VD r=r-nr-T butzelaar M Een publikatie van de Soester NVM-makelaars. Woningen, bedrijfspanden, taxaties, hypotheken,verzekeringen. Q3 W. W. DEELEN b.v. Hendrik Smit Makelaardij b.v VAN WIJK b.v. SOEST-ZUID Piwwwrel, 4 SOEST SOEST SOEST BAARN SOEST makelaardij o.g. W W. DEELEIM b.v. r SCHOUTENKAMPWEG Nabi| bos en duinen gelegen midden woning (1961) met schuur en vrije tuin. Ind entree, toilet, woonkamer (parketvloer/open haard), keuken; verd.: 2 slaapkamers (v.h 3), douche; vaste trap naar zolder met grote kamer (dakkapel). Voorzien van gas-c.v. Gevraagde koopsom f 148.000,- k.k. EIKENLAAN Nabij station gelegen royale half-vrij- staande villa (1965) met dubbele ga rage en zonnige tuin. Tot. 439 m2. Ind.. ruime hal met garderobe, toilet, keu ken (2.10 x 3 39), bijkeuken (1.30 x 3 29), grote woonkamer (8 x 4) met open haard en aangrenzende studeer kamer (4.70 x 2 50); souterrain met ap. c.v.-ruimte; verd.: overloop, 2 grote slaapkamers, 2 kleinere slaapkamers, badkamer met ligbad, douche en 2e toilet; vaste trap naar grote zolder met kamer. Voorzien van gas-c.v. Parterre dubb. beglazing. Gevraagde koopsom f258.000,- k.k. HEIDEWEG TE KOOP GEVRAAGD In verband met recente verkopen vra gen wij voor onze uitgebreide relatie kring woningen te koop; o.a. Colenso en omgeving, Soest-Zuid en Drive-in woningen. Uw aanbiedingen graag aan ons kan toor. MINSTREELPAD Rustig gelegen moderne villa v.v. CV- gas met garage en fraaie tuin met op timale privacy (617 m2). Het pand ver keert in uitstekende staat van onder houd. Is v.v. dubbele beglazing en heeft dak- en spouwmuurisolatie. Ind.: entree, toilet, open keuken met inbouw- app. (afzuigkap, koelkast, fornuis), bij keuken, inpandige berging, woon kamer met open haard; verd.: 4 slaap kamers, bergkamer, badkamer met ligbad en aparte douche en 2e toilet. Koopsom f295.000,- k.k. BRAAMWEG Gelegen nabij het natuurreservaat een gezellige hoekwoning v.v. CV-gas met garage, schuur en tuin. Ind.: en tree, met houten plafond, granolwan- den, trapkast, toilet, moderne nieuwe keuken met houten plafond, woonka mer met open haard en parketvloer, handvormsteen en granolmuren; verd.: 3 slaapkamers, douchekamer met 2e toilet; zolder geheel tot kamer verbouwd. Mooie afwerking met hout door het gehele huis. Koopsom f 189.000,- k.k. GERRIT v. d. VEENSTRAAT Moderne hoekwoning v.v. CV-gas met garage en tuin. Ind. entree, toilet, Z-vormige woonkamer met open haard, keuken; verd. 3 ruime slaapkamers, luxe badkamer met ligbad en 2e toilet; zolder met royale 4e slaapkamer en bergkamer. De afwerking van de woning is prach tig, o.a. sierpleisterwerk, handvorm steen, plavuizen. Koopsom f 198.000,- k.k. makelaars-taxateurs flVVB Burg. Crothestraat 32 - Soest in onroerende goederen Telefoon: 02155-11304* hypotheken en assurantiën hg.g isvio KERKRAD ZZ Nabij bos en duinen gelegen half vrij staand woonhuis (1936) met gara geen tuin. Tot. 430 m2. Ind hal, toilet, uitgebouwde keuken, ruime woon kamer (8 .x 3.75) met open haard: verd.: 2 grote slaapkamers (achter m. balkon), 1 kleinere slaapkamer, douche met 2e toilet; vaste trap naar zolder met kamer en berging. V.v. gas-c.v. Gevraagde koopsom f275,- k.k. FOEKENLAAN WILLEM DE ZWIJGERLAAN Op goede stand gelegen midden woning met souterrain en een vrij staande stenen schuur. Ind.: entree, toilet, keuken, woonkamer; verd.: 3 slaapkamers, douche (2e toilet); vaste trap naar zolder met kamer. In het sou terrain bevinden zich 3 vertrekken. Voorzien van gas-c.v. Gevraagde koopsom f 179.000,- k.k. GERRIT VAN DE VEENSTRAAT In directe omgeving van bos en duinen gelegen vrijstaande seml-bunga- low met garage (m. smeerkuil) op 1140 m2 grond. Ind.: ruime hal. woon kamer, tuinkamer, ouderslaapkamer in verbinding staand met badkamer, toi let, studeer- of slaapkamer, kleine hal, Keuken, de gehele benedenverdie ping is v.v. plavuizen en houten pla fonds met balken, de woonkamer is v.v. een open haard, de tuinkamer met een voorzethaard, kelder v.v. een gas- ketel en aansl. voor wasmach droger en prov. keldertie; verd overloop, 2 grote slaapkamers, doucheruimte met wastafel en toilet, berging. Het geheel bevindt zich in perfecte staat van on derhoud. Gevraagde koopsom f425.000,- k.k. VAN HAMELSTRAAT Rustig gelegen middenwoning met inpandige berging en tuin op het zui den Ind hal, toilet, keuken, woonka mer op het zuiden (ca. 30 m2); verd 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet; vaste trap naar zolder met ka mer en veel bergruimte. Voorzien van gas-c.v. Gevraagde koopsom f 138.000,- k.k. HARTWEG Vrijstaand woonhuis met schuren en tuin. Ind.: hal, royale woonkamer met parketvloer en open haard, keu ken, bijkeuken, toilet, douche; verd 3 slaapkamers en bergzolder. Voorzien van gas-c.v. Gevraagde koopsom f 168.000,- k.k. Rustig gelegen helft van dubbel woonhuis met tuin. Tot. 288 m2. Ind.: entree, toilet, royale keuken, douche, woonkamer (8 x 4); verd.: 2 slaap kamers en veel bergruimte. Voorzien van gas-c.v. Het Kerkpad is landelijk gelegen en autovrij. Gevraagde koopsom f 148.000,- k.k. KLAARWATERWEG Rustig gelegen helft van dubbel woonhuis (1965) met 2 garages, car- port en flinke tuin op het zuid-oosten. Tot. 479 m2. Ind.: entree, toilet, woon kamer met serre, keuken; verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad; vliezo-trap naar zolder. Voorzien van lokale gasverwarming. Gevraagde koopsom f 178.000,- k.k. SCHRIKSLAAN Moderne hoekwoning met grote garage en fraai aangelegde tuin. Tot. 249 m2 Ind.: entree, toilet, ruime woon kamer met open haard en parketvloer, ruime keuken; verd.: overloop, 3 slaap kamers, douche-cel met 2e toilet; vas te trap naar grote zolder met kamer. Ged. dubb. beglazing en geïsoleerde muren. Gas-c.v. Perfecte staat van on derhoud. Gevraagde koopsom f 185.000,- k.k. ST. THERESIASTRAAT Rustig gelegen hoekwoning (1935) met garage (ca. 12x3) met vrije, zon nige tuin (zuid). Tot. grondoppervl. 313 m2. Ind.: entree, toilet, kelder (5 m2), moderne keuken, woonkamer (ca, 9.50 x 4.50/3,25) met parketvloer/open vuur/schuifpui; verd.: 2 grote slaapka mers, 1 kleinere slaapkamer, luxe bad kamer (ligbad/2e toilet); vaste trap naar slaapzolder. Lokale gasverwarming. Incl. gaskachels en ged. stoffering. Ged. dubb. glas; geïsoleerde muur en kap. Gevraagde koopsom f 179.000,- k.k. Op zeer aantrekkelijk punt gelegen half-vrljstaand woonhuis met ga rage en vrije tuin. Ind.: hal, kelder, eiken keuken met eetbar en L-vormige woonkamer met romantische open haard en houten plafond; verd.: 3 slaapkamers (w.v, 1 met ingeb. bed stee), badkamer (betimmerd) met bal kon; 2e verd.: grote slaapkamer (be timmerd) en bergruimten. Kap en vloe ren zijn geïsoleerd. Voorzien van gas- c.v. Gevraagde koopsom f 198.000,- k.k. MAKELAARSKANTOOR Gallenkamp Pelsweg 11 Soest Tel. 02155-15360* b.g.g. 10262, 17251 of 21752 SOESTERBERGSESTRAAT Gunstig gelegen nabij winkels 3- kamerappartement (2e woonlaag) met berging, Ind.: hal, toilet, woonka mer met balkon, keuken. 2 slaapka mers, ruime douche. Incl. gashaard en gevelkachel. Aanvaarding: direct. Koopsom: f 85.000,- k.k. MOLENSTRAAT Helft van modern dubbel woonhuis, voorzien van c.v. gas met garage en diepe tuin 350 m2. Ind.: hal, toilet, kelderkast, L-vormige woonkamer, keuken. Verd.: 3 slaapkamers, douche en ruime zolder met vliezotrap. Incl. stoffering. Aanvaarding: direct. Koopsom: f 175.000,-k.k. BEUKENLAAN Op gezellig punt gelegen vrijstaande bungalow met aangebouwde gara ge, carport voorzien van c.v. Fraai be groeide diepe zonnige tuin 1040 m2). Ind.: hal, toilet, douche, c.v.-ruimte, woonkamer met open haard, parket vloer, balkenplafond, keuken, 2 slaap kamers. Zolder met vaste trap. In over leg te aanvaarden. Koopsom f265.000,- k.k. PRINS BERNHARDLAAN Geheel (onder architectuur) gemoder niseerde helft van royale dubbele villa voorzien van c.v. gas met garage en diepe zonnige tuin 630 m2). Ind.: ruime hal, toilet, royale living 45 m2 met schuifpui naar terras, studeer kamer, zeer luxe Miele Wengé keuken met alle inbouwapparatuur, kelder. 1e Verd.: royale ouderslaapkamer met aangrenzende douche, alsmede 2 rui me slaapkamers met balkon, luxe douchekamer met aansluiting was machine, afzonderlijk 2e toilet, zolder met vaste trap en 2 fraaie zolderkamers. Het pand verkeert in uistekende staat van onderhoud, en is voorzien van spouwmuurisolatie. Het moet beslist van binnen bekeken worden. Event- tueel inruil mogelijk tot f 175.000,- Aanvaarding in overleg. Koopsom: f 298.000,- k.k. VOSSEVELDLAAN Rustig gelegen aan bosrijke laan, sfeervol verbouwde helft van dubbele villa met garage, voorzien van c.v. gas, fraai aangelegde terrasvormige tuin en overdekt, verwarmd zwembad. Ind.: entree, hal met sohrootjesplafond en sierpleisterwanden, toilet (gekleurd sanitair), kleder, L-vormige living (circa 55 m2) met fraaie open haard, balken plafond, sierpleisterwanden, gedeelte lijk plavuizen- en parketvloer, moderne half open eiken keuken met ingebouw de kookplaats en afzuigkap, bijkeuken met aansluiting wasmachine, c.v.-ketel, boiler. Verd.: 2 grote en 1 kleinere slaapkamer, fraai betegelde badkamer met ligbad en 2e toilet (gekleurd sani tair), zolder met vaste trap en 4e ka mer. Het pand verkeert in uitstekende staat van onderhoud. In overleg te aanvaarden. Koopsom: f335.000,- k.k. FERDINAND HUYCKLAAN Helft van een dubbel winkel-woon huis, voorzien van lokale gasverwar ming met garage en schuur (4 x 4). Ind.: winkel (4 x 4), woonkamer met open haard, plavuizenvloer, eethoek, keuken, douche/toilet: Verd.: 4 slaap kamers, ruime bergzolder. Het pand is gedeeltelijk voorzien van spouw muurisolatie. In overleg te aanvaarden. Koopsom: f 147.000,- k.k. Makelaarskantoor onroerende goederen Soesterbergsestraat 8 Soest Telefoon 02155-15050 b.g.g. 17000 VAN WEEDESTRAAT Een perfect onderhouden, centraal na bij winkels en openbaar vervoer ge legen, 2 kamer appartement. Indeling: woonkamer met open keu ken, slaapkamer, douche, toilet. Vraagprijs: f94.500,- k.k. W. BECKMANSTRAAT V Een gunstig gelegen goed onderhou den middenwoning met vrijstaande berging, voorzien van gas-c.v., spouw muur- en dakisolatie. Indeling: entree, toilet, kelderkast, royale woonkamer voorzien van ther mopane, gemoderniseerde keuken. 1e verdieping: overloop met muurkast, douche met 2e toilet en v.w., 3 ruime slaapkamers waarvan 1 met v.w. Zol der met vaste trap, voorzolder met c.v. ketel, ruime zolderkamer met velux- dakraam. Vraagprijs: f 152.000,-k.k. CIMBAAL Een goed onderhouden, moderne middenwoning met aangebouwde schuur met vliering, tuin, voorzien van gas-c.v. Het gehele huis is voorzien van thermopane en van de begane grond tot en met de zolder voorzien van par ket. Indeling: royale entree, toilet met fon teintje, royale woonkamer met open keuken, open haard en balkenplafond. 1e verd.: 1 grote ouderslaapkamer met v.w., 2 slaapkamers, complete badka mer met ligbad, 2e toilet en v.w. Vaste trap naar zolder met c.v. ruimte en ber ging, grote slaapkamer met dakkapel. Vraagprijs: f 169.000,-k.k. KORTE HARTWEG Een perfect onderhouden, gunstig ge legen hoekwoning, voorzien van gas-c.v., met vergunning voor het bou wen van een aanbouw van 3 meter Indeling: gang, toilet. L-vormige woon kamer met open eiken keuken met inb. app Verd. 3 slaapkamers, doüche- kamer met mogelijkheid voor ligbad, grote bergvliering Vraagprijs: f165.000,-k.k. Het geheel verkeert in perfecte staat van onderhoud en heeft een zeer gun stige zonligging (zuid), is beneden ge heel voorzien van thermopane. ORANJELAAN In het groen gelegen vrijstaand roman tisch villaatje met zeer vrije achter tuin. onder architectuur aangelegd, voorzien van gas c.v. en zeer diepe achtertuin. Ind.: gang, toilet, royale kelder, grote woon eetkamer met open haard, par ket, zij-erker, aansluitend een grote serre, zeer geschikt als b.v. eet-, stu deer- of speelkamer, moderne eiken keuken met diverse inb. app. 1e verd.: 2 royale slaapkamers, kleine kamer en moderne badkamer met ligbad, was tafel en aansluiting voor wasmachine, zolder met vaste trap, veel bergruimte en mogelijkheid voor 4e slaapkamer. Modern sanitair en goede staat van onderhoud. Vraagprijs: f229.500,- k.k. CLAROENSTEKERPAD Een moderne goed gebouwde en goed onderhouden vrijstaande villa met grote dubbele garage en een royale tuin. Voorzien van gas-c.v. Indeling: entree, hal, toilet, grote Z- vormige woon-eetkamer met werk hoek, open haard, schuifpui naar ter ras, moderne open keuken met app. Verdieping: vide met t.v. of werkhoek, grote oudersslaapkamer, 2 kleinere slaapkamers, moderne badkamer met ligbad, ap. douche, 2e toilet en dubb. vaste wastafel, terras, c.v., ruime zol der. Vraagprijs: f320.000,- k.k. Middelwijkstraat 54,3764 CH Soest Tel.: 02155-13539, ANNA PAULOWNALAAN Rustig gelegen goed onderhouden vrijstaande villa met carport en ro yale berging. Ind.: entree, hal met par ketvloer, zijkamer, kelder, toilet, royale U-vormige woonkamer (ca. 43 m2) met open haard, balkenplafond en parket vloer, ruime moderne keuken met app. (vaatwasser, wasemkap, koel kast, oven, kookplaat), eetbar en plav, vloer; verd.: 3 ruime slaapkamers met veel bergruimten, badkamer met lig bad, vliezotrap naar ruime zolder met mog. voor kamer. Voorzien van gas- c.v. Gevraagde koopsom f248.000,- k.k. BEATRIXLAAN IRENELAAN Rustig gelegen uitgebouwde mid- denwoning met vrije, zonnige tuin op het zuiden. Ind.. entree, hal. ruime L-vormige woonkamer (45 m2) met open haard, keuken; verd 3 slaapka mers, douche (gekleurd sanitair); vaste trap naar zolder met kamer met dak kapel en doka en veel bergruimte. Voorzien van gas-c.v. Parterre groten deels thermopane. Gevraagde koopsom f 179.000,- k.k. CLAROENSTEKERPAD Op goede stand, nabij winkels en open baar vervoer gelegen half-vrlj- staand woonhuis (1970) met gara ge en vrije tuin. Tot. 316 m2 Ind.: hal, toilet, ruime L-vormige woonkamer met open haard (opp. 41 m2), aangrenzen de moderne open keuken (10 m2); verd.: 3 slaapkamers (14.5 m2, 16.5 m2 en 7 m2) met balkon, badkamer met ligbad, ap. 2e toilet; vaste trap naar zolder met grote kamer (dakkapel). Voorzien van gas-c.v. Uitstekend on derhouden. Inhoud woning 480 m3. Gevraagde koopsom f285.000,-k.k. Fraai gelegen (aan vijver) half-vrlj- staande villa (1977) met dubbele garage en vrije, zonnige tuin. Tot. 617 m2. Ind.: hal met garderobe, toilet, grote woonkamer met open keuken (tot. opp. 43 m2), bijkeuken, werk kamer (10 m2), zitkuil (10 m2) met open haard, afz. prov.ruimte; verd.. over loop, 3 slaapkamers, badkamer, zol derkamer Deze uitstekend geïsoleerde woning (kap, muren en glas) is v.v een gas-gestookte c.v. (verbruik 1982: 2843 m3) Het pand heeft een inhoud van 755 m3 en verkeert in perfecte staat. Achter de woning (aan vijver) is een zonnig terras. Uitvoerige beschrij ving op kantoor. Gevraagde koopsom f365.000,- k.k. 'akeuarskantoor Gallenkamp Pelsweg 11 - Soest 217M155 1S380# b 102M' 17251 01 Via een opdracht aan de Soester makelaars, leden van de Nederlandse Vereniging van Makelaars bereikt u een zéér groot koperspubliek. Deze makelaars hebben een uniek uitwisselinqssvsteem met o.a. 75 NVM- kantoren in de regfo

Soester Courant | 1983 | | pagina 4