os TE HUW Bergoss mHADE Soest krijgt geen revanche Zaalvoetbal-toernooien SEC-jeugd Degradatiezorgen WZ '49 lijken even voorbij na 5-1 overwinning op Sova iiiU lijwfci M.r- i ifil Onmachtig SEC verliest opnieuw Heren Olympia dichter bij kampioenschap J. P. de Rond ZON DAG VOETBAL Routine van „Pechvogels" oorzaak 3-0 nederlaag VVZ'49 DAMESVOETBAL ZATERDAGVOETBAL SEC - Scherpenzeel: 0-2 ZONDAGVOETBAL S.O. Soest damesvoetbal desso Gehoorzaamheids- cursus voor honden Van Dam Super tegen Garage Kooy S.O. Soest jeugdvoetbal 17 Soester Courant van woensdag 'Z maart 1983 17 inaff. 10.695:- I 01717-6951 Jlrt gemengde gevoelens ral trainer Jan van Renawouw de overwintering van zijn selektie hebben verwerkt. Na dat het tweede elftal op eigen veld kans loos van Maarssen verloor en het derde een moeizaam gelijkspel bevocht op de Zebra's 2, haalde het eerste elftal een toch wel verdienstelijk gelijkspel in Nieuwegein-Zuld tegen "Vreeswijk" Verdienstelijk omdat het een uitwed strijd was en destijds de thuiswedstrijd met 3 0 verloren werd. Trainer van Renswouw kon voor de eer ste keer de van S.C. Amersfoort geko men Peter Visee inzetten, die al ge ruime tijd bij Soest in training was. Wlm Gouw moest daar zijn stekkie voor verruilen. Hij werd op de rechts achterplaats gezet, om de wat uit vorm zijnde André van den Dijssel te ver vangen. In de spits stond Richard Visee opgesteld, ten koste van Arie Boer. Ook stond Anton Vugts in de ba sis in plaats van de net van vakantie teruggekeerde Henk van Asch. Soest begon, na een openingsoffensiefje van Vreeswijk, sterk aanvallend en dat verraste de vijand en tevens de sup- portersschare. Doordat Vreeswijk probeerde het spel te maken en ten aanval wilde trekken kon Soest met snelle uitvallen de Vrees- wijkse defensie onder druk zetten. Na een minuut of tien werd een aanval op rechts bekroond met een doelpunt van Huub Koppel, dat echter wegens bui tenspel werd afgekeurd. Een pass van Richard Visee belandde bij de op links opgedoken Anton Vugts, maar deze knalde op de paal. Leuke aanvallen wisselden elkaar af. Die van Soest waren veel gevaarlijker dan die van Vreeswijk, omdat het counterkarakter bij Soest de hoofdrol speelt. De achterhoede stond z'n man netje en verschanste zich keer op keer op de rand van het strafschopgebied. Een solo van de Vreeswijkse aanvals leider eindigde in een hard schot dat bekwaam werd gepakt door Epi Kamp horst. Een solo aanval van Richard Visee op links eindigde in een voorzet die door Huub Koppel maar net naast werd ge kopt. Vlak daarna was het weer een in zet van Huub Koppel die door een Vreeswijkse verdediger uit het verla ten doel werd getikt. In hoog tempo werd er gespeeld en het was een aan- *ke partil voetbalde aanval len bewogen zich van doel tot doel. Als Soest in de rust met 2 a 3-0 had voorgestaan dan was dat wat overdre ven geweest, maar de kansen waren er wel. Vlak voor rust werd doelman Epi Kamphorst (voor de tweede maal) in de tang genomen. Zijn oude blessure speelde daardoor weer zó op, dat hij het veld moest verlaten. Na rust werd hij vervangen door doelman Coen van Rij (uit het derde, omdat doelman G. Schimmel ook al geblesseerd was). De strijd werd na rust wat grimmiger; flinke overtredingen ontsierden het spel, zeker toen Vreeswijk een doelpunt maakte dat scheidsrechter Schutz, eerst na overleg met grensrechter v. d. Breemer in een vrije trap voor Soest omzette. Buitenspel was de enig juiste constatering. De buitenspelval werd daarna het gro te struikelblok voor de Soester spitsen, terecht maar heel vaak ook onterecht, met hulp van de Vreeswijkse grens rechter die niet terugschrok voor - laten we zeggen - overdrijven". Keer op keer werd bijv. Huub Koppel terugge floten als hij met zijn befaamde start snelheid de Vreeswijkers de baas was. Tot irritatie van Koppel uiteraard, die later wel „mocht gaan" maar toen zijn fantasie kwijt was en de bal een paar keer al te simpel „inleverde". In de 25e minuut bewees Peter Visee, die in het begin niet uit de verf kwam, toch z'n klasse. Een stoor-aktie lukte en hij liet die volgen door een solo, waaruit een ziedend schot net over de lat kwam. Duidelijk werd daarmee dat dezelfde Peter Visee in de toekomst, als hij wat meer is ingespeeld, een hele versterking kan worden voor de Soester ploeg, die daarmee een sterk midden veld gaat krijgen. Een middenveld waarop de kleine Arjan Schipperen zich in Vreeswijk ook weer aardig weerde. Met nog enkele mislukte uitvallen van Huub Koppel kwam het einde aan een toch over het geheel genomen aardige wedstrijd, al zullen diverse Vrees wijkers daar anders over denken. Zondag aanstaande moet Soest, weder om in een uitwedstrijd, uit komen tegen BVC in Bilthoven, dat afgelopen zon dag verdienstelijk won. Destijds in Soest gaf de Bilthovense ploeg geen problemen en zó spelend als afgelopen zondag, met misschien wat meer geluk, moet Soest minstens één en eigenlijk wel twee punten mee naar huis kunnen nemen. Een aanvallend ingesteld WZ'49 da- meselftal heeft het zaterdag j.1. moeten afleggen tegen de geroutineerde da mes van Pechvogels uit Putten. Na een goed gespeelde eerste helft, waarin de beste kansen zelfs voor WZ waren, maakten de Puttense dames in de tweede periode binnen vijf minuten aan alle WZ-illusies een einde door drie maal te scoren. De dames van Pechvogels zijn lange tijd een serieuze kampioenskandidaat geweest en de eerste ontmoeting tus sen beide teams eindigde in een 3-0 overwinning voor de dames uit Putten. WZ wilde het ditmaal niet tot een der gelijke nederlaag laten komen en pro beerde zelfs de volle winst aan het tweede duel over te houden. Leek de ploeg hierin in de eerste helft te zullen slagen, gedurende de tweede helft ging de routine aan de kant van Pechvogels een duchtig woordje meespreken en mocht keepster Marleen van der Craats binnen een tijdsbestek van vijf minuten drie maal naar het net. Na de openingsfase begon WZ wat meer grip op het spel te krijgen. Mimi Overhand en Lize Meerdink speelden een goede eerste helft. Marina van Ginkel en Helen Maier konden nogal eens gevaarlijk dicht tot het Puttense doel doordringen. In de twintigste minuut kreeg WZ een unieke mogelijkheid om op een 0-1 voor sprong te komen. Marina van Ginkel brak door over de linkervleugel om vervolgens binnen de beruchte lijnen onderuit gehaald te worden. De goed- leidende scheidsrechter Ernsten kon niet anders dan de bal op de stip leggen. Aanvoerder Lize Meerdink belastte zich met de strafschop. Haar harde schot werd echter op een uitstekende wijze gestopt door de keepster van Pech vogels. WZ herstelde zich snel van deze ge miste mogelijkheid op 1-0, want even later kwam Helen Maier oog in oog met de keepster, maar de laatste bracht ook nu weer op een schitterende wijze red ding voor haar ploeg. Terwijl de regen op het toch al drassige veld viel begonnen beide teams aan het tweede bedrijf. Pechvogels kwam in een gewijzigde opstelling en dat veroorzaakte direkt onrust aan Soester zijde. Vooral Ellen van der Meer liet nogal eens een steek vallen, zodat Iris van Homsveld en Corrie Floor veel te veel werk te ver zetten kregen. Na een kwartier spelen 1 kreeg WZ de rekening gepresenteerd. Een door Ellen van der Meer van rich ting veranderde bal belandde op de hand van Corrie Floor. De vrije trap die volgde, verdween in één keer in het doel van Marleen van der Craats. Even later was het opnieuw raak. Marja Brouwer leed op het middenveld onnodig balverlies en de snelle spitsen maakten hiervan handig gebruik en Pechvogels kwam op 2-0. Het leed was voor WZ niet meer te overzien, want twee minuten later was het andermaal raak. Nu gingen Mimi Overhand en Mary den Daas in de fout en met een boogbal zorgde één van de Puttense aanvalsters voor 3-0. Binnen vijf minuten was de routine van Pechvogels genoeg gebleken om de veste van WZ te slechten. Toch vielen er vooral in de eerste helft zeer veel I positieve feiten bij WZ te constateren, i Met dit elftal moet het in de toekomst mogelijk zijn om ook aan geroutineerde elftallen als Pechvogels een gepast antwoord te geven. A.s. zaterdag spelen de dames een vriendschappelijke wedstrijd in Ame- rongen tegen de dames van DVSA, aanvang 11.00 uur. F pupillen (7 en 8 jaar) van Soest en SEC,strijden om de bal tijdens de zaalvoet baltoernooien ln De Bunt. Meer dan 180 voetballertjes van de Soester verenigingen Hees, V.V.Z., S.O. Soest en SEC hebben de afgelopen weken zaalvoetbal in toernooivorm ge speeld. De wedstrijden werden geor ganiseerd dor de jeugdafdelingen van SEC en waren nieuw voor de gemeente Soest. In Sporthal De Bunt bleken de teams van Hees bij de F-pupillen, S.O. Soest bij de E-puplllen en WZ bij de D.tjes het sterkste te zijn. Na afloop kon worden teruggezien op zeer geslaagde toernooidagen, die vol gend jaar zeker voor herhaling vat baar zijn. Andere aktivitelten Naast genoemde zaalvoetbaltoer nooien organiseert de jeugdcommissie van SEC in de wintermaanden met de veel afgelaste wedstrijden diverse ander aktiviteiten om zijn jeugdleden jezig te houden op de vrije zaterdag, wals een Bingomiddag waar ±80 eugdleden onder leiding van "Bingo naster" Dick v.d. Bunt kans maakten jp een van de vele mooie prijzen. Ver ier is de jeugd aktief geweest bij iwem- en Schaatswedstrijden en is er *en spelmiddag georganiseerd waar j.a. tafeltennis en voetbal kon worden gespeeld. Training )ok het volgende seizoen blijft de tech- ïische leiding van de jeugdafdeling in tanden van dhr. W. Altenaar. Naast jet trainen en begeleiden van de A-ju- lioren gaat hij ook kontakt onderhou- len tussen de trainers en leiders van de ;lftallen. informatie over de jeugdafdeling van 1EC wordt verstrekt door dhr. Fred van Zanten, tel. 21677. Sportverslagen en -berichten uiterlijk maandagochtend inleveren aan onze redactie Van Weedestraat 47A. Indien tijdig ingeleverd volgt opname in dezelfde week. Goed leesbare kopij heeft daarbij de voorkeur. Redactie Soester Courant Foto: Goos van der Wilt De keeper van Sova '54 weet een WZ-aanvaller het scoren te beletten. Dat voorspellingen over uitslagen van voetbalwedstrijden een moeilijke zaak is werd afgelopen zaterdag nog eens duidelijk geïllustreerd door WZ '49. Het duel tussen WZ en het uit Amers foort afkomstige Sova '54 eindigde in een 5-1 overwinning voor de Soesters. Een verdiende overwinning, want te genover een goed voetballend WZ '49 stond een vooral in verdedigend opzicht slecht en vaak veel te hard spelend Sova '54. Mede door deze overwinning lijkt het degradatiegevaar voor de Soester zaterdagvierdeklasser voorlopig afge- gewenteld. WZ begon aan deze streekderby met dezelfde formatie, die een maand ge leden een fraaie 0-1 overwinning be haalde op SWU. De grootste vooruitgang bij WZ ligt aan de inbreng van Nico Bosman op het middenveld. Hij heeft een positieve uitstraling op de nog jonge voorhoede van WZ, die door de terugkomst van Willem de Vries en het debuut van Bela Bohus aan kracht, maar vooral aan produktiviteit heeft gewonnen. In de eerste minuut was het al bijna raak. Willem de Vries soleerde door de Sova-verdediging en bracht Nico Bos man in stelling. Buiten het bereik van Sova-doelman Koos Mostert verdween de bal net aan de verkeerde kant van de paal. Vijf minuten later was Marcel de Graaf dicht bij de openingstreffer, maar dit maal was Mostert attent. Sova kon maar weinig uitrichten tegenover de dadendrang van WZ, pas na een 20-tal minuten verscheen de Amersfoortse formatie gevaarlijk voor het doel van Willem van der Pol. Hij maakte het schot van Ter Beek onschadelijk. In de 27ste minuut kwam WZ op een 1-0 voorsprong. Een door Wout Logten- stein genomen vrije trap bracht de bal bij Willem de Vries, die vanuit een vrij staande positie Koos Mostert het na kijken gaf. Na dit doelpunt werd het niet echt ge vaarlijk voor het Soester doel, zodat beide ploegen met deze 1-0 stand het rustsignaal bereikten. Het grote vuurwerk kwam in de tweede helft. WZ straalde een flinke dosis zelfvertrouwen uit en mede hierdoor werd de druk op het Amersfoortse doel vergroot en kwamen de zwakke plek ken in de Sova-ploeg aan het licht. Bohus, De Vries en De Graaf waren er duidelijk op uit om zich te bewijzen en hun plaats in het eerste elftal veilig te stellen. In de 15e minuut reageerde Marcel de Graaf op een misverstand in de Sova-verdediging en schoof de bal in het doel 2-0. De enige fout aan WZ-zijde werd even later door de Sova-speler Ter Beek af gestraft. Hij bracht zijn team terug in de wedstrijd door voor 2-1 te zorgen. In dezelfde minuut, waarin Ter Beek voor 2-1 zorgde, vergrootte Bela Bohus de voorsprong opnieuw tot 2 doelpun ten, door na een prima aktie 3-1 te scoren. Sova ging na dit doelpunt te hard op treden en dat lokte reacties uit van de jonge WZ-spelers. Bela Bohus kwam dan ook in het boekje van scheids rechter Mulder. De concentratie bij WZ leed niet onder dit incident en via Nico Bosman liep men uit tot 4-1. Vijf minuten voor het einde maakte Willem de Vries de feestvreude aan WZ-zijde compleet, door een vrije trap met succes af te ronden en zo voor de eindstand 5-1 te zorgen. Zaterdag a.s. krijgt WZ het beslist moeilijker, als de uitwedstrijd tegen VRC uit Veenendaal op het program ma staat. Speelt de Soester formatie op dezelfde wijze als tegen SWU en Sova, dan zit een gelijkspel er misschien wel in. Stand Woudenberg 15-23 SOVA '54 15-16 Candia 15-17 SWU 15-15 VRC 14-16 Musketiers 14-11 Merino's 14-16 WZ '49 15-11 FC Majella 14-16 IJFC 14-10 Tersch. Boys 15-16 Vel. Boys 14- 7 Foto: Goos van der Wilt Een schot van Jos van Rouwendaal (SEC) wordt door de keeper van tegenstander Scherpenzeel gestopt. Nadat een beter spelend SEC in de eerste helft verzuimd had een voor sprong te nemen uit de vele kansen, sloeg Scherpenzeel vlak voor rust toe. In de tweede helft kreeg het meer vat op het spel en benutte een van de vele kansen die ontstonden door een voort durend opdringend SEC, terwijl SEC daar niets tegenover stelde. Op een wat drassig veld startte SEC, met aanvoerder Jan van Rees weer op het middenveld en Mark Timmer als laatste man. SEC kreeg volop de ge legenheid om aanvallend te spelen en bouwde een goed overwicht op. Vooral het opbouw werk op het middenveld was goed verzorgd, maar zodra het op het benutten van kansen aan kwam lieten de voorwaartsen van SEC het af weten. Zo zag Walter de Boer al vroeg in de wedstrijd een kans op niets uitlopen. Joop Abbel kreeg via Jos van Rouwen daal een schietkans, maar zag de bal onderschept worden ep Wim Altenaar schoot in de handen van de keeper. Daar tussendoor ving de SEC-achter- hoede de aanvallen van Scherpenzeel bekwaam op en toonde Eric Heems kerk zich een betrouwbare keeper. De beste kans voor SEC kwam na vijf entwintig minuten, toen na goed voor bereidend werk van Jan van Rees de bal in de voeten van Walter de Boer werd gespeeld, maar door aarzeling de keeper toch nog kon ingrijpen. Even later werd de bal na een corner goed voor het doel gebracht door Joop Abbel, maar ook dat leverde niets op. Een combinatie via Walter de Boer en Joop Abbel bracht Jos van Rouwen daal vrij voor doel, echter zonder suc ces. Na een schitterende solo van Ruud van Rouwendaal, die een hoekschop opleverde, werd de bal vervolgens goed voor het doel gebracht, maar de kopbal van Jos van Rouwendaal bleek te zacht om keeper Mario Louwers te passeren. Iedereen verzoende zich al met een blanco ruststand, toen bij een aanval van Scherpenzeel de bal op links terecht kwam bij Bernhard Renes, die ineens hard uithaalde en doel trof (0-1 in de 44e minuut). De tweede helft was nauwelijks een mi nuut oud toen Wim Altenaar een moei lijke kans kreeg, maar van dichtbij zijn inzet geblokkeerd zag. SEC bleef opnieuw aanvallend spelen, maar Scher penzeel kreeg meer vat op het spel en daardoor waren de uitvallen veel ge vaarlijker dan voor rust. René van de Haar kreeg in de twaalf de minuut alle gelegenheid om de wed strijd in het voordeel van Scherpen zeel te beslissen, maar alleen vrij staande voor Eric Heemskerk schoot hij hard naast. Na een half uur werd Walter de Boer vervangen door Hans Berkhof, vrij kort na zijn entree gaf hij met een hard schot dat net over ging zijn visitekaartje af. De aanvallen van SEC werden min der overtuigend en Scherpenzeel ging zelfverzekerder spelen. Toch kreeg Joop Abbel nog een fraaie kans, maar hij faalde tweemaal achter elkaar al leen voor de keeper. Een niet geheel duidelijke wissel, waarbij John Wes- terveld door Rudi v.d. Broek werd ver vangen, haalde de kracht uit de aan val verder weg. In de slotfase gebeurde dan ook wat te verwachten was: een tweede doel punt voor Scherpenzeel, opnieuw ge scoord door Bernhard Renes, toen hij bij een aanval de bal op rechts kreeg aangespeeld en wederom hard en zui ver uithaalde (0-2 in de 82e minuut In de slotfase kwam hierin geen ver andering meer en SEC werd daardoor opnieuw met een nederlaag geconfron teerd. Teleurstellend voor een team dat met grote inzet aantrekkelijk spel laat zien, maar geen kans ziet om aan vallen doeltreffend af te ronden. Na vele weken rust konden de S.O. Soest- dames weer eens een wedstrijd spelen en wel tegen Laren. Soest kwam traag op gang, maar na 15 minuten spelen was het toch Soest dat op voorsprong kon komen. Helaas miste Margaretha Hilhorst de haar ge boden kans. Het was dan ook Laren, dat in de 25e minuut de score opende. Met deze 0-1 stand ging de rust in. Ook na rust wist Soest niet tot scoren te komen. Na ca. 10 minuten was het wederom Laren dat doel trof en de stand op 0-2 bracht. Vijf minuten voor tijd moest Erna Hofslot geblesseerd het veld verlaten en moest Soest de wedstrijd met 10 speelsters uitspelen. Er werd door beide partijen niet meer gescoord, zodat Laren met 2-0 won. A.s. zondag gaan de S.O. Soest-dames op bezoek bij Soesterberg. Het eerste herenteam van Olympia maakte in Maarssenbroek geen fouten en pakte de volle winst van het op de tweede plaats geklasseerde VCM. De dames wisten weer niet tot winst te ko men in Varsseveld tegen VCV. Olympia VCM 3-1 De heren van Olympia moesten tegen het op de tweede plaats geklasseerde VCM. De eerste set werd VCM door flitsend volleybal weggespeeld 15-3. De tweede set dacht Olympia er te makkelijk over. Ze kwamen met 5-0 achter door slechte pass en domme aanval. Deze achterstand liep verder uit omdat VCM steeds op de slechte stop serveerde, en het Olympiablok ook niet goed functioneerde (9-1 Deze set werd terecht door VCM met 15-4 gewonnen. De derde set nam Olym pia het initiatief in eigen handen. Deze set werd met rommelig spel door Olym pia gewonnen 15-7. De vierde set was er een gelijkopgaande strijd te zien. Door een goede service nam Olympia een 9-7 voorsprong, waarna Olympia goed doordrukte en deze set won met 15-7. Door deze overwinning is Olympia drie punten uitgelopen op VCM. Olympia 3 - SVV 5 3-1 Het derde herenteam trad aan tegen het op de laatste plaats staande SVV. Olympia had wat goed te maken daar SW de punt die ze in deze competitie behaalt hebben stonden ze op een 7-2 voorsprong, maar door veel persoon lijke fouten verloren de oranje-zwarten deze set met 15-13. De tweede set begon Olympia overtuigender en snel al stonden ze door een goede service en goed volleybal op een 10-0 voorsprong. Die set werd met 15-4 gewonnen. De twee sets die daar op volgden waren niet zo spectaculair en werden ver diend door Olympia gewonnen. Olympia 4 - Spokers 2 3-1 De heren van Olympia 4 zijn weer een stuk omhoog gekropen uit het dal waarin ze verkeerden. In een vier sets durende wedstrijd werd Spokers ver slagen met 3-1. De eerste set liep het nog niet helemaal. Spokers 2 liep over Olympia heen. Door dit snelle verlies in de eerste set werden de heren van Olympia 4 gestimuleerd en werd er fanatiek gespeeld in de tweede set. Al snel was het dan ook 10-1 voor Olympia 4, maar Spokers kwam terug tot 11-9. Toen maakte Olympia het werk af. 15-10. In de twee volgende set is Olym pia nauwelijks in gevaar geweest. Door zeer nerveus en geïrriteerd spel van Spokers werd er vrij eenvoudig gewonnen, 15-8,15-9. Olympia 5 - Unicorners 2-2 Ook van het gelijkwaardige Unicor ners uit Bunschoten heeft het vijfde herenteam niet kunnen winnen. In de eerste set werd er goed gespeeld en ge makkelijk met 15-4 gewonnen. Met meer tegenstand werd ook de tweede set gepakt. De laatste twee sets ver liepen rommelig en werden ook ver loren. De aanvallers varieerden te weinig. Prikballen werden slecht ge plaatst en er werden te veel ballen uit In de komende weken moeten nog wel punten behaald worden om aan de greep van het degradatiespook te ont komen. Dames VCV Olympia 3 0 Het eerste damesteam van Olympia kwam dit weekeinde weer niet tot winst. In een kansloze wedstrijd van 44 minu ten gingen ze ten onder tegen het Vars- seveldse geweld. De eerste set was nog wel hoopgevend. De Olympia- dames wisten tot 10 - 8 bij te blijven, maar verloren deze set door een serie foute passes met 15-8. Deze lijn zette zich voort in de resterende sets. Er luk te helemaal niets meer. Olympia ver loor die set met 15-6 en 15-8. Interieurverzorging Laanstraat 37 Soest -Tel. 13284 Ook in Soest bestaat de mogelijkheid voor bezitters van honden om hun dier een Gedrags- en Gehoorzaamheidscur sus te laten volgen. De Hondenverem- ging „Zoys" organiseert cursussen voor „beginners" en „gevorderden", terwijl er ook gelegenheid bestaat om het offi ciële landelijke gehoorzaamheidsdiploma te behalen. Het zaalvoetbalteam van Van Dam Super voetbalt zaterdagavond in Beu kendal. Tegenstander: Garage Kooy uit Baarn 18.30 uur Damesteam 19.30 uur Herenteam Zaterdagmorgen zag het er naar uit dat althans de thuiswedstrijden nage noeg allemaal gespeeld zouden kun nen worden, doch de regen die in de loop van de ochtend begon te vallen gooide alsnog roet in het voetbaleten. Van de 25 geplande wedstrijden wer den er maar 7 gespeeld. De gelukkige elftallen waren de D-2, D-5, D-6, E-3, F-l, F-2 en F-3. Erg suksesvol waren deze ploegen niet. De D-2 won weliswaar en de F-l en F-2 wisten nog gelijk te spelen, doch de overige ploegen verloren. De wedstrijd van de op zondag spelen de A-l Junioren ging wel door. Zij speel den uit tegen Volendam. De uitslagen waren: A- Junioren: Volendam 1 - Soest l 2-0 D-Pupillen: Soest 2 - IJsselmeervogels 2 2-0 A.P.W.C. 2 - Soest 5 4-0 Soest 6 - WZA10 1-5 E-Pupillen: Hoevelaken 3 - Soest 3 5-0 F-Pupillen: Roda 1 - Soest 1 0-0 Soest 2 - Amsvorde 2 1-1 Soest 3 - Roda 5 1-3 Voor komende zaterdag staan de na volgende thuiswedstrijden op het pro gramma: A-Junioren: Soest 1-DWSl 11.45 uur (zo. 6 maart a.s.) Soest 2 - SEC 1,15.00 uur B-Junioren: Soest 2 - Hoogland 2 Soest 3 - de Posthoorn 1 C-Junioren: Soest 2 - Baarn 2 Soest 4-A.P.W.C. 3 D-Pupillen: Soest 2 - TOV1 Soest 4 - Eemdijk 1 Soest 6 - Hoogland 6 E-Pupillen: Soest 3 - Roda 5 F-Pupillen: Soest 2 - Baarn 3 Soest 3 - KWA 4 zaterdag 5 maart wz 14.30 uur VRC-WZ 12.00 uur SWU 2 - WZ 2 14.30 uur WZ 3 - WOG 3 12.00 uur WZ 4 - WJ 3 14.30 uur Sparta N. 6 - WZ 5 SEC 14.30 uur SEC-TOV 10.00 uur Eemnes 5 - SEC 3 12.00 uur SEC 4 - Naarden 6 HEES 14.30 uur Naarden - Hees 15.30 uur DVS 3 - Hees 2 12.00 uur Sperwer 3 - Hees 3 12.00 uur De Glind 2 - Hees 5 Zondag 6 maart s.o. SOEST 14.30 uur BVC-Soest 11.30 uur Soest 2 - Fortitudo 2 12.00 uur Soest 3 - Laren 2 14.00 uur KWA 3 - Soest 4 11.30 uur Amersf. Boys 8 - Soest 9 12.00 uur Delta 6 - Soest 11 9.30 uur Soest 14 - Olympia 10 Dames 11.00 uur Soesterberg - Soest SEC 14.30 uur SEC - Hercules 11.30 uur 't Gooi 2 - SEC 2 11.30 uur SEC 3 - WOG 4 11.30 uur SEC 4 - Soesterberg 3 10.00 uur 't Gooi 5 - SEC 5 SOESTERBERG 14.30 uur Soesterberg - Bunnik 11.30 uur Soesterberg 2 - Veensche Boys 11.30 uur SEC 4 - Soesterberg 3 14.30 uur 't Goy 5 - Soesterberg 5 14.30 uur Hertha 6 - Soesterberg 6 14.30 uur Sporting 9 - Soesterberg 7 Dames 11.00 uur Soesterberg - Soest

Soester Courant | 1983 | | pagina 17