IDE SPEELDOOS: Gemengde gevoelens bij jubileumfeest Autoverlichting is zelden helemaal in orde Speeldoos agenda maart Koffieconcert in De Borg Meningen van lezers FilmhuisC'eravamo Tanto Amati Opening tentoonstelling Alexandrina Booleman en Bart Filet FilmhuisEpilepsie Alexandrina 1 Booleman Het gezellige theatertje in Baarn I Donderdag 8 maart 20.30 uur: Toneelgroep theater met: 'Na 50 jaar ontdekte zij de zee' Zaterdag 5 maart14.OO uur: 'Keetje Baba' gespeeld en gedanst door Cees Brandt Vrijdag 4 maart, 20.30 uur en saterdag 5 maart, 19.00 uur: André van Duin's nieuwe lachsucces: 'DeBoezemvriend' Tentoonstelling Gert Ter Horst in Kasteel Groeneveld HET CULTUREEL CENTRUM IN SOEST .met het laatste restje hoop een brief aan de krant. 12% zure appels voor Kinderboerderij Achterruit vernield ANWB komt met actie Zicht op Lichtin Soest Donderdag 3 maart: Vrijdag 4 maart: ANWB Zaterdag 5 maart: 11 ouesivr i^uuntiu van woensdag z maan ivoa 11 Rembrandtlaan 35 - Baarn - Telefoon 02154-18050 J Donderdag 3 maart komt de Arn hemse Toneelgroep Theater naar De Speeldoos, met het door Denise Chalem geschreven toneelstuk: "Na 50 jaar ontdekte zij de zee Het is een schijnbaar eenvoudige geschiedenis, en handelt over het langzame, schokkende en ontroe rende proces van een dochter die zich losmaakt van haar moeder. De schrijfster Denise Chalem is een jonge Franse actrice, die zich naast spelen en regisseren ook op schrij ven is gaan toeleggen. Ze woont en werkt in Parijs, is net 30 jaar en van Joodse afkomst. "Na 50 jaar ontdekte zij de zee" is haar eerste toneelstuk. Het ging twee jaar geleden in Frankrijk in première en werd door pers en pu bliek met veel enthousiasme ont vangen. Denise Chalem vertolkte zelf de rol van de dochter. Het afge lopen seizoen haalde de Stichting Wikor de schrijfster en het stuk al naar Nederland in het kader van een serie buitenlandse voorstellin gen. De versie van Toneelgroep Theater wordt geregisseerd door Teuntje Klinkenberg. De vertaling is ook door haar verzorgd samen met Re- née de Zonnevy11e. Het decor is van Barbara de Vries. Actrice Anita Menist speelt de moe der en Willy Maasdam de dochter. Denise Chalem zegt zelf over het stuk: "Het is niet mijn bedoeling om op een algemene manier de bin dingen te laten zien tussen een moe der en haar dochter. Ik wil uitgaan van een specifiek milieu: een af wezige vader, een joodse moeder, bezitterig, met weinig opleiding, die er naar streeft sociaal hogerop te komen. En door middel van uiterst simpele gebeurtenissen te laten zien, wat zich daarin voltrekt. Aan de hand van dit voorbeeld wil ik een beeld geven van het meer algemene en universele in dergelijke relaties. Bijvoorbeeld: moeder moet zich al tijd opofferen voor haar kinderen, een opvatting waarmee men ons, tenminste in onze kuituur voortdu rend aan het hoofd zeurt. De kaartverkoop voor deze voor stelling begint zaterdag 26 februari, van 11.00 - 12.00 uur. Verder maan dag t/m donderdag van 10.00 -12.30 uur. Donderdag aan de zaal vanaf 19.30 uur. Telefonisch kaarten be stellen via tel. nr. 02154-18050. Keetje Baba is een dansende clown en vriend van alle kinderen. Keetje Baba raakt spelenderwijs in allerlei avonturen verzeild. Plots is Keetje Baba verliefd op iets dat steeds zoek is als Keetje het wil pakken. Plotseling komt er een we zen van een verre planeet op be zoek, dat licht uitstraalt en gekke geluiden maakt, maar je hoeft niet bang te zijn hoor, want later blijkt dat Keetje Baba dit allemaal maar met o.a.: Vanessa. Geschreven en geregisseerd door Dimitri Frenkel Frank. De kaartverkoop begint zaterdag 20 februari. gedroomd heeft, want hij v jrdt wakker in een groot bed. Dan weer krijgt hij ruzie met een levende jas, die hem aan wil vallen, maar Keetje Baba is dapper en pro beert de jas te vangen. Keetje Baba maakt nog veel meer avonturen mee, te veel om op te noemen. Als je Keetje Baba wil ontmoeten, kom dan zaterdag 5 maart naar De Speeldoos, om 14.00 uur is Keetje Baba er ook. De kaartverkoop be gint zaterdag 26 februari. Gert Ter Horst gelooft, dat landschap pen verhalen vertellen kleurrijke, weemoedige en fantastische vertel lingen. Hij geeft ze gestalte in zijn aquarellen en gunt ze daarom woorde loos de tijd. Vanaf zaterdag 5 maart hangen ruim 50 werken van zijn hand in de zalen van Kasteel Groeneveld in Baarn. Gert Ter Horst, in 1934 geboren in Leeuwarden, studeerde aan de Kunst nijverheidsschool "Illustratie." Een eervolle vermelding op zestienjarige leeftijd voor zijn illustratie bij Ander sons sprookje "De nieuwe kleren van de Keizer" vormde een eerste erken ning van zijn talent. Hij laat zich voor al inspireren door het boeiende, ty pisch Nederlandse landschap. Aquarellen, gouaches, pen- en krijt/con- tétekeningen in gemêleerd oker, grijzen en zwart laten de bezoeker genieten van water- en weidelandschappen, wil gen, boerderijen en dorpjes. Ons gril lige klimaat zorgt daarbij voor de wis selende stemmingen: soms weemoedig onder grijze luchten, dan weer blij en uitbundig op een stralende zomerdag. De tentoonstelling is tot 30 mei a.s. te bezichtigen. Kasteel Groeneveld is ge opend op de volgende dagen dinsdag, woensdag, vrijdag van 10.00 uur tot 17.00 uur, zaterdag en zondag van 12.00 uur tot 17.00 uur. Donderdag 10 maart, 20.30 uur. "De Rob van Houtenshow". Een nieuwe produktie van Rob van Houten, bekend van Fun House en T.V. Kaarten 12,50 en 10,-. Vrijdag 11 maart, 20.30 uur. Het grote lachsucces. "Porky's pikante pret park' Kaarten ƒ6,-. Zaterdag 12 maart, 14.00 uur. Kinder theater Pup met: "Oemba Roemba" voor kinderen van 4 -10 jaar. Kaarten 3,-, knipkaarten geldig. Donderdag 17 maart, 20.30 uur. Eén van de toppers op filmgebied! Met Meryl Vrijdag 18 maart, 20.30 uur. Cabaret liefhebbers opgelet! Hier zijn ze weer. De heren van Cabaret Van Santen met "De Pianist". Een avond goede pret en kolder met Van Santen. Kaarten 12,50 en 10,-. Zaterdag 19 maart, 14.00 uur. De nieuwe jeugdfilm van Baarnaar Karst van der Meulen. "Knokken voor twee". Uitge breide informatie volgt binnenkort. Kaarten 4,-. Donderdag 24 maart, 20.30 uur. "Van de koele meren des doods". Nederland se topper met in de hoofdrol Renée Soutendijk. Snel bellen en bestellen. Kaarten 6,-. Vrijdag 25 maart, 20.30 uur. Verras send, overrompelend: Mar jol Flore in haar nieuwe programma "Humor en Hartstocht". Ga er maar eens rustig een avondje voor zitten. Kaarten 12,50 en 10,-. Zaterdag 26 maart, 14.00 uur. Het Pop pentheater Kollektief speelt: "het Draai- molenpaardje". Voor kinderen van 4 - 8 jaar een juweel van een voorstel ling. Kaarten 3,-. Zo ging het met ons: twee meisjes van 15 en 16 jaar, die al ruim 4% jaar in de "paardenwereld" leven. We zijn - al zeggen we het zelf - tamelijk goede rui ters en we kunnen goed met paarden omgaan, niet alléén met makke Daarom doen we een beroep op uw goedheid. We willen dus, zoals u na tuurlijk al begrepen heeft, een paard of pony verzorgen (gezien onze lengte wel graag een wat grotere pony). Het zou fantastisch zijn als het ln Soest zelf was, maar met een verzorg-paard in de buurt van Soest zijn we óók dolgeluk kig. We hebben veel ervaring met de gehele verzorging van het paard (ook stallen uitmesten), maar we willen natuurlijk ook dol-graag rijden. Wie kan ons gelukkig maken? Wie weet komt door uw hulp onze wensdroom uit. Miranda van Asch, Vedelaarpad 14, 3766 CN Soest (tel. 19028 Esther Hendrikx, Valeriaanstr. 87.. 3765 EK Soest (tel. 23181). P.S. We moeten nu weer vlug naar de manege! Daaag. Zondag 6 maart om 12.00 uur kunt u in dorpshuis De Borg luisteren naar een concert dat wordt gegeven door Ma- rietta Vogel en Jan Slothouwer, resp. viool en piano. De pianist Jan Slothou wer studeerde te Amsterdam bij Karei Hilsum en in Geneve bij Hilsbrand. Hij is een veelgevraagd pianobegeleider en docent aan het Sweelinck Conserva torium te Amsterdam. De violiste Marietta Vogel studeerde aan het Mu- zieklyceum te Amsterdam bij Oscar Back. Zij behaalde de tweede prijs in een Oscar Back Concours, waarna zij naar de Verenigde Staten reisde voor verdere studie bij Josef Silverstein aan het Conservatorium van Bostom Zij gaf concerten in binnen- en buitenland? Op het programma staan Sonates van Mozart, van Beethoven en Brahms. De toegang is 2,50 (incl. koffie), kinderen gratis en voor de kleintjes is er een crèche. artsstok Steenhoffstraat 46 telefoon 02155 195 77. Tevens kan iedere automobilist advies krijgen m.b.t. autoverlichting, auto keuringen etc. De ANWB beoogt met deze actie de automobilisten en ook motorrijders te overtuigen van het grote belang van een goede verlichting, zowel voor hun eigen veiligheid als voor die van an deren. Vooral tijdens slechte weersom standigheden in de herfst en winter is het extra belangrijk goed te kunnen zien en duidelijk gezien worden. Geble ken is dat veel aanrijdingen en met name kettingbotsingen te wijten zijn aan gebreken aan/of onjuist gebruik van de verlichting. Een van de teams die geheel gratis de auto controleert zal worden gestatio neerd van 8 tot en met 11 maart a.s. achter de Brandweerkazerne, Lange Brinkweg 71. De technomobiel is geopend op dinsdag 8 maart van 10.00 uur tot 19.30 uur; woensdag 9 maart van 09.00 uur tot 19.30 uur; donderdag 10 maart van 09.00 uur tot 19.30 uur en vrijdag 11 maart van 09.00 uur tot 17.30 uur. Hallo! Tja, het leven is hard voor een verwoe de paardegek, tenminste als je geen rijke ouders hebt, die een eigen paard of pony kunnen betalen. Als de school je even tijd gunt ben je al op de ma nege, het liefst bij je droompaard. Je teert de hele week op dat éne uurtje waarin je mag rijden. Op school droom je over een eigen paard, waarvoor je regelmatig uitgelachen wordt. Maar aangezien die droom toch geen werkelijkheid kan worden ga je zoeken naar een paard of pony van iemand anders, om te verzorgen en te berijden. Dat is helaas niet makkelijk en daar om, na lang hopen en zoeken, schrijf je, met het laatste restje hoop, naar de krant. Het feest dat de leiding van de Kinder boerderij "De Vrije Teugel" zondag middag j.1. meteen groot aantal gasten vierde ter gelegenheid van het 12%-ja rig jubileum zal, ondanks de manhaf tige pogingen om er echt iets gezelligs van te maken, bij veel feestgangers gemengde gevoelens hebben opgeroe pen. Dat bleek nog het duidelijkst bij de toespraken die een aantal (oud)-me- dewerkers van de boerderij in de loop van de middag hield, en waarin de grote "domper" toch niet gepasseerd kon worden. .Tevoren hadden de naar schatting ruim 150 gasten, onder wie een flink aantal gemeenteraadsleden, maar vooral veel oud-bestuursleden, stafle den, vrijwilligers en stagiaires, allerlei herinneringen kunnen ophalen aan het roemruchte verleden. De grote fototen toonstelling in de ontvangstruimte, waar ook een tafel met fotoalbums was ingericht, leende zich daarvoor uitste kend. In de kantine werden bovendien een film en een groot aantal dia's ver toond, die heimwee opgeroepen moe ten hebben naar de tijd waarin de kin derboerderij nog niet met de onder gang werd bedreigd. In de ontmoetingsruimte was er volop elegenheid met elkaar van gedachten te wisselen, voor zover dat althans mogelijk was, daar een gitaristentrio zonder naam, de feestelijkheden mu zikaal luister trachtte bij te zetten. Geen grafrede Paul Wareman, voorzitter van het stichtingsbestuur, opende de rij van sprekers met een kort woord. Hij voel de weinig voor een soort grafrede, maar kon nauwelijks om de beroerde toekomstverwachtingen heen. Hij wilde echter niet steeds hetzelfde droefgeestige verhaal afsteken en gaf graag het woord aan ex-voorzitter Diet Huygen. Zij ging in haar herinnering terug naar de begintijd, nu zo'n 13 jaar geleden. "De gemeente wist nauwelijks iets van jeugdwerk af, maar ze deden er wel wat voor. Een kleine groep mensen zette de schouders eronder, het was een zaak van veel particulier initia tief." Ze wees erop dat de initiatiefne mers eigenlijk niet eens veel hoefden te organiseren, wel stimuleren. "De kin deren konden werken met elementaire dingen als, zand, water, vuur, dieren, etc., in een natuurlijke omgeving. Het project heeft nooit veel geld gekost. Het is jammer dat het gemeentebe stuur het werk niet meer weet te waar deren. "Waar praten we eigenlijk over? stelde zij. "De huisvestingskos ten zijn laag, en over de personeels kosten moet te praten zijn. Zolang het project er is, zijn alle mogelijkheden nog voorhanden", besloot zij met een vleugje optimisme. Willekeur Ook ex-voorzitter Henny Swets stak zijn gevoelens bij het besluit van de ge meenteraad niet onder stoelen of ban ken. "Ook in mijn tijd hadden we voort durend problemen met de 'autoritei ten'," zei hij. "Het zal wel kenmerkend zijn voor de Kinderboerderij.." Hij stelde vast dat de kinderboerderij het voorwerp is geworden van de "poli tieke willekeur." "Ik moedig het be stuur aan om die willekeur tot in hoog ste instantie te bestrijden en bloot te leggen," aldus Henny Swets. Hij ci teerde wethouder Frans Kingma: "Als de gemeenteraad onvoldoende wijsheid heeft is er altijd nog een Raad van State." Hij hoopte ondanks alles over 7% jaar het twintigjarig bestaan van de Kinderboerderij mee te kunnen vieren. Tranendal Leo van den Berg, die zichzelf affi cheerde als een combinatie van "domi nee, politicus en fantast", hield een bijna poëtische toespraak, onder de ti tel "mannendromen in de kinderwa gen." Wie de geschiedenis nagaat stuit altijd op macht, vooral macht van mannen, die het leven dat vrouwen ter wereld brengen, voortdurend met ver nietiging bedreigen. "De wereld is een tranendal, kijk maar om je heen. En dat terwijl er toch alle mogelijkheden zijn om er een "pretpark" van te ma ken." Leo hield zijn toehoorders voor dat de mensheid het tijdperk van de on schuld gepasseerd is. "De macht hebbers storten de wereld in een econo mische en morele crisis, waarin de ontevredenheid snel geboren wordt. Tijdens de feestmiddag in de Kinder boerderij trokken de albums met foto's uit vervlogen jaren veel belangstelling. De wereld verkeert op de rand van een zenuwinstorting, en de enige remedie isgoed kijken naar kinderen. Vrijwilliger Jos Hilhorst en MIBEON-- docente Gerry Bouwhof spraken hun verbijstering uit over het lot dat de kin derboerderij beschoren lijkt te zijn. Overigens werd de kinderboederij nog onthaald op een aantal geschenken. Emmy Joosten-Eerdmans, oud-opricht ster, bracht een toepasselijk cadeau mee: 12% zure appels, om doorheen te bijten, en Dick van Rossen schonk een grote zak mengvoeder voor de dieren namens de peuterspeelzaal 't Kwetter- nest. Wrang Tekenend voor de soms wrange humor die het feest nu en dan beheerste zijn de opmerkingen in het "gedenk boek," waarin de belangrijkste voor vallen uit de geschiedenis worden aan gehaald. Aan het einde een opmerking uit 1984: "Opheffing van de stichting met een grandioos feest. Het College van B. en W. betuigt zijn spijt en stelt zich garant voor de oprichtingssubsi die van de "De Strakke Teugel^" Het initiatief hiertoe is gestart door enkele buurtbewoners bij wie de ramen al zes keer zijn ingegooid. Doelstelling van de stichting is: 'Het beknotten van de jeugdigen in hun bewegingsvrijheid onder politioneel deskundige leiding, ten einde te bevorderen dat zij alle geloof, hoop en liefde in deze samenle ving verliezen.' Afgesproken wordt dat de burgemeester het eerste schot zal verrichten. Wethouder Kingma blijkt gewetensbezwaren te hebben en is zo lang geschorst." Een bewoner van de Gustaaf Gelderhof deed vorige week bij de politie aangifte van de vernieling van de achterruit van zijn auto. De wagen stond bij zijn woning geparkeerd. C'eravamo Tanto Amati (we hielden Rome om een filmtijdschrift op te rich- van elkaarten, brengt het niet verder dan ano- RegieEttore Scola niem schrijver van filmkritieken en Met o.a.Nino Manfredi, Vittorio Gass- blijft arm en eenzaam. Alleen Antonio man, Stefanie Sandrelli, Federico Fel- (Nino Manfredi) die tenslotte met Lu- lini, Marcello Mastroianni en Vittorio ciana trouwt, leidt een min of meer zin- de Sica. voi en tevreden leven en dat ligt niet Italië 1977 alleen aan zijn karakter maar ook aan Vanavond de tweede film in een cyclus zijn duurzame verbondenheid met het van drie Scola films. Ettore Scola ver- strijdbare deel van zijn klasse, bindt in zijn werk zaken die niet al te Behalve het verhaal over de drie vrien- vaak samengaan; maatschappelijk en den, die gezamelijk door de Tweede sociaal pessimisme, bijbehorende woe- Wereldoorlog zijn gegaan en vanuit de, maar ook een zekere speelsheid, onze tijd terugzien op hun levens dartelheid, luchthartigheid, die zijn idealen van vroeger en wat ervan films zo onderhoudend maken. terecht is gekomen, laat C'eravamo In C'eravamo Tanto Amati volgt hij ge- Tanto Amati ook de politieke ontwik- durende dertig jaar de lotgevallen van kelingen en de ontwikkeling van de Ita- drie kameraden in het Italiaanse ver- liaanse film zien. De geboorte van het zet tegen de Duitsers, die zeer verschil- neo-realisme wordt aangestiptde film lende wegen gaan, maar elkaar toch is daarom ook opgedragen aan de va- altijd weer tegenkomen. Niet in de der van he* neo realisme Vittorio de laatste plaats door hun relatie met Lu- Sica (o.m. 'Fietsendieven'). Hoewel de ciana (Stefanie Sandrelli) de geliefde film uit diverse lagen is opgebouwd en van alle drie (niet tegelijk!De intel- zich bezighoudt met zeer complexe en lectueel Gianni (Vitorio Gassman) essentiële dingen is hij zeker niet intel- verloochent zijn linkse afkomst, trouwt lectualistisch. Evenals in zijn vroegere de dochter van zijn opdrachtgever èn films toont Scola zich een meester in de wordt rijk, en eenzaam. De filmgek Ni- smakelijke anekdotische vertelkunst, cola (Stefano Satto Flores) kapt met Aanvang:21.00uur. zijn baan en zijn gezin, gaat naar Entree: 5,-/leden en CJP 4,--. Alexandrdrina Booleman Bart Filet exposeren in Artishock. Soest. De ongelooflijke fantasiewereld van de Haagse Alexandrina Booleman (39) en de Amsterdammer Bart Filet (36) wordt ten toon gesteld in Arti shock's theaterzaal van 4 maart tot en met 24 maart a.s. Jarenlang woonde en werkte Alexan drina in Brazilië en werd ze beïnvloed door macumba, symboliek en mystieke beelden. Haar zeefdrukken openbaren zeer fijnzinnige vormen die een ver haal te vertellen hebben. Bart Filet vertelt zijn verhaal in In dische sprookjestaferelen. Hij werd ge boren in Djakarta, werkt twee maanden aan één prent, die geken merkt wordt door een zeer knappe techniek. Zijn talent heeft internatio naal al opzien gebaard. Een schitteren de expositie in Artishock, die dagelijks te bezichtigen is van 14.00 tot 16.00 uur. De opening is vrijdag 4 maart a.s. om 21.00 uur. De ANWB moet na vele jaren intensie ve controle op de autoverlichting nog altijd constateren dat het met de kwali teit van deze uiterst belangrijke voor ziening zeer droevig is gesteld. De bond heeft in de afgelopen 21 jaar reeds van ruim een half miljoen auto's tijdens de verllchtingsacties de kop lampen afgesteld. Tezamen met de af stellingen binnen het kader van de technokeuringen heeft de bond al bij ruim 2,2 miljoen auto's de verlichting gecontroleerd en gecorrigeerd. Naar aanleiding van de slechte resul taten van deze controles en door de vele aanvragen van gemeenten en van automobilisten is de ANWB van me ning dat, in het belang van de verkeers veiligheid, de actie "Zicht op Licht" ook dit jaar herhaald moet worden. In het afgelopen jaar 1982 werden met twee technomobielen 57 plaatsen in het land bezocht. In al deze plaatsen werd een veriichtlngsactie gehouden. Bij de acties werd de verlichting gecontro leerd van 26.730 auto's. Van de 53.460 koplampen moest bijna 91% worden af gesteld volgens de wettelijke voor schriften en bij 4201 auto's moesten kleine reparaties aan de overige ver lichting worden verricht. Verder moes ten 5054 koplampen worden losgeno men om de gloeilampen op de juiste wijze te monteren omdat deze ver keerd bleken te zijn gemonteerd. In vele gevallen werd geadviseerd nieuwe koplampfeflectoren te laten aan brengen omdat de gemonteerde reflectoren teveel door roest waren aangetast als gevolg waarvan de licht opbrengst onvoldoende was. Steenhoffstraat 46 Soest Epilepsie Op zaterdag 5 maart organiseert de werkgroep Filmhuis Artishock een thema-avond over epilepsie. Naast het draaien van een film over epilepsie, die van een inleiding wordt voorzien door een deskundige, zal na de film door een forum nader hierop worden ingegaan. Het forum bestaat uit twee deskun digen en twee mensen die epilepsie hebben. De deskundigen, Bert Bakker en Jos Heesen, zijn beide hoofd-ver- pleegkundige en hebben in het dage lijks werk te maken met mensen die epilepsie hebben. De film getiteld 'Epi lepsie' geeft in 40 minuten een goed inzicht wat epilepsie is, en is gemaakt door het Nationaal Centrum voor Geestelijke Volksgezondheid te Utrecht. Voordat de film gedraaid wordt, zal deze door een van de deskundigen inge leid worden. Wat is Epilepsie? Epilepsie is eigenlijk geen ziekte op zichzelf, maar een ziekteverschijnsel, zoals koorts dat is. Iemand heeft epi lepsie als hij een bepaald soort aanval len heeft. Soms gaat zo'n aanval ge paard met vallen, soms ook niet; dat ligt aan de aard van de aanvallen van de epilepsie. Er zijn nl. allerlei soorten aanvallen, die echter één ding gemeen hebben: ze moeten ontstaan doordat het elektrisch evenwicht in de her senen opeens (tijdelijk) in de war raakt. Epilepsie kan op elke leeftijd be ginnen, maar de eerste aanval treedt vaak in de kinderjaren op. Er zijn verschillende soorten van aanvallen, variërend van zeer grote, z.g. 'absen ces' (afwezigheid), tot de veel meer be kende 'grote aanval,' waarbij de patiënt plotseling bewusteloos neervalt, verstijft en pas geleidelijk na een periode van schokken weer tot be wustzijn komt. Epilepsie kan vele oor zaken hebben. Het kan ontstaan door een hersenbeschadiging, b.v. door een of ander ongeval. In sommige gevallen is er geen aanwijsbare oorzaak. Naar schatting hebben 90.000 mensen in Ne derland epilepsie. Aanvang20.30 uur. Entree2,50. Artishock expositie

Soester Courant | 1983 | | pagina 11