Prins Pieter I en z'n Knollen Hül SS 5iSsgSggs»-" «gfsg^- Knollenkrant van woensdag 2 februari 1983 vande Piet Blom "Hoofd-Knol" Dit jaar gekozen als Pins Pieter I van de Narre Knollen. Zwaait vanaf vrijdag 11 februari tot en met dinsdag 15 februari de scepter over Knollendam onder het motto: "Het zit wel snor bij de Narre Knollen." De oudste en meest bereisde Knol van het Knollengezelschap. Anton van Logten- stein 'Konstruktie-Knol Raadslid dat binnen het karna val de supervisie heeft over alles wat knikt, draait, buigt of op an dere wijze beweegt. Zijn beroep, technisch tekenaar, staat borg voor een "redelijke" beweging binnen de Narre Knollen. Trekt alles recht wat krom zit. Harry van der Zouwen "Technische-Knol Op aanwijzing van de konstruk- tie-Knol een man die zich heeft gespecialiseerd in de bouw van de Prinsenwagen. Menig stuk vlechtdraad en kippegaas heeft onder zijn handen de juiste vorm gekregen. Zit men met een tech nisch probleem, roep Harry hij helpt u er overheen. Ben van der Linden "Neuten-Knol" Als eerste-jaars raadslid de man die zorgt voor de antivries van het Knollengezelschap dat zich Raad van Elf noemt. Komt altijd met zeer goede ideeën als het weer op een "optreden" aan gaat komen. Een zeer "frisse" wind binnen de vereniging, die niet stinkt. Gerrit van Delden "Zwem-Knol" In geheel Soest bekend om zijn sportieve werkzaamheden als badmeester en basketbalcoach en zeker ook om z'n imposante knevel. Er gaan geruchten dat deze man zwemvliezen tussen z'n vingers heeft. Een nieuw ge zicht binnen het "Knollenkorps," die voortdurend z'n handen laat wapperen. Ziet onder water zon der. beter dan boven water mèt bril. Jan Beyer "Wagen-Knol" Voor het vierde jaar de "super visor" van de kommissie Wagenbouw. Laat geen kans on benut om z'n grote technische talenten in dienst te stellen van de prinsenwagen. Deed na twee jaar Adjudant van Henk I een "stapje terug" in de Raad. Re gisseur en eerste reserve voor de dansmariekes. Toon Butzeiaar 'Buitenland-Knol Als enig raadslid niet woon achtig in Knollendam. Vertrok twee jaar geleden naar "achter Het Soester Hoogt." Staat tij dens bijeenkomsten borg voor zeer "getapte" opmerkingen. Vanwege z'n imposante gestalte een groot man binnen de Knol- lengarde. Peter Verhinden "Bejaarden-Knol Is bezig aan z'n derde jaar als raadslid en heeft als niet geringe opgave de - org voor het bejaar- denkarnaval, dat hij nu voor de tweede maal van voor tot achter zal regisseren. Heeft in het ge heim reeds z'n "ouderdomsver- blijf" besproken. Henny Essen stam "Advertentie-Knol" In het dagelijks leven werkzaam in het advertentie-gebeuren van deze krant. Stelt al z'n kwalitei ten geheel in dienst van de ver eniging. is bezig met z'n tweede jaar als raadslid. Hans van Breukelen "Dubbel-Knol" Een man die zich zeer verdien stelijk maakt binnen de Narre Knollen als raadslid en be stuurslid. Geen klus is hem te groot en alles wat hij aanpakt wordt geregeld. Koördinator van alle werkzaamheden rond om de Knollenburcht. Cees Wantenaar Agrarische-Knol' Voert op z'n landgoed in de Birkt "een agrarisch bedrijf" in de ruimste zin van het woord. Heeft hiernaast veel funkties binnen de grote organen in de agra rische sector. Wegens z'n lange staat van dienst zal hij eerst daags bevorderd worden tot "veteranen-Knol." Vindt door z'n scherpzinnigheid elke speld in een hooiberg. Henk Steusel "Prinsen-Knol" Deed als Prins in de jaren '81 en '82 uitstekend zijn best en be sloot vervolgens "terug" te gaan in de Raad van Elf om z'n ervaring en kennis in dienst te stellen van Prins Pieter I en z'n gevolg. Werd voor het geval hij niets te doen zou hebben gebom bardeerd tot Beheerder der Pen ningen van de Raad. Door Henk z'n spullen kan prinsenwagen door Soest heen "brullen."

Soester Courant | 1983 | | pagina 19