butzelaar Jfl Een publikatie van de Soester NVM-makelaars. Woningen, bedrijfspanden, taxaties, hypotheken,verzekeringen. M Hendrik Smit Makelaardij b.v W. W. DEELEN b.v. vr vo SOEST-ZUID makelaardij o.g, SOEST-ZUID SOEST-ZUID w. w. DEELEIM b.v. W. W. DEELEN b.v. GEIV Ve Via een opdracht aan de Soester makelaars, leden van de Nederlandse Vereniging van Makelaars, bereikt u een zéér groot koperspubliek. Deze makelaars hebben een uniek uitwisselingssysteem met o.a. 75 NVM- kantoren in de regio. Via een opdracht aan de Soester makelaars, leden van de Nederlandse Vereniging van Makelaars, bereikt u een zéér groot koperspubliek. Deze makelaars hebben een uniek uitwisselingssysteem met o-a. 75 NVM- kantoren in de regio. Soester Courant van woensdag 1 juni 1983 ORANJELAAN SOEST EREPRIJSSTRAAT Gunstig gelegen drlve-ln woning met vrij uitzicht en een zonnige tuin. Ind.: hal. dubbele garage, tuinkamer (ca. 12.5 m2). 1e verd woonkamer met parketvloer, keuken, toilet; 2e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. Voorzien van gas- c v. Verkeert in goede staat van onder houd. Gevraagde koopsom f 148.000,- k.k. KERKPAD NZ VALERIAANSTRAAT Gunstig gelegen drive-in woning v.v. cv-gas met garage en tuin. Ind.: entree, kamer met kitchenette, garage; verd.: toilet, bergkast, woonkamer in L-vorm, gesloten keuken; 2e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. Koopsom f 149.000,- k.k. CIMBAAL Een goed onderhouden, moderne middenwoning met aangebouwde schuur met vliering, tuin. voorzien van gas-c.v. Het gehele huis is voorzien van thermopane en van de begane grond tot en met de zolder voorzien van par- Ret Indeling: royale entree, toilet met fon teintje. royale woonkamer met open keuken, open haard en balkenplafond 1e verd.: 1 grote ouderslaapkamer met v.w., 2 slaapkamers, complete badka mer met ligbad. 2e toilet en v.w. Vaste trap naar zolder met c v. ruimte en ber ging, grote slaapkamer met dakkapel. Vraagprijs: f 169 000,- k.k. ALBERTCUYPLAAN Een netjes onderhouden 3-kamer hoekflat gelegen op de 2e woon laag met berging in de onderbouw. Indeling: hal, toilet, douche, woon kamer, balkon op het zuid-westen, 2 slaapkamers, keuken en bijkeuken. Vraagprijs: f66.000,-k.k. TE KOOP GEVRAAGD In verband met recente verkopen vra gen wij voor onze uitgebreide relatie kring woningen te koop; o.a. Colenso en omgeving, Soest-Zuid en Drive-in woningen. Uw aanbiedingen graag aan ons kan toor. RUBENSLAAN Een goed onderhouden 3 kamerflat (voorheen 4 kamers), gelegen op de 2e woonlaag met vrij uitzicht over de Soester Eng. Indeling: entree, toilet met fonteintje, hal, praktische douche, diepe woon kamer (ca. 9 meter) met balkon op het zuid-westen, keuken met bijkeuken en de nodige bergruimte, grote en kleine re slaapkamer. Inclusief luxaflex aan de zonzijde. Berging in de onderbouw. Vraagprijs: 180.000,- k.k. BURG. GROTHESTRAAT Groot vrijstaand woonhuis, zeer geschikt voor dubbele bewoning, met kantoor (v/h winkel), koetshuis, garage en schuren. Ind.: linker helft: entree, gang, woonkamer, slaapkamer, dou che met toilet, eetkeuken, opkamertje; verd.: 1 slaapkamer en grote bergzol der; rechter helft: kantoor, entree, woonkamer, royale keuken, bijkeuken, douche met toilet; verd 5 slaapkamers. Koopsom f285.000,- k.k. Aan rustige laan gelegen half-vrij- staand woonhuis met garage, schuur en vrije, zonnige tuin (Z.W.). Tot. 367 m2. Ind.: entree, toilet, kelder, keuken met eethoek, woonkamer (ca. 10 x 3.80) met open haard en balken plafond, 2 ruime slaapkamers (achter m. balkon), kleine slaapkamer, luxe badkamer met 2e toilet; vaste trap naar zolder met 2 kamers. Voorzien van c.v. Parterre ged. dubb. glas, geïsoleerde kap. Incl. gehele stoffering en zon wering. Gevraagde koopsom f 265.000,- k.k. SCHOUTENKAMPWEG Fraai verbouwde helft van dubbel woonhuis met garage en vrije, zon nige tuin. Tot. 420 m2. Ind.: ruime hal met garderobe, toilet, gezellige woon kamer met open haard en balken plafond, fraaie woonkeuken met alle app. en afzonderlijk entree, c.v.-ruimte en berging. Verd.: overloop, grote ber ging, 3 ruime slaapkamers, 1 kleine slaapkamer, zeer luxe badkamer met afz. zeer modern uitgevoerde douche. Over het gehele huis een royale vlie ring. Het geheel verkeert in perfecte staat en is voorzien van C.V. Gevraagde koopsom f285.000,-k.k. VAN STRAELENLAAN Een perfect onderhouden helft van dubbel woonhuis met schuur en een royale zonnige betegelde tuin op het zuid-westen, voorzien van gas-c.v. indeling: hal, toilet, geheel betegelde kelder, grote woon-eetkamer (9x4 mtr) met plavuizenvloer en vloerverwar ming, gewelfd/gestukadoord plafond, open keuken (3 x 3,5 mtr). Verd.: 2 grote en 1 kleinere slaapkamer, allen met v.w. en vaste kasten, badkamer met ligbad en 2e toilet en v.w., zolder met vaste trap met dakkapel, ap. wasruimte. Vraagprijs: f 247.000,- k.k. W. BECKMANSTRAAT Nabij centrum gelegen goed onder houden vrijstaand woonhuis met schuur en tuin. Tot. 310 m2. Ind.: hal, toilet, kelder, L-vormige woonkamer (7.5 x 5/3) met parketvloer, royale mo derne keuken (4 x 2.5 m) met plavui zenvloer, bijkeuken, badkamer met lig bad en gekleurd sanitair; verd.: 3 slaapkamers en bergzolder. Voorzien van gas-c.v. Gevraagde koopsom f 159.000,- k.k. SPEENKRUIDSTRAAT Gunstig gelegen hoek-drive-ln woning met een vrije, zonnige tuin op het zuiden. Ind entree, garage (2 auto's), hobby- c.q. studeerkamer, L- vormige woonkamer (al. schuifpui naar GERRIT VAN DE VEENSTRAAT zonnig balkon/parketvloer), ruime keu ken, toilet, werkkast: verd 2 ruime slaapkamers (v.h. 3) en badkamer met ligbad en 2e toilet. Voorzien van gas- I Gevraagde koopsom f162.500,-k.k. Perfect onderhouden midden-drive- In woning met zolderverdieping en zonnige tuin op het zuid-westen. Ind.: entree, hal. royale tuinkamer. Exclusief vrijstaande seml-bun- garage; 1e verd.: woonkamer met galow. Gebouwd met veel privacy en open haard en plavuizenvloer, royale zonligging op het zuiden. In de nabij- keuken met houten rooster plafond en heid van parkje, winkel en scholen, plav.vl., toilet; 2e verd.: 3 slaapkamers, Ind entree met toilet, bergkast, L- badkamer met ligbad en 2e toilet; zol- vormige woon-eetkamer met open derverdieping met kamer, douche/ haard, moderne ged. open keuken; 2 toilet en vaste wastafel. Gas-c.v. Woon- slaapkamers v.v. parket, luxe badka- kamer en keuken therm. beglaz. Gra- mer, slaapkamer aan tuinzijde, garage nolwanden en houten betimmeringen, van binnenuit bereikbaar annex plan- Gevraagde koopsom f169.000,-k.k. tenkas; verd: studeer/logeerkamer met balkon en doucheruimte incl. was- BEATRIXLAAN tafel en opbergruimte; was- en droog- Ruime middenwoning (1965) met ruimte annex c.v.-ruimte, gasgestook- souterraln en vrije tuin. Ind.: entree, te installatie gecomb. met boiler. Het woonkamer (7.16x3.70/3.05)met mar- geheel bevindt zich in uitstekende merenvloer, moderne keuken (2.62 x staa' en is goed geïsoleerd. Inhoud 2.86), toilet; verd.: 3 slaapkamers woning 700 m3. (3 50 x 4.09/3.02 x 3.70/2.62 x 2.86), Gevraagde koopsom f330.000,- k.k. douchecel; ruime zolder met vaste trap souterrain met ruime kamer (7.13 x BURG. GROTHESTRAAT 3.75/2.99), 2e toilet en afz. vertrek met Moderne hecht gebouwde half-vrlj- c.v.-ketel en aansl. voor alle wasapp. staande villa (1973) met souterrain, Gas-c.v. Incl. vloerbedekking. garage (11 x 3.30) en besloten zonnige Gevraagde koopsom f185.000,-k.k. tuin. Ind.: hal, toilet, grote living (tot. opp. ca. 60 m2) bestaande uit gezel- KONINGINNELAAN lige zithoek met open haard en eet- jj j hoek, aangrenzende open keuken (ca. jf "sx'jj 10 m2) met ingeb. app. De begane grond is v.v. plavuizenvloer. Verd.: 4 ruime slaapkamers, luxe badkamer. Souterrain met een opp. van ruim 80 m2. verdeeld als volgt: hal, c.v.-ruimte, 2 vertrekken ad ca. 10 m2,1 vertrek ad 40 m2. Het souterrain heeft een eigen entree. Parterre is v.v. dubbele begla zing. Het geheel verkeert in perfecte staat. Gas-c.v. Inhoud woning ca. 800 m3. Uitstekend geschikt als praktijk woning. Gevraagde koopsom f 358.000,- k.k. HEIDEWEG Nabij bos en duinen gelegen half vrij staand woonhuis (1936) met gara ge en tuin. Tot. 430 m2. Ind.: hal, toilet, uitgebouwde keuken, ruime woon kamer (8 x 3.75) met open haard; verd.: 2 grote slaapkamers (achter m. balkon), 1 kleinere slaapkamer, douche met 2e toilet; vaste trap naar zolder met kamer en berging. V.v. gas-c.v. Gevraagde koopsom f275.000,- k.k. MAKELAARSKANTOOR GallenkampPelsweg11 Soest Tel. 02155-15360* b.g.g. 10262,17251 of 21752 Burg. Grothestraat 32 - Soest Telefoon: 02I55-II304* b.g.g I5910 makelaars-taxateurs Ifa in onroerende goederen g|g hypotheken en assurantiën VERSTEEGHLAAN Een perfect onderhouden midden woning (bouwjaar 1980) met schuur en garage, voorzien van gas-c.v., ge heel voorzien van thermopane begla zing. dak en muren zijn geïsoleerd (ook de tussenmuren), leuke tuin. Ind.: entree, toilet, bergkast. royale woonkamer met open keuken; verd.: 3 ruime slaapkamers,royale douche kamer met mogelijkheid voor ligbad. Zolder met vaste trap met slaap- of hobbykamer. Vraagprijs: f 149.000,- k.k. Een gunstig gelegen goed onderhou den middenwoning met vrijstaande berging, voorzien van gas-c.v., spouw muur- en dakisolatie. Indeling: entree, toilet, kelderkast, royale woonkamer voorzien van ther mopane, gemoderniseerde keuken. 1e verdieping: overloop met muurkast, douche met 2e toilet en v.w., 3 ruime slaapkamers waarvan 1 met v.w. Zol,- der met vaste trap, voorzolder met c.v. ketel, ruime zolderkamer met velux- dakraam. Vraagprijs: f 152.000,- k.k. KONINGINNELAAN Royaal vrijstaand woonhuis, voor zien van lokale gasverwarming, met garage, ruime schuur en fietsenber ging. frtd.: L-vormige woonkamer met open haard, moderne open keuken, ruime bijkeuken, douche, toilet, kelder. Verd.: 4 slaapkamers, 2e toilet, veel kastruimte. Aanvaarding in overleg. Koopsom: f 195.000,- k.k. BIRKSTRAAT RUBENSLAAN Moderne 3-kamer hoekflat op de 3e woonlaag, voorzien van c.v. en ther mopane beglazing, met dubbele gara ge en berging. Vrij uitzicht. Ind.: entree, toilet (gekleurd sanitair), hal met schrootjesplafond, fraai bete gelde douche met gekleurd sanitair, royale eetkeuken (eiken) met inge bouwde kookplaat, afzuigkap, koel kast, plavuizenvloer, woonkamer met parketvloer, 2 slaapkamers. Incl. vaste vloerbedekking en luxaflex. Verkeert in perfecte staat van onderhoud. In overleg te aanvaarden. Koopsom: f95.000,- k.k. VEENBESSTRAAT Gelegen op de 6e woonlaag met fraai uitzicht, modern 4-kamer apparte ment, voorzien van c.v. met berging. Ind.: ruime hal, toilet, garderobekast, c.v.-ruimte, woonkamer 35 m2, pla vuizenvloer, zonnig balkon, keuken, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad. Het appartement verkeert in uitsteken de staat van onderhoud. Incl. luxaflex zonwering. In overleg te aanvaarden. Koopsom: f 139.000,- k.k. BAZUIN Fraai gelegen aan vijverpartij met vrij uitzicht, moderne middenwoning, voorzien van c.v. gas met schuur en carport, fraai aangelegde zonnige tuin (Z.W.) Ind.: hal, toilet, L-vormige woon kamer, moderne open keuken. Verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet. Zolder met vaste trap en 4e kamer. Het pand verkeert in een uit stekende staat van onderhoud. Het parterregedeelte is voorzien van ther mopane beglazing. Aanvaarding: in overleg. Koopsom: f 152.000,- k.k. FERD.HUYCKLAAN m 11 iaii\viciai uij Middelwijkstraat 54,3764 CH Soest Tel.: 02155-13539, VONDELLAAN Zeer ruim herenhuis (1964) met schuur en diepe, vrije en zonnige tuin (ca. 25 m diep). Inhoud 430 m3. Ind.: ruime hal met leistenen vloer, toilet, ruime keuken (8.5 m2), royale woon kamer (ca. 36 m2) met open haard en parketvloer; verd.: overloop. 4 slaap kamers, 11 m2,16 m2. 7.5 m2 en 7 m2, de grote slaapkamer heeft ingebouw de kasten, luxe badkamer (ligbad, 2e toilet en aansluiting voor wasmachine), vaste trap naar grote zolder met riante kamer (opp. ca. 25 m2/dakkapel). Voorzien van c.v. en in een perfecte staat van onderhoud. Gevraagde koopsom f 218.000,- k.k. FOEKENLAAN Op gezellig punt gelegen, vrijstaande villa, voorzien van c.v. gas met garage en fraai aangelegde tuin. Ind.: ruime hal met granolwanden en schrootjes plafond, toilet, kelderkast, royale li ving met open haard, moderne (eiken) keuken met ingebouwde koelkast, oven, kookplaten en afzuigkap. Verd.: 2 grote slaapkamers en mogelijkheid voor 3e kamertje, ruime douchekamer, mogelijkheid voor ligbad, bergzolder met vliezotrap. Het pand verkeert in uitstekende staat van onderhoud. Aanvaarding in overleg. Koopsom: f235.000,- k.k. Vrijstaand landhuis met ruime ga rage (ca. 23 m2), carport, gas-c.v. en 2 terrassen. Fraai aangelegde tuin groot ca. 1820 m2 met uitgang naar het aangrenzende natuurreservaat. Dit landhuis in romantische stijl verkeert in een goede staat van onderhoud. De garage is gemakkelijk te verbouwen tot slaapkamer. Ind.: Vestibule met garderobe, hal, toilet met fontein, stook- en provisiekelder, woonkamer met balkenplafond, open haard en openslaande deuren naar overdekt terras op het zuiden, eetkamer (oor spronkelijk slaapkamer) met balken plafond, plavuizen en in open verbin ding met moderne keuken; 1e verd.: ruime overloop met vaste kasten en 2e toilet, 1 grote slaapkamer (ca. 20 m2) met kasten en vaste wastafel, 1 zeer grote slaapkamer (ca. 30 m2) met kas ten en balkon, annex badkamer met dubbele wastafel, douche (mogelijk heden voor ligbad) en aansluiting voor wasmachine, vliering. Inruil eigen huis mogelijk. Gevraagde koopsom f 430.000,- k.k. Makelaarskantoor onroerende goederen FOEKENLAAN Nabij winkels gelegen vrijstaand woonhuis met schuur en fietsen- hoek en vrije besloten, fraai aangeleg de tuin op het zuiden. Ind.: hal, royale woonkamer (9.5 x 4.30/3.50) met open haard, keuken, kelder, toilet, badka mer met ligbad; verd.: 4 slaapkamers (w.v. 3 met v.w). zolderverdieping (9 x 4). Voorzien van gas-c.v. met radiatorthermostaten. warmwater voorziening gekoppeld aan c.v. Dubb. ramen in benedenverdieping; vloeren en buitenmuren woonkamer en keu ken geïsoleerd. Gevraagde koopsom f 198.000,- k.k. In directe omgeving van bos en dui nen gelegen vrijstaande semi- bungalow met garage (met smeer- kuil) op 1140 m2 grond. Ind.: ruime hal, woonkamer, tuinkamer, ouderslaap kamer in verbinding staande met bad kamer, toilet, studeer- of slaapkamer, kleine hal, keuken, de gehele bene denverdieping is voorzien van plavui zen en houten plafonds met balken, de woonkamer is voorzien van een open haard, de tuinkamer heeft een voorzet- haard, kelder voorzien van gas-ketel en een aansluiting voor wasmachine en droger en provisiekeldertje; verd.: overloop, 2 grote slaapkamers, dou cheruimte met wastafel en toilet, ber ging. Het geheel bevindt zich in per fecte staat van onderhoud. Gevraagde koopsom f425.000,- k.k. Gunstig gelegen met vrij uitzicht, vrij staand woonhuis, voorzien van c.v. gas met afzonderlijke hobby/atelier ruimte en fraai aangelegde tuin. Ind.: hal met open hardhouten trap, L- vormige woonkamer met open haard, moderne keuken, badkamer met lig bad, douche, afzonderlijk toilet. Verd.: 2 slaapkamers. De hobbyruimte is centraal verwarmd en voorzien van kitchenette, toilet en een ruime berg zolder. Het perceel verkeert in een uit stekende staat van onderhoud. Aanvaarding in overleg, Koopsom: f 169.000,- k.k. AAGJE DEKENLAAN Rustig gelegen half-vrljstaand woonhuis (1936) met garage en schuur. Ind.: hal, toilet, keuken, 2 ka mers en suite; verd.: overloop. 3 slaap kamers, badkamer met toilet, vaste trap naar ruime zolder. Voorzien van c.v. Incl. stoffering. Gevraagde koopsom f220.000,-k.k. MAKELAARSKANTOOR Gallenkamp Pelsweg 11 - Soest Tel. 02155-15360* b.g.g. 10262,17251 of 21752 MAKELAARSKANTOOR Gallenkamp Pelsweg 11 Soest Tel. 02155-15360* b.g.g. 10262,17251 of 21752 5 De eerstvo om 19.30 uu De agenda toekomst het vastst het besch heidsvooi het besch tor/warrr het vastsf het vastsl wijziging lijke Soci voorlopig gen voor Lichamei de Stichti vaststelli Opvoediii goedkeur nadere v en het bu het beno< aan de M het inste Muzieksi het nemi "De Vrij het verle ordening het perct De agend£ ter inzage 17.00 uur o Verlening bouwen op het pc Ingevolge (Wet ARC streeks in publikatie dienen. De burge gemeente van het bi tikel 50, li N.V. Bc behoeve hees. (k G. de B Soest, ti ceel Vai Alvorens voegd bi) 2 juni 191 ders in te De op de zelfde te secretari dinsdag commiss De ageni pels"'. Spreekre 1. Vana kunn< gever eenb 2. Voor het pi missi perse 3. De cc kingc 4. Dev< behoi merl of aa De trekt Denotai kingvan Uitband i

Soester Courant | 1983 | | pagina 4