Eldorado, paradijs voor paardesportliefhebbers S.O. Soest naar interland f*. Dames Red Stars in halve finale van landelijke bekerkompetitie Probeer het eens! JAZZ- en BEATBALLET Zondag 6 maart 11e Pijnenburgcross SVV-jeugd derde van Nederland Uit, goed voor u Prachtige turnprestaties van De Springbokken BASKETBAL DAMMEN RUITERSPORT Inlichtingen: MARIJKE BLOK ATLETIEK Foto's, Soester Courant VOLLEYBAL Andries Schotanus snel in Schwarzwalder Skimarathon TURNEN FOTO'S, Soester Courant ATLETIEK S.O. Soest - jeugdvoetbal VOETBAL PROGRAMMA 16 Soester Courant van woensdag 33 februari 1983 16 17 Red Stars DS1 Amical DS167-44 Met een voorsprong van 9 punten be gonnen de dames van Red Stars aan de return van de bekerwedstrijd tegen Amical. Door veel breaks van Evelijn van Essen en een goede zone-verdedi ging kwamen de dames na een moei lijke start toch op een ruststand van 39-31. De tweede helft wierp Red Stars veel fysiek geweld in de strijd en daar hadden de tegenstanders geen ant woord op. Geheel van hun stuk ge bracht lieten zij de Soester dames een overwinning behalen met 23 punten. Eindstand 67-44. Red Stars DS 1 - Juventus DS 181-26 In deze wedstrijd moesten de dames aantreden tegen de laagst geklasseer de in de poule. Door een goede aanval en een nog betere verdediging hadden de dames van Red Stars de wedstrijd al meteen in de hand, wat resulteerde in een ruststand van 36-8. De tweede helft gaf eenzelfde beeld te zien. On danks het feit dat sterspeelster Moni que Lotze door haar enkel ging wisten de dames, voortreffelijk gecoached door Hans de Rond, toch de overwin ning te behalen. Red Stars HS 2 - Crackerjacks HS 1: 69-75 In een gelijkopgaande strijd zorgde het Amersfoortse Crackerjacks voor een rustige aanvalsopzet. De Red Stars heren wisten in een enigszins panieke rige tegenaanval tot de 10e minuut bij te blijven. Toen kwamen er steeds meer pass- en schietfouten. De schade voor de rust bleef beperkt tot 10 punten. Heel langzaam begonnen de rode sterren na de rust aan een te genoffensief. Echter, tot het langszij komen is het niet gekomen. Aanvallend wisten de Amersfoorters toch keer op keer tegen te scoren, zonder dat Red Stars daar iets noemenswaards tegen in konden brengen. Hierdoor kon van een echte doorbraak geen sprake zijn. Eindstand 69-75. Sparta JC1 - Red Stars JC1106-86 De jongens aspiranten a speelden uit in Nijkerk tegen Sparta. Het was een snelle wedstrijd, waarin Sparta iets meer scoorde en een voorsprong ver wierf van 12 punten bij de rust. De tweede helft verliep hard, waarbij de scheidsrechter de situatie slecht in de hand hadden. Zodoende kon er geen sprake meer zijn van basketbal. Sparta drukte door en won met een krappe 20 punten verschil deze wedstrijd. Programma Beukendal, zaterdag 26 februari: 15.45 uur Red Stars MX 1-Stoepje Shoo- tersMXl 15.45 uur Red Stars HS 2-Woudenberg HS 1 17.00 uur Red Stars MA 1-OSG MA 1 18.15 uur Red Stars MC 1-Quidam MC 1 18.45 uur Red Stars DS 1-Gymnova DS 1 19.30 uur Red Stars DS 2-Dunckers DS 3 20.30 uur Red Stars HS 1-BVO HS 1 Spannend competitieverloop Damvereniging Soest Op de opnieuw druk bezochte vereni gingsavond van de Damvereniging Soest-B vielen de afgelopen week geen bijzondere uitschieters te melden. De koplopers handhaafden hun posities terwijl Van Heiningen door winst op Hogenaar zich ook bij de bovensten speelde. E. Veerman zag tegen v.d. Meer de winnende zet niet waarna hij even later 2 schijven verlies moest accepteren en later de partij verloor. Boobè in groep B stevent regelrecht op de promotie aan, hij won zijn 2 par tijen weer en is voor D.V.S. een grote aanwinst als er straks voor de Bonds wedstrijden gespeeld moet worden. De uitslagen van maandag j.1. zijn: GroepA: P. Rommens-J. C. v.d. Leen 2-0 R. Damen-H. Oostenrijk 1-1 M. A. v. Heiningen-J. Hogenaar 2-0 M. Bakker-J. J. den Os 0-2 Chr. Bakker-M. Lambrechts 2-0 C. v. Oosterom-G. P. Kwakernaat 2-0 E. Veerman-T. v.d. Meer 0-2 A. v. Oosterom-Y. Luttik 1-1 J. v. Vuurden-E. Spiegel 1-1 Groep B A. M. Witte-B. Boobè 0-2 L. Ruiter-J. C. Bonneau 2-0 W. v. Egdom-R. Ruiter 1-1 M. Veldhuizen-L. Middendorp 2-0 Mevr. Vorderhake-K. Hammacher 2-0 A. Ter Rele-L. v. Brummelen 1-1 Mevr. Vendrig-J. v. Dasselaar 0-2 E. Buuning-H.v.d. Heiden 0-2 Th. Schimmel-Ev. 't Klooster 0-2 A. Breukel-B. Boobè 0-2 A. M. Witte-M. Veldhuizen 2-0 Sportverslagen en -berichten uiterlijk maandagochtend inleveren aan onze redactie Van Weedestraat 47A. Indien tijdig ingeleverd volgt opname in dezelfde week. Goed leesbare kopij heeft daarbij de voorkeur. Redactie Soester Courant Een grote schare zeer enthousiaste rui- terjes maakte j.1. zondag de tweede competitiewedstrijd voor ponies bij El dorado, tot één groot familiefeest. Hoe enthousiast deze kinderen zijn bleek o.m. uit het feit, dat twee deelneem sters vanuit Eemnes op hun ponies naar deze wedstrijd waren gekomen. Na het afleggen van de proef (duur ca. 8 minuten) reden ze ook weer welge moed in 2»/2 uur naar huis terug! Enthousiast waren ook de ouders, fa milieleden en vrienden, die iedere ge reden proef met een warm applaus be loonden. Alle deelnemers (sters) zet ten hun beste beentje voor om een zo hoog mogelijke plaatsing in het eind klassement te bereiken. De fa. Fugers had weer spontaan een aantal waardebonnen ter vrije beste ding, in hun onlangs totaal gerenoveer de zaak, ter beschikking gesteld. Een geste, die uiteraard dankbaar door het bestuur werd aanvaard. Door het grote aantal inschrijvingen werden de proe ven als volgt gesplitst 1: Gecombineerde B-/en L-proef voor eigen ponies 2: B2-proef voor manege-ponies. 3: N-proef voor manege-ponies. De uitslag van de eerste categorie was: 1. Nathalie Wollenberg met Apache, 125 pnt., 2. Wilma de Ruig met Bartje, 116 pnt., 3. Kat ja Raseh met Savella, 113 pnt., 4. Martine Klumper met Guppy, 111 pnt., 5. Heidi van Mossel met Ingrid, 110 pnt., 6. Marguerithe van Es met Gazelle, 109 pnt., 7. Chris- tiaan de Ruig met Bartje, 107 pnt. In de tweede categorie wisten zich te plaatsen: 1. Silvia Vos met Maeve, 120 pnt., 2. Sacha v.d. Veer met Foxy, 119 pnt., 3. Ellis de Bruin met Foxy, 117 pnt., 4. Helen Haring met Glorianda, 115 pnt., 5. Jacky v.d. Tol met Funny Face, 114 pnt., 6. Natascha Born met Glorianda, 111 pnt., 7. Mirian Kuggelaar met Glo rianda, 109 pnt. Voor de N-proef kende de jury onder staande punten toe 1. Wanda Bok met Corrie, 117 pnt., 2. Diana La Mark met Jumbo, 111 pnt., 3. Suzan Rademaker met Maeve, 110 pnt., 4. Tamara Wollenberg met Foxy, 108 pnt., 5. Natascha Wolters met Foxy, 106 pnt., ex equo José v.d. Broek met Corrie, 106 pnt., 7. Willemijn ter Weele met Jumbo, 105^ pnt. Voor de prijsuitreiking bedankte de heer Detmar namens het bestuur van de stichting het jurylid Myra de Wildt uit Buurmalsen voor haar correcte wij ze van jureren. Vervolgens betrok hij in zijn dankwoord de bedrijfsleidster Marion van Eek, de stagiaires Karin Peperkamp en Jan van Zoelen, de schrijfster Nathalie Westerveld, de foyerhulpen Hellen Swinarski en Maud van Vuuren en vanzelfsprekend de fa. Fugers. De erelinten werden op de ponies uitge reikt door Myra de Wildt en Marion van Eek. Na het gebruikelijke ererondje op de tonen van vrolijke marsmuziek, werden in de foyer de protocollen met een begeleidend woord uitgereikt door de jury. Ook diegenen, die niet in de prijzen waren gevallen, ontvingen als dank voor hun deelname een roze ro zet, zodat niemand met lege handen huiswaarts keerde. Een driemaandelijkse cursus van Marijke Blok De cursus duurt net lang genoeg om voor de zomer weer in goede conditie te zijn. Een les van 60 minuten bevat een aantal conditie- en lenigheidsoefeningen plus een bewegingscombinatie, alles op muziek. De lessen worden gegeven op: dinsdag van 20-22 uur in de gymnastiekzaal aan de Heideweg, woensdag van 18.30-21.30 uur in de gymnastiek zaal aan de Paulus Potter laan. Amersfoortsestraat 62 - Soesterbcrg Telefoon 03463-3429 Op zondag 6 maart a.s. organiseert de afdeling rekreatiesport van S.O. Soest Atletiek de 11e Pijnenburgcross. Deze rekreatieloop voor jong en oud telt ie dere keer een duizendtal deelnemers. Als deelnemer aan de Top Tien Lopen zorgt S.O. Soest voor een goede organi- Parcours goed afgezet, medische bege leiding (Rode Kruis), kleedgelegen heid met douches, S.O. Soest en S.E.C., leuke herinnering en een prachtig par- geplaatst in de Soester Courant, kunnen worden afgehaald of nabesteld tegen de prijs van 10,- per foto, acontant. Van Weedestraat 47A Soest Het meisjes jeugdteam van SVV be haalde afgelopen zaterdag in Utrecht een uitstekende en eervolle 3e plaats. Het was een sfeervol toernooi dat de nodige spanning, vermoeidheid en vreugde meebracht. Afgelopen donder dag had ditzelfde team een prima wed strijd gespeeld tegen de koploper Vollkei. Ook de lagere teams, die moesten spelen, boekten een redelijk tot goed resultaat. De hogere teams van SW mochten nog even van hun rust genieten. Jeugd meisjes: SW al Vollkei al 2-1 Het was erg nerveus volleybal dat in de le set gespeeld werd. SVV zou alleen nog een kans hebben om poule-kam pioen te worden, als ze Vollkei met 3-0 zouden verslaan. Dat dit een hele moei lijke opgave zou worden was wel dui delijk. Vollkei had namelijk nog geen set verloren. SVV was vol vechtlust, maar dat mocht niet baten, want de le set ging met 5- le set ging met 5-15 naar Vollkei. De spanning viel daarmee van de meisjes af, kampioen worden kon niet meer. Een 2e plaats is echter nu zo goed als zeker, want ook SVV al staat erg sterk. In de 2e set speelde SVV erg rustig en ontspannen, het lukte toen ook alle maal veel beter. Vollkei moest toen de eerste set-nederlaag incasseren met 15-10. SVV bleef ook de derde set nuch ter spelen, terwijl Vollkei nu de dupe werd van de zenuwen. Ze moesten de set aan de Soester meisjes laten met 15-8, en daarmee ook de wedstrijd. De ze wedstrijden was een goede opste ker voor het toernooi van afgelopen zaterdag. Dat de meisjes hoge ogen zouden gooien tijdens de Open Club Kampioenschappen was wel gehoopt maar niet verwacht. Er werd zeer goed volleybal gespeeld door de meisjes van SW. De eerste wedstrijd die dag was tegen Madjoe. Dat kalmte kan red den bleek ook nu, SVV won met 2-0 en verdiend. Ook tijdens de tweede wedstrijd, tegen Datsun, waren de meisjes erg kalm en zeker van elkaar. Door goed volleybal te spelen konden de Soester meisjes ook deze strijd win nen met 2-0. Tegen DOS speelde SVV gelijk, l-l, maar DOS had minder te- genpunten. De zenuwen en spanning begonnen inmiddels ook bij SVV een rol te spelen, vooral toen ze in de kruis finale uitkwamen, om de eerste 4 plaat sen. Toen hun kansen groter werden kwam ook de druk van de spanning en de concentratie. SW moest tegen ZIOS, en verloor met 2-0, al was het erg ,,nipt", het draaide bij de meisjes niet meer zoals daarvoor. De spanning van zo'n toernooi is ook erg vermoei end, en dat was duidelijk te merken in de wedstrijd tegen DOS, om de 3e en 4e plaats. Maar ook DOS had met die moeilijkheden te kampen, en al was het ook nu "nipt", SVV won met 2-0. Daarmee was de 3e plaats en de daar bij behorende beker voor de jeugd- speelstertjes van SW. Dit goede resul taat is de vrucht van veel en hard trainen en groot enthousiasme en inzet van het gehele team. 3e Van Nederland, daar kunnen de meisjes trots op zijn. 3e klasse dames: PSVA - S W 7 2-2 Meer dan een gelijk spel konden de dames van het zevende er deze keer niet uithalen. De start bij SW was jrg zwak. In de le set liet SVV de tegen stander teveel komen met de aanval doordat er te simpel gespeeld werd. Ook de snelheid en goede opbouw bleef uit bij de Soester dames. Deze set was terecht voor de thuisploeg, 15-10. In de 2e set kwam SVV goed terug, zowel in de opbouw als de aanval. Ook de verdediging was weer daar waar die wezen moest. Deze set werd zeer spannend doordat de beslissing pas in de laatste fase viel. Ook nu was de winst voor de Amersfoortse ploeg, al was het erg nipt, 16-14. In de derde set kwam SW snel voor. Deze voorsprong werd ook niet meer ingehaald, mede door goede serve en aanval van SW, 7-15. In de vierde en laatste set was SVV duidelijk de sterkste, hoe moeilijk het begin ook was, zo soepel verliep deze. PSVA kwam er niet meer aan te pas, 1-15. Toch een redelijk resultaat van het zevende, dat daarmee weer 1 punt mee naar Soest namen. 3e klasse dames: SW9-01ympia7 3-0 Een goed resultaat en volle winst be haalde het negende team van SVV uit de thuiswedstrijd tegen de plaatsgeno ten Olympia. Het was over het alge meen een vrij snelle wedstrijd. De le set werd zonder al te veel omhaal met 15-1 door SVV gewonnen. In de 2e set gaf Olympia meer tegenstand, waardoor er een leuke en spannende set te zien was, die pas in de laatste fase door SW met 16-14 werd gewon nen. Ook in de derde set bleef Olympia goed weerstand bieden. SW echter bleef komen met goede en bekeken aanvallen en ook de verdediging bleef goed werken. Ook nu bleek SW de sterk ste door de set met 15-12 naar zich toe te halen. Een zeer verdiende overwin ning die de dames twee punten ople verde. 4e klasse dames: Spirit6-SVV 10 2-2 Ook een goed resultaat boekte het tien de team van SVV. De eerste set werd met goede moed begonnen. Het ver liep echter nogal rommelig bij SVV. Er waren teveel onderlinge misver standen, waardoor de set verloren ging met 15-9. In de tweede set werd er veel beter ge speeld door SVV. De misverstanden bleven uit en de rust keerde weer. De opbouw en de aanval kwamen beter uit en nu was het Spirit dat de set verloor met 8-15. Door deze winst opgepept be gon SVV vol goede moed aan de derde set. Ook deze set werd verdiend gewon nen, mede door de goede serve die veelal scoorde. 6-15. De vierde set kon haast geen probleem meer zijn voor het tiende. Maar het viel tegen. Spirit vocht terug en SVV begon wat ongeconcentreerd te spelen. De set ging naar de thuisploeg. 15-9. Toch een goede wedstrijd, die weer 1 punt opleverde voor SW10. Jeugd meisjes: SW bl - Olympia bl 3-0 SWbl-SVHbl 3 0 Het jeugdige meisjesteam bl, moest zaterdag twee wedstrijden spelen. Te gen Olympia was het geen probleem. Er werd ruimschoots gewonnen. Tegen SVH moesten de meisjes zich wat meer inspannen, maar ook deze tegenstander moest inzien dat SW de sterkste was. Door deze beide wedstrijden te winnen staat bl gelijk met SW b 3, zowel qua punten als wedstrijden. Dat de concurrentie onderling niet al te ver gaat, blijkt uit het feit dat SVV bl re serves had uit b3. En dat een reserve ook nog 8 maal scoort in 'n set, toont dat het allen gaat om het volley balspel, en op de tweede plaats om de winst. Een goed resultaat van bl, nu samen aan de kop van hun poule met b3. Wedstrijden voor de komende week Do.' 24-2; Dames; 20.15 uur SW 4-Olly B, Beukendal 21.30 uur SW 6 - Spokers 2, Beukendal 19.00 uur SW 7-Unicornus 3, Beukendal Vollkei 5-SW 5, Amersfoort Meisjes: Vollkei a2-SVV al, Amersfoort Heren; 20.15 uur SVV 2-OUy B, Beukendal 21.30 uur SVV 3-BG&SV 3, Beukendal 21.30 uur SVV 5-Olympia 3, Beukendal Vrij.: 25-2; Heren: Sportcentrum 2-SVV 4, Hilversum Za.: 26-2; Dames: 15.30 uur SVV 1-EAVV, Bunt 13.30 uur SVV 2-Gemini/k, Bunt Leos 2-SVV 3, Leusden SVH 4-SVV 8, Hoogland Heren: 17.30 uur SVV 1-Set Up, Bunt Het Nationaal Bespreekbureau ver zorgt toegangskaarten voor diverse be langrijke evenementen op het gebied van sport, popmuziek en theater. Men kan de kaarten telefonisch bestel len, waarna eerst een schriftelijke or derbevestiging wordt gezonden. Na overmaking van de kosten (de prijs van de kaarten plus een toeslag van 2,- per kaart en een bedrag van 3,50 per order, ongeacht het aantal kaar ten) worden de kaarten aan de bestel ler toegezonden. In sommige gevallen ontvangt men een zgn. "voucher," tegen inlevering waarvan men ter plaatse de toegangs kaarten kan verkrijgen. Bij grotere orders worden de kaarten aangetekend verzonden. Reserveringen zijn mogelijk via tele foon 02153-12344. Onderstaand treft u evenementen aan voor de maanden februari en maart, waarvoor men bij het Nationaal Be spreekbureau (02153-12344) kaarten kan reserveren. Carré: 22 t/m 27 februari: ,,Tot hiertoe heeft de Here ons geholpen." Freek de Jonge en Leen Jongewaard. 28 febr.Rose Royce 2 maartMoustaki. 3 maart: Peter, Paul en Mary. 4 maart: Ital. clowns "I Colombaioni" met een nieuw programma - Scarama- cai. 7 maart: Hollywood Follies, gepresen teerd door Hans van Willigenburg. 15/16/17 maart: Jan Blaaser, met een nieuw programma. 18 maart t/m 2 aprilHoofdstad operet te 'Viktoria und Ihr Husar. Ahoy: 5 maartWK Handbal. 10 maart: Minivoetbalshow. 14 t/m 20 maart: ABN Wereldtennis- toernooi. 25 maart: André Hazes. 2 april: Int. Country Western Festi val. Ned. Congr. Gebouw: 30 maartRob de Nijs. Stadion Feijenoord: 10 juni: Rod Stewart, met in voorprogr. de groep Normaal. Olympisch Stadion: 6 maartA JAX - PSV. 1 mei AJAX - Feyenoord. Londen: Voor alle belangrijke West End Shows in de Londense theaters. Tevens voor de grote pop-concerten en de grote sportwedstrijden in Engeland. Parijs: Shows en diners zoals Lido, Moulin Rouge. Alle topartiesten in Olympia. New York: Broadway Shows. De Soester langlaufer Andries Schota nus heeft In de zondag j.1. in Schönach (West-Duitsland) gehouden 60 km lan ge Schwarzwalder Skimarathon een nieuw Nederlands record gelopen. Van de 3000 deelnemers, waaronder 25 Ne derlanders, eindigde hij op de 180e plaats in een tijd van 3.52.09 uur. Het oude record stond op naam van de nu als tweede eindigende skileraar Hans Biesboer uit Schoorl en bedroeg 3.55.17 uur. Biesboer finischte op ruim 10 min. na Schotanus. Derde werd de uit Baarn afkomstige Soester sportleraar Sidney Teeling in een tijd van 4.12.45. De weersomstandigheden waren bij zonder gunstig: zonnig met tempera turen onder het vriespunt. De sneeuw- kondities waren optimaal. Zaterdag j.1. zijn in de sporthal "De Lunet" in N aarden voor wedstrijden gehouden voor een plaats in de finale op 26 maart a.s. in Odijk. Er waren 24 ploegen opgedeeld in 2 poules. "De Springbokken" had met 2 ploegen ingeschreven en waren in de 2e poule ingedeeld. 25e moesten om 17.00 uur inturnen en om 18.00 uur startte de wedstrijd. Er brak in de middagwedstrijd echter een legger van de brug, zodat ook nu weer met een achterstand aan de 2e ronde begonnen werd. Mede door de massale inschrijving, zaten bij ieder toestel 3 ploegen wat veel te lange wachttijden opleverde. Daardoor kwamen de Soester kinderen laat thuis. De prachtige uitslagen maakte alles echter weer goed. Na de wedstrijd wer den, door het late uur van prijsuitrei king, niet alle punten bekend gemaakt, zodat we ons moeten beperken tot de belangrijkste uitslagen. Het eerste onderdeel kastspringen ging uitstekend. De vrije oefeningen op mu ziek waren zelfs voortreffelijk. Erg jammer was het dat bij het derde onderdeel van een de meisjes van ae Drug viel, waardoor zij niet verder kon turnen en de eerste ploeg met vijf meisjes het laatste onderdeel moest turnen. Toen om 22.45 uur dan eindelijk de uitslag kwam stond alles wat Spring- bok was op z'n kop, want de eerst vijf ploegen gaan naar de finale om het Provinciaal kampioenschap. Eerste en kampioen van het rayon Amersfoort en West-Veluwse 1. De Springbokken I, Soest, 152.10 ptn. 2. V.K., Blaricum, 148.80 ptn. 3. De Springbokken II, Soert, 144.65 ptn. 4. H.G.V., Hilversum, 143.85 ptn. 5. Sparta, Ermelo, 139.45 ptn. Er was ook een persoonlijk klassement om het kampioenschap van het Rayon Amersfoort en West-Veluwe. Mede door deze uitslagen werd het een kom pleet Spingbokkenfeest. Eerste en kampioen Simone Smit, de Springbokken, 32.10 ptn. 2. Inge Brandes, De Springbokken, 31.75 ptn. 3. Yvet Boersen, A'foort 67, 31.40 ptn. 4. Simona Raven, A'foort 67, 30.95 ptn. 5. Ingeborg Uyland, De Springbokken, 30.25 ptn. De twee ploegen van De Springbokken die over gaan naar de finale bestaan uit: S. Smit, J. Brandes, J. Uyland, A. de Haard, C. Teunis, N. v. Vloten, B. Kars- sen, D. Kippers, E. Verhoeff, A. Steen, S. Walet, S. v.d. Hoeven enE. Putter. Een flink aantal leden van de voetbal vereniging S.O. Soest maakte vorige week woensdagmiddag een bijzonder uitstapje. Met twee bussen vertrokken de - veelal jeugdige - voetballers naar Utrecht om in het stadion Galgen waard de voetbalinterland Jong Oran je tegen Jong Spanje bij te wonen. geplaatst in de Soester Courant, kunnen worden afgehaald of nabesteld tegen de prijs van 10,- per foto, a contant. Van Weedestraat 47 A Soest S.O. Soest in Treekercross Het afgelopen weekeinde startten voor S.O. Soest twee atleten van de lange-af- standsgroep op de 10 engelse mijlen op landgoed Den Treek, Amersfoort. Zij hadden het niet gemakkelijk in dit door regio-atleten sterk bezette deelnemers veld. Ook verschenen diverse atleten van nationale klasse, waaronder de na tionale kampioensploeg van RKHAN uit het Zeeuwse Hulst. Rob de Haas toonde zich de sterkste Soester en liep zich naar een goede 25e plaats, waarmee hij te vens 3e werd in zijn catagorie. Zijn tijd bedroeg 59 min. en 18 sec. voor de 16 km en 90 mtr. Richard van Egdom liep weer sterk, hetgeen ook voor hem een goed resul taat betekende en wel een 27e plaats in 59 min. en 37 sec. Het wordt nu zo langzamerhand wel tijd, dat er weer eens buiten gesport kan worden. Trainen in een zaal is wel een poosje leuk, maar de jongens ver langen er duidelijk naar weer eens gras onder de voeten te voelen. Mocht dit a.s. zaterdag al het geval zijn, dan komen alle 25 S.O. Soestploegen binnen de lijnen. Hiervan spelen thuis: A-Junioren: Soest 3 - Baarn 3 B-Junioren: Soest 3 - Eemdijk 1 Soest 5 - K.V.V.A. 4 C-Junioren: Soest 1 - Quick 1 Soest 3 - Soest 2 Soest 5 - T.O.V. 2 D-Pupillen: Soest 2 - IJsselmeervogels 2 Soest 4 - Roda 5 Soest 6 - V.V.Z.A. 10 F-Pupillen: Soest 2 - Amsvorde 2 Soest 3 - Roda 5 Damesvoetbal Ook de dames hopen erop, dat er zon dag weer eens gevoetbald gaat wor den. Mocht dit zo zijn, dan wordt om 9.30 uur gespeeld de wedstrijd S.O. Soest- Laren. cours door de prachtige bossen van het Landgoed Pijnenburg. Voor de 2% km kan men vanaf 10.00 uur inschrijven in de kantine van S.O. Soest. De deelnemers aan de 5 en 10 km moeten ook inschrijven in de kantine van S.O. Soest. Start 2% km om 11.30 uur. Start 5 en 10 km om 12.05 uur. Voor de deelnemers aan de halve marathon zijn twee grote ronden afge zet. Het parcours is geheel autovrij en men kan ook tegen administratiekos ten deelnemen. Start halve marathon om 12.00 uur. Inschrijven in de kantine van S.E.C. Gezien het grote aantal deelnemers aan deze loop dient men tijdig aanwe zig te zijn om goed te kunnen parkeren en op tijd de inschrijving te verzorgen. De beide kantines van zowel S.O. Soest als S.E.C. zijn beschikbaar voor bege leiders en deelnemers en direkt bij de start gelegen. Prima prestaties van Soest-atleten bij indoor kampioenschappen Tijdens de Nederlandse indoor-atle- tiekkampioenschappen, die in het afge lopen weekeinde in het Groningse Zuid laren werden gehouden, hebben leden van de atletiek-afdeling van S.O. Soest een aantal uitstekende prestaties op hun naam gebracht. Menno Lievers werd tweede op de 1500 meter heren in een tijd van 3.51.02, terwijl Karin de Nijs bij de dames beslag legde op de derde plaats op de 1500 meter, in een tijd van 4.27.83. De derde S.O. Soest-deelne- mer, Marcel Klarenbeek, raakte he laas geblesseerd op de 200 meter. Hij moest uitvallen ten gevolge van een spierverrekking. De oorzaak daarvan was waarschijnlijk dat het parcours, dat slechts 200 meter lang was (nor maal is dat 400 meter), teveel nauwe bochten had, waarvan Klarenbeek, die in de eerste baan liep, veel last had. A.s zaterdag nemen bij de indoorwedstrij- den in Zuidlaren maar liefst 18 S.O. Soest C- en D-junioren en pupillen deel. Op zondag a.s. zijn vier S.O. Soest-at leten aanwezig bij de Nederlandse Veldloopkampioenschappen die in Ei bergen worden gehouden. Die deelne mers zijn: Karin de Nijs, Menno Lievers, Joop van Leijenhorst en Richard van Eg- dom. Zaterdag 26 februari wz 14.30 uur WZ - SOVA '54 12.00 uur WZ 2 - FC Majella 2 14.00 uur Huizen 4 - WZ 3 14.00 uur WZ 4 - Desto 5 12.00 uur CJW 6 - WZ 5 14.00 uur Hoevelaken 6 - WZ 6 14.30 uur WZ 7 - Hoevelaken 7 11.00 uur Pechvogels - WZ SEC 14.30 uur SEC-Hees 12.00 uur SEC 2 - Soesterberg 3 12.00 uur SEC 3 - Altius 7 12.00 uur DOSC 6 - SEC 4 HEES 14.30 uur SEC - Hees 14.00 uur Hees 2 - Unicum 2 12.00 uur Eemnes 3 - Hees 3 14.00 uur Zuidvogels 6 - Hees 4 12.00 uur Stroe 5 - Hees 5 10.00 uur Hees 6 - Huizen 11 SOESTERBERG 14.30 uur Radiostad - Soesterberg 14.00 uur Soesterberg 2 - SVL 3 12.00 uur SEC 2 - Soesterberg 3 Zondag 27 februari S.O. SOEST 14.30 uur Vreeswijk - Soest 11.30 uur Soest 2 - Maarssen 2 12.00 uur Soest 3 - De Zebra's 2 12.00 uur Veensche Boys 2 - Soest 4 14.30 uur Soest 5 - 't Gooi 5 14.30 uur Soest 6 - Hoogland 6 12.30 uur LW 6 - Soest 7 9.30 uur Soest 8 - Hoogland 8 14.30 uur Hoogl.veen 5 - Soest 9 14.30 uur Hoogland 11 - Soest 10 10.30 uur LW 10 - Soest 11 9.15 uur Soest 12 - Victoria 12 10.00 uur De Zebra's 8 - Soest 13 14.30 uur Soest 14 - Actif 16 Dames 9.30 uur Soest - Laren SEC 14.30 uur SEC - Scherpenzeel 11.30 uur WIJ 2 - SEC 2 14.30 uur Hoogland 4 - SEC 3 11.30 uur SEC 4 - Limvio 3 11.30 uur SDO 5 - SEC 5 11.30 uur Amersfoortse Boys 7 - SEC 6 SOESTERBERG 14.30 uur Soesterberg - De Zebra's 14.00 uur KWA 5 - Soesterberg 3 11.30 uur Soesterberg 4 - Austerlitz 3 11.30 uur Zeist 5 - Soesterberg 5 14.00 uur St. Boys 7 - Soesterberg 6 14.30 uur De Meern 12 - Soesterberg 7 Dames 11.00 uur Soesterberg - Hoogland L-A

Soester Courant | 1983 | | pagina 16