Hongaarse handelsdelegatie bij Van Dam Super op bezoek BYÖUTERIEEN 1 mid Pub 50 Jaar geleden in Soest Bussums Kamerkoor in Koffieconcert De Borg Natuurwandeling rond Kasteel Groeneveld Algemene Bond van Ouderen M SOESTDIJK BRUIDSREPORTAGE FOTO HERMAN VAN DAM GEMEENTE vraagt uw aandacht voor: Commissie voor de beroepschriften Raadsvergadering Te koop een opzichter - chef vervoer (m/v) Hongaarse Weekvan 17 tot 24 april bij TIFFANY v. Weedestraat 52 - Soest CAFÉ-RESTAURANT BRUILOFTEN PARTIJEN RECEPTIES Vleesverkoop ZE ZIJN ER WEER IN 10 NIEUWE KLEUREN w Rumnor Z/ Bumper V-hals pullovers f29.75 vrijetijdskleding z 7 april 1933 5 SiM'strr Courant van woensdag 30 maart 1983 5 De voorzitter van de commissie voor de beroepschriften maakt, ter uitvoe ring van artikel 9 van de Verordening op de commissie voor de beroep schriften. bekend, dat op 6 april 1983 te 14.30 uur in de commissiekamer van de dependance van het gemeentehuis. Steenhoffstraat 2. alhier een open bare vergadering van de commissie zal worden gehouden, waarin de vol gende zaken aan de orde komen 1. beroepschrift van de heer J. van Vulpen tegen de weigering vrijstelling bouwverordening en woonvergunning ex artikel 55 Woningwet 2. beroepschrift van mevrouw R. A. Overgoor-Hofslot tegen de weigering vrijstelling bouwverordening en woonvergunning ex artikel 55 Woning wet. De eerstvolgende raadsvergadering wordt gehouden op donderdag 21 april om 19.30 uur in het Griftlandcollege aan de Noorderweg. U bent van harte welkom op deze openbare vergadering. De agenda vermeldt de volgende punten: Voorstel tot het nemen van een voorbereidingsbesluit voor de wijk Apollo. Voorstel tot het vaststellen van een verordening tot wijziging van de bouwverordening. Voorstel tot wijziging van de verordening onroerend-goedbelastingen. Voorstel tot a. het vaststellen van een nieuwe verordening op de keuringsdienst van slachtdieren en van vlees in de gemeente Soest; b. intrekking van de aanwijzing als tak van dienst en de verordening op het beheer van het openbaar slachthuis: c. intrekking van de verordening slachthuisrechten. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet ten behoeve van het vertrek met F.L.O. van de heer Groart en het openstellen van de daar door ontstane vacature. Voorstel tot het wijzigen van de gemeente-begroting in verband met de vervanging van surveillance-auto's ten behoeve van de politie. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet ten behoeve van het bouwrijpmaken van de winkelpool "Soest-Zuid", voor het bouw- en woon- rijpmaken van het plan "Beetzlaan" voor de aanleg/reconstructie van het kruispunt Clemensstraat-Koningsweg-Vrijheidsweg. Voorstel tot het uitnemen van gronden uit het grondbedrijf in verband met de beëindiging van de exploitatie van complex 19 "Industrieterrein Soesterveen". Voorstel tot het uitnemen van gronden uit het grondbedrijf in verband met de beëindiging van de exploitatie van complex 45 "De Gouden Ploeg", Voorstel tot het uitnemen van gronden uit het grondbedrijf in verband met de beëindiging van de exploitatie van complex 24 "Steenberghe". Voorstel tot het garanderen van rente en aflossing van een door de Stich ting Nederlandse Centrale voor Huisvesting van Bejaarden ten behoeve van het Bejaardencentrum Molenschot te sluiten geldlening. Voorstel tot uitgifte van grond in erfpacht/verlening zakelijk recht van opstal op gronden gelegen aan de Wieksloterweg O.Z plaatselijk bekend nrs 31 t/m 41 aan de heer C. G. van Blokland en 5 anderen. Voorstel tot verkoop van een perceeltje grond bij de flat "Honsbergen" aan de N.V. Levensverzekeringsmaatschappij "De Nederlanden van 1870" te Amsterdam. Voorstel tot verkoop van een perceel grond bij de woning Birkstraat 53 te Soest, een perceel grond aan de Weegbreestraat te Soest, perceel Kerk straat 50. perceel Nieuweweg 93. woning Soesterbergsestraat 137 en per ceel Verlengde Kolonieweg 16. De stukken die op deze agenda betrekking hebben liggen ter inzage in het gemeentelijk INFOrmatiecentrum. De gemeente Soest biedt bij inschrijving te koop aan: De vrijstaande woning Den Blieklaan 52, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie G, nummer 7056 (ged.groot ongeveer 565 m2. De woning verkeert in goede staat van onderhoud. Het object is te bezichtigen op woensdag 13 april 1983 van 11.00 tot 12.00 uur. De inschrijving staat open van 7 april tot en met 18 april 1983. Inschrijfformulieren, alsmede nadere inlichtingen terzake zijn verkrijg baar bij de afdeling grondzaken van de dienst gemeentewerken van Soest, Lange Brinkweg 77. dagelijks van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. Bekendmaking van de inschrijving zal plaatsvinden pp dinsdag 19 april 1983 in het gebouw van de dienst gemeentewerken. Lange Brinkweg 77 te Soest om 16.30 uur. Bij de afdeling reiniging en vervoer van de dienst gemeentewerken kan wegens vervroegd uittreden van de huidige functionaris wor den geplaatst: Algemene informatie De afdeling bestaat uit 35 medewerkers en beschikt over een wagenpark van 21 voertuigen. De aan te stellen functionaris zal worden belast met de voorberei ding en begeleiding van de werkzaamheden van de afdeling reiniging en vervoer. Functie-informatie de dagelijkse leiding, planning en organisatie van de vervoersdienst deveegdienst ongedierte bestrijding gladheidsbestrijding schoonhouden riolering administratieve verwerking van de bedrijfsgegevens in voorkomende gevallen - tijdens ziekte en verlof - vervangen van de hoofdopzichter. Salariëring Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring van f 2.256,- tot f3.375,- per maand. Functie-eisen diploma MTS werktuigbouwkunde of een gelijkwaardige op leiding organisatorische en leidinggevende capaciteiten goede contactuele en redactionele vaardigheden bij voorkeur ervaring met soortgelijke werkzaamheden diploma OPOR (opzichter) en/of SVO B strekken tot aan beveling. Een vertegenwoordiging van het personeel zal bij de selectie procedure worden betrokken. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. Telefonische inlichtingen kunnen overdag worden verkregen bij het hoofd van de afdeling reiniging en vervoer, de heer M. C. Pijl, tel.:02155-13241. Schriftelijke sollicitaties aan Burgemeester en wethouders, Post bus 2000, 3760 CA Soest, binnen 10 dagen na publicatie onder vermelding van vacaturenummer 83-04. INFORMATIES: INFOCENTRUM, STEENHOFFSTRAAT 9a, TELEFOON 02155 - 22555. OPEN MAANDAG t/m VRIJDAG VAN 10.00 12.30 - 13.30 - 17.00 UUR In verband met de voorbereidingen voor een in de week van 17 tot en met 23 april bij Van Dam Super te houden "Hongaarse Week" bracht een delega tie van de Hongaarse ambassade in Den Haag vorige week woensdag een bezoek aan de bekende Vivo-super markt aan de Wiardi Beekmanstraat. De delegatie stond onder leiding van de heer J. Mankovics, de handelsattaché, en bestond verder uit de heren A. Ver- mes, G. Csabonyi en J. Vèer, de laatste in zijn hoedanigheid van directeur van de Nederlandse vestiging van de Hon gaarse luchtvaartmaatschappij Ma- lév. Bij Van Dam Super werden zij ontvangen door de heer J. A. A. van Dongen, bedrijfsleider, en de heer W. van Dam zelf. Tijdens de korte maar genoeglijke bij eenkomst gaf de heer Mankovics een beknopte uiteenzetting over Hongarije zelf, over de toeristische mogelijkhe den die het land biedt en over de han delsbetrekkingen tussen Hongarije en Nederland. Ofschoon niet een van de landen die de meeste toeristen uit Ne derland trekken, is Hongarije de laatste jaren toch steeds meer in de belang stelling komen te staan. Vorig jaar be zochten meer dan 60.000 Nederlanders het land, en het aantal vertoont een ge stadig stijgende lijn. De handelsbetrekkingen tussen beide landen zijn nog niet zo omvangrijk, en de Hongaarse delegatie toonde zich dan ook zeer ingenomen met het initia tief van Van Dam Super om een aantal levensmiddelen die in het land worden voortgebracht onder de aandacht van het publiek in Soest en wijde omgéving te brengen. Ongeveer 200 Hongaarse firma's werken samen om ook de Ne derlandse consumentenmarkt hun ar tikelen af te zetten, en zij ondervinden daarbij de onontbeerlijke steun van de handelsvertegenwoordiging bij de ambassade. Behalve de vanouds bekende Hongaar se goulash (die overigens in het land zelf vrijwel uitsluitend als soep wordt gegeten) heft het land een scala aan in teressante produkten te leveren. Bij Van Dam Super zal daaraan in de Hon gaarse Week uiteraard de nodige aan dacht worden besieed. ZO zijn er Hon gaarse paprika (in poedervorm), ho ning (vooral de Hongaarse acaciaho ning is wereldberoemd) en conserven Foto: Goos van der Wilt V.l.n.r. de heren Vermes, Mankovics en Csabonyi van de Hongaarse handelsvertegenwoordiging; rechts van hen de heren Van Dongen en Van Dam van Van Dam Super. Op zondag 10 april a.s. organiseert De Borg een koffieconcert waarbij het Bussums Vrouwenkamerkoor op treedt, o.l.v. Hans Lichtenstein. Voor de pauze hoofdzakelijk een Brahms- programma: Opus 44 Vier Lieder, duet ten en 5 Zigeunerlieder. Na de pauze enkele Franse nummers, o.a. van de dirigent zelf, als uitsmijter het Katten duet van Rossini en tot slot de Ibe rische Suite van Zoll, m.m.v. 2.slag werkers. Deze zullen samen ook een improvisatie slagwerk voor hun re kening nemen. Eén van de jonge conservatoriumleer lingen is de Soester Hildo Flierman. Verder medewerking van de fluitiste Elske Luloffs, verbonden als docente aan de Muziekschool Gooi-Noord. Zij speelt zowel een barokke als moderne compositie met Marcus van der Heide, die ook het koor begeleidt. De dirigent van het koor is een rasmusicus, die in de dertiger jaren de beroemde tenor Richard Tauber begeleidde en toen naar Nederland kwam, waar hij na de oorlog docent aan verschillende Con servatoria werd en wel als leider van de Operaklassen, voor orkestdirektie en lied-interpretatie. In 1978 werd hij de bezielende dirigent van het Bussums Kamerkoor, dat tot een harmonieus ge heel uitgroeide en telkenjare in het Gooi en omstreken zeer geslaagde con certen geeft. Het concert wordt gege ven in de theaterzaal van dorpshuis De Borg op zondag 10 april om 12.00 uur. Toegangsprijs: 2,50 (incl. een kof kof fie). Kinderen gratis, crèche geopend. Zondag a.s. 10 april begint om 14.00 uur vanaf de parkeerplaats van Kasteel Groenevelt in Baarn weer de maande lijkse natuurwandeling onder leiding van natuurgidsen van het Instituut voor Natuurbeschermingseducatie IVN, Afd. Eemland. De wandeling gaat die middag naar de bekende reigerkolonie, maar in hoofd zaak ziet men wat er te bespeuren valt van het nu al weer weken oude voor jaar. Bomen beginnen nu al uit te lo pen, de voorjaarsbloeiers komen in knop en ook de vogels hebben het voor jaar in de kop. Een goede gelegenheid om weer eens de natuur in te trekken. Sommige loofbomen zoals eik en berk bloeien al. vroeg in het voorjaar nog voordat er bladeren zijn gevormd. Waar schijnlijk zijn de bloemen van deze bo men u nog nooit opgevallen en dat is ook geen wonder. Zulke bomen hebben heel kleine vrouwelijke bloemen en lange mannelijke bloemen. De laatste produceren elk vele duizenden stuif- meelkorrels, die door de wind worden weggeblazen waarna een deel terecht komt op de stampers van de vrouwe lijke Dloemen, waaruit later de beken de eikels en beukenoten groeien. Het is natuurlijk wel belangrijk dat de wind vrij spel heeft tussen de takken en daarom vindt de bloei al plaats voordat de bladeren verschijnen. Ook een aan tal kruidachtigen uit het bos groeit en bloeit voordat de bladeren aan de bo men komen. Alleen in het vroege voor jaar is er voor dit soort planten als speenkruid en bosanemoon genoeg licht onder de bomen. De vogels zijn in het voorjaar op hun drukst. De woongebieden of territoria zijn verdeeld, de paartjes zijn gevormd en een aantal vrouwtjes zit al op de eie ren. Ondertussen zijn de mannetjes druk bezig hun gebied af te schermen tegen soortgenoten, die proberen de rechtmatige eigenaars van hun plaats te verdringen. Imponeren door middel van gedrag en zang is hiervoor een goe de methode, vandaar dat er juist in deze tijd van het jaar zoveel vogelge luid te horen is. Dit alles: bomen, kruiden en vogels zult u zien tijdens de IVN-wandeling op 10 april. Het vertrekpunt is met duide lijke IVN-borden gemarkeerd. BART KOOY Vredehofstraat 6 Telefoon 12525 Voor uw In oud-hollandse stijl ingerichte zaal Donderdagmiddag om twee uur zal aan het slachthuis verkoop van vlees plaatsvinden aan alle houders van kaarten. Op 29 maart werd in het dienstencen trum Honsbergen de voorjaasverga- dering gehouden. De voorzitster heette de vele aanwezigen hartelijk welkom. Zij schatte dat ongeveer 12% van het ledenbestand aanwezig was. Het spe ciaal daartoe uitgenodigde gemeente raadslid mevrouw Blommers vertelde één en ander over de stand van zaken met betrekking tot de ziekenhuisvoor ziening van Soest, waardoor de indruk kon worden weggenomen dat de dis cussies over nieuwbouw tot stilstand waren gekomen. De pleitbezorgers we ten nog steeds de zaak onder ogen van de autoriteiten te brengen. Het jaarverslag over 1982 vermeldde een ledental van 684. Dit lijkt erg mooi, maar Soest telt zeker 5000 personen, die zich bij de Anbo zouden kunnen aansluiten. Ledenwerving blijft nood zakelijk, gezien de doelstelling van de Anbo. Aan de ene kant belangenbe hartiging, dus het opkomen voor de be langen van ouderen als huisvesting, ge zondheidszorg, verkeer, leefmilieu, in komen. De tweede pijler is het sociaal- culturele werk, de recreatie. Dit laat ste komt tot uiting op de wekelijkse so ciëteitsmiddagen en de jaarlijkse va kantieweek- en dagtochten. Onder de aanwezigen was ook het oud- gemeenteraadslid de heer Pieren, die doende is een aparte afdeling Soester- berg op te richten. De Anbo telt lande lijk 200.000 leden verdeeld over 500 af delingen en is bovendien aangesloten bij het Cosbo Centraal Orgaan Samenwerkende Bonden van Ouderen in Nederland en de Ned. Federatie voor Bejaardenbeleid. Financieel is de afdeling gezond; de penningmeesteresse werd gecompli menteerd voor haar zorgvuldig bijge houden administratie. Onder de aandacht werd gebracht, dat de Soester Anbo begonnen is met het instellen van een spreekuur op de vier de dinsdag van elke maand in hel dienstencentrum Honsbergen van 11.00 tot 12.00 uur. Hier kan men informatie inwinnen of zich laten inschrijven tot lid. Hierna sloot de voorzitster de verga dering. aan te bieden. Ook de vermaarde Hon gaarse wijnen verdienen de aandacht. Naast het over de hele wereld bekende "Stierebloed", een fonkelende, diep rode wijn, is er een hele reeks van uit stekende wijnen afkomstig uit Honga rije. En zeker niet in de laatste plaats moet de beroemde "salami" (die overi gens niet altijd knoflook hoeft te be vatten) worden genoemd. Super Van Dam zal uit het uitgebreide aanbod een keus doen. die tijdens de Hongaarse Week aan het publiek wordt gepresenteerd. Bovendien zal ook op andere wijze de aandacht worden ge vraagd voor het "land van de poeszta", door middel van brochures, folders, muziek en allerlei informatiemateriaal. Tijdens de week wordt de supermarkt enigzins "op zijn Hongaars" aange kleed en zal Hongarije op verschillende manieren in het brandpunt van de be langstelling komen te staan. De "Hongaarse Week komt o.m. tot stand in samenwerking met drie Hon gaarse exportbedrijven: Monimpex (wijn, honing, paprika). Hungrofruct (conserven) en Terimpex (salami, etc.). w KLEUREN ni4| ■r p v. Weedestraat TT tel.12424 Soest i Verkiezingsvergadering der S.D.A.P. Donderdagavond om 8 uur hield de afdeling Soest de S.D.A.P. haar eerste verkiezingsvergadering in de groote zaal van Hotel 'Eemland', welke geheel gevuld was. Langs de wanden waren doeken bevestigd waarop geschilderd was: 'Ontwapening. Medezeggenschap in het bedrijf, Verkorte arbeidstijd en Werkloozenzorg', de leuzen waarmede de cam pagne wordt begonnen. Voor de opening der vergadering werden door de heer Lancker strijdliederen op de piano ten gehoore gebracht en klonk zoo nu en dan de 'Internationale'-zang. De voorzitter der afd. roept namens het bestuur allen het welkom toe en is zeer verheugd over de groote opkomst. Telde de afd. bij de Gemeenteraadsverkie zing 50 leden, thans is dat getal 150 en ook is dit het geval in de moderne vakbeweging; overal is groei waar te nemen, zoodat met moed en ver trouwen de verkiezings-campagne wordt gevoerd. Daarop wordt het woord verleend aan den spreker Igr. Dr. J. Th. v. d. Waerden te Am sterdam, lid van de 2e Kamer S.G. Spreker constateert dat overal in de provincie Utrecht en ook over het heele land buitengewoon warme belangstelling is voor de verkiezingen. Hier in Nederland komt men oppervlakkig gezien in de war; waren er bij de vorige verkiezingen 35, thans zijn er 53 partijen, groote en kleine, maar de strijd gaat in hoofdzaak bij allen tegen de S.D.A.P. Maar deze partij laat zich niet op zijde zetten; haar strijdpositie gaat in de goede richting. Sprekende over de programs der partijen richten allen zich naar het nationalisme en zag men nog nooit zooveel conservatisme. Alle groote partijen zoeken ,,de grote man" om het parlement desnoods achteruit te zetten. Eén is er en die is voor de A.R., Colijn. De S.D.A.P. voert den strijd om te behouden en te versterken de demo cratische volksinvloed. Elke partij is aangestuurd op het fascisme en ook in de groote politieke partijen is dit aan het toenemen. In Duitsch- land ziet men de gevaren van het fascisme, het derde rijk onderdrukt daar, er is verwildering en geen vrijheid van drukpers. In Midden Europa gaat het eveneens zoo. Overal wordt de crisis na 1929 sterk gevoéld en ook hier verergert dagelijks de economische positie, overal is onzeker heid. Nu komt de vraag naar voren: waarom stuurde de Regeering de Ka mer flaar huis? Niet omdat het bezuinigingsonderwerp werd afgestemd, groot 5 ton, want er lag een wetsontwerp klaar van 10 millioen voor weeldebelasting, maar wel vroeg die Regeering nog, helpt ons even om er 22 wetsontwerpen nog door te halen. De beweegreden waarom zal spr. uiteen zetten. Bij de vorige verkiezing al had rechts 53 zetels, kon geen christelijk kabinet in elkaar worden gespijkerd en kwam een extra parlementair kabinet tot stand en nu deed zich telkens het geval voor dat reactionaire voorstellen kelderden, wat onder r.k. en Christel. Arbeiders ontstemming bracht, zoodat het vertrouwen in de leiders zoek raakte. Onder het proletariaat was overal ontstemming. Op de vragen van de S.D.A.P. gaf de regeering geen antwoord, haar werkloozensteun was niet voor elkaar. De belasting-politiek werd opgedreven om 10-tallen millioenen uit te geven voor het militarisme, want de 3e kruiser moest er komen. Tegen de loonsverlaging werd krachtig actie gevoerd; op 8-ll-'32 had een groote betooging daarentegen plaats in Den Haag, waarbij 90.000 personen medeliepen. En nu was men bang voor de verkiezing in den zo mer van '33 en verborg zich achter het rookscherm van de daden der muiterij en zond de Kamer weg. Nederland is geen militaristisch volk, maar toch spreekt op elke vergadering elke afgevaardigde van de S.D.A.P. over de muiterij op de Zeven Procincien en over de wandaad door de regeering gepleegd; het was een uitbuiten door geweld. Wij S.D.A.P.-ers wisten wel dat deze wilde staking op niets zou uit- loopen. In 1931 is in Engeland iets dergelijks gebeurd, maar daar ging de Regeering met degenen die muiten wilden spreken en daar kwam de zaak voor elkander. Hier wilde de Regeering niet met hun spreken. Colijn gaf ten antwoord,als zij zich niet overgeven schiet er dan maar een torpedo op af" en dat geschiedde. En nu gaat men overal huldigen de Prins van Oranje, de modelmuiter in Ne derland, die geëerd wordt en de andere muiters gevangen. De Prins ver zette zich tegen het wettig gezag; de muiters in Indië tegen de loonsverlaging, de Prins ging niet in tegen Philips n, maar tegen zijn slechte raadgevers. Ook heeft Nederland altijd een rol gespeeld tegenover Indië, zij heeft het volk politiek onmondig gemaakt. De taak der S.D.A.P. is om de verantwoor delijkheid der arbeiders op politiek en economisch terrein vast te stellen. Het kapitalisme is de schuld der werkloosheid, van den oorlog van 1914-1918 enz., en daarom komen wij zonder socialisatie nooit uit de misère, daar mechanisatie en rationalisatie toeneemt. Ofschoon er een teveel is van alles wordt groote armoede geleden. Ook de paus valt in zijn encycliek de kapitalisten aan en de jonge priesters strijden met de arbeiders mede; zij zullen in de S.D.A.P. hun bondgenooten vinden; de strijd van het fascisme is fel. Jammer is het dat S.D.A.P. nu alleen staat; de Vrijzinnig Democraten hopen op een Ministerzetel en zijn omgewerkt. Het gaat er om socialistische producten te verkrijgen voor het kapitalisme. De oude Maatschappij gaat onder uit haar schoot groeit het socialisme (daverend applaus Nadat een tweetal vragen waren gesteld, ging men kalm uiteen. Opgewekt werd door den praeses om lid te worden van de partij en vooral te stemmen op de S.D. A.P.-lijst. De praeses bedankt den spreker voor zijn betoog. Diefstal. Door den heer E., eigenaar van de dropfabriek aan de Kerkstraat alhier, is bij de politie geklaagd, dat er, vooral des Zondags, door baldadige jeugd drop uit de fabriek werd ontvreemd. Nu j.1. Zondag miste hij zelfs een kistje waarin niet minder dan 10 K.G. drop was geborgen. Bovendien lieten de jongens het raampje, waardoor ze naar binnen kwamen, open staan. De vochtige lucht had des nachts hierdoor gelegenheid naar binnen te stroomen, met het gevolg, dat de aanwezige voorraad drop vochtig en daardoor waar deloos werd. De politie heeft ijverig gespeurd, met het resultaat dat de daders zijn gevonden. Proces verbaal werd opgemaakt. Verdwaald Zaterdagmiddag is door een automobilist op het politiebureau alhier gebracht een vierjarig meisje, dat later bleek uit Bussum afkomstig te zijn en ge naamd Rieka G. Het heeft de politie heel wat moeite gekost gewaar te worden waar het kind woonde. Huilende kon ze zich moeilijk ver staanbaar maken of zeggen waar ze woonde. De automobilist had het kind opgenomen in de omgeving van Laren en was er mee doorgereden naar Soest. Later is het door den vader afgehaald. Dansclub 'Bosch en Duin' Maandagavond werd in de groote zaal van genoemd hotel het laatste soiree in dit seizoen gegeven, waar een geanimeerde stemming was. De band van Johnny Hopman deed zijn uiterste best, de accordeon speler C. van Steensel gaf een extra nummertje ten beste. De leider der club, de heer Johnny Hopman uit Zeist zorgde voor de nodige af wisseling in het dansprogramma. Om de pret op te voeren, kregen de heeren en dames mooie mutsen, terwijl elk een leuke clown als teeken van zijn (haar) waardigheid droeg. De zaal was met een keurige lintversiering in diverse kleuren opgefleurd, waartusschen diverse figuren van dieren waren opgehangen. Onder het dansen door droegen de leden iets voor, wat in den smaak viel, terwijl de Yo-Yo-wedstrijd, prijsdansen en enkele Soester volksdansen het geheel aanvulden. Alles bijeen genomen een uitstekend geslaagd eind-soiree. Velen zullen al weder haken naar het volgende seizoen. De gérant doet alle moeite om het zijn bezoekers naar den zin te maken. PRAAMGRACHT5 - SOESTDIJK TEL. 02155-17552

Soester Courant | 1983 | | pagina 5