Discussie-bijeenkomst over energiebeleid Weiland brandde Motorcrossen jaar op proef Dubbel feestprogramma bij voorjaarsshow Auto Vandermeer Amersfoort Uit, goed voor u De Ford AFV tV-ZWEMSP^ Vanavond20.00 uur, in 'Credo': Varkens in drie lagen Op terrein Kol. van Rooijenweg De wagen voor alternatieve brandstof naar chemische onkruidbestrijding Speciale openstelling Corversbos Bromfietster bij aanrij ding gewond Serie inbraken in Gouden Ploeg 'Doorrijder' meldt zich TV-zwemspel Nederland Kikkerland Gebruikersraad De Borg vergadert Milieugroep Soest wil onderzoek 10 Soester Courant van woensdag 2 maart 1983 10 li*n Zoals in tal van plaatsen in Nederland wordt ook in Soest een discussie-bijeen komst over het toekomstige energie beleid gehouden. De bijeenkomsten wor den georganiseerd door de Stuurgroep Brede Maatschappelijk Discussie (BMD). De eerste bijeenkomst, waarop voor namelijk informatie wordt verstrekt, vindt hedenavond plaats in gebouw "Credo" achter de Julianakerk aan de Jolianalaan en begint om 20.00 uur. De avond wordt geleid door de heer N.F. Kool, terwijl als discussieleider de heer A. R. Koppes aanwezig zal zijn. Allereerst wordt er een diaserie vertoond, die ongeveer 30 minuten in beslag zal nemen. Na de pauze is er volop gelegenheid tot het stellen van vragen, die zo goed mogelijk zullen worden beantwoord. Dan wordt ook het vragenformulier uitgereikt (met een mondelinge toe lichting) waarop de deelnemers later hun persoonlijke mening over het ener giebeleid aan de Stuurgroep kenbaar kunnen maken. Het formulier bevat vragen als: - Welke doelstellingen van het energie beleid vindt u de belangrijkste? - Wat zijn uw standpunten over ener giegebruik en energiebesparing? - Hoe zouden de energietarieven (gas en elektriciteit) moeten zijn opge bouwd? - Welke energiebronnen zouden wij omstreeks het jaar 2000 moeten ge bruiken? En hoeveel van elk? Méér of minder dan nu? - Wat vindt u van het gebruik van steen kool, kernenergie, aardolie, aardgas, duurzame energiebronnen en van de organisatie van de energievoorziening? Het is de bedoeling dat de deelnemers de formulieren mee naar huis nemen, om hun mening zo goed mogelijk door te spreken met en te toetsen aan de op vattingen van anderen. Op een tweede bijeenkomst, op donderdag 17 maart a.s.. eveneens in "Credo", worden de formulieren ingevuld. De ingevulde vragenlijsten worden verwerkt in het Eindrapport dat de landelijke Stuur groep eind 1983 zal aanbieden aan re gering en parlement. De tweede bijeen komst is feitelijk de echte discussie bijeenkomst, waarin de deelnemers met elkaar van gedachten kunnen wis selen. De politie hield vorige week op de Van Weedestraat een bestuurder van een tractor met aanhangwagen aan. In de aanhanger bevonden zich 26 varkens, maar door de ongelijke bodem lagen de dieren achterin de wagen drie hoog op gestapeld. De bestuurder, een 19-jarige inwoner van Soest, werd gesommeerd naar het bureau te rijden, waar foto's werden gemaakt. De lading werd ver volgens teruggebracht naar de boer derij. Daar moesten twee varkens wor den uitgeladen. Eén ervan bleef blauw liggen. Tegen de Soester is proces-ver- baal opgemaakt. Het Nationaal Bespreekbureau ver zorgt toegangskaarten voor diverse be langrijke evenementen op het gebied van sport, popmuziek en theater. Men kan de kaarten telefonisch bestel len, waarna eerst een schriftelijke or derbevestiging wordt toegezonden. Na overmaking van de kosten (de prijs van de kaarten plus de toeslag van 2,- per kaart en een bedrag van 3,50 per order, ongeacht het aantal kaar ten) worden de kaarten aan de bestel ler toegezonden. In sommige gevallen ontvangt men een zgn. "voucher," tegen inlevering waarvan men ter plaatse de toegangs kaarten kan verkrijgen. Bij grotere orders worden de kaarten aangetekend verzonden. Reserveringen zijn mogelijk via tele foon 02153-12344. Onderstaand treft u evenementen aan voor de maanden februari en maart, waarvoor men bij het Nationaal Be spreekbureau (02153-12344) kaarten kan reserveren. Carré: 3 maart: Peter, Paul en Mary. 4 maart: Ital. clowns "I Columbaioni" met een nieuw programma - Scarama- cai. 7 maart: Hollywood Follies, gepresen teerd door Hans van Willigenburg. 15/16/17 maart: Jan Blaaser, met een nieuw programma. 18 maart t/m 2 aprilHoofdstad operet te Viktoria und Ihr Husar. Ahoy: 5 maart: WK Handbal. 10 maartMinivoetbalshow. 14 t/m 20 maart: ABN Wereldtennis toernooi. 25 maart: André Hazes. 2 april: Int. Country Western Festi val. Ned. Congr. Gebouw: 30 maart: Rob de Nijs. Stadion Feijenoord: 10 juni: Rod Stewart, met in voorprogr. de groep Normaal. Olympisch Stadion 6 maart: AJAX - PSV. 1 mei AJAX - Feyenoord. Londen: Voor alle belangrijke West End Shows in de Londense theaters. Tevens voor de grote pop-concerten en de grote sportwedstrijden in Engeland. Parijs: Shows en diners zoals Lido, Moulin Rouge. Alle topartiesten in Olympia. New York: Broadway Shows. Foto: Goos van der Wilt Als alles volgens plan verloopt kunnen de motorcrossers hun sport vanaf 1 april a.s. beoefenen op het terrein In de westpunt van de kruising van rijksweg 28 met de Kolonel Van Rooijenweg, grotendeels op grondgebied van de ge meente Leusden. Defensie heeft dit ter rein voor een jaar ter beschikking ge steld. Tijdens het overleg dat vertegenwoor digers van het provinciebestuur, het ministerie van Defensie en de betrok ken gemeentebesturen woensdag 23 februari hebben aangevoerd, ls over eengekomen dat een ambtelijke werk groep samen met de motorcrossver enigingen de precieze plaats van de crossbaan zal vaststellen. De werk groep zal verder voorstellen doen over de inrichting en het beheer van de crossbaan en bezien welke geluidwe- rende maatregelen mogelijk en nodig zijn. Het provinciebestuur beschouwt het komende jaar als proefperiode. In die periode zullen geluidmetingen worden verricht. Tevens zal de door de Wet Ge luidhinder voorgeschreven procedure worden begonnen. De procedure geeft belangstellenden ruimschoots de mo gelijkheid tot inspraak over de plannen voor de crossbaan. Over het hoe en wanneer volgen te zijner tijd de nodige publikaties. Defensie heeft het terrein voorlopig voor één jaar ter beschikking gesteld, omdat de regering nog moet besluiten over het Structuurschema Militaire Terreinen. Hierin wordt uitbreiding van het oefenterrein De Leusderheide met 125 ha voorgesteld, waardoor het de omvang van een compagnies-oefen terrein van 1000 ha zou krijgen. In het voorontwerp-basisrapport voor het streekplan-Utrecht zegt het dagelijks bestuur van de provincie deze uitbrei ding vooralsnog af te wijzen. Wedstrijden De spelelementen bestaan uit respectie velijk een wedstrijd op een Recaro- racebaan, een behendigheidstest waar bij gebruik wordt gemaakt van een beeldscherm, en een mini-racebaan met modelauto's die een snelheid van maar liefst 140 kilometer per uur kun nen bereiken. Bovendien wordt - in de auto van de be zoeker - een film vertoond, die als on derwerp heeft het vijfjarig verblijf van Auto Vandermeer aan de Fluor- weg. Uiteraard worden alle bezoekers ontvangen met een hapje en een drank je. Er is een echte oud-Hollandse pof fertjeskraam aanwezig. Tijdens de RAI Automobieltentoonstel ling toonde Ford de AFV (Alternative Fuel Vehicle) met het motto "De auto van de toekomst". De Ford AFV is een prototype, ontwor pen om te bewijzen dat een alterna tieve brandstof ook kan worden toege past in een attractieve automobiel. De AFV rijdt op methaan (aardgas), maar kan ook gemakkelijk worden om gebouwd om te rijden op ethanol graan alcohol), methanol (hout alcohol) of op propaan (vloeibaar gas). Het doel van Ford is auto's te bouwen die effi ciënt en zuinig zijn, om het even met welke soort brandstof. Ford Motor Company heeft gedurende een aantal jaren onderzocht of alterna tieve brandstoffen kunnen worden toe gepast in auto's. Dit onderzoek heeft uitgewezen dat er geen onoverkome lijke technische moeilijkheden ont staan bij eventueel gebruik van een aantal verschillende brandstoffen in conventionele verbrandingsmotoren. Verandering van benzinemotor De basis tot verandering van de 1.6 liter 4 cilinder CVH benzinemotor, ten einde de voordelen van het hogere In de spel-Vijfkamp is voor niet min der dan 5.000,- aan prijzen te winnen! Magie Card Het gebeuren in de showroom staat grotendeels in het teken van de zgn. "Magie Card". Dit is een speciaal voor deze gelegenheid ontworpen kaart, waarop de bezoekers (met behulp van een speciale pen) een nummer te voor schijn kunnen laten komen. Met dat nummer neemt men deel aan een prijs vraag. Hoofdprijs is een reis voor twee personen naar Florida (Verenigde Staten). Verder zijn er nog vele andere prachtige prijzen beschikbaar. Er ligt bovendien een gratis Ford- scorespel klaar voor iedere bezoeker die zijn auto laat taxeren of een proef rit komt maken. Overigens heeft Auto Vandermeer een aantal lucratieve lustrum-aanbiedingen in de Ford-types Fiësta, Siërra en Escort. Terras De showroom is ingericht met een prachtig zuidamerikaans terras, compleet met bar, die wordt omlijst met muziek uit deze streken. Daar naast zal er in de showroom een mini- dierentuin aanwezig zijn. Bovendien wordt er een film vertoond over de futuristische Ford (zie het artikel el ders in deze krant), terwijl in een grote Ford-truck een "video-bioscoop" wordt ingericht. Auto Vandermeer heeft ervoor gezorgd dat er tijdens deze feestelijke voor jaarsshow weer van alles te zien en te doen is. Zowel in de werkplaats als in de showroom zal het gonzen van de activiteiten, waarbij uiteraard het accent zal liggen op de service aan de cliënten, die Auto Vandermeer kan bieden. Uit de grootse opzet blijkt dat het bedrijf er veel aan gelegen is de reputatie die het geniet optimaal waar te maken. Auto Vandermeer is gevestigd aan de Fluorweg 49-51 op het industrieterrein in Amersfoort. octaangehalte van alcohol en gas vol ledig te benutten, is het vergroten van de compressieverhouding. Bovendien moet het brandstofsysteem worden aangepast aan de eigenschap pen van de verschillende alternatieve brandstoffen. Bij het gebruik van gas (methaan of propaan) wordt de carburateur ver vangen door een brandstofregelsysteem dat gas in plaats van vloeistof kan ver werken, in samenwerking met een ver damper of convector; de nokkenas is aangepast om het lage koppel te ver beteren en speciale tanks worden ge bruikt om het mogelijk te maken brand stof onder verschillende druk te ber gen. Bij gebruik van alcohol moet het brand stofsysteem worden beschermd tegen corrosiewerking van de brandstof door de tank en de carburateur met bescher mend materiaal te bekleden en de brand stofleidingen te vervangen door roest vrijstalen of nylon leidingen. Een ander probleem dat de Ford-technici moesten oplossen was de koude start. Dit probleem werd opgelost door iso- pentaan aan de alcohol toe te voegen. Onderzoek en ontwikkeling is noodzake lijk voordat sommige van deze syste men in massa-produktie kunnen wor den toegepast, doch de Ford weten schappers zien geen onoverkomelijke technische moeilijkheden voor het ge bruik van deze alternatieve brandstof fen. Aardgas - een "schone" brandstof voor stadsverkeer Methaan (aardgas), dat gebruikt wordt voor verwarming, kan ook worden ge bruikt voor auto's in plaats van ben zine. De Ford AFV loopt op methaan. De beschikbaarheid van deze brand stof was een belangrijke stimulans de ze AFV te ontwerpen. Hij kan thuis, met behulp van een kleine compressor, worden getankt met alle voordelen vandien. Omdat de energiedichtheid van methaan lager is dan die van benzine of alcohol, is de kruissnelheid van een auto op methaan lager. Toch is de Ford AFV een sportieve wagen, ontworpen voor stadsverkeer, waarbij een hoge kruis snelheid geen eerste vereiste is. De AFV verbruikt een equivalent van 1 14.1 in stadsverkeer. Zijn actieradius is 338 km. Hij bezit dezelfde rij-eigen- schappen als een auto die op benzine rijdt, maar is 15 tot 20 procent goed koper in gebruik. Vergeleken met een elektrisch aangedreven auto is de AFV op methaan (aardgas) nóg zuiniger. In massa-produktie zal de AFV goed koper zijn dan een elektrisch aange dreven auto, sneller accelereren, een twee- tot viermaal hogere kruissnel heid bereiken, is sneller te tanken en heeft niet om de 50.000 kilometer nieu we batterijen nodig. De Ford AFV kan met airconditioning worden uitgerust, hetgeen zonder vermogenverlies niet mogelijk is bij een elektrisch aange dreven wagen. Het gebruik van propaan Ford levert, als eerste in de Verenigde Staten, motoren aangepast voor het ge bruik van propaan (vloeibaar petro- leumgas). Aangezien propaan en bij- produkt is van de olieindustrie, is de beschikbaarheid op de lange termijn beperkt. Op dit moment is er voldoen de propaan leverbaar. Het is goedko per dan benzine en levert een bespa ring op van 10 tot 20 procent. Methanol zekerheid op langere termijn Ford gelooft dat methanol op langere termijn de meeste zekerheid biedt als vervanging van benzine, eenvoudig omdat het wordt verkregen uit de enor me voorraad kolen en aardgas. Ethanol, dat gemaakt kan worden uit graan en andere landbouwprodukten, kan goed gebruikt worden om kortere afstanden af te leggen. Het is echter duurder dan methanol. Zelfs als alle landbouwprodukten van Amerika ver werkt zouden worden tot ethanol, dan zou slechts 20 procent van de totale transportbehoeften worden gedekt. Ford was de eerste die wagens produ ceerde, die op ethanol liepen. In Bra zilië heeft Ford reeds 40.000 auto's ge bouwd die op ethanol lopen. Dit ethanol wordt verkregen uit de restanten van suikerriet. Aërodynamica Bij zuinigheid speelt de aërodynamica een zeer belangrijke rol bij Ford. Ze ker ook bij het ontwerp van de Ford AFV. Verbeterde luchtstroom over. en onder de wagen heeft reeds bij vele Ford produkten bijgedragen tot een nog zuiniger brandstofver. bruik. Het is te verwachten dat rond 1990 het verbruik nog verder geredu- ceerd zal zijn dankzij aërodynamica. Aërodynamica draagt ook bij tot een functioneler ontwerp en minder wind geruis. De aërodynamische aspecten van de Ford AFV omvatten o.a. een voorspoiler, weggewerkte koplampen, gelijmde ruiten, gesloten wielkasten achter, gewelfde achterruit en verzon ken deurhandles. Interieur Het interieur van de Ford AFV heeft een elektronisch instrumentenpaneel; nieuwe, lichtgewicht stoelen met luchtpomp en verstelbare lenden- en dijsteun; middenconsole, handrem- handle en integrale armsteun; elek trisch te bedienen motorkap en achter- klepontgrendeling; kaartenvakken op de achterzijde van de rugleuning of pakjesplank; hogedruk-brandstof- tank, geïsoleerd van de passagiers ruimte door de speciaal gevormde vloer. De grote voorjaarsshow die het beken de Ford-automobielbedrijf Auto Van dermeer Amersfoort a.s. zaterdag 5 maart in het pand aan de Fluorweg gaat houden wordt een uniek, feestelijk gebeuren. Ter gelegenheid van het feit dat het bedrijf nu sedert vijf jaar aan de Fluorweg gevestigd is, wordt er een gigantisch dubbel feestpro gramma aangeboden aan cliënten, relaties en andere belangstellenden. Autotest-straat In de werkplaats kunnen de bezoekers, die ongetwijfeld in groten getale zul len komen, kennis maken met alle Test-computer in de werkplaats Gedurende een half uur in werkine om de checklist van elke wagen volledig af te werken en alle negatieve hoedanig heden van de auto te registreren. Dhr. A. v.d. Meer met het personeel Auto Vandermeer van de afdelingen Verkoop, Administratie en Werkplaats. mogelijkheden van het voortreffelijk geoutilleerde bedrijf. Daar zal een heuse "autotest-straat" worden inge richt langs de diverse belangrijke ser vice-punten. In de tussentijd kan de bezoeker deelnemen aan een "Vijf kamp" (mét een quiz), waarbij de nieuwe service-computer centraal zal staan. In één oogopslag kan men daar mee - op een uitdraai - de eventuele gebreken aan een automobiel te zien krijgen, alsmede een overzicht van de te nemen reparatie-maatregelen. Tijdens de zeer attractieve spelmo menten worden de auto's van de be zoekers door de service-afdeling ge test op vijf onderdelen: de schokdem pers, het bandenprofiel, de "economy" en de afstelling van de motor, en ten slotte een scope van de ML-tectyl-me- thode. Een stuk welland van enige honderden vlerkante meters, achter de nieuwe Van der Huchtschool in Overhees, raakte vorige week door onbekende oorzaak In brand. Evenals de politie en de brandweer was ook onze fotograaf snel ter plaatse. Hij leg de deze fraaie scene op de gevoelige plaat vast. De Milieugroep Soest heeft zich in een brief gewend tot de gemeenteraad, met het verzoek een onderzoek in te stellen naar de mogelijkheid om het gebruik van chemische middelen bi de onkruid bestrijding af te schaffen en over te gaan op eventuele alternatieven. Landelijk en ook in Soest bestaat veel twijfel en ongerustheid, aldus de Mi lieugroep, over de onkruidbestrijding met chemische middelen. In Soest wor den twee middelen gebruikt die zeker niet onschadelijk zijn, n.1. Simazine en Gamaxone. De Milieugroep heeft zich in een en ander verdiept door mid del van een cursus van de Vereniging Milieudefensie. Het moet toch moge lijk zijn om alternatieven te zoeken, meent de Milieugroep. En die zijn er ook. Als voorbeeld wordt de gemeente Drachten genoemd, waar al 10 jaar wordt gewerkt zonder chemi sche bestrijdingsmiddelen. Datzelfde geldt sinds kort ook voor Lelystad, ter wijl in Wageningen experimenten lo pen met alternatieven. De Milieugroep doet een beroep op de raad om deze kwestie in de commissie bedrijven en milieu te bespreken. Het bezoekerscentrum van de Vereni ging tot behoud van Natuurmomumen- ten in Nederland, het Corversbos in Hilversum, is de wintermaanden geslo ten voor onderhoud van o.a. de vloer. Op zaterdag en zondag 19 en 20 maart a.s. is het bezoekerscentrum ge opend ter gelegenheid van de jubileum uitzending van VARA's "Vroege Vo gels." Naast de dia-serie zijn er spe ciale wandelingen uitgezet en er is een tentoonstelling van schilderijen en te keningen van de 65+ tekengroep, die vorig jaar het bezoekerscentrum ge schilderd heeft onder de naam "Na tuurbeleving." Het bezoekerscentrum is dan open van 10.00 tot 17.00 uur. Op zondag 3 april en maandag 4 april (le en 2e Paasdag) is het centrum ook open. Daarna iedere vrijdag t/m zon dag. Groepen ook op andere dagen, alleen op afspraak. Tot ziens Een 18-jarige bromfietster uit Soest werd vorige week gewond toen zij op het kruispunt Soesterbergsestraat/- Dennenweg in botsing kwam met de auto van een 51-jarige inwoner van Bilthoven, die vanuit de Van Beu- ningenlaan de Soesterbergsestraat overstak. Het meisje kwam ten val en liep een lichte hersenschudding op. Op klaarlichte dag hebben onbekenden drie inbraken op rij gepleegd in ver schillende woningen in de "Gouden Ploeg." Met een koevoet werden de deuren geforceerd, terw3ijl ook het slot van de 'portierdeur' open werd gebro ken. In één woning verdween een bedrag van 800,- alsmede een aanste ker ter waarde van 85,-in een andere werd een geldkistje met sleutels, pas poort en bankpapieren vermist. In de derde woning werden een gouden sla- venarmband. waarde ca. 600,- een gouden schakelketting, waarden 850,- en een zilveren bedelketting buitge maakt. De bestuurder van de auto met aan hangwagen, waarvan vorige week werd gemeld dat hij was doorgereden nadat een van de aanhangwagen afge lopen wiel een aan de Van Weedestraat geparkeerd staande personenauto had beschadigd, heeft zich vorige week eigener beweging bij de politie gemeld. Hij verklaarde wel te hebben rondge keken of er schade was aangericht, maar niets te hebben gezien dat daarop wees. Voor de leerlingen van de vijfde en zes de klassen van de basisscholen wordt de komende maanden het TV zwem- spel Nederland-Kikkerland georgani seerd. In de bijna 100 Sportfondsen zwembaden in ons land worden eind maart, begin april eerst plaatselijke voorwedstrijden gehouden, daarna vol gen de regionale wedstrijden, vervol gens de halve finales en tenslotte de landelijke finale die zal worden ver- zwommen in Haarlem. Van de halve finale ontmoetingen en de finale worden uitgebreide TV opnamen gemaakt. Door dit systeem van voorwedstrijden en finales lijkt het erop of de gelever de prestatie voorop staat. Dat is zeker niet het geval. In tegenstelling tot de bekende schoolzwem- en waterpolo- kampioenschappen is dit TV zwemspel duidelijk recreatief getint. Niet de snelste zwemmer of handigste bal-artiest gaat de ..wedstrijd" beslis sen; doorslaggevend zal zijn hoe goed een team op elkaar is ingespeeld en hoeveel fantasie de deelnemers heb ben. Niet alle onderdelen behoeven in dezelfde samenstelling te worden ge daan en de reglementen zijn zo ruim gesteld, dat samen bedachte ..foefjes" voor extra tijdwinst kunnen zorgen. De tijd die een ploeg nodig heeft om een onderdeel af te werken is bepalend voor de rangvolgorde aan het einde van de wedstrijden. In het Amersfoortse Sportfondsenbad worden de voorwedstrijden georgani seerd voor Amersfoort en zeer wijde omgeving. Alle scholen voor basis onderwijs in een zeer wijde kring rond Amersfoort hebben de bijzonderheden inmiddels ontvangen. Dat geldt ook voor scholen uit Nijkerk, Woudenberg. Zeist en Baarn. Omdat Utrecht geen Sportfondsenbad kent kunnen zelfs scholen uit die Gemeente met een of meer teams deelnemen. Een team be staat uit 5 jongens, 5 meisjes, een on derwijzer of vader en een onderwijzeres of moeder. Op vier dagen worden in Amersfoort de voorronden verspeeld. Vrijdag 25 maart voorin de avond, za terdagmorgen 26 maart en twee zater dagmiddagen 9 en 16 april van half twee tot half vier. ue twintig hoogst eindigende teams van deze voorwedstrijden gaan samen met 20 teams uit de omgeving van Vin- keveen strijden om twee halve finale plaatsen. Die wedstrijden samen met de teams uit Vinkeveen vinden ook plaats in het Amersfoortse Sportfond senbad. Omdat daarvoor het grote 50 m bad beschikbaar is, kon het landelijk geldende programma voor de voor wedstrijden worden gewijzigd. Het is nu veel aantrekkelijker geworden. Zelfs de reuze glijbaan van maar liefst 26 meter lengte is in het spel-programma opgenomen en vooral bij zo'n onder deel is er met wat oefening flinke tijd winst te behalen. Van de andere zeven spelen noemen we de Banden Varsity waarbij aan kracht en evenwicht wordt geappeleerd. Bij het Surf-Flipperen ko men degenen voorin het klassement die goed overweg kunnen met zwemvlie zen. De wel erg wiebelende brug over de breedte van het 50 m bad is iets spe ciaals voor de lichtgewichten en de term Hindernisbaan zegt al voldoende. Dan is er verder nog het emmer vullen, waarbij wel heel veel gevraagd wordt van de teamgeest. Dit TV zwemspel komt in feite in de plaats van het bekende Stedenspel zo als dat jaren is uitgezonden en afgaan de op de reacties van de verschillende scholen slaat dit initiatief behoorlijk aan. Door de organisatievorm, waarbij onderdelen in circuit-vorm worden gespeeld, is er op de vier spel- dagen ruimte voor ruim 200 teams. Een kans dus van 1 op 10 om de volgende ronde te bereiken. Op vrijdagavond 4 en zaterdagmorgen 5 maart is er gelegenheid om in het 50 m bad in teamverband te oefenen, waardoor de samen bedachte „foefjes" Tt~ worden beoordeeld op ef- De gebruikersraad van de Stichting Wijkdienstencentrum De Borg verga dert op dinsdag 8 maart a.s. in De Borg, aanvang 20.00 uur. Voornaamste agendapunt vormt de behandeling van de financiële stukken van de Stichting. Ook zal de gebruikersraad een nieuwe voorzitter en sekretaris kiezen. De ver gadering is openbaar.

Soester Courant | 1983 | | pagina 10