sfHstmm HIHIW! Boetiek album 202 Hf 3 SUISSES INZET HAARDEN V.V.V. KEES FRANK Film: 'Aas der azen' Expositie paddestoelen en schimmels in Kasteel Groeneveld Zorg dot hot y go«j gebaurt! brandstof- besparende schoorsteenkap KEES FRANK HOUTKACHELS INSTALLATIE BEDRIJF J. CORNELISSE b.v. ONDERHOUDSABONNEMENT GASAPPARATEN 3 SUISSES* SB®" Suizanyl kwaliteit. Korting Begrafenisondernemer in Soesterberg, Soest en omstreken TEKOOP aan de Heideweg half vrijstaande villa HOUTKACHELS Te huur KANTOOR- PRAKTIJKRUIMTE Schoorsteen vegen? De Waakvlam Soest A RUIT STUK BEL BRANDSMA vóór 10.00 UUR en de zaak komt nog dezelfde dag voor elkaar... 02155 18104 of 12563 BRANDSMA Oktober Jazz maand Antiekbeurs De Bilt Provinciale EVP-avond in De Bilt Het gezellige I theatertje I in Baarn Donderdag 13 oktober 20.15 uur Voor de tweede en laatste keer: 'Annie' Portrettekenen Nieuws van Baarn's Bloei 14 15 Soester Courant van woensdag 12 oktober 1983 15 W.A. ƒ177 ƒ206 220 ƒ253 272 Grote verkoop van nieuwe MEUBELEN, zo van de beurs. Dus voor halve prij zen naar W.Ham reizen. Voor al uw meubelen, groot of klein, naar Hogenhof 2 te Nijkerk. TE KOOP PRIMA CONSUMPTIE AARDAPPELEN (Irene) J.B.Lanser Soester Engweg 8 Telefoon 12557 SCHOORSTEEN- wt< mmm geschikt voor olie, kolen en hout. snelle, eenvoudige plaatsing op alle rookkanalen (ronde, vierkante, rechthoekige). OPEN HAARDEN; brandstofbespa ring tot zelfs 70% geen rook- wind en regeninslag. KONINGINNELAAN 48 - SOEST - TELEFOON 11066 Beweging voor het lichaam. Joge is meer dan beatballet. ook jazzballet, showballet en rock and roll in één kursus. Choreografie: John. Felter. Uw/jouw lerares, Jacquellne Mlnks start met haar spec* taculaire kursus met nieuwe dansen te; SOEST, woensdag 26 oktober in de gymzaal van het Griftlandcollege, Noorderweg 79. Inlichtingen en aanmeldingen: DANSCENTRUM JOGE Telefoon 030-938310 of 938332 H SOEST - STEENHOFFSTRAAT15A TELEFOON 02155-12577 -13014 Voor: GAS-, WATER- EN SANITAIR INSTALLATIES VERWARMINGSINSTALLATIES LICHT- EN KRACHTINSTAL LATIES GOTEN EN DAKBEDEKKINGEN 32 schitterende, modische dames modellen In prachtige kombinatiekleuren. Kompleet met beschrijvingen in meerdere garen kwaliteiten. Nu heren ankiets dun en dik in tal van unikleuren. 3 Paar naar keuze. iKieuren. SOEST van weedestraat 51 J. A. SMORENBURG Gen. Winkelmanstraat 92 Soesterberg Telefoon 03463 -12 23 - 23 03 Tevens verzorging van crematie. Algehele verzorging door geheel hel idiiu. (Geen klassesysteem l in de onmiddellijke nabijheid van bos, heide en duinen, (bouwjr.ca. 1936). Gunstige situering in een uiterst vriendelijke woonomgeving temidden van veel groen. Het solide pand (zonder achterstallig on derhoud) heeft een verlengde garage met automatische, op afstand bedienbare garage deur; een prachtig aangelegde tuin rond om (met automatische nachtverlichting)ter wijl de achtertuin naast een zitkuil en sierbe strating, een prieel heeft. Deze tuin grenst aan een kloostertuin en garandeert een volledige privacy. Het huis bezit naast een royale entree met garderobe, een uiterst romantische living van 8.5 x 3.75 m., is voorzien van een wand in schoon-metselwerk en heeft een sfeervolle open haardpartij. Verder een moderne, uit gebouwde eetkeuken. Verdieping: 3 slaap kamers, fraaie douche met wastafel en 2e toilet. Vaste trap naar zolder met 1 kamer (groot dakraam)De woning is voorzien van gasgestookte centrale verwarming en parterre geheel dubbele beglazing. Het huis verkeert in perfecte staat. Koopsom 248.000,-k.k. Nadere informatie; Makelaarskantoor W.W.Deelen BV Gallenkamppelsweg 11, telefoon 02155-15360 Koninginnelaan 48 - Soest Telefoon 02155-11066 VRIJSTAAN D- 85 m2 - verdeeld over 4 kamers, CV en toilet. Inlichtingen telefoon 10272 C.V. SERVICEBEDRIJF TELEFOON 02155-16655 t U niet met de brokken zitten löüv v mei met ui uiuiuwii zitten Turks/Marokkaanse dag Op donderdag 13 oktober wordt op vormingscentrum "Isselt," Magne- siumweg 4, Amersfoort een Turkse- en Marokkaanse dag georganiseerd. Het avondprogramma begint om 19.00 uur. Vanaf ongeveer 21.30 uur zullen er ver schillende optredens zijn van een Turkse dansgroep, een Turkse muziek groep en de bekende Marokkaanse mu ziekgroep "Anwalt." Zeister postzegel- en muntenbeurs De eerstkomende beurs zal in Zeist plaatsvinden op zaterdag 15' oktber, van 10.00 tot 16.00 uur in de kantine van de Zinzendorf-Mavo, links in het Zeis ter Slot. In de omgeving is voldoende parkeergelegenheid en de organisato ren rekenen dan ook weer op ruime be langstelling. De Stichting Jazz in Amersfoort pre senteert zondag 16 oktober a.s. in het restaurant van Cultureel Centrum "De Flint" in Amersfoort om 15.00 uur: RosaKing en "Upside Down". Tenor-saxofoniste Rosa King is af komstig uit New York. Elf jaar ge leden kwam ze naar Nederland. Nu is ze niet meer weg te denken van de Nederlandse podia. Rock, blues, jazz, soul, rythm blues en salsa worden in hun meest swingen de vorm door Rosa en haar band ge ïnterpreteerd. Staan ze de ene dag de sterren van de hemel te spelen op het North Sea Jazz festival, de volgende dag wordt met evenveel inzet een jongerencentrum op zijn kop gezet. Rosa King speelt alles, overal, en het swingt! Dat maakt haar ook zo geliefd bij een breed publiek. Rosa wordt reeds jaren vakkundig en trouw bijgestaan door haar eigen band, "Upside Down": Dennis Braidl, slagwerk; Mark van de Heer, key boards; Reinier Holliday, basgitaar en Peter Stoffers, electrische gitaar. De toegangsprijs bedraagt: 10,- en 7,50 voor donateurs, kinderen tot 12 jaar gratis mits onder begeleiding. In het weekend van 14 tot en met 16 ok tober wordt in het H.F. Witte-Dorps- huis in De Bilt weer de halfjaarlijkse antiekbeurs gehouden. Na het sukses van de vorige malen zal ook deze beurs weer een groot en ver rassend aanbod van kunst, antiek en curiosa bieden. Een groot aantal kunst en antiekhandelaren van naam tonen in het Biltse Dorpshuis hun uiteenlo pende kollekties. Naast de meubel stands, die zowel traditioneel stijlmeu- bilair als boerenmeubels bieden, zijn er weer diverse "all-round"-stands met porselein, zilver en sieraden, ko per en tin, kristal, volkskunst en oud huisgerief. Tevens ontbreken de gespecialiseerde stands niet; ditmaal onder meer een prentenkabinet met eigen inlijsterij; een klokkenspecialist die ook adviseert over reparaties aan oude uurwerken; een verzamelaarsstand met in- en ver koop van oude munten en prentbrief kaarten; een stand met o.m. medische en nautische instrumenten; een schil derijenstand met o.a. werk uit de Haagse School. Zoals altijd hanteert de organiserende Stichting, die ook de bekende antiek beurs in Motel Bunnik onder haar hoede heeft, strikte garantiebepa lingen ten aanzien van het verkochte antiek. De antiekbeurs is geopend vrijdag avond 14 oktober van 18.00 tot 21.00 uur, en zaterdag en zondag 15 en 16 oktober dagelijks van 10.30 tot 17.00 uur. Het H.F. Witte-Dorpshuis ligt aan het Henri Dunant plein. Een bijzonder inzending op de Biltse Antiekbeurs: Notenhouten Oostenrijk» se tafelklok uit ca. 1760. Het bestuur van de kieskrina Utrecht van de EVP (Evangelische Volkspar-. tij) hoopt op woensdag 19 oktober a.s. een avond te organiseren met als thema "Een duif vliegt verder dan een havik.' Sprekers op deze bijeenkomst zullen zijn Wim Herstel, voorzitter van de EVP, en Hans Bouma, predikant te Noordeloos. Zo vlak voor de demon stratie van 29 oktober in Den Haag is het vanzelfsprekend dat de sprekers hun inleidingen voor een belangrijk deel zullen richten op de kernwapen- wedloop en de gevolgen daarvan. Ver der zullen de ekonomie en de Derde Wereld op deze avond centraal staan. De avond, die het Utrechtse hoogte punt vormt in de ledenwerfkampagne van de EVP, zal worden gehouden in de grote zaal van gebouw De Schakel aan de Soestdijkseweg-Zuid nr. 49 te De Bilt. De aanvang is 20.00 uur. Zowel leden, donateurs, belangstellenden als nieuwsgierigen zijn van harte welkom. Voor inlichtingen over deze avond, ook m.b.t. problemen met het vervoer, kunt u bellen 03461-2605 en 03404-25792 of schrijven naar het sekretariaat van de basisgroep De Bilt/Maartensdijk, Beukenburgerlaan 28 te Groenekan. DE SPEELDOOS I Rembrandtlaan 3,5 T Baarn - Telefoon 02154-180501 1 Augustus 1936. In de restauratiewa gen van de express Parijs-Berlijn zien we George Cavalier, trainer van de Franse Olympische Boksgroep, met zijn zeven 'reuzen' in groot uniform: grijze pantalon, blauwe blazer en bas- kische baret. De fotograaf maakt zijn plaatje. De sfeer is meer dan prettig en ie dereen is vol hoop op gouden medail les. Men probeert te vergeten dat deze Olympische Spelen in Berlijn niet al leen in het teken staan van de sport maar, helaas ook de aandacht van de wereld zullen vestigen op het opkomen de Nazidom. Dit is althans de bedoe ling van Hitier. Jo, een veertiger, oud-bokser, haalde in 1917 boven het Frans-Duitse front 37 Fokker- en Albatrosvliegtuigen neer. Hieraan dankt hij zijn bijnaam: Aas der Azen. Aan één van deze 'man-te- gen-man-gevechten,' dat hoog in de wolken begon en eindigde in de mod der, zowel voor Jo als voor zijn tegen stander Günther von Beckmann, hield Jo een trouwe vriendschap met Günther over. Na vele jaren zullen ze elkaar nu weer ontmoeten tijdens de opening van de Olympische Spelen. Maar het noodlot heeft een tweede on verwachte ontmoeting in de trein voor Jo in petto: de 10-jarige Simon Rosen- blum, een Berlijnse weesjongen, die terugkeert van een vakantie in No- mandië en een grote fan van Jo blijkt zijn. Hij is opgegroeid bij zijn groot vader, eigenaar van een boekhandel. Na aankomst in Berlijn blijft Simon al leen op het perron achter. Waarom is er niemand om hem af te halen? Als Jo zich over hem ontfermt en hem in een taxi naar huis brengt, zien ze dat de ruiten van de boekhandel zijn ingesla gen en dat de S.A. de boeken aan het "zuiveren" is. Nu komt Jo's zucht naar avontuur weer boven! Zijn boksers zullen zonder hem de gouden medailles moeten winnen. Hij wil absoluut de familie Rosenblum helpen en hen veilig over de Oostenrijkse grens brengen. Het lukt hem - met de hulp van zijn vriend Günther, nu generaal von Beckmann, die hij meesleept in chaotische achter volgingen en riskante situaties. Een dolle komedie. Maar ook het verhaal van een Fransman en een Duitser, die vriendschap hadden gesloten tijdens de oorlog 1914-1918. In het opkomende Derde Rijk vechten ze weer, maar nu hand in hand, om die Duitsers te red den, die onrechtvaardig worden ver volgd. Met Jean Paul Belmondo als Jos Cava lier. dezelfde schrijvers en dezelfde re gisseur van "Samen uit, samen thuis' is het publiek verzekerd van anderhalf uur topamusement. Kaartververkoop begonnen zaterdag 8 oktober en vervolgens van 11.00 - 12.30 uur op ma. t/m. vrijdag. Zaterdag 15 oktober Ut. 00 uur Op veler verzoek nog één keer "An nie." Een mooi begin van de herfstva kantie. De kaartverkoop begon zater dag 8 oktober. Ook telefonisch via nr. 18050. Zaterdag 15 oktober van 10.00 12.00 uur Een ieder met belangstelling voor por trettekenen is van harte welkom. Mar jan Jansen kan u helpen en aanwij zingen geven als u dat wenst. De toe gang is gratis. Model deze keer is Anja van Dijk, journaliste van de Gooi- en Eemlander. en verder. Donderdag 20 oktober - 20.15 uur FilmDe Lift. Vrijdag 21 oktober - 20.30 uur - Johnny Melville. Zaterdag 22 oktober -14.00 uur - Jeugdvoorstelling "Mw. Smit doet 't in d'r broekTheater Mw. Smit. Donderdag 27 oktober - 20.30 uur - Jan Decleir. Vrijdag 28 oktober - 20.15 uur - Film.-Tootsie. Zaterdag 29 oktober -14.00 uur - Jeugd voorstelling "Ruudje Parapluutje" Theater Hans Schoen. In zijn inleiding tijdens de opening van de expositie paddestoelen en schim mels in Kasteel Groeneveld vrijdag avond noemde Jasper Daams, één van de leden van de tentoonstellingscom missie, de zichtbare en onzichtbare wereld van paddestoelen en schimmels het "derde rijk" naast het planten- en dierenrijk. Zeker dertig- tot honderddui zend soorten zwammen zijn niet met het blote oog waarneembaar. Hun in vloed op ziektes, voedsel (brood, bier, wijn, kaas, etc.), rottingsprocessen (de Armada destijds), industrie (citroen zuur en antibiotica), medicijnen, drugs en genotmiddelen (hallucinogenen) is dermate groot, dat wetenschappelijk onderzoek nog steeds veel belangstel ling geniet. Over de paddestoelen ("Kinderen van de duisternis" genoemd in de roman tische literatuur) vertelde de inleider, de heer J. Daams, dat men definitief heeft afgezien van de expositie "oude stijl" waarbij echte paddestoelen wor den ten toon gesteld, die echter na drie dagen vaak zijn verrot en verlept. In de "nieuwe stijl"-opzet is alleen maar ge werkt met foto's, teksten en zeer in teressant, ander materiaal. Hij herinnerde aan de opzienbarende ach teruitgang van de Cantharel. Daarnaast heeft men zich verbaasd over de dui zend soorten paddestoelen die zich manifesteren in de jonge bossen van de IJsselmeerpolders. Daaronder zijn vele voor ons land zeldzame soorten gesignaleerd en zelfs enkele soorten die nieuw zijn voor de wetenschap. Mycologie De tentoonstelling werd vrijdagavond in aanwezigheid van slechts een dertig tal aanwezigen geopend door de voorzitter van de Nederlandse Mycologische Vereni ging (430 leden), mevrouw A. Jansen, die memoreerde dat de 75-jarige vereni ging sinds 40 jaar geen expositie meer heeft ingericht. De tentoonstellingscommissie heeft een expositie georganiseerd die inge deeld is in 7 afzonderlijke presentaties, die elk ingaan op een bepaald aspect van de mycologie (de kennis van de schimmels) of op bepaalde activiteiten van de vereniging. Tenslotte organiseert de jubilerende vereniging een fotowedstrijd, excur sies, werkweken en geeft een bijzonder nummer uit van haar verenigingsor gaan "Coolia," dat vier maal per jaar verschijnt. Op 22 oktober wordt het ju- biluem officieel gevierd in het restau- Zaterdagmiddagmuziek Utrechtse Domkerk De Zaterdagmiddagmuziek Domkerk (tijdelijk Pieterskerk) Utrecht van 15 oktober is geheel gewijd aan werken van de grote vroeg-barokke componist Heinrich Schütz. De Domcantorij en een instrumentaal ensemble, o.a. be staande uit baroktrombones, luiten en gamba's zullen een-, twee-, een drieko- rige Psalmcomposities uitvoeren; o.m. Pshlm 84, 100 en 116. De leiding berust zoals gewoonlijk bij Maarten Kooy, de toegang is gratis en het concert begint om half vier. rant van Kasteel Groeneveld met daar aan verbonden een excursie op het landgoed (inlichtingen bij het secreta riaat: Dr. E. E. van der Aa, Eemnes- serweg 90 in Baarn). De tentoonstel ling duurt tot en met 30 oktober en is open op dinsdag, woensdag en vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur, zaterdags en zondags van 12.00 tot 17.00 uur. Op maandag en donderdag is het kasteel gesloten voor bezoekers. Zondagmiddagconcert 'Groeneveld' Op zondag 16 oktober vindt in de Hasse- laerzaal van Kasteel Groeneveld in Baarn weer een "zondagmiddagcon cert" plaats. Medewerking wordt ver leend door Joe Rafaël (bariton), Nora Rafaël (mezzo-sopraan) en Mascha van Peype (piano). In verband met de herfstvakantie ditmaal een muzikaal gebeuren, waarbij toverlantaarnpaal tjes met liedjes worden opgeluisterd. De jeugd zal zich vermaken met de spannende avonturen; bij de ouderen zullen gevoelens van nostalgie niet uitblijven. Het concert begint om 16.00 uur. Toegangsbewijzen 7,50. CJP ƒ5,-) zijn verkrijgbaar aan de ingang van Kasteel Groeneveld. Telefonisch reserveren02154-20446. Jazzcafé Maarten Quispel Baarn Als solisten van 'The Off Road Trio' tijdens de wekelijkse jazzavond in het café van Maarten Quispel aan de Nieuw Baarnstraat 6 in Baarn zullen zondag avond 16 oktober a.s. optreden de jazz- violist Henri Alberga en de gitarist Henk Visser. Henri Alberga en Henk Visser vorm den jarenlang de "harde" kern van de vermaarde "Swinging Strings" (een groep die musiceerde in de traditie van de legendarische "Hot Club de France"), van welke groep ook pianist Cees van der Wilden en bassist Arie van Wegen enige jaren deel uitmaak ten. Het concert begint zondagavond a.s. om 21.00 uur. De toegang is gratis. Tesselschade Arbeid Adelt' organiseert bazar in Baarn Het bestuur van de Vereniging "Tes selschade Arbeid Adelt" afdeling Baarn. organiseert op donderdagavond 13 en vrijdag 14 oktober a.s. weer de jaar lijkse verkoopdagen in het gebouw van de N.P.B., Kampstraat 8 in Baarn. Men kan er een keus maken uit de vol ledige collectie artikelen, zoals mooie handwerken, beschilderde voorwer pen, baby- en kinderkleertjes, origi nele cadeautjes en Kerstartikelen. Voor velen, ook in Soest, zijn de ba- zars van deze meer dan 100-jarige vrouwenvereniging al een begrip. U bent welkom op deze verkoopdagen op donderdag 13 oktober, 's avonds van 19.30 tot 22.00 uur en op vrijdag 14 oktober van 9.30 tot 12.30 uur, in het gebouw van de N.P.B. in Baarn. Tip 1 Den Haag/Seheveningen weekend - arrangement (Kust) Een gezellige grote stad en een bad plaats van internationale allure. Het befaamde Kurhaus herbergt Neder lands mooiste casino. Voor het Kur haus kunt u leuk uitgaan. De Pier strekt 400 meter in zee uit en u kunt er ge zellig flaneren en pierewaaien. En dan is er Den Haag met zijn vele beziens waardigheden en attrakties. Dus keus genoeg voor iedereen en bij iedere weersomstandigheid. Arrangementsduur: 2 of 3 dagen, resp. I of 2 overnachtingen. Aankomst: Vrijdag of zaterdag. Akkommodatie. van luxe- tot eenvou dige hotels. Verzorging: Logies en ontbijt. Prijs: vanaf 49,t/m 207,- p.p. Inklusief: entree kollektie Museum Mauritshuis; entree Pier Schevenin- gen of Panorama Mesdag; entree Ca sino Scheveningen; reduktie op de en treeprijs van het Golfbad Schevenin gen; kopje koffie en informatieset over Den Haag/Scheveningen. Tip 2 Verzorgde Vlieland Vakanties Vlieland, het kleinste een bijna autolo ze Waddeneiland. Gelegen tussen de eilanden Texel en Terschelling. Met zijn 20 km. lengte biedt Vlieland een breed zandstrand en een uitgestrekt duinlandschap dat door 300 ha bossen wordt afgewisseld. Kortom, ideaal om naar hartelust te wandelen en te fiet sen. Aankomst: Hotel/pension; elke dag mogelijk. Het is ook mogelijk een ap partement voor enkele dagen te huren, ongeacht de dag van aankomst. Geldigheidsduur: niet in de herfst- en kerstvakantie. Inklusief: reduktie op de bootprijs; gratis kop koffie op de boot; reduktie op verschillende faciliteiten; kosten van een reis-, ongevallen- en annule ringsverzekering, administratiekosten en toeristenbelasting. Bijzonderheden: Koffers worden gra tis van de boot naar het hotel/pension of verhuurobjekt vervoerd. Tip 3 Wandelen en culinair genieten in hartje Twente (sportief) Carelshaven is gelegen aan de rand van de Twickelse bossen, in het hartje van landelijk Twente, ideaal voor auto- en fietstochten. Gastvrijheid en tradi tie zijn sinds 1772 onverbrekelijk met Carelshaven verbonden. De oude schippersherberg van vroeger is in de loop der eeuwen uitgegroeid tot een rustieke pleisterplaats voor mensen die zich een moment terug willen trek ken uit de tredmolen van het jach tige leven. Arrangementsduur: 3 dagen, resp. 2 overnachtingen. Aankomst Vrijdag na 14.00 uur. Akkommodatie: Verblijf in Hotel Ca relshaven te Delden. Komfortabel middenklasse hotel. Kamers met bad/ douche en toilet. Verzorging: halfpension; prijs: 250,- p.p.; inklusief: toeristisch informatie pakket; wandel- fiets- en autoroutes; gratis zwemmen in het overdekte zwembad van rekreatiecentrum Del den, reduktie op de huur van een ten nis- of squashbaan in het rekreatie centrum Delden. Toneel, cabaret, popconcerten bespreekt u bij de VVV Nooit aan gedacht misschien, maar wel zo gemakkelijk. Het VVV in Baarn kent alle evenementen in Nederland en bespreekt die ook voor u Bent u al lid van de Baarnse WV? Uw voordelen zijn: 50% korting op de reserveringskosten voor theater. Le den van de Baarnse VVV kunnen tele fonisch hun reserveringen opgeven. Theaterevenementen Concertprogramma van oktober t/m december in Kasteel Groeneveld te Baarn Zondag 16 oktober: Een speciaal pro gramma voor jeugd en volwassenen: "Laterna Magica", aanvang 16.00 uur. Zaterdag 29 oktober: Christiaan Bor en Frederic Meinders, aanvang 20.15 uur. Zondag 13 november: Blazerstrio "The Voci" aanvang 16.00 uur. Zaterdag 26 november: Mendelssohn- Trio aanvang 20.15 uur. Zaterdag 10 december: Koor en orkest van de Bach-Cantorij Baarn aanvang 20.00 uur. Reserveringen: receptie van Kasteel Groeneveld Telefoon 02154- 20446. Bestelde kaarten moeten een kwartier voor de aanvang van het con cert te zijn afgehaald. Inlichtingen over programma en concerten Stichting "De Baarnse Muziekkring", tel. 02154-14562. Fats Domino, 29 oktober, POC Eind hoven. Holiday On Ice, 17 t/m 27 oktober Eden- hal Amsterdam. Avro's Int. Platengala, 13 okt Ahoy Rotterdam. Avro's Nationale Platengala, 14 okt. Ahoy Rotterdam. "Saga", 28 okt. Sporthal Sittard. The Nylons, 16okt. RAI Amsterdam. Het Nationale Ballet, 12 t/m 19 okt. Carré Amsterdam. Rob de Nijs, 26 okt. Carré Amsterdam. 1000 Years of Jazz, 29 en 30 okt. Car ré Amsterdam. Keith Jarret, 23 okt. Concertgebouw Amsterdam. Silverwind, 18 okt. Krasnapolsky Am sterdam. Saga, 29 okt. Edenhal Amsterdam. Fats Domino met in het voorprogram ma Bobby Setter, 28 okto. Edenhal Amsterdam. Golden Earring, 14 okt. Stadsgehoor zaal, Leiden. „Udo Jurgens", 5 nov. Twente Hallen Enschede. Angelo Branduardi, 23 okt. Sportcen trum Maaspoort Den Bosch. "Hohe Messe" van Joh. Seb. Bach. II nov. Pieterskerk te Leiden. De Jordaan, 1 t/m 6 nov. Carré Amster dam. Nederlands Kamer Orkest, 15 okt. Waal se Kerk. Modeshow Fong Leng, 29 okt. Ahoy Rotterdam. Evenementen rondom Baarn Discobeurs, 15 okt. Expohal Hilversum. Seth Gaaikema, 14 okt. De Speeldoos Baarn. Studioconcert, 16 okt. Vara Studio. WV "Baarns Bloei", Stationsplein 7, Baarn, tel. 02154-13226. Openingstij den: Maandag t/m vrijdag van 9.00- 17.00 uur zaterdags gesloten.

Soester Courant | 1983 | | pagina 15