i VD butzelaar Een publikatie van de Soester NVM-makelaars. Woningen, bedrijfspanden, taxaties, hypotheken,verzekeringen. W. W. DEELEN b.v. Hendrik Smit Makelaardij b.v VAN WIJK b.v. SOEST makelaardij o.g. SOEST YlJ W. W. DEELEN b.v. Soester Courant van woensdag 6 juli 1983 SOEST-ZUID SCHOUTENKAMPWEG Nabi| bos en duinen gelegen mid- denwoning (1961) met schuur en tuin. Ind entree, toilet woonkamer (parketvloer/open haard), keuken; verd 2 slaapkamers (v.h. 3). douche, vaste trap naar zolder met grote kamer (dakkapel). V.v. gas-c v Gevraagde koopsom 7 148.000,- k.k. HEIDEWEG Nabi| bos en duinen gelegen half- vrljstaand woonhuis (1936) met garage en tuin. Tot. 430 m2. Ind.: hal, toilet, uitgebouwde keuken, ruime woonkamer (8 x 3.75) met open haard; verd.: 2 grote slaapkamers (achter m. balkon). 1 kleinere slaapkamer, dou che met 2e toilet, vaste trap naar zol der met kamer en berging. V.V. gas-c.v. Gevraagde koopsom 7258.000,- k.k. SCHOUTENKAMPWEG Fraai verbouwde helft van dubbel woonhuis met garage en vrije, zon nige tuin. Tot. 420 m2 Ind.: ruime hal met garderobe, toilet, gezellige woon kamer met open haard en balken- plafond. fraaie woonkeuken met alle app. en afzonderlijk entree, c v.-ruimte en berging. Verd.: overloop, grote ber ging. 3 ruime slaapkamers. 1 kleinere slaapkamer, zeer luxe badkamer met afz. zeer modern uitgevoerde douche. Over het gehele huis een royale vlie ring Het geheel verkeert in perfecte staat en is voorzien van C V. Gevraagde koopsom 1285.000,- k.k. FOEKENLAAN toilet, kelder (5 m2). moderne keuken, woonkamer (ca. 9.50 x 4.50/3.25) met parketvloer/open vuur/schuifpui; verd.: 2 grote slaapkamers, 1 kleinere slaap kamer, luxe badkamer (ligbad/2e toi let); vaste trap naar slaapzolder. Lokale gasverwarming. Incl. gaskachels en ged. stoffering. Ged. dubb. glas, ge ïsoleerde muur en kap. Gevraagde koopsom 7 179.000,- k.k. VEENBESSTRAAT Comfortabel 4-kamer-apparte- ment op de 5e verdieping met ber ging in de onderbouw. Ind.: entree, toilet, woonkamer (30 m2) met aan grenzende eetkamer (14 m2) en groot balkon (9 m2), keuken, 2 slaapkamers, badkamer met ligbad. Eigen c.v.-instal- latie. Service-kosten 7 187,- p.m. Gevraagde koopsom 7 135.000,- k.k. BEATRIXLAAN Geheel verbouwde mlddenwonlng met souterrain en besloten tuin. Ind.: entree met garderobekast, L-vormige woon-eetkamer (31 m2/open haard/ parketvloer) met aangrenzende open keuken (ALNO/11 m2/verlaagd houten plafond) en vrij terras(12 m2); verd.: overloop, 3 slaapkamers, douchecel; zolder met vaste trap en 2 kamers (dakkapel) en bergruimte. Souterrain: hobbykamer (13 m2), fraaie studeer kamer (21 m2/parketvloer), "bijkeuken" (m. aansl. voor wasapp.), badkamer met ligbad en douche. Wanden trap penhuis en gangen: granol. Het ge heel is voorzien van een gasgestookte c.v. Op zolder electrische verwarming. Incl. vaste vloerbedekking, luxaflex zonwering. Inhoud 520 m3. Erfpachtscanon /600,- p. jr. Gevraagde koopsom 7 185.000,- k.k. GERRIT VAN DE VEENSTRAAT Zeer royale mlddenwonlng met garage en vrije, zonnige tuin. Ind.: ruim entree, toilet, grote woonkamer (ca. 9x4) met open haard, aangren zende luxe open keuken; verd.: ruime overloop, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet; vaste trap naar zolder met 3 slaapkamers (1 dakkapel). Gas-c.v. Incl. vaste vloerbedekking, parketvloer en zonnescherm. Inhoud van de woning ca. 430 m3. Gevraagde koopsom f 195.000,- k.k. ANNA PAULOWNALAAN In directe omgeving van bos en duinen gelegen vrijstaande seml-bunga- low met garage (m. smeerkuil) op 1140 m2 grond. Ind.: ruime hal, woon kamer, tuinkamer, ouderslaapkamer in verb.staande met badkamer, toilet, studeer- c.q. slaapkamer, kleine hal, keuken, de gehele benedenverdieping is v.v. plavuizen en houten plafond met balken, de woonkamer is v.v. een open haard, de tuinkamer met een voorzet- haard, kelder v.v. een gas-ketel en aansl. wasmach. en droger en prov. keldertje; verd.: overloop, 2 grote slaapkamers, doucheruimte met was tafel en toilet, berging. Het geheel bevindt zich in perfecte staat van on derhoud. Gevraagde koopsom 7 395.000,- k.k. SOEST SCHRIKSLAAN Rustig gelegen goed onderhouden vrijstaande villa met carport en ro yale berging. Ind.: entree, hal met par ketvloer, zijkamer, kelder, toilet, royale U-vormige woonkamer (ca. 43 m2) met open haard, balkenplafond en parket vloer, ruime moderne keuken met app. (vaatwasser, wasemkap, koel kast, oven, kookplaat), eetbar en plav. vloer; verd.: 3 ruime slaapkamers met veel bergruimten, badkamer met lig bad, vliezotrap naar ruime zolder met mog. voor kamer. Voorzien van gas- c.v. Gevraagde koopsom 7 248.000,- k.k. ORANJELAAN Rustig gelegen hoekwoning (1935) met garage (ca. 12 x 3) en vrije, zonni ge tuin (zuid). Tot. 313 m2. Ind.: entree. Aan rustige iaan gelegen half-vrij- staand woonhuis met garage, schuur en vrije, zonnige tuin (Z.W.). Tot. 367 m2. Ind.: entree, toilet, kelder, keuken met eethoek, woonkamer (ca. 10 x 3.80) met open haard en balken plafond, 2 ruime slaapkamers (achter m. balkon), kleine slaapkamer, luxe badkamer met 2e toilet; vaste trap naar zolder met 2 kamers. Voorzien van c.v. Parterre ged. dubb. glas, geïsoleerde kap. Incl. gehele stoffering en zon wering. Gevraagde koopsom /265.000,- k.k. MAKELAARSKANTOOR Gallenkamp Pelsweg 11 - Soest Tel. 02155-15360» b.g.g. 10262,17251 of 21752 GERRIT V. d. VEENSTRAAT Moderne hoekwoning v.v. CV-gas met garage en tuin. Ind. entree, toilet, Z-vormige woonkamer met open haard, keuken; verd. 3 ruime slaapkamers, luxe badkamer met ligbad en 2e toilet; zolder met royale 4e slaapkamer en bergkamer. De afwerking van de woning is prach tig, o.a. sierpleisterwerk, handvorm steen, plavuizen. Koopsom 7 198.000,- k.k. BRAAMWEG Gelegen nabij het natuurreservaat een gezellige hoekwoning v.v. CV-gas met garage, schuur en tuin. Ind.: en tree, met houten plafond, granolwan- den, trapkast, toilet, moderne nieuwe keuken met houten plafond, woonka mer met open haard en parketvloer, handvormsteen en granolmuren; verd.: 3 slaapkamers, douchekamer met 2e toilet; zolder geheel tot kamer verbouwd. Mooie afwerking met hout door het gehele huis. Gevraagde koopsom 7 175.000,- k.k. KERKDWARSSTRAAT Leuke vrijstaande villa met souter rain, dubbele garage en besloten tuin. Ind. entree met balkenplafond, moder ne eetkeuken met inbouwapp. en bal ken plafond, bijkeuken, woonkamer met open haard; gehele verdieping heeft eikenhouten vloeren; verd. 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en aparte douche, wasruimte, toilet; sou terrain; royale hobbykamer en 1 slaap kamer, provisiekast. De villa verkeert in een perfecte staat van onderhoud en heeft spouw-, dak- en vloerisolatie. Gevraagde koopsom 7 325.000,- k.k. makelaars-taxateurs ®ur9 Grothestraat 32 - Soest in onroerende goederen Telefoon: 02155-11304* hypotheken en assurantiën bg.g 15910 VOSSEVELDLAAN SOESTERBERGSESTRAAT Gunstig gelegen nabij winkels 3- kamer-appartement (2e woon laag) met berging. Ind.: hal, toilet, woonkamer met balkon, keuken, 2 slaapkamers, ruime douche. Incl. gas haard en gevelkachel. Aanvaarding: direct. Koopsom: 7 79.000,- k.k. MOLENSTRAAT Helft van modern dubbel woonhuis, voorzien van c.v. gas met garage en diepe tuin 350 m2. Ind.: hal, toilet, kelderkast, L-vormige woonkamer, keuken. Verd.: 3 slaapkamers, douche en ruime zolder met vliezotrap. Incl. stoffering. Aanvaarding: direct. Koopsom: 7 169.000,- k.k. BEUKENLAAN Op gezellig punt gelegen vrijstaande bungalow met aangebouwde gara ge, carport voorzien van c.v. Fraai be groeide diepe zonnige tuin 1040 m2). Ind.: hal, toilet, douche, c.v.-ruimte, woonkamer met open haard, parket vloer, balkenplafond, keuken, 2 slaap kamers. Zolder met vaste trap. In over leg te aanvaarden. Koopsom 7265.000,- k.k. PRINS BERNHARDLAAN Geheel (onder architectuur) gemoder niseerde helft van royale dubbele villa voorzien van c.v. gas met garage en diepe zonnige tuin 630 m2). Ind.: ruime hal, toilet, royale living jk. 45 m2 met schuifpui naar terras, studeer kamer, zeer luxe Miele Wengé keuken met alle inbouwapparatuur, kelder. 1e Verd.: royale ouderslaapkamer met aangrenzende douche, alsmede 2 rui me slaapkamers met balkon, luxe douchekamer met aansluiting was machine, afzonderlijk 2e toilet, zolder met vaste trap en 2 fraaie zolderkamers. Het pand verkeert in uitstekende staat van onderhoud, en is voorzien van spouwmuurisolatie. Het moet beslist van binnen bekeken worden. Even - tueel inruil mogelijk tot 7175.000,- Aanvaarding in overleg. Koopsom: 7 298.000,-k.k. Wegens recente verkopen WOONHUIZEN TE KOOP GEVRAAGD voor onze uitgebreide klantenkring. Aanbiedingen gaarne aan ons kan toor. Rustig gelegen aan bosrijke laan, sfeervol verbouwde helft van dubbele villa met garage, voorzien van c.v. gas, fraai aangelegde terrasvormige tuin en overdekt, verwarmd zwembad. Ind.: entree, hal met schrootjesplafond en sierpleisterwanden, toilet (gekleurd sanitair), kelder, L-vormige living (circa 55 m2) met fraaie open haard, balken plafond, sierpleisterwanden, gedeelte lijk plavuizen- en parketvloer, moderne half open eiken keuken met ingebouw de kookplaat en afzuigkap, bijkeuken met aansluiting wasmachine, c.v.-ketel, boiler. Verd.: 2 grote en 1 kleinere slaapkamer, fraai betegelde badkamer met ligbad en 2e toilet (gekleurd sani tair), zolder met vaste trap en 4e ka mer. Het pand verkeert in uitstekende staat van onderhoud. In overleg te aanvaarden. Koopsom: 7 335.000,-k.k. KONINGINNELAAN Royaal vrijstaand kantoor/bedrijfs pand, frontbreedtei15m met riante woonruimte, voorzien van c.v. gas, als mede garage, schuur, verwarmd zwembad met sauna en zonnige tuin, ruim 700 m2. Ind. parterre: entree, magazijn 100 m2, royale woon kamer 40 m2 met open haard, mo derne eetkeuken 17 m2, met inbouw apparatuur, toilet. Verd.: 3 kantoor- vertrekken 65 m2), 4 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, strijk- kamer, wasruimte. Grote zolderruimte met vaste trap. Incl. enige stoffering. Aanvaarding: medio juni 1983. Koopsom: 7 375.000,-k.k. Makelaarskantoor lil onroerende goederen Soesterbergsestraat 8 Soest Telefoon 02155-15050 b.g.g. 17000 Via een opdracht aan de Soester makelaars, leden van de Nederlandse Vereniging van Makelaars, bereikt u een zéér groot koperspubliek. Deze makelaars hebben een uniek uitwisselingssysteem met o.a. 75 NVM- kantoren in de regio. ALBERT CUYPLAAN Een netjes onderhouden 3-kamer hoekflat gelegen op de 2e woon laag met berging in de onderbouw. Indeling: hal, toilet, douche, woon kamer, balkon op het zuid-westen, 2 slaapkamers, keuken en bijkeuken. Vraagprijs: 766.000,- k.k. W. BECKMANSTRAAT Een gunstig gelegen goed onderhou den mlddenwonlng met vrijstaande berging, voorzien van gas-c.v., spouw- muur- en dakisolatie. Indeling: entree, toilet, kelderkast, royale woonkamer voorzien van ther mopane, gemoderniseerde keuken. 1e verdieping: overloop met muurkast, douche met 2e toilet en v.w., 3 ruime slaapkamers waarvan 1 met v.w. Zol der met vaste trap, voorzolder met c.v. ketel, ruime zolderkamer met velux- dakraam. Vraagprijs: 7152.000,- k.k. THEODOBBEHOF KERKPAD NOORD ZIJDE De helft van een dubbel woonhuis met aantrekkelijke vrije achtertuin, ga rage en v.v. gas-c.v., nieuwe bedra ding. Het huis is onlangs geheel gemo derniseerd. Ind.: entree, gang, kelderkast, L-vor- mige woonkamer met parketvloer en open haard en afgescheiden eethoek, grenzend aan de uitgebouwde keuken, geheel gemoderniseerd met enige in bouw app. Verd.: 2 royale en 1 kleinere slaapkamer en een geheel nieuw ver bouwde badkamer met ligbad, 2e toilet en wastafel, zolder met vliezo trap en mogelijkheid voor kamer. Vraagprijs: 7189.500,- k.k. STEENHOFFSTRAAT Moderne geschakelde mlddenwo nlng met aan de achterzijde leuk uit zicht op kinderspeelplaats. Ind.: entree, toilet, grote woonkamer met open haard en plavuizenvloer met vloerver warming, open keuken met afzuigkap en keramische kookplaat, inpandige berging. Verd.: badkamer met ligbad, 2e toilet en v.w. (wasmachine aan sluiting), 1 grote slaapkamer (3,25 x 4,25), 2 slaapkamers (2,10 x 4,50). 2e verd. met vaste trap met een grote slaapkamer (6,5 x 4,30) met 3 velux- dakramen, bergkamer waarin c.v.- ketel en wasdroger. Het perceel bevindt zich in perfecte staat van onderhoud. Vraagprijs: 7155.000,-k.k. KLAARWATERWEG Een recentelijk geheel gerenoveerde helft van een dubbel woonhuis met ga rage (uitgebouwd) en zonnige diepe tuin (35 mtr). Ind.: entree, toilet, kelder kast, royale woonkamer met parket vloer en open haard, moderne keuken. 1e verd.: 2 grote slaapkamers, 1 klei nere slaapkamer, douche, vaste trap naar grote zolder met mogelijkheid voor grote kamer. Evt. inclusief stoffe ring. Vraagprijs: 7187.500,- k.k. Helft van een goed onderhouden dub bele villa, voorzien van gas-c.v., met garage, voor- en achtertuin. Bouwjaar ca. 1957. Ind.: hal, gang, toilet, stook- en provi siekelder, keuken, zeer royale woon- eetkamer met parketvloer. 1e verd 4 royale slaapkamers met veel kastruim- te en douchekamer. Vraagprijs: 7245.000,-k.k. KONINGINNELAAN Royale perfect onderhouden vrijstaan de villa met rondom een zeer zonnige tuin. Ind.: hal. toilet, kantoorkamer, spreekkamer, royale zonnige woon kamer met open haard, moderne open keuken, inbouw app., grote ouder slaapkamer met badkamer met ligbad, bidet en 2e toilet. Op de eerste verdie ping bevinden zich 3 royale slaapka mers, douche en 3e toilet. Geheel voorzien van thermopane, hardhouten kozijnen, eerste klas bouwmaterialen. Vraagprijs: 7495.000,-k.k. Middelwijkstraat 54,3764 CH Soest Tel.: 02155-13539, Via een opdracht aan de Soester makelaars, leden van de Nederlandse Vereniging van Makelaars, bereikt u een zéér groot koperspubliek. Deze makelaars hebben een uniek uitwisselingssysteem met o.a. 75 NVM- kantoren in de regio. GERRIT VAN DE VEENSTRAAT BEATRIXLAAN Een gunstig gelegen - nabij centrum, scholen en station - karakteristieke helft van dubbele villa met gara ge en tuin. Tot. 375 m2. Ind.: hal, toilet, studeerkamer, keuken, kelder, royale sfeervolle woonkamer (50 m2/open haard); verd.: overloop, 2 grote slaap kamers, w.v. 1 m. balkon (resp. 19 m2 en 21 m2), 2 kleinere slaapkamers (resp. 10 m2 en 8 m2), badkamer (lig bad en 2e tollet); grote zolder met 3 flinke kamers en veel bergruimte. V.v. gas-c.v. Beg.grondvloer en dak zijn geïsoleerd. Gevraagde kooposm 7295.000,- k.k. Exclusieve vrijstaande seml-bun- galow. Gebouwd met veel privacy en zonhgging op het zuiden. In de nabij heid van parkje, winkel en scholen. Ind entree met toilet, bergkast. L- vormige woon-eetkamer met open haard, moderne ged. open keuken; 2 slaapkamers v.v. parket, luxe badka mer. slaapkamer aan tuinzijde. garage van binnenuit bereikbaar annex plan tenkas; verd.: studeer/logeerkamer met balkon en doucheruimte incl. was tafel en opbergruimte; was- en droog ruimte annex c.v.-ruimte, gasgestook te installatie gecomb. met boiler Het geheel bevindt zich in uitstekende staat en is goed geïsoleerd. Inhoud woning 700 m3. Gevraagde koopsom 7330.000,- k.k. \U/\ makelaarskantoor I Gallenkamp Pelsweg 11 Soest Tel. 021SS-1S360* b.g.g. 10262. 17251 of I 21752

Soester Courant | 1983 | | pagina 4