Turkse gemeen schap in Soest hield verkiezingen «1 BVC en Soest houden elkaar in evenwicht I WÊÈm\ w- -i 'V- - gf|& TAXI KLOMP 12984 Tot 15 april aanvragen bijdragen uit Kermispot Bioritmiek nu in horloge Post breidt dienstverlening uit rond het weekeinde SEC wint van TOV S.O. Soest - Jeugdvoetbal Soest A-2 de sterkste in Derby tegen SEC A-l Primeur van Pulsar Quartz bij Colitico ZATERDAGVOETBAL ZONDAGVOETBAL FOTO'S SEC-jeugdnieuws o soest Jeugd TEL Bingo bij Hees 15 Soester Courant van woensdag 9 maart 1983 15 De Stichting Coördinatie Kermissen heeft enige tijd geleden de verpachting gehouden voor de dit jaar van woens dag 18 tot en met zondag 22 mei in Soest op het terrein aan de Koningsweg te houden kermis. Voor de verpachting bestond grote be langstelling. Naast verschillende ver koopzaken en behendigheidsspelen zul len onder meer de volgende attrakties op de kermis aanwezig zijn: auto scooter, berg- en dalbaan, spel 21, rotaret, stoplichtspel, holly cranes] baby-sport, lunapark en spider. Zo spoedig mogelijk na afloop van de kermis zal de Stichting Coördinatie Kermissen weer bepaalde bedragen kunnen uitkeren aan verenigingen die op sociaal-cultureel of charitatief ge bied in Soest en Soesterberg werkzaam zijn. Deze bedragen zijn afkomstig van de pachtsommen. Vorig jaar hebben 80 verenigingen en instellingen een be drag gekregen. Verenigingen werkzaam op sociaal- cultureel of charitatief gebied en die voor bijzondere of buitengewone uitga ven komen te staan, kunnen voor een éénmalige uitkering in aanmerking ko men. Dat betekent dus de kans op een extraatje. Aanvragen dienen vóór 15 april schrif telijk te worden gericht aan de Stich ting Coördinatie Kermissen, p.a. Ge meentehuis Soest, Steenhoffstraat 2. In de brief moet tevens het doel van de aanvraag omschreven worden, met eventueel een begroting. Het bioritme horloge is het allernieuw ste model in de uitgebreide Pulsar Quartz collectie van juwelier Colitico in de Van Weedestraat. Een meester lijk staaltje toptechniek maakt het mo gelijk, behalve de tijd en andere be kende horlogefuncties, ook de eigen bioritmiek of die van andere personen van het horloge af te lezen. De belangstelling voor bioritmiek neemt de laatste jaren sterk toe. Bio ritmiek is de invloed van natuurlijke ritmen op de mens. De mens blijkt namelijk onderhevig aan processen die volgens een regelmatig patroon verlopen. Men onderscheidt hierin drie verschil lende levensritmen: het fysieke ritme met een omloop van 23 dagen, een emotioneel ritme van 28 dagen en een intelligentieritme van 33 dagen. Deze drie ritmen, gelijktijdig beginnend op het moment van geboorte, zijn in gro te mate medebepalend, naast natuur lijk andere factoren, voor het mense lijk gedrag, de gezondheid, veiligheid en succes. Het Pulsar Quartz bioritme horloge be rekent deze drie ritmen en laat het resultaat zien in een bioritmogram. De geboortedatum moet worden inge bracht en de ingebouwde computer doet de rest. Het bioritmogram kan op elke gewenst moment voor elke ge wenste datum worden opgeroepen. Zo houdt het Pulsar Quartz bioritme horloge te allen tijde de vinger aan de pols. Het Pulsar Quartz bioritme horloge is uitgevoerd met een roestvrijmetalen band en is waterwerend. De prijs is 148,- en is verkrijgbaar bij juwelier Colitico, Van Weedestraat te Soest. Stichting Jeugdzorg organiseert 13e rommelmarkt De rommelmarktcommissie van de Stichting Jeugdzorg is weer bezig met het voorbereiden van de bekende rom melmarkt, die ook dit jaar weer wordt gehouden op het terrein van het club huis "De Vangrail" aan de Nachte- gaalweg, en wel op zaterdag 23 april Vorig jaar zorgden meer dan vijfdui zend bezoekers aan deze rommelmarkt samen voor een opbrengst van ruim 29.000 gulden. De Stichting Jeugdzorg rekent ook dit jaar weer graag op de medewerking van alle Soesters, die overtollige meu belen willen afstaan voor het goede doel. Ook goede kwaliteit gedragen kle ding, boeken, huishoudelijke artikelen, etc. zijn welkom. Men kan bellen naar de nrs. 19871, 19803 en 18201. Op zes zaterdagen in maart en april rijdt een vrachtauto door Soest om de grote stukken af te halen. Met de opbrengst van deze rommel markt hoopt de Stichting Jeugzorg Soest een steuntje in de rug te krijgen om, nu de subsidies tegenvallen, toch het werk in de drie clubhuizen te kun nen voortzetten. Voor het doen van alle "kleine en grote zaken" kan het publiek vanaf 1 maart a.s. op een groot aantal postkantoren ook op zaterdag terecht, o.a. te Soest. De bestaande beperking om op die dag alleen postzegels te kunnen kopen en spoedzaken (geldhandelingen) af te wikkelen, komt dan te vervallen. Het zogenaamde spoedrecht van 50 cent behoeft niet meer te worden betaald. Zaken, waarvoor men nu van maandag tot en met vrijdag op het postkantoor terecht kan, worden in het vervolg ook op zaterdag afgehandeld De oper.stellingstijd op zaterdag is voor alle postkantoren van 09.00 tot 12.00 uur. Zondag j.1. was voor de Turkse gemeen schap in Soest een gewichtige dag. In het koffiehuis aan de Steenhoffstraat verzamelde zich tegen twee uur 's mid dags een groot aantal Turkse mannen (de vrouwen bleven, zoals dat binnen de gemeenschap de gewoonte is, thuis) om een nieuw Turks (Ouder)comité te kiezen. Het comité vertegenwoordigt de Turkse families in het samenwer kingsverband met de gemeente. Het oudercomité, dat uit dezelfde perso nen is samengesteld zet zich in voor de belangen van de Turkse kinderen. Van twee aparte comités is eigenlijk geen sprake, zo bleek ook j.1. zondag. De meer dan 200 aanwezigen werden welkom geheten door de Turkse onder wijzer S. Ozkaya. Hij deed een indrin gende oproep tot samenwerking bin nen de gemeenschap en bepleitte dat de verschillende groepen in redelijk heid met elkaar zouden omgaan. Ten slotte vormde men toch één nationali teit, binnen de gemeenschap van de Nederlandse samenleving. Mevrouw M. Ulusoy, functionaris van de Turkse ambassade, waar zij spe ciaal belast is met onderwijszaken, hield vervolgens een toespraak waarin zij wees op het belang van de deelname van de Turkse kinderen aan het Neder landse onderwijs. Zij sprak daarbij haar erkentelijkheid uit voor alles wat de Nederlandse overheid in dat ver band doet voor de Turkse kinderen. Er is een mogelijkheid tot het volgen van alle soorten onderwijs, van de kleuterschool tot aan de universiteit. Zij deed een oproep aan de Turkse va ders om de kinderen ook daadwerke lijk aan het onderwijs deel te laten ne men. Daarnaast was het volgens haar ook van groot belang dat de kinderen eigen Turks onderwijs zouden krij gen, om opgevoed te worden in hun eigen taal, cultuur en godsdienst. De Turkse overheid werkt daaraan mee door het beschikbaar stellen van aller lei materiaal. De verkiezingen dienden om het comité (dat uit 24 leden bestaat) opnieuw samen te stellen. Twaalf leden waren gebleven, twaalf andere moesten nog gekozen worden. Soester Turks Nationaal Comité en oudercommissie Voorzitter: Ali Güven; Vice-voorzit- ter: Akif Ersoy: Secretaris: Halil Sert; Archief/2e secr.Ayhan Halkaci; Pen ningmeester: MehmetUnlü. De leden van het samenwerkingsver band buitenlandse werknemers en zijn taakgroepen: Sportverslagen en -berichten uiterlijk maandagochtend inleveren aan onze redactie Van Weedestraat 47A. Indien tijdig ingeleverd volgt opname in dezelfde week. Goed leesbare kopij heeft daarbij de voorkeur. Redactie Soester Courant Foto: Goos van der Wilt rm&i Na enkele weken rust kon SEC afgelo pen zaterdag eindelijk weer aan de bak. De ploeg was op enkele plaatsen gewijzigd door het wegvallen van Cees Christiaanse (geblesseerd) en Ted Jansen (studie). Vervangers waren Henk Seinen en Victor Witte. TOV startte zeer sterk, met op rechts Sjef Uittenboogaard en Piet Floor, die met goede combinaties enkele gevaar lijke situaties voor het doel van Wim van de Veen creëerden. Helaas voor TOV raakte Piet Floor na ongeveer 20 minuten, na een botsing met Wim van de Veen, geblesseerd en dat was zeker een groot verlies voor de ploeg uitBaarn. SEC kreeg meer zelfvertrouwen en ging wat terug doen. Zodoende werd ook TOV-doelman Eduard Koelewijn op de proef gesteld. Het werd een ge- lijkopgaande wedstrijd en het was dui delijk dat de gelukkigste deze middag ging winnen. Beide ploegen hadden sich eigenliik al met een 0-0 ruststand verzoend toen SEC op slag van rust toch op voorsprong kwam: Henk Seinen ging goed door op links en gaf een scherpe voorzet, die via een TOV-verdediger voor de voeten van Piet van Hunen plofte. Hij had alle tijd om de goede hoek uit te zoe ken en doelman Koelewijn was kans loos. De tweede helft was SEC in de begin fase duidelijk sterker en er ontstonden enkele goede mogelijkheden. Bert Hol- warda ging door op een goede diepte pass van Wout Krüter en hij passeer de doelman Koelewijn, maar deze greep Holwarda aan de benen: strafschop! Bert Holwarda belastte zich er zelf mee, maar faalde op de stip, want zijn inzet vloog naast. TOV putte moed uit deze meevaller en SEC had het een beetje aan zichzelf te danken dat de voorsprong nog in ge vaar kwam. Er ontstonden enkele chaotische tafe relen voor het SEC-doel en Henk van Essen verschalkte bijna de eigen doel man Wim van de Veen, maar tot op luchting van alles wat voor SEC was ging de bal via de lat over. SEC bleef toch gevaarlijk via Martin Jansen, die voor Piet van Hunen, die in de rust geblesseerd achterbleef in Uit deze overtreding van de keeper van TOV ontstaat een strafschop voor SEC, die overigens niet wordt benut. de kleedkamer, in het veld was geko men, en Bert Holwarda, maar wist de voorsprong niet verder uit te bouwen. In het laatste kwartier verving Wim van Velzen, Peter Hellinga. TOV zette het laatste offensief in, maar de SEC- achterhoede met Wil Leegwater, Gijs Egbers, Henk van Essen en Victor Witte wist de zaak te klaren en na nog een enorme mogelijkheid voor Bert Holwarda, die opnieuw doelman Koele wijn omspeelde, maar nu zijn schot in het zijnet zag eindigen, kwam een eind aan deze sportieve wedstrijd, die goed geleid werd door scheidsrechter Leye- naar. A.s. zaterdag is SEC vrij; deze vrije dag zal benut worden voor het spelen van een vriendschappelijke wedstrijd tegen hoofdklasser Veense Boys. Verder kwam er afgelopen weekeinde een eind aan de geruchten dat SEC- zaterdag volgend seizoen een stapje terug zou doen. Het SEC-bestuur zal zo snel mogelijk een trainer aanstellen voor het komende seizoen. Samenwerkingsverband: Ali Güven, Aikif Ersoy, Sevki Ozkaya, Dursun Unal, Halil Sert, Ali Beke Akdag. Taakgroep onderwijs: Sevki Ozkaya, Sami Korkmaz, Ayhan Halkaci. Taak groep samenlevingsopbouw: Dursun Unal, Cavit Bican, Saffet Ilbay. Taak groep gezondsheidszorg: Abidin Tekin, Ali Altinok, Halil Sert. Taakgroep maatschappelijk werk: Ahmet Sahin- göz, Ali Beke Akdag. Voor Cultuur, Werkgelegenheid, Sport, en Jeugdzaken Arif Celikaya, Mehmet Yigitsoy, Os man Yazir, Mehmet Unlü, Dursun Unal. Ziekenhuis aangelegenheden: Vehbi Des, Ali Altinok. Oudercommissie IngenhofschoolUzeyir Ilbay, Musa Ozturk. De Schakel: Süleyman Top, Arif Celikkaya, Abidin Tekin. De Re- gentuuter: Mevlüt Cetinkaya, Ayhan Halkaci. Rinke TolmanschoolSaffet Ilbay, Sami Korkmaz. Overhees: Meh met Türk. Bonifatiusschool: Ahmet Sahingoz. Görev Bölümü: Soest Türk Komitesi ve okul aile birliginin Balkan: Ali Güven; Basjkan Yrd.: Akif Ersoy; Sekreter: Halil Sert; Yazi Igleri Görevlisi: Avhan Halkaci; Mu- hasebeci: Mehmet Unlu. Belediyedeki görevlerin da gilimi Görev dagilimlanmn islerliginin göre- vlileri, Ali Güven, Akif Ersoy; Egitim Göreviileri: Sevki Ozkaya, Sami Kork maz, Ayhan Halkaci; Uyum ve konut göreviileri: Dursun unal, Cavit Bican, Saffet Ilbay; Saglik i§leri göreviileri: Abidin Tekin, Ali Altinok, Halil Sert; Sosyal i?ler göreviileri: Ahmet Sa hingoz, Ali Beke Akdag; Tercümanlik ii-jleri, politik partileren kurs görevlisi: Vehbi Oralde?; Kültür yasli§malari- spor ve gen^lik kolu göreviileri: Arif Qelikkaya, Metypiet Yigitsoy. Osm^n Yazir, Mehmet Unlü, Dursun unal Hasta Ziyaretcileri: Vehbi De$, Ali Altinok. Bölgedeki Okul Göreviileri Ingehof Okulu: Uzeyir Ilbay, Musa Öztürk; De Schakel: Süleyman Top, Arif Qelikkaya, Abidin Tekin; Regen tuuter: Mevlüt (^etinkaya, Ayhan Hal kaci; Rinke Tolman: Saffet Ilbay, Sami Korkmaz; Overhees: Mehmet Türk. Ahmet §ahingöz 6, mart 1983. Yukandaki görev bölümü Yönetim Kurulunun lik toplantisinda (6 mart 1983) bölü§türülmü§ olup karara ba- glanmi§tir. Een schitterende goal van Bon van Dijk in de eerste helft en een even mooi doelpunt van Richard Visee na rust be slisten in feite de wedstrijd tussen BVC en Soest in Bilthoven. Een return die door de beide ploegen met een gelijk aantal punten bekeken werd als een prestigeslag. BVC wilde een revanche op de destijds geleden nederlaag van 3-0 in Soest en Soest vocht voor de laat ste kans op aansluiting met de kop groep. Beide ploegen zijn er dus niet in geslaagd hun idee te verwezenlijken. Soest begon de strijd met Wim Gouw als rechterspits voor de op de bank zit tende Huub Koppel. André van den Dijssel stond weer op z'n vertrouwde rechtsachterplaats en bewees in de loop van de wedstrijd weer over zijn vormverlies heen te zijn. Het eerste kwartier was een licht over wicht van Soest merkbaar dus van een stormend BVC was geen sprake. Dat kwam pas na ruim 20 minuten. Toen kwamen de Bilhovenaren wat los, ge steund dor het middenveld dat bij Soest alleen door Anton Vugts effectief werd gevuld. Arjan Schipperen en Peter Visee konden onvoldoende power en steun aan de voorhoede geven, zeker in de tweede helft. Trainer Jan van Renswouw wisselde middenvelder André Schrokker in voor aanvaller Huub Koppel en liet Wim Gouw zakken op het middenveld. Dat bracht op het middenveld wat meer kracht maar aanvallend bleek Huub Koppel geen verbetering. Een BVC-offensief halverwege de eerste helft gaf wat kansen en er viel zelfs een goal, die afgekeurd werd we gens duwen tegen de vangende doel man Gé Schimmel. Toch kreeg Soest ook kansen. Uit een afgedwongen hoekschop zag Peter Vi see zijn kopbal net over de lat gaan. In de zevenendertigste minuut kwam Soest plotseling op achterstand. Een afgeslagen Soest-aanval werd door Embricqs omgezet in een aanval die Van Dijk diagonaal en fraai kon uit schieten. Doelman Gé Schimmel was kansloos. Vlak daarna was Soest, geenszins aangeslagen, gevaarlijk toen een kopbal van de goed meege komen André van den Dijssel van de doellijn gehaald werd door een BVC-- verdediger. Na de rust zakte het spelpeil en beide Verdedigingen speelden een goede par- Bilhövèr makkelij! spitsen in de tweede helft lieten zien was niet zó moeilijk te verdedigen. Toch moest keeper Balgooyen van BVC een keer naar het net. Toen de Soester supporters al iets begonnen te morren, draaide Richard Visee zich uit een onmogelijke situatie en scoorde niet met een fraaie omhaal 1-1. Nog een paar keer moest doelman Balgooyen ingrijpen, waarbij hij een keer geluk had toen drie Soesters over een voorzet van rechts heenliepen. Toch kwam Soest het dichtst bij een winnende tref fer toen Anton Vugts uit een corner van Richard Visee tegen de lat kopte. Enkele hachelijke situaties voor het Soest-doel stelde BVC daartegenover, maar het verdedigende viertal André van den Dijssel, Johan Staal, John de Jong en uitblinker Robert Westbroek gaf geen kans meer weg. Aanvallend kreeg Soest nog wat verse impulsen doordat Henk van Asch de licht gebles seerde Wim Gouw kwam vervangen. Ook hij kon Soest niet voldoende in spireren om tot de beslissende goal te komen. Met BVC in de aanval eindigde de niet imponerende scheidsrechter Burgers dit voor de derde klasse matige duel. De stand in deze afdeling is na zondag als volgt: Zwaluwen Voorruit 15-20 VVOG 15-18 Midlandia 15-17 UVV 16-17 CDW 16-17 Victoria 15-16 Soest 16-16 BVC 16-16 Vreeswijk 15-15 Kampong 16-15 PVCV 15-11 DWSV 16-18 Zondag aanstaande een inhaalpro gramma t.w. VVOG - PVCV; Vrees wijk - Zwaluwen Vooruit en Victoria - Midlandia. Soest is daardoor vrij en neemt deze zondag te baat voor een oefenwedstrijd tegen Donar uit Hilversum. Dat speelt zich om 12.00 uur af op het Soestter- rein. Het bestuur vraagt de aandacht tijdens de verkiezingsbijeenkomst in het koffiehuis. Foto: Goos van der Wilt Dé wedstrijd van afgelopen zaterdag was natuurlijk de derby tegen Soest A- 2 en SEC A-l. De eerste wedstrijd was geëindigd in een 1-0 overwinning voor SEC en uiteraard wilde Soest een re vanche. Soest zocht dan ook vanaf het beginsig- naal de aanval, maar zowel Ferry Pin-' gitzer als Dave Leyenhorst misten de- hen geboden kansen. Het was uiteinde-: lijk SEC, dat onder de druk bezweek eni met een eigen doelpunt Soest op voor sprong zette. De spanning werd voor een paar SEC-- spelers te groot en de goed leidende scheidsrechter Nijhuis zag zich ge noodzaakt een 3-tal SEC-spelers voor 5 min. naar de kant te verwijzen. Soest wist hier van niet te profiteren en met1 de 1-0 stand ging de rust in. Na rust aanvankelijk eenzelfde beeld, wel kansen - geen doelpunten. Na ca. 15 min. spelen was het Bas Uyland, die voor Soest de voorsprong vergrootte tot 2-0. SEC gaf het echter niet op en maakte al snel 2-1 en zette hierna Soest onder druk. Jammer voor SEC werden in deze periode wederom 2 spelers ter afkoeling naar de lijn verwezen. Nu be nutte Soest de numerieke meerderheid wel en vlak voor het eindsignaal was het Ron Vlaswinkel, die de 3-1 eind stand op het scorebord bracht. Soest A-l - D.W.S. A-l S.O. Soest ging aanvallend van start, maar helaas troffen de vele schoten geen doel. Uit een uitval scoorde D.W.S.doch de scheidsrechter keurde het doelpunt op advies van de grens rechter af wegens buitenspel. Tot de rust bleef de stand dubbelblank. Ca. 10 min. na rust kreeg Soest wegens hands een penalty toegewezen. Peter Surstedt benutte deze kans om Soest op voorsprong te zetten. Lang duurde de vreugde niet, want door een misver stand in de verdediging kwam D.W.S. langszij en even later zelfs op een 1-2 voorsprong. Spest ging niet bij de pak ken neerzitten en in een sterk slotoffen- sief kwamen de Soesters toch nog langszij. Eindstand dus 2-2. Ook de overige resultaten van S.O. Soest-jeugd mogen er zijn. De 25 ge- geplaatst in de Soester Courant, kunnen worden afgehaald of nabesteld tegen de prijs van 10,- per foto, a contant. Soester Courant Van Weedestraat 47 A Soest Uitslag K.N.M.V. Jeugd- cross Amsterdam 5-3-'83 Mini aut. Raimond Smit 2 Mini versn. B. Marco Smit 2 Mini versn. A. Henk Jan Wolfsen 7 80 cc. grote wielen Gert 't Lam 11 Uitslag K.N.M.V. Jeugdcross Lierop 5-3-'83 80 cc. 10-12 jaar Marco Hagelen 11 80 cc. 13-15 jaar Richard Muis 2 125 cc. A. Hans Reijerse 8 M.O.N. Jeugdcross St. Joost 5-3-'83 Mini aut. Mark Metz K.N.M.V. Jeugdcross Mill. 6-3-'83 Mini aut. Raimond Smit 18 Mini versn. Marco Smit 8 Mini versn. Henk Jan Wolfsen 15 Mini versn. Jeroen Smit 22 80 cc. 10-12 jaar Marco Hagelen 11 80 cc. A. Pim Kerkdijk 22. SEC Al moest afgelopen zaterdag aan treden tegen Soest A2. De SEC-jeugd speelde een slechte wedstrijd en ver loor verdiend met 3-1. Het openingsdoelpunt werd na 28 minu ten door Soest gescoord 1-0. In de reste rende tijd tot de rust werden er 3 SEC- spelers voor 5 minuten uit het veld gestuurd. Toch wist de SEC-achter- hoede nog stand te houden, dit kwam voornamelijk door goed keeperswerk van Marcel van Essen. Het tweede doelpunt van Soest viel in de 63e minuut 2-0. In de 67e minuut kwam SEC terug. Uit een voorzet van Jeroen de Wolf kon Antek Wojtkavska 2-1 scoren. De wedstrijd werd harder en hierdoor werden er 2 spelers van SEC uit het veld gestuurd. Soest maak te hier goed gebruikt van en wist 5 minuten voor tijd de stand op 3-1 te brengen. Dit was tevens de teleurstel lende eindstand. Uitslagen SEC-jeugdwedstrijden za terdag 5 maart 1983. A-Junioren S.O. Soest A2-SEC Al 3-1 WZ'49 A2-SEC A2 0-5 B-Junioren SEC Bl-Limvio Bl 5-0 SEC B2-Soest B4 2-2 C-Junioren SEC Dl-Hooglanderveen Cl 0-1 WZAC6-SECC2 7-4 D-Pupillen Hoevelaken Dl-SEC Dl 0-1 SEC D2-VVZA D4 2-2 WZAD7-SECD3 0-6 SEC D4-Spakenburg D4 0-5 E-Pupillen Achterveld E1-SEC E1 0-3 SEC E2-KVVA E4 1-1 F-Pupillen WZ'49 F1-SECF1 0-4 De Glind Fl-SEC F2 1-0 Amersfoortse Boys F3-SEC F3 0-9 Wedstrijdprogramma SEC-jeugd za terdag 12 maart 1983. A-Junioren 15.00 uur SEC Al - Limvio Al 15.00 uur Hooglanderveen A2-SEC A2 B-Junioren 15.00 uur Achterveld Bl-SEC Bl 15.00 uur SEC B2-VVZ 49 B2 C-Junioren 13.45 uur SEC Cl-WZA C3 13.45 uur SEC C2-KVVA C3 O-Pupillen 13.00 uur SEC Dl-WZA Dl 12.00 uur SEC D2-Hoogland D2 12.00 uur Roda D4-SEC D3 12.00 uur WZA D9 - SEC D4 E-Pupillen 11.00 uur SEC El-IJsselmeervogels E2 12 00 uur WZ 49 E2-SEC E2 -Pupillen 11.00 uur SEC Fl-KVVA Fl 12.00 uur SEC F2-CJW F2 12.00 uur KWA F5-SEC F3 tmt M speelde wedstrijden leverden 15 over winningen, 5 gelijke spelen en 5 neder lagen op. Vooral de 3 overwinningen bij de F-pupillen laten zien, dat ook de toe komst bij de jeugd er goed uitziet. De uitslagen waren als volgt: A-Junioren: Soest 1-D.W.S. 1 2-2 Soest 2 - SEC 1 2-1 T.O.V. 2 - Soest 3 0-2 B- Junioren: Quick 1 - Soest 1 1-2 Soest 2 - Hoogland 2 2-1 Soest 3 - De Posthoorn 1 2-0 SEC 2-Soest 4 2-2 C-Junioren: T.O.V. 1 - Soest 1 0-5 Soest 2 - Baarn 2 3-1 Roda '46 3 - Soest 3 1-3 Soest 4 - A.P. W.C. 3 0-4 V.V.Z.A. 7 - Soest 5 2-4 D-Pupillen: Hoogland 1 - Soest 1 1-2 Soest 2-T.O.V. 1 3-0 Achterveld 1 - Soest 3 i-i Soest 4 - Eemdijk l 6-0 IJsselmeervogels 6 - Soest 5 7-0 Soest 6 - Hoogland 6 1-4 E-Pupillen: Quick 1 - Soest 1 1-1 K.V.V.A. 3-Soest2 3-0 Soest 3 - Roda 5 0-0 F-Pupillen: A.P.W.C. 1 - Soest 1 0-1 Soest 2 - Baarn 3 7-0 Soest3-K.V.V.A. 4 1-6 K.V.V.A. 5 Soest 4 0-2 Voor a.s. zaterdag zijn de onderstaan de thuiswedstrijden vastgesteld A-Junioren: Soest 1 - B.V.C. (vriendschappelijk) Soest 2 - Hooglanderveen 1 C-Junioren: Soest l - Baarn 1 Soest 2 - Limvio 1 D-Pupillen: Soest 1 - K.V.V.A. 1 Soest 3 - IJsselmeervogels 2 Soest 4 - C.J.V.V. 2 Soest 5 - Hoogland 4 Soest 6 - IJsselmeervogels 7 E-Pupillen: Soest 2 - Quick 3 F-Pupillen: Soest 4- V.V.Z. '49 2 De Pijnenburgcross Traditioneel liepen de S.O. Soest-voet- ballers de Pijnenbrugcross om de wis selbekers. Bij de C-junioren legde Ad Beijer voor de 4e maal in successie be slag op de beker, bij de D-pupillen Jeroen Beenen voor de 2e maal en eveneens voor de 2e maal won Ferenc Kleinegris de E-beker. Ziekenfondsvervoer Rolstoelvervoer Groepsvervoer Trouwrijden Dag- en nachtservice. Op vertoon van 65 pas 10% korting. Op vrijdagavond 11 maart a.s. wordt in de Hees-kantine aan de Kooiweg weer een bingo-avond gehouden. Er zijn veel schitterende prijzen beschik baar. Leden, donateurs en iedereen die Hees een warm hart toedraagt zijn van harte welkom. zaterdag 12 maart wz 16.15 uur CSV Vitesse 3 - VVZ 4 13.00 uur SDVB 8 - VVZ 7 Dames 14.30 uur Veensche Boys - VVZ SEC 14.30 uur Altius 7 - SEC 3 Hees Geen wedstrijden SOESTERBERG Geen wedstrijden Zondag 13 maart 11.15 uur Soest 4 - Achterveld 2 12.00 uur Argon 5 - Soest 5 11.30 uur Olympia 5 - Soest 6 14.30 uur Soest 7 - SDO 6 11.45 uur Soest 8 - Quick 11 11.30 uur HVC 6 - Soest 9 14.00 uur KWA 10 - Soest 10 11.45 uur Soest 12 - BFC 8 9.30 uur Soest 13 - Actif 16 9.30 uur Soest 14 - Delta 5 SEC 11.30 uur WZA 2 - SEC 3 11.30 uur Roda 4 - SEC 4 11.30 uur Hoogland - SEC 6 SOESTERBERG 11.15 uur APWC 3 - Soesterberg 2 11.30 uur Soesterberg 6 - St. Boys 7 14.30 uur SCH 9 - Soesterberg 7 Dames 12.00 uur 's-Graveland - Soesterberg

Soester Courant | 1983 | | pagina 15