VCTuas 'St. Joseph' wil haast maken met renovatieplannen voor Molenstraat w m 791 50 Jaar geleden in Soest f/ait Oosten fviocftaftè ontwikkelt uw ff/tn rè/f/ Karnavalsvereniging bedankt haar sponsors Jazz sociëteit De Borg vraagt; uw aandacht voor: voor: B»i8f8lTQafl alle fitns voor 4 uur 's midda9s y fTMSPil U GEMEENTE Wet Autovervoer Personen Wet Autovervoer Personen Bouwzaken Hinderwet ontwerp beschikking Hinderwet Verkoop Grondbedrijfwoningen Verleendebesluiten GEMEENTE part-time raadsnotulist(e) w Bumnor Z/ Bumper tuin broeken vrijetijdskleding 3 Maart 1933 5 Soester Courant van woensdag 3 maart 1983 5 alle foto's worden met de hand in eigen laboratorium op kleur gekorrigeerd. Burgemeester en wethouders maken ingevolge artikel 42 c van het Uit voeringsbesluit Autovervoer Personen .939 bekend dat zij het verzoek van de heer W. van Beek, Bloemheuvel 53 te Soesterberg om vergunning ex artikel 4 juncto 46 van de Wet Autovervoer Personen geweigerd hebben. Op grond van artikel 55 van de Wet Autcvervoer Personen kan iedere be langhebbende tegen deze beslissing in beioep gaan bij gedeputeerde staten van Utrecht en wel binnen 30 dagen na helen. Burgemeester en wethouders brengen liermee ter openbare kennis dat de bij hun besluit d.d. 26 oktober 1982 verlengde en ten name van de heer J. Tak staande vergunning voor het verv<er van personen met taxi's wordt gelezen 'negen taxi's'. Voor iedere belanghebbende staat tegeï deze beschikking beroep op ge- puteerde staten van de provincie Utrech' open binnen dertig dagen na he den. De burgemeester maakt bekend dat bu^emeester en wethouders van de gemeente Soest voornemens zijn op daarbe strekkende verzoeken op grond van het bepaalde in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8 van de Woningwet, verguming te verlenen aan: Breevast N.V., Postbus 19050 te Utrechl ten behoeve van het bouwen van een winkelcentrum op een perceel gefcgen aan de Soesterbergsestraat (kad. gem. Soest, sectie D, nrs. 2299 g$J., 2322 ged., 2432 ged., 3533 ged. en 3636 ged.). H. Vetkamp B. V., Birkstraat 129 te So«st, ten behoeve van het verbou wen van een bedrijfsruimte op het perce»l Birkstraat 129; G. W. van der Grift b.v.. Postbus 268 te S»est, ten behoeve van het bouwen van 12 premie B woningen en 1 vrije sector woning plus de daarbij beho rende garages en bergingen op een peceel aan de Clemensstraat (kad. gem. Soest, sectie G, nr. 268). A. H. van den Dijssel, Lange Brinkweg 11 te Soest, ten behoeve van het plaatsen van een kantoorruimte op het prceel Lange Brinkweg 11. Alvorens een definitieve beslissing zal vorden genomen, is een ieder be voegd binnen een termijn van twee welen, te rekenen vanaf donderdag 3 maart 1983, eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethou ders in te dienen. De op deze verzoeken betrekking hebbejde stukken liggen gedurende die zelfde termijn tijdens de kantooruren ;09.00 - 12.00 uur) ter gemeente secretarie, afd. 1, ter inzage. 1 Op de gemeentesecretarie (afdeling I en de bibliotheek aan de Albert Cuyplaan ligt ter inzage een verzoek on een oprichtings, cq, revisie, cq uitbreidingsvergunning voor; J. P. M. Ramselaar, Eigendomweg 13 te Soest voor een autoreparatie- inrichting op het perceel Eigendomwe| 131 te Soest. De strekking van het ontwerp van de bschikking luidt: 'positieve beslis sing op aanvraag onder voorschriften tc voorkoming van gevaar, schade en hinder naar buiten toe' Gemotiveerde bezwaren tegen de ontwep-beschikking kunnen schriftelijk worden ingebracht door de aanvrager en degenen die reeds schriftelijk of mondeling bezwaar hebben gemaakttegen het verzoek om vergunning en hen die daartoe redelijkerwijze niet (tjdig) in staat zijn geweest. De bezwaarschriften moeten bij het g«neentebestuur worden ingediend vóór 17 maart 1983. Indien men dat wenst, worden de persooilijke gegevens van degene die een bezwaarschrift indient niet bekend genaakt. Het verzoek daartoe moet schriftelijk tegelijkertijd met het bezwarschrift bij het gemeentebestuur worden ingediend. Op de gemeentesecretarie (afdeling I) eide bibliotheek aan de Albert Cuyp laan ligt ter inzage een verzoek om e<n oprichtings, cq, revisie, cq uit breidingsvergunning voor: B.V. v/h fa. H. van Asch, Industriew^ 37 te Soest voor een aannemers bedrijf van grond- en wegenbouwweken op het perceel Industrieweg 37 te Soest. Men kan gemotiveerde bezwaren tegei het verlenen van de vergunning schriftelijk bij het college van burgemèster en wethouders inbrengen ge durende één maand na datum van ternzagelegging van het verzoek d.d. 2 maart 1983. Gemotiveerde bezwaren kunnen momeling in persoon of gemachtigde worden ingebracht op de hierna genoende zitting, waar gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling ovir de vraag tussen college, de aan vrager en de overige aanwezigen. De openbare zitting wordt gehouden o» woensdag 23 maart om 9.00 uur in het gemeentehuis. N.B. Alleen zij die tijdig (schriftelijk tf mondeling) bezwaren hebben in gebracht tegen de aangevraagde besctkking kunnen later beroep instel len, tenzij wordt aangetoond dat menredelijkerwijs niet in staat is ge weest (tijdig) bezwaren in te brenger Indien de indiener van schrifte lijke bezwaren daarom verzoekt, worèn zijn persoonlijke gegevens niet bekendgemaakt. Dit verzoek moet schiftelijk, tegelijkertijd met het be zwaarschrift, bij het college van b. en wworden ingediend. In verband met de sanering van de geneentefinanciën is de gemeente be zig een aantal grondbedrijfwoningen tcerkopen. Inmiddels zijn verscheidene grondbedijfwoningen aan de bewoners ver kocht. In andere gevallen bleek verkop aan de bewoners tot nu toe niet mogelijk. Thans wordt nagegaan of er wellicht jewoners van huurwoningen in de gemeente geïnteresseerd zijn in de aakoop van een grondbedrijfwoning. De bewoner van de grondbedrijfwonip zal dan de plaats van de bewoner van de huurwoning gaan innemen. Uitraard zal een en ander eerst moge lijk zijn na overleg tussen alle belang!ebbenden, waaronder ook de eige naar van de huurwoning. Bewoners van een huurwoning, die eei grondbedrijfwoning wensen te ko pen, kunnen zich - bij voorkeur persohlijk - in verbinding stellen met de afdeling Grondzaken, gebouw Gementewerken, Lange Brinkweg 77, telefoon 16744. (niet-gebondei besluiten) Verlening d.d. 1 februari 1983. bouwen van een woonhuis op een peceel gelegen aan de Klaarwater- weg (kad. gem. Soest, sectie G, nr. 517 en 5138). Verlening d.d. 15 februari 1983. bouwen van een garage/berging op hc perceel Heuvelweg 36. Verlening d.d. 22 februari 1983 bouwen van een bergruimte/garagesp het perceel Birkstraat 136. Ingevolge de Wet Administratieve Rehtspraak Overheidsbeschikkingen (Wet AROB) kan de natuurlijke of tchtspersoon, die door het besluit rechtstreeks in zijn belang is getroffa, .binnen,30^dagen na dagtekening van de publikatie bij het college van en w. een gemotiveerd bezwaar schrift indienen. INFORMATIES: INFO-CENTRUM, STEENHOFFSTRAAT 9a, TELEFOON 02155 22555. OPEN MAANDAG t/m VRIJDAG VAI 10.00 12.30 - 13.30 17.00 UUR Foto: Goos van der Wilt Een aantal van de woningen aan de Molenstraat waarvoor renovatieplannen bestaan. De huizen aan de Molenstraat, Molen weg, St. Josephstraat en de Soester Engweg die het eigendom zijn van de Woningbouwvereniging Sint Joseph zullen, als de plannen doorgaan, bin nen afzienbare tijd een complete reno vatie ondergaan. Het bestuur van de woningbouwvereniging heeft dit vorige week meegedeeld in een vergadering in De Open Hof, waarvoor alle bewo ners waren uitgenodigd. De opkomst tijdens de informatie avond was overigens maar matig. Slechts 25 bewoners hadden aan de uit nodiging gehoor gegeven. Zij kregen te horen dat er globaal drie mogelijkhe den zijn om tot verbetering van de in totaal 82 woningen over te gaan. Dat zijn resp. renovatie, groot onderhoud (met een aantal gedeeltijke verbe teringen) en tijdelijke instandhou dingsmaatregelen. Omdat slechts bij toepassing van een totale renovatie zekerheid bestaat over het ook op langere termijn handhaven van de woningen heeft het bestuur een duidelijke voorkeur voor deze oplos sing uitgesproken. De directie Volks huisvesting te Utrecht heeft de voorlo pige plannen beoordeeld en is bereid een bedrag van 81.600,- per woning beschikbaar te stellen. Dat is een rela tief hoog bedrag, maar gezien het feit dat er sinds 1920 feitelijk nooit veel aan de woningen is gedaan (afgezien van wat veel bewoners zelf aan verbe teringen tot stand hebben gebracht) zal dat ook wel nodig zijn. Een en ander zal voor de bewoners neerkomen op een huurverhoging van omstreeks 170,-per maand. De renovatie zou uiterlijk volgend jaar moeten beginnen, aldus het bestuur van St. Joseph, omdat als dat niet het geval is de kans zeer groot is dat er nooit meer iets van terecht komt. Een probleem is misschien dat de be woners (zoals ook al uit de matige op komst bleek) niet veel interesse meer aan de dag leggen voor verbetering van hun huisvesting. In de loop der ja ren is er al zoveel heen en weer gepraat over mogelijke oplossingen, dat velen hun tijd wel afwachten. Toch zal 70% van de bewonders met de plannen ak koord moeten gaan; dat is een voor waarde van het Ministerie van Volks huisvesting. Twee van de 82 woningen hebben on langs een proef-renovatie ondergaan. Die proef is zodanig geslaagd dat men in deze richting verder wil. Bij de reno vatie zal overigens rekening worden gehouden met datgene wat de bewoners in de loop der jaren zelf al aan verbe- Burgemeester en wethouders van Soest roepen gegadigden op voor de functie van Van kandidaten wordt verlangd, dat zij in staat zijn zelfstandig een zoge naamd steno-analytisch verslag van de vergaderingen van de gemeente raad te vervaardigen. Deze vergaderingen vinden in de regel één keer per maand (derde donder dag 's avonds) plaats. Daarboven komen nog 2 a 3 bijzondere vergaderin gen per jaar. Er wordt van uitgegaan, dat de uitwerking thuis plaatsvindt. De benodig de hulpmiddelen (geluidsapparatuur, schrijfmachine, e.d.) worden van gemeentewege beschikbaar gesteld. Functie-eisen: - vooropleiding op havo/vwo-niveau - uitstekende beheersing Nederlandse taal - ruime ervaring met verslagleggen van bestuurlijke vergaderingen - goede typevaardigheid. Beloning: Nader overeen te komen. Inlichtingen: Nadere inlichtingen worden desgewenst gaarne verstrekt door de heer J. L. van Haaften, chef afdeling interne zaken, telefoon: (02155)-16744, toe stel 135. Sollicitaties binnen één week na het verschijnen van dit blad richten aan de gemeentesecretaris, postbus 2000, 3760 CA Soest, onder vermelding van nummer: 83-02. INFORMATIES: INFO-CENTRUM, STEENHOFFSTRAAT 9a. TELEFOON 02155-22555. y OPEN MAANDAG t/m VRIJDAG VAN 10.00 - 12.30 - 13.30 17.00 UUR hof. Schoenen en sport Nic. v. Dam Banketbakkerij Wim Rademaker Garage Smeeing. Brilcentrum Nota Restaurant Darthuizen. Schildersbe drijf W. v. Asch, Baarn. Reehorst Meer markt. Aannemersbedrijf De Ruygt Slagerij Den Blanken. De Kaasspecia list, Soesterbergsestraat. Fruitspecia list JanHilhorst. Terugziend op een bijzonder geslaagd karnaval 1983 wil de Soester karnavals vereniging "De Narre Knollen" graag haar dank uitspreken aan onderstaan de bedrijven, die met hun financiële of materiële bijdrage aan dit succes hebben meegewerkt. Constructiebedrijf Van Hengstum. G. van Buuren, Verhuizingen. Aanne mersbedrijf J. Smeeing. Aalsmeer Bloemenhuis. Transportbedrijf Gebr. Beijer. Café Restaurant De Kuil. Auto bedrijf Bosboom B.V. Slagerij Van Asch.. Drukkerij Smit/Soester Courant. Bouwmat. handel Salomons. Brood bakkerij Ben Rademaker. Nederland se Middenstands Bank. Tech. Inst. Bureau Fr. Bosman. Loodgietersbe- drijf P. v.d. Meer. Constructiebedrijf Frejo. Graveerderij Van Santen. Bakkerij G. van Brummelen. Super markt Janmaat. Aannemersbedr. A. A. v. Breukelen b.v. Danscentrum Slin gerland. De Ster Mode. Touringcar- bedr. D-Tours/Gooilander. IJzer- warenhandel Gielen b.v. Groente en fruit Van Dasselaar. Makelaarskan toor Peters. Mach. fabriek M. A. Rade maker, Culemborg. Coca Cola Bottel mij. IJzerwarenhandel DAVO. Pro- car b.v. Loodgietersbedrijf E. Kerk- Wasmachine in brand Een bewoner van Colenso meldde de politie zondagavond dat de wasma chine in brand stond. Gelukkig slaagde de man erin het vuur zelf te blussen, zodat de gealarmeerde brandweer niet behoefde op te treden. Vuilcontainer in brand De huismeester van het flatgebouw aan de Akkeren slaagde er vorige week in de brand in een daar geplaatste vuilcontainer te blussen. De politie had in eerste instantie de melding gekre gen dat de vuilstortkoker in brand stond. De brandweer hoefde niet op te treden. De faam van de "Onderlinge van 1975" was de groep kennelijk al vooruit ge gaan want de grote zaal van De Borg was vorige week tijdens het jazz-con- cert eivol. Het repertoire is qua stijl bijzonder veelomvattend: disco, swing en goede dlxie-land muziek. Als ik iets dieper op de prestaties van de musici mag ingaan, dan een bijzon der compliment aan de trompettist, die qua improvisatie bijzonder goed op dreef was. Zonder zijn technische vaardigheid zou dat onmogelijk zijn geweest! De ritmesectie was goed en stuwde behoorlijk, doch overheerste in het begin teveel. De trombonist had enige tijd nodig om op dreef te komen, doch toonde daarna een goede inpas sing in het team en ook hij liet fraai solo horen. De clarinettist, die dubbel de op alt- en tenorsax, vond ik zeer goed op het laatste instrument. Zijn ietwat "buikige" toon deed af en toe denken aan Coleman Hawkins. Zange res Conny van Bergen had ik graag wat meer genuanceerd voor wat betreft haar volume gehoord. Ze beschikt over een goede stem voor dit genre muziek doch altijd "hard" laat nauwelijks een goede voordracht toe. Mogelijk was de niet altijd feilloos werkende verster kerinstallatie hier ook debet aan. En wat die installatie betreft, zal het altijd (althans voor mij) een raadsel blijven, waarom die - uitgezonderd voor een zaner(es) - bij dixieland orkesten nodig is. Het is te hopen dat de nu stijgende kwaliteit van de optredende orkesten, zal leiden tot een toenemend aantal be zoekers. Alleen dan zal het mogelijk zijn Jazz Sociëteit De Borg voort te zet ten. PJH Dubbel bonje In de nacht van maandag op dinsdag j.1. werd de politie medegedeeld dat er moeilijkheden waren in een café aan de Stadhouderslaan. Een 39-jarige Soester zou een 20-jarige taxichauf feur, eveneens uit Soest, hebben ge slagen. De politie ging op onderzoek uit en trof de taxi verlaten aan. De chauffeur bleek te zijn verdwenen. De taxi werd opgehaald door andere personeelsleden. Na een uitgebreide zoekactie trof de politie, geassisteerd door collega's van de taxichauffeur, de man aan. Hij had zich uit angst schuilgehouden in een tuin aan de Stadhouderslaan en ver klaarde mishandeld te zijn door de eerst genoemde Soester. Enige tijd later vervoegde deze zich eigener beweging aan het bureau, waar hij informeerde wat er eigenlijk allemaal aan de hand was. Het werd hem uitgelegd, maar de man zei er niets van te begrijpen en niet weg te willen gaan, ook toen hem dit door de politie dringend werd verzocht. Na driemaal gesommeerd te zijn het bureau alsnog te verlaten werd de man agressief en stompte één van de aan wezige polltie-agenten. Daarop werd hij officieel aangehouden, wegens lo kaalvredebreuk en mishandeling. Toen men hem wilde insluiten pleegde hij verzet, waarbij hij verwondingen aan zijn hoofd opliep. Op aanraden van een arts werden zijn verwondingen eerst in Zonnegloren behandeld, waar na hij alsnog de cel mocht opzoeken. Zaterdagavond 5 maart Ga er even gezellig uit, bij een drankje, hapje of dansje draaien wij prima muziek van populair toto rock roll. Aanvang 21.00 uur. 12 maart Trio Jaap Dekker (live) Tevens sfeervolle zaal voor geheel verzorgde partijen, bedrijfsfeesten, recepties, koffietafels, buffetten etc. Cap. 30-250 pers. Ruime parkeergelegenheid. Informatie 02155-13156 of 11121 Café- Restaurant ^„Soester Natuurbad" v. Weerden Poelmanweg 4 Soest teringen heeft aangebracht. De reno vatie moet gaan plaatsvinden op grond van basisplannen voor de zes verschil lende types huizen. Het bestuur wil zo spoedig mogelijk een kontaktgroep instellen om met de bewoners over de plannen verder door te spreken. Een en ander zal op korte termijn zijn beslag moeten krijgen, op dat nog in de komende zomer in begin sel de nodige toezeggingen binnen zul len zijn. in de nieuwste v.WeedestraatTF tel.12424 Soest Door vriend en vijand moet het erkend worden, dat de leider der Anti- Revolutionaire partij, Dr. H. Colijn een groot staatsman is, welke door den vrijmachtigen God toegerust is met gaven, waardoor hij inter nationale bekendheid heeft verkregen en een profetischen blik heeft ontvangen om ver vooruit te zien en de toestanden en gebeurtenissen aan te kondigen lang doordat daarvan nog iets merkbaar is. Zijn woord is helder en klaar, nimmer kwetsend, maar hij spreekt steeds nuchter en waar, zoodat hij het volle vertrouwen waardig is. Wie niet houdt van holle leuzen of onvervulbare beloften, die brenge met vrijmoedigheid op 26 april zijn stem uit op Dr. H. Colijn. GEACHTE INGEZETENEN VAN ONZE GEMEENTE SOEST Wanneer U mede wenscht te strijden voor gezagshandhaving, voor het ten uitvoer brengen van de gedachten door den leider der Anti- Revolutionairen, Dr. H. COLIJN bepleit, wilt U dan eventueel Uw bij dragen voor deze actie zenden aan den Heer J. BIJLEVELD, PARK LAAN 2A, Gironummer 161430 en tevens aan het adres van den Heer H. A. STORK, STATIONSWEG 10 opgeven of U een GRATIS NUMMER VAN HET „SOESTER NIEUWSBLAD" WENSCHT TOT AAN DE VER KIEZINGEN? HET COMITÉ VAN ACTIE Jaarverslag van de Vereeniging Het 2.5 ct. Fonds te Soest Gedurende het jaar 1932 konden wij gelukkig weer aan verscheidene zieken steun verleenen en, dank zij de gedaalde prijzen der levens middelen, ook verschillende gezinnen met Kerstmis met een flink pak levensmiddelen en versnaperingen voor de kinderen verblijden. Wanneer onze middelen wat ruimer waren, zouden wij zooveel meer kunnen doen. Het verheugt ons echter, dat wij nog steeds voldoende contributie konden innen om het werk te kunnen voortzetten en rekenen dan ook voor het komende jaar weer op de medewerking van alle con tribuanten. Wel moesten wij verscheldenen door de slechte tijdsom standigheden en door vertrek naar elders missen, maar hopen, dat deze weer spoedig door nieuwe leden zullen worden vervangen Wij vertrouwen, dat U onze dames-colportrices niet zult teleurstellen, wanneer ze bij U hun lijsten ter teekening aanbieden. Bij voorbaat onzen hartelijken dank, ook die der zieken en behoeftigen. Onze colportrices zijn dit jaar: Voor Soestduinen: Mej. R. Olthof. Voor Soest: Mej. M. v. Herwaarden en Mej. R. Pieterson. VoorSoestdijk: Mej. M. Verburg, Mej. G. Strijker en Mej. M. v.d. Meij. Ook hen danken wij hartelijk voor hun voortdurende bereidwilligheid. In 1932 hielp de Vereeniging: In Januari 7 patiënten, in Febr. 7, in Maart 7, in April 7, in Mei 6, in Juni 6, in Juli 4, in Aug. 5, in Sept. 6, in Oct. 5, in Nov. 6 en in Dec. 6 patiënten. De rekening over 1932 is als volgt: Ontvangsten aan contributie 363.35. Uitgaven: 2216 L. melk 231.11; karnemelk en room 7.13. Kerstuitdeeling: levensmiddelen en kleeding 101.83. Batig saldo 23.28. Totaal 363.35. Er is dus voor Januari nog een batig saldo van 23.28, wat ons weer door de eerste uitgaven heen kan helpen. Voor a.s. nieuwe leden herinneren wij nog even, dat de minimum con tributie bedraagt 2.5 ct. per week, 15 ct. p. maand of 1.50 per jaar. H. SJOERDS, Wijkzuster. T. DEN BOER, Wijkzuster. M. M. M. C. STAM, Penn.-secretaresse. Burgemeester Grothestraat 71. OPROEP Aan alle jeugdige werkloozen van alle Politieke en Godsdienstige rich tingen in de gemeente Soest. In verband met den algemeenen nood, die er heerscht tengevolge van de steeds toenemende werkloosheid, die haar funeste invloed doet gelden, niet het minst onder de jonge menschen, zoowel op maatschap pelijk als op geestelijk terrein, hebben in ons land mannen en vrouwen van verschillende politieke en Godsdienstige richtingen zich opge maakt, om te overwegen wat kan gedaan worden om het contact met de jeugdige werkloozen niet te verliezen en het vertrouwen in God en menschen niet geheel te doen verloren gaan. Een niet denkbeeldig gevaar!In verschillende plaatsen wordt reeds met een tastbaar gunstig resulaat op dat terrein arbeid verricht. Blijkens een gehouden congres in den Haag is,, met behoud van eigen beginsel, federatie, (samenwerking) zeer aan te bevelen. Ook in Soest heeft zich zulk een comité gevormd, bestaande uit onderstaande per sonen, dat in samenwerking en met steun van particulieren en overheid, een poging wil wagen, tot beperking van de demoralisatie als gevolg van de werkloosheid onder de jongelui. Dit comité stelt zich voor een vergadering te houden in het lokaal der St. Jozefstraat op Dinsdag 7 Maart a.s., des avonds 8 uur en roept daar toe op alle jeugdige werkloozen in deze gemeente, teneinde verschil lende voorstellen en plannen in het belang van deze jonge menschen te bespreken. Wij wekken hierbij de ouderen op tot medewerking en rekenen op aller belangstelling. De nood is veel grooter dan men zich kan voorstellen. Zij, die belang stellen in bovenbedoelde arbeid en hun medewerking en invloed willen aanwenden tot welslagen, worden ook dien avond gaar ne verwacht. Het comité H. VAN KLOOSTER: A. DE NIES Ds. E. GROENEVELD G. H. VEENSTRA. A. ENDENDIJK. Willem de Zwijger-herdenking te Soest Alhier heeft zich een comité gevormd, voor de Willem de Zwijgerher denking, bestaande uit de volgende ingezetenen: Eere-comité: Mr. G. Deketh, Burgemeester, Eere-Voorzitter; Pastoor W. Voss, Ds. E. Groeneveld, Ds. B. Alkema en Notaris A. O. Dammers. Uitvoerend comité: Mr. J. H. van Doorne, Voorzitter; J. S. van Duren, H. v. Klooster, J. de Bruin, Mevr. S. G. Landweer-De Visser. W. Door man, W. Busch, A. Endendijk, dr. P. Donker, kapitein J. W Sar, Adj. Ouder Off. J. Jansen, H. J. Broekhuizen, W. C. H. v.d. Wijngaard en J. van de Wal, Secretaris. Dit comité werd j.1. Donderdag, 23 Februari, door den Eere-Voorzitter ten Gemeentehuize geïnstalleerd. Plannen omtrent de wijze waarop deze herdenking zal worden gevierd, zullen binnenkort nader worden bekend gemaakt.

Soester Courant | 1983 | | pagina 5