P.v.d.A.hield N ieu wj aar sbij eenkomst OPRUIMING Mikimar kinUermode 50 Jaar geleden in Soest Jim van Overbeek wint clubtitel bij Tempo bij Mikimo KINDERKLEDING m Louis Lonbon fe N ieuwjaarstoespraak L. Fokkema, voorzitter Nederlandse Export Com binatie (NEC) te Soest: vraagt uw aandacht voor: «R s Beschikking Hinderwet Hinderwet-ontwerp beschikking Bouwzaken Verleende bouwvergunningen I Op alle bekende merken kortingen van 10 to 40% Wijziging huur- en koopprijsgrens goedgekeurd Op ruiming Broeken vrijetijdskleding 13 Januari 1933 Jubileum V.V. „Soest" „Om den wereldvrede" Vergadering Nat. Hist. Vereen. Soester Courant van woensdag 12 januari 1983 5 Bij besluit van 4 januari 1983 heeft het college van b. en w. beslissin gen genomen op verzoeken van: Afvalstoffenhandel Van Es b.v., Sterrenbergweg 30 te Soesterberg om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor de opslag en verwerking van afvalstoffen op het perceel Sterren bergweg 26-30 te Soesterberg (kad. gem. Soest, sectie E, nrs. 2623/32221 Van Geest Soesterberg b.v., Veldm. Montgomeryweg 65 te Soester berg om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning ten behoeve van een machineapparatenbouw- en constructiebe drijf annex spuiterij op het perceel Veldm. Montgomeryweg 65 te Soesterberg (kad. gem. Soest, sectie E, nrs. 2728 ged. en 3039 ged. 1 Gebr. Tammer b.v., Amersfoortsestraat 7 te Soesterberg om ver gunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking hou den van een spuitcabine op het perceel Amersfoortsestraat 7 te Soesterberg (kad. gem. Soest, sectie E, nr. 3845 ged. Autobedrijf Tevako b.v., Soesterbergsestraat 2 te Soest om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning ten behoeve van een autobedrijf op het perceel Soesterbergsestraat 2 te Soest (kad. gem. Soest, sectie K, nrs. 2815/2816) H. A. Menning, Industrieweg 39 te Soest om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning ingevolge de Hinderwet ten be hoeve van een inrichting voor het lakken en moffelen van metalen objecten op het perceel Industrieweg 39 te Soest (kad. gem. Soest, sectie G, nrs. 8075, 8077 en 8078) Bij besluit van 11 januari 1983 heeft het college van b. en w. beslis singen genomen op verzoeken van R. en H. Tammer, Postweg 27 te Soesterberg om vergunning tot het oprichten, in werking brengen eri in werking houden van een autoplaatwerkerij op het perceel Postweg 27 te Soesterberg kad. gem. Soest, sectie E, nrs. 3485 ged. en 3532 ged.(ligt ook in hulp secretarie P. A. Hilhorst, Lange Brinkweg 58 te Soest om vergunning tot het uitbreiden van een argrarisch bedrijf op het perceel Lange Brink- weg 87 te Soest (kad. gem. Soest, sectie A, nr. 4209) A. Palthe (dir. Vortex b.v.). Industrieweg 21 te Soest om een nieu we, de gehele inrichting omvattende vergunning ten behoeve van een bedrijf voor het balanceren van rotoren het vervaardigen van balanceermachines en het uitvoeren van constructiewerkzaamhe den op het perceel Industrieweg 21 te Soest (kad. gem. Soest, sectie G, nr. 5038 De strekkingen van de ontwerpen van de beschikkingen luiden: po sitieve beslissing op aanvraag onder voorschriften ter voorkoming van gevaar, schade en hinder naar buiten toe. Het besluit ligt gedurende een maand vanaf 12 januari a.s. ter inzage op de gemeentesecretarie van 09.00 - 12.00 uur en in de centrale bibliotheek aan de Albert Cuyplaan tijdens de openingsuren. De Soesterbergse zaken liggen ook in de hulpsecretarie. Tegen bedoelde beschikking kunnen de volgende personen in beroep gaan: a. de aanvraagster b. de betrokken adviseurs c. degenen die overeenkomstig artikei 20, 21, 22 tweede lid, of 28 eerste lid onder c van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren hebben ingebracht d. enige andere belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20, 21, 22 tweede lid, of 28 eerste lid onder c bezwaren in te brengen. Een beroepschrift kan worden ingediend binnen een maand na ter inzagelegging van de beschikking. Het beroepschrift moet wor den gericht aan Hare Majesteit de Kóningin, doch worden inge diend bij de Raad van State, Afdeling voor de geschillen van be stuur, Binnenhof 1, 's-Gravenhage. Indien tegen de beschikking beroep wordt ingesteld kan overeen komstig artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek worden gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het tref- fen van een voorlopige voorziening. Op de gemeentesecretarie (afdeling I) en de bibliotheek aan de Al- bert Cuyplaan ligt ter inzage een verzoek van: M. H. Bosboom, Wiardi Beckmanstraat 515 te Soest om vergun ning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een auto-schade-herstelinrichting op het perceel Birkstraat 105 te Soest kad. gem. Soest, sectie C, nr. 3320) De strekking van het ontwerp van de beschikking luidt: „positieve beslissing op. aanvraag onder voorschriften ter voorkoming van ge vaar, schade en hinder naar buiten toe",. Gemotiveerde bezwaren tegen de ontwerp-beschikking kunnen schrif telijk worden ingebracht door de aanvrager en degenen die reeds schriftelijk of mondeling bezwaar hebben gemaakt tegen het ver zoek om vergunning en hen die daartoe redelijkerwijze niet (tijdig) in staat zijn geweest. De bezwaarschriften moeten bij het gemeentebestuur worden inge diend vóór 27 januari 1983. Indien men dat wenst, worden de persoonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift indient niet bekend gemaakt. Het verzoek daartoe moet schriftelijk tegelijkertijd met het bezwaarschrift bij het gemeentebestuur worden ingediend, (Openbare bekendmaking) De burgemeester maakt bekend dat burgemeester en wethouders van de gemeente Soest voornemens zijn op daartoe strekkende verzoeken op grond van het bepaalde in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8 van de Woningwet, vergun ning te verlenen aan 1. M.B.O. Nederlandsche Middenstand Financieringsmij. voor Bedrijfsobjecten n.v., Eekholt 26 te Diemen-Zuid, ten behoeve van het bouwen van een winkelcentrum in de wijk Overhees op het perceel Di Lassostraat (kad. gem. Soest, sectie G, nr. 7456, ged.gelijk met bouwplan ligt concept van het uitwerkingsplan buurtwinkelcentrum Overhees ter inzage 2. G. W. van Rossenberg, Insingerstraat 56b te Soest en behoeve van het bouwen van een opslagruimte op het perceel Insinger straat 56b (kad. gem. Soest, sectie g, nr. 5262) 3. A. P. Brouwer, Kerkpad z.z. 7 te Soest, ten behoeve van het wij zigen van een bestaande hooiberg in een wagenloods op het per ceel Kerkpad z.z. 7 (kad. gem. Soest, feectie A, nr. 3587) 4. M. v.d. Brakel, Steenhoffstraat 47 te Soest, ten behoeve van het verbouwen van een schuur tot vergader- en receptieruimte op het perceel Steenhoffstraat 47 (kad, gem. Soest, sectie A, nrs. 4059,4060 en 4061). Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd binnen een termijn van twee weken, te rekenen vanaf vrij dag 14 januari 1983, eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemees ter en wethouders in te dienen. De op deze verzoeken betrekking hebbende stukken liggen geduren de diezelfde termijn tijdens de kantooruren (09.00 - 12.00 uur) ter gemeente-secretarie, afd. 1, ter inzage. (niet-gebonden besluiten) Verlening d.d. 14 december 1982. wijzigingen van een opslagruimte op het perceel Koninginnelaan 79 (kad. gem. Soest, sectie K, nr. 340). Verlening d.d. 21 december 1982. bouwen van een berging op het perceel Pijperpad 24 (kad. gem. Soest, sectie G, nr. 7346). Verlening d.d. 4 januari 1983 plaatsen van een berging-tuinhuisje op het perceel Jac. van Looy- laan 12 (kad. gem. Soest, sectie K, nrs. 2052 en 2053) bouwen van een afdakje op het perceel Mariastraat 14 (kad. gem. Soest, sectie K, nr. 2684) plaatsen van een opslagruimte voor olievaten op het perceel Veld maarschalk Montgomeryweg 45-47 (kad. gem. Soest, sectie E, nr. 3251 uitbreiden van een schoolgebouw en het verbouwen van een ver- bindingsgang op het perceel Koningsweg 30 (kad. gem. Soest, sec tie G, nr. 7692). Ingevolge de Wet Administratieve Rechtspraak Overheidsbeschik kingen (Wet AROB) kan de natuurlijke of rechtspersoon, die door het besluit rechtstreeks in zijn belang is getroffen, binnen 30 dagen na dagtekening van de publikatie bij het college van b. en w. een ge motiveerd bezwaarschrift indienen. b Foto: Goos van der Wilt wmmmm ïmimmmmi I i©®* lAiÜ*' Voorzitter Anno van der Zee aan het woord tijdens de bijeenkomst van de PvdA-afdeling Soest. Een gezelschap van enige tientallen Soester PvdA-leden, van wie velen met hun echtgenoten en sommigen met hun kinderen, heeft donderdag j.1. het nieuwe jaar ingeluid met de traditionele Nieuwjaarsbijeenkomst. Dat gebeurde in het Duivenzaaltje aan de Schrikslaan, met een drankje voor af, een gezamenlijke broodmaaltijd en een filmvoorstelling. De bijeenkomst, ook bijgewoond door de meeste PvdA- raadsleden uit Soest, verliep zeer ge animeerd. In een korte toespraak stond de on langs gekozen voorzitter Anno van der Zee even stil bij de jaarwisseling. „Het jaar is nieuw, de voorzitter is nieuw, maar onze wensen en voornemens zijn niet nieuw, vooral niet in 1983, dat in veel opzichten geen gemakkelijk jaar gaat worden." Hij wenste in het bij zonder de fractie en de wethouder een goed jaar toe. „Deze mensen brengen moeite op voor een oud ideaal. Wat ons bindt, ondanks onze leeftijdsverschil len, is hetzelfde verhaal: dat er in de maatschappij nog een hoop dingen te verbeteren zijn gelijkheid voor iedereen, rekening houden met mensen die 't moeilijk hebben. Daar gaan we ook dit jaar tegenaan. Hij bedankte de leden die zich voor het goede verloop van de bijeenkomst had den ingespannen en riep de leden op alle steun te geven aan de vertegen woordigers in de fractie en in het Col- WIELERCROSS De elfde 'wedstrijd in de Midden-Ne- derland-veldritcompetitie had een bij zonder spannend verloop. De strijd, die zich afspeelde op het parcours in Soest- duinen, ging voornamelijk tussen Hans Voorn uit Hilversum en Ben van de Wel uit Culemborg. De wedstrijd werd in het voordeel van Voorn beslist, omdat Van de Wel door pech moest afhaken. Op de tweede plaats werd beslag ge legd door Harrie Vossegat iuit Amers foort, die honderd meter op de winnaar achterstond. Derde werd Frans Klijn uit Utrecht, vierde Johan Hendriks uit Hilversum. Jim van Overbeek uit Soest behaalde het clubkampioenschap van Tempo. Tijdens de eerste twee ronden vormde zich een kopgroepje met Voorn, Van de Wel en Van Overbeek. Van Overbeek had de pech een tak in zijn voorwiel te krijgen, waardoor hij een paar honderd meter moest lopen om van fiets te wisselen. Hij werd daardoor gepasseerd door een vijftal renners, onder wie Tempo-rijder Ger- rit v.d. Hoef, uit Baarn dus ook een ti telkandidaat die uitstekend op dreef was. Na en ronde achtervolging was- Van Overbeek in staat V.d. Hoef te achterhalen, waardoor hij als 5e kon eihdigen in de veldrit. Gerrit v.d. Hoef werd tweede in de titelwedstrijd, ge volgd door Jaap Bon uit Baarn, die de derde plaats veroverde. honigsmunie KERKSTRAAT 7 - SOEST De staatssecretaris van V.R.O.M. heeft onlangs de huur- en koopprijs grenzen, die genoemd zijn in de Woonruimtebeschikking 1974, ge wijzigd. De koopprijsgrens is verlaagd van 211.000 naar 194.000. De huurprijsgrens is verhoogd van 620,- naar 670,-. Overeen komstig artikel 1 van de Woonruimteverordening Soest 1982 volgt hieruit dat met ingang van 1 januari 1983 in deze gemeente de koop prijsgrens 194.000 bedraagt (conform de Woonruimtebeschikking 1974) en de huurprijsgrens: 837.50 (de huurprijsgrens van de be schikking verhoogd met 25% INFORMATIES: INFO-CENTRUM, STEENHOFFSTRAAT 9a, TELEFOON 02155 - 22555. OPEN MAANDAG t/m VRIJDAG VAN 10.00 -12.30 - 13.30 17.00 UUR Circusvoorstellingen in Soest Het College van B. en W. heeft voor dit jaar aan twee circussen toestem ming verleend voor optredens. In april/mei komt het circus Renz naar Soest en in september/oktober circus Bongo. Daarnaast is aan een stuntgroep vergunning verleend om in de vakan tiemaand een voorstelling te verzor gen. Rijverbod Een 27-jarige Soester werd in het week einde aangehouden op de Stadhouders laan, omdat zijn rijgedrag de aandacht van de passerende politie trok. De man bleek inderdaad teveel te hebben ge dronken. Hij kreeg een rijverbod opgelegd. Tuinslang gestolen Een bewoner van de Christinalaan meldde de politie vorige week de dief stal van 20 meter tuinslang en een has pel. De waarde bedraagt ongeveer f70.--. Schutter aangehouden In Soesterberg hield de politie vorige week een 28-jarige inwoner aan, die in de omgeving van de R.K. begraaf plaats was gesignaleerd terwijl hij met een vuurwapen had geschoten. Bij het naderen van de politie was de man hard weggereden in zijn auto, maar doordat het kenteken van de wagen kon worden opgenomen wist men hem toch te achterhalen. Bij onderzoek bleek de man in heb bezit te zijn van een luchtbuks, waarmee hij naar zijn zeggen op een ekster had lopen schieten. Tegen hem werd proces-verbaal opgemaakt, ter wijl het wapen in beslag werd geno men. Serie diefstallen in tehuis opgelost Met de aanhouding van een 28-jarige Amersfoorter heeft de politie een serie diefstallen kunnen oplossen die in een tehuis in Soest onder de bewoners tot grote onrust had geleid. De man, die in het tehuis werkzaam was, bekende naast een geval van joy-riding en de in braak in een fabriek in Amersfoort, een lange rij grote en kleine diefstal len: 10 pakken koffie, 6 blikken groen ten, een boormachine met 44 boren, een portemonnee met 85.-. een sleu telbos, diverse geldbedragen: 400,-, 120,-, 100,-. 700,-, een telefoonpotje, inhoudende 15,-, een aantal tientjes en rijksdaalders en een elektrische blikopener. De boormachine, de boren en de blikopener werden bij de man teruggevonden. Tegen hem is proces verbaal opgemaakt. Waarschijnlijk is de rust in het tehuis weergekeerd. Nieuwjaarsbijeenkomst Reumapatiëntenver eniging De Reumapatiëntenvereniging Baarn/Soest houdt op dinsdag 25 ja nuari a.s. een Nieuwjaarsbijeenkomst in café-restaurant 'Eemlust,' Eemweg 72 te Baarn. De aanvang is om 15.00 uur. Het bestuur hoopt op deze bijeenkomst veel leden, al of niet met een introducé, te kunnen verwelkomen. Ook belang stellende reumapatiënten zijn van harte welkom. De bijeenkomst zal worden besloten met een gezamelijke snertmaaltijd. In verband daarmee wordt belangstellen den verzocht zich tevoren op te geven bij mevrouw Snijders, tel. 02155-15125. Eventueel kan het vervoer worden ge regeld. Daarvoor bellen naar mevrouw Haak, tel. 02154-18231 (graag na 18.00 uur). Verordening Reinigingsheffing Bij Koninklijk Besluit van 10 december 1982, nummer 12, is de Verordening Reinigingsheffingen goedgekeurd (Raadsbesluit van 21 oktober 1982), De goedkeuring geldt tot l januari 1984. Bosperceel aangetast door 'Koffievuurzwam' Een bosperceel van 20 x 20 meter, in het gemeentebos aan de Bosstraat, naast "De blauwe vogel," blijkt te zijn aangetast door de "koffievuurzwam." Deze voor de bomen gevaarlijke zwam kan slechts worden bestreden door het gehele perceel, dat bestaat uit Oosten rijkse dennen, te vellen. De afdeling Groen en Recreatie van de Dienst Ge meentewerken is inmiddels met deze noodvelling begonnen. Wanneer alle bomen zijn gekapt wordt verticaal in de grond een scherm van 'plantenfolie' aangebracht. Het terrein zal vervolgens een jaar lang braak moeten liggen alvorens er met het planten van nieuwe bomen kan worden begonnen. Woning Julianalaan loopt stormschade op De zware storm van vorige week dins dag heeft aan de achterzijde van een woning aan de Julianalaan nogal wat schade aangericht. Ramen waaiden uit de sponningen en door het gebroken glas had de wind binnen het pand vrij spel. Daardoor ontstond lichte schade aan het interieur en lagen weggewaai de kledingstukken her en der op het dak van de woning verspreid. Ook had de storm een aantal dakpannen losge rukt. Niemand liep echter letsel op. De bewoner van het getroffen huis was tijdens het noodweer niet thuis. Opruiming Opruiming (2 voor 100.-) v.V\teedestraattlc tel.12424 Soest "Smijt de verrekijker weg en zet de leesbril weer op." "Als we elke maand slechts één procent meer omzetten dan in 1982, zal 1983 een rijk jaar zijn." "Jarenlang hebben we geloofd dat het waar was wat de overheid en de hele gro te bedrijven orakelden, namelijk dat we macro moesten denken en dat we aan lange termijnplanning moesten doen. Het ene symposium was nog niet afge lopen, of het ander begon al weer. Op de voorste rijen zaten dikdoende politi ci en de topmanagers van Ogem, hypo theekbanken en verliesmakende groot industriëlen, wier grootste bron van in komsten de vette overheidssubsidies was. En de hooggeleerde sprekers, veelal dorre kamergeleerden, die zelf nog nooit voor een stuiver hadden ver kocht, leraarden dat zij het wisten en zij praatten over het jaar 2000 met een overbluffende eigenwijsheid, die velen (ook van ons) aan het twijfelen bracht. "Met al die zogenaamde kamerwijs heid is het ondernemersland een troos teloos slagveld geworden. Wil de échte ondernemer opstaan? Ja wel, hij staat al. Niet meer met ma nagementboek nummer 88 in de hand, maar hij luistert weer naar de erva ringskennis van de geboren onderne mer die geld verdienen als doel durft te stellendie zijn schouders ophaalt over macro en over futurologie; die nu zijn onderneming gezond wil hebben en die de verrekijker terzijde legt en de lees bril opzet: want nu moet het goed gaan. En zijn taakstelling voor zichzelf en voor zijn medewerkers: "Met bezieling er tegenaan. Elke maand één procenl meer omzetten dan verleden jaar. Dat is twaalf procent per jaar en in die 12% schuilt een geweldige winstmogelijk heid." Zo'n taaktstelling is haalbaar en zo niet: "solliciteer dan vandaag nog naar een baantje in de zachte sektor." Informatie De NEC is een bundeling van 520 dyna mische ondernemers, hoofdzakelijk uit de middelgrote industrie, uit elke branche één. van de A van Aardbei- planten tot de Z van Zinkstukken en van alles wat daartussen ligt. Na de Nieuwjaarstoespraak van de NEC-voorzitter leerde hondevoerfabri- kant F. Rood (van Rodi B.V. te Op meer) aan zijn mede-NEC-leden hoe hij in korte tijd een bloeiende onderne ming wist op te bouwen, térwijl de drie NEC-wereldreizigers Paul Landa 127), Pieter Prak (42) en Emile Trommel (41) over hun wereldwijde ervaringen vertelden. Deze maand viert de voetbal-vereeniging „Soest." spelende in de 4e klasse van de Koninklijke Nederlandse Voetbal Bond, haar 10-iarig be staan. Ter gelegenheid hiervan en mede omdat deze vereeniging de eenige ter plaatse is, die in den K.N.V.B. speelt, heeft zich een Eere- en een uitvoerend comité gevormd, om dit feit luister bij te zetten. Het uitvoerend comité mocht den Edelachtbaren heer Burgemeester bereid vinden het Voorzitterschap van het Eere-comité te aanvaarden, hetwelk verder nog uit de navolgende heeren notabelen bestaat: J. v. Duren, Wethouder; M. Hornsveld, Gemeenteraadslid; J. G. A. Baten burg, Gemeentesecretaris; A. Dammers, Notaris; P. Donker, Arts en Jhr. v.d. Brandeler, industrieel. In het uitvoerend comité hebben o.m. nog zitting de H.H. Raadsleden; P. v.d. Breemer, A. de Nies en W. F. H. Busch, alsmede het oud-raadslid D. v.d. Broek. Het secretariaat hier van berust bij den heer A. A. Kerkkamp, terwijl de heer J. v.d. Broek, Kerkstraat als penningmeester fungeert. De feestelijkheden worden geopend op zondag 22 januari e.k., namid dags te 2 uur op het terrein aan de Bosstraat, alwaar twee Soester ve teranen-elftallen elkander zullen bekampen. Deze wedstrijd zal worden opgeluisterd door muziek der Soester Harmonie. De beide elftallen zien. eventuele wijziging voorbehouden, er als volgt uit. Doel-.Suurbier. AchterHoving en C. Gorée. MiddenD. v.d. Broek, P. Koppen en C. v.d. Lugt. Voor: v. Duren, G. v.d.d Broek, Busch, Veldhuyzen en v.d. Hoek. Scheidsrechter:H. J. Barneveld. Voor: v. Dam, Sitter, W. v. Veenendaal, v. Meurs en Alblas. MiddenKraaikamp, N. v. Es, en R. Maassen. Achter: H. v.d. Broek en H. de Graaf. Doel: J. Rouendaal. De oudste veteraan is het Gemeenteraadslid Busch. Met belangstelling zien velen deze wedstrijd tegemoet, zoodat wij groote opkomst aan de Bosstraat verwachten, temeer daar de heer Burgemeester den bal zal aftrappen. Naar ons wordt medegedeeld, hoopt de filmonderneming „Welkom," die einde verleden jaar met groot succes de Negerhut in Baarn vertoon de, op Woensdag 25 januari te vertoonen het goed gedocumenteerde filmwerk „Om den Wereldvrede." De groote waarde van deze film is, dat ze door de militaire Cinematogr. afd. in den oorlog werd opgeno men. Ze toont in beeld duidelijk en waar de ellende van den oorlog, maar daartegenover ook het niet genoeg te waardeeren werk der chris telijke barmhartigheid van het Roode Kruis. Er gaat van deze authen tiek opgenomen film leering en waarschuwing uit. Voor een goed ver zorgd voorprogramma is ook gezorgd. De bedoeling dezer actieve jonge onderneming is haar motto te verwezenlijken: Een jjoede film is een goed vriend. Woensdagavond vergaderde de Nat. Hist. Vereen., afd. Soest in het Herv. Jeugdhuis. Voorzitter was de heer Rinke Tolman, die de verga dering met een welkomstwoord opent en alle goeds toewenst in het pas begonnen jaar. Aan de heeren Henk Vink en Van Luyk wordt een fraaie foto aangeboden als geschenk van den heer Jan. P. Strijbos, die deze be schikbaar stelde voor de twee leden, die het meest voor de afd. doen. De Secretaresse, Mevr. Tolman-Mussche leest daarop het uitvoerig jaar verslag voor, dat getuigde van groote activiteit van het Bestuur in aanmerking nemende de vele lezingen en excursies, die waren geor ganiseerd. De Penningmeesteres, Mevr. Klop-De Zoete, bracht het financieel verslag uit. De ontvangsten bedroegen 176.23," aetiugaverf 169.37.5, alzoo een voordeelig saldo van 6.85,5. Mejuffr. Kronenberg, die periodiek aftrad, werd met algemeene stemmen herkozen. Na de pauze, waarin een kopje thee werd geschonken, kreeg de heer J. J. Meurs, hoofd van Openbare Werken alhier gelegenheid tot het houden van een causerie over het in aanleg zijnde Natuurbad te Soestduinen. Met groote belangstelling werd deze mooie lezing gevolgd, die ons een goed beeld gaf van het grootsche werk op Soestduinen.

Soester Courant | 1983 | | pagina 5