ïcJioenmt Wij zijn met onze zomerschoenen en laarzen ZEER GOEDKOOP Geslaagd boogschiet- weekend van Bentinck schutters FilmhuisTre Fratelli 'Oplossing milieuhinder van Lindner heeft hoogste prioriteit' wam m Feestelijk slot zwemvierdaagse Rekord-pogingen op de Eng Knickerbockers dames beleven een spannende wedstrijd in Utrecht Éi Mi Laanstraatpromenade 47 Baarn - Tel. 02154-12672 Laanstraatpromenade 47 Baarn Tel. 02154-12672 HET CULTUREEL CENTRUM IN SOEST Donderdag Uj juli: Wethouder Oudemans in commissie bedrijven: Automobilist contra boom Een kunstwerk minder in Soest Handgranaat per bull dozer ingeleverd Derde Knotsboemweek van Stichting Jeugdzorg Vier nieuwe fietsroutes in het Eemland S.OJSoest-atletiek- vereniging tijdens vakantieweken Kampioenstitel Damver. Soest- Baarn naar Chr. Bakker DUIVENSPORT H. de Bree winnaar bij 'De Zwaluw' R. v. Hornsveld wint wedvlucht P.V. Soest Niet leuk, deuk 11 11 Steenhoffstraat 46 telefoon 02155 195 77. wftfcvs-j RegieFrancesco Rosi Met: Philippe Noiret, Charles Vanel, Michele Placido, Vittorio Mezzogiorno, Andrea Ferreol e.a. Italië 1981 In het zomerprogramma van Filmhuis Artishock wordt op donderdag 14 juli Tre Fratelli gedraaid. Een reprise: in mei 1982 was deze film al eerder in het filmhuis te bewonderen. Te bewon deren. want door de indruk die deze film toen bij de toeschouwers teweeg bracht en het feit dat pas lang na de première (januari 1982) de film bekendheid kreeg, heeft het filmhuis doen besluiten deze film terug te halen. De film probeert een beeld te geven van het hedendaagse Italië aan de hand van de belevenissen van drie broers (Tre Fratelli). De drie broers komen voor het eerst na jaren weer terug naar het ouderlijk huis in Zuid Italië. Dit naar aanleiding van het ster ven van hun moeder. De oudste broer Raffaele (Philippe Noiret) heeft car rière gemaakt. In Rome heeft hij het tot rechter geschopt. Hij staat dankzij dat ambt vrijwel direkt bloot aan de angst voor het terrorisme. Hoewel hij beseft dat hij en zijn gezin gevaar lo pen, wenst hij niet te verzaken en komt zijn plicht na. Hij erkent de problemen, maar bepleit als enige mogelijke oplos sing aanpak van regeringswege. De jongste broer Rocco (Michele Pla cido), wordt razend bij de confrontatie met die ideeën van Raffaele. Hij heeft het gevoel nergens meer bij te horen. Door de noordelingen zal hij nooit hele maal worden geaccepteerd en voor de bewoners van het zuiden is hij de te lang weggeweest om nog één van hun te kunnen zijn. Hij werkt in een fabriek in Turijn en loopt, na fanatieke aktie te hebben gevoerd voor betere arbeids omstandigheden, grote kans ontslagen te worden. Hij verklaart zich tegen het vermoorden van mensen, maar zegt te gelijkertijd, wanneer Raffaele het mo lesteren van een chef als een begin van terrorisme kwalificeert, dat slaan geen moorden is. De middelste broer Nicola (Vittorio Mezzogiorno), staat ook wat zijn om standigheden en denkbeelden tussen hen in. Hij is leraar aan een instituut voor moeilijk opvoedbare jongens in Napels en kent door zijn beroep de ar gumenten van beide kanten. Hij heeft alle begrip voor de zorgen, angsten en agressie van de politie en weet even goed hoe de jongens soms nauwelijks anders kunnen kiezen dan de verkeer de richting. In een toekomstvisioen staat hij aan het hoofd van een heel leger jongetjes die, op het Rode Plein en even later met Amerikaanse wol kenkrabbers achter zich, letterlijk de bezem halen door de verrotting. De film bevat veel van zulke dromen en fantasieën die de uitingen en daden van de personen verhelderen en hun ge dachten verraden. Zo ook een van de eerste scènes van de film, wanneer Donate (Charles Vanel) zijn huis ver laat om zijn zoons te berichten dat hun moeder overleden is. Op weg naar het dorp ziet hij in het veld een konijn; achter een heg verschijnt 't vrouwen gestalte, jonger dan Donate. Je voelt een band van genegenheid tussen die twee. Het beeld is reëel en bezit toch iets onwerkelijks. Het verbaast dan ook niet, dat de vrouw na een kortston dige confrontatie met de man wuivend, maar voorgoed uit het gezichtsveld verdwijnt. Het Filmhuis is vanaf 20.15 uur ge opend. Aanvang: 21.00 uur. Entree5,--/CJP 4,--. "Ik heb het vertrouwen in de zaak nog niet verloren. In goede harmonie wil ik met Lindner praten en ik ben ervan overtuigd dat een gesprek tot resultaat zal leiden". Aldus wethouder drs. J. Th. Oudemans (WD) vorige week in de commissie Bedrijven Personeel, waar hij mee deelde dat vertegenwoordigers van het ministerie, de inspectie en de ge meente met Lindner om de tafel gaan zitten om over de problematiek t.a.v. de milieuhinder die dit bedrijf ver oorzaakt te gaan praten. De wethouder meent dat de positie van de gemeente sterker is geworden tegenover Lindner, omdat het bedrijf een schadevergoeding in het vooruit zicht is gesteld als de kosten van de aan te brengen milieuvoorzieningen, voortvloeiende uit de nieuwe Hinder wetvergunning, te hoog zouden uitval len. Tot nu toe echter heeft Lindher nog steeds geen aanvraag om een hinder- wetvergunning ingediend. Een boom aan de Koninginnelaan werd zondagnacht volledig ontworteld na in onzachte aanraking te zijn gekomen met een automobiel. Verder werd een lichtmast, hekwerk en een erfafschei- ding beschadigd. Een en ander is waar schijnlijk te wijten aan de te hoge snel heid waarmee een automobilist zich met zijn wagen verplaatste. Na te heb ben geconstateerd dat zijn verhikel to- tall-loss was vertrok hij zonder adres achter te laten. Het bezoekje van de po litie houdt hij evenwel tegoed. Aan de hand van het kenteken wordt een on derzoek naar de identiteit van de be stuurder ingesteld. "Lindner moet een start maken. Dat houdt een bepaald risico in. Wij kun nen alleen maar afwachten", aldus de heer Oudemans. De heer A. W. van den Breemer (CDA) wees erop dat de kwestie al sinds 1970 speelt: "Het College moet zichzelf respecteren en nu maar eens ernst met de zaak maken, door maatrege len te nemen". De wethouder antwoordde dat het op lossen van de Lindner-problemen de hoogste prioriteit heeft bij het College. De commissie zal van de resultaten van het gesprek op de hoogte worden gehouden. Het kunstwerk "Grote Verbinding" is er niet of nauwelijks meer. Een botsing tussen twee personenauto's, zondag avond, is er de oorzaak van dat de schepping van de Naardense kunste naar Berend Bodekamp uit het Soester beeld is genomen. De bestuurders van beide auto's, de 20-jarige J. van D. uit Amersfoort en de evenoude Soester K. K. kwamen er zonder verwondingen af. Hun voertuigen werden totalloss ver klaard, De politie keek vorige week verrast op toen bij het bureau een bulldozer arri veerde. In de laadschop van het voer tuig vervoerde de chauffeur een hand granaat, die hij even tevoren had opge graven bij een tuincentrum aan de Dorresteinweg. In afwachting van de komst van de Explosieven Oprui mingsdienst werd het wapen voorlopig in de tuin van het politiebureau "ter aarde besteld." Vrijdagmiddag 1 juli j.1. vertrokken de Bentinckschutters uit Soest naar de ge lijknamige plaats in Duitsland. Na de aankomst pl.m. 7 uur 's avonds, was er een maaltijd in het clubhuis van de CfB (Club für Bogenschiessen) Na de maaltijd overhandigde de heer J. Schokker het vaan van het Bentinck- fonds en een fles champagne aan de voorzitster van de Duitse club, die op haar beurt de Bentinckschutters voor hun komst bedankte. De avond werd gezellig doorgebracht met de mensen van de CfB, waarvan enkelen nog be kend waren door de sportuitwisseling in 1982. De nacht werd doorgebracht bij gastgezinnen, die gedurende het hele verblijf bijzonder gastvrij waren. De zaterdag werd gebruikt om kennis te maken met het middeleeuwse stadje Soest. Zo namen de schutters 's mor gens deel aan een vermoeiende, maar wel fraaie wandeling langs de stads muur. 's Middags was er gelegenheid om boog te schieten op het terrein van de CfB. De mogelijkheid om op 70 en 90 meter te schieten werd vooral benut door A. Boer en J. Schokker, omdat de Bentinckschutters thuis maximaal 50 meter kunnen schieten. Zondag 3 juli vond het eigenlijke toer nooi plaats. Het was de 14e maal dat het zgn. Oscar Kessels-tournier door de CfB, in nauwe samenwerking met de Soester "Gemeide," werd georgani seerd (alles volgens de F.I.T.A.-regle- menten). Er werd op 4 afstanden geschoten: 90, 70, 50 en 30 meter met op elke afstand 36 pijlen. Het toernooi werd geopend door burgemeester Helmut Busmann,- die de schutters hartelijk verwelkom de. Hij verklaarde dankbaar en geluk kig te zijn dat in Soest wederom het zeer bekende Oscar Kessels-tournier georganiseerd kon worden, waarna hij besloot met de zin: "Soest mag dan een middelgrote stad zijn, het is zeker geen middelmatige stad." Zaterdagmiddag werd besloten om A. Boer en J. Schokker te laten deelne men aan het officiële toernooi. Zij be haalden in de Schützenklasse resp. 775 en 788 punten, wat geen slecht resul taat is, gezien de onbekendheid met het schieten op 70 en 90 meter. De overige Bentinckschutters namen deel aan een apart georganiseerd toernooi voor de afstanden 50 en 30 meter. De uitslag hiervan was als volgt: 1. E. Spiegel, 2. R. Marseille, 3. G. Versteeg, 4. P. de Geus, 5. G. Egbers en 6. R Kok. Na de prijsuitreiking van het officiële toernooi (7 uur 's avonds) werd er ge geten in dè tuin van het clubhuis. Na af loop nam J. Schokker een ets van Soest in ontvangst, die door voorzitster Ros- witha van de CfB werd aangeboden. Om half 9 verlieten de Bentinckschut ters het clubterrein, uiteraard niét zon der bedankt te hebben voor de goede zorgen en de goede organisatie. Met een feestelijke barbecue en het op laten van zo'n vijfhonderd ballonnen met de tekst „vijftig jaar Soester Na tuurbad" is vrijdagavond een einde ge komen aan de meest succesvolle zwemvierdaagse uit de geschiedenis van bet bad. Bijna duizend deelnemers namen aan dit sportieve evenement deel en dat zijn er tweemaal zoveel als het vorig jaar. Chef badmeester Ton Dorrestein kan samen met de vele medewerkers te vreden terugkijken op de afgelopen week. Schitterend weer, geslaagde de monstraties en vooral natuurlijk ent housiaste deelnemers. Volgens Ton Dorrestein is het enorme succes mede te danken aan de nieuwe opzet van dit jaar: voor de grote vakan tie en gespreide deelnametijden. Zwemmers die het 's avonds te druk vonden konen 's morgens hun baantjes trekken en kinderen voor wie 's avonds te laat zou worden konden 's middags in het bad terecht. Dagelijks waren er acht medewerkers aanwezig om het geheel goed te laten verlopen. Öok nlet-zwemmers lieten zich lovend uit over de Soester zwemvierdaagse, voor hen waren vooral de demonstra ties een „avondje uit" en een aardige voorbereiding op de vakantie. Ook het volgend jaar zal de voor dit jaar gekozen opzet worden aangehou den. Er wordt zelfs aan gedacht om het op de scholen te introduceren, zodat groepen leerlingen onder schooltijd aan de zwemvierdaagse deel kunnen nemen. Daarover zal nog overleg plaatsvinden want, zo meent Ton Dor restein, „de zwemvierdaagse moet steeds meer uitgroeien tot een festijn, dat niet meer uit Soest weg te denken De jaarlijkse Knotsboemweek die de Stichting Jeugdzorg Soest in de zomer vakantie houdt staat dit jaar in het te ken van het vestigen en breken van na tionale en plaatselijke rekords. De Knotsboemweek start op maandag 15 augustus en eindigt op vrijdag 19 augustus. Overigens staat het de vol houders onder de deelnemers vrij om dan nog verder te gaan, als zij niet in staat zouden zijn de lust daartoe te be dwingen. De Knotsboemweek wordt weer gehou den op de speelwei op de Eng. Zowel kleuters als volwassenen kunnen er da gelijks terecht voor deelname aan de gevarieerde programma's met veel spel, wandel- en fietstochten, een dis co-avond, het optreden van een artiest en de grandioze slotavond. Het is de derde keer dat Jeugdzorg deze vakan- tie-aktiviteit heeft opgezet; het geld er voor moet gevonden worden binnen de eigen begroting. Bij de rekordpogingen gaan de gedach ten van de organisatoren vooral uit naar Nederlandse rekords. die in het Guinness Book of Records staan ver meld, zoals klaverjassen (rekord 72 uur)mens erger je niet (72 uur)tafel voetbal (60 uur); touwtjespringen (9 uur), en guldens stapelen (rekord 135 gulden in 22 minuten). Daarnaast wordt gedacht aan het zetten van nieu we Nederlandse rekords, zoals video- kijken en accordeonspelen. Het wereldrekord accordeonspelen staat op 80 uur; deelnemers in Soest zullen naar het oordeel van de organisatoren minstens 45 uur moeten spelen om het Nederlands rekord te zetten. Overig ens zijn ook andere ideeën voor een re- kordpoging welkom. Dit onderdeel van de Knotsboemweek wordt afgewerkt geheel volgens de re gels die daarvoor gelden volgens de or ganisatie van Guinness. Dat betekent onder meer, dat de deelnemers ver plicht moeten pauzeren, dat er officiële scheidsrechters zijn en dat er me dische hulp aanwezig is. Donderdag 18 augustus staat deze Knotsboemweek speciaal in het teken van de rekords. Iedereen die eraan wil meedoen, kan zich melden bij Janny Berg. tel. 10417 in Soest, 's avonds tussen 18.00 en 20.00 uur. Enigszins sloom door het warme weer begonnen Knickerbockers vorige week woensdag de wedstrijd tegen OLA VW. Het team was qua samenstelling anders dan gewoonlijkslechts 5 senio ren die met 4 junioren een voltallig team konden vormen. De gasten waren bij Ola VW als eerste aan slag. De eerste inning eindigde in een gelijkstand: 1-1. De 2e inning eindigde in een interes sante vangbal van de catcher, Ineke Khalil, die al liggend op de grond de bal toch nog bedwong; de stand was 2-3. O.a. door tactische lijnballen konden erin de 3e inning punten worden ge scoord. Door een flitsende sliding op 3 kon Flos Khalil op een slag van Claudia de Graaf de 3e punt in deze inning sco ren. Dit bracht de stand op 5-3. Door de sterke vrouw op 1, Els van Attem en door een mooi dubbelspel van Els van Attem en Joke Veghter, kon men stand aan het einde van de 3e inning op 5-5 houden. In de volgende slagbeurt kon door een prachtige stootslag van Ineke Muik 2 punten worden gescoord. Ola VVV kon slechts 1 punt scoren; dat was on der andere te danken aan een snelle tikactie van Moniek Brouwer. In de 5e inning kon Knickerbockers nog één punt scoren, zodat de laatste inning met een voorstand van 8-6 werd begon nen. Knickerbockers zagen geen kans nog punten te scoren, de tegenpartij echter wel. Op een gegeven moment was de stand dan ook 8-8 en 2 uit met Ola VW aan slag en een loopster op drie. Een uiterst pikante situatie. Willem Geuzebroek de coach, zette alles op alles om zijn team voor een achterstand te behoeden. Hij verander de namelijk een veldpositie. Hierdoor ontstond echter zoveel onenigheid tus sen de beide teams en de scheidsrech ter, dat een voortijdige beëindiging van de wedstrijd dreigde. Dit kon ech ter voorkomen worden en de wedstrijd werd gewoon uitgespeeld. Doordat de Knickerbockers het hoofd koel wisten te houden bleef de stand 8-8. De vol gende thuiswedstrijd wordt morgen donderdag 14 juli tegen Felix op het S.O.Soest-terrein gespeeld. De wed strijd begint om 19.15 uur. In nauwe samenwerking met de na burige VW-Hiversum/'t Gooi heeft de WV-Amersfoort/Eemland een serie van acht fietsroutes uitgegeven, waar van er vier in het Eemland-gebied zijn gesitueerd. Vier routes, die uit waaierend vanuit Amersfoort, maar met verschillende mogelijke startpunten, dus ook in andere plaatsen, bijna het gehele gebied omvatten. Zo is er een route 'Rondom Soest'; een route 'Bekenvallei,' die o.a. Hoevela ken, Achterveld en Terschuur aandoet een route 'Leusderhei,' langs de nieuwe fietsroute en. door Leusden, Soesterberg en Soest; en tenslotte een route 'Gelderse Vallei,' die door Leus den en langs De Glind naar o.a. Scher- penzeel voert. Vier zeer fraaie fiets routes, te koop voor slechts 1,25 per stuk. Ook bestaat de mogelijkheid vier fiets routes tegelijk te kopen, inclusief een handige map die om de hals gehangen kan worden en die route droog en toch leesbaar houdt. Inclusief kost dat dan ƒ7.--. De routes zijn verkrijgbaar bij het ge meentelijk INFO-centrum, Steenhoff straat 9a, tel. 22555. In verband met de vakantieperiode zijn de trainingstijden voor de atleten van S.O.Soest enigszins gewijzigd. De pupillen hebben tot 1 augustus geen training. De CD-jeugd gaat tot 1 augus tus trainen op de woensdagmiddag vanaf half vijf. De training voor de AB- jeugd, senioren en lange afstandsgroep gaat gewoon door. Maandagavond j.1. mocht Chr. Bakker na afloop van zijn partij tegen de Bruin de felicitaties in ontvangst nemen voor het behalen van de hoogste plaats in de A-groep. In groep B was de kam pioen al 2 weken bekend, Jan v. Dasse- laar werd in deze groep de kampioen en promoveert met de 5 hoogstaanko- menden naar de nieuw te vormen B-- groep. Beide kampioenen zijn oud-O.K.K. (Baarn)spelers en wel een bewijs dat deze vereniging zeer goede spelers had onder haar leden, het samengaan van O.K.K. met D.V.S. (Soest) was een op lossing uitnood geboren, te weinig le den, doch momenteel is er weer zeer veel animo om te spelen en de trouwe opkomst van ieder lid is een waarborg voor een fijn competieverloop. De heer Chr. Bakker is reeds met de damsport begonnen op 8-jarige leeftijd en zijn eerste vereniging was Soest waar hij al vrij snel op één van de hoogste borden speelde. Later overge gaan naar Baarn (O.K.K.Deelnemen persoonlijke kamp. Prov. Utrecht met als resultaat een gedeeld le plaats. En dan nu in 1983 weer lid bij Soest en het eerste jaar de kampioenstitel behaald. De kampioen in Groep B, Jan v. Dasse- laar, ook geen onbekende, is terecht kampioen geworden in zijn groep. Zeer regelmatig spelend met een kwinkslag er tussendoor wist hij vrijwel onbe dreigd de bovenste plaats te bereiken. Beide heren proficiat met het behaalde kampioenschap. Ter afsluiting van het seizoen komt Ton Sijbrands op maandag 11 juli bij D.V.S.B. een simultaan spelen en alle leden zullen die avond present zijn om te proberen Sijbrands een puntje te ontfutselen. Dat zal echter niet mee vallen daar Sijbrands nog altijd eén der besten van ons land is. Na een welverdiende rustperiode van 6 weken start D.V.S.B. op maandag 22 augustus met de nieuwe activiteiten voor weer een druk verenigingsjaar. De leden van bovengenoemde vereni ging van postduivenhouders hebben za terdag met hun oude duiven deelgeno men aan een wedvlucht vanaf Rufec, afstand circa 778 km. In concours waren 155 duiven en die werden om 6.45 uur in vrijheid gesteld bij een kalme tnoord oosten wind en mooi weer. De 'eerste duif werd geklokt om 20.45.07 en bereikte een snelheid van 927.57 meter per minuut. De laatste prijswinnende duif werd geklokt op zondagmorgen om 10.16.34. Zaterdagavond waren er 5 duiven thuis. Uitslag: H. de Bree 16 919 2123 27 3136, G. Rijksen 2131418 20 33, B. Roest 3, J. Schimmel 4 8, R. v.d. Mast 5 32, J. Stam 7 25 28 29, J. Benschop 10, J. v.d. Brakel Zoon 11 34 39, R. Voskuilen 12 35 37, A. de Bes 15 16 17 24 30 38, A. J. v. Dorrestein 22, J. Duijst 26. Combinatie Porton-Ligter wint vlucht met jonge duiven De leden van de Zwaluw hebben zater dag ook deelgenomen aan een wed vlucht vanaf Zundert, afstand circa 89 km. Voor deze eerste wedvlucht met de jonge duiven waren 1310 duiven inge- korfd en zij werden om 12.15 uur in vrij heid gesteld bij een kalme noord oosten wind en warm weer. De eerste prijs winnende duif werd geklokt om 13.41.45 en bereikte een snelheid van 1041.96 meter per minuut. De laatste prijswin nende duif werd geklokt om 13.59.32. Uitslag: Comb. Porton-Ligter 1 8 55 125 128 151 160 208 217 244, J. v.d. Brakel Zoon 2 56 76 113 195 196 201 221 253, G. Rijksen 3 59 152 170 202 216 223, E. v.d. Brakel 4 5 9 26 37 38 54 73 80 133 143 197 232 234 239 241, J. Stam 6 7 12 22 30 36 46 49 51 68, G. Zeypveld 10 39 61 65 70 81 89 98 101, H. de Bree 1116 23 32 33 83 88 139 144 150 173 175 179, A. de Bes 13 17 20 72 77 97 99 102107 109 116, W. Grift 14 91191 203 219 236 250 251, J. van Dijk 15 28 58 78 85 120 166 171 176 185 242 257, J. Schim mel 18 90 123 140 206 225, R. Voskuilen 19 104 108 127 132 135 186 199 215 246 256 258 259, R. v.d. Mast 21 27 31 53 124 161 163 178 189 231 233, J. Duyst 24 52 149 180, Fr. Limburg 25 60 262, H. Eggink 29, J. Rams 34 63 66 110 157 187, J. Ben schop 35 40 82 86 106 184 190 192 205 210 214, J. V.d. Burg 41 117 121 137 156 172 226 228, Th. Wigtman 42 92, A. C. Kok 43 50 115 129 177, E. Derickx 44 168 169, C. v.d Hoek 45 48 79 84 182 224 240. P. Grift 46 57 122 126 145 209, Comb. Kanters- van Roest 62, H. Mol 64 69 74 119 147191 204 262 255 260, B. v.d. Deijssel 67 93, R. van Groenestein 71 95 165 230 238, A. Boek- lagen 75111114 146 200, L. v. 't Klooster 87, A. van Ginkel 94 130 158 162 211 245 248, Comb. Wijchers-Overweg 96 159 220 247, G. Visser 100 164 167 207 213 237 243, H. den Dekker 103 118 222 235 249, B. Roest 105 131 134, A. J. van Dorre stein 112 194, C. Brakenhoff 136 155, E. Meijers 138 174 183 198, Mevr. Brink 141, R. van Egdom 142, Comb. H. Nap 153, H. v.d. Schepop 154 218, J. v.d. Belt 188 193 254, J. de beer 212 229, B. van Egdom 227, K. de Jong 261. De vereniging van postduivenhouders Soest deed zaterdag mee aan een wed vlucht vanaf Duffel over een afstand van 133 km. Er waren 234 duiven in concours, die om 14.45 uur werden ge lost bij N.O. wind. De eerste prijsduif arriveerde om 16.57.35 uur en haalde een snelheid van 1004.09 meter per mi nuut. De laaste prijsduif kwam om 16.26.45 uur aan. Uitslag: R. v. Hornsveld 1 4 10 1113, C. Bokma 2 3 9 12 15 23 24 25 32 34 36 40 42 43, M. de Ruiter 519, R. Bokma 6 14 21, D. Huisman 7 16 26 29 33 38 47, P. Lim- per 8 30 35 39, Comb. Vogel 17 18 22, A. A. de Kruyff 20 28 48, Z. v.d. Esschert 27 E. Veerman 31 44 45, R. v. 't Net 37, Gebr. Steenman 4146. Vandalen hebben een aan de Regentes- selaan geparkeerde auto beschadigd. Tijdens de afwezigheid van de eige naar werd in de linker achterzijde van de auto een deuk aangebracht.

Soester Courant | 1983 | | pagina 11