Open toernooi L.T.C. Soest i ff Korfbal, een sport om eens over na te denken! 'De Snoekbaars' organiseerde geslaagd jeugdviskampioenschap Soest ï*mn Wandelvereniging Olympia organiseert Paleis Soestdijktocht KORFBAL Eemlandschaatsers goed voor de dag bij eerste mini-triathlon ZONDAGVOETBAL BASKETBAL S.O. Soest-voetbal start nieuwe seizoen Red Stars hervat trainingen Zomervakantieprogramma zwembad De Trits, Baarn ZWEMMEN/ HANDBAL BDC-handbal start seizoen met toernooi TENNIS 1L Vissen wilden niet erg bijtenmaar: VISSEN WANDELSPORT Jaap van de Berg en Marieke Schreur winnaars van de eerste Soester Minitriathlon Soest en de Soester Courant zijn niet te scheiden MOTORCROSS Soester Courant van woensdag 10 augustus 1883 Veel verenigingen zullen de komende weken weer met de trainingen begin nen, zo ook de Soester korfbalvereni ging "De Eemvogels". Degenen die dit seizoen eens aktief willen gaan spor ten, maar nog niet precies weten wat ze willen gaan doen, zouden eens een training van één van de teams moeten meemaken. Korfbal is immers een aantrekkelijke teamsport, die met een 12-tal dames en heren gespeeld wordt en waarbij alle spieren goed gebruikt worden. De wedstrijden vinden altijd op zater dag plaats. Het terrein is aan de Sta ringlaan waar de wedstrijden en de trainingen plaatsvinden. De senioren trainen 's woensdag van 20.00 - 21.00 uur en donderdags van 19.30-21.30 uur. De jongste jeugd op woensdag van 16.15 - 17.00 uur; de wat oudere jeugd woensdags van 18.45 - 19.30 uur en/of donderdags van 18.30 -19.30 uur. Gaat u eens kijken, het verplicht u tot niets, maar het helpt u misschien net over de drempel. Voor verdere inlichtingen over korf bal kunt u altijd terecht bij het sekre- tariaat van de Eemvogels: Koningin- nelaan 100, tel. 14979. Toen zaterdagmorgen de eerste mini- triathlon van Soest van start ging, be vonden zich onder de deelnemers ook 4 leden van de schaatsvereniging Eem- land, t.w. Hans Kaats, Fred v. Tol, Erik Walgreen en Bert v.d. Weerd. Dat zij niet alleen op het gebied van schaatsen van zich laten spreken, blijkt wel uit het feit, dat zij respektievelijk als 5e, 9e, 11e en 12e eindigden. Hans Kaats noteerde een tijd van 2.26.45 min. Fred v. Tol 2.27.35 min. Erik Walgreen kwam tot een tijd van 2.29.06 min. terwijl Bert v.d. Weerd, die na het fietsen last van kramp kreeg, toch nog de 12e plaats noteerde in een tijd van 2.29.35 min. Bij de heren werd aan de eerste 5 deel nemers een beker uitgereikt, zodat Hans Kaats zich ook de trotse bezitter van een exemplaar mag noemen. Ver der kreeg iedere deelnemer een vaantje. Op 1 augustus j.1. is bij S.O. Soest de voorbereiding begonnen voor het nieu we seizoen. De bijna voltallige selectiegroep is van start gegaan in de Soester duinen, waarbij menig vakantie-pondje eraan moest geloven. Middels een uitgebalanceerd trainings programma, waarin 'n tiental oefen wedstrijden zijn opgenomen en een trainingskamp zal plaatsvinden, moet het nieuwe, sterk verjongde S.O. Soest te voorschijn komen. Gezien het enthousiasme bij de spelers groep, de trainer en de begeleiding, heeft men daar veel vertrouwen in. Ondanks de zeer droge juli-maand ligt het sportcomplex Bosstraat-Oost er voortreffelijk bij, hetgeen een compli ment inhoudt voor de Soester Sport stichting. Uiteraard worden de velden nog even gespaard, en ziet het programma voor de komende week er aldus uit: 11 Aug. 19.15 uur Kamerik I - S.O. Soest I 14 aug. 16.00 uur S. O. Soest II - Amers. Boys II 14 aug. 18.30 uur S. O. Soest I - S.D.O. I 16 aug. Tournooi bij WZ. 19.00 uur Desto - S. O. Soest. Hoewel de schoolvakantie nog in volle gang is zit de basketbal-rust er al weer op. Komende vrijdag 12 augustus zal er in sporthal Beukendal weer enthou siast begonnen worden. Terwijl een enkeling zich misschien nog in het zon nige zuiden bevindt, is er voor de lief hebber weer volop gelegenheid zijn hart op te halen. Ook voor geïnteresseerde nieuwko mers is altijd wel ruimte oper, om zich ofwel recreatief ofwel met basketbal als wedstrijdsport bezig te houden. Aarzel dus niet en kom met je sport- kleding naar de sporthal en doe eens een keertje mee. De trainingstijden zijn als volgt: 17.00-18.00 uur: Jongens en meisjes van 9-13 jaar; 18.00-19.30 uur: Jongens en meisjes van 13-15 jaar; 19.30-20.30 uur: Jongens en meisjes van 15-18 jaar; 20.30-23.00uur: Recreatief, senioren. Verdere inlichtingen bij: R. F. J. Blok, Scalmeyerpad29, tel. 17349. In de periode tot en met 21 augustus organiseert het overdekte zwembad De Trits in Baarn, Goeman Borgesius- laan 2, nog een aantrekkelijk zomer vakantieprogramma. Het omvat de volgende onderdelen: Recreatief zwemmen Maandag t/m zondag van 13.00 tot 14.00 uur; Maandag en vrijdag van 18.00 tot 20.30 uur; Woensdag van 19.30 tot 21.30 uur. "De natte speeltuin" Maandag t/m zondag van 14.00 tot 16.30 uur. Tijdens de "natte speeltuin" is er gelegenheid om in het water met de aanwezige spelmaterialen allerlei spelaktiviteiten te ondernemen. Als je om 14.00 uur komt, mag je tot 16.30 uur zwemmen! Zwem-instuif Dinsdag en donderdag, van 10.00 tot 12.00 uur. Tijdens de "Zweminstuif- uren" worden er allerlei zwemwater- spelen georganiseerd. Wie hieraan niet wil meedoen, mag ook vrij zwem men. Rustige zwemuren Maandag t/m zondag, van 12.00 tot 13.00 uur. Tijdens deze "rustige" zwemuren mag er uitsluitend op "rus tige" wijze worden gezwommen. Speelse aktiviteiten zijn niet toege staan. Zwemmen voor ouderen (55 Maandag, van 11.00 tot 12.00 uur. Tij dens deze aktiviteiten kan men vrij zwemmen, maar er zijn ook aktivitei- ten onder leiding'natte gymnastiek' zwemspelen, reaktiveringszwemmen en eventueel zwemlessen. Meer informatie aan de kassa van De Trits, tel. 02154-18841. Op zaterdag 20 en zondag 21 augustus a.s. organiseert de Soester handbal- Hereniging BDC een toernooi. Met dit toernooi wordt het nieuwe seizoen in geluid. BDC doet mee met al haar teams, behalve dames I en heren I, die zich al voorbereiden op het zaalsei zoen. Zaterdag om 10.00 uur beginnen de welpen, pupillen en adspiranten. Om ■h. 16.00 uur is bekend wie de prij- zeFReeft'VerWend. Zondag om 10.00 uur is de beurt aan de junioren en senioren. Vooral deze dag zullen er aantrekkelijke wedstrij den gespeeld worden, gezien de aan melding van verschillende "sterke" verenigingen. Om plm. 17.00 uur zullen de wissel bekers en prijzen uitgereikt worden. De leden van BDC kunnen meer in lichtingen krijgen via hun trainers, coaches en aanvoerders. w Sportverslagen en -berichten uiterlijk maandagochtend inleveren aan onze redactie Van Weedestraat 47A. Indien tijdig ingeleverd volgt opname in dezelfde week. Goed leesbare kopij heeft daarbij de voorkeur. Redactie Soester Courant Foto: Herman van Dam iB» De verzamelde veteranen- en D-finalieten na afloop van het open toernooi van UÏ.C. Soest. Jaarlijks organiseert de L.T.C. Soest in twee opeenvolgende weken haar open tennistoernooi. Deze week vindt het B- en C-toernooi plaats. De finales worden a.s. zondag gespeeld. Afgelo pen week kwamen de veteranen en de D-spelers in actie. De dagelijkse lei ding van het toernooi was voor de vier de maal achtereen in de competente handen van de dames O. Wiersema en A. Wolf, met belangrijke steun van de heer J. van Veenendaal en de 15- jarige Karin Cassa, die dit jaar inge wijd werd in de geheimen van het wed strijdleiderschap. In totaal moesten er 379 partijen afge werkt worden, waarvan 117 in het vete- ranentoernooi. Er vielen heel wat Soes ter suksessen te noteren. Zo was de fi nale van het dames-enkel-veteranen een Soester onderonsje. De veteranen- kampioen van Nederland 1981 mevr. J. Luten moest het hierin opnemen tegen haar vaste dubbelpartner, mevr. Groart. Met tweemaal 6-3 maakte mevr. Luten haar favorietenrol waar. De finale heren-enkel-veteranen ein digde jammer genoeg in een anti-cli max, omdat de heer L. SpijkermÉUiijü Maarn bij een 7-5, 1-0 voorsprong als gevolg van "zweepslag" moest, op geven. De zege viél daardoor op een wat onbevredigende wijze ten deel aan de overigens ook zeer sterk spelende heer L. Vobornik uit Huizen. Zowel het damesdubbel als het ge- mengd-dubbel veteranen leverde Soes ter winnaars op. Het damesdubbel was voor de dames Luten en Groart, terwijl mevr. T. Tournee en de heer R. Blok in het gemengd-dubbel met de eer gingen strijken. In de finale heren- dubbel-veteranen stonden twee oud voorzitters van de L.T.C. Soest tegen- ver elkaar. De jongste (Oosterman) bleef met zijn partner H. van Doorn de oudste (Luten) met diens partner H. v. IJsseldijk in drie sets de baas. Het dames-enkel D werd enigszins ver rassend gewonnen door mej. Y. Wynia. In de finale klopte zij in drie sets de als eerste geplaatste mej. L. Beens. Daarvoor had zij in de halve finale zo mogelijk nog meer moeite gehad met de jeugdige L.T.C. Soest-speelster Bar- bara Winter. Het heren-enkel D leverde weer een eerste prijs op voor een Soester speler. Zeer verdienstelijk bleef Jan Willem Hovestad (LTC Soest) in twee sets zijn opponent D. v. Oostveen de baas. Het gemengd-dubbel D was weer een ge heel Soester aangelegenheid. Van de vier LTC Soest leden die in deze finale stonden trokken mevr. J. Beijer en de heer T. Stalenhoef aan het langste eind. In het heren-dubbel D finale ten slotte verspeelde het talentvolle duo S. Koppenaal/O. v. IJsseldijk een 6-1, 4-1 voorsprong, daarmee weer eens aantonend dat een tennispartij nooit vóór de laatste klap gestreden is. Als afsluiting van dit zeer geslaagde toernooi reikte voorzitter T. Schneider van de LTC Soest de prijzen uit, waar bij ook de wedstrijdleiding en de bonds- gedelegeerde de heer H. Spoor in de bloemetjes werden gezet. Tot slot de uitslagen van alle halve en hele finales: Dames-enkel (veteranen): J. Luten-P. Quelle 6-2, 6-0. G. Groart-L. Nijhuis 6-3, 4-6,6-1. J. Luten-G. Groart 6-3,6-3. Heren-enkel (veteranen): R. Vobor- nik-A. Schotman 6-4, 4-6, 6-4. L. Spij- kerman-R. Oosterman 7-5, 6-2. R. Vo- bornik-L. Spijkerman 5-7,0-1 ret. Dames-dubbel (veteranen); Luten/ Groart-Jansen/v.d. Linden 6-2, 6-1. v.d. Geijn—v.Woerkom-Bühler/Rade- laar 6-4, 6-1. Luten/Groart-v.d. Geijn/ v. Woerkom 7-5,6-1. Gemengd-dubbel (veteranen): Tour- nee/Blok-Radelaar/Schneider 7-5, 6-1. v.d. Geijn/Vobornik-Gaasbeek/Luten 6-4, 6-4. Tournee/Blok-v.d. Geijn/Vo- bornik 6-2,6-4. Heren-dubbel (veteranen): v. Doorn/ Oosterman-Wortmann/Olff 6-4, 6-2. Luten/v. IJsseldijk sr.-Toewater/de Bree6-2, 6-4. v. Doorn/Oosterman-Lu- ten/v. IJsseldijk 6-2,1-6,6-2. Dames-enkel-D: Y. Wynia-B. Winter 6-7, 7-6, 6-4. L. Boone-C. Wegerif 6-3, 6-4. Y. Wynia-L. Boone 6-3,1-6,6-3. Heren-enkel-D: J. W. Hovestad-L. Ros 6-3, 6-1. D. v. Oostveen-S. Wynia 6-1, 6-0. J. W. Hovestad-D. v. Oostveen 7-6, 6-3. Dames-dubbel-D: Veenvliet/v.d. Bouw- huizen-Altena/Punt 6-3, 6-4. Hoogen- boom/Oosterman-Beijer/Grift 6-1, 5-7, 6-3. Veenvliet/v.d. Bouwhuizen-Hoo- geriboom/Oosterman 6-7,6-2,6-1. Gemengd-dubbel-D: Beijer/Stalen- hoef-de Gier/Roose 6-3,6-3. Quelle/Ho- vestad-Haverkamp/Oosterbaan 7-6, 6-2. Beijer/Stalenhoef-Quelle/Hove- stad6-3,6-3. Herendubbel-D: Oostveen/Oostveen- Schouten/Bruggeman 6-7, 7-5, 6-4. Koppenaal/v. IJsseldijk jr.-Hovestad/ Blom 6-1, 6-1. Oostveen/Oostveen-Kop- penaal/v. IJsseldijk jr. 1-6,7-5,6-3. Voor de zesde achtereenvolgende keer organiseerde de Hengelsportvereni ging "De Snoekbaars", die haar leden zowel in Soest als uit Baarn heeft; het Jeugdviskampioenschap van Soest. Dat gebeurde vorige week woensdagmiddag in de grote vijver langs de Koningsweg en de Obrecht- straat in Overhees, waar zich een dikke tweehonderd jeugdige henge laars langs de oevers hadden ver zameld. Ook vorig jaar nam ongeveer dit aantal jongens en meisjes (waar van er toch ook nog enige tientallen hun geluk beproefden) aan de wed strijd deel. Door het uitstekende weer was ook een Foto: Herman van Dam Langs de oever van de vijver zorgden de jeugdige viss(t)ers voor flinke drukte. behoorlijk aantal toeschouwers naar de vijver gelokt, vooral vaders en moe ders, die hun kroost van al dan niet geslaagde adviezen voorzagen. Zelf mochten ze niet meedoen, want de maximumleeftijd voor deelname was als vanouds vastgesteld op 14 jaar. De vissen zelf (vooral voorns, maar ook wel wat baarzen, brasem en blei moesten zich in de vijver bevinden, waarin elk jaar opnieuw vis wordt uitgezet) waren aanzienlijk minder enthousiast over het gebeuren. Heel wat minder dan de helft van de deel- nemertjes slaagde erin een visje te verschalken, zodat de meesten naar huis moesten terugkeren zonder resul taat. De twaalf controleurs van "De Snoek baars", die elk een sector van de vijver onder hun hoede namen, hadden het dan ook niet erg druk. Zij traden, ge wapend met een lat of een bord waarop de lengte van de gevangen vis exact kon worden bepaald, op als deskundige "vismeters". Wie van de deelnemers de meeste centimeters vis uit het water wist te halen zou zich jeugdviskam- pioen van Soest mogen noemen. Voor hem (of haar) bevonden zich in de wa gen van de leiding, waar voorzitter W. v.d. Kraats van "De Snoekbaars" de scepter zwaaide, een aardig pakket prijzen, zoals een visparaplu, hengels, leefnetten en viskoffers. Bovendien was er een prijs beschik baar gesteld voor degene die de groot ste vis op het droge wist te krijgen, een fraaie fotocamera. Het grootste levende wezen dat zich op een goed of kwaad moment in het water bevond was overigens geen vis, maar controleur Ad Groenestein, die langs de smalle oever uit balans raak te en in het water viel. Heel lakoniek krabbelde hij weer op de wal, waar hij zijn kleren zo goed en zo kwaad als het ging uitwrong. Uiteraard ont stond er grote hilariteit onder de vis sers die hem in het water zagen duikelen. Om de wedstrijd zo eerlijk mogelijk te laten verlopen klonk om kwart voor twee het sein dat alle hengels uit het water moesten. Een aantal jongelui had zich al enige tijd tevoren op de oever genesteld, en sommigen maakten ook gebruik van een leefnet om de voor de officiële aanvang van de wedstrijd al gevangen vis even te "bewaren". De controleurs van de Snoekbaars hiel den echter scherp toezicht. Om 14.00 uur mochten de lijnen echt het water in. Dat mocht zo blijven tot een uur of half vijf, waarna de hen gels weer ingehaald moesten worden, zodat de wedstrijdleiding zich kon gaan buigen over de resultaten. Het duurde even voordat voorzitter V.d. Kraats de uitslag kon melden, maar toen het zover was kWam vast te staan dat de winnaar van vorig jaar, Marco Lentelink uit Bunschoten, zijn kam pioenstitel met succes had verdedigd. Hij liet alle andere deelnemers ver achter zich door maar liefst 166 cm vis uit de vijver te halen. Bij de meisjes slaagde Sonja v.d. Esschert uit Baarn erin de meeste centimeters op haar naam te brengen: 36. De prijs voor de vangst van de grootste vis ging naar Jurgen Mol uit Soest, die een voorn van 42 centimeter liet aantekenen - overigens wel zijn enige vangst van deze middag. In totaal wisten 51 jongens en 7 meisjes vis aan de haak te slaan. Na afloop reikte voorzitter V.d. Kraats de prijzen uit, die grotendeels ter beschikking waren gesteld door de plaatselijke middenstand. De complete uitslagen waren: Jongens 1. Marco Lentelink (11) 166 cm. 2. Robbert Schadee 11105 cm. 3. Roland Schipper (14) 71 cm. 4. Jaco Coljé (12) 64 cm. 5. Raymond Boom (13) 63 cm. 6. Ramond Vonk (12) 61 em. 7. Henri Hooft (10) 52 cm. Suat Yigitsoy (12) 52 cm. Peter Kamphorst (9) 52 cm. 8. Pikan Bulet (10) 51 cm. 9. Yto Dijkstra (13) 49 cm. 10. Bennie Boute (12) 46 cm. 11. Jurgen Mol (9) 42 cm. 11. Ronnie Daselaar (12) 42 cm. 12. Bas Heremans (11) 40 cm. 13. Olmar Lijfering (12) 39 cm. 14. M. Petersum (12) 38 cm. 15. Robert Pastijn 13) 35 cm. 16. Jop Lubberse (12) 34 cm. 17. Sedat Yigitsoy (14) 33 cm. 18. R. Sabimel (14) 31 cm. 19. Erwin v.d. Hoef 27 cm. 20. Ronald Westerveld (12) 25 cm. 21. Marcel Pappot (12) 24 cm. 22. Ivo Knijpinga 1323 cm. 23. Jeroen Veïdhuisen (9) 22 cm. 24. Michael v.d. Kuit (14) 21 cm. 25. Jasper Brendel (7) 20 cm. R. Ginkel(7) 20 cm. Pascal Koopman )9) 20 cm. Paul Vink (10) 20cm. René Vonken (13) 20 cm. 26. Fred Cornelisse 1418 cm. 27. Dennis Wijnand (7) 16 cm. 28. Marco v.d. Bedum 12) 15 cm. 29. Richard de Bruin (12) 14 ëm 30. Ronald Kok (7) 13 cm. Marcel Broekhuizen (13) 13 cm. 31. Michel van Ruth (10) 12 cm. Wilbert Westencng (10) 12 cm. Johan v.d. Brink (11) 12 cm. 32. Menno Roosendaal (8) li cm. Sander Rijnja (9) li cm. Onder auspiciën van de Sticht Gooise Wandelsport Bond (SGWB) organi seert de wandelsportvereniging Olym pia, zaterdag 27 augustus haar tradi tionele Paleis Soestdijktocht. Deelname aan deze wandeltocht, wel ke voor de 26e achtereenvolgende keer wordt gehouden, staat voor iedereen open, zowel individueel als in groeps verband. Ook dit keer zijn fraaie en afwisselende straat/bosparkoersen uitgezet in de bossen van Staatsbos beheer in Baarn en rondom bet Konink lijk Paleis. Start- en finishplaats is als vanouds het Verenigingsgebouw van de Emmakerk aan de Regentesselaan in Soest. De afstanden zijn 5, 10, 15, 20 of 25 kilo meter naar keuze. Er kan gestart wor den tussen 10.00 en 13.00 uur, echter voor de 25 km. tot 12.00 uur. Voor groepen van tien personen en een leidster of leider zijn voor de 5,10,15 en 20 kilometer prijzen beschikbaar. In dien groepen voor jury-beoordeling in aanmerking wensen te komen, is de start vastgesteld op 13.00 uur. De her innering bestaat uit een medaille met lint. Het inschrijfgeld bedraagt t/m 14 jaar 3,25 en 4,00 voor personen van 15 jaar en ouder indien men zich vóór 17 aueustus 1983 heeft laten inschrij- ven. Leden van een erkende wandel sportorganisatie genieten op deze be dragen een reduktie van 0,50. Na 17 augustus worden de inschrijfgelden verhoogd met 0,75 en is men ook niet verzekerd van de direkte ont vangst van de medaille na afloop van de wandeling. Zonder herinnering betaalt men res pektievelijk 1,50 en 1,75. De medi sche verzorging is wederom in handen van leden van het Nederlandse Rode Kruis, afd. Soest/Soesterberg. Wandelboekjes kunnen worden afge tekend mits deze voor vertrek zijn in geleverd. Op alle invalswegen naar Soest zullen richtingsborden naar de parkeerplaatsen worden geplaatst. Op last van de gemeentepolitie Soest die nen auto's en bussen aan de Jacht huislaan geparkeerd te worden. Het startburo sluit om 18.00 uur. Eventuele inlichtingen of een gratis programmaboekje kan men verkrij gen bij mevr. I. Maassen-van Kem pen, Korte Hartweg 4. 3762 SJ Soest. Tel. nr. (02155)-20188 of de heer W. van Steendelaar, Lange Brinkweg 50, 3764 AD Soest. Tel. nr. na 18.00 uur (02155)-16414. De eerste Soester Minitriathlon, een wedstrijd over 1 km zwemmen, 45 km fietsen en 10,5 km lopen is zaterdag een groot succes geworden. Om half acht ging het zwemmen van start. De deelnemers gingen met acht tegelijk in het water, vijf seconden la ter gevolgd door een volgend achttal. De zwemmer Stefan Boskamp lag hier aan de leiding met 2 minuten voor sprong. Na het fietsen bleek Jaap van de Berg dit verschil weggewekt te hebben tot 20 seconden. Een spannende strijd ontwikkelde zich, zeer tot genoegen van het talrijke pu bliek. Jaap van de Berg, de lange afstand loper van Soest-atletiek, nam resoluut de leiding, op de voet gevolgd door Kees Vaneman, één van de Nederlandse deelnemers aan de Hawaii triathlon. Het verschil bij de finish bedroeg 40 sec. en betekende voor Jaap van de Berg een geweldige opsteker voor de Nederlandse triathlon in Almére op 20 augustus. Bij de dames was Marieke Schreur heel sterk. Nam zij reeds bij het zwemmen een flinke voorsprong, bij het fietsen breidde zij deze voorsprong flink uit. Hoewel dj bij het lopen flink wat moest toegeven aan Dinie van de Berg en Ineke van Zee, finishte zij toch met rui me voorsprong, terwijl Dinie van de Berg op korte afstand door Ineke van Zee werd gevolgd. Opmerkelijk was de goede voorberei ding van de deelnemers en deelneem sters. Alle 65 deelnemers finishten en dat is zeker een kompliment waard. De organisator, S.O. Soest atletiek, gaat volgend jaar zeker met de tweede minitrathlon door. Hoewel er nog wat kleine schoonheidsfoutjes waren moch ten de beide organisatoren Ton Dorre- stein en René van Zee best tevreden zijn. De prijzen werden na afloop dóór beide heren uitgereikt, terwijl namens de wielervereniging Tempo de heer Sem- per de eerste Soesters een bloemen hulde en een waardebon van ƒ100,- na mens de firma Homoet mocht overhan digen. Het parcours liep vanuit het Soester Natuurbad naar de Vlasakkers voor het fietsen en naar de stoplichten Soes- terberg voor het lopen. S.O. Soest-atletiek (de organisator) dankt de Soester politie, het provinciaal militair commando, de vliegbasis Soes- terberg, de zwemvereniging de Duin kikkers, de wielervereniging Tempo, de stichting Zwembaden, het Rode Kruis, Wander sportvoeding en alle 51 juryleden voor hun medewerking. Uitslag: 1. Jaap van den Berg; 2. Kees Vane man; 3. Adriaan Ligtvoet; 4. Stefan Boskamp; 5. Hans Kaats; 6. Simon Schreur; 7. Gerard Verhulst; 8. Ellis van Doorn; 9. Fred van Tol; 10. Joop vanLeyenhorst; 11. Eric Walgreen; 12. R. van der Weerd; 13. H. Hom; 14. Rob van Putten; 15. Bert Streumer; 16. Johnny Johnson; 17. J. Koops; 18. Rob Grootjohan; 19. Andries Schotanus; 20. Jim Overbeek; 21. Henk Hooyberg; 22. Kees van Essen; 23. M. v. d. Ploeg; 24. A. Grootjohan; 25. J. Buying; 26. J. Groenewoud; 27. Rob de Haas; 28. A. Smakman; 29. J. Moolhuysen; 30. Koos Rademaker; 31. Marieke Schreur, lste dame; 32. HanStellaard; 33. Douwe Al- kema; 34. M. van de Brink; 35. Harold Veen; 36. R. Christiani; 37. W. Duynker; 38. Henk de Jong; 39. W. Kok; 40. Rolf van Kouwen; 41. G. J. Bol; 42. Willem Schmidt; 43. Stefan Nieuwendijk; 44. Eric Dekker; 45. A. J. Schwart; 46. J. Jansen; 47. Paul Jellema; 48. Dick Snijders; 49. Marcel Klerks; 50. Dinie v. d. Berg, 2e dame; 51. H. van Dasse- laar; 52. Ineke van Zee, 3e dame; 53. Ben Moons; 54. E. Jakobsen; 55. A. Tramper, 4e dame; 56. IJf Balvers; 57. F. van Wankum; 58. Gerda v. d. Veen, 5e dame; 59. Renee Bauwerd, 6e dame; 60. Wim Beauversers; 61. G. Nijhuis; 62. Gert van Harskamp; 63. Ton Hen- driksen; 64. Gerrit van Rheenen; 65. J. Visser, 7e dame. Foto: Herman van Dam V.l.iLr. S. O. Soest-atletiek-voorzitter René van Zee, Jaap van den Berg (le). Kees Vaneman (2e) en Adriaan Ligtvoet (3e). Foto: Herman van Dam «e32» V.l.n.r. Ineke van Zee (3e), Marieke Schreur (le) en Dinie v.d. Berg (2e). Ayham Ayranci (13) 11 cm. 33. Emiel Lijfering (9) 10 cm. Teus Renes 1110 cm. Michel Vlaswinkel 1410 cm. 34. Danny Knijpvangck (10) 9 cm. Sander v. Mill (13) 9 cm. R. Rietveld (13) 9 cm. 35. Ronny Wolfsen (14) 8 cm. Meisjes 1. Sonja v.d. Esschert (13)36 cm. 2. Miranda Koopman (10) 29 cm. 3. Annette Slagt 14 cm 4. Miranda Vink (6) llcm. Angelav.d. Broek (11) llcm. Regina v. Leer 14llcm. 5. Miranda v.d. Berg (7) 10 cm. Grootste vis Jurgen Mol (9) 42 cm. KNMV Jeugd Cross Eersel 6-8-'83 Mini Automaten Raimond Smit 7. Mini Versnellingen RMarco Smit 3. Mini Versnellingen B. Jeroen Smit 7. Mini Versnellingen A. Henkjan Wolf sen 5. 80 cc B. Richard Muis 1. 125 cc A. Hans Reyerse 3. 7-8-'73 Deurne Mini Automaten Raimond Smit 4. Mini Versnellingen B. Marco Smit 3. Mini Versnellingen B. Jeroen Smit 13. Mini Versnellingen A. Henkjan Wolf sen 5. 80 cc B. Richard Muis 5. 80 cc Grote wielen Gert Lam 20. 125 cc A. Hans Reyerse 4.

Soester Courant | 1983 | | pagina 9