Alles compleet in één Team Inter Hair Fashion, kappers en kapsels van allure hoi De Aubergine, nieuwe speciaalzaak in groenten en fruit Dus de Bondsspaarbank doet méér voor mij? bondsspaarbank Binnenkort in Winkelcentrum Overhees: Overhees krijgt stukje Westland lüü WOENSDAG 2 NOVEMBER 1983 SOESTER COURANT PAGINA 17 100 gratis parkeerplaatsen 5 "De Aubergine" r n Doe meer met de spaarbank die meer doet VVI11 KOtflITRll III OWRHUS Eén van de opvallendste zaken die in het modernste winkelcentrum van Soest, het Winkelcentrum Overhees een plaats verworven hebben is onge- I twijfeld de kapsalon van Team Inter Hair Fashion, die wordt "bemand" en "bevrouwd" door het technische team van Kingh's Hair Fashion, in Soest al bekend van de gerenommeerde kapsa lon aan de Burgemeester Grothestraat. Op zijn beurt maakt Inter Hair Fashion weer deel uit van een grote organisatie, I het Team Inter Fashion, waarbij niet alleen kapsalons, maar ook meubelza- ken, kledingzaken en boëtieks zijn aan- gesloten. De cliënten van Team Inter Hair Fas hion zullen daarvan de voordelen vol op kunnen genieten, zoals de heer De Koningh, één van de mannen achter het gehele Fashion-gebeuren, uitlegt. Zij kunnen zich via een speciaal pasje, dat bruikbaar is in alle vestigingen van het Team Inter Fashion, verzekeren van een korting van 5%. Deze zaken vindt men in het Gooi en wijde omge ving. De eerste honderd cliënten krijgen op de openingsdag - 15 novem ber - het pasje zelfs gratis. Voor wat betreft het "haar"-gebeuren I gaat het Team Inter Hair Fashion in Soest inderdaad zeer hoge ogen gooien. Daarvoor staat in de eerste plaats al borg de "kwaliteitsgecontroleerde be handeling," die in de nieuwe kapsalon wordt gegeven. Het technische team dat vanaf medio november de kapsels van zowel de dames als de heren als de kinderen in Overhees gaat verzorgen, bestaat uit internationaal getrainde mensen met een uitstekende opleiding: Tineke, bedrijfsleider, Lieke, Petra, Marijke, Ronald en Rob (de achterna men doen er in dit verband niet zoveel toe, en het ligt voor de hand dat ze door de toekomstige klanten toch allemaal bij hun voornaam zullen worden aan gesproken). Zij zullen ervoor gaan zor gen dat "de hele familie" er vanaf dat moment "keurig bijloopt. Het zijn deze mensen die ervoor zullen gaan zorgen dat een bezoekje aan de salon van Team Inter Hair Fashion meer betekent dan "zomaar even naar de kapper" gaan. "We maken aller eerst een afspraak over de prijs," licht de heer De Koningh toe. "Dan wordt de cliënt nooit geconfronteerd met onaan gename verrassingen. We onthalen hem of haar dan ook graag op een kop je koffie, een kopje thee of een glaasje fris, en op de openingsdag doen we dat, voor wie dat wil natuurlijk, ook met een glaasje sherry of een biertje. Computer Die openingsdag, op dinsdag 15 novem ber, wordt een soort "Open Huis," waarop de toekomstige cliëntele ken nis kan maken met de hoge-kwaliteits- behandeling van Team Inter Hair Fas hion. Dat zit 'm natuurlijk niet alleen maar in het enthousiasme en de des kundigheid van het personeel. De kap salon zélf is ook voorzien van de mo dernste snufjes op kap-gebied. Heel bijzonder daarin is bijvoorbeeld de Cli- mazon-kruiden-permanent-computer, die als eerste in Nederland een plaats in het Winkelcentrum Overhees krijgt. Via een druk op de knop wordt een ui terst moderne installatie aan het werk gezet, die via een elektronisch ge stuurd mechanisme zorgt voor een juiste en effectieve warmteverdeling. Dat is vooral van belang met het oog op de veiligheid. Het systeem kent geen droogkap meer, maar een uiterst fijn afgestemd systeem van warmtebronnen, die de warmte gelijkmatig over het hoofd van de cliënt verdeelt, in een "open" vorm geving, waardoor de cliënt niet meer half afgesloten zit onder de ouderwet se droogkap. De Climazon-installatie heeft als groot voordeel niet alleen dat hij buitengewoon veilig is, maar ook dat hij geruisloos werkt. Er is geen merkbare luchtbeweging te consta teren. Bovendien garandeert de "open" vormgeving een buitengewoon grote mate van bewegingsvrijheid, zodat de "haarbehandeling" op een prettige, rustige en aangename manier kan ver lopen. "Wij noemen dat een geavan ceerde, cliënt-vriendelijke service," aldus de heer De Koningh. Tenslotte heeft de Climazon-computer nog het voordeel dat het drogen zeer snel gaat: Een nat kapsel wordt in slechts vier minuten gedroogd. Overigens doet de installatie zijn nuttige werk ook bij permanenten, verfbehan- delingen en kuurbehandelingen. In de salon komen 6 ultra-moderne kapplaatsen, in een unieke inrichting. "Modern maar gezellig," typeert de heer De Koningh kortweg. "We krijgen een aparte stijl, een marmeren vloer, een witte betimmering en iets getinte spiegels." Gewerkt wordt uiteraard met eerste klas produkten, van bekende merken als Goldwell, Schwarzkopf, Keune, Wella, etc, en de heer De Koningh be nadrukt nog dat zowel de cliënt met een voorkeur voor een modern als voor een klassiek kapsel bij het Team te recht kan. "Ook oudere mensen zal het bij ons uitstekend bevallen." 'Visagie' De zaak is voor het gemak van de cliën ten en het personeel uitgerust met een geheel nieuw, elektronisch gestuurd ventilatiesysteem, waardoor de zui vere lucht gewaarborg is. De behandeling beperkt zich overigens niet alleen tot het haar. Het team ver strekt ook gratis adviezen op het ge bied van "visagie", een decoratieve make-up, speciaal voor bijzondere gelegenheden, maar ook voor "zomaar." Men moet daarbij niet zo zeer denken aan het werk van een schoonheidsspecialiste, die doorgaans eerder verzorgend werkt, maar aan het "echt mooi maken van het ge zicht." De behandeling wordt ook aan heren gegeven! Ook op het gebied van de directe haar- verzorging kunnen de heren trouwens heel goed bij Team Inter Hair Fashion terecht, bij voorbeeld voor een struc tuur-behandeling, waarbij het haar lichtjes wordt omgevormd. "Een soort permanent," licht de heer De Koningh toe. Team Inter Hair Fashion biedt naast dit alles niet alleen uiterst vakbe kwame behandeling, maar ook betaal bare prijzen. De service kan men zonder overdrijving "vérgaand" noemen. "Wij zorgen voor een goede ontvangst. Er komt een gezellig zitje en we hebben de nieuwste lectuur in huis, zodat ook de cliënt die even moet wachten zich niet zal vervelen. Er komt ook een keur aan internationale bladen met de meest uiteenlopende in formatie op het gebied van kapsels te liggen." Team Inter Hair Fashion, vanaf 15 no vember a.s. in Winkelcentrum Over hees, wordt een begrip in Soest en om geving. "We werken volgens afspraak, maar men kan natuurlijk ook gewoon zo maar binnen lopen," aidus de heer De Koningh. *ot©: Goos van der Wilt Groente Fruitspeciaalzaken Elke dag veilingvers! "Mijn naam is Herman Alberts. Kom uit Twente, dat kun je trouwens wel ho ren, en ben 34 jaar oud. Mijn opleiding genoot ik bij de levensmiddelen branche. Ik heb gewerkt bij Spar-su- permarkt-Centra-organisatie en bij A. O. Bij alle drie de organisaties een opleiding gehad om eigen ondernemer te worden. Afgehaakt op het moment dat ik van de Centra-organisatie een contract kon krijgen. Als je zo'n con tract namelijk goed leest dan komt het in zakelijk opzicht ongeveer neer op zelfmoord. Dan komt de dag dat je be sluit op eigen benen te gaan staan. Hoe het moest heb ik in een aantal jaren wel kunnen afkijken, want mijn ogen en oren zijn goed open geweest. Dat heeft tot gevolg gehad dat ik als zelf standig ondernemer tenslotte heb gekozen voor de sektor groenten en fruit. Wat mij betreft de mooiste han del. Je kunt er namelijk enorm veel mee doen. Wat is de toonbankvitrine van een slager? Niks, als er geen blaadjes sla of een tomaatje als ver siering bij ligt. Vlees is namelijk dood, groente niet. Als je 't oppakt heb je iets levends in je handen. Mijn vrouw Miny was 't met mijn keuze eens, de bank wilde mij aan maximaal twaalf dui zend gulden helpen. Na maanden zoe ken iets gevonden in Wezep. Achteraf een foute beslissing, maar ik was het zoeken zat en je wilt een keer voor je zelf gaan beginnen. Een schitterend pand daar in Wezep, maar veel te groot. Ben gaan timmeren en breken en maakte er drie zaken van. Brood en banket - groenten en fruit bloemen. Ieder met een aparte ingang. Het ging in aanvang grandioos, 't liep als een trein. Dan komt de dag dat je ontdekt dat je als niet-Wezeper een soort be smettelijke ziekte hebt. Foute boel dus. Met koopt daar wij wie men in de kerk: zit. Omdat ik de beste en goedkoopste krentenbroden had kocht de kerk bij mij het Kerstbrood. Het moest alleen in blanco papier worden verpakt. Men mocht niet weten dat ik de leverancier was. Zoiets gaat je frustreren, sterker nog: het geeft je een gevoel van machte loosheid, maakt je kwaad, doet je soms pijn. De beginnende ondernemer ge pakt op een geloofsovertuiging. Het was een enorm goede leerschool. Achteraf gun ik iedere beginneling maar liever niet direct sukses. Laat ze er maar voor moeten knokken, daar leren ze van. Ook privé is 't belang rijk. Dan pas merk je goed wat een vrouw waard kan zijn. De situatie in Wezep was dus onhoudbaar. Met mijn le veranciers open kaart gespeeld. Zonder uitzondering gaven ze mij hun vertrouwen, en dus op zoek naar een nieuw begin. Met veel bluf in een win kelcentrum in Zwolle een speciaalzaak in groenten en fruit begonnen. Los ge gaan tussen de grote jongens om ons heen. De filosofie was daar en is hier: Niet stunten - mensen van advies die nen - je publiek niet besodemieteren - zorgen dat alles dagelijks vers is. Als je je daaraan houdt hoef je ook niet bang te zijn als buurman Albert Heyn Het Westland In Overhees. op een dag voor een rotprijsje twee kroppen sla in de verkoop gooit. Zwolle is het begin van de victorie geweest. Daarna zijn er nog zeven zaken bijge komen. Twee in Zwolle - een in Har derwijk, Barneveld - 't Heerde, twee in Lelystad en Soest wordt binnenkort de achtste. Kennissen hebben mij op de mogelijkheid van een vestiging in Overhees attent gemaakt. Voor ik be sloot eerst in Soest goed rondgekeken. Van Dasselaar en de Reehorsten heb ben 't wat groenten en fruit betreft voor 't zeggen. Mag van mij, want ze zitten niet in mijn omgeving. Met be drijfsleider Roel Terluin gaan wij het hier opbouwen. Een jonge vent van 28 jaar, afkomstig uit Putten, nu nog be drijfsleider in mijn zaak in Barneveld. Een medewerker die bezeten is van zijn vak en weet 'vaar hij over praat. Dat geldt trouwens voor al onze men sen. Wij werken in principe niet met goedkope krachten. Geen jongens en meisjes in de zaak die zo nodig een zak centje moeten bijverdienen. Het kopende publiek heeft bij ons recht op een bediening die in relatie tot vak manschap staat. Wij zijn nu nog (25 oktober j.1. red. S.C.) op zoek naar andere medewerkers om straks de klant het gevoel te geven dat hij bij ons koning is. Ook in Soest zal alles in de toekomst dagvers zijn. Geen veiling in het land is voor ons te ver en wat er niet te koop is wordt afgenomen van de groothandel. Daar hoef ik niet ver voor te lopen, want die groothandel is tij dens de ontwikkeling van mijn zaken zowat bij ons ingeschoven. Drie tot vier maal in de week krijgt een bepaalde groentesoort, wat de prijsstelling be treft, van ons bijzondere aandacht. Een kwestie van inspelen op vraag en aanbod wanneer je dagelijks de vei lingen bezoekt. Het veilinggebeuren van de dag, voor het publiek 't koopje van de dag, wordt op borden, die buiten de zaak staan opgesteld, bekend ge maakt. Ons assortiment is er een waar tegen iedereen u zegt. Veel exotische produkten die wij met folders en voor lichtingsavonden willen introduceren. Exclusief zijn wij ook met onze rauw kost. In tegenstelling tot andere zaken niet machinaal, maar met de hand en met het mes gesneden. Smaakt qua samenstelling wel even anders, en wat 's avonds over is gaat bij ons in de container. Dagvers, daar wordt niet van afgeweken. De Auber gine is de naam van de nieuwe zaak in Overhees. Een naamgeving die is bedacht door de gezamelijke bedrijfs leiding. Alle bestaande en nieuwe ves tigingen zullen in de toekomst de naam De Aubergine gaan voeren. Op 65 vier kante meter zullen wij Soest en Over hees een stukje Westland voortoveren zoals men nog nooit gezien heeft. Dins dag 8 november is er tussen 19.30 en 21.00 uur "open huis," een dag daarna gaat Herman Alberts zijn avontuur in Soest beginnen. Zelfs met Jac. Her mans in de buurt heb ik geen twijfels over het welslagen van de onderne ming. Ieder heeft toch zijn eigen spe cialiteit." Bedrijfsleider Roel Terluin, bezeten van zijn vak. Ja, want u hééft meer aan een bank die meer voor u doet. Meer service, meer aandacht, meer advies. Bovendien is de Bondsspaarbank de enige bank, waar u dankzij een uniek komputersysteem, snel geholpen kunt worden en waar 't niet uitmaakt bij welk kantoor u langs gaat. Da's nou de Bondsspaarbank. Kortom een bank voor jong en oud. kompleet dienstenpakket minimale wachttijden 150 jaar ervaring in sparen altijd een kantoor in de buurt 1 in vele plaatsen zelfs op zaterdag open Midden Noord en Oost Nederland 5,

Soester Courant | 1983 | | pagina 17