SEC nu op gedeelde onderste plaats J Gelijkspel voor SEC zaterdag Soest en UW in evenwicht: 0-0 S.O.Soest - D.O.S.V. 5-0 Soest B-l kampioen Kaarten om" klaverjaskampioenschap van Soest ZATERDAGVOETBAL ZONDAGVOETBAL Hees wint simpel van Cobu Boys met 4-2 ZATERDAGVOETBAL SEC - s Graveland: 1-1 SEC - zondag II blijft in Res. 3e klasse KNVB Revanche voor dames Knickerbockers HONKBAL Vrijdag 6 mei Soeütrr Courant van woensdag 27 april 1983 19 _KC speelde "'««lopen zaterdag in Maartensdijk tegen S.V.M.-Boys. Het «rl een wedstrijd, die vrijwel gelijk tpging en de 1-1 eindstand was dan ook (je enig juiste. iv.M.-Boys nam in de eerste helft na ♦ngeveer een kwartier het initiatief Tan SEC over en tussen de 15e en 30e mi nuut ontstonden wat kansen voor de bloeg uit Maartensdijk. Een enorme knal van Dik Donselaar eindigde op de lat en een goede kans voor Bert Vink werd gestopt door Wim van de Veen. pe aanvallen van SEC waren ook niet ongevaarlijk, want Bert Holwarda al- Jeen voor doelman Koops gekomen, zag zijn inzet net naast gaan en een (enorme knal van Piet van Hunen ein digde eveneens op de lat. Rust 0-0. In de tweede helft was Victor Witte vervangen door Wil Leegwater. De tweede helft speelden beide ploegen op de aanval en zo ontstond er een aan trekkelijk duel, dat alleen ontsierd werd door de wat warrige leiding van scheidsrechter Goes. Zo ook in de 25e minuut, toen hij na een onschuldige overtreding van Henk van Essen de bal op de stip deponeerde tot verbazing van vriend en vijand, die vonden dat het eigenlijk een kadootje was. Dik Donselaar liet vanaf elf meter Wim van de Veen kansloos. SEC ging over tot meer pressie en dat leidde al snel tot de gelijkmaken, want het was Bert Holwarda, die een fout in de SVM-ach- terhoede goed afstrafte en van afstand inschoot, 1-1. Bij SEC werd de geblesseerd geraakte Gijs Egbers in de slotfase nog ver vangen door Jos Holthaus, maar in de stand kwam geen verandering meer. Op maandag 2 mei speelt SEC zijn laatste competitiewedstrijd tegen Sperwer. Definitief is nu bekend, dat August Nahumury voor het komende seizoen de nieuwe trainer zal worden bij SEC- zaterdag. Met een eerste helft waarin UW veel sterker en gevaarlijker was dan Soest en een tweede helft waarin Soest de meeste kans op scoren had, hielden beide ploegen elkaar in een redelijke wedstrijd volkomen in evenwicht. Ze waren dan ook beide tevreden met de beginsiand als einduitslag. Soest tpgon met nagenoeg dezelfde op stellint als vorige week, waarbij Henk van /ech was ingezet voor Anton Vughtl (ribblessure) en Peter van de Berg koven verwachting toch in de ba sis opstelling stond (enkelblessure). De eefste minuten waren een ware be- zoekiig voor de veel mistastende Soes- ter achterhoede, waarin zoveel fouten werdin gemaakt dat de UW-spitsen een toortdurende bedreiging konden vormen. Het was ,,te danken" aan de falenle Utrechtse voorwaartsen en aan lét zekere sublieme ingrijpen van de excellerende doelman Gé Schimmel dat cfe Utrechters niet op voorsprong kondm komen. Ondanks het in de eerste helft getoonde veld-iverwicht was het niet zó dat Soest op alle fronten de mindere was. Integindeel: Soest kreeg ook scorings kansen en al gauw was duidelijk dat wie ^en goal maakte de winnaar zou worden. De druk was op het Soest-doel vocrilsnog groter dan op het UW-- dod, maar daar waren de foutieve pas set, vooral op het middenveld van Sojst met een ver beneden de maat blij- veide Peter Visee, debet aan. Kleine kaïsen waren er overigens wel, ook v<or de Soest-aanvallers. Ut een corner via Peter Visee zette Mirtin Langbroek, deze zondag weer zier verdienstelijk spelend, te zacht in, z(dat de bal nog van de doellijn ge- hiald kon worden. Aan de andere kant sjrongen de Utrechters zó slordig met hui kansen om dat het te betwijfelen vel wie nu recht op een doelpunt had. Ii de 26e minuut bracht een kopbal van dt Soest voorwaartsen een unieke kins: de bal werd met de hand gestopt ei scheidsrechter Korf, die goed leid- gaf een strafschop, ïeter Visee, zijn falende eerste helft bekrachtigend stuitte op de attent reage rende doelman Staal. Na rust werd wellicht onder invloed van de ferme woorden van de schei dende trainer Jan van Renswouw de strijd wat meer in Soest-voordeel be slist. Alleeneen doelpunt bleef nog uit. Al vlot wisselde Jan van Renswouw de niet imponerende Henk van Asch voor Anton Vugts en dat bracht toch wat meer leven op het middenveld. De aan vallen van Soest waren wat levendiger van opzet en uit een voorzet van de niet voluit spelende Huub Koppel kopte Martin Langbroek op de paal. Soest kreeg naarmate de wedstrijd vorderde steeds meer grip op de strijd en nam tenslotte door de krachteloos heid van de UW-aanvallers geheel het heft in handen. Uit een corner kon o.a. Arjan Schipperen zo'n inzet geven dat doelman Staal een katachtige sprong moest maken om de bal uit de krui sing te plukken. Aan de andere kant maakte doelman Gé Schimmel zo'n goede indruk dat de Utrechters het schieten verzakten en zo hield Gé zijn doel schoon. Ook viel het op dat Peter Visee zijn fouten 'van de eerste helft wilde goed maken. Dat resulteerde in een alles be heersende en goed pass-ende tweede helft waardoor zijn "totaal" op 'n ruime voldoende kwam. Hij scoorde zelfs het enige doelpunt in de wed strijd, maar dat werd al of niet terecht wegens buitenspel afgekeurd. Al met al geen grootse wedstrijd, waarin toch, bij vlagen goed voetbal was te zien. Zondag a.s?. speelt Soest de laatste competitiewedstrijd thuis. Wellicht zullen de scheidende eerste-elftal- spelers dan nog één keer hun klasse be wijzen en kan er nog redelijk voetbal verwacht worden op de Bosstraat- Oost. Dan nemen spelers als Huub Koppel Martin Langbroek, Richard en Peter Visee„(allen buiten Soest wonend intus sen) en Uood óld Anton Vugts (stopt, en wordt trainer bij S.O.Soest!) af scheid. Vlammen onder het toeziend- oog van een dankbaar supporters volk, dat is wat hen nog één keer voor ogen staat. Een bezoek aan de Bosstraat Oost is dus zeker de moeite waard. Bet gaat steeds beter met de S.O.Soest- ames. Door de recente overwinningen rijgt het zelfvertrouwen, de tegenstan- «ers worden meer onder druk gezet, letgeen afgelopen zondag weer een •verwinning opleverde. Tanaf het beginsignaal dicteerden de oester dames het spel. Een goede ombinatie tussen Angelique Rauch, )ora de Zoete en Heidi Koelewijn gaf aatstgenoemde de gelegenheid om al nel 1-0 op het scorebord te laten aante- enen. Soest bleef in de aanval, maar och duurde het nog tot in de 25e mi- ïuut voor het tweede doelpunt werd ge scoord. Door een panieksituatie in de D.O.S.V.-verdediging werd het voor rust zelfs nog 3-0. Na rust aanvankelijk eenzelfde beeld: veel scoringskansen maar geen doel punten. Na goed doorzetten van Heidi Koelewijn was het Marinke Buys, die in de 20e minuut de overwinning veilig stelde door 4-0 te scoren. Soest nam wat gas terug, waardoor D.O.S.V, wat kansen kreeg. Deze wer den echter niet benut. Door een slor dige uittrap van de D.O.S.V.-keepster kreeg Heidi Koelewijn de kans om haar tweede doelpunt te scoren en de eind stand op 5-0 te brengen. A.s. zondag wordt op het Soestveld de wedstrijd S.O.Soest - 's Gravenland ge speeld, aanvang 9.30 uur. Internationaal voetbal bij de S.OJSoest- jeugd op 30 april Jarenlang was het Onderling Jeugd- toernooi bij S.O.Soest onderdeel van de Koninginnedagviering. Door de nood zakelijke bezuinigingen is dit onder deel door het Oranje Comité geschrapt. Maar a.s. zaterdag wordt het toernooi toch gespeeld, organisatorisch én financieel geheel voor rekening van S.O.Soest!! In het veld komen de C-junioren, de D- en E -pupillen. In de C-juniorenpoule spelen Barcelona (C-l), A.S. Roma (C-2), Li- verpool (C-3), Bordeaux (C-4) en Stan dard Luik (C-5). In de D-pupiilenpoule spelen Hamburg S.V. (D-l), Benfica (D-2), Real Madrid (D-3), Aberdeen (D-4), Juventus (D-5) en Anderlecht (D-6). In de E-pupillenpoule spelen: Feyennoord (E-l), P.S.V. (E-2) en Ajax (E-3). Het toernooi begint om 12.00 uur en is om ca. 16.00 uur afgelopen. Na eert zwaar seizoen is het Soest B-l dan toch gelukt kampioen te worden. Afgelopen zaterdag moest er gewon nen warden van Hoogland om de kam- pioenstdag te kunnen hijsen. Een gjote supportersschare was mee naar Hoogland getrokken om de jon gens rtoreel te steunen. Dat deed hun kenneljk goed, want vooral in de eerste helft liet Soest goed voetbal zien. Na cal 18 minuten opende Steven Vos de score en brak daarmee tevens de spanniig. De wedstrijd speelde zich hoofdzakelijk af op de helft van Hoog land. Iet een schitterende solo ver grootte! Jurgen Surstedt nog voor rust de voofiprong tot 2-0. na de the wat minder sprankelende Soest- ploeg. Toch zag men kans de voor- sprongVerder uit te bouwen. Het was Jurgen Surstedt, die met zijn 2e doel punt dekand op 3-0 bracht. Soest lijt de teugels wat vieren, waar van Ho<gland dankbaar gebruik maak te en Je achterstand tot 3-1 terug bracht. Soest bespeurde het gevaar en kwam veer opzetten. Paul v.d. Grift zorgle het een mooi doelpunt voor 4-1. Dat ie eindstand door een eigen doel punt 4-£ werd kon de ploeg natuurlijk niet méér deren. Men was de -eerste S.O.Soest-jeugdkampioen van het sei- zoenl982/1983. Ook >ij de overige jeugdploegen goede resutaten. Er waren 13 overwin- ning<n, 4 gelijke spelen en 8 nederla gen. De ulslagen waren als volgt: A-juioren: V.V.,. 1 - Soest 1 Soes2 - Achterveld 1 2-2 S.V.LM. 1 - Soest 3 0-0 B-juforen: Hoojand 1 - Soest 1 Kampioen2-4 Baarn 2 - Soest 2 Roda '46 2 - Soest 3 Quick 4 - Soest 5 C-junioren: Soest 1-K.V.V.A.l Soest 2 - SEC 1 V.V.Z.A. 3 - Soest 3 Soest 4 - De Glind l Soest 3 - Soest 2.(gesp. 20/4 V. V.Z. '49 2 - Soest 4 idem D-pupillen Soest 1 - IJsselm. Vogels 1 Achterveld 1 - Soest 2 Soest 3 - V.V.Z.A. 3 Soest 4 - Hooglanderveen 3 Roda 6-Soest 5 Amsvorde 2 - Soest 6 E-pupillen: Soest 1-C.J.V.V. 1 Hoogland 2 - Soest 2 Soest 3 - Hoevelaken 3 F-pupillen: V.V.Z. '491- Soest 1 Soest 2 - Limvio Roda 5 - Soest 3 SEC 3 - Soest 4 4-1 4-3 7-4 2-0 4-1 0-6 3-1 0-1 5-1 1-2 0-2 2-1 6-1 1-1 2-0 2-3 1-1 1-3 3-0 4-0 0-3 0-9 Sportverslagen en -berichten uiterlijk maandagochtend inleveren aan onze redactie Van Weedestraat 47A. Indien tijdig ingeleverd volgt opname in dezelfde week. Goed leesbare kopij heeft daarbij de voorkeur. Redactie Soester Courant Foto: Goos van der Wilt Hier bleven doelman Hendriksen en Ouwerkerk van Cobu Boys de Hees voorhoede nog de baas. Het bezoekende Cobu Boys had tegen Hees de laatste kans om een plaats in deze afdeling veilig te stellen, en dat was het eerste kwartier ook goed te zien. Cobu Boys ging volop in de aan val. Met drie spitsen werd de Hees defensie op de proef gesteld, maar deze gaf onder leiding van de weer sterk voetballende Tom Jansen en K. v. Essen geen krimp. Hees nam het initatief over en dat re sulteerde in de 28ste minuut in een tref fer. Het was Rob Mooij die goed door ging op een foutieve terugspeelbal; hij kon zodoende 1-0 laten aantekenen. Hees bleef daarna met goed voetbal Cobu Boys op alle fronten de baas. Het creëerde zelfs nog een paar knappe kansen. Zo had Hendrik de Boer pech dat zijn goed ingekopte bal gekeerd werd door het houtwerk. In de 42ste minuut was het echter wel raak. toen uit een voorzet van rechts alles wat Cobu Boys was over de bal heen trapte. Zodoende kon Rob Mooij met een simpele beweging Hees aan een 2-0 voorsprong helpen. Cobu Boys liet in het begin van de tweede helft duidelijk zijn tanden zien en met een alles-of-niets offensief werd Hees onder druk gezet. In de 12e mi nuut was het Ouwerkerk die Cobu Boys weer terug in de wedstrijd bracht: 2-1. Dit was echter maar van korte duur, want Hees trok het spel weer naar zich toe en met snelle combinaties werd het de Boys erg moeilijk gemaakt. In de 26ste minuut werd de doorgebro ken Kees van Dijk in het zestienmeter gebied gevloerd. Toon Jansen kwam naar voren en klaarde het karwei op knappe wijze: 3-1. Hees bleef doorstomen en 10 minuten later lag de bal alweer op de elfmeter- stip: een goed ingeschoten bal van Jan Hoefman was op de doellijn met de handen gestopt door een Cobu Boys verdediger. Jan Hoefman nam zelf de toegekende strafschop en maakte geen fout: 4-1. Hees nam wat gas terug en consoli deerde het spel. Uit een defensieve fout van Hees mocht op slag van tijd van Alphen nog 4-2 scoren. Doordat naaste concurrent Sperwer won degradeert Cobu Boys. Voor Hees kan dit seizoen overigens niet meer stukdit was de tiende over winning op rij Foto: Goos van der Wilt Jilmas en John Westerveld komen niet aan de bal in de wedstrijd SEC - 's Graveland. Door in de laatste wedstrijd van de competitie mededegradatiekandidaat Utrechtse Boys H op eigen veld met 1-0 te verslaan wisten de reserves van SEC de degradatie nog net te ontlopen. De basis voor het feit werd vorige week al gelegd door het hooggeplaatste Quick uit Amersfoort met 6-2 te ver slaan. De betekende dat zij de laatste Een met veel inzet strijdend SEC zag in de eerste helft geen kans een over wicht in doelpunten uit te drukken. Toen 's Graveland onverwacht een voorsprong nam, vroeg in tweede helft, leek SEC geslagen maar het wist toch nog op gelijke voet te komen en had zelfs in de slotfase de beste kansen voor de overwinning. SEC trad aan met een sterk gewijzigd team. Aanvoerder Jan van Rees, weer terug op zijn oude plaats als laatste man, vormde samen met voorstopper Jan Holleman het centrum van de ver dediging. Ruud van Rouwendaal stond weer rechtsachter en John Derksen linksachter. Het middenveld werd ge vormd door Theo Altenaar. John Wes terveld, Hans Berkhof terwijl in de voorhoede Wim Altenaar zijn rentree maakte en samen met Walter de Boer opereerde. De eerste kansen waren voor SEC en reeds na enkele minuten spelen lever de Theo Altenaar een fraaie lob af, die net over de lat verdween. SEC speelde met meer overleg dan vo rige week en zag daardoor kans een overwicht op het middenveld op te bou wen. Goed aanvallend spel van John Westerveld, vaak fraai combinerend met Wim Altenaar, stichtte veel gé- vaar op de rechtervleugel, maar de af werking bleef te onzuiver om succes te hebben. Een zeer goede combinatie tussen Wal ter de Boer en Wim Altenaar eindigde in buitenspel. Na ca. 25 minuten moest Mark Timmer zich wegens een bles sure later vervangen door Jilmas. Wim Altenaar die een voortreffelijke wedstrijd speelde zag kort voor rust nog een schot net naast gaan. Langzamerhand kreeg 's Graveland iets meer vat op het spel, maar de SEC achterhoede bleef overeind. In de tweede helft startte 's Graveland voortvarend en kreeg vrij snel een hoekschop te nemen. De SEC-defensie stelde zich niet goed op en toen de bal goed werd voorgetrokken kon de snel ingelopen Tim Torsing buiten bereik van Eric Heemskerk inkoppen. (0-1 na 48 minuten). SEC was aangeslagen en liep wat doel loos rond. 's Graveland speelde ont spannen, zonder echt door te drukken. Langzamerhand kwam SEC toch weer terug en begon het wat meer nadruk op de aanval te leggen. Toch kwam de gelijkmaker nog onver wacht: na een kwartier spelen in de tweede helft liep een snelle aanval over rechts. Ruud van Rouwendaal trok de bal goed voor en Jilmas verlengde de bal subliem, zodat deze onhoudbaar voor keeper Verzijden in het doel ver dween. (1-1 na 60 minuten). SEC legde er een schepje boven op, creëerde een aantal kansen, kreeg bo vendien een paar vrije trappen te ne men net buiten het strafschopgebied, maar het geluk en de nauwkeurigneid ontbraken om succes te hebben. In de slotfase schoot Hans Berkhof nog een keer over en zag Walter de Boer een schot net voorlangs gaan, maar ge doelpunt werd er niet meer. Cees van Dorrestein kwam kort voor tijd nog de geblesseerde Theo Altenaar ver vangen, maar ook hij wist geen wijzig ing in de stand te brengen. Door dit gelijke spel en het verlies van BFC zal SEC de laatste wedstrijd tegen BFC moeten winnen om het vierde- klasseschap te behouden. Dit zal een zware uitwedstrijd worden, maar met de inzet waarmee gestreden werd blijft er nog hoop op een goed eindresultaat. wedstrijd ingingen met twee punten voorsprong op Utrechtse Boys. Deze moest dus winnen om een beslissings wedstrijd te forceren. Zover liet SEC het echter niet komen afgezien van twee goede kansen in de eerste helft voor Utrechtse Boys gaf de achterhoede, onder leiding van Ries v.d. Hoed, geen krimp. De SEC-aanval kreeg echter een overvloed van kan sen. Robert Sakkers en Michel Croné verschenen ettelijke malen alléén voor het Utrechtse doel. Pas laat in de tweede helft kon één van deze kansen worden omgezet in het be vrijdende doelpunt. Een prachtige voorzet van rechts door Fred Bos werd goed ingekopt door Robert Sakkers. Toen de goed leidende scheidsrechter deze zeer sportieve wedstrijd affloot werd ieder hart van SEC weer rustig. Onder de vakkundige leiding van trai ner-coach Willem Geuzebroek, wonnen de Knickerbockers, die met een ver zwakt team aantraden, toch overtui gend van Geinoord uit Nieuwegeln. In deze tweede bekerwedstrijd namen de Soester dames duidelijk revanche voor de nederlaag van vorige week tegen Felix in Hilversum. Direkt in de eerste inning namen de Knickerbockers afstand van hun tegen stander. Pitcher Flos Kahlil gooide drie slag, waardoor de eerste speler van Geinoord meteen uit was. De twee de speler werd op het eerste honk uit getikt en dankzij een vangbal ver scheen de derde nul op het scorebord. Geinoord speelde in de eerste inning gewoon slecht. De vele wijdballen van de pitcher en de doorgeschoten bal len in het veld, maakten het voor de Knickerbockers gemakkelijk om te scoren. Zonder enige moeite haalden ze 6 punten binnen. In de tweede inning ging de strijd ge lijk op. Geinoord had een nieuwe pit cher ingezet, wat duidelijk een verbe tering bleek. De Knickerbockers had den dan ook zichtbaar moeite met de nieuwe pitcher, die er een aparte doch zeer effectieve stijl op na hield. In de derde inning lieten de Knicker bockers zich echter niet meer door de pitcher misleiden en namen opnieuw het heft in handen. Het publiek kon ge nieten van enkele mooie slidings en honkslagen, die uiteindelijk resulteerden in 5 extra punten. Ook in de vierde inning was Geinoord niet opgewassen tegen de overmacht van de Knickerbockers. Ze wisten hun to taal nog op 7 te brengen, maar de Knickerbockers wonnen verdiend met 18-7. Een goede overwinning van de Soester softbalsters met uitstekend werk van het gehele team. Donderdag 28 april treden de Knicker bockers thuis aan tegen The Panics, nadat ze op de 25ste eerst bij de Red Caps in Amersfoort op bezoek zijn ge weest. De wedstrijd tegen The Panics begint om 18.45 uur op het S.O.Soest terrein. Red Caps te sterk voor Knickerbockers senioren Het dit jaar weer aanwezige senioren team van de Knickerbockers speelde de eerste competitiewedstrijd thuis te gen Red Caps uit Amersfoort. Voor coach La Rose de eerste gelegenheid om zijn nieuwe team te testen. Hij bracht twee pitchers in het veldeerst Willy Meijer, die in de eerste helft van de derde inning werd vervangen door Frank Duwêl. In de eerste inning moest Meijer drie punten toestaan, waartegenover de Knickerbockers slechts één punt kon den scoren: Meijer kwam binnen op een opofferingsstootslag van Michel van der Linden. In de tweede inning konden de gasten niet scoren, vooral door goede veldacties; de Soesters gre pen de geboden gelegenheid slechts ten dele en kwamen dichterbij op 2-3. Daarna ging het minder goed. De Amersfoorters zagen kans enige prima honkslagen en zelfs direct achter elkaar twee driehonkslagen af te le veren door Langbroek en Mc Cracken. De Knickerbockers scoorden nog slechts één punt, terwijl de gasten tot een totaal van 12 konden komen. Voor al hun tweede pitcher Mc Cracken was te sterk voor de Knickerbockers. Dit seniorenteam van de Knickerboc kers moet nog ingespeeld raken maar kan in deze poule zeker behoorlijk mee komen. De andere tegenstanders zijn Phoenix uit Zeist, Quick-7 Amersfoort. The Rats, UVV en Geinoord. Op 1 mei wordt tegen Phoenix gespeeld en op zondag 8 mei thuis tegen Quick, om 14.30 uur op het veld bij S.O.Soesl. Knickerbockers junioren verslaan HCAW In een prima wedstrijd, zeer sportief gespeeld, wonnen de Soesters met 13-9. Pitcher Jeroen Keijzer, geblesseerd door een bromfietsongeval, werd kun dig vervangen door Arnold Houtveen, die nog wat zuiverheid miste maar toch slechts één honkslag tegen kreeg: cijfers 6 - 11 - 1. De slagploeg van de Knickerbockers was beter op dreef met een driehonkslag van Donald Far- rell als uitschieter. Helaas kreeg tegen het eind van de wedstrijd de juist inge vallen Stefan Hielema van HCAW door een ongelukkige sliding een ernstige onderbeenbreuk. Hij werd per ambu lance naar Zonnegloren gebracht. Hoe wel de wedstrijd nog verder ging was de animo er een beetje uit en de laatste gelijkmakende helft van de inning werd dan ook niet meer door de Knic kerbockers afgemaakt. Op 1 mei om 10.00 uur spelen de Knickerbockers weer thuis (bij S.O.Soest) tegen Phoe nix uit Zeist. Sop Voor het vierde achtereenvolgende jaar wordt er gekaart om het open klaverjaskampioenschap van Soest. Iedere klaverjasser uit Soest en wijde omgeving, mits ouder dan zestien jaar, is welkom op vrijdagavond 6 mei in de grote zaal van het dorpshuis De Borg aan de Wii- laertstraat in de wijk Overhees. Het inschrijfgeld is vier gulden; de wedstrijden beginnen om 20.00 uur. Dit kaartkampioenschap wordt georganiseerd door de wijkvereniging Overhees in samenwerking met onze krant. Het maximum aantal deelnemers bedraagt 248. De inschrijvingen worden in volgorde van binnenkomst genoteerd. Het „zenuwcentrum" zal bemand worden door vier bekwame en ervaren tellers. Er worden weer drie „boompjes van zestien" gespeeld volgens het „Amsterdams systeem". De partneraanwij zing geschiedt steeds door loting. Bij gelijke eindstand wordt een beslissingswedstrijd gespeeld. Er zijn leuke prijze te winnen. Inzet is de wisseltrofee, door de SOESTER COURANT ter beschikking gesteld. De hoofdprijs is een draagbare televisie. Deelnemers kunnen voor aanmelding gebruik maken van onderstaand inschrijfformulier, of zich telefonisch aan melden bij mevrouw C. de Jong, tel. nr. 12776. Inschrijfformulier (s.v.p. blokletters) naam en voorletters adres vrouw/man geeft zich hierbij op als deelnemer aan het Klaverjaskampioen schap van Soest. Het inschrijfgeld a vier gulden wordt betaald op vrijdagavond 6 mei, vóór het begin van de wedstrijd. Dit formulier kan ingeleverd worden bij mevrouw C. de Jong, Luytenaarpad 14, Soest of bij het kantoor van de Soester Cou rant, Van Weedestraat 47a.

Soester Courant | 1983 | | pagina 19