Met een beetje extra zorg en liefde sneller, mooier en intensiever bruin De nieuwste badmode is het summum van vrouwelijkheid ZONNIGE TIPS Bijzondere badmode d. .ur. voor elk figuurtype 12 JIS I 1 het niet meer duren of het grauwe winterweer ligt a 1 ns' e natuur komt al tot leven en de zon laat zich cr en meer zien. Op beschutte plekjes kun je al even van c zonnetje genieten. De heerlijkste maanden van het jaar ',h en Nyeer aan- Maanden, waarin de huideen prachtige zondh^d^ ^'-1='' sym':'ool van levensvreugde en ge- Wie zo vlug mogelijk mooi, gelijk matig bruin wil worden en dut ook zo lang mogelijk wil blijven, moet een programmaatje opstellen. Om te be ginnen moet de huid nl. goed worden voorbereid op de zon. Vervolgens moet ze zorgvuldig beschermd en verzorgd worden om verbranding, uitdroging, rimpelvorming, snelle veroudering en verlies van souplesse tegen te gaan. Tenslotte kan de huid na het zonnebaden best een opkik- kertje gebruiken. Enkele malen per dag incrèmen houdt het bruin langer vast. Murbert heeft uiterst effectieve pro- dukten voor al die fases, precies af gestemd op uw huidtype. Omdat de huid langer mee moet, langer mooi en fris en soepel moet blijven dan vandaag.... Nu is het tijd om met de voorberei dingen voor het zonnebad van straks te beginnen. Dat betekent, dat de winterse grauwsluier moet worden weggehaald. Het grootste deel van de huid heeft al maandenlang geen frisse buitenlucht meer "geroken", want de huid ging steeds schuil onder een dikke laag kleding. Via een speciale peeling verwi jdert u de buitenste laag. dus de afgestor ven, dode huidcclletjes, waardoor de huid mooi glad. zacht, soepel en rosé wordt en straks als het ware met "open armen" de zonnestralen op neemt. Dat kan met Exfoliating Crè me van Splendunce. waarin fijne slijpdeeltjes en verfrissende menthol zitten. U brengt dit produkt op het vochtige lichaam, onder de douche, met draaiende bewegingen aan; op de armen, de benen, de rug, de dijen en voeten en niet te vergeten de vaak wat ruwe ellebogen, knieën, hielpar- tijen en voetzolen. Een heerlijk gevoel doorstroomt uw lichaam, dat tintelend fris wordt. Hierna kunt u uw hele lichaam in wrijven met bodylotion of massage gel. -olie of -crème; de serie Aetive Body Care van Splendance biedt u een uitgebreide keus voor een rede lijke prijs. IJ ziet én voelt het verschil al meteen na één behandeling. Twee maal per week zo'n heerlijke verwennerij en u kent uw huid niet meer terug! En wie er beter uitziet, voelt zich ook prettiger, zelfbewuster, lekkerder! Denkt u er wel tijdig aan, dat u zich straks, in de zon. flink bloot geeft en dat uw figuur misschien nog wat "bijgeschaafd" zou kunnen wor den. Naast een goede verzorging zi jn verstandig eten en veel bewegen de beste wegwijzers naar een figuur in de beste conditie. Ook voor een eventuele afslankkuur is hel nog niet te laat. Straks zult u blij en trots op uzelf zi jn. dat u hebt doorgezet! Als u lang mooi bruin wilt blijven - en wie wil dat niet dolgraag - moet u beslist langzaam-aan en voldoende beschermd gaan zonnebaden. Begin altijd, als uw huid nog blank is, met een antizonnebrandprodukt met een hoge beschermingsfactor, bijv. 8 of 6 en stap later dan over op 4 of 2. Voer de ti jd van het zonnebad slechts lang zaam op. Is uw lichaam eenmaal ge bronsd, heeft het dus z'n eigen be sehermende pigmentlaag gevormd, dan künt u zich lekker incrèmen met Super Bronzing Milk van Murbert. Dit produkt heeft géén beschermend filter, versnelt het bruiningsproces en voorkomt uitdroging en rimpelen van de huid. Tussen 12 en 2 uur 's middags schijnt de zon het felst. Ook in het hooggebergte, in zuidelijke streken en aan het water is de zonne straling intensiever dan normaal. Pas dun dus extra op voor verbranden. Zuinig zijn met untizonnebrand- produkten is altijd verkeerde zuinig heid. Om de twee uur moet u uw huid toch zeker opnieuw insmeren en natuurlijk ook steeds, nadat u hebt gezwommen. Sommige plaatsen op uw lichaam zijn extra kwetsbaar, zoals de neus, de oren, de borsten, de lippen en bijv. het décolleté. Gebruik daar dus een produkt met een hogere bescher mingsfactor. want voorkomen is be ter dan genezen. De allerbeste bescherming biedt de Sun Bloek Stick van Marbert. die he lemaal geen schadelijke zonnestra len doorlaat. Zelfs geschikt voor mensen met een zonne-allergie. Ge bruik op uw lippen regelmatig de speciale Lip Care stift. De lippen drogen namelijk erg snel uit én ver branden vlug, daar ze geen bescher mend pigment kunnen vormen. Na een zonnebad lekker douchen, dan voorzichtig droogdeppen en de huid van het hele lichaam insmeren met Après Moisture Refrcsher, een verkoelende, kalmerende, vochtre- gulerende lotion van Splendance, die de conditie van de huid normaliseert en het gespannen, trekkerige gevoel sterk vermindert. Iedere dag het hele lichaam meerdere keren incrèmen. want zo houdt u het bruin langer vast. Bent u in een onbewaakt ogenblik toch verbrand? Dan helpen natte compressen en een lauwwarm bad. Hierna uw huid zorgvuldig en voor zichtig insmeren met Marbert's Af- ter Sun Moisturizing Lotion. Heer lijk verkoelend voor een verbrand gezicht is het speciale, kalmerende en vochtregulerende masker van Splendance. Zo geniet u gerust met volle teu gen van de zon, wordt u snel én mooi bruin en blijft u dat héél lang ook! Hebt u nog vragen over zonneba den en in het bijzonder over de ver zorging van uw huid? Wilt u meer weten over de zonnecos- metica van Marbert en de produk- ten, die voor u het meest geschikt zijn? Schrijf dan een briefje aan: Marbert Hogehilweg 21 1101 CB Amsterdam-Z.O. Telefoon 020 - 5008 601 U krijgt zo snel mogelijk antwoord op uw vragen. Japon en badpak met broekrok van Je Suis, zwemmen en flaneren in haute couture. Beeldig positie-badpak met bijpassen de pareo in een kleurrijk, geometrisch dessin. Merk: Anita. Er liggen uitgebreide folders en in formatiebrochures voor u klaar. U kunt ook informeren naar hulpverle- nings-adressen. Persoonlijke vragen zijn eveneens welkom; u krijgt er snel antwoord op! WAAR TE KOOP? Natuurlijk wilt u graag weten, waar die prachtige haute couture badmode-collecties van Berquitex verkrijgbaar zijn. Via één telefoon tje komt u alle verkoopadressen bij u in de buurt aan de weet. Dit is het nummer: 02513 -19109. Kent u zo gauw geen parfumerie zaak of drogisterij bij u in de omge ving, waar men Marbert-produkten verkoopt. Ook dan hoeft u maar even te bellen naar nummer 020 - 5908601 en u weet in een oogwenk waar u terecht kunt. Zorg er in elk geval voor, dat u tijdig uw bad- en strandkleding en de nodige zonnecosmetica in huis hebt. De keus in badmode is nu het grootst. En ftiocht het ineens vol op zomeren, dan hebt u alles bij de hand! Neem ook altijd de benodigde an tizonnebrand- en verzorgende pro- dukten van hier mee, als u met va kantie gaat. Veel ruimte vragen ze immers niet in de bagage. Op de plaats van bestemming zou de keus wel eens heel beperkt kunnen zijn, waardoor u met kwalitatief minder goede produkten "in zee" moet. Neem daarom liever het zekere voor het onzekere. En nu maar hopen op een lange, warme, zonnige, blije zomer Prothese-badpak met bijpassend jasje. Elegant en alles verhullend, zodat u met een gerust hart weer in het zwembad of op het strand ver schijnt (Anita). Di. is mode '83. Jumpsui. en jump-over in de eigentijdse sti.l ven Je Suis. Beenuitsnij- ding maakt elegante lange benen. Met een beetje zorg en aandacht slaat u een goed figuur aan het strand of in het water. Daarom geven we u graag enkele tips: - Als u het niet leuk vindt om witjes aan het strand te komen, neem dan eerst een zonncbankkuur of behandel uw lichaam met een zelf- bruinende crème (Marbert). - Hebt u een lichte huid en wordt u niet zo vlug bruin, kiesdan badkle ding in warme, zonnige kleuren. Wit, zachtgeel en ook tinten als zwart en donkerblauw staan u minder flatteus. - Pas een badpak of bikini altijd voordat u haar koopt en neem er rustig de tijd voor. Aan de hanger ziet zo'n kledingstuk er nu een maal heel anders uit, dan aan uw figuur. Wilt u cr veel in gaan zwemmen, wring u dan in de pas kamer in allerlei bochten om te zien of het badpak perfect blijft zitten. Modellen van "Je Suis" uit Israël en "Anita" staan bekend om hun bijzonder goede pasvorm. - Schenk op tijd aandacht aan uw fi guur door er op te letten wat u eet Laten we elkaar maar niets wijsmaken: niet iedereen kan die mondaineondeu gende. jolige of elegante badpakken en bikini 's dragen. Hoeveel vrouwen zijn er niet te mollig voor bijv. en hoevelen hebben geen idealeconfectiemaat? Ook vrouwen die zwanger zijn. of die een borstoperatie hebben ondergaan (en dat zijn er inmiddels wel 1110.000. alleen al in ons land) hebben aangepaste bad kleding nodig. POSITIE- EN PROTHESE-BAD PAKKEN Juist voor hen heeft badmode-im- porteur en -specialist Berquitex te Uitgeest bijzondere, modieuze op lossingen met functionele ondersteu ning en correctie daar waar dat nodig is. Tot en met de grootste maten brengt het label Anita een werkelijk vorstelijke collectie badpakken met ingenieuze steun- en correctiezones en in gloedvolle, actuele kleuren en zonnige dessins uitgevoerd. Tal van bijpassende attributen zijn er altijd bij te vinden, zoals japonnen, jasjes, pareo's e.d. Ook voor aanstaande moeders heeft Anita de leukste badpakken met ruimte voor twee. Ook weer het summum van pasvorm en comfort en beeldig om te zien. Juist voor vrouwen, die een borst- amputatie hebben ondergaan, is zwemmen erg gezond. Alle spieren worden er bij gebruikt en dus geacti veerd. De speciale prothese-badpak ken van Anita (die helemaal niet als zodanig herkenbaar zijn) geven u ze kerheid, zodat u met een gerust hart weer in het zwembad of aan het strand verschijnt. Niemand die iets van de operatie zal zien of merken. Werkelijk een heel veilig gevoel. Anita prothese-badmode loopt pa rallel aan de andere badkleding en wisselt elk seizoen van dessinering. En vanzelfsprekend zijn er de schit terendste accessoires als rokken, blouses en jurken bij verkrijgbaar. En bij de gespecialiseerde Anita- dealers kunt u in alle rust passen en heeft men alle tijd voor het desge wenst geven van adviezen. Hebt u vragen over positie- of pro these-badpakken? Stuur dan een briefje naar: Berquitex b.v., Postbus 61, 1910 AB Uitgeest. Telefoon 02513 - 1 91 09 Voor alle zonaanbidsters, voor iedereen die er naar hunkert zich door de zon te laten koesteren, is er goed nieuws. De badmode voor voorjaar en zomer '83 is namelijk vrouwelijker, geraffineerder en soms pikanter dan ooit! Eigenlijk on begrijpelijk hoe men van de toch vrij minieme lapjes textiel telkens weer zulke schitterende en volkomen andere badpakken, bikini's en bijpassende kleding stukken kan maken. Elk voorjaar denk je: mooier kan gewoon niet, totdat er een jaartje later weer een nieuwe collectie gelanceerd wordt. Er is dit jaar geen uitgesproken voorkeur - wat de mode betreft dan - voor badpakken of bi ki ni's. Beide zijn actueel en iedereen kiest gewoon wat zij zelf het mooiste vindt. Leve de vrijheid is het motto! ONDEUGEND, GEDURFD OF SNEL.... Wie de nieuwste, haute couture badkleding van het merk "Je Suis" uit Israël ziet kan niet anders dan wild-enthousiast worden! Top-ontwerpster Rachel Pappo en de bekende dessin-ontwerper Farkas uit het Italiaanse Florence hebben er hun hele creatieve kunnen ingelegd. In de magnifieke dessineringen en kleuren lijkt de zon wel gevangen te zijn en via de geraffineerde belijning krijgt elk model een bijzondere allu re! Décolleté's tot aan de navel of de taillé zijn geen uitzondering. De beenuitsnijdingen zijn eveneens ge waagd: wat hoog opgesneden, zodat de benen langer en gracieuzer lijken. Hypervrouwelijk zijn de draperieën en volants aan sommige modellen, die doen denken aan schone nimfen uit de Griekse oudheid. Jurkjes en rokken in dezelfde stijl heeft "Je Suis" ook. Ondeugend, pikant en toch ook jong, lief en grappig zijn de modellen met witte ruches en randjes, die enigszins aan het BB-tijdperk doen denken. Zo'n ruche zit bijv. langs het décolleté of de bovenrand van het bi kinibroekje, terwijl bij sommige badpakken bij de beenopening een randje wit is te zien, alsof er een slip je onderuit gluurt Zo ongeveer het andere uiterste zijn de "snelle" badpakken en biki ni's met enigszins bolle randen en ceintuurs in o.a. zilverkleur. Het ef fect is nogal futuristisch. De vrouw die zo'n badkostuum kiest heeft een aparte smaak en is zelfbewust en in teressant! Wie z'n lichaam zoveel mogelijk bruin wil laten worden kan kiezen uit de meest minuscule bikini's, die on danks de paar vierkante decimeter textiel toch een perfecte pasvorm be zitten. Dat vereist uiteraard een ge weldige vakkennis. Vaak kunnen de tangaslips kleiner of groter worden aangeschoven, terwijl er ook wel eens heuse riempjes met Vrolijke badtenue's en bijbehorende short in sprekende kleuren. Je Suis in koel ka toen. en door flink wat beweging te ne men. - Hoog opgeknipte beenuitsnijdin gen doen de benen langer en slan ker lijken, zeker als u er ook nog eens schoentjes of muiltjes met een hakje bij draagt. - Verzorg uzelf goed; u geeft im mers, letterlijk, zoveel bloot. Geeft uw teen- en vingernagels een kleurtje; zachte, fruitige tin ten zijn heel actueel, zoals perzik en aardbei-kleurtjes. Marbert heeft ze in de collectie - Als u een badpak of bikini aan schaft, neem er dan een pantalon, bloes, jurk, rok of kimono bij. U krijgt er beslist spijt van als u dat nalaat. Zo'n kledingstuk extra geeft u zoveel mogelijkheden meer. Wolkje voorde zon? Hup, u kunt zo iets passends aanschieten. Plotseling zin in een verkoelend drankje op een terras of om over de boulevard te flaneren? U bent er met een passend ensemble bij de hand altijd op gekleed. En ook voor een tuinfeest onder de sterre- hemcl of naar een luxueuze disco theek kunt u plezier hebben van uw aankoop. Als cr "Je Suis" of "Anita" op het etiket staat, weet u zeker, dat u buitengewoon goed voor de dag komt. - Verzorg en bescherm uw huid goed en pas op voor verbranden. Zonnebrand doet niet alleen pijn. maar beschadigt de huid, terwijl u, zeker een tijdlang, niet op uw mooist bent - Intensief bruin worden gaat niet met een sneltreinvaart. Voer de zonnebad-tijd slechts langzaam op. Begin met een antizonne brandprodukt met een hoge be schermingsfactor en stap als uw huid enigszins aan de zon gewend is, over op een lagere factor. U kunt niet voorzichtig genoeg zijn! - Ook onder de parasol kunt u ver branden. Door het helle zand of het wateroppervlak worden de zonnestralen intensief gereflec teerdwaardoor ze u in de scha duw eveneens bereiken. Ook hier geldt: minstens om de twee uur opnieuw insmeren! - Uw mooie bruine tint houdt u lan ger vast door uw hele lichaam ver schillende keren per dag helemaal in te crèmen met Marbert's After Sun Moisturizing Lotion of met Après Moisture Refrcsher van Splendance. Doen dus! LANG PLEZIER VAN UW AAN KOOP - spoel na het zwemmen of na het zonnebad uw badpak of bikini meteen uit in schoon water om chloor en make-up resten te ver wijderen. - laat uw badmode niet in een plastic of geplastificeerde badtas liggen "broeien". - was uw badkleding in een sopje van 40°, bij deze temperatuur los sen cometicaresten en huidvetten gemakkelijk op. - houdt u aan de wasvoorschriften. - kies uw badkleding nooit te klein, de dessineringen vertekenen en de achtersluiting kan gaan trekken. In kleurrijke, Mondriaansc print uitgevoerd zijn deze pittige modellen uit de collectie van "Je Suis". Mode voor grotere (cup)maten. ANITA. gespen aan te vinden zijn. Deze laat ste modellen ontwierp Rachel Pappo voor het topmerk "Je Suis", exclusief geïmporteerd door Berquitex b.v. te Uitgeest. Uiteraard zijn bij al die schitteren de badpakken en bikini's passende kledingstukken verkrijgbaar, waar door er een heleboel combineermo gelijkheden ontstaan. Uitgevoerd in dezelfde kleuren en dessins. Zo zijn er pittige mini-jurkjes en tunieken, mooie kimonojasjes, grote omslag doeken (pareo's), elegante jurken, tot de enkels reikende flaneerjapon- nen in werkelijk unieke dessins, di verse modellen broeken en zelfs complete broekpakken verkrijg baar, die volmaakt bij de badkleding passen. De materialen zijn soepel, licht in gewicht, supersnel drogend en kreukvrij. Ideaal dus om een naar eigen inzicht samengestelde set mee te nemen op reis! Al voor minder dan f 100,- kunt u zich verwennen met haute couture bad-, strand-, boulevard- en terras mode! Zeg daar maar eens "nee" te gen als u kunt In originele 8-kleurendruk uitgevoerd heeft Je Suis een uitgebreid assorti ment badpakken, bikini's, rokken, tu nieken, broeken, jurkjes enz. Omslagbroekrok met bijpassende bi kini. Berquitex.

Soester Courant | 1983 | | pagina 13