50 Jaar geleden Soester Zakenkring gaat 1983 met vertrouwen in R Stalenhoef b» 1 Vorstelijke occasions aan de Koningsweg Zakendelegatie dit jaar naar Titusville Chr. College Griftland weer in de prijzen! Afsluiting le Howson- Algraphy kursus vraagt uw aandacht; oor: autosmeeing vrijetijdsKleding Beschikking Hinderwet Hinderwet Hinderwet-ontwerp beschikking Bouwzaken Spreekrecht publiek 27 Januari 1933 Openbare commissievergadering 5 Soes ter Courant van woensdag 26 januari 1983 5 É8BHÈS De laatste winter- restanten PULLOVERS SWEATERS BLOUSES SHIRTS Bijna alles voor MITSUBISHI-DEALER - PEUGEOT - OCCASIONS v.yifeedestraattl0 tel.12424 Soest deze mogelijkheden gebruik," hield de voorzitter de aanwezigen voor. ■Door de financiële situatie van de ge meente Soest kan het verkeerscircula tieplan voor het industrieterrein, waarin de Zakenkring uitstekend heeft samengewerkt met het gemeentebe stuur, helaas nog niet worden uitge voerd. bracht de heer De Leur nog naar voren. In ieder geval is voorge steld om die maatregelen te nemen die relatief weinig geld kosten, om toch tot een aanvaardbare situatie te komen. "Gemeente en bedrijfsleven hebben el kaar nodig, en dat wordt begrepen," kenmerkte de voorzitter het goede overleg met het gemeentebestuur. Inspiratie Burgemeester Scholten ondersteepte eveneens het belang van goede kontak ten tussen gemeente en bedrijfsleven. Zakenkring-voorzitter J. M. C. de Leur voor een aandachtig gehoor aan het woord tijdens de Nieuwjaarsbijeen komst in het restaurant van het Soes- ter Natuurbad. "Het is nog niet zo slecht in Soest. We voelen dat we elkaar nodig heb ben." De heer Scholten meende dat "Soest terecht bezig is orde op zaken te stellen," en dat er volop inspiratie te halen was uit de situatie in Soest. Als voorbeelden noemde hij o.m. het win kelcentrum in Soest-Zuid, het winkel centrum in Overhees, de grondverkoop voor 179 huizen in Overhees en het bouwrijpmaken van het nieuwe in dustrieterrein. "Er is in Soest een geest gevaren van 'Niet zeuren maar doen!" aldus de heer Scholten. "We durven weer risico te nemen." Tijdens de Nieuwjaarsbijeenkomst van de Soester Zakenkring deelde bur gemeester Scholten mee dat binnen de Kamer van Koophandel van Kern land het plan voor een bezoek aan Titusville vaste vorm heeft gekregen. Met deze stad bestaan sinds het bezoek van de heer Scholten en wethouder Plomp (vorig jaar) kontakten. Het ligt in de bedoeling dat een uitgebreide delegatie van zakenlieden uit Soest en omgeving de reis naar Florida (nog deze zomer of in het komende najaar) zal meemaken. De exportconsulent van de Kamer van Koophan del, de heer De Bakker, vertrekt binnen afzienbare tijd naar de Verenigde Staten, om het bezoek voor te bereiden. Burgemeester Scholten riep de aanwezige zakenlieden in het Soester Natuurbad op om mee te gaan, als men enigszins mogelijkheden zag. Een en ander is mede een uitvloeisel van het bezoek van de Amerikaanse functionaris George H. Grodhaus, die enkele maanden geleden een bezoek heeft gebracht aan diverse ondernemingen in Soest en omgeving. "In de Verenigde Staten is dit heel actief opgepakt," vertelde burgemeester Scholten. Het gaat er nu om de interesse bij de Soester zakenlieden op te wekken. "De gemeente Is er in zoverre bij betrokken dat zij een stimulerend beleid voert," legde de heer Scholten uit. Of er in kringen van het gemeentebestuur ook plannen bestaan om de reis mee te maken kon hij nog niet zeggen. Wel wees hij op de intensivering van de kontakten met Florida, door de jeugd uitwisseling die in mei of juni a.s. zal plaatsvinden. Dan komen acht Ameri kaanse scholieren naar Soest. Maximaal 15 Soester scholieren zullen met hen de reis naar Amerika kunnen maken, en de belangstelling is sterk aan het groeien. Autocentrum Soest bv UW DEALER VOOR I3000J Koningsweg 14 - Soest - Tel. 02155-13227 Bij besluit van 18 januari 1983 heeft het college van b. en w. een be slissing genomen op het verzoek van: J. W. Huigen, Plasweg 25 te Soest om een nieuwe, de gehele inrich ting omvattende vergunning t.b.v. een herstelinrichting voor motor M^roertuigen annex verkooppunt voor motorbrandstoffen op het per- JV ceel Stationsweg 6 te Soest (kad. gem. Soest, sectie K, nr. 2220) De strekkingen van de ontwerpen van de beschikkingen luden De strekking van het ontwerp van de beschikking luidt: "positieve Beslissing op aanvraag onder voorschriften ter voorkoming van ge vaar, schade en hinder naar buiten toe' Het besluit ligt gedurende een maand vanaf 26 januari a.s. ter in- ^§ge op de gemeentesecretarie van 09.00 - 12.00 uur en in de cen- ale bibliotheek aan de Albert Cuyplaan tijdens de openingsuren, jtegen bedoelde beschikking kunnen de volgende personen in beroep gaan: de aanvraagster BI). de betrokken adviseurs C. degenen die overeenkomstig artikel 20, 21, 22 tweede lid, of 28 eerste lid onder c van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne H bezwaren hebben ingebracht b. enige andere belanghebbende die aantoont dat hij redelijker wijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20, 21, 22 twee de lid, of 28 eerste lid onder c bezwaren in te brengen. Een beroepschrift kan worden ingediend binnen een maand na ter izagelegging van de beschikking. Het beroepschrift moet worden «gericht aan Hare Majesteit de Koningin, doch worden ingediend bij de Raad van State, Afdeling voor de geschillen van bestuur. Binnenhof 1, 's-Gravenhage. Indien tegen de beschikking beroep wordt ingesteld kan overeen- skomstig artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek worden gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het tref- fen van een voorlopige voorziening. Op de gemeentesecretarie (afdeling I) en de bibliotheek aan de AI- J bert Cuyplaan liggen ter inzage verzoeken van: E. G. Kerkhof B.V., Korte Brinkweg 37a te Soest om vergunning tot het oprichting en in werking hebben van een opslag van pro- paangasflessen tot een totale maximum inhoud van 1500 1 onder gelijktijdige intrekking van het verzoek d.d. 21.9.1982 op het perceel Korte Brinkweg 37a te Soest (kad. gem. Soest, sectie A, nr. 435S) G. v.d. Pol, B.V., Van Lenneplaan 69 te Soest om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning ingevolge de Hinderwet voor een loodgieters- en verwarmingsbedrijf onder intrekking van verzoek d.d. 27.4.1976 op het perceel Van Lenneplaan 69 te Soest (kad. gem. Soest, sectie C, nr. 3598) Men kan gemotiveerde bezwaren tegen het verlenen van de vergun ning schriftelijk bij het college van burgemeester en wethouders in brengen gedurende éèn maand na datum van terinzagelegging van het verzoek d.d. 26 januari 1982. Gemotiveerde bezwaren kunnen mondeling in persoon of gemachtig de worden ingebracht op de hierna genoemde zitting, waar gelegen heid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de vraag tussen college, de aanvrager en de overige aanwezigen. De openbare zittingen worden gehouden op woensdag 16 februari 1983 om resp. 9.00 en 9.30 uur in het gemeentehuis. N.B. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bezwaren heb ben ingebracht tegen de aangevraagde beschikking kunnen later beroep instellen, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bezwaren in te brengen. Indien de indiener van schriftelijke bezwaren daarom verzoekt, worden zijn persoonlijke gegevens niet bekendgemaakt. Dit verzoek moet schrif telijk, tegelijkertijd met het bezwaarschrift, bij het college van b. en w. worden ingediend. Op de gemeentesecretarie afdeling Ien de bibliotheek aan de Al- bert Cuyplaan liggen ter inzage verzoeken van: Lebon en Visser N.V., Kostverlorenweg 5b te Soest om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning ingevolge de Hinder wet ten behoeve van montage, constructie en metaalbewerking op het perceel Kostverlorenweg 5a te Soest (kad. gem. Soest, sectie G. nrs. 5838/6826) J. J. van der Eist, Van Dijkstraat 13 te Diemen, om vergunning tot het oprichten en in werking hebben van een inrichting voor pa- pierrecycling op het perceel Van Weerden Poelmanweg 23 te Soest kad. gem. Soest, sectie D, nr. 2908) Henri Nefkens Soest B.V., Birkstraat 28-30 om een nieuwe, de ge hele inrichting omvattende vergunning t.b.v. een herstelinrichting voor motorvoertuigen op het perceel Birkstraat 28-30 te Soest kad. gem. Soest, sectie C, nr. 3080) T. van Rouwendaal, Nieuwstraat 13 te Soest om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een inrichting voor anti-roestbehandeling annex autowasserette op het perceel Nijverheidsweg 11 te Soest kad. gem. Soest, sectie G, nr. 6491 De strekkingen van de ontwerpen van de beschikkingen luiden: 'po sitieve beslissing op aanvraag onder voorschriften ter voorkoming van gevaar, schade en hinder naar buiten toe' Gemotiveerde bezwaren tegen de ontwerp-beschikking kunnen schrif telijk worden ingebracht door de aanvrager en degenen die reeds schriftelijk of mondeling bezwaar hebben gemaakt tegen het ver zoek om vergunning en hen die daartoe redelijkerwijze niet tijdig in staat zijn geweest. De bezwaarschriften moeten bij het gemeentebestuur worden in gediend vóór 10 februari 1983. Indien men dat wenst, worden de persoonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift indient niet bekend gemaakt. Het verzoek daartoe moet schriftelijk tegelijkertijd met het bezwaarschrift bij het gemeentebestuur worden ingediend. (openbare bekendmaking) De burgemeester maakt bekend dat burgemeester en wethouders van de gemeente Soest voornemens zich op daartoe strekkende ver zoeken op grond van het bepaalde in artikel 19 van de Wet op de Ruim telijke Ordening en artikel 50, lid 8 van de Woningwet, vergunning te verlenen aan 1. J. Smeeing, Wieksloterweg O.Z. 23 te Soest, ten behoeve van het bouwen van acht premie B woningen op een terrein gelegen aan de Eikenlaan 28 t/m 42 (kad. gem. Soest, sectie K, nr. 2444) 2. A. P. Mulder, Scalmeyerpad 4 te Soest, ten behoeve van het uit breiden van een berging op het perceel Scalmeyerpad 4 (kad. gem. Soest, sectie G, nr. 7139 3. A. G. Andriessen, Insingerstraat 54 te Soest, ten behoeve van het bouwen van een woonhuis met garage/berging op het perceel Insingerstraat 52 kad. gem. Soest, sectie G, nr. 7390 ged. 4. F. J. Logt, Tromslagerpad 28 te Soest, ten behoeve van het uit breiden van het woonhuis en het bouwen van een garage/berging op het perceel Hartmanlaari 10 (kad. gem. Soest, sectie C, nr. 3366). Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd binnen een termijn van twee weken, te rekenen vanaf vrijdag 28 januari 1983, eventuele bezwaren schriftelijk bij burge meester en wethouders in te dienen. De op deze verzoeken betrekking hebbende stukken liggen geduren- den diezelfde termijn tijdens de kantooruren (09.00 - 12.00 uur) ter gemeente-secretarie, afd. l, ter inzage. Vanaf één kwartier vóór en tot aanvang van de vergadering kunner. sprekers uit het publiek zich bij de voorzitter van het bestuur opge ven voor het stellen van vragen of het geven van toelichting bij een bepaald agendapunt. Voor de behandeling van de agenda geeft de voorzitter de sprekers uit het publiek de gelegenheid hun opmerkingen kort en bondig aan het bestuur kenbaar te maken. De spreektijd is beperkt tot 5 minuten per persoon en duurt in totaal niet langer dan 30 minuten. Het bestuur kan de door de sprekers uit het publiek gemaakte op merkingen bij haar beschouwingen betrekken. De voorzitter kan - indien daaraan bij de meerderheid van het be stuur behoefte blijkt te bestaan de sprekers uit het publiek vragen hun opmerkingen bij de behandeling van het agendapunt te verdui delijken of aan te vullen. Foto: Goos van der Wilt Auto uit verkeer genomen Bij een controle op de Nieuweweg hield de politie vorige week een 27-jarige Soester aan. De auto vertoonde nogal wat mankementen en werd daarom voor technisch onderzoek naar het bu reau overgebracht. Rijverbod Op de Vredehofstraat hield de politie vorige week een 25-jarige inwoner van Soest aan, die slingerend over de rij baan reed. Hij had te veel gedronken om zich op veilige wijze over de weg te begeven, oordeelde de politie nadat de man de blaastesten had afgelegd. Hij diende ook de bloedproef te ondergaan. Hij kreeg een proces-verbaal en een rijverbod. Op 11 januari j.1. vond bij Howson-AIgraphy in Soest de uitreiking plaats van de certifikaten van de Kursus Offsetvoorbereiding aan de 63 geslaagden van de eerste kursus. De tweede kursus, wederom gepresenteerd door de heer A. Ba- rendswaard, is ondertussen al weer van start gegaan op 5 januari. De foto toont het moment waarop direkteur H. L. Bilek onder toeziend oog van verkoopleider J. W. de Goede, het certifikaat uitreikt aan de heer W'. van Leeuwen kamp van Drukkerij W. van Leeuwenkamp te Apeldoorn. Soest als autoval In de laatste raadsvergadering is geklaagd over het snelle rijden door automobilisten in deze gemeente. Soest ligt voor het automobielver- keer zeer ongunstig in dien zin, dat door Soest in zijn volle lengte van 5 a 6 K.M. loopt de groote verkeersweg Amsterdam - Amersfoort - Zwol le - Twente - Arnhem, enz. Het groote verkeer is daarom door Soest be langrijk en omdat de lengte van deze weg door Soest zoo groot is, is het begrijpelijk, dat de automobilisten nu niet bepaald den geheelen weg door Soest met een snelheid van 25 tot 30 K.M. rijden. En toch eischt de verordening zulks. In den raad is er op aangedrongen, mede naar aanleiding van een re- quest, dat was ingekomen van bewoners van perceelen, gelegen aan den rijksweg, dat de politie sterk zou letten op de overtreders van de maximum snelheid. En de laatste week is dit ook werkelijk intensief door onze politie ter hand genomen, met het resultaat, dat reeds een 25-pro- cessenverbaal zijn opgemaakt. Soest is nu geworden een werkelijke autoval, met al de onaangenaamheden daaraan verbonden, zoowel voor de bestuurders der wagens, als voor de politie. Want dat een werkelijk racer er in loopt, dat is goed, maar iemand die met een snelheid van een 50 K.M. rijdt, kan toch niet onder de wilde rijders worden genoemd. Ook zij komen op de bon. Onze politie waakt gaarne voor de veiligheid van het verkeer, maar wil toch de billijkheid betrachten. En waren het nu allen bewoners van Soest, die deze overtreding be gingen. zeer zeker was het kwaad in 14 dagen, zeg een maand uitgeroeid. Maar we weten beter. Het meerendeel der geverbaliseerden zijn be woners van andere gemeenten, die af en toe maar eens doorkomen. Nu en wellicht over een half of heel jaar weer eens. En dan maakt een val wel tijdelijk vele slachtoffers, maar met geen blijvend resultaat. In den raad werd gezegd, dat in Hoevelaken het geen automobilist zou wagen de maximum - snelheid te overtreden, 'n Ideale gemeente als het waar is. Maar wij hoorden dat dit alles fantasie is. Het is daar niet anders dan hier. Wellicht beperkt men zich daar in de korte kom even, maar men bedenke nogmaals, dat Soest een kom heeft van 5 a 6 K.M. De automobilist die dit leest we te in elk geval, dat hij in Soest voor zichtig zij. Katholieke Kring Voor den Katholieken Kring trad in het Parochiegebouw als spreker op de alom bekende pastoor Toon van Maurik, die zeer velen reeds menig maal door de radio zullen beluisterd hebben. Alvorens de spreker het woord verkreeg, riep de praeses mr. F. C. Terlingen, allen 't welkom toe. Daarop verkreeg de spr. het woord, die als handelsreiziger in het zoo gewilde artikel humor, natuurlijk dit onderwerp aansneed. Spr. stel de de vraag: wat is humor? Ofschoon hij ook zou kunnen vragen: wat is het niet, want feitelijk is het niet te beluisteren. Daarom heeft spr. er de Vries en te Winkel op nageslagen. Om de definitie hieruit werd ge gierd. De beste leerstof is daarom het voorbeeld en dan stelt spr. voor op, dat lachen en ernstig zijn onmogelijke begrippen zijn. Een katholiek gelaat moet staan in het teeken der blijheid, daar dit laatste van zuiver katholieken bloede is. De beste voorbeelden van humor vindt men in Munsterland en in Twente. Daarop geeft spr. verschillende spreekwoorden en spreekwijzen ten beste uit Twente, waar men een lange vrouw of man betitelt als een hal ve ladder in huis. Ook wordt zeer veel geschimpt op schoonmoeders: spr. heeft daar nooit aan meegedaan, wel heeft hij nog zijn 84-jarige moeder, een groote schat voor een priester, daar zij de eenigste is die hem de waarheid zegt. Spr. heeft ook veel blauwtjes geloopen voor een ander, daarom raadt hij de jonge dames aan als ,,hij" komt, niet dade lijk „ja" te zeggen. De beste humor leert men op de straat, waar de volks ziel zich afspiegelt. Aan het slot gaf spr. enkele schetsjes in Sallands dialect. Het was een avond van gezonde humor waarom nu en dan ge gierd werd; de lachsalvo's waren niet van de lucht, het applaus was meer dan verdiend. Pastoor Smit was den geheelen avond present. Mr. Terlingen sloot de samenkomst met een kort woord. Ongeval op het ijs Het mooie zachte winterweer, heeft j.1. Zondag velen gelokt naar de IJS- baan van „Soest Vooruit". Het was op de baan dan ook zeer druk, hetgeen tot gevolg had, dat ve len, na een baantje te hebben gereden, zich even ophielden op het punt van uitgang. Dit had tot gevolg, dat Mej. v. Asch, wonende aan het Kerkpad, die met een flink tempo kwam aanrijden, in botsing kwam met eenige aldaar staande personen. Genoemde juffrouw, welke op het ijs bleef liggen werd door in de nabij heid toevende personen, w.o. eenige leden van E.H.B.O. op een ladder vervoerd naar de ijsvrije grond nabij de consumptietent, waarna zij in de ziekenauto naar de woning van haar broer werd vervoerd. Nader vernemen we, dat een en ander goed is afgeloopen en het onge val geen nadeelige gevolgen heeft gehad. Samen met het bijna voltallige College van Burgemeester en Wethouders en een aantal speciale gasten hebben de leden van de Soester Zakenkring vo rige week 1983 ingeluid met de traditio nele Nieuwjaarsbijeenkomst. Dat ge beurde in het restaurant van het Soester Natuurbad, waar het gezel schap eerst de nieuwjaarsrede van de voorzitter, de heer J. M. C. de Leur, en vervolgens een toespraak van de bur gemeester, mr. P. Scholten, konden aanhoren. De heer De Leur noemde 1982 een goed en interessant jaar. waaruit hij als belangrijkste gebeurtenissen o.m. Het Soester Stageplan, dat landelijk na volging heeft ondervonden, en de Soes ter Sportweek memoreerde. "Met ver trouwen gaan wij nu het nieuwe jaar in," aldus de heer De Leur. "en wij wensen u van harte hetzelfde." De voorzitter schetste de houding van de ondernemers als een van optimis me. ondanks de zware storm waarin veel ondernemingen zich nog steeds bevinden. Tekenen voor het vertrou wen waren volgens hem: de dalende rente, de lagere inflatie, de lichte stij ging van de export en vooraleen men taliteitsverandering. Automatisering Hij benadrukte de noodzaak tot auto matisering, ondanks het op korte ter mijn daaruit voortvloeiende verlies aan arbeidsplaatsen. "Op de wat lan gere termijn zal automatisering onge twijfeld welvaartverhogend werken." Flexibiliteit is, ofschoon een absolute noodzaak om veranderingen tegemoet te treden, niet bepaald de sterkste zijde van de maatschappij, meende de heer De Leur. "De wetgever blijft ons besto ken met wetten en regelingen, die. nu absoluut niet meer op hun plaats zijn. In dit verband noemde de heer De Leur het Toetsingskader Bedrijfsleven (T.K.B.en de onlangs van kracht ge worden wet op de ondernemingsraden voor de zgn. "100-min" bedrijven. "Voor een snelle besluitvorming is de ze wet dodelijk." Waar niet is verliest de keizer zijn recht," vervolgde de heer De Leur, sprekende over de afspraken tussen werkgevers en werknemers, die ge maakt werden in een tijd waarin bo men tot in dé hemel leken te groeien. Het mininum-jeugdloon moet worden losgelaten en experimenten moeten mogelijk gemaakt worden. Het is niet alleen zo dat de jeugd de toekomst heeft, maar de toekomst is ook voor een groot deel afhankelijk van de jeugd." Gelukkig Export noemde de heer De Leur een van de mogelijkheden om de economie weer aan te zwengelen, al is het voor de kleinere bedrijven niet eenvoudig om de juiste wegen te vinden. Wat dat be treft mocht men zich in Soest wel ge lukkig prijzen met het gemeentebe stuur dat initiatieven heeft genomen (Titusville), met de Kamer van Koop handel die een speciale afdeling ex portbevordering heeft opgericht en het feit dat in Soest de Nederlandse Export Combinatie is gevestigd. "Maak van al De namen van de prijswinnaars zijn staande van links naar rechts: Paul Walter, Gert Jan van der Marei, Willem Sillevis Smit, Hermine van de Dool, Karin den Hollander. Op de voorgrond Gert van Reenen en Hohe Lochmans. Heeft vorig jaar nog een leerling van de bovenbouwafdeling VWO van het Chr. College Griftland een prijs gewon nen in het kader van een opstelwed strijd uitgeschreven door de Franse Ambassade, hetzelfde heuglijk lot treft nu een groepje leerlingen uit de onder bouw van deze school. In het najaar 1982 organiseerde de Vereniging van Leraren in Levende Talen, sectie Frans, in samenwerking met de cultu rele dienst van de Franse Ambassade in Den Haag een wedstrijd voor leer lingen die één of twee jaar onderwijs in het Frans gevolgd hebben. De bedoe ling was om werkstukken te maken over typische kanten van de Franse cultuur of het Franse leven. Met veel enthousiasme hebben de leerlingen van de tweede klassen van het Grift- landcollege gewerkt aan dit project. Het resultaat was een groot aantal inzendin gen in de vorm van stripverhalen, kran ten, maquettes, hoorspelen enz. Tot groot genoegen van de school en van de kin deren hebben 7 leerlingen een zodanige prestatie geleverd dat zij in aanmer king kwamen voor de hoofdprijs: een vijfdaagse verzorgde reis naar Parijs! De prijsuitreiking heeft plaats gevonden op vrijdag 21 januari in de Franse Ambassade te Den Haag. De bekroonde "dossiers" zullen eind ja nuari o.a. tentoongesteld worden op de Expo-Langues te Parijs. Containerbrand De brandweer moest eraan te pas ko men toen vorige week een container bij een supermarkt aan de Parallelweg in brand bleek te staan. Zij bluste het vuur, dat waarschijnlijk door balda dige jongelui was aangestoken. Auto-plaatwerk/Spuitbedrijf 1e Heeserlaantje 2 Soest 5 Telefoon 02155-18600 f INFORMATIES: INFOCENTRUM. STEENHOFFSTRAAT 9a, TELEFOON 02155 22555. OPEN MAANDAG t/m VRIJDAG VAN 10.00 12.30 - 13.30 17.00 UUR dinsdag 1 februari -19.30 uur - gebouw gemeentewerken: Stichting Lichamelijke opvoedingen Sport Op de agenda staat o.m. bespreking notitie ombuigingsnota 1983, sector sport en l.o. voorstel medewerking te verlenen tot het aanpassen van het ten nispark Kerklaan door L.T.V. Soesterberg voorstel tot het voeren van reclame in sporthal Beukendal De volledige agenda en de stukken die op de vergadering betrekking hebben liggen ter inzage in het gemeentelijk INFOrmatiecentrum.

Soester Courant | 1983 | | pagina 5