en de plaatsruimte in de woonkamer een belangrijke rol. Solosound, fabrikant van geluidsweergevers- en systemen, houdt zich reeds meer dan 15 jaar bezig met deze problemen Bij de ontwikkeling van weergevers heeft Solo sound steeds getracht systemen te ontwikkelen die bij beoordeling van de prijs Kwaliteitsver houding tot de top kunnen worden gerekend, leder die zich enigszins verdiept heeft in de moei lijke luidsprekermaterie weet. dat de weergave- kwaliteit van een luidspreker o.m. in hoge mate afhangt van het gewicht van de bewegende delen. Hiervan uitgaande kwam Solosound haast van zelf terecht bij het elektrostatische type luid spreker met enkele bijzondere eigenschappen: de ..Solostatic' Bij de ontwikkeling van de Solostatic is o m. gestreefd naar een produkt dat: a. superieure weergavekwaliteiten heeft. b. betaalbaar blijft. c. weinig plaatst vergt; d qua vormgeving een sieraad Is in de huis kamer. Complete set bestaande uit. 1 centrale baskast en 2 elektrostatische weergevers onze prijs onze prijs onze prijs onze prijs Adviesprijs 693- SB-6 Een Linear Phase Bass-reflex systeem met 3 Technics Honeycomb Disc speakers, wat de popliefhebber waar schijnlijk iets meer zal aan spreken. Continue belastbaar heid 75 Watt (DIN) Als SB-b Continu belastbaarheid 60 Watt (DIN). onze prijs Adviesprijs 991- onze prijs Adviescentrum voor Audio en Video Steenhoffstraat 13a-15 - Soest - Telefoon 1 21 32 Een hoge luidsprekerbox die ondanks het feit dat hij op de vloer moet staan toch weinig ruimte in beslag neemt, dank zij zijn smalle uiterlijk. Wat we gedaan hebben is eigenlijk erg simpel, maar echter zeer ef fectief. Doordat de kastlnhoud vergroot is, is tevens meer lucht in de box aanwezig, waar door de compliantie van met name de woofer volledig uit gebuit kan worden, wat resul teert in een diepere basweer- gave. Door de hoge uitvoering blijft de tweeter op een zeer gunstige hoogte, die normaal gesproken alleen maar met behulp van een luidspreker standaard verwezenlijkt kan worden Dankzij de nieuw ontwikkelde kast met Bass-reflex poort, wordt een open en strak geluidsbeeld ge produceerd. De SB T 10 is uitgevoerd met een conusluid spreker en een hoorntweeter. Continue belast baarheid 40 Watt. Adviesprijs 619.- onze prijs Adviesprijs 495.- onze prijs Zeker in de aan modegrillen bepaald niet arme wereld van de geluidsapparatuur vallen merken die niet zo staan te springen om nieuwe frontjes en andere knopjes nogal op. Een merk als QUAD hanteert de misschien wat ouder wets klinkende filosofie dat geluidsapparatuur in de eerste plaats technisch superieur moet zijn. Per slot van reke ning zult u uw apparatuur willen gebruiken: u zult er meer mee willen doen dan er naar kijken, nietwaar? Zodra een apparaat in uw huiskamer "aan de slag" gaat, ontdekt u waarom dat merk al vele, vele jaren synoniem is met superklasse Het product van Quad heeft een functioneel uiterlijk, dat net zo min als het innerlijk voortdurend met de laatste mode meegaat. Want voor dat merk is er maar één mode en die blijft altijd hetzelfde: kwaliteit brengen. m£ voor versterker. Onze prijs ƒ1650.- Eindversterker met een uitgangsvermogen van 2 x 45 Watt. f *7 AA Onze prijs J "U#* De kleinste Ribbon wired luidsprekerDoor de vlakdraad- wikkelingen heeft deze luidspreker een zeer transparant geluidsbeeld. Max. continu vermogen 60 Watt. onze prijs 498.- Een echte boekenplankluidspreker, die rechtop of op z'n zijkant geplaatst kan worden. Geschikt voor verster kers vanaf 15 Watt. Adviesprijs ƒ525.- x C Onze prijs Een klasse luidspreker, die het best tot zijn recht komt geplaatst op zijn voet STAV 22. Geschikt voor versterkers vanaf 10 Watt. Adviesprijs/420.- r0rt- Onze prijs «#"•>.- Een nieuwe luidspreker met een tweeweg systeem. Zowel horizontaal als vertikaal te gebruiken. Geschikt voor vermogens van 10-75 Watt. Adviesprijs ƒ320.- Onze prijs J Een kleine (35x22x27 cm) luidspre ker van uitzonderlijke kwaliteit. Be veiligd met het APOC-systeem. Adviesprijs 640.- Onze prijs ƒ595.-

Soester Courant | 1982 | | pagina 14