AUTO ALBLAS Programma Heren Olympia/parade verspeelden punten in Zeist! Krokustoernooi Soest 1983 BDC tegen Aalsmeer overtuigend naar zege 22-14 Dames Papilion medekoploop- ster door overwinning op Irene Beide teams dames SVV/Stam winnen in De Bunt VOLLEYBAL Inschrijving sluit deze maand! Irene 1 verslaat Badso1 Jongens-junioren topper uitgesteld j# - w:3 Ér- mm w HANDBAL De goedkoopste 4-deurs van Nederland! Skoda vanaf f.8.995r Al 20 jaar lang de beste Skoda-dealer in de buurt BASKETBAL FOTO'S, Soester Courant S.O. Soest Atlekthiek houdt Sylvesterloop Sporthal Beukendal Sportzaal De Bunt Sportzaal De Borg VOLLEYBAL Zaalprogramma 22 23 Soester Courant van woensdag 15 december 1982 23 Cito uit Zeist wist de heren van Olym- pia 1 één punt afhandig te maken, door de eerste twee sets te winnen. De da mes van Cito hadden geen moeite met het eerste damesteam van Olympia, dat dan ook verloor met 3-0. Heren 2 pakte de volle winst van Set-Up. Da mes 2 won in Soesterberg vrij gemak kelijk van AGAVS. HerenCito-Olympia 1 2-3 De heren van het eerste team speelden afgelopen zaterdag in Zeist tegen het laaggeplaatste Cito. Misschien hebben de Olympianen gedacht even snel van de Zeister heren te winnen, want men begon de eerste set wat ongeconcen treerd. Deze set kenmerkte zich door zeer rommelig spel. Hierdoor gingen de eerste twee sets verloren. In de derde set een totaal ander Olympia in het veld. Men was weer geconcen treerd en Cito kwam alleen maar aan verdedigen toe. De derde set was dan ook terecht voor de Olympianen. 3-15. De vierde en vijfde set wisten de Soes ter heren de concentratie vast te hou den en kwam er goed volleybal van Olympia en konden zij de laatste twee sets pakken en zo tóch nog twee punten mee naar huis te nemen. Set-Up-Olympia 2 1-3 Na een wat aarzelend begin van Olym- piazijde wat betreft de aanval en de verdediging stonden zij al snel achter met 2-10. Na een time-out van de coach werd er weer gescoord en werd de forse achterstand ingelopen. De tegen stander had zelfs nog twee time-outs nodig, maar pakte toch de setwinst. De tweede en derde set gingen gelijk op. Door meer variatie konden de oranje- zwarten deze twee sets op hun naam schrijven. De conditie speelde in de vierde set een hele grote rol. Tot 10-10 kon Set-Up Olympia volgen, maar daarna trokken de Olympianen de set naar zich toe en behaalde daarmee de volle winst. Olympia 3-Spokers 2-2 De uitslag tegen Spokers werd zoals de laatste tijd een gewoonte blijkt te wor den voor dit team2-2. De wedstrijd be stond voor de heren uit ups en down; dan liep het weer als een trein en het volgende moment ging alles fout. Dit was vooral te wijten aan weinig bewe gen in het veld. waardoor de pass er niet goed uitkwam en er dus weinig kon worden aangevallen. Het is een juiste uitslag geworden, waar beide teams te vreden over mogen zijn. Olympia 4-SRB 3-1 In een spannende wedstrijd tegen het Blaricumse SRB hebben de heren van Olympia 4 weer twee punten aan hun totaal toegevoegd. De eerste set ver liep zeer voorspoedig en snel en werd met 15-8 gewonnen. Tegen het einde van de tweede set stokte de eigen aan val. Door een sterke wissel wist Olym pia toch nog te winnen. 15-11. In de der de set was het helemaal mis met als ge volg verlies met 8-15. In de vierde en laatste set herstelde Olympia 4 zich weer en in een zeer spannende set werd er tenslotte met 15-13 gewonnen. SVH 5-OIympi 5 3-1 In deze wedstrijd was vooral de pass van Olympia 5 erg wisselvallig, maar toch werd er goed aangevallen. De Olympianen hadden veel moeite met de verdediging, veel prikballen werden niet onderschept. Toch gaat dit team steeds beter spelen. Dat bleek uit de eerste drie sets, waarin leuk volleyball te zien was. Olympia 8-Wilhelmina 9 3-0 Heren 8 blijft de stijgende lijn op de ranglijst voortzetten. Ook nu tegen de gasten uit Amersfoort werd de volle winst binnengehaald. Het werd een wedstrijd met alles er op en eraan wat volleybal te bieden heeft. Dames Cito-Olympia 3-0 De dames van Olympia speelden tegen Cito in Zeist. Het beloofde een leuke wedstrijd te worden daar Cito maar twee punten boven Olympia stond. Het tegendeel bleek waar. want de dames van Olympia werden overklast. Deze wedstrijd werd snel verloren. De set standen laten ook het verschil wel zien 15- 3; 15-5; 15-5, Door dit resultaat zijn de dames de aansluiting in de tweede divisie kwijtgeraakt. AGAVS-OIympia 2 1-3 Het dames 2 team. speelde in Soester berg tegen het laag genoteerde AGAVS. Het begon niet zo best voor de dames in Soest. In de eerste set ston den de dames uit Soest al snel op een 7- 2 achterstand, wat te wijten was aan zwak verdedigen en de inbreng van een speelster van AGAVS die veelvuldig wist te scoren. De eerste set werd mini maal verloren 16-14. De tweede set kre gen de Olympia dames al snel een voorsprong en wisten deze set verdiend te winnen. 15-12. De derde set was snel bekeken. Door een goede service werd deze set met 15-3 gewonnen. De vierde en laatste set waren ook voor Olympia 15-8. Olympia 3-BG&SV 2 3-1 Deze wedstrijd stond in het teken van de meeste conditie. Het werd dan ook een twee uur durende uitputtingsslag. Al snel bleek dat de teams aan elkaar gewaagd waren. De setstanden beves tigden dit ook: 14-16,15-9,15-13 en 15-12. Door dit resultaat staan de dames nog vaster aan kop. Wedstrijdprogramma Heren 16-12: 20.15 uur KGU/VS - Olympia 4 (Bussum 21.30 Olympia 5 - svh 3 21.30 uur Olympia 6 - Vollkei 6 18-12; 15.00 uur Olympia 1 - HSV 16.30 uur Voleem U.S. 3 - Olympia 3 19.00 uur Olympia 2 - VIF Dames 16-12: 19.00 uur Olvmoia 7 - Leos 5 20.00 uur Spirit 3 - Olympia 6 (de Koppel) 20.15 uur Olympia 4 - Nederhorst 21.15 Olympia 5-GVC 2 18-12: 17.00 uur Olympia 1 - Vollkei In het kader van het 30-jarig bestaan, organiseerde Volleybalvereniging Olym pia te Soest in de Krokusvakantie van dit jaar een scholierentoernooi, waaraan bijna 60 teams (ca. 300 leer lingen) uit Soest deelnamen. Door dit grote succes wil de afd. Jeugd zaken van Olympia ook in 1983 een der gelijk toernooi organiseren. Daartoe zijn reeds uitnodigingen uit gegaan naar alle lagere en middel bare scholen in Soest voor inschrijving aan dit toernooi, dat gehouden zal worden op donderdag 17 februari 1983. Van de lagere scholen zijn alleen de vijfde- en zesde klas leerlingen uit genodigd. Deze zullen een begeleider van Olym pia toegewezen krijgen, die hen vooraf tijdens een trainingsuurtje de grond beginselen van het volleybalspel zal Sec-Jeugdvoetbal Wedstrijdprogramma SEC-jeugd. za terdag 18-12-'82; D-pupillen: 13.00 uur V. V.Z.A.D.2 - SEC Dl 13.00 uur SEC D2 - TOV Dl 12.00 uur Quick D3 - SEC D3 12.00 uur SEC D4 - Quick D4 E-pupillen: 13.00 uur SEC El - K.V.V.A. El 11.00 uur SEC E2 - TOV E2 F-pupillen: 11.00 uur Roda F1 - SEC F1 12.00 uur SEC F2 - Baarn F2 11.00 uur SEC F3 - Hoevelaken F3 Vrijdag jl. speelde het Biltse Irene het eerste team van badmintonvereniging Badso naar zijn eerste nederlaag. Irene, dat met 5 punten achterstand op de tweede plaats in de overgangsklasse staat, was er zeer op gebrand van Bad so te winnen. In een sportieve strijd ging Badso ten onder, omdat vooral de Irene-dames beter op dreef waren. Na de singles stond Badso al met 3-1 achter; Alleen Roy van Gestel won op uitstekende wij ze. Helaas zagen Jop Tazelaar, Clau- dine Schüssler en Milly Pellikaan de single-winst naar de tegenpartij gaan. Toch was er nog hoop. want in diverse voorgaande wedstrijden werden juist de dubbelspelen in het voordeel van» Badso beslist. Jammer, maar dit keer pakte het heel anders uit en wisten al leen Roy en Claudine hun mixed-partij te winnen. De 2-sets nederlaag van Claudine en Milly in het damesdubbel gaf de krachtsverhouding goed weer. Met 15-9 en 15-4 legden zij het loodje en werd de eindstand op 6-2 bepaald. Badso 1 blijft op kop in de overgangs klasse, echter nu met 3 i.p.v. 5 pun ten voorsprong op Irene. De overige uitslagen waren: Badso 2 - 't Slot 3 Badso 3 - Selby 3: Badso 4 - Doto l: ABCA 7 - Badso 5 KB VA 10 - Badso 6: 04 Jeugd: ABCA 1- Badso 1: Badso 2 - Triaq 2: 'n Badso 3-Badge 3: - uitleggen en hen zal begeleiden en coachen gedurende het toernooi. Evenals bij de vijfde- en zesde klassers het geval is, zullen ook de brugklassers met vier i.p.v. zes leerlingen per team op een daarvoor aangepast speelveld uitkomen. Leerlingen van 14 jaar en ouder zullen spelen op velden van normale grootte, met 6 per team. Om teleurstelling te voorkomen, wor den de leerkrachten er nogmaals aan herinnerd, dat de inschrijving sluit op 1 januari 1983. Voor inlichtingen kan men zich wenden tot de Volleybalvereniging Olympia te Soest, afd. Jeugdzaken, p/a. Joke Paans, Oranjelaan 32, 3761 BX Soest, telefoon 14596. Door het ontbreken van een scheids rechter kon de streekderby van de jon gens-junioren tussen Red Stars en Dunckers niet doorgaan. Na een half uur gewacht te hebben werd er vriend schappelijk gespeeld, waarbij de Dunckers met 61-48 wonnen. Red Stars JB 1- Bourgondië JB1 60-56 De Red Stars-Kadetten speelden thuis tegen Bourgondië uit Wijk bij Duurste de. Beide teams speelden een fanatieke man-to-man verdediging, hetgeen het scoren bemoeilijkte. De rood-witten wisten vooral door goed teamwork de eerste helft met 34-24 af te sluiten. Na de sprongbal liep Red-Stars nog tot 16 punten uit, maar door slordig spel kwam de tegenstander goed terug. Met nog maar twee minuten te spelen was het verschil slechts 2 punten. Door het spel goed uit te spelen werd er ten slotte nog winst gegrepen. Het Kadet- tenteam dat al diverse teleurstellende resultaten heeft geleverd, is misschien weer op de goede weg. Red Stars MB 2 - Dunckers MB 3: 44-30 Het nog ongeslagen meisjes-Kadetten- team kwam uit tegen Dunckers. Er hadden zich nogal wat veranderingen voorgedaan in het team. Drie meisjes aspiranten zijn overgekomen en Joyce Freds is voorlopig door een kniebles sure uitgeschakeld. Red Stars had echter weinig moeite met de veel jongere meisjes van Dunc kers. Alleen werd de aanval te slordig gespeeld, waardoor de eindstand niet zo hoog werd. Red Stars MC 1 Crackerjacks MC I 49-31 De meisjes-adspiranten speelden een goede wedstrijd tegen de Amersfoor- ters. Het Red Stars-team, dat een flink aantal nieuwe leden heeft, doet het daardoor verrassend goed. Bij de rust stond het al met 31-18 voor. zodat de tweede helft een formaliteit werd. Eindstand 49-31. Overige uitslagen Voorburg DS1 - Red Stars DS154-44 Voorburg MA1 - Red Stars MA185-30 Top Stars Hl - Red Stars H2:57-46 Quidam DS2 - Red Stars DS2:48-41 Programma a.s. zaterdag, 18 decem ber, Beukendal: 18.S0 uur Red Stars JC1 - Woudenberg 18 30 uur Red Stars JC2 - Top Stars 19 45 uur Red Stars JA1 .Blaricum JA1 20 30 uur Red Stars Hl - Alexandrla Hl 2100 uur Red Stars D2- Gr GiantsDl SPORT Sportverslagen en -berichten uiterlijk maandagochtend inleveren aan onze redactie Van Weedestraat 47A. Indien tijdig ingeleverd volgt opname in dezelfde week. Goed leesbare kopij heeft daarbij de voorkeur. Redactie Soester Courant m Ié? m Na de tegenvallende resultaten van de laatste weken stond voor afgelo pen zondag de competitiewedstrijd tegen het in degradatiegevaar verke rende Aalsmeer op het programma. In het verleden was dit altijd een bij zonder moeilijke tegenstander voor de Soestenaren. Door hun tomeloze in zet en rommelig aanvalsspel weten zij de B.D.C.-ers altijd moeilijkheden te bezorgen. Echter door een goede vecht lust en een goede saamhorigheid wis ten de gasten twee welverdiende pun ten te pakken. Pas na 5 minuten spelen konden de Aalsmeerders voor de eerste maal sco ren. Toen stond BDC echter al met 2 doelpunten voor, welke aangetekend werden door Paul v.d. Deijssel en Cleem Diemers. Toen de gasten echter door kregen dat het midden voor hun geslo ten bleef, probeerden zij het via hun gevaarlijke hoekspelers. Hoewel dit iets meer resultaat had, konden zij het spel niet maken. Dit recht was voor de gastheren. Door een hoog baltempo en goede dreiging wisten de BDC-ers deze overmacht om te zetten in een voorsprong van maar liefst 8-2 na 20 minuten spelen. Overmoedig werd er minder secuur met de kansen omge sprongen. Aalsmeer deed hier duide lijk zijn voordeel mee waarbij vooral hun rechterhoek voor veel gevaar zorg de. Het was aan Jos Diemei en Ries Smeeing te danken dat deze kant niet tot veel scoren kwam. Door een straf - worp in de laatste minuut van de eer ste helft wisten zij tenslotte terug te komen tot 9-6. Ondanks dat de gasten het eerste doel punt van de tweede helft lieten aan tekenen, werd er toch door de gasthe ren behoudender gespeeld. Twee maal achtereen kon Jan Bunt van rechts en vanaf de cirkel BDC een voorsprong bezorgen van 12-8. Nu drukte BDC wél door en het publiek genoot van fraaie acties van hun favorieten. Sjaak Smeeing tweemaal, Cleem Diemers tweemaal en Ralph Christiani brach ten BDC halverwege de 2e helft op een voorsprong van 17-9. Nu was het zaak voor de Soestenaren, deze riante voor sprong niet meer uit handen te geven. Mede door een aantal beslissingen van de overigens goed leidende scheids rechters werd de wedstrijd nu wat rommelig. Over en weer probeerden beide tegenstanders elkaar door mid del van break-outs te overrompelen. Beide partijen leden in deze fase teveel onnodig balverlies. Ook in verdedi gend opzicht moest er aan beide zijde veelvuldig aan de noodrem getrokken worden. Hoewel Aalsmeer zijn score kon uitbouwen tot 14 punten kwam BDC niet meer in gevaar. Het was topscorer Cleem Diemers die tenslot te de thuisclub aan 22 doelpunten hielp, zodat de scheidsrechters bij een stand van 22-14 voor de laatste maal floten. Door het verlies van naaste opponent Enschede klimt BDC weer een plaatsje op de ranglijst. Als men volgende week kans ziet om revanche te nemen op Hercules uit Hengelo zullen zij waar schijnlijk weer aansluiting vinden met de kopgroep. Hercules staat op een derde plaats met 3 punten voorsprong. Doelpunten regen bij dames BDC In een volle sporthal Beukendal in Soest hebben de handbalsters van BDC het publiek een schitterende wedstrijd voorgeschoteld. Voor BDC was dit de wedstrijd om te gaan behoren tot de middenmoot van de eerste divisie en om op gelijke hoogte te komen met de tegenstander van afgelopen zondag E&O uit Emmen. E&O staat bekend om petitie 7 punten wist te vergaren t.o.v. BDC 5 punten. E&O staat bekend om de snelheid in de break-out en de goede Schijn-aanval van BDC in de wedstrijd tegen Aalsmeer. hoek- en cirkelspeelster. Afgelopen zondag in Soest was hier vrij weinig van te zien daar BDC het spel beheers te en met snel en goed handbal de wed strijd in haar voordeel wist te beslissen. Al in het begin van de wedstrijd kreeg BDC alle vrijheid om te scoren. Via mooie combinaties en enkele break- outs was de stand binnen 10 minuten al 5-0 in het voordeel van BDC. Daar na werden de dames iets minder ge concentreerd, met name in de verde diging, waardoor E&O ook kans zag enkele keren te scoren. Met name de afstandsschoten van E&O waren erg gevaarlijk maar gelukkig was keep- ster Joke v.d. Kamp goed op dreef zodat de schade beperkt bleef tot 4 doelpunten. BDC dat in de afgelopen wedstrijden soms moeite had met het afmaken van de kansen, liet daar in deze wedstrijd niets van blijken. Ook de Soester dames maakten nog 4 doel punten voor rust zodat de ruststand bepaald werd op 9-4 in het voordeel van BDC. In de tweede helft leek E&O terug te kómen maar BDC herstelde zich snel door bij de stand 10-7 de wedstrijd naar haar hand te zetten. Ondanks enkele schoten tegen lat en paal lieten zij zich niet ontmoedigen, een bewijs van een goede ploegmentaliteit. Net als in de eerste helft maakten zij door goede combinaties weer snel een aantal doelpunten. Ook bij de stand 14-7, bleef BDC goed doorgaan, dankzij de goede conditie van de speelsters uit Soest. Uiteindelijk werd de stand 20-11 in het voordeel van BDC. Topscoorster van deze wedstrijd werd Ada v. Hal met 5 doelpunten. De overige doel punten voor BDC werden gemaakt door: Marian Heitsman 4, Ria v. Duuren 3, Marijke Hoekstra, Dinie v.d. Hei den en Gré Leverink elk 2 en Geesje van Engelenburg en Ellen Dorrestein elk 1. Zondag, 19 december spelen de Soester dames hun laatste wedstrijd van de eerste helft van de competitie in Deur- ningen om 14.00 uur tegen D.S.V.D. SKODA: de ruime en robuuste gezinswagen voor een goudeerlijke prijs. Bewezen degelijkheid, een sterke motoren een duurzame, solide konstruktie; geen enkel ander merk geeft u zó veel auto voor zó weinig geld! Prijzen Skoda 105-serie v.a. I 8.995, - 120-serie v.a. f 10.395,-. Inklusief B.T.W. Prijs wijzigingen voorbehouden. Imp.: de Binckhorst Auto Motor Import B.V.. Postbus 184. 2250 AD Voorschoten. Tel. 01717-6951 merk toch hoe sterk VAN WEEDESTRAAT 53-55 SOEST TEL. 02155-12334 De dames van Papilion hebben zondag avond in een directe confrontatie met lijstaanvoerster Irene uit De Bilt ge zorgd dat zij nu samen met Irene aan de kop van de ranglijst genesteld zijn. De Papilion-dames stonden twee wed- strijdpunten achter op Irene en moes ten winnen om op gelijke hoogte te ko men. In dit duel speelden aan beide zijden de zenuwen een belangrijke rol, want men had duidelijk angst voor elkaar. Er werd dan ook niet veel gescoord en na tien minuten spelen was de stand nog slechts 12-8 in Soester voordeel. Papil- Ion bleef een lichte voorsprong houden, hetgeen resulteerde in een 16-12 rust stand. Ook de tweede helft kenmerkte zich door spanning en nervositeit, hetgeen nog eens werd gedemonstreerd toen een van de Papillon-dames richting de eigen basket wilde gaan scoren, maar gelukkig op het laatst door een schreeuwende coach Peter Heil inga tot de orde kon worden geroepen. De kleine voorsprong bleef echter ge handhaafd, waardoor Papillon deze be langrijke ontmoeting met 32-25 zege vierend afsloot en daardoor samen met Irene de ranglijst aanvoert in de da mes tweede klasse van de kern Amers foort. Papilion 2 - Woodpecker 3: 48-19 Het tweede herenteam had deze avond geen zware wedstrijd. Zij bonden de strijd aan tegen Woodpeckers uit Houten. Na vijf minuten spelen was de stand al 12-0 in Soester voordeel en kon men zich opmaken tot het spelen van een gewonnen wedstrijd. De ruststand was 22-9. Ook de tweede helft gaf een veel sterker Papilion te zien, dat zodoende deze ontmoeting won met 48- 19. Basketbal komend weekeinde: Er staat voor het komend weekeinde slechts één wedstrijd op het program ma. Aanstaande zondagavond speelt heren 1 een belangrijke ontmoeting in spelzaal De Bunt tegen Blaricum. Deze wedstrijd begint om 20.30 uur. geplaatst in de Soester Courant, kunnen worden afgehaald of nabesteld tegen de prijs van 10,- per foto, a contant. Van Weedestraat 47A Soest Op Oudejaarsdag, 31 december, or ganiseert de S.O. Soest-Atlektiek weer de jaarlijkse Sylvesterloop in de Korte Duinen (achter het AVIA-gebouw). De Pupillen C en B starten om 10.00 uur. De senioren doen dat om 13.30 uur. Om 14.30 uur wordt de 1-kilometer-- prestatieloop gestart, terwijl om 14.45 uur het startschot valt voor de pres tatielopen over resp. 2100 meter, 4200 meter, 6300 meter en 8400 meter. Voor de prestatielopen kan men zich ter plaatse opgeven. Zaterdag 18 december 1982: 12.30- 18.00 uur K.N.K.V. korfbal 18.00 - 23.00 uur Red Stars Zondag 19 december 1982: 10.00 -18.00 uur B.D.C. handbal Zaterdag 18 december 1982: 09.00 -12.00 uur Badso badminton 12.30 - 21.00 uur Nevobo 21.00 - 24.00 uur Badso Zondag 19 december 1982: 10.00 - 17.00 uur Badso badminton 18.00 - 22.00 uur Red Stars basketbal Zaterdag 18 december 1982: 09.00 - 12.00 uur Selby Badminton 12.00 -17.00 uur idem Zondag 19 december 1982: 10.00 - 15.00 uur Selby badminton Het eerste- en tweede damesteam van SW/Stam hadden ieder vijf sets nodig om te winnen. Het eerste damesteam blijft door deze winst toch bij de kop lopers van de eerste divisie behoren. De heren gaan lang zo goed niet. Ook j.1. zaterdag moest heren 1 de punten aan de middenmoter Unicornus laten. Ie divisie dames: SVV 1 - Rust Roest 3-2 SVV dacht aanvankelijk dat het een ge makkelijke overwinning zou worden tegen het bijna onderaan staande Rust Roest. Het begin van de eerste set liet dan ook een SVV zien dat veel zelfver trouwen had. Ondanks fouten kon SVV de eerste set winnen. De tweede set gaf eenzelfde beeld. SVV maakte veel fouten. Toch was de tweede set weer voor de rood-witten. In de derde- en vierde set was SVV slecht. Rust Roest kwam goed terug met een goede aanval en won deze sets. De vijfde set begon met een incident waardoor de opslag aan SVV kwam, dat hierdoor kon uitlopen en de set met groot verschil won. De SVV-ers sleep ten toch twee punten in de wacht. 2e divisie dames: SW 2 - Delta Lloyd/AMVS 3-2 De dames van het tweede speelden een wisselvallige vrij goede wedstrijd. De eerste set liet duidelijk zien dat SW wilde winnen, en er werd door alle speelsters keihard gewerkt. Ook de goede en keiharde aanval scoorde veel punten. In de tweede set was er ineens een terugval bij de SVV-ers, waardoor Delta Lloyd deze set kon pakken. In de derde set werd SVV weg gespeeld. In de vierde set kwam SVV aardig terug en naar mate de score in hun voordeel opliep kwam hun zelf vertrouwen en daarmee een goede aanval terug. Door de winst van de vierde set was SVV zó gemotiveerd dat ze de laatste set alles op alles zette en na goed volleybal ook deze set wonnen. 2e klasse dames: SVV 5 - ODIS 2-2 De eerste set in deze wedstrijd werd gewonnen door SVV die erg goed speel den. Grote vechtlust, een goede ver dediging en opbouw. Odis vocht ver beten terug waardoor de spanning er in bleef. In de tweede set was SVV de mindere. Odis daarentegen bleef haar spel spelen. De derde set ging weer naar SVV. De opbouw zorgde er weer voor dat er door aanval gescoord kon worden. De vierde set leek een herhaling van de tweede te worden. Bij deze score her stelden de rood-witten zich van een achterstand en konden niet voorkomen dat Odis deze set won. 2e klasse dames: SW 6 - Oberon 2 2-2 Het zesde speelde een gelijk spel. Het begon fanatiek aan de eerste set maar de beslissing kwam pas in de laatste fase van de set. Oberon haalde de set naar zich toe. In tweede set waren het de rood-witte die de langste adem hadden. Het vertrouwen in elkaar kon echter niet verhinderen dat deze set verloren werd. De vierde set liep van een leien dakje bij SVV, en het werd 15-4. 3e klasse dames: SVV 9 - SH'71 2 3-0 De dames van SVV 9 hadden van de tegenstander SH meer verwacht. In de eerste set ondervonden ze nog tegen stand van de Hooglanderveense ploeg, doch serve en harde aanval van SVV zorgde er voor dat de dames de set zonder problemen naar zich toe kon den halen. De tweede set leverde in het geheel geen problemen op. In de laat ste set kwam SH iets terug, maar het was te laat en te zwak om het negen de van een verdiende overwinning te houden. 4e klasse dames: Surf 6-SVV 10 3-0 De SVV dames begonnen deze wed strijd zonder reserve, maar vol goede moed. In de eerste set speelden ze erg goed en kwamen zelf voor met 2-11. Toch ging deze set naar Surf. Surf bleef verbeten vechten met goed resultaat. De tweede set was het een SVV die zich bleef inspannen doch met een minium aan resultaat. Na het eerste punt in de laatste set kwam SVV in de problemen. Een blessure en geen wisselspeelster. De dames kwamen er niet meer aan te pas en Surf won met 3-0. Distriktsklasse heren: SVV 1 Unicornus 1-3 De heren van het eerste team hebben het dit seizoen erg moeilijk. Ook j.1. zaterdag waren de problemen niet van de lucht. In de eerste set konden de SW-ers het nog aardig bijhouden, al was het erg onzeker volleybal. Unicor- Oliebollenaktie SEC De voetbalvereniging SEC heeft van Burgemeester en Wethouders toestem ming gekregen om ook dit jaar een oliebollenaktie te houden. nus kon een 14-11 achterstand omzet ten in winst. De tweede set was een duidelijke overwinning voor Unicor nus. In de derde set kwam SVV goed terug en won deze set met ruim ver schil. In de laatste set was alles wat de heren deden, een wanhopige poging om er nog wat uit te kunnen halen, doch zonder het gewenste resultaat. Het SVV-team had niet genoeg zelfver trouwen en was erg rustig, te rustig om de moeilijke situaties gezamenlijk weg te werken. 2e klasse heren SVV 5- Voleem 1-3 Ook de heren van het vijfde moesten een verlies incasseren. Al werd deze wedstrijd beter gespeeld door SVV dan de laatste twee wedstrijden. De heren konden het niet verder brengen dan één setwinst. Na de eerste set te hebben verloren gingen de heren er in de tweede extra fanatiek tegen aan. Het bleek een spannende set die met 16-14 in het voordeel van de SVV-ers eindigde. Ook in de derde set ging het uitstekend tot 7-7, daarna was bij SVV de weerstand gebroken. SVV kwam er niet meer aan te pas in deze set. In de laatste set deden de rood-witten, nog een poging om er wat van te maken, maar moesten toch de winst aan de gasten laten. Wedstrijden voor de komende week: woensdag: 15-12; Dames; Limvio - SVV 5, Baarn. donderdag: 16-12; Dames; 19.30 uur SVV 3 - Sportcentrum Beu kendal. KGU/VS - SVV 6, Bussum 21.30 uur SVV 7 - PSVA, Beukendal. 19.00 uur SVV 8 - Spirit 5, Beukendal. Heren 16-12: Heren; 20.15 uur SVV 3 - Lovoc 2. Beukendal. 20.15 uur SVV 4 - Nederhorst, Beuken dal. 16-12; Meisjes: Spirit al - SVV a 1, Amersfoort vrijdag; 17-12; Heren; Oberon - SVV 1, Weesp. 17-12: Heren; Unicornus2- SVV 5, Bun schoten. zaterdag: 18-12; Dames; van Houten - SVV 1, Heerlen. 18-12; Dames; Tonegido sc - SVV 2, Voorburg. 18-12; Heren; AGAVS - SW 2, Soester berg. O Handbal vereniging BDC Wedstrijdprogramma Zat. 18 en Zon. 19 December Uitwedstrijden zat. 18 december Meisjes adsp. 2 17.30 uur Celeritas 2 - B.D.C. 2 Jongens pup.I 17.40 uur Baarn - B.D.C.I Dames jun. 3 19.30 uur Baarn - B.C.D. 3 Thuiswedstrijden Zon. 19 December Meisjes pup. 2 10.00 uur B.D.C. 2-U.D. Meisjes adsp. I 10.45 uur B.D.C. I - Staedl/HMS Meisjes pup. 3 11.30 ur B.D.C. 3 - Fidelitas 2 Dames jun. 2 12.15 uur B.D.C. 2 - S.D.O. Dames jun. I 13.00 uur B.D.C. I - Nederhorst Heren jun. I 13.55 uur B.D.C. I - B.H.C. Jongens adsp. 16.10 uur Seyst - PPM/AAV Heren sen. 2 16.55 uur B.D.C. 2 - D.S.O. Uitwedstrijden Zon. 19 December Heren jun. 2 12.40 uur Achilles '28 - B.D.C. 2 Jongens adsp. I 13.45 uur Break Out - B.D.C. 2 Dames sen. 4 14.45 uur Laren 3 - B.D.C. 4 Meisjes pup. I 16.50 uur Baarn - B.D.C. I Dames sen. 3 17.10 uur DWSM - B.D.C. 3 Dames sen. I DSVD- B.D.C. 'tHoge Heren sen. I 14.30 uur Hercules - B.C.D. Vrij zijn: Dames sen. 2. Meisjes adsp. 3. Jongens pup. 2. en Welpen.

Soester Courant | 1982 | | pagina 23