P g bv Ewfl In 'China' is het goed toeven. WORDT VERVOLGD! De gelukkige winkelkringklanten van deze week Kerstvakantie-programma jongerencentrum de Molensoos ANWB organiseert Cursus Pech Onderweg nieuw Chinees-Indisch restaurant n 68, er n aar >P: rvan e den- tr rs een ota uur BU' Avondverkoop KERSTDAGEN woensdag 22 december, donderdag 23 december. Inbraak bij garagebedrijf 'l winketen waard OOK IN 1983 VAKMANSCHAP, VEELZIJDIGHEID, GASTVRIJHEID en SERVICE. Moge negentiendriëèntachtig LJgeluk en voorspoed brengen. 646911 1 i Soester Courant van woensdag 22 december 1982 Vrijdag 24 december a.s. start de Mo lensoos met een uitgebreid kerstva kantie-programma, met een groot accent op de middag. Evenals voor gaande jaren is de Molensoos op eerste kerstdag (zaterdag 25 december) ge sloten. Maar tweede kerstdag (zondag 26 december), zowel 's middags als 's avonds, geopend. Ook is de Molen soos oudejaarsdag (31 december) 's avonds gesloten. Nieuwjaarsdag is er als vanouds een grote nieuwjaars disco. De openingstijden van de Molensoos zijn als volgt: Vrijdag 24 december: middagsoos van 13.00 - 17.00 uur; disco van 20.00 - 24.00 uur. Zaterdag25 december: gesloten. Zondag 26 december: disco van 14.30 - 17.00 uur; speciaal-programma van 19.30 - 24.00 uur. Maandag 27 december: middagsoos van 13.00- 17.00 uur. Dinsdag 28 december: middagsoos van 13.00-17.00 uur. Woensdag 29 december: middagsoos van 13.00 - 17.00 uur; avondsoos van 19.30-23.00 uur. Donderdag 30 december: middagsoos van 13.00 -17.00 uur. Vrijdag 31 december: middagsoos van 13.00- 17.00 uur. Zaterdag 1 januari: nieuwjaarsdisco van 20.00 - 24.00 uur. Zondag 2 januari: disco van 14.30 - 17.00 uur. Maandag 3 januari: middagsoos van 13.00-17.00 uur. Dinsdag 4 januari: middagsoos van 13.00-17.00 uur. Woensdag 5 januari: middagsoos van 13.00 - 17.00 uur; speciaal-programma van 19.30-23.00 uur. Donderdag 6 januari: middagsoos van 13.00 -17.00 uur. Vrijdag 7 januari: middagsoos van 13.00 - 17.00 uur; avondsoos van 20.00 - 24.00 uur. Zaterdag 8 januari: disco van 20.00 - 24.00 uur. Voor het eerste kwartaal van 1983 is de Molensoos ook bezig een aantrekke lijk popgebeuren voor te bereiden. De groepen die, waarschijnlijk gaan komen zijn ..Bintangs" en „Smockey Bibobs Gang". Natuurlijk, zoals voor gaande jaren, zal de zaterdag vóór carnaval ook in de Molensoos een groot carnavalsgebeuren plaatsvinden. Voor meer informatie omtrent het pro gramma van het jongerencentrum de Molensoos: tel. 15557, of kom eens langs tijdens de openingsuren. K71 HT BBvt JiH Vrijdag 24 december en vrijdag 31 december om 5 uur gesloten. Een groot aantal automobilisten wil meer weten over de techniek van de auto om zelf storingen te kunnen opspo ren en verhelpen. Meer dan 150.000 mensen volgden daartoe in de afgelo pen 20 jaar de Cursus Pech Onderweg van de ANWB. De belangstelling is groeiend. Dat geldt met name voor het aantal vrouwelijke cursisten, ongeveer 50'/, van het aantal cursisten bestaat nl, uit vrouwen. verenigingen en instellingen. Boven dien was een groot aantal vrienden, kennissen, familieleden en zakelijke relaties van de familie Hu aanwezig. Wat de inrichting betreft is "China" zo ongeveer "het laatste nieuwe" op dit gebied. Het interieur is grotendeels op gebouwd met materiaal dat recht streeks uit Tai-Wan is geïmporteerd. De zaak is door de fa. Groko te Breu- kelen ingericht, op adviezen van archi tect A. v.d. Staak uit Zoetermeer. Het noodzakelijk bouw- en aannemings- werk werd verricht door de fa. Bruns uitZevenaar. Namens het gemeentebestuur ver richtte locoburgemeester drs. G. Plomp de officiële openingshandeling, door met een gouden schaar een voor de in gang gespannen lint door te knippen. De schaar was hem plechtig overhan digd door de 6-jarige Su Yan. In een ge vatte toespraak complimenteerde de heer Plomp de familie Hu met het in korte tijd bereikte resultaat. De oorza ken van de populairiteit van het Chi nese restaurant bij de Hollanders moest naar zijn mening worden ge zocht in het feit dat de Chinezen de Hol landse smaak uitstekend kennen, in het feit dat een Hollander in een Chinees restaurant nooit het gevoel heeft tekort te komen, en in het feit dat de prijs altijd zeer redelijk is. Met zijn felici taties aan de familie Hu, onderstreept door een luid applaus van het enorme gezelschap, wenste de heer Plomp de aanwezigen ten slotte een smakelijke maaltijd toe. Dat die wens onmiddel lijk werd vervuld werd uit het enthou siasme van het gezelschap wel duide lijk. Het ziet ernaar uit dat Soest met "China" een nu al gerenommeerd restaurant rijker is geworden. Gedurende vier achtereenvolgende we ken kan men tijdens lesavonden van ca. 2V£ uur deelnemen aan dit prak tisch auto-onderricht. De ANWB heeft besloten ook dit seizoen weer deze cur sus te organiseren in ca. 50 plaatsen. In Hilversum worden de cursussen gehou den op de volgende data: ma. 10-17-24- 31 januari; wo. 2-9-16-23 februari; ma. 7-14-21-28 maart; di. 5-12-19-26 april 1983. Zij worden gehouden in het Keu ringsstation ANWB, Franciscusweg 345. Aanvang: 19.30 uur. Het accent ligt op het zelf-doen, met als doel de automobilist een zekere mate van handigheid bij te brengen met het technisch gedeelte van de auto. Daar toe wordt tijdens het onderricht ge bruik gemaakt van een auto waarvan van tevoren storingen zijn aange bracht door de instructeurs, ervaren Wegenwachten en Keurmeesters van de ANWB.. Met behulp van duidelijke tekeningen en een aantal belangrijke onderdelen wordt aandacht besteedt aan o.a. de ontsteking, carburatie, koelingen sme ring, terwijl ook het starten onder alle weersomstandigheden wordt behan deld. Iedere cursist ontvangt een handig cur susboek dat ook na afloop van de lessen zijn nut heeft bewezen. Ervaring van de Wegenwacht heeft namelijk geleerd dat een groot aantal storingen door niet-autotechnisch geschoolden die de Cursus Pech Onderweg hadden ge volgd, zelf kon worden verholpen. Na aanmelding ontvangen de cursisten een bericht van inschrijving waarin nadere gegevens over de lessen wor den bekendgemaakt. Belangstellenden kunnen zich opgeven bij het ANWB-- kantoor Hilversum, Noordse Bosje 1, tel. 035-41751. De kosten voor deze cursus bedragen 85,- voor ANWB-leden en 105,-- voor niet leden. Inbrekers hebben hun slag geslagen door een bedrag van 235,- weg te ne men uit een bureaulade in een garage bedrijf aan de Van Weedestraat. Zij kwamen het bedrijf binnen door een raam aan de achterzijde te vernielen. Bijgestaan door de 6-jarige Su Yan knipt loco-burgemeester drs. G. Plomp met de gouden schaar het lint door. Aan de uitnodiging die de directie van Soest's nieuwste Chinees-Indisch re staurant - "China," aan de Burg. Gro- thestraat 38 - aan talrijke plaatsgeno ten had gestuurd, om ter ere van de opening te komen eten, is massaal ge volg gegeven. Ongeveer 160 gasten vul den de tafels en werden onthaald op een vorstelijk diner, voorafgegaan door menig drankje. Niet alleen door dit gul le gebaar, maar ook door de kwaliteit van het genotene zal de roem "Chi na" ongetwijfeld vooruitsnellen. Op de plaats waar nog niet zo lang gele den discotheek "De Heksenketel" ge vestigd was, beschikt de familie nu over een restaurant dat in de wijde om trek van Soest een uitstekende repu tatie gaat verwerven. De directie wordt gevoerd door de broers S. K. Hu en C. L. Hu. Het bedrijf maakt deel uit van een groep restaurants, waartoe ook "Tong Ah" in Zeist en "Tong Fong" in Bussum behoren, en die onder leiding staat van de heer Hoo Chi Man, een oom van de heren Hu. Bij de bedrijfsvoering zijn overigens een groot aantal familieleden inge schakeld. Maar liefst vier koks, bijge staan door verschillende andere perso neelsleden, zwaaien tegelijk de scepter in de keuken. "China" is berekend op grote gezelschappen, blijkt daaruit wel, ofschoon ook kleine groepjes er heel gezellig kunnen tafelen. Dat het in "China" buitengewoon goed toeven is werd wel duidelijk uit de reacties van de genodigden, afkomstig uit allerlei Soester Kringen, zoals de gemeente, de brandweer, diverse Herkent u zich op deze foto, gaat u dan naar iVlaison Verkley, Van Weedestraat 76, dan kunt u daar een hu zarensalade in ontvangst nemen. Herkent u zich op deze foto, gaat u dan naar Dorrestein Schoenen, Van Weedestraat 44, dan kunt u daar een waardebon ter waarde van 50,- in ontvangst nemen. Herkent u zich op deze foto. gaat u dan naar Geyten- beek bloemsierkunst, Burg. Grothestraat 4, dan kunt u daar een cheque ter waarde van 50,- (bloemen en/of planten) in ontvangst nemen. Herkent u zich op deze foto, gs Bloemenhuis, Van Weedestra; plantenbak ter waarde van 5 Herkent u zich op deze foto, gaat u dan naai Binnen Buiten, F.C. Kuyperstraat 24-26, dan kunt u daar een buitenlamp in ontvangst nemen. Herkent u zich op deze foto, gaat u dan naar Nic. van Dam, Van Weedestraat 16, dan kunt u daar een cheque ter waarde van 50,- (sportmode) in ontvangst nemen. Herkent u zich op deze foto, gaat u dan naar Bril cen trum, Van Weedestraat 17a, dan kunt u daar een ther mometer ter waarde van 49.50 in ontvangst nemen. Herkent u zich op deze foto, gaat ii dan naar de fa. Schoemaker, Van Weedestraat 78, dan kunt u daar een radiorecorder in ontvangst nemen. Herkent u zich op deze foto, gaat u dan naar de fa. L. van Kleef, Van Weedestraat 86, dan kunt u daar een geschenkdoos Compaenen sigaren ter waarde van 75,- in ontvangst nemen. Herkent u zich op deze foto, gaat u dan naar Joh. Mets Van Weedestraat 90, dan kunt u daar 12 flessen Reservt de La Ville de Soestdijk in ontvangst nemen.

Soester Courant | 1982 | | pagina 13