SCHOEMAKER STELT BEELD EN PRIJS OP SCHERP sclioemsiker Auto Alblas B.V. exposeert met trots de Alfa 33 AUTO ALBLAS BV scliociml Straattekenwedstrijd woensdag 15 juni Gereformeerd Soest- Zuid neemt afscheid van dr. J. Rinzema Hand in hand voor de vrede TbiNINENklis Bestuur Dorpshuis tot Gemeente'Laat commissies in 'De Borg' vergaderen' Juni- programma Kinder boerderij Klapstoel design. est \<nJ teletekst 1598.- Voor alle zekerheid! WINKELKRING VAN WEEDESTRAAT 78 TEL. 17253 (Technische dienst tel. 10344) (DAM 0 uur. ETS: P! Een prettige middenklasser nu5/y.- Nieuwe vergaderzaal geeft meer mogelijkheden Soester Courant, goede informatiebron voor alle Soesters! Voor alle zekerheid! WINKELKRING VAN WEEDESTRAAT 78 TEL. 17253 (Technische dienst Tel. 10344 78 j WAS AUTOMATEN 1498.- 12 13 Soester Courant van woensdag 8 juni 1988 13 De Straattekenwedstrijd die oorspronkelijk gehouden zou worden op woensdag 25 mei (in de Pinkstervakantie), maar door het slechte weer werd uitgesteld, gaat tóch door. De winkeliersvereniging "Hartje Zuid" en de Stichting Jeugdzorg Soest, die het evenement samen organiseren, hebben besloten volgende week woensdag opnieuw een poging te wagen. Hopelijk werkt het weer dan wél mee De straattekenwedstrijd is bedoeld voor kinderen van 6 tot en met 12 jaar, die allemaal gratis kunnen meedoen. De wedstrijd begint om 13.30 uur uur en duurt tot 15.30 uur. De kinderen moeten zich aanmelden bij het centrale punt op de hoek van de Verl. Kolonieweg en de Soesterbergse- straat. Daar krijgen ze krijt en een nummer, dat ze bij de tekening op straat moeten aanbrengen. Om 15.00 uur moeten de tekeningen af zijn, zodat de jury ze kan gaan beoordelen. Die jury bestaat uit de bekende Soester tekenaar Carol Voges en de fotograaaf Willem van Oosten. De kinderen die klaar zijn kunnen in de tussentijd meedoen aan allerlei kringspelletjes in de buurt van het busstation. Volgende week wordt op de scholen definitief bekend gemaakt of de wedstrijd zal doorgaan. Eventueel .kan men kontakt opnemen Rabo-Bank, Soesterbergestraat 14, tel. 14657. In het komende weekeinde neemt de gereformeerde predikant van Soest-Zuid (Wilhelminakerk), dr. J. Rinzema, na een verblijf van ca. 10 jaar afscheid van zijn gemeente. Dat gebeurt in twee instanties. In de eerste plaats met een afscheidsreceptie op zaterdag 11 juni a.s. in "De Rank" (achter de Wilhelminakerk aan de Soesterbergsestraat), van 16.00 tot 18.00 uur. Op zondagmorgen 12 juni neemt dr. Rinzema officieel afscheid in de kerkdienst in de Wilhelminakerk, die begint om 10.30 uur. Aan de dienst wordt meegewerkt door het Wilhelminakerkkoor. Dr. Rinzema verruilt de gemeente van Soest-Zuid voor de gemeente Utrecht-Oost. Eerder was dr. Rinzema predikant in Onderdendam, (1956), vervolgens werd hij evangelisatiepredikant (1958), later weer "gewoon" predikant in Aalten (1959), Leeuwarden (1964) en tenslotte in Soest(1973). Eigen Technische dienst zorgt voor snelle service en garantie! Blaupunkt 66 cm kleuren TV 32 kanalen, afstandsbediening met TELETEKST 1 QQfi nu slechtsJ.3Ü70#* Blaupunkt 66 cm kleuren TV met i.r. afstands bediening nu Blaupunkt 51 cm kleuren TV met afstandsbediening en teletekstnu 1 #70.' danks deze lage prijzen geven wij een hoge inruil voor oude televisie M smodellen e garen bij tak. ankiets en Mr. H. 1983 aouw "De te Soest EN uimte, ga- te Soest ctie D nr. tuken met e, 569,- eig.; ruimd. garage en est ctie K nr. keuken, ging. 100,- eig.; ruimd. en aan de naast en ctie K nr. n heeft in stemming n 2 bouw- iel en be- tg desge- le hun fi- i overleg- nderdags gen: vóór de koop- zo nadig e van de itore van edestraat Onder deze leus organiseren de geza- melijke vredesgroepen, -IKV, Vrouwen voor Vrede, Stop de N-bom - in de regio Midden Nederland op 18 ju ni a.s weer de jaarlijkse Soesterberg- demonstratie. Deze demonstratie wordt gehouden om te protesteren te gen de aanwezigheid van kernwapens in Nederland en tegen dreigende plaat sing van kruisraketten. Het is de be doeling om1 de vliegbasis Soesterberg van 4 kanten te benaderen en vanaf 14.00 uur te komen tot een symbolische omsingeling van het terrein. Het wordt géén blokkade van de basis, het verkeer van en naar de vliegbasis heeft vrije doortocht door de in- en uit gangen. Juist dit jaar, waarin zo be langrijke besluiten genomen dienen te worden over het al dan niet plaatsen van kruisraketten in ons land, is het van groot belang de politici in Den Haag te laten weten, dat het overgrote deel van de nederlandse bevolking nee zegt tegen het bezit en gebruik van kernwapens. Voor de omsingeling zullen er op verschillende plaatsen rond de basis manifestaties worden ge houden door de diverse regiogroepen. Deze manifestaties zullen ondermeer inhouden het zingen van vredes- en strijdliederen en het houden van toe spraken. Daarnaast zullen er stands worden ingericht met voorlichtingsma teriaal over de vredesgroepen en het vredeswerk. De plaatsen rond de vlieg basis waar de manifestaties gehouden zullen worden, zijn: 1. Bij de hoofdingang van de Koninklijke Luchtmacht, Paltzerweg; op de zand- afgravind tegenover de hoofdingang - regio Amersfoort, Leusden en het Gooi (waaronder Soest). 2. Te Soesterberg-dorp: regio Zeist, Driebergen en de Heuvelrug; Hoek Amersfoortsestraat/Dolderse- weg, schuin tegenover Camp New Am sterdam: regio Utrecht, Nieuwegein, Breukelen, etc.; 4. Te Den Dolder - Hertenlaan: regio De Bilt, Bilthoven en Ede e.o. Een ieder van buiten de regio Midden Nederland, die zich ook maar enigszins betrokken voelt bij het vredesgebeuren wordt hierbij opgeroepen die dag om uiterlijk 14.00 uur aanwezig te zijn bij het "Kontakt der Kontinenten," Amersfoortsestraatweg te Soes terberg. Deze mensen zullen dan verdeeld worden over de 4 verzamel plaatsen. Evenals m voorgaande jaren zullen deelnemers uit Soest weer een fietsko- lonne kunnen vormen. Nadere aanwij zingen daarvoor worden in een volgend bericht gegeven. Tegenover de ingang van de Koninklij ke Luchtmacht (zandafgraving) zal vanaf 13.30 uur een demonstratieve bij eenkomst plaatsvinden. Om 14.00 uur zal een begin worden gemaakt met de "symbolische omsingeling," die om 15.00 uur haar hoogtepunt zal vinden. Voor informatie, affiches, buttons: Frans Diks, tel. 15201 en Ankie Siddré, tel. 18029. De Alfa 33 is het antwoord van Alfa Ro meo op de wensen van een exclusief koperspubiiek dat geïnteresseerd is in een middenklasser. Een middenklas ser die de Italiaanse automobielindus trie zal vertegenwoordigen in een wereldmarkt die niet alleen expan deert maar die ook minder onderhevig is aan gevaarlijke schommelingen in de vraag. De Alfa 33 is het eerste volledig nieuwe model dat Alfa Romeo op de markt brengt na de in 1983 gestarte nieuwe, dynamische fase in haar bestaan. De Alfa 33 beantwoordt aan de hoge eisen van een gekwalificeerde groep auto mobilisten die geïnteresseerd is in een middelgrote berlina met een exceptio nele uitrusting, vormgeving, techniek, prestaties en niet in de laatste plaats de kwaliteit van het produkt. Elegant en funktioneel De geslaagde vormgeving van deze 5- deurs verenigt twee typische eigen schappen. Elegance en prestige van een berlina en de praktische mogelijk heden van een auto met grote achter deur. Zijn mooie lijn vol kracht en spanning heeft een onberispelijke aero- dynamiek. Met het uiterlijk van een luxe limousine vol kracht en dynamiek heeft deze Alfa 33 toch alle praktische voordelen van een auto met grote ach terklep. Een auto die visueel de status van een klassieke berlina heeft, maar zo veelzijdig is als een moderne gezins auto met vijfde deur, kompakt en met veel binnenruimte, zeker voor een auto van slechts 4 meter lengte. De zijkant van de auto toont de mar kante lijn met zijn schuin aflopende neus, de tot de achterruit doorlopende taillelijn en de hoge achterkant. Een van de bereikte resultaten is de wegligging en de rij-eigenschappen die het perfekte weggedrag van de Alfa 33 vervolmaken dankzij de uitgebalan ceerde gewichtsverdeling, de uitgekiende opstelling van motor, aan drijving, besturing en niet te vergeten de vóórspoiler. Interieur: uitnodigend, chique en prak tisch Een dashboard en een stuurwiel dat "maatwerk" voor elke betuurder is. Een ongewoon ruim interieur met een elegante aankleding. Goed gevormde stoelen met een perfekte zit. Een baga- ge-"afdeling" die aan de bagage kan worden aangepast. Als het waar is dat het dashboard het "tweede aange zicht" van een auto, is dan kan men ge voeglijk aannemen dat de Alfa 33 hier met punten wint. Het instrumentenpa neel is verstelbaar samen met de stuurkolom, zodat de stand aan de afmeting, rijstijl en smaak van de bestuurder kan worden aangepast. De rugleuning van de achterbank kan in twee delen neergeklapt worden. De ze twee delen zijn verschillend van af meting zodat steeds de bagageruimte aan de bagage aangepast kan worden. De bagage-capaciteit, die met 5 perso nen aan boord, al een royale 400 liter bedraagt, wordt verdrievoudigd (1200 liter) als de dubbele rugleuning van de achterbank wordt neergeklapt. Behaaglijk reizen Een helder verlicht interieur, een per- fekt uitzicht onder alle omstandighe den. Hoogwaardige technische oplos singen om geluiden in het interieur tot een minimum te reduceren. Zomer of winter; "klimaat op maat." Het in terieur van de Alfa 33 wordt in elk jaar getijde perfekt op temperatuur gehou den door een uitgekiend verwarmings- en ventilatiesysteem met een hoge luchtopbrengt (6.500 liter per minuut De motor, een technisch juweel Een boxermotor, elastisch en geruis loos en in staat om van de Alfa 33 een sportieve auto te maken die op het ge bied van prestaties zijn weerga niet kent zonder dat men hiervoor de re kening krijgt in de vorm van een hoog benzineverbruik Voor de Alfa 33 heeft Alfa Romeo geko zen voor de boxermotor met bovenlig gende nokkenassen en tweetraps car burateur: een juweeltje. Dankzij deze aandrijfunit is de nieuwe kompakte Alfa 33 een sportieve auto en geschikt als familie wagen. Het onderstel Technisch hoogwaardige wielop hangingen die een zeer goede weglig ging en een maximum aan komfort garanderen. Een remsysteem dat een absolute betrouwbaarheid geniet. Transmissie en besturing die onder alle omstandigheden zeker en veilig funktioneren. Het zijn allemaal ele menten van een Alfa Romeo traditie die de auto's met het magische em bleem in de hele wereld bekend hebben gemaakt. De besturing is zeer direkt door de tandheugel stuurinrichting terwijl de stuurspeling hierbij konstant blijft. Het stuurwiel met veiligheidsstuurkolom in twee delen, heeft een schokabsor- berende naaf en is in hoogte verstel baar. Bedrijfskosten, jacht op onnodige kosten Van de Alfa 33 zijn niet alleen de ver- bruikcijfers erg laag (ondanks het hoge prestatie niveau), maar ook de onderhoudsbeurten zijn tot een mini mum gereduceerd en nemen weinig tijd in beslag. Strijd tegen de tand des tijds De Alfa 33 is in de ontwerpfase al voor bereid op een duurzame weerstand te gen invloeden die het verouderen van een auto bevorderen. Moderne kon- struktieve oplossingen en voor een groot gedeelte automatische produk- tieprocessen met systeem kontroles garanderen een zeer hoge kwaliteits standaard. Veiligheid De wegligging van de Alfa 33 is de beste garantie tegen gevaarlijke si tuaties. Destruktie proeven, niet alleen van prototypen maar ook van auto's uit de produktie garanderen een weer stand die door de hoge kwaliteitsstan daard gedurende lange tijd gewaar borgd blijft. Bij aanrijding worden de inzittenden beschermd door de carros serie met gedifferentieerde struktuur, door de veiligheidssloten, de plaats van de benzinetank, de konstruktie van de stuurkolom, de bekleding en uitrus ting. Eén projekt, drie versies Het modellenprograma bestaat uit een 1.3 uitvoering die zeer kompleet is, een 1.5 versie die meer vermogen heeft en tot slot de 1.5 Quadrifoglio uitvoering, de top van de range met een uitgebreide serie luxe voorzieningen. Van Weedestraat 55-57-84 - Soest - Telefoon 02155-12334 modem: laanstraat 22 3743 BG Baam tel. 02154-12797 k.cte boer zoon bv adviseurs voor interieur en bimenhuisarchitektuur svm Zanussi/Marijnen 230 liter dubbeldeurs koelkast Nooit meer ontdooien! Bosch dubbeldeurs koelkast, 260 liter. De allerbeste én de allerzuinigste. n KS268ZL Nu 949.- 145 liter tafelmodel koelkast met diepvriesvak en formica bovenblad NU Z59.' Zanussi 120 liter vrleskastje Nu 4 #9.- Wij hebben 'm in huis hoor' De splinternieuwe Alfa 33 staal in volle glorie te gemeten van alle Ah's en Oh's die 'm ten deel vallen Kom ook kijken en laat u eens verrassen door de Alfa 33. een op en top Alfa Romeo die de lijn door zet vnn Alfa's rijke historie en jarenlange ervaring op circuits ever de gehele wereld. En, laten we eerlijk zijn, welk merk kan dat ook zeggen? Niemand toch? U kunt langs komen of bellen voor een afspraak. Tot ziens. UW ALFA ROMEO DEALER De Kinderboerderij "De Vrije Teugel" aan het Vedelaarpad organiseert op de woensdagmiddagen in de maand juni het volgende programma: Woensdagmiddag 8 juni (14.00 - 17.00 uur)Stof verven en batikken, T-shirts versieren; Woensdagmiddag 15 juni (14.00 -17.00 uur)Camping op het wei tje van de Boerderijer worden tenten gemaakt, waarin gespeeld kan wor den. Bij mooi weer blijven de tenten tot zaterdag staan; Woensdagmiddag 22 juni (14.00 - 17.00 uur): Fietstocht met picknick onderweg; uiterlijk 21 juni op geven; Woensdagmiddag 29 juni (14.00 -17.00 uur)Spelletjesmiddag, met wa ter-spelletjes. Bovendien prijsuitrei king aan degene die zijn tuintje het beste heeft onderhouden in de maand juni; Elke zaterdag is er op de Kinder boerderij van 13.30 tot 16.00 uur instuif, op dinsdag en vrijdag "hulskamer" van 15.30 tot 17.30 uur. Op dinsdag, woensdag en vrijdag wordt er ook in de tuintjes gewerkt. Inlichtingen: Kinder boerderij "De Vrije Teugel," Vede laarpad 53, tel. 18136. Het bestuur van "De Borg," het dorps huis aan de Willaertstraat in Overhees, heeft zich onlangs met een voorstel tot het gemeentebestuur gewend om de commisie-vergaderingen in hét ver volg in De Borg te laten plaatsvinden. Inmiddels is er al een gesprek geweest met vertegenwoordigers van de ge meente. De uitkomst van een en ander staat echter nog niet vast. De Borg beschikt binnenkort over meer vergadermogelijkheden, omdat de ontmoetingsruimte op de beneden verdieping door een interne verbou wing nu ook geschikt gemaakt is als vergaderzaal. Het is de zgn. "Vijver zaal," omdat van hieruit uitzicht wordt geboden op de vijver aan de Willaert straat. Door deze nieuwe ruimte is op de bovenverdieping vergaderruimte vrijgekomen. Het bestuur van de Borg meent dat deze zeer geschikt is voor het houden van de commissieverga deringen, die nu nog plaatsvinden in het gebouw van Gemeentewerken aan de Lange Brinkweg. Omdat het gemeentelijk apparaat kampt met ruimtegebrek en het niet uitgesloten is dat de commissiekamers in het gebouw van Gemeentewerken niet meer voor vergaderingen beschik baar zullen zijn, lijkt de realisering van het voorstel van het Borg-bestuur niet geheel en al onwaarschijnlijk. Zanussi/Marijnen 5 kg voi- automaatmet C*7Q aut. centrifuge nu -r Philips bovenlader De best geteste Q O EC bovenlader!O#* MIELE wasautomaat W 413 Wasautomaat W 423. Dit type was no 1 uit de Consumententest. Een eenvoudige klapstoel mag best heel mooi van vorm zijn, dacht Rinaldi. En hij ontwierp zijn Dafne van ovalen buizen en vormde een zitting van hout Stootvast afgewerkt met lak in diverse kleuren.

Soester Courant | 1983 | | pagina 13