Éi schipper WERELDPRIMEUR kIBON %tSSCON Help een gehandicapt kind Vakantie modetips 3995.- 2495.- 1898.- 698.- L Maak zelf uw echte Willing Bnrgh keuken SEIKO ezondheid voor allen in het jaar 2000 UL ►A ISO BV schoonmaker/ ster Töp-vakmanschap voor een betaalbare prijs ►I Bouwprodukten DE MEEST GEAVANCEERDE CHRONOGRAAF ALLER TIJDEN 585. VjfF DIAMANTAIRS-JUWELIER DIAMANTAIRS-JUWELIER Te huur GARAGES SOEST-KORNET TE KOOP MODERNE HOEKWONING Begrafenisondernemer in Soesterberg, Soest en omstreken Fernando 'r~1 Remember 935.- V Scala Daar staat ie dan... 15 14 Soester Courant van woensdag 8 juni 1983 14 ►I ►i n-4 industrieweg 12 (Ind.terr.)Tel. 02155-10304. Alle dagen geopend, zaterdag 9-16.30 uur. Willing Burgh, de merkkeuken die speciaal ontworpen is voor de doe-het-zelver. Met dit uitgekiende zelfbouwsysteem plaatst u in één weekend een komplete aanbouwkeuken. Zonder ingewikkeld gereedschap. Zonder zagen of schuren. Bovendien bepaalt u zelf exact hoe de keuken ingedeeld wordt. Leverbaar in 4 typen. Kies voor hout of kunst, stof. In onze zaak ligt, een uitvoerige kieurenbrochure. voor u klaar. vanaf De veelzijdigste tijdmeter is natuurlijk de chronograaf. Het polshorloge met de vele extra functies voor sport, hobby en studie. Jaren geleden door Seiko geïntrodu ceerd met mechanische wijzeruurwerken. Daarna geperfectioneerd door quartz- precisie. Wat alleen met digitaalaanduiding mogelijk was. Tot op vandaag. Want als eerste ter wereld is Seiko er nu in geslaagd een chronograaf te ontwikkelen met quartz-precisie èn makkelijk afleesbare wijzerplaten. Inderdaad: de nauwkeurigste en over- zichtelijkste chronograaf aller tijden. Slechts 9 mm dun. Nu als wereldprimeur te bewonderen bij uw Seiko-juwelier. -Functies- Tijd: uren, minuten en seconden. Chronograaf: aflees baarheid van 5/iod seconden tot 30 min. nauwkeurig. "Split-time": wordt gebruikt om tussentijden van ver schillende personen en de eindtijd van twee personen te meten. "Blessure-tijd": De chronograaf kan tussentijds gestopt worden voor b.v. een blessure en weer gestart worden. "Remaining-time": de mogelijkheid om een tijd vooraf in te stellen die nog gespeeld moet worden. "Counter": de drie chronograafwijzers zijn ieder afzon derlijk te verzetten zodat deze b.v. als scoreteller te gebrui ken zijn. "Trial run": mogelijkheid om de chronograaf- wijzers snel rond te laten gaan. "Tachymeter": wordt o.a. gebruikt om de gemiddelde snelheid van een auto of de bepalen. Kt om ae gemiaaeiae sneineia van een (tie capaciteit van een machine te bepc REMBRANDTLAAN 13 SOEST - TELEFOON 02155-12136 leder jaar worden 360.000 kinderen in de Derde Wereld het slachtoffer van polio Help deze kinderen op d& been. Geef hun: revalidatie, medische hulp, hulpmiddelen zoals schoeisel, beugels, rolstoel etc., onderwijs, vakopleiding. Voorkom hun handicap. Doe mee aan het immuni- satieprogramma van de Wereld Gezondheids Organi satie. Al voor f 5 - kunt u één kind zijn leven lang vooreen handicap vrijwaren. Het Liliane Fonds geeft individuele en kleinschalige hulp en werkt uitsluitend met vrijwilligers. Dit betekent: uw gift komt optimaal terecht. Gecontroleerd door een erkend accoun tantskantoor. Aanbevolen dooreen Landelijke Commissie van Aanbeveling. Vraag folder of inlichtingen: Liliane Fonds, Heidijk 53, 5251 KM Vlijmen. Telefoon 04108-4560. Maak het motto waar van de Wereld Gezondheidsorganisatie: Tevens zeer geschikt als opslagruimte, aan het Colenso te Soest. Maandhuur f 74,-. Uw schriftelijke reakties te richten aan: BOOGMIJ B.V. Regentesselaan 20-26 1217 EG Hilversum zoekt in Soest met spoed of echtpaar voor i 20 uur per week. Telefoon 070-906887 Opp. 245 m2 met gar., grote voor- en achtertuin: met c.v.-gas. Ind.: entree, toi let, woonk. m. open haard, houten vloer, balken plafond, open keuken met mod. app., verlaagd plafond: le verd.: 3 slaap kamers, badkamer met 2e toilet, vaste trap: 2e verd.: gr. sl.kamer en droogkamer. Koopsom 169.000,-k.k. Inlichtingen: telefoon 11909 J. A. SMORENBURG Gen. Winkelmanstraat 92 Soesterberg Telefoon 03463 -12 23 - 23 03 Tevens verzorging van crematie. Algehele verzorging door geheel het land. (Geen klassesysteem) Modehuis MB heeft een serie goede tips voor uw vakantie: luchtige zomerjaponnen en dessins. Voor wel zéér zomerse prijzen. Vanaf 59J Zeist Slotlaan 130. Telefoon 03404-25734. Middelman maakt wonen komfortabel en betaalbaar Een van de smaakvolste variaties in leer is zitkombinatie 'Fernando'. Het luxueuze donkerblauwe leer is op originele wijze afgezet met bordeauxkleurige biezen. Let vooral ook op de zeer speciale stofferings- wijze van zitting, rug en armen. 2-Zitter 3-zitter Fauteuil 1625.- 2-Zitter 1900.- 3-Zitter 2365.- Deze zitkombinatie is in diverse leersoorten en -kleuren leverbaar. TF-F-46 Luxueus studioburo 140x80 cm in wit of i zandkleurig laqué slechts 1 Burostoel met zwenkwielen in wit laqué met rode of witte kunstleder bekleding. Per stuk -rtfe Een terechte naam. 'Remember'... 'n zitkombinatie om te onthouden. Royale komfortabele zit in eigentijdse vormgeving. Gestoffeerd met 'n luxueuze poolstof in diverse keuzekleuren.2-Zitsbank 3-zitsbank Fauteuil De naam zegt het reeds. Een 'Scala' van mogelijkheden biedt deze massief grenen wand. Een programma waar u werkelijk eer mee inlegt. In kort bestek kunnen wij u de vele uitvoerings mogelijkheden niet geven. Vandaar dat er bij ons een speciale folder voor u klaar ligt, die u over dit programma volledig informeert. Afgebeelde wand, (form. 242x218x42 cm) Exclusieve draaifauteuil in prachtig rundleer in diverse keuzekleuren met praktische lederen draaivóet en komfortabele hoge rug. (Bij zelfmontage 1798.) \Wooncentrum Middelman ligt direkt aan de grote weg van Soest naar Amersfoort. Birkstraat 99 te Soest. Tel 02155-11004 'Elke vrijdag koopavond niDDtinAN

Soester Courant | 1983 | | pagina 14