BAR TAXI KLOMP 12984 d® n©d®ftefiyte© |©P 41© Opruiming bij Spullenhulp werd 'dolle pret' Spektaculair programma 'Ezeltjesdag' 6*9°/,. Kath. Basisschool 'Soestdijk' naar school in Bos en Landschap Oprichting regionale afdeling J.O. V.D. Filmhuis: Stadt der verlorenen Seelen Filosofiezelfwaarneming l6 l2 l3 Opbrengst deels voor echtpaar Berghuis en bakfiets Alleen deze week: Michael Jackson-Thriller UNIEK IN SOEST 'Open Dag" Ewijckshoeve TEL. Inbraak: 1500,- buit IVN-Eemland start Natuurgidsencursus Nieuw in het INFOrmatiecentrum Oplossing kwestie-Lindner stap dichterbij Soest en de Soester Courant zijn niet te scheiden! Naaktloper aan gehouden HET CULTUREEL CENTRUM IN SOEST Donderdag 18 augustus: Aangehouden wegens ver duistering van autobusje 15-jarig meisje botst met auto e o o e o - ©- ©- ©- ©- 7 Soester Courant van woensdag 17 augustus 1983 7 Foto; Herman van Dam Omdat de verkoop zoals gebruikelijk in de vakantieperiode enigszins stag neerde, was er bij Spullenhulp aan de Veldweg in Soest zo'n grote voorraad ontstaan, dat de vrijwilligers achter deze 'winkel' in tweedehands goede ren besloten tot het houden van grote opruiming voordat ze zelf met va kantie zouden gaan. Zaterdag kwamen velen naar de Veldweg om te proberen koopjes te bemachtigen. Daar was alle gelegenheid toe, want er werden mini-prijzen gehanteerd. Desondanks bracht de markt netto 1.000 gulden op, waarvan 400 gulden bestemd is voor een kledingzending naar het Soester echtpaar Berghuis dat op de Filippijnen werkzaam is onder de allerarmsten van de bevol king. De rest is toegevoegd aan het bedrag, waarvan straks een motor bakfiets gekocht zal worden voor Spullenhulp. Volgens Elly Joosten, destijds één van de oprichters van Spullenhulp en nog steeds de stuwende kracht achter deze elf jaar oude organisatie in Soest, was het een geslaagde dag. "Het was echt dolle pret", vond ze. 'Ga mee' Eén van de hoogtepunten van de markt was de verkleedpartij, waaraan iedereen kon meedoen. Uiteindelijk waren er 23 (allen vrouwelijke) deelnemers die een greep deden in de Spullenhulp- voorraad om zich zo elegant dan wel potsierlijk mogelijk uit te dossen. Bij na had er ook nog een man meege daan, maar op het nippertje wist zijn echtgenote dat te voorkomen. "Ik schaam me dood", liet ze weten, "ga mee". En om haar woorden kracht bij te zetten, trok ze hem aan de arm het terrein af... Aan de verkleedwedstrijd deed ook veel jeugd mee. Het publiek vermaak te zich kostelijk, evenals de jury die haar taak zeer serieus opnam. De kunstschilder Egbert de Rooij, Dinana Dienaar, echtgenote van de directeur van Artishock, en Ton van Duinker ken als bezoeker, hadden het niet ge makkelijk. Uiteindelijk kenden ze de eerste prijs toe aan Sophia Fugers, die daarmee de door velen begeerde koekoeksklok won. Veel aftrek vond vooral het meubi lair. Tegen spotprijzen van een paar gulden gingen tafels, stoelen, kasten en koelkasten in een mum van tijd van de hand. "De mensen waren echt op koopjes uit, dat was goed te mer ken. Als we de spullen duurder hadden gemaakt, zou het misschien wat min der hard zijn gegaan", veronderstelt Elly Joosten. Ook gingen de b.h.'s ('Laat ze niet hangen voor die prijs') voor twee kwartjes van de hand. Het duurste stuk van de markt was een trapnaaimachine, die bij opbod het recordbedrag van 75 gulden oplever de. De hoed van prinses Juliana, die bij afbod werd verkocht, kreeg voor 7 gulden een nieuwe eigenares. Ze was er dolgelukkig mee, want ze hield de hoed op gedurende de tijd dat ze op de markt was, met het kaartje er nog aan waarop stond van wie het hoofd deksel was geweest... In de rij Al ver voordat om elf uur de markt zou opengaan, stonden de belangstel lenden te wachten om het terrein op te mogen. Dat werd verhinderd door de kledingrekken en de bakfiets die de toegang blokkeerden. "Dat hebben we met opzet gedaan, want we wil den eerst in alle rust de kramen in richten", zegt Elly Joosten. "Anders komen de mensen toch, vooral han delaren, en die halen dan als eersten de koopjes weg omdat ze er wel brood in zien. Nu had iedereen evenveel kans toen iedereen tegelijk de rij uit mocht". Het sein daartoe werd door Elly Joosten gegeven door de marktbezoekers met water te besprenkelen met de mededeling: "Nu is het open". De eerste anderhalf uur waren de mooiste spullen verkocht. De rest ging v/at moeizamer, maar uiteindelijk bleef er toch niet zo bar veel over. En het was gezellig geweest. "De men sen bleven echt hangen omdat ze het leuk vonden", aldus Elly Joosten, die tevreden was over het evenement. Nog afgezien van een aantal andere hoogtepunten tijdens de Gildefeesten van a.s. zaterdag (zoals de huldiging van een bekend plaatsgenoot en de eerste aflevering van het Blaaskapellenfestlval), belooft de "Ezeltjesdag" een groots evenement te worden, waarvoor het Gilde een druk program ma heeft samengesteld. Na de opening om 10.15 uur door het Korps van het Gilde begint om 10.30 uur de Ezelkeuring door twee keurmeesters van het Nederlandse Ezel stamboek. Ook worden er spelletjes gedaan door de Ponyclub "Het Korte End". Om 12.00 uur worden de jonge duiven van de "Postduivenvereniging Soest" gelost, en om 13.30 uur volgt het défilé en de verkiezing van de mooiste geit, georganiseerd door de "Geitenfokvereniging Soest e.o?' Om 13.50 uur begint het défilé van de ezels die deelnemen aan de Ezel keuring, om 14.00 uur gevolgd door de Ezellunch, waaraan alle ezels kun nen deelnemen. Ze krijgen wortels. Voor hun begeleiders is er een lunch pakket. Om 14.20 uur wordt de uitslag bekend gemaakt van de "Beste-monster- ezel-knecht", maar ook van de Dagkampioen Groot Gaesbeeker Gilde 1983 Merrie en Hengst. Om 14.30 uur wordt er met de ezels "onder de man" ge reden en een kwartiertje later volgt het "Aangespannen rijden", met o.a. rubrieken als: ringsteken, bestgaande ezel, schoonste geheel, origi neelste geheel, beste menner, Mis-ezel-ring, eventueel ook hardlopen met de ezel aan de hand of op de ezel, stoelendans en springen. In de middag is er voor kinderen gelegenheid om pony te rijden. Gedurende de hele dag zijn er nog een heleboel andere dieren en diverse attracties te bekijken: een schapenmarkt met ooi- en ramlammeren, veel gevarieerd kleinvee en een stier, waarvan men het gewicht mag raden. Bovendien is er gelegenheid tot kampioenschieten op de wip, ge- lukschieten op de klos en schijfschieten. Honger en dorst hoeven de ongetwijfeld talloze bezoekers niet te lijden: er zijn pannekoeken, frites, vis, ijs en stukjes vlees in overvloed in de bar/ restaurant/tent. De "Ezeltjesdag" eindigt rond 15.30 uur. Gezellige ontmoetirigsbar KOFFIE IS KLAAR vanaf 10.00 uur 's morgens. 2e kopje koffie GRATIS! Zondag - Bierdag PILSJE 1.25 Soesterbergsestraat 20 Telefoon 02155-11144 Zondag 21 augustus houdt landgoed Ewijckshoeve, aan het begin van het nieuwe cursusjaar, haar "Open Dag". Met een aanbod van 19 verschillende cursussen vervult Ewijckshoeve een regionale functie op het gebied van kunst, kunde en ambacht. Op deze Open Dag kunnen belangstel lenden kennismaken, met de docenten, de lesprogramma's en de atelierruim ten. Teven is er gelegenheid tot in schrijving voor de cursussen. Een brede oriëntatie vooraf, stelt toe komstige deelnemers in staat, om tot een goede cursuskeuze te komen. Om aan de groeiende belangstelling te kunnen voldoen, presenteert Ewijcks hoeve een programma met 68 deel namemogelijkheden. Alle cursussen worden zowel op de dag, als in de avonduren gegeven. Nieuw in het programma-aanbod zijn de cursussen textiele vaardigheden en soft furnishing. De cursus soft furnishing behandelt de technieken en mogelijk heden van het maken van lampekap- pen, verschillende kussenvormen, gordijnen en kappen, stoel- en bank- hoezen, dekbedovertrekken en tafel kleden. Voor de cursus muziek is een nieuwe programma-opzet gemaakt. De nieuwe werkwijzen zijn met succes beproefd in de afgelopen zomerweken. Voor deelname aan de cursus muziek wordt geen bepaalde voorkennis veronder steld. Om een goede begeleiding van de cur sisten te waarborgen worden maxi maal 9 deelnemers per cursus inge schreven. Het totale aanbod van Ewijckshoeve omvat de volgende cursussen; teken vaardigheid, aquarel, olieverf, portret en modeltekenen, portret- en model- boetseren, zeefdrukkunst, Haute Cou ture, binnenhuisarchitectuur, muziek, grimeren, Amerikaans Patchwork, moulage, kinderkleding, petit couture, soft furnishing, textiele vaardigheid, meubelstofferen, handboekbinden, ba sis tekenen jeugd, basis muziek jeugd. Ewijckshoeve houdt van 10.30 uur tot 16.30 uur open huis. Landgoed Ewijks- hoeve is gelegen aan de Soestdijker- weg 12 te Lage Vuursche, d.i. de weg tussen Paleis Soestdijk en Bllthoven. Voor telefonische informatie kunt U beUen 02156-497. /MwqS Na een week van intense voorbereiding zullen op maandag 29 augustus a.s. de klassen 5 en 6 van de KBS "Soestdijk" - in totaal 55 kinderen - naar Apeldoorn vertrekken voor een natuurweek in het Woldhuis. School in Bos en Landschap is "school," maar dan wel een heel bij zondere manier van school en ook ge richt op een bijzonder doel. De Stich ting heeft tot doel kinderen, op een leef tijd dat ze daar lichamelijk en geestelijk ook toe in staat zijn, zelf laten ervaren wat het in de praktijk zeggen wil voor een ge zond leefmilieu te zorgen. Op grond van die zelf beleefde ervaring zullen de deelnemers meer open komen te staan voor allerhande zaken die met een gezonde samenleving te maken hebben. Met die projekt wil de Stichting een reële, praktische basis leggen voor het ver sterken van het eigen, persoonlijke milieubesef. De kinderen van de vijfde en zesde klas krijgen de gelegenheid zich ook metterdaad in te leven in de zorg voor het behoud van bos, natuur en land schap. De kern van dit projekt is: een week lang samen met praktijkmensen uit het natuurbeheer zelf bezig zijn in en met de natuur. Rond die kern van "zelf doen" spelen zich allerlei zaken af die verklaren waarom dat praktijk- werk zo gebeurt en niet anders. Omdat de echte praktijk van het natuurbeheer verschilt al naar gelang het soort be heer (produktiebos - recreatieterrein - natuurreservaat), de plaats, het sei zoen en de streek, biedt de projektweek tal van mogelijkheden tot werkelijke integratis van zaken die de kin deren op school gewoonlijk als aparte vakken worden aangeboden (aardrijkskun de - geschiedenis - natuurkunde). Binnen het projekt School in Bos en Landschap zijn de "vakken" op een natuurlijke wijze verweven met de biologische kern van het projekt. Samen met de aan het natuurbeheer eigen, prak tische manier van denken óver en werken mét hoeveelheden (rekenen) en de vak- en streektaal van de natuur beheerder (taalvorming), beschikt men hierdoor over een veelheid van in valshoeken die de relatie tussen de mens en zijn leefmilieu op een voor kinderen reële manier kunnen verdui delijken. "Onderwijs zoals het elke dag gegeven zou moeten worden. Door deze natuurwerkweek aan het be gin van het schoojaar te plannen kan men gedurende dit jaar terugvallen op de opgedane ervaringen en kennis, en krijgen de lessen meer diepgang. Te vens is het een prachtige introduktie- week, waarin de kinderen elkaar en hun begeleiders beter leren kennen, hetgeen weer ten goede kan komen aan hun werklust en werkhouding. Op za terdag 3 september hoopt men voldaan terug te keren van een intensieve werk week. In de regio Eemland wordt deze week een nieuwe afdeling van de JOVD, Jongeren Organisatie Vrijheid en De mocratie opgericht. De oprichtingsver gadering van de nieuw op te richten JOVD afdeling Eemland zal op 19 au gustus a.s. worden gehouden in restau rant v.d. Brink aan de Soesterbergse straat 122 te Soest. Aanvang 20.00 uur. De nieuwe afdeling komt in plaats van de bestaande JOVD afdelingen Soest en Eemland, die daartoe zullen worden opgeheven. De nieuwe afdeling Eemland gaat opereren in de gemeen ten Amersfoort, Baarn, Bunschoten, Eemnes, Leusden, Soest en Wouden berg. De fusie is ontstaan omdat de JOVD af deling Eemland een dode afdeling dreigde te worden en de afdeling Soest na een zeer succesvol verenigingsjaar bewees het kader te kunnen leveren om een grote afdeling daadwerkelijk te kunnen laten draaien. Er zal een bestuur van zeven man wor den aangesteld. Kandidaten voor de bestuursposten zijn: voorzitter, Hans van Wuyckhuyse; algemeen secretaris, Alexander van de Molen; penningmeester, Freek van der Helm vice-voorzitter politiek, Bonno de Haan; vice-voorzitter organisatie, Ernst-Jan Blankestijn; secretaris ledenwerving, Frans Veltmeijer; secretaris organisatie, Elbert-Jan van Zetten. Na de oprichtingsvergadering zal de heer M. de Bruijne, lid van de VVD en gedeputeerde voor de provin cie Utrecht, een spreekbeurt houden over het onderwerp: "Politiek in de re gio Eemland." De afdeling zal, voor zo ver mogelijk, in elke gemeente een commissie gemeentepolitiek oprichten en op deze manier veel aan dit onder werp doen. De agenda voor de nieuw op te richten afdeling staat al vol tot het eind van dit jaar en de afdeling zal zich op vele manieren, ook via de pers, pro beren in de regio Eemland te manifes teren. Ziekenfondsvervoer Rolstoelvervoer Groepsvervoer Trouwrijden Dag- en nachtservice. Op vertoon van 65 pas 10% korting. Een bewoner van de Veenbesstraat deed vorige week bij de politie aan gifte van diefstal van een bedrag van 1500,- plus 350 dollar en een fototoe stel. Onbekenden waren de woning bin nengedrongen door het slot van de voordeur te forceren. Na een eerdere publikatie eind juni j.1. en gezien de tot nu toe ontvangen reakties verwacht IVN-Eemland in september te kunnen starten met eèn cursus Natuurgids! Er zijn beslist nog enthousiastelingen, die nog niet hebben gereageerd vanwege tijdge brek of aarzeling (zal ik wel, kan ik het welaan?). Bel dan nu met Leen de Niet, tel. 10451 (na 19.00 uur). Nadere gegevens: startdatum cursus 5 september a.s., einde cursus 22 okto ber 1984. Ongeveer 24 lesavonden, steeds op de maandagavond van 19.45 tot 22.15 uur. Verder zijn er 9 excur sies gepland op de zaterdagochtenden. Plaats: Minister de Visserschool, Oude Utrechtse weg 24. Het cursusgeld voor niet-leden be draagt 90,-, voor leden/donateurs 75,-. Naast de tekeningen van het ontwerp- bestemmingsplan Soesterveen kun nen geïnteresseerden gratis een aantal interessante folders meenemen. Zo ligt een brochure te wachten onder de titel "Aktie Viertakt", waarin aandacht be steed wordt aan een schonere bodem; ligt er het halfjaarlijks overzicht (per 1 juli j.1.) van de bijstandsnormen en rijksgroepsregelingen en is een folder aanwezig over de Ziekenfondswet, met daarin een uiteenzetting van de drie soorten verzekeringen. Onder de titel "Beter Werk- De overheid kan helpen pen" ligt op de balie de folder over de subsidieregeling funktieveverbetering 1983. Op toeristisch gebied kan men voor een geringe vergoeding diverse fiets- en wandelroutes in en om Soest krijgen. De informatrices willen u graag be hulpzaam zijn met het bepalen van uw keus. Tijdens het overleg tussen alle bij de kwestie Lindner betrokken partijen (het ministerie van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieuzaken, de inspectie Volksgezondheid, de ge meente Soest, vertegenwoordigd door Wethouder J. Th. Oudemans van milieuzaken en de afdeling milieu, en de firma Lindher) is vorige week overeenstemming bereikt over de door Lindner aan te brengen tech nische, milieuhinder tegengaande voorzieningen. Tevens is overeenstemming bereikt over de procedures in het kader van de Hinderwet en de schadevergoe- dingsaanvraag, via welke deze voor zieningen gerealiseerd moeten gaan worden. Dit betekent dat Lindner thans op kor te termijn de aanvraag om een Hin derwetvergunning zal indienen en ook het daarbijbehorende verzoek om schadevergoeding. Daarna zullen naar verwachting de beslissingen op beide aanvragen zonder verdere ver traging kunnen worden genomen. Vervolgens kunnen dan de voorzie ningen aangebracht worden. Hierbij moet overigens wel rekening gehouden worden met de levertijd en de instal- latietijd. Blijkbaar met andere bedoelingen dan alleèn heft naakt recreëren, zoals de leden van de naturistenvereniging De Birkt gewoon zijn als het weer dat toe laat, was een inwoner van Amersfoort vorige week naar het naturistenterrein in het Monikkenbos gekomen. Hij had zich geheel ontkleed, wat normaal niet zou zijn opgevallen, maar omdat hij buiten de afrastering bleef, vroegen naturisten hem of hij óók lid van de club was. Een antwoord kregen ze niet, want de man ging er als een haas van door. Bij zijn verderop in het bos gepar keerde auto aangekomen, constateer de de Amersfoorter tot zijn schrik dat twee banden leeg stonden. Naturisten, die vermoedden dat de auto van de on bekende blootloper was, hadden die laten leeglopen. Het weerhield de man er niet van om weg te rijden. Hij kwam evenwel niet ver. Bij het bosbad in Amersfoort werd hij door de Soester politie aangehouden. Hij werd meege nomen naar het bureau, waar hij een proces-verbaal kreeg wegens het ne geren van de bordjes "verboden toe gang." Steenhoffstraat 46 telefoon 02155 - 195 77. RegieRosa von Praunheim Met: Jayne County, Angie Stardust, Ju- dith Flex, Gary Miller, Tara O'Hara, Joaquln La Habana, Tron von Holly wood e.a. BRD1982 De Duitse filmer Rosa von Praunheim, wiens eigenlijke naam Holger Mich- witzki luidt, heeft er in zijn vorige films (Rote Liebe, Unsere Leichen leben noch, Tally Brown New York, Army of lovers e.a.blijk van gegeven zich zeer thuis te voelen in het mannenwereldje van homo's, hetero's, bi- en trans- sexuelen. Dat blijkt ook uit zijn laatste film Stadt der verlorenen Seelen, die vanaf juni dit jaar in Nederland in rou latie is en op donderdag 18 augustus in het zomerprogramma van Filmhuis Artishock (aanvang 21.00 uur) te zien is. Het is een vrolijke, maar soms ook ont roerende film, handelend over een groepje Amerikanen die in het roem ruchte pension Stardust te Berlijn wo nen. De eigenaresse van het pension is Angie Stardust: de eerste zwarte trans- sexueel die in een Ney Yorkse nacht club optrad. Zij woont al dertien jaar in Berlijn, temidden van andere verloren zielen. Zoals Gary, een werkloze dan ser die zich onledig houdt met zwarte magie en een eigenaardige soort groepstherapie. En Lila, die een West- duitse politicus verleidt en een mooi aanbod krijgt uit de DDR. Zij treedt op als zangeres onder de naam Jayne Country. In New York en London was ze beroemd door songs als Fuck Off en Toilet Love. Angie Stardust is behalve hospita van deze verloren zielen ook eigenaresse van de Hamburger Queen, een snackbar waar zich ongelofelijke taferelen en enkele hard-rock nummers afspelen. Zo geeft Angie enige aangrijpende liederen ten beste over haar jeugd in Harlem. Terwijl Jayne Country uitblinkt met de song I'm in love with a Russian soldier. Stadt der verlorenen Seelen heeft iets van een revue, een spectacle coupé, met artiesten voor wie het leven weinig anders is dan een verlengde van een act die ze opvoeren en andersom. Von Praunheim ontmoette in Berlijn de Amerikaanse actrice Judith, die een erotische trapezenummer opvoert in een discotheek en van haar partner wilde scheiden omdat deze verliefd werd op een mooie jongen. Hij nam haar op in zijn huis en ontmoette via haar een bonte groep Amerikaanse fi guren uit de showwereld. Rond en met hen maakte von Praunheim deze film over een samenraapsel van minderhe den: transsexuelen, zwarten, homo's, zangers en acrobaten die in het pension Stardust wonen. Een show van mensen die zich niet willen of kunnen aanpas sen en die, zoals von Praunheim het omschrijft, leven en niet op routine te ren. Aanvang: 21.00 uur Entree5,-/CJP ƒ4,-. Een van de onderwerpen waar deze werkgroep zich mee bezighoudt: oor zaak en gevolg in het dagelijks leven, een ontontkoombare keten van gebeur tenissen die door onszelf (meestal on bewust) op gang wordt gebracht en dikwijls gevolgen laat zien, die wij er varen als problemen. Problemen die zich aan ons voordoen als: leed, verdriet, pijn, zorg, angst enz. Het is het denken van de mens dat aan zet tot handelen (het veroorzaken van oorzaken) en handeling geeft als ge volg leed of vreugde. Onjuiste hande lingen verwekken problemen, geven gevolgen die als een boemerang door het leven zelf worden teruggespeeld. Wij zouden dus moeten leren onjuiste handelingen te voorkomen om zodoen de gewenste gevolgen te krijgen. Zo zouden wij kunnen ervaren, dat zelf kennis en dus ook handeling u voor pro blemen kunnen behoeden. Voor levensinformatie richt deze werk groep zich tot de volgende filosofen: J. Krishnamurti, Saswitha, Ramana Maharshi, Bhagwan, G. Gurdjieff, P. D. Ouspensky en vele anderen die zich bezighouden of hielden met esoterische wijsbegeerte. Bij interesse gelieve een van de vol gende nummers te bellen Coby Philipoom, tel. 02155-15483; Hetty Kuiphof, tel. 02155-22842; Brigitte Rijn- ders Jordan, tel. 02155-11826. De politie heeft vorige week een bewo ner van de Weegbreestraat uit zijn huis gehaald, die enige tijd geleden een autobusje had gehuurd van een bedrijf in Utrecht. Hij had het voertuig echter nog niet teruggeven. Op verzoek van de Utrechtse politie hebben de collega's de man aangehouden wegen verduis tering. Aanvankelijk verzette de man zich tegen zijn arrestatie door de deur niet open te doen. De politie zag zich daardoor genoodzaakt de deur open te breken. De man is overgedra gen aan de politie van Utrecht. Een meisje van 15 jaar uit Soester- berg heeft vorige week met een door haar bestuurde auto een botsing ver oorzaakt. Rijdend over Apollo raakte zij in een bocht de macht over het stuur kwijt, waardoor de auto tegen een schuurmuurtje botste. Het meisje liep daarbij geen letsel op, de auto was beschadigd. De schade aan het muurtje viel nogal mee. De eigenaar van de auto, een inwoner van Soesterberg, kon nog niet door de politie worden gehoord. Het onderzoek wordt voort- OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOQOOOOOOOOOOOOOO no. 1 trofee J&- alarmschijf ook op 12 inch single DE NEDERLANDSE TOP 40 IS SAMENGESTELD DOOR DE STICHTING NEDERLANDSE TOP 40 UIT GEGEVENS VAN HANDEL EN INDUSTRIE deze Ivorige I weekweek O i Q 2 Titel - Artist - (Producer) - Componist Label bestelnummer - Distributiemij deze Ivorige I week|week Titel - Artist - (Producer) - Componist Label bestelnummer - Distributiemij I aantal weken RONDO RUSSO - berdien stenberg I A I FT1 (jacobs) jardini - philips 812 925 7 phonogram \l/x\ 1^3 I.O.U. - freeez (arthur baker) idem - beggars barquet 105 535 - virgin/ar. ANNABEL - hans de booy l(S I (hans kusters) de groot/de boer - 145 042 - cnr |M^| LA VIE EN ROSE - grace jones (moulton) piaf/louigny - island 102 371 - ariola WRAP YOUR ARMS AROUND ME - agneta (T| fëlUkog (chapman)/knight - pol. 813 959 7 - polydor NPN rita coolldge a&m 9286 - cbs ALL TIME HIGH (john barry)/t. rice 0 20 DOLCE VITA - ryan parit fff (bini) glombini/mazzolini - carr. 13170 - carrere/cnr [§S O 4 MOONLIGHT SHADOW mike oldfield (oldfield/phlllips) oldfield - virgln 105 390 - virgin/ariola O 15 FEEL THE LOVE - 10 CC fj (stewart/gouldman) Idem mercury 812 767 7 - phon. |g? 012 DO ITAGAIN WITH BILLIEJEAN- clubhouse (scalera/lnterlandi) becker/eaggen/e.a. - 132441 - carr./cnr 0 18 LOVE BLONDE - kim wilde (ricky wilde)/m. wilde - rak 1a 006 1651857 - emi 0 3 WANNA BE startln' somethln' - m. jackson fl (jonea/jack8on) jackson - eplc 3427 - cbs \j£ 0 13 SLA JE ARM OM ME HEEN - bonnie st clair F (hoebee) chapman/knlght/neyman - 812 965 7 - phon. 0 11 MANIAC - michael tembello r* (ramone/sembello)/matkosky - cas. 812 516 7 - phon. jg 0 27 LIVING ON VIDEO - trant x (dominlque nicodemo) langulrand - 811 997 7 - pol. 0 7 THE MAN MOUNTAIN - bow wow wow (chapman) ashman/barbarossa/e.a. - rca 345 - rca 0 - JE SUIS, TU ES - the shorts F (jack de nijs) e. de heer - emi 006 1270137 - emi |_j 0 28 NEVER GONNA LET YOU GO - sergio mendes (mendes) barry mann/cynthla weil - a&m 9289 - cbs 0 23 GLAD TO KNOW YOU - kitty grant (chas jankel)/lan dury - safari 145 052 - cnr ©10 THE STAR SISTERS - stars on 45 HSTI HsT] F (jaap eggermont) dlv. - 142 004 - cnr \lf\\ |N 0 31 5 0 21 6 0 32 3 0 17 4 4 30 37 9 16 26 4 3 14 8 4 5 2 1» 7 25 1 22 2 24 3 34 12 35 I LOVE YOU - yello 2 (yello) blank/meier - vertigo 812 150 7 - phonogram WAITING FOR A TRAIN - flash and the pan 4 (vanda/young) idem - ensign 145 029 - cnr MY LOVE WON'T LET YOU DOWN - nathalle 2 (edwards) godwin - voque vb 706 - vip/cnr KOOS WERKELOOS - klein orkest FT] 4 (schrama) prins/nieuwenhuijsen/etc. 813 589 7-pol. |M^, (SHE'S) SEXY AND 17 - stray cats [JTI 1 (dave edmunds) setzer - arista 105 580 - ariola TELL ME WHY - musical youth 2 (peter collins) john holt - mca 105 571 - mca/ariola KOM IN MIJN ARMEN - ciska peters/arlstakes FT) 2 (kraamer) schultzieg/jay/v. wiggen - 813 679 7 - pol. |N^| THEY ALL WENT TO MEXICO carlos santana 6 (g. brown/c. santana) Idem - cbs 3359 - cbs 'N STEELGITAAR,'n glaasje wijn j. spencer FTl 4 (peters/v. broekhoven)/ anka - 812 657 7 - phon. iM^l WRAPPED AROUND YOUR FINGER the pollce 1 (h. padgham) sting - a&m 9299 - cbs LEUCHTTURM - nena 5 (heil/praeker) kerner/fahrenkrog/petersen - 3186 - cbs SEARCHIN' - hazell dean 1 (ian anthony stephens) idem - Injoctlon 134 599 - cnr ELECTRIC BOOGIE - marcla grlfflths 1 (wailer/hamilton) livingston - island 105 588 - ariola WHO'S THAT GIRL - eurythmlcs 1 (d.a. stewart) lennox/stewart - rca 88075 - rca LOVE COME DOWN - barry blggs 7 (barry biggs/f. waul) m. brown - dance ree. 105 423 - ariola REFLECTIONS OF MY LIFE - ruddy thomas 4 4 barry blgga (zukie) campbell/mcaleese fr. r. 190 010 - cnr SO MANY MEN SO LITTLE TIME - f~gl 6 mlquel brown (levine)/trench - carr. 13245 1 - cnr [fifBaj DANCING TIGHT - galaxy phll fearon 5 (phil fearon) idem - Island 105 374 - ariola IN DE DISCO - noodweer FTl 7 (number one music holland) - 24 9720 0 - wea |M^| DO YOU LIKE ME - spargo FT] 5 (martin duiser) driessen/spargo - pol. 813 678 7 - pol. |M^|

Soester Courant | 1983 | | pagina 7