hïïnuw* UAÏIiAI JAPONNEN PAKJES Twee- en driedelig COATS REGENMANTELS 6 D Vv^tvY D 18® 22® CRÊPB MSBT7B 65.00-79.00-89.00 119.00-129.00 139.00 enz. 49.00-59.00-69.00 109.00 - 119.00 129*00 enz. VADER VERRAS JE MET ZO'N HEERLIJK FLESJE Groot zomerfeest van 'De Narre Knollen' S.O.Soest-atleten suksesvol tijdens Nederlandse Jeugd Olympische Dagen Jong belegen kaas 95° .Zomer-aanbieding Laanstraat 71 - Baarn siütenj Van der Linden —1—1 BIN IEN I S'S®Daï,alsu BOKMA Brandweer maakte dure autoritten Tijdelijke verkeersmaat regelen L.R. P.C. Eldorado scoort 100% Soest en de Soester Courant zijn niet te scheiden! Benzinediefstal Beeld gestolen Vier kleding-inzamelingsacties te veel voor Soest Braderie 't Hart en Veilig Verkeer Groot Gaesbeeker Gilde nam deel aan Vrije Gildsdag in Boxmeer Rock and Roll band in De Molensoos Eerste team LBW wint van tweede Chr. Bakker behoud kampioenskansen Provinciale Damkampioenen in Soest Hippisch evenement van De Bosruiters wederom succes Soester-atleten actief in Hilversum Ballon landt in weiland vertic verlichting BINNEN EN BUITEN Shoarma-schotel Soester Courantonder ieder Soester dak! BOVAG OCCASIONS 75% NIEUW! NIEUW! NIEUW! NIEUW! NIEUW! NIEUW! RUIT STUK? BEL BRANDSMA vóór 10.00 UUR en de zaak komt nog dezelfde dag voor elkaar... 02155 18104 of 12563 BRANDSMA Zonne schermen KEESFRANK Heel kilo De Kaasspecialist R.WESTRA enz. enz. William Lawson's Baeardi Rum Cognac Joseph Guy* p Smirnoff Wodka i Bokma Jonge Jenever OGNAC EPHGUï ui Soesterbergsestraat 49 tel.12490 Wijnhandel Burg. Grothestraat 6 tel. 12750 Soester Courant van woensdag 15 juni 1983 Uit een begrotingswijziging van de al gemene dienst over 1982 blijkt dat de post autokosten van de brandweercom mandant met bijna 6.000,- is over schreden. Volgens de toelichting is dit bedrag opgegaan aan autoritten buiten de gemeente Soest. In de financiële commissie, die vorige week vergader de, brak Jan Visser (Prog. Soest) de staf over deze overschrijding en sprak er zijn afkeuring over uit. "Het is bijna 600,- per maand. Daarvoor kun je naar Spanje rijden," aldus het veront waardigde raadslid. Drs. J. L. Menne, wethouder van finan ciën (CDA), legde uit dat een en ander had plaatsgevonden in het kader van de bezoekjes aan de fabriek waar de nieuwe ladderwagen van de Soester brandweer werd gemaakt. Een derge- ljke overschrijding was ook volgens de wethouder niet toelaatbaar. Hij vond dat er in het vervolg eerst overleg moet worden gepleegd voordat een begro tingspost wordt overschreden. In verband met onderhoudswerkzaam heden aan spoorwegovergangen zijn verschillende tijdelijke verkeersmaat regelen genomen. Op maandag 13 juni is van 7.30 tot 12.00 uur de spoorweg overgang in de Kolonieweg voor alle verkeer in beide richtingen afgesloten. Datzelfde geldt voor de Foekenlaan op woensdag 15 juni van 7.30 tot 12.00 uur; voor de Grote Melmweg op woensaag 15 juni van 12.30 tot 16.00 uur; voor de Weideweg op donderdag 16 juni van 7.30 tot 12.00 uur; voor de Spiekerweg op donderdag 16 juni van 12.30 tot 16.00 uur; voorde Peterv.d. Breemerwegop vrijdag 17 juni van 12.30 tot 16.00 uur en voor de Eemweg op vrijdag 17 juni van 7.30 tot 12.00 uur. Op 4 juni J.l. traden voor de L.R. en P.C. Eldorado (in de toekomst de L.R. P.C. "De Zoyse Ruiters") aan voor wedstrijden in Bunschoten. Mej. J. v.d. Velde en mej. G. van Essen in resp. de klasses Ll- en Ml-dressuur. De nieuwe aanpak van Mej. van Essen begon duidelijk vruchten af te werpen, want zij reed een zeer vakkundige proef die uiteindelijk werd gehono reerd met 126 punten, goed voor de 4e prijs en tevens goed voor één winst punt, de eerste van deze amazone in de M-klasse. Mej. J. v.d. Velde trad aan met Scylla. Ook deze combinatie voldeed aan de verwachtingen. Dat vond ook de jury want 120 punten en één winstpunt in de Ll is zonder meer een erkenning voor een fraaie proef. De andere amazones van de L.R. Eldo rado traden deze maal niet aan wegens ziekte van de paarden. Een inwoner van Lelystad deed aangif te van de diefstal van 40 liter benzine uit zijn auto, die op de parkeerplaats bij een voetbalclub aan de Wieksloot had gestaan. De schade bedraagt ca. ƒ75,-. Een bewoonster van de Eikenlaan meldde de politie vorige week de dief stal van een massief stenen leeuw. Onbekenden hadden het beeld wegge nomen uit de voortuin van haar wo ning. De burgers van Soest moeten niet worden overbelast met kledinginzame- lingsacties, vindt het College van Bur gemeester en Wethouders. Het beleid is erop gericht dat de burgers niet worden overvraagd of lastig gevallen, en er is in Soest eigenlijk geen ruimte voor een vierde inzameling, naast de drie van Max Tailleur, de KICI en het Leger des Heils. Dit bracht de juri disch medewerkster van de gemeente Soest, mevrouw G. Mol, vorige week naar voren tijdens de behandeling van het beroepschrift van de Stichting Ont wikkeling Sahellanden (SOS), die be zwaar had aangetekend tegen de be slissing van het gemeentebestuur om de organisatie geen toestemming te geven tot het houden van een kleding- inzamelingsactie in 1983. Bovendien had het "Centraal Archief" voor het inzamelingswezen een dergelijke actie ontraden. Het verweer van de SOS, bij monde van de heer J. Th. Olmer, was o.m. gebaseerd op een publikatie van het ministerie, waarin de gemeenten wordt aanbevolen niet méér dan vier inzamelingen te laten houden. De SOS wil "aftasten" of er, ook in Soest, ruimte is voor die vierde kledingin- zameling. Een onderzoek van enige jaren geleden heeft aangetoond dat ca. 72% van het "huishoudtexttel" via de vuilnisbak verdwijnt. Dat is 52.500 ton per jaar. Voor de SOS is dat aanleiding genoeg om te proberen zich ook een plaats te verwerven op de overigens teruglo pende inzamelingsmarkt. R. van Logtenstein (CDA) kon wel waardering opbrengen voor de doel stellingen van de SOS, maar meende dat de situatie in Soest, met naast de drie landelijke acties ook het continu beslag dat door de talrijke fancy fairs en rommelmarkten op de markt wordt gelegd, ruimte bood voor een vierde inzameling. Hij wilde overigens niet uitsluiten dat SOS in volgende jaren eventueel wel een kans zou krijgen. Van Logtenstein wees ook op een instelling als "Spullenhulp", die naast de incidentele kledingacties continu actief is met het inzamelen van ge bruikte kleding. J. v.d. Brakel (PvdA) viel hem daarin bij en noemde in dat verband ook de doorlopende kleding, actie voor Polen van de stichting Midden-Nederland. Enige verbazing bestond bij de com missie voor de beroepschriften over de opmerking van de heer Olmers, dat de gemeenten in het algemeen (hij had al 30 gesprekken achter de rug) de gege vens over de hoeveelheid textiel die via het huisvuil verdwijnt achterhouden. Secretaris K, de Jonge wees erop dat die gegevens geenszins geheim waren, J. v.d. Brakel bracht daarbij naar voren dat juist in Soest daarover heel duidelijke gegevens bestaan bij het Compostbe drijf. Ter afsluiting van het (carnavalssei zoen '82-83 organiseert de Soester Kar- navalsvereniging "De Narre Knollen" weer het jaarlijks terugkerend zomer feest voor haar leden. Het festijn zal plaats vinden op za terdag 25 juni a.s. in en om het Restau rant „Het Soester Natuurbad" aan de Van Weerden Poelmanweg, aanvang 20.30 uur. Op dit zomers hoogtepunt wordt de leden een grootse barbecue aangeboden, die geheel verzorgd zal worden door Slagerij Van Asch. De muziek op deze avond is van de 5 mansformatie „Desperado's," die in het verleden al hebben bewezen voor een goed stuk dansmuziek te kunnen zorgen. Er zullen bij het Restaurant voorzieningen worden getroffen, zodat ook bij regenachtig weer de barbecue doorgang kan vinden. Dat deze braderie een groot succes is geweest, heeft u vorige week kunnen lezen in deze krant. Dat alle stand-houders veel bezoekers mochten ontvangen is natuurlijk een leuk succes. Zo mochten ook de vertegenwoordigers van V.V.N. (Veilig Verkeer Neder land) afd. Soest heel veel belangstel lenden bij hun stand verwelkomen. Afd. Soest V.V.N. had voor deze gele genheid een verkeersquiz uitgeschre ven voor de volwassenen en voor de jeugd een verkeersrebus. Van de vele inzendingen (341 volwas senen en 181 kinderen) waren helaas zeer weinig goede oplossingen. Er schort dus nog wel "iets" aan onze ver- keerskennis! Gelukkig mogen wij de volgende perso nen uitnodigen hun prijzen af te halen a.s. zaterdag tussen 10 en 11 uur bij mevr. J. M. H. Korte-Tieland, Duinweg 3, alhier. H. Groenestein, Weegbreestraat 467, H. Sevink, Korteweg 6, A. Visch-Vis, Beetzlaan 81. Voor deze mensen ligt een buitenther mometer jaarabb. van V.V.N. te wachten. En voor Hayco Larbor, van Hamel straat 37, Miranda Veltmeyer, Eigen domweg 134 en Sonja Bronts, Becke- ringstraat 40 ligt een platenbon op Duinweg 3 klaar, voor de goede oplos sing van de jeugdwerker-rebus. Bij veilig fietsen komt meer kijken dan alleen de hand uitsteken! Proficiat namens V.V.N. afdeling Soest. Afgelopen zondag 12 juni 1983 is het korps van het Groot Gaesbeeker Gilde naar Boxmeer geweest. Daar werd de Vrije Gildsdag gehouden ter gelegen heid van het 50-jarig bestaan van Kring .Land van Cuyk.40 gilden namen aan het evenement deel, waarvan 27 Gilden van de Kring en 13 Gilde van buiten de Kring. De Koning van het Groot Gaesbeeker Gilde, Gert Schimmel, nam deel aan het Koningschieten. Er waren 40 Ko ningen en Gert Schimmel haalde de prijs, namelijk een zilveren konings- kruis, waardoor hij zich vanaf die da tum Kringskoning mag noemen. De verdere prijzen die het Groot Gaes beeker Gilde in de wacht sleepte wa ren: Het groepsvendelen, categorie 6 en meer vendeliers: le prijs Het hoornblazen met de mars „Cha - Cha - Taraboem": le prijs! In het algemeen klassement tijdens de optocht met de 40 gilden, haalde het korps de 2e prijs. Het is de medewerkers van het Jonge rencentrum de Molensoos weer gelukt om een Rock and Roll band in huis te halen en wel de Marvels uit Laren. Ze spelen eigen werk geïnspireerd door: Chuck Berry, Nick Lowe, Beach Boys, Elvis Costello en Dave Edmunds. De band bestaat uit 4 leden; Johan Terma- ten. gitaar en zang, Rob Schulte: gi taar en zang, Petr Wassenaar: bas-gi taar en Dirk Pronkdrums. Het optreden vindt plaats op zaterdag 18 juni om 21.00 uur in het jongerencen trum de Molensoos aan de Molenstraat 142a te Soest. De zaal is open om 20.00 uur. De entree voor leden is 5,- voor niet leden 7,50. Op zaterdag 25 juni is de laatste avond van dit seizoen. In de 2 maanden dat de soos gesloten is (juli, augustus) wor den er wat onhoudswerkzaamhe- den verricht door de medewerkers met de steun van enkele bezoekers. De openingavond voor het seizoen '83-84 wordt begin september verwacht. Op de cricketvelden van L.B.W. Amers foort werden dit weekend twee com petitiewedstrijden afgewerkt. L.B.W. 1 moest het opnemen tegen L.B.W. 2 dat, vreemd genoeg, niet alleen in dezelfde klasse maar ook in dezelfde afdeling (3D) is ingedeeld. Het sterk verzwakte 2e (vanwege ten- tamina) verloor in een wat slome wed strijd met 99 all out -100 voor 3. L.B.W. 2 (eerst battend). M. Boerma 17; D. van Prooye 21; R. Imhof 21. P. van Gulik 5 voor 28; W. van Nierop voor 14. L.B.W. 1: P. van Gulik 28; D. Koster 31 n.o.B. van Nierop 19 n.o. G. J. Aleven 2 voor 18 in 15 overs. L.B.W. dames moesten aantreden te gen C.C.A. uit Arnhem. Amersfoort mocht eerst gaan batten en deed dat uitstekend. Liesbeth v.d. Voort, die zich ontpopt tot een goed cricketster, stond aan de basis van de overwinning van L.B.W. Zij maakte 48 runs. S. La- badie en W. van Dam droegen elk nog 7 runs bij. Na een uiteindelijk nog zeer spannende eindfase bleef de stand steken op L.B.W. 100-C.A.94. In de strijd om het kampioenschap bij de damvereniging D.V.S.B. zijn nog steeds geen kampioenen bekend. Door het grote verschil in gespeelde wed strijden zullen de eindstanden pas over enkele weken bekend zijn. Nu de fusie tussen Soest en Baarn een feit is geworden is er een zeer sterke vereni ging ontstaan die provinciaal straks in de Bondscompetitie hoge ogen gooit naar een promotie in de prov. Hoofd klasse. Het nieuwe seizoen begint weer op maandag 22 augustus en het bestuur van D.V.S.B. hoopt dan dat er zich veel nieuwe leden zullen aanmelden om D.V.S.B. nog hoger op te brengen. U speelt dan tevens bij één van de grootste Utrechtse verenigingen welke zich in haar korte bestaan al veel roem heeft verworven. Aanmelden kan ook nu al onder tel. 02155-13694. De uitslagen van maandag 6 juni zijn: Groep A M. Bakker-T.v.d. Meer 2-0 W. E. Meijerink-J. Hogenaar 0-2 IJ. Luttik-Chr. Bakker 0-2 E. Davelaar-R. M. Entken 0-2 Groep B Mevr. Vendrig-W. v.d. Meij 0-2 J. C. Bonneau-M. Veldhuizen 2-0 E. v. 't Klooster-M. D. Mahabir 2-0 Neo-Print Beker L. Middendorp-A. Breukel 0-2 B. v. Brummelen-Th. Schimmel 2-0 A. M. Witte-W. v. Egdom 2-0 Evenals voorgaande jaren worden de sneldamkampioenschappen van Ne derland ook dit jaar weer in Soest gehouden. Op zaterdag 18 juni worden in "De Rank" aan de Soesterbergse- straat de finales gespeeld. Het aantal deelnemers bedraagt 80, onder ver deeld in senioren, aspiranten en junio ren. Bij de senioren spelen o.a. mee Jannes v.d. Wal (huidige wereldkam pioen) en uit de regio Peter Meijler (Amersfoort). De wedstrijden beginnen om 10.30 uur en eindigen om plm. 16.30 uur. De grote prijzenpot garandeert een felle strijd om de punten in alle groe pen. Organisator, de pas gefuseerde damverenigingen Soest en Baarn (DVSB) heeft hiermede weer een kam pioenschap naar Soest gehaald dat zich in een grote belangstelling in het land mag verheugen als sponsor treedt ook dit jaar op de in Amersfoort zeer bekende Bakkerij T. v.d. Meer en Zn. B.V. Zondag 12 juni, al vóór negen uur 's morgens waren er veel enthousiaste amazones en ruiters vergezeld van ouders en supporters van de Ruiterver- eniging de Bosruiters. Vriendschappe lijke sfeer kenmerkten deze dag het voor het evenement, dat door deze Soester Ruitervereniging werd geor ganiseerd en in de manege Paarden sportcentrum werd gehouden. Ditmaal een dressuurwedstrijd in 3 rubrieken, welke onder deskundige jurering van mej. E. Ligten uit Laren werd verreden. Om 9.30 uur werd er met de le rubriek BI gestart. De jongste deelneemster telde slechts 6 lentes, een genot om zo'n kleine amazone keurig in correct tenue haar figuren te zien rijden. Het is altijd weer plezierig te constate ren dat de etiketten van de ruitersport ook hier "hoog in het vaandel" staan. Paarden correct ingevlochten, kleding (witte broek, zwart colbert, hoge hoed, plastron en witte handschoenen) in ere gehouden. Uitslagen jeugd rubriek BI: 1. Brenda Herwaarden met Sjimmie. 2. Gert-Wim Hoogeveen met Nanda. 3. Mirjan Jansen op de Haar met Nouschka. 4. Lisette Luyck met Blondy. 5. Danielle Harts met Sultan. De pechprijs ging naar Ineke van Hornsveld. We zien haar met meer succes gaarne terug! Rubriek BI gevorderden: 1. Barbara Schippers met Silver King. 2. Jeanette v. Heiten met Petra. 3. Hone Ermans met Mistral. 4. Wilma de Ruig met Unieboy. 5. Erica Heykoop met Sandor IV. Rubriek B3: 1. Paulien van Knobelsdorf, Black Beauty. 2. Wilma de Ruig, Bartje. 3. Yvonne Hartman, Silver King. 4. Chr. de Ruig, Unieboy. 5. Caroline Ghironie, Patrick. Rubriek Ll: 1. Chr. de Ruig, Unieboy. 2. Wilma de Ruig, Bartje. 3. Paulien v. Knobelsdorf, Black Beauty. 4. Yvonne Hartman, Silver King. 5. Elly Blitz, Sandor IV. Na de prijsuitreiking door de vice- voorzitter, de heer John S. Blitz, werd een ieder genodigd om zich naar de buitenmanege - en terras te begeven voor deelname aan een voortreffelijk verzorgde BBG door mevr. Reyn. Een jeugdploeg van de atletiekvereni ging S.O.Soest heeft afgelopen zaterdag deelgenomen aan de Neder landse Jeugd Olympische Dagen, die voor wat de provincie Utrecht betrof, werden gehouden in Veenendaal. Drie keer kon een S.O.Soest-atleet de hoogste trede van het ere-oodium be treden. Marton van de Broek mocht dit zelfs twee keer doen, daar zij zowel eerste werd op de 100 meter sprint als op de 300 meter horden. De derde Soes ter zege ging naar Bas van Os, die het deelnemersveld op de 1500 meter te snel af was. Naast deze gouden plakken zijn ook de vierde plaatsen van Eelco Moree op de 1500 metr en van Bas van Os bij het kogelstoten heel goed te noemen. Op de estafette ging het zowel voor de meisjesploeg als voor de jongensploeg danig mis. Ze werden hier beide laat ste, terwijl er zeker een medaille voor hen had ingezeten. Bij de meisjes ver stapte Angelique van Oostrum zich dermate, dat zij hinkend naar de vol gende loopster moest, en bij de jongens resulteerde de wissel tussen de eerste en tweede loper in het laten vallen van het estafettestokje. Aan deze wedstrijd op provinciaal ni veau namen vrijwel alle atletiekver enigingen uit deze provincie deel. De N.C.R.V.-televisie maakte van deze at letiekwedstrijd opnamen, die op een la ter tijdstip dit jaar zullen worden uitge zonden. In elke provincie worden de komende weken dergelijke wedstrijden ge houden, op initiatief van het Neder lands Olympisch Comité. Het is de be doeling dat de winnaars de provincie Utrecht zullen vertegenwoordigen tij dens de landelijke finale die op 26 mei volgend jaar te Papendal bij Arnhem zullen worden gehouden. De volledige resultaten van de Soester atletes en atleten waren: estafette meisjes: Esther v.d. Bolt, Angelique van Oosterum, Marleen v.d. Groep en Marion v.d. Broek de 4x100 m. in 74.0 sek.estafette jongens: Paul Soree, An- gelo van Leijenhorst, Eelco Moree en Bas van Os 54.66 sek. Arnold Vonk 300 m. horden in 52.4; Marion v.d. Broek 300 m. horden in 49.0; Bas van Os kogelstoten 11.64 m.: Paul Soree kogelstoten 8.31 m.Esther v.d. Bolt hoogspringen 1.40 m.: Arnold Vonk hoogspringen 1.45 m.Gisella van Kouwen kogelstoten 9.19 m.: Esther Balvers kogelstoten 6.32 m.: Angelo van Leijenhorst 100 m. 14.02; Leo van Thuyl 100 m. in 13.67; Marion v.d. Broek 100 m. 13.0; Marleen v.d. Groep 100 m. 15.0; Marleen v.d. Groep 800 m. in 2.57.6; Natascha Alkema 800 m. in 2.59.4; Bas van Os 1500 m. 4.39.0 en Eelco Moree 1500 m. in 4.53.6. Een aantal S.O.Soest-atleten heeft deelgenomen aan pupillen- atletiekwedstrijden in Hilversum. Bij de B-pupillen sprong Martin Balvers 3.02 m. ver, liep de 40 m. in 7.3 en kwam met de kogel tot 5.69 m. Gijs Ammer- laan sprong 3.20 m. ver, deed over de 40 m. 8.0 en stootte de kogel naar 3.86 m. De C-pupillen moesten verspringen, 40 m. sprinten en kogelstoten. De Soester prestatie waren Onno Foekens: 3.22 m. 7.8 en 4.92 m.Frans v.d. Berg: 3.28, 7.3 en 4.34 m.; Erik Boere 3.03m., 8.3 en 2.32 m.Arne Majoor 2.34 jn.8.1 en 4.68 m.Walter Balvers 2.87 m.9.01 en 3.85 m. De Soester atleet Gijs Egberts nam af gelopen weekend deel aan een drie kamp in Bsrkel Rodenrijs. Er waren 200 deelnemers. De driekamp bestond uit: 1 km. zwemmen, 42% km. wielren nen en 11 km. hardlopen. Gijs had hier voor resp. nodig: 17 min. 40 sek., 1 uur 17 min. 29 sek. en 43 min. 2.0 sek. in het to taal klassement bezette Gijs in de 6e plaats. Vorige week vrijdag landde een ballon, bemand met twee ballonvaarders uit Breda, in een weiland aan de Spieker- weg. De ballon was in Hilversum opge stegen en maakte een tussenlanding in Soest, omdat het al laat was geworden. De landing trok veel bekijks. ^"1 Ook voor al uw Erkend insl F. C. KU IJ PERSTRAAT 24-26 TELEFOON 02155-206 56 Erkend installateur COFFEESHOP - PETIT RESTAURANT met frites, sla en 2 sausenJ O." Specialiteiten: Diverse soorten PANNEKOEKEN en CRÊPES Dagelijks geopend tot 20.00 uur. Ook zondags geopend van 17.00-20.00 uur. VAN WEEDESTRAAT46 SOEST TELEFOON 02155-13877 Bovag-garantie: 3-6 maanden Door inruil verkregen.' Honda Accord. wit. 75.000 km 1979 Opel Ascona, rood, LPG, 113.000 km 1978 Renault R4GTL, blauw, 49.000 km 1980 Peugeot 304 Break, blauw, 80.000 km 1980 Mercedes 200 D, zilver, 78.000 km 1981 8xLadavan 1978 t/m 1982 3 x Daihatsu Charade 1979 t/m 1981 Voor betrouwbaar rijgenot Vanaf heden kunt U via ons kantoor uw MOTOR W.A.-EXTRA verzekeren. Dus inclusief diefstal, brand en schade veroor zaakt door storm of overstekend wild. En op de toch al voordelige premie kunt u dan ook nog korting krijgen wegens schadevrij rijden tot maximaal Indien u minder dan 12000 km per jaar rijdt, krijgt u direkt al 10% korting op de premie. Informeer vrijblijvend. Ook kunt u via ons kantoor uw hobby- of historische auto zeer voordelig W.A. of W.A. extra verzekeren. Informeer vrijblijvend! r% Inlichtingen: Julianalaan 45 - Soest f san IREUKIUN V Telefoon 02155-17962 ASSURANTIËN NBVA ONROEREND GOED - HYPOTHEKEN Laat U niet met de brokken zitten in diverse soorten. Bel 02155-12245 en wij meten en monteren gratis. Konlnginnelaan 48 3762 DS Soest Beetzlaan 89 Soesterbergse- straat 22A Nieuweweg 59 - Soest Telefoon 13288 koopt LOMPEN, IJZER, PAPIER en METALEN Zaterdags na 12 uur GESLOTEN. JONOE •'fA/EVÊ*

Soester Courant | 1983 | | pagina 9