w. Nog 1 halfvrijstaande villa's Een publikatie van de Soester NVM-makelaars. Woningen, bedrijfspanden, taxaties, hypotheken,verzekeringen. W. W. DEELEN b.v. VAN WIJK b.v. Hendrik Smit Makelaardij hv SOEST-ZUID ,Q SOEST Makelaarskantoor onroerende goederen 'W /V: SOEST makelaardij o.g. SOESTDIJK VU W. W. DEELEN b.v. 4 Soes ter Courant van woensdag 29 juni 1983 4 5 DR. 'S JACOBSTRAAT 6 WHBÉjÉSS Rustig gelegen hoekwoning met schuur en tuin (tot. 265 m2). Ind.: en tree, toilet, kelderkast, woonkamer met serre, keuken; verd.: 3 slaapkamers, moderne badkamer met ligbad, 2e toi let en v.w.; vliering. Voorzien van gas- c.v. Gevraagde koopsom f 159.000,- k.k. OSSENDAMWEG Degelijk gebouwde ruime midden villa (1958) met ondergebouwde ga rage en tuin. in directe omgeving van bos en duinen, winkels en openbaar vervoer. Ind.: entree, toilet, grote woon kamer (m, open haard en plav.vl.) met aangrenzende open keuken; 1e verd.: 4 slaapkamers, 2e toilet; zolderverdie ping: 2 slaapkamers en badkamer. Souterrain: prov.ruimte, wasruimte en grote garage. De woning is vrijwel ge heel v.v. dubb. beglazing. C.V. Inhoud ca. 550 m3. Gevraagde koopsom f 198.000,- k.k. EIKENLAAN Op goede en rustige stand gelegen half-vrljstaande villa (1972) met carport. garage en vrije tuin op het zui den. Tot. 768 m2. Ind hal, toilet. L- vormige woonkamer (ca. 50 m2) met open haard. ged. plav.vl., ged houten vloer, open keuken (Alno), schuitpui (ged dubb. glas), verd 3 slaapka mers, badkamer (ligbad, douche. 2e toilet); zolder met wasruimte, c.v.-ruimte en 2 slaapkamers Voorzien van c v. Gevraagde koopsom 7385 000,- k.k. SOEST DRAAILIER Rustig gelegen middenwoning met schuur en zonnige tuin (westen). Ind hal. toilet, woonkamer met parketvloer (eiken), keuken met plavuizen; verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad. 2e toilet; vaste trap naar zolder met ka mer. V.v. gas-c.v. Pand is v.v. thermo pane beglazing, spouw- en dakisolatie. Gevraagde koopsom f 148.000,- k.k. EREPRIJSSTRAAT Gunstig gelegen drlve-in woning met vrij uitzicht en een zonnige tuin. Ind.: hal, dubbele garage, tuinkamer (ca. 12.5 m2), 1e verd.: woonkamer met parketvloer, keuken, toilet; 2e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. Voorzien van gas- c.v. Verkeert in goede staat van onder houd. Gevraagde koopsom f 148.000,-k.k. KERKPAD ZZ Rustig gelegen helft van dubbel woonhuis met schuur en tuin. Tot. 288 m2. Ind.: entree, toilet, royale keu ken, douche, woonkamer (8 x 4); verd.: 2 slaapkamers en veel bergruimte. Voorzien van gas-c.v. Het Kerkpad is landelijk gelegen en autovrij. Gevraagde koopsom f 148.000,- k.k. WEEGBREESTRAAT Perfect onderhouden midden-drlve- in woning met zolderverdieping en zonnige tuin op het zuid-westen. Ind.: entree, hal, royale tuinkamer, garage; 1e verd.: woonkamer met open haard en plavuizenvloer, royale keuken met houten roosterplafond en plav.vl., toilet; 2e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet; zol derverdieping met kamer, douche/ toilet en vaste wastafel. Gas-c.v. Woon kamer en keuken therm. beglaz. Gra- nolwanden en houten betimmeringen. Gevraagde koopsom f 169.000,- k.k. IRENELAAN Nabij station gelegen royale half- vrijstaande villa (1965) met dub bele garage en zonnige tuin. Tot. 439 m2. Ind.: ruime hal met garderobe, toi let, keuken (2.10 x 3.39), bijkeuken (1 30 x 3.29), grote woonkamer (8 x 4) met open haard en aangrenzende stu deerkamer (4.70 x 2.50); souterrain met ap. c.v.-ruimte; verd.: overloop, 2 grote slaapkamers. 2 kleinere slaap kamers. badkamer (ligbad/douche/2e toilet); vaste trap naar grote zolder met kamer Voorzien van gas-c v. Parterre dubb beglaz. Gevraagde koopsom 258.000,- k.k. HILDEBRANDLAAN mt. Op goede stand en rustig gelegen hoekwoning (ca. 1965) met garage en zonnige tuin (Z.W.).lnd.: entree, toi let, woonkamer met aangrenzende luxe open keuken (houten plafond in woon kamer en keuken); verd.: 3 slaapka mers, douche; vaste trap naar zolder met kamer. Voorzien van c.v. Erfpacht f 720,- p. jr. (afkoop voor 25 x de ca non). Gevraagde koopsom f 179.000,- k.k. IRENELAAN Rustig gelegen uitgebouwde mid- denwonlng met vrije, zonnige tuin op het zuiden. Ind.: entree, hal, ruime L-vormige woonkamer (45 m2) met open haard, keuken; verd.: 3 slaapka mers, douche (gekleurd sanitair); vaste trap naar zolder met kamer met dak kapel en doka en veel bergruimte. Voorzien van gas-c.v. Parterre groten deels thermopane. Gevraagde koopsom f 179.000,- k.k. KONINGINNELAAN Nabij winkels gelegen vrijstaand woonhuis met schuur en fietsen- hoek en vrije besloten, fraai aangeleg de tuin op het zuiden. Ind.: hal, royale woonkamer (9.5 x 4.30/3.50) met open haard, keuken, kelder, toilet, badka mer met ligbad; verd.: 4 slaapkamers (w.v. 3 met v.w). zolderverdieping (9 x 4). Voorzien van gas-c.v. met radiatorthermostaten, warmwater voorziening gekoppeld aan c.v. Dubb. ramen in benedenverdieping; vloeren en buitenmuren woonkamer en keu ken geïsoleerd. Gevraagde koopsom f 198.000,- k.k. MAKELAARSKANTOOR GallenkampPelswegll Soest Tel. 02155-15360* b.g.g. 10262, 17251 of 21752 BRAAMWEG Gelegen nabij het natuurreservaat een gezellige hoekwoning v.v. CV-gas met garage, schuur en tuin. Ind.: en tree, met houten plafond, granolwan- den, trapkast, toilet, moderne nieuwe keuken met houten plafond, woonka mer met open haard en parketvloer, handvormsteen en granolmuren; verd.: 3 slaapkamers, douchekamer met 2e toilet; zolder geheel tot kamer verbouwd. Mooie afwerking met hout door het gehele huis. Gevraagde koopsom f 175.000,- k.k. BURG. GROTHESTRAAT Groot vrijstaand woonhuis, zeer geschikt voor dubbele bewoning, met kantoor (v/h winkel), koetshuis, garage en schuren. Ind.: linker helft: entree, gang, woonkamer, slaapkamer, dou che met toilet, eetkeuken, opkamertje; verd.' 1 slaapkamer en grote bergzol der; rechter helft: kantoor, entree, woonkamer, royale keuken, bijkeuken, douche met toilet; verd 5 slaapkamers. Gevraagde koopsom 1285.000,-k.k. v. I MINSTREELPAD Gezellig gelegen moderne villa v.v. I CV-gas met garage en fraaie tuin met I veel privacy. Ind. entree, toilet, royale I open keuken, bijkeuken, berging, I woonkamer met open haard; verd.: 4 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet en aparte douche. De villa is geïsoleerd; dak-, spouwisolatie en I thermopane beglazing. I Gevraagde koopsom f 285.000,- k.k. I KERKDWARSSTRAAT Leuke vrijstaande villa met souter rain, dubbele garage en besloten tuin. Ind. entree met balkenplafond, moder ne eetkeuken met inbouwapp. en bal ken plafond, bijkeuken, woonkamer met open haard; gehele verdieping heeft eikenhouten vloeren; verd. 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en aparte douche, wasruimte, toilet; sou terrain: royale hobbykamer en 1 slaap kamer, provisiekast. De villa verkeert in een perfecte staat van onderhoud en heeft spouw-, dak- en vloerisolatie. Gevraagde koopsom f325.000,- k.k. makelaars-taxateurs 0TJS Burg. Crothestraat 32 - Soest in onroerende goederen Telefoon; 02155-11304* hypotheken en assurantiën b.g.g 15910 BAZUIN Fraai gelegen aan vijverpartij met vrij uitzicht, moderne middenwoning, voorzien van c.v. gas met schuur en carport, fraai aangelegde zonnige tuin (Z.W.) Ind.: hal, toilet, L-vormige woon kamer, moderne open keuken. Verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet. Zolder met vaste trap en 4e kamer. Het pand verkeert in een uit stekende staat van onderhoud. Het parterregedeelte is voorzien van ther mopane beglazing. Aanvaarding: in overleg. Koopsom: f 152.000,- k.k. DR. RUPERTLAAN Via een opdracht aan de Soester makelaars, leden van de Nederlandse Vereniging van Makelaars, bereikt u een zéér groot koperspubliek. Deze makelaars hebben een uniek uitwisselingssysteem met o.a. 75 NVM- kantoren in de regio. BIRKSTRAAT i Gunstig gelegen modern midden- hui* met schuur, voorzien van c.v. gas, zonnige tuin. Ind.: hal, toilet, kel derkast, royale woonkamer met open haard, moderne open eiken keuken met ingebouwde koelkast, kookplaten, oven en afzuigkap. Verd.: 3 ruime slaapkamers, 2 balkons, fraaie bad kamer met ligbad, 2e toilet. Zolder met vaste trap en 4e slaapkamer met dak isolatie. Het pand verkeert in een uit stekende staat van onderhoud. Inclu sief zonnescherm en luxaflex zonne wering. Aanvaarding in overleg. Koopsom; f 185.000,- k.k. KONINGINNELAAN Royaal vrijstaand woonhuis, voor zien van lokale gasverwarming, met garage, ruime schuur en fietsenber ging. Ind.: L-vormige woonkamer met open haard, moderne open keuken, ruime bijkeuken, douche, toilet, kelder. Verd.: 4 slaapkamers, 2e toilet, veel kastruimte. Aanvaarding in overleg. Koopsom: f 195.000,- k.k. Op gezellig punt gelegen, vrijstaande villa, voorzien van c.v. gas met garage en fraai aangelegde tuin. Ind.: ruime hal met granolwanden en schrootjes plafond, toilet, kelderkast, royale li ving met open haard, moderne (eiken) keuken met ingebouwde koelkast, oven, kookplaten en afzuigkap. Verd.: 2 grote slaapkamers en mogelijkheid voor 3e kamertje, ruime douchekamer, mogelijkheid voor ligbad, bergzolder met vliezotrap. Het pand verkeert in uitstekende staat van onderhoud. Aanvaarding in overleg. Koopsom: f235.000,-k.k. STATIONSWEG I. Zeer gunstig gelegen aan de hoofd weg in Soest, modern bedrijfspand met aangebouwd vrijstaand woonhuis, voorzien van c.v. gas, waarin momen teel gevestigd een garagebedrijf. Indeling bedrijfspand: showroom 150 m2, werkplaats 100 m2, kantoor 40 m2. Indeling woonhuis: hal, toilet, kelder, keuken. Verd.: 1 grote kamer, slaapkamer, douche. II. Alsmede de helft van een dubbel woonhuis voorzien van c.v. gas met garage en bijgebouw. Ind.: hal, toilet, kelder, 2 kamers ensuite. Verd.: 4 slaapkamers, douche. Perceel II is ver huurd voor 24.000,- per jaar (meerdere huur(st)ders). Totale opper vlakte circa 1160 m2. Aanvaarding direct. Koopsom: f455.000,-k.k. Soesterbergsestraat 8 Soest Telefoon 02155-15050 b.g.g. 17000 rTL, j>K> Wfar,7, KORTE BERGSTRAAT Onder architectuur van Z. G. Molnar Dipl. Ing. wordt aan de Korte Bergstraat hoek van Mecklenburglaan een royale dubbele villa gebouwd met een royale tuin op het zuiden, carport en berging. Indeling: hal, toilet, grote L-vormige woonkamer (ca. 54 m2) met aangrenzende open keuken. Verdieping: overloop, 3 royale slaapkamers (resp. 3,40 .x 3,40 en 3,80 x 2,80 en 4,80 x 3,50 mtr.) royale badkamer met ligbad en 2e toilet en v.w. Vaste trap naar zolder met c.v.-ruimte en grote slaapkamers. Vraagprijs f 350.000,-. Vrij op naam. ALBERT CUYPLAAN Een netjes onderhouden 3-kamer hoekflat gelegen op de 2e woon laag met berging in de onderbouw. Indeling: hal, toilet, douche, woon kamer, balkon op het zuid-westen, 2 slaapkamers, keuken en bijkeuken. Vraagprijs: f66.000,- k.k. RUBENSLAAN Een goed onderhouden 3 kamerflat (voorheen 4 kamers), gelegen op de 2e woonlaag met vrij uitzicht over de Soester Eng. Indeling: entree, toilet met fonteintje, hal, praktische douche, diepe woon kamer (ca. 9 meter) met balkon op het zuid-westen, keuken met bijkeuken en de nodige bergruimte, grote en kleine re slaapkamer. Inclusief luxaflex aan de zonzijde. Berging in de onderbouw. Vraagprijs: f76.000,-k.k, KORTE HARTWEG Een perfect onderhouden, gunstig ge legen hoekwoning, voorzien van gas-c.v., met vergunning voor het bou wen van een aanbouw van 3 meter. Indeling: gang, toilet, L-vormige woon kamer met open eiken keuken met inb. app. Verd.: 3 slaapkamers, douche kamer met mogelijkheid voor ligbad, grote bergvliering. Vraagprijs: f 159.000,- k.k. Het geheel verkeert in perfecte staat van onderhoud en heeft een zeer gun stige zonligging (zuid), is beneden ge heel voorzien van thermopane. THEO DOBBEHOF Moderne geschakelde middenwo ning met aan de achterzijde leuk uit zicht op kinderspeelplaats. Ind.: entree, toilet, grote woonkamer met open haard en plavuizenvloer met vloerver warming, open keuken met afzuigkap en keramische kookplaats, inpandige berging. Verd.: badkamer met ligbad, 2e toilet en v.w. (wasmachine aan sluiting), 1 grote slaapkamer (3,25 x 4,25), 2 slaapkamers (2,10 x 4,50). 2e verd. met vaste trap met een grote slaapkamer (6,5 x 4,30) met 3 velux- dakramen, bergkamer waarin c.v.- ketel en wasdroger. Het perceel bevindt zich in perfecte staat van onderhoud. Vraagprijs: f 155.000,- k.k. VAN STRAELENLAAN Een perfect onderhouden helft van dubbel woonhuis met schuur en een royale zonnige betegelde tuin op het zuid-westen, voorzien van gas-c.v. Indeling: hal, toilet, geheel betegelde kelder, grote woon-eetkamer (9x4 mtr) met plavuizenvloer en vloerverwar ming, gewelfd/gestukadoord plafond, open keuken (3 x 3.5 mtr). Verd.: 2 grote en 1 kleinere slaapkamer, alle met v.w. en vaste kasten, badkamer met ligbad en 2e toilet en v.w., zolder met vaste trap met dakkapel, ap. wasruimte. Vraagprijs: f247.000,-k.k. KONINGINNELAAN Een vrijstaand zonnig gelegen woon huis op ca. 489 m2 grond, gunstig gelegen nabij winkels en scholen. Ind.: entree met open hardhouten trap naar verdieping en plavuizen vloer, woon kamer met glazen pui aan de tuinzijde, schouw met allesbrander, keuken, modern toilet. Verdieping: 2 grote (ca. 3,50 x 4 mtr.) en 1 kleinere slaapkamer, douchekamer met v.w. Vliezotrap naar zolder over het gehele huis. Voorzien van gas-c.v. Prachtige tuin op het zui den. Het gehele huis is voorzien van glas-in-lood ramen en paranapinepla- fonds. Vraagprijs: f260.000,- k.k. bützèlaar Middelwijkstraat 54,3764 CH Soest Tel.: 02155-13539, BECKERINGHSTRAAT/ JACHTHUISLAAN Fraai gelegen, geheel gemoderniseer de seml-bungalow (1957) met ga rage (voor 3 auto's) staande op ruim 8000 m2 grond. De bungalow bestaat uit 2 vleugels, waardoor deze bij uit stek geschikt is voor dubbele bewo ning of kantoor aan huis. De ligging is landelijk, met directe aansluiting op de verkeerswegen naar Utrecht en Am sterdam. Gevraagde koopsom f675.000,- k.k. VANGOYENLAAN Op de tweede woonlaag gelegen 3- kamerappartement (v.h. 4) met berging in het souterrain. Ind.: entree, toilet, hal, woonkamer (29,5 m2), mo derne keuken, bijkeuken, 2 slaapka mers en douche-cel. Service-kosten f 325,- p.m. (incl. voorschot c.v.). Uitstekende staat van onderhoud. Gevraagde koopsom f78.000,- k.k. RUBENSLAAN Op de 3e woonlaag gelegen 3- kamerappartement (v.h. 4) met berging in het souterrain. Ind.: entree toilet, hal, woonkamer, keuken, bij keuken, 2 slaapkamers, douche. V.v. gas-c.v. en thermopane beglazing Service-kosten f230,- p.m. (incl. voor schot c.v. en erfpacht - vast tot 1999) Gevraagde koopsom f82.500,- k.k. VW\ makelaarskantoor I Gallonkamp Pelsweg 11 Soest I Tel. 02155-15360* b.g.g. 10262, 17251 of I 21752

Soester Courant | 1983 | | pagina 4