VD 0 eenHuis kopen? uwHnis verkopen? butzelaar si. i (13 03 Een publikatie van de Soester NVM-makelaars. Woningen, bedrijfspanden, taxaties, hypotheken,verzekeringen. W. W. DEELEN b.v. VAN WI JK b.v. mmm Hendrik Smit Makelaardij b.v mmrn liw SOEST SOEST SOESTDIJK Èfe VL> W. W. DEELEN b.v. SOEST makelaardij o.g. SOEST-ZUID ▼w W. W. DEELEN b.v" VAN GOYENLAAN Op de tweede woonlaag gelegen 3-kamer appartement (v.h.4) met berging in het souterrain. Ind.: entree, toilet, hal, woonkamer (29,5 m2), moderne keuken, bijkeuken, 2 slaap kamers en douche-cel. Serv.kosten f 325,- p.m. (incl. voorschot c.v.). Uitstekend onderhouden. Gevraagde koopsom f 78.000,-k.k. BEETZLAAN Uitstekend onderhouden mldden- wonlng met schuren, prachtig t.o.v. plantsoen gelegen met tuin op het zuid-westen. Ind.: hal, kelderkast, toilet, woonkamer (8x3.50) met open haard en parketvloer, moderne keu ken met inb.app.; verd.: 3 slaap kamers, douche; vaste trap naar zol der met kamer. Voorzien van gas-c.v. Gevraagde koopsom f 149.000,-k.k. GERUIT VAN DE VEENSTRAAT Gunstig gelegen mlddenwoning met garage en tuin op het zuiden. Ind.: entree, toilet, kelderkast, woon kamer met parketvloer (32 m2), keuken; verd.: overloop met kast, 3 slaapkamers w.v. 1 met vaste was tafel, douche met 2e toilet; vaste trap naar zolder met ruime kamer en veel bergruimte. Voorzien van gas-c.v. Gevraagde koopsom f 159.000,-k.k. KORNET Aan woonerf gelegen moderne hoek woning (1978) met garage en be sloten tuin. Ind.: entree, toilet, gezel lige woonkamer (open haard) met open keuken (tot. 35 m2); verd.: 3 slaapkamers, badkamer (ligbad/2e toilet); vaste trap naar zolder met ka mer. Voorzien van c.v. Begane grond is voorzien van een grenen-houten vloer. Gevraagde koopsom f 165.000,-k.k. IR. MENKOLAAN MOLENSTRAAT Helft van dubbel woonhuis met garage, carport, schuur en goed aan gelegde tuin op het zuiden. Tot. 490 m2. Ind.: entree, kelderkast, toilet, keuken, bijkeuken, royale woonkamer met parket (ca. 36 m2), serre met schuifpui; verd.: 3 slaapkamers (w.v. 1 met balkon en kastenwand), bad kamer (gekleurd sanitair); vaste trap naar zolder met grote kamer; veel bergruimte en grote vliering. Voorzien van gas-c.v. Gehele pand is v.v. dubb. beglazing. Gevraagde koopsom f 225.000,-k.k. WALDECK PYRMONTLAAN Vrijstaand woonhuis (ca. 1935) met garage en tuin. Ind.: vestibule, gang, kelder, toilet, gemoderniseerde keuken, grote woon-eetkamer (ca. 8.5x4.5), verd.: overloop, 2 ruime slaapkamers, 1 kleinere slaapkamer, badkamer met ligbad, afzonderlijk 2e toilet; vaste trap naar grote slaapzol der (dakkapel). Achterslaapkamer met groot balkon. Voorzien van gas-c.v. Gevraagde koopsom f 248.000,-k.k. BEATRIXLAAN Op goede stand gelegen fraai ver bouwde hoekwoning met grote li ving, vrije tuin, carport en berging. Tot. 279 m2. Ind.: entree, toilet, L- vormige woonkamer (open haard), aangrenzend uitgebouwd studeerver trek (open haard), keuken, bijkeuken; verd.: overloop, 1 grote slaapkamer, 1 kleinere slaapkamer (met zonnig balkon/24m2), badkamer met 2e toi let; vliering. Gas-c.v. Ged.thermopane beglazing. Karaktervol en aantrekke lijk huis, ideaal voor klein gezin of ouder echtpaar. Gevraagde koopsom f 168.000,-k.k. Een gunstig gelegen -nabij centrum, scholen en station- karakteristieke helft van dubbele villa met gara ge en tuin. Tot. 375 m2. Ind.: hal, toilet, studeerkamer, keuken, kelder, royale sfeervolle woonkamer van 50m2 (open* haard); verd.: overloop, 2 grote slaap kamers w.v. 1 met balkon (resp. 19m2 en 21 m2), 2 kleinere slaapkamers (resp. 10m2 en 8m2), badkamer (lig bad en 2e toilet). Grote zolder met 3 flinke kamers en veel bergruimte. Voorzien van gas-c.v. Begane grond- vloer en dak zijn geïsoleerd. Gevraagde koopsom! 295.000,-k.k. MAKELAARSKANTOOR Gallenkamp Reisweg 11 Soest Tel. 02155-15360* b.g.g. 10262,17251 Of 21752 SOEST VAN GOYENLAAN Een goed onderhouden 4 kamer hoek- appartement v.v. CV op de 3e woon laag met berging in het sousterrain. Ind.: entree, toilet, hal, douchekamer, woonkamer, studeerkamer, 2 slaap kamers waarvan 1 met vaste wastafel, keuken, bijkeuken. Ged. thermopane beglazing. Servicekosten incl. CV f 255,- per maand. Gevraagde koopsom f 72.000,- k.k. VAN GOYENLAAN Gelegen op de 3e woonlaag met prachtig uitzicht een 3-kamer ap partement (v/h 4 kamers), met ber ging op de begane grond. Ind.: entree, toilet, hal, moderne douchekamer, woonkamer met bal- kenplafond en parketvloer en een eetkamer of studeerruimte, 2 slaap kamers, moderne keuken met in- bouwapparatuur, (fornuis, koelkast, af zuigkap), en een eethoek, wasruimte. De gang, hal, keuken en toilet met plavuizenvloeren. Gevraagde koopsom f 75.000,-k.k. BRAAMWEG Gelegen nabij het natuurreservaat een gezellige hoekwoning v.v. CV-gas met garage, schuur en tuin. Ind.: en tree, met houten plafond, granolwan- den, trapkast, toilet, moderne nieuwe keuken met houten plafond, woonka mer met open haard en parketvloer, handvormsteen en granolmuren; verd.: 3 slaapkamers, douchekamer met 2e toilet; zolder geheel tot kamer verbouwd. Gevraagde koopsom f 175.000,- k.k. BURG.GROTHESTRAAT Royaal half vrijstaand winkel/woon huis met een grote schuur en kleine schuur. Ind. winkel: entree, toilet, klein dag verblijf en winkel. Woonhuis: entree, woonkamer, royale eetkeuken, bij keuken, douche, toilet. Verd.: 5 slaap kamers. Gevraagde koopsom f 175.000,- makelaars-taxateurs Burg' Crothestraat 32 Soest in onroerende goederen Telefoon: 02155-11304* hypotheken en assurantiën bg.g 15910 RUBENSLAAN Partere 3-kamerappartement (voorheen 4 kamers) voorzien van c.v. met berging in de onderbouw. Ind.: entree, toilet, hal, douche, royale woon kamer, zonnig balkon, 2 slaapkamers, moderne keuken, bijkeuken. Het ap partement verkeert in uitstekende staat van onderhoud. Incl. vaste vloer bedekking. Aanvaarding medio sep tember. Koopsom: f79.000,- k.k. kamers, douche en ruime zolder met vliezotrap. Incl. stoffering. Aanvaar ding: direct. Koopsom: f 155.000,-k.k. LANGE BRINKWEG NIEUWEWEG Helft van royaal dubbel woonhuis, voorzien van lokale gasverwarming met berging en vrije achtertuin. Ind.: hal, toilet, kelderkast, L-vormige woon kamer met parketvloer, keuken, bij keuken, douche. Verd.: 3 slaapkamers, groot balkon. Zolder met vaste trap en 4e kamer. Aanvaarding: 21 september 1983. Koopsom: f 139.000,-k.k. MOLENSTRAAT Helft van modern dubbel woonhuis voorzien van c.v.gas met garage en diepe tuin plm. 350 m2. Ind.: hal, toilet, kelderkast, L-vormige woonkamer, keuken. Verd.: 3 slaap- Schitterend gelegen in landelijke om geving, vrij uitzicht, uniek boerde rijtje (bouwjaar 1780) voorzien van c.v. gas met grote tuin (plm. 520 m2) en schuur. Ind.: hal, eetkamer, keuken, toilet (gekleurd sanitair) fraaie bad kamer met ligbad, afzonderlijke dou che, 2e toilet, ouderslaapkamer met ingebouwde kastenwand, 2 slaap kamers, hobby/werkkamer, gezellige woonkamer met antieke schouw en balkenplafond, opkamertje, kelder. Grote zolder met vaste trap en legio in delingsmogelijkheden. De kap is geheel voorzien van geïso leerde dakplaten. De electrische be drading in vernieuwd. In overleg te aanvaarden. Koopsom: f 215.000,- k.k. BARTOLOTTILAAN Schitterend gelegen vrijstaande villa, voorzien van c.v. gas met garage, schuur en diepe zonnige tuin 900 m2). Ind.: ruime hal, toilet, kelder, royale living .±.45 m2 met parketvloer en fraaie openhaardpartij, moderne keu ken. Verd.: 2 royale slaapkamers, waarvan 1 met balkon, 1 kleinere slaapkamer, badkamer met ligbad en 2e toilet. Zolder met vaste trap waar op 1 grote en 1 kleinere slaapkamer. Aanvaarding in overleg. Koopsom: f395.000,-k.k. Makelaarskantoor onroerende goederen Soesterbergsetsraat 8 Soest Telefoon 02155-15050 b.g.g. 17000 KONINGINNELAAN Vrijstaand winkel/woonhuis met magazijn (ca. 110 m2) met erf en tuin. Tot, 661 m2. Winkel (ca. 50m2). Bovenwoning bereikbaar via buiten trap. Ind.: hal, toilet/douche, woon kamer (ca. 24 m2), open keuken (6m2), grote slaapkamer (10m2); zol der met 2 kleinere slaapkamers. Voor zien van c.v. Gevraagde koopsom f 198.000,-k.k. t\i/"V MAKELAARSKANTOOR AiTlMkimp Reisweg 11 toest TeL 02155-153«O* b.g.g. 10262,172 51 of 21752 SOESTERBERG POSTWEG Een perfect onderhouden midden woning met vrije achtertuin op west. Onlangs geheel gerenoveerd, v.v. nieuwe gas-c.v. Leuk uitzicht. Indeling: gang, toilet, kelderkast, woonkamer met open haard en schoonmetselwerk. Moderne open eiken keuken met in- geb. koelkast, oven en kookplaat. Bij keuken met plaats voor wasmachine enz. Verwarmde berging. Verd.: 1 kleinere slaapkamer en 2 ruime slaap kamers (resp. 4 x 3,8 en 4.5 x 3,8) prachtige douchekamer met 2e toilet. Bergzolder. Door het gehele huis sierpleisterwerk en houten plafonds. Moet beslist van binnen gezien worden. Vraagprijs: f 149.000,-k.k. W. I ANSTRAAT Een gunstig gelegen goed onderhou den middenwoning met vrijstaande berging, voorzien van gas c.v., spouw- muur- en dakisolatie. Indeling: entree, toilet, kelderkast, royale woonkamer voorzien van thermopane, gemoderni seerde keuken. 1e verdieping: over loop met muurkast, douche met 2e toilet en v.w., 3 ruime slaapkamers waarvan 1 met v.w. Zolder met vaste trap, voorzolder met c.v.-ketel, ruime zolderkamer met Velux dakraam. Vraagprijs: f 152.000,- k.k. KERKSTRAAT Helft van een dubbel woonhuis met leuke tuin, voorzien van gas-c.v., ach ter het huis een grote garage van 6x5 mtr. Indeling: gang, toilet, kelder, royale woonkamer met open haard (ca. 38 m2), nieuw aangebouwde eetkeuken (eiken) met natuurstenen vloer, afzuigkap, gaskomfoor en aansluiting voor was machine (ca. 17 m2). Verd.: 3 slaap kamers en een zeer royale douche kamer met ruimte voor ligbad. Vaste prijs f 162.000,-k.k. Een huis dat beslist van binnen gezien moet worden. CIMBAAL Een goed onderhouden, moderne mlddenwoning met aangebouwde schuur met vliering, tuin, voorzien van gas-c.v. Het gehele huis is voorzien van thermopane en van de begane grond tot en met de zolder voorzien van par ket. Indeling: royale entree, toilet met fon teintje, royale woonkamer met open keuken, open haard en balkenplafond. 1e verd.: 1 grote ouderslaapkamer met v.w., 2 slaapkamers, complete badka mer met ligbad, 2e toilet en v.w. Vaste trap naar zolder met c.v. ruimte en ber ging, grote slaapkamer met dakkapel. Vraagprijs: f 169.000,- k.k. Aanvaarding in overleg. NACHTEGAALWEG Zeer vrij aan plantsoen gelegen helft van een dubbel woonhuis met vrije achtertuin, schuur (mogelijkheid voor garage) en v.v. gas-c v. Indeling: en tree. gang. toilet, kelderkast, keuken, L-vormige woonkamer. Verdieping: 2 grote slaapkamers en 1 kleinere slaap kamer, badkamer met 2e toilet. Grote zolder met vaste trap en mogelijkheid voor kamer. Veel kasten en bergruimte. Vraagprijs: f179.000,- k.k. EIKENLAAN Goed onderhouden vrijstaand woon huis met erf, loods (9x6 mtr) en schuur (4x5x6 mtr.), totale grondopp. 540 m2. Ind.: gang, toilet, kelder, ruime zitka mer, grote eetkamer, douche, ruime' moderne badkamer en kantoor. Ver dieping: 4 slaapkamers. Zeer geschikt voor diverse bedrijven. Vraagprijs: f229.500,- k.k. KERKPAD N.Z. In perfecte staat van onderhoud ver kerend vrijstaand landhuis (type boerderij), voorzien van gas-c.v., gara ge en zeer grote hobbyruimte met c.v. De aantrekkelijke situering zorgt voor goede bereikbaarheid van station, win kels, scholen, enz., terwijl de ligging toch landelijk genoemd mag worden. De totale grondoppervlakte is 750 m2. Ind.: zeer royale hal, toilet, sfeervolle woonkamer (ca. 80 m2) met parket vloer en open haard, zeer grote mo derne eetkeuken (ca. 36 m2). De hal en de keuken zijn voorzien van een plavuizenvloer. Over de gehele be nedenverdieping bevinden zich origi nele balkenplafonds. Verd.: grote over loop, grote ouderslaapkamer, fraaie moderne badkamer en 3 ruime slaap kamers. Inclusief de volledige stoffering. Vraagprijs: f445.000,-k.k. Middelwijkstraat 54,3764 CH Soest Tel.: 02155-13539 OSSENDAMWEG Degelijk gebouwde middenvilla (1968) met ondergebouwde garage en tuin. in directe omgeving van bos en duinen, winkels en openbaar ver voer. Ind.: entree, toilet, grote woon kamer (met open haard en plav.vl) met aangrenzende open keuken, 1e verd.: 4 slaapkamers met 2e toilet; zolderverdieping: 2 slaapkamers en badkamer. Souterrain: prov.ruimte, wasruimte en grote garage. De wo ning is vrijwel geheel v.v. dubb. be glazing. C.V. Inhoud ca. 550 m3. Gevraagde koopsom f 198.000,-k.k. VOSSEVELDLAAN Voorzien van c.v. Gevraagde koopsom f 260.000,-k.k. HILDEBRANDLAAN Op goede stand gelegen helft van dubbel woonhuis (1934) met ga- I JJwïsïT, rage en grote vrije tuin (Z.W.). Tot. I 580 m2. Ind.: entree, toilet, kelder, keuken, L-vormige woonkamer (ca. 30 m2); verd.: 3 slaapkamers, douche met 2e toilet: zolder met 1 kamer. Op goede en rustige stand gelegen half-vrijstaande villa (1972) met carport, garage en vrije tuin op het zuiden. Tot. 768 m2 Ind.: hal. toilet, .L-vormige woonkamer (ca. 50m2) met open haard, ged. plav.vloer, ged. houten vloer, open keuken (Alno) schuifpui (ged. dubb.glas). verd.: 3 slaapkamers, badkamer (ligbad, douche, 2e toilet), zolder met was ruimte. c.v.-ruimte en 2 slaapkamers. Voorzien van gas-c.v Gevraagde koopsom f 348.000,-k.k. m*RELAAKSKANtooR 1 v ma 11 §n Via een opdracht aan de Soester makelaar* van de Nederlandse Vereniging^ Via een opdracht aan de Soester makelaars, leden van de Nederlandse Vereniging van Makelaars, bereikt u een zéér groot koperspubliek. Deze makelaars hebben een uniek uitwisselingssysteem met o.a. 75 NVM- kantoren in de regio.

Soester Courant | 1983 | | pagina 4