3: TAXI KLOMP 12984 Derde winterwandeling W.S.V. Olympia Paul Maaskant en Ab Molkenboer winnaars met Citroen Visa Veel enthousiasme bij schaatswedstrijden Kardinaal Alfrink-Mavo Grote opkomst bij eerste dressuurwedstrijden 'De Bosruiters' Sprong naar Portugal WANDELSPORT Onderlinge competitie Damvereniging Soest In 22e Internationale Kempenrally: ?4~fb zm Sportverslagen en -berichten uiterlijk maandagochtend inleveren aan onze redactie Van Weedestraat 47A. Indien tijdig ingeleverd volgt opname in dezelfde week. Goed leesbare kopij heeft daarbij de voorkeur. Redactie Soester Courant tmm SCHAATSEN Foto's, Soester Courant Uitslag Jeugdcross KNMV Venlo 26-2 RUITERSPORT Duinkikkers heren 2 nog steeds ongeslagen ZWEMMEN/ WATERPOLO TEL. Succesvolle dressuurcompetitie wedstri j d 'Eldorado' RUITERSPORT Hengstenshow in Bunschoten Toeschouwers kunnen wedstrijden in Beukendal blijven volgen T HART wmÊM 20 21 Soester Courant van woensdag 2 maart 1983 21 De derde en laatste Wlnterwandellng In Soest van het seizoen 1982/1983, welke onder auspiciën van de Sticht Gooise Wandelsport Bond (SOWB) door de wandelsportvereniging "Olym pia" wordt georganiseerd, wordt ge houden op zaterdag 5 maart. Deze wan- deling in de 21e Winterserie van Olym pia betekent tevens de afsluiting van alle wintertochten in het Sticht-Gooi. Er zijn weer fraaie en afwisselende straat/bosparkoersen uitgezet van naar keuze vijf, tien, of vijftien kilo meter in Overhees, het landgoed Pij nenburg en Hees. Deelname staat voor iedereen open, zo wel individueel als in groepsverband. De start vindt plaats bij het wijkge- bouw De Rank, Soesterbergsestraat 18 in Soest, vanaf 10.00 tot 13.00 uur, voor de 15 km. en tot 14.00 uur voor de 10 en 5 Km. Het inschrijfgeld bedraagt 1,75 voor kinderen t/m veertien jaar en 2,25 voor vijftien jaar en ouder inkluslef herinnering. Deze herinnering bestaat uit een fraai lint in diverse kleuren, met opdruk Wlnterwandellng Zeist, Utrecht, Soest en Hulzen, genummerd en twee wandelaars. Zonder herin nering bedraagt het inschrijfgeld res- pektievelijk 1,25 en 1,75. Inschrij vingen en betalingen kunnen aan de start plaatsvinden. Het startburo sluit om 17.00 uur. Eventuele inlichtingen kunt u verkrijgen bij de heer D. W. Brood, Weegbreestraat 59, 3765 XB Soest tel. (02155)-21291 of de heer W. van Steendelaar, Lange Brinkweg 50, 3764 AD Soest, na 18.00 uur tel. (02155)- 16414. De onderlinge competitiewedstrijden van de Damvereniging Soest werden de afgelopen week voortgezet. On danks veel afmeldingen kon de wed strijdleiding toch nog heel wat partijen samenstellen. De koplopers handhaafden zich door goed spel en de volgers moesten hier en daar een veertje laten, maar er wordt dan ook erg goed voor de punten Den Os staat momenteel zeer hoog, een score van 23 punten uit 14 wed strijden wat erg hoog is in de A-groep. Nieuwkomer Entken gaf zijn visite kaartje af en wist zeer gedegen spelend van M. Bakker te winnen. De stand aan de kop in Groep-A is 1. J. J. den Os 14.23 2. H. Oostenrijk 12-16 3. R. Damen 13.16 4. M. Lambrechts 14-16 5. M. A. v. Heiningen 10-15 6. P. Kommens 13-15 In groep-B speelden 19 leden hun wed strijd en promotie in de onderlinge competitie. Ook hier handhaafden de koplopers hun posities. De volledige uitslagen van 22 februari in groep-A zijn: C. T. de Bruyn-J. Riewald 2-0 H. Oostenrijk-W. E. Meijerink 1-1 R. Damen-Chr. Bakker 0-2 M. Bakker-R. M. Entken 0-2 G. Kwakernaat-M. Lambrechts 0-2 A.v. Oosterom-E. Veerman 2-0 C. v. Oosterom-IJ. Luttik 2-0 J. J. den Os-J. v. Vuurden 2-0 T. v.d. Meer-P. Rommens 0-2 Groep-B: Th. Schimmel-J. v. Dasselaar 0-2 A. Middendorp-Mevr. Vendrig 0-2 W. v. Egdom-L. Ruiter 0-2 T. Ruiter-A. Ter Rele 0-2 E. v. 't Klooster-L. v. Brummelen 2-0 C. Veldhuizen-Mevr. Vorderhake 0-2 H. v.d. Heiden-Mevr. LeeuwenkampO-2 L. Middendorp-E. Buuning 2-0 A. M. Witte-A. Breukel 2-0 T. Ruiter-E. Buuning 0-2 Voor de Neo-Print beker Voor de Neo-Print beker werden in de afgelopen week twee wedstrijden ge speeld. C. T. de Bruyn-A. Ter Rele 2-0 B. Boobé-J. Riewald 3-0 Nieuwe leden zijn van harte welkom bij onze zeer levendige vereniging die speelt in het gebouw van ,,De Zwaluw" aan de Schrikslaan, op de maandag avonden vanaf 19.15 uur (theoretisch onderricht). De partijen beginnen om 20.00 uur precies. Afgelopen zaterdag en zondag vorm den de Belgische Kempen rondom Turnhout het strijdtoneel voor de Kem penrally. De rally omvatte 230 km aan snelheidsproeven. Start en finish waren in Bobbejaansland, het bekende pret park daar. Wegens aanhoudende regen waren sommige trajecten veranderd in een soort "Safari rally tijdens moesson" - achtige paden. De ergste gedeelten gin gen eruit, want daar was voor de mees te deelnemers geen doorkomen aan. De rally telde mee voor het Internatio naal Nederlands Rallykampioenschap. De nederlandse rallyrijders waren sterk vertegenwoordigd: Henk Vossen (Ford Escort), Renger Guliker (Por sche 911), Man Bergsteijn (met een echte Opel Ascona 400), Johnny Hoes (Opel Ascona), Henk van der Lee, de ex-Soester (Opel Ascona) en Paul Maasland, met zijn nieuwe navigator, de kampioen van 1982 Ab Molkenboer. Henk van der Lee deed net alsof hij nooit weg was geweest - hij reed weer voor het eerst sedert 1980 - en voerde de lijst der snelste tijden aan, vóór Vos sen en Guliker. 's Avonds werd het plaatselijk zeer mistig en Paul Maaskant en Ab Mol kenboer reden hier naar de eerste plaats van de eerste dag. Zondag om 06.00 uur vertrokken zij met 14 seconden voorsprong op Henk van der Lee, wetende dat het moeilijk was die voorsprong vast te houden. Geen mist, geen duisternis. Even later was de versnellingsbak van de Opel van Henk defect en viel hij uit. Daarna diende Vossen zich aan en opende de aanval op de Visa. Hij haalde het niet en in zijn haast om op de laatste proef nog wat tijd goed te maken vloog hij van de weg. In plaats van de 26 secon den die hij op de Visa wilde goedmaken verloor hij 8 minuten en zakte naar de 4e plaats. De Citroën Visa Chrono is een nieuwe snelle auto, voorzien van ongeveer 140 pk. Het was de eerste maal dat Maas kant met deze auto reed. Meteen de totaaloverwinning behalen is ronduit een zeer fraai resultaat voor het Citroën Visa Rallyteam. Het a.s. weekend het volgende evene ment: de B.A.C.-rally, omgeving Breda. De start is zaterdagmorgen te Breda. Via de dagbladen kan men ver dere details in de loop van de week te weten komen. Bekend is al wel dat de beroemde publieksproef in het Bra bantse Achtmaal, bij Rijsbergen, weer wordt verreden. Duizenden mensen be leven daar als toeschouwer een uniek schouwspel op zaterdagavond vanaf 22.00 uur. Het voorlopige klassement luidt nu 1. Maaskant/Molkenboer (NL) Visa Chrono 2. Guliker/Van den Brink (NL) Porsche 911 3. Van Peer/Delie (B) Hella Ascona 4. Vossen/Theunissen (NL) Ford Escort 5. Bergsteyn/Buwalda (NL) Opel Ascona 400 6. Vercauteren/De Coninck (B) Porsche 911 7. 'Yupi'/Moens (B) Opel Ascona 8. Bauwens/Budin (B) Ford Escort 9. Moens/Heylen (B) Audi 80 GT 10. Prinsen/Peetere (B) Visa Chrono 11. Kerstens/Declercq (B) VW Golf GTI 12. Snoeck/Calewaert (B) Opel Kadett 13. Fournier/Dussart (B) Opel Kadett -li- Onder ideale omstandigheden hebben de ca. 400 leerlingen van de Kardinaal Alfrink-MAVÖ vorige week donderdag ochtend deelgenomen aan de schaats wedstrijden die door het lerarencorps waren georganiseerd. In 160 series van vier kwamen de jongelui tegen elkaar uit op de schaats; eerst in een serie korte-baan-, later in een serie lange- baanwedstrijden. Voor de leerlingen moet het een prima dag zijn geweest: 's morgens schaatsen en 's middags vrij Alle deelnemers kregen een consump tie en een oorkonde, die werd uitge reikt door de directeur, de heer G. Posthumus. In vergelijking met vorige jaren deden de leerlingen het dit keer trouwens be ter dan ooit: van de leraren hadden zij nauwelijks of geen concurrentie meer. De uitslagen waren: Korte baan: Brugklas jongens 1. Mark Baltus 2. Percy la Bast 3. Jos Meesters Brugklas meisjes 1. Bianca van Hofslot 2. Anne-Marie van den Heuvel 3. Xandra Musters 4. Ilona Landaal Tweede klas jongens 1. Stefan Nijenhuis 2. Mark Dorrestein 3. Raymond van der Meer Tweede klas meisjes: 1. Monique van Dorresteijn 2. Nellie van der Salm 3. Petra Oranje Derde klas jongens 1. Alwin van Breukelen 2. Michiel Vonk 3. Michel Ruigrok Derde klas meisjes: 1. Petra Olthof 2. Miriam van den Dijssel 3. Angelique Rauch Vierde klas jongens 1. Arnold Hagen 2. Hans Goes 3. Ronald Harmsen Vierde klas meisjes: 1. Marian Mulder 2. Isabelle van der Mast 3. Yvonne van Lierop Een beeld van de schaatswedstrijden van de Alfrink-MAVO op 'Peters Baan.' Foto: Goos van der Wilt Lange baan: Meisjes klassen 1 en 2: 1. Bianca van Hofslot 2. Merion van Asch Jongens klassen 1 en 2: 1. Stefan Nijenhuis 2. Mark Dorrestein 3. Robert Batenburg Meisjes klassen 3 en 4: 1. Petra Olthof 2. Miriam van den Dijssel 3. Simone van Dongen Jongens klassen 3 en 4: 1. Henk Hagen 2. Arnold Hagen 3. Alwin van Breukelen. geplaatst in de Soester Courant, kunnen worden afgehaald of nabesteld tegen de prijs van 10,- per foto, acontant. Van Weedestraat 47A Soest Mini Aut. Raimond Smit 10 Mini Versn. Marco Smit 7 Mini Versn. Jeroen Smit 18 80 cc 10-12 jaar: Marco Hagelen 9 80 cc 13-15 jaar: Richard Muis 2 125 cc A.Hans Reyerse 8 Uitslag Jeugdcross KNMV Boxel 27-2 Mini Aut.: Raimond Smit 12 Mini Versn.Marco Smit 4 Mini Versn.: Jeroen Smit 18 89 cc 10-12 jaar: Marco Hagelen 12 80 cc 13-15 jaar: Richard Muis 2 125 cc A.Hans Reyerse 9 De Ruitervereniging de Bosruiters is een feit! Zaterdagmorgen 19 februari passeerde notaris mr. Elferink te Soest de acte in bijzijn van het bestuur van de Ruitervereniging, bestaande uit de heren Houtkamp, Blitz en Hartman. De Bosruiters hebben hun domicilie in het paardensportcentrum aan de voor de gastvrijheid voor ruiter en paard. Het aantal evenementen voor dit jaar is zeer talrijk; zo wordt over 2 weken een Super-Bingo-avond georganiseerd, met aansluitend een dansavond met de Russian Roulette d.j.'s tot slot. Lezers en/of ruiters/amazones die lid wen sen te worden van de Bosruiters kun nen zich aanmelden bij het bestuur of bij de eerder genoemde manege. Reeds één dag na de formele oprich ting organiseerden de Bosruiters een open dressuurwedstrijd. De opkomst was geweldig: bijna 70 deelnemers, hadden zich voor dit evenement inge schreven. Om 10.00 uur 's morgens was het in de manege al een drukte van belang en behalve de dressuur ruiters en -amazones, was er veel be langstelling van de Soester bevolking. Men had toch de Soester Courant, die de ruiteractiviteiten altijd plaatst, goed gelezen. Onder deskundige jurering van de da mes Ria Hermes en Helen Huisman werd de Rubriek BI gereden, 's mid dags werden reeds de prijzen uitge reikt. Uitslag jeugd tot 12 jaar: Bekers en rozetten beschikbaar ge steld door K.A.T. Emaille B.V. te Soest. 1. W. de Ruig met Bartje 2. W. v. Rijn met Silvia 3. Y. Hartmann met Fame 4. A. Meesters met Misty 5. P. v.d. Schaaf met Polly Uitslag 12 t/m 17 jaar: Bekers en rozetten beschikbaar ge steld door manege Paardensportcen trum te Soest. 1. R. de Gier met Norman 2. M. Dobben met Ramona 3. Chr. de Ruig met Bartje 4. Chr. de Ruig met Unix 5. H. v. Rijn met Tomboy Om ca. 15.00 uur startte de dressuur- proef B 3 voor senioren, welke door de heer J. Klerebezem uit Amsterdam werd gejureerd. Deze proef duurde tot ca. 19.00 uur door de vele deelne mers aan deze Rubriek. De prijsuit reiking vond dan ook direct na afloop plaats. Bekers en rozetten werden beschik baar gesteld door Enna Aerosols B.V. te Amsterdam. Uitslag senioren 1. Mevr. Elly Blitz met Sandor IV 2. Mevr. Ineke Meesters met Romana 3. Mej. Hester v. Rijn met Tomboy 4. Mevr. Helen Huisman met Medea 5. Hr. Jim v.d. Schaaf met Derby De Bosruiters kunnen terug kijken op een zeer geslaagde dag, waarin door de deskundige juryleden aan iedere deelnemer een protocol werd uitge reikt en opbouwende kritiek werd ge leverd! Het geheel voltrok zich in een sportieve en gezellige sfeer. De directie van het paardensportcentrum komt dank toe Hester van Reyn, winnares vqn de gro te finale op 2e Kerstdag in het Paar densport Centrum Soest, vertrok. De reis naar de Algarve in Portugal werd de grote sprong voor Hester, die met haar paard Sylvia een voortreffe lijk parcours reed. Samen met haar moeder had zij een heerlijke vliegvakantie met Tap Air Portugal, die uit haar eigen Girassol- programma de reis beschikbaar had gesteld. Hester, nu weer terug, is alweer volop in training met de uitstekende onder steuning, van Rob Brink om aan de verschillende activiteiten van de nieu we Ruitervereniging "De Bosruiters" deel te nemen. Rob geeft elke vrijdagavond zijn vrije tijd om een paar enthousiaste ruiters van Het Paardensportcentrum alle kneepjes van de springsport bij te bren gen en zoals blijkt niet zonder resul taat. Hester van Reyn op Schiphol. Het voltallige heren 2 team moest afge lopen zondagavond aantreden tegen het team van de Futen uit Amstelveen. De wedstrijd werd vol vertrouwen te gemoet gezien, vanwege de uitslag van de eerste helft van de competitie. Toen werd er met 18-2 in Amstelveen gewon nen. In het eerste spelgedeelte bleek echter dat men de tegenstander onder schatte. Het enige doelpunt werd uit een man-meer-situatie gescoord door Hans Vermeij. De tweede spelperiode werd begonnen nadat de coach Cees Thie een donder- speech had gehouden. Reeds in de 30e seconde scoorde Wim Hengeveld 2-0. Twintig seconden na dit doelpunt wist men wederom tot scoren te komen, dit maal door Willem ten Brinke. De spel periode werd afgesloten met een 4-0 stand. Dit laatste doelpunt werd we derom gescoord dor de goed spelende Wim Hengeveld. In het derde speldeel viel reeds zeer snel het vijfde doelpunt. Weer was het Wim Hengeveld die de score omhoog bracht, tot 5-0. In de derde minuut werd de keeper van de Futen voor 45 seconden het water uitgestuurd we gens ruw spel. Uit deze man-meer-si- tuatie wist achterhoedespeler Danny Grootveld met een scherp schot in de rechter bovenhoek te scoren. Hierna volgde een aantrekkelijk heen en weer gaand spel, en Wim Hengeveld wist in deze fase van de strijd te scoren, waarmee de derde spelperiode afgeslo ten werd. In de vierde spelperiode en laatste speldeel werd de score van de Duinkik kers reeds snel opgevoerd naar 8-0 door verdediger Danny Grootveld. Direkt hierna werd Bert van de Weijer voor 45 seconden het water uitge stuurd, daar hij een vrij doorkomende tegenstander onreglementair afstopte. Ondanks deze man-meer-situatie wisten de Futen, dankzij de goede ver dediging van de Duinkikkers, niet te scoren. Dit gelukte het heren twee team even later wel, toen één van de Futen-spelers het water mocht verla ten. Wederom was het Wim Hengeveld, die ditmaal 9-0 liet aantekenen. Daar na ontstond er een verwarde situatie voor het doel vn de Futen, waaruit een uniek doelpunt tot stand kwam. Gerard Hengeveld loste een keihard schot op het doel van de tegenstander. Deze bal belandde met een enorme vaart op de lat, sprong terug op het hoofd van een van de Futen-verdedigers, waar na de bal van drie meter afstand terug kaatste in het doel. De tegenstander verloor langzamer hand de grip op het spel. De goed door komende Gerard Hengeveld buitte de ze situatie goed uit en scoorde het elfde doelpunt. Hierna werd er nog eenmaal uit een man-meer-situatie gescoord. Wim ten Brinke tekende voor dit doel punt., waardoor de eindstand van 12-0 werd bereikt. De volgende heren twee-wedstrijd^ vindt plaats in Zaandam. Tegenstander zal dan het sterke Kroos- duikers zijn, waarvan de vorige maal in de thuiswedstrijd met maar één doelpunt verschil werd gewonnen. Heren 3 blijft winnen Ditmaal was het Y.Z.P.C. dat het on derspit moest delven, ondanks een flo rissante start. Met 0-2 nam deze ploeg in de eerste periode voorsprong. Toch wist het heren 3-team weer snel op gelijke hoogte te komen met zijn gerou tineerde veteranen (waarvan de oud ste speler 45 jaar is). Beide teams kon den in deze periode eenmaal tot scoren komen, waardoor de eerste rust inge gaan werd met een 3-3 stand. De tweede periode stond in het teken van Y.Z.P.C. Deze ploeg wist dan ook als enige tot scoren te komen, hetgeen in de derde periode door het Duinkikkers- team weer gelijk getrokken werd (4-4). In de vierde periode kon een tegenstan der zijn hoofd even niet bij het spel hou den. Hij raakte dermate geïrriteerd dat hij keeper Jan Carel Bast boven water een klap verkocht. Deze speler werd voor de duur van de wedstrijd het water uitgestuurd. Daardoor ont stond er een man-meer-situatie die door de Duinkikkers goed benut werd. Een minuut later werd de eindstand bereikt: 6-4. De doelpuntmakers wa ren: Karei v.d. Burg (2x), Otto Jansen (2x), Mike de Winter (lx) en John Dor restein (lx). Resterende uitslagen: Heren 1 verloor nipt met 6-7 van de Meeuwen en Dames 1 won met 10-0 van Rapido 2. Jammer genoeg werden er geen verslagen van deze wedstrijden ontvangen. Recreatief zwemmen Zaterdagmorgen vertrok er een ploeg van de recreatieve afdeling van de Duinkikkers naar Leusden om de Pon wisselbeker te veroveren. Jammer dat dat niet is gelukt, want van de tien deelnemende teams werd de zevende plaats bereikt. Ie werd de Vuursche uit Baarn, 2 AZ en PC uit Amersfoort, en 3e Haaien uit Leusden. Toch werd er door iedereen goed ge zwommen gezien de persoonlijk re cords die sneuvelden. Maarten van Oe- felen en Jorik Bremer verbeterden hun tijd op de 25 meter vrije slag en school, terwijl ook Corina Borsje sneller ging op haar 25 meter vrije slag. Karin Dor restein haalde wat van haar tijden op de 25 meter vrij en de 25 meter rug af, Henry Hooft 1,5 sec. van z'n 25 meter vrij en Ronald Plagge bijna 1 sec. van zijn 25 meter rug. Ook Karin de Regt en Marcel Kieliger respectievelijk 1,2 en 0,9 op hun 50 meter school. Lisette Elsinga, Bas Dorrestein, Anouska van Drie, Jeroen Visser en Wim Smink draaiden ook goed mee. Een gedeelde derde plaats op de 25 meter vrij was er voor Ronald Plagge en Henry Hooft. Op de 25 meter rug deelden Anneke Druijff en Zarin Dorrestein de tweede plaats en Ronald Plagge bij de jongens een derde. Programma komend weekeinde: Zaterdag 5 maart: 19.45 uur Kroosduikers 2 - Heren 2 te Zaandam (De Slag). 20.35 uur A.Z.U. - Heren 1 te Beverwijk (sport- fondsenbad). Zondag 6 maart: 17.10 uur De Fuut - Jongens asp. te Maarssen- broek (Bisonspoor) 18.45 uur Nereus 2 - Dames 1 te Zaandam (De Slag). Ziekenfondsvervoer Rolstoelvervoer Groepsvervoer Trouwrijden Dag- en nachtservice. Op vertoon van 65 pas 10% korting. De stichting Ruitersportcentrum 'El dorado hield haar tweede competitiewed strijd voor dressuurruiters. Enige tien tallen ruiters hadden zich voor deze wedstrijd laten inschrijven. Er werd in drie categorieën gereden: n.1. klasse N 2, klasse B/L manége paarden, en klasse B/L eigen paarden. De ruiters die in de klasse L startten reden met een handicap, om een eer lijke verdeling van de punten te krij gen. Om 10.00 uur werd er gestart en de verrichtingen van de ruiters werden door vele belangstellenden gevolgd. Aangezien de verschillen na de eerste competitiewedstrijd bij een aantal rui ters erg klein waren was er nog van alle mogelijk, om zich nog wat vaster in het zadel te rijden, wat de punten betreft. Toen in de namiddag de punten bekend werden gemaakt was de spanning dui delijk zichtbaar. De uitslagen waren: Categorie N 2: 1. Lilian van Leerdam, 119 punten; 2. Esther van Rijn, 113 punten. Categorie Manègepaarden klasse B/L: 1. Joke Laseur, Claire Bitter en Jenne- ke Weidema, ex equo, 115 punten; 4. Esther Hendrikx, 113 punten; 5. Marjo Broekhuizen, Maud van Vuu- ren ex equo, 109 punten; 7. Linda Eikelboom, 108,5 punten. Categorie eigen paarden klasse B/L: 1. Karin van 't Net met Oran, 124 ptn. 2. Christiaan de Ruig met Unix, 119 ptn. 3. Heine Buis met Pithy, 116.5 ptn. 4. Guusta Friebel met Little Indian, 109 ptn. 5. Wilma de Ruig met Unix, 99 ptn. 6. Ellen du Bois met Pithy, 92 ptn. Mevrouw Ans v.d. Woerd uit Buur- malsen jureerde zeer deskundig en streng, hetgeen aan de punten wel te zien is. Erelinten werden aan de prijs winnaars op paard uitgereikt door me vrouw Ans v.d. Woerd en de heer G. v.d. Heuvel, bestuurslid van Eldorado. De heer J. A. Detmar, voorzitter van Eldorado, bedankte in zijn slotwoord een ieder voor zijn of haar inbreng tot het welslagen van de dag. Vermeld mag best eens worden, dat hij de grote stimilator van Eldorado is. De laatste competitiewedstrijd zal in april worden verreden. Op 13 maart organiseert Eldorado weer een dres suurwedstrijd voor ruiters uit de gehe le regio. Deze wedstrijd gaat in samen werking met de heer G. van Duin kerken (F.N.R.S. en N.B.V.R. hebben hun goedkeuring verleend. Na afloop van deze wedstrijd vroeg de heer Wijnand Vleeschhouwer nog even de aandacht van de aanwezigen. Hij bood namens vele ruiters en ama zones Karin Peperkamp een afscheids cadeau aan, een zwart rijjasje. Karin, die enige tijd als stagiare bij Eldorado werkzaam is geweest, vervolgt haar opleiding nu bij een dressuurstal. De heer Vleeschhouwer bedankte haar voor de prettige samenwerking en wenste haar veel succes toe in haar nieuwe werkkring. De warmbloedpaardenfokvereniging "Eemland" organiseert haar jaarlijk se hengstenshow in de manege 't Adelaarsnest" in het sportpark "De Vinken" te Bunschoten. De show vindt plaats op 8 maart a.s. om 20.00 uur. Er zullen paarden en pony's meedoen van bijna alle rassen. IN de fantastische accomodatie van het "Adelaarsnest" kunnen de paarden in tuig of onder de zadel getoond worden. Om de verenigingen, die gebruik ma ken van de sporthal en bij hun wed strijden veel toeschouwers hebben, niet al te zeer te duperen in verband met het niet meer mogen gebruiken van de tribune, worden zitplaatsen ge creëerd in de zaal zelf voor de tribune. Via de bergingsruimte kan men dan een aantal zitplaatsen bereiken.

Soester Courant | 1983 | | pagina 21