Duizend Soesters naar vredesmars Grootse hulde voor 'Ouderman' Wim Schimmel Sporthuis Eb Kareisen en Auto Smeeing organiseren weer wintersport-inruil- markt Als het gaat om bijles Kinderopvang SPORT PAGINA 21 BRIDGE Bridgeclub ONI Soest Uitslagen na de 5e ronde van de eerste serie bekerwedstrijden BADMINTON Verlies van Badso tegen Reehorst (Ede) Selbytrein raast door DAMMEN le Tiental Damver eniging Soest-Baarn nog ongeslagen RUITERSPORT Wisselbeker voor amazone Ineke Meesters SOESTER COURANT Bast Ouder Projekt WOENSDAG 2 NOVFMRFËpp^TT SOESTER COURANT ov. Gilde-voorzitter vierde 25-jarig jubileum Inbraak Willem de Zwij gerlaan Natuurclub "Vrij buiten" actief Wekelijks spannende rotonde-races voor bezoekers Kinderkaravaan Na het succes van vorig jaar, toen Soest voor de eerste keer kennis kon maken met het fenomeen wintersport- ruilbeurs, stond het eigenlijk al vast: volgend jaar komt er weer zo'n hap pening. En. het is al weer bijna zover. Vrij dag 11 en zaterdag 12 november staat de complete accommodatie van Auto Smeeing aan de Koningsweg in het te ken van de tweede wintersport-ruil- markt. 1. Echtp. Klaassen 59.53% 2. Spanjaard-Zwiers 57.32% 3. Rijkhoek-Veldhuis 55.21% 4. V.d. Burch-Zwiers 53.87% 5. Kelderman-Okkerman 53.39% 6. Echtp. den Hollander 52.67% 7. V.d. Kant-Oostdijk 51.60% 8. Fliek-Houbaer 50.52% 9. Wissing-Kuyf 49.17% 10. V. Dijk-Landmeter 47.21% 11. V. Walen-Sickenga 46.09% 12. Echtp. Blom 45.44% D 13. Hielckert-Verkade 45?34% D 14. Fransen-Post 43.65% D Groep B: 1. Kuil-Zwiers 58.50% P 2. Kloet-Oosterbaan 53.66% P 3. Echtp. Landstra 53.16% P 4. Riemens-Visser 52.10% 5. Echti. Sprink 51.59% 6. Riemens-Evenblij 50.77% 7. Pronk-Simons 50.75% 8. V.d. Burch-Schoor 50.38% 9. Jonker-Wolf 48.32% 10. Bentum-Houbaer 47.58% 11. Simons-Zwiers 46.88% 12. Haarlemmer-Keetbaas 46.57% D 13. V. Wijk-Sliggers 45.89% D 14. Steevert-Koppel 45.83% D Groep C: 1. Coren-Schaap 56.81% P 2. Echtp. De Wilde 54.29% P 3. Zeeman-Broekhof 54.14% P 4. Echtp. Luyben 53.64% 5. Echtp. Jurg 51.82% 6. Oothout-Stoon 50.77% 7. V.d. Berkt-v.d. Feerlader 48.29% 8. Haarlemmer-de Wall 45.75% 9. Butzelaar-Pronk 44.41% 10. Nieuwenhuis-Nieuwendijk 43.14% 11. V. Walen 41.09% Omdat Reehorst uit Ede op de tweede plaats staat, vlak boven het bezoeken de Badso, stond het al bijvoorbaat vast, dat het een spannende wedstrijd zou worden. Na de 4 single-partijen stond Badso met 3-1 achter, alleen Roy v. Gestel boekte duidelijke winst (4-15, 3-15). Rob Stomp liet zich in de 3 sets verras sen (11-15, 17-16 en 15-9), terwijl de dames Claudine Schüssler en Leonie Welting hun partijen verloren met resp. 11-5,11-3 en 11-1,11-6. De eerste mixed-partij ging ook verlo ren in 15-5 en 15-4. Ondanks een 4-1 achterstand bleef bij Badso de wil be staan er een gelijkspel uit te slepen. Dat resulteerde in winst in de tweede mixed-partij (6-15, 15-3 en 11-15) en in het herendubbel (10-15, 12-15). Bij de stand 4-3 lag een gelijkspel, via winst in de damesdubbel, binnen de mogelijk heden. Helaas moest Badso, na de eerste set gewonnen te hebben, opge ven vanwege benauwdheid van Leonie Welting. Verder spelen bleek onmoge lijk en daarmee ging de partij en de wedstrijd met 5-3 verloren. Uitslagen: Senioren Reehorst 2 - Badso 1 5-3 Flevomeppers 1 - Badso 2 7-1 't Slot 5 - Badso 3 0-8 Badso 4 - Inside '82 3 5-3 Eagles 2 - Badso 5 7-1 Badso 6 - Epe 2 2-6 Badso 7 - KBVA 12 4-4 Jeugd Renswouw 1 - Badso 1 0-8 Badso 2 - Loosdrecht 1 3-5 Selby 2 - Badso 3 8-0 Badso 4 vrij. Bij Selby 1 geen stiptheidsacties, maar koelbloedig spel om ook de vijfde com petitiewedstrijd in winst om te zetten. Paul van Ginkel en Henk van Woerkom zetten in Baarn tegen B.C. Inside 1 de trein in beweging met een gemakke lijke overwinning in het herenenkel spel. Mirjam Hilgers had wat extra stoom nodig om te winnen, terwijl Cor- ry Schuyt helaas de noodrem ontmoet te en haar single verloor. Henk van Woerkom en Mirjam Hilgers brachten de express weer opgang door het eerste gemengd-dubbelspel in 3 dames te win nen. Paul van Ginkel en Corry Schuyt bereikten op het nippertje het eind station niet, aangezien zij in de derde game, na een 9-3 voorsprong, alsnog de winst lieten glippen. Het herendubbelspel bracht het Selby- team weer in het goede spoor door met 15-5 en 15-7 de overwinning veilig te stellen. Dat de dames daarna de dub bel verloren kon de feestvreugde van de 5-3 overwinning niet meer bederven. Uitslagen: Senioren Inside 1 - Selby 1 3-5 Selby 2-KBVA 4 5-3 Selby 3 - Barneveld 4 5-3 Inside 4 - Selby 4 6-2 DVS 5 - Selby 5 5-3 Selby 6 - USS10 4-4 Junioren: Selby 1 - Veenendaal 2 5-3 Selby 2 - Badso 2 8-0 Inside 3 - Selby 3 2-6 Inside 4 - Selby 4 4-4 Selby 5 - Hoogland 5 2-6 't Slot 6-Selby 6 8-0 Vele honderden wintersporters maak ten vorig jaar gebruik van de gelegen heid hun te klein of overcompleet ge worden attributen aan de andere man of vrouw te brengen. Want hoe vaak komt het niet voor: de vorst valt in, de schaatsen komen uit het vet - heel vaak zijn dat toch Noren tegenwoordig of kunstschaatsen - en de schoen past niet meer. Te klein. Kinderen groeien snel en daar zit je dan met een paar dure za ken waar je zelf niet veel meer aan hebt. En dat kan ook gebeuren met kle ding, met ski's, kettingen voor onder de auto. Sporthuis Eb Kareisen en Auto Smeeing (Fiat en Mitsubishi-dealer) zijn al maanden druk met de voorbe reiding. Opzet is om deze tweede markt nog overzichtelijker, nog gezel liger en nog ruimer van opzet te ma ken. De bedoeling is het aanbod van za ken en bedrijven die produkten en in formatie bieden over wintersport in de ruimste zin van het woord, zo hoog mo gelijk op de voeren. De te ruilen goederen kunnen vanaf donderdag 10 november worden inge bracht. Van 14.00 tot 17.00 uur worden de spullen in ontvangst genomen, dat geldt ook voor de beide beursdagen. Wanneer u de artikelen op de Konings weg afgeeft, geeft u ook de door u be paalde verkoopprijs op. Het inschrijf geld bedraagt 2,50 per artikel. Bij verkoop wordt 10% van de verkoop prijs als commissie van het verkoopbe drag afgetrokken als tegemoetkoming in de kosten. Vrijdag 11 november is de markt ge opend van 13.00 tot 21.00 uur en za terdag 12 november van 10.00 tot 17.00 uur. Na 5 wedstrijden in de Utrechtse Pro vinciale Dambond steeds aan kop met 10 van D.V.S.B. nog steeds aan kop met 10 wedstrijdpunten uit 5 wedstrijden. Het eveneens nog 100% scorende team van H.D.G. (Hilversum) moest de afgelo pen week zijn meerdere erkennen in de ploeg van Maarssen I. De wedstrijd H.D.G. - D.V.S.B. zal voor de Soeste- naren zeer belangrijk zijn daar de week daarop tegen Maarssen I ge speeld wordt, dat met 1 verliespunt D.V.S.B. op de hielen zit. Maandag avond speelde het le tiental thuis tegen Huizen 2 en won met de cijfers 12-8. Na een 7-1 voorsprong voor D.V.S.B. werd het nog spannend door enkele verlies- partijen, maar met de laatste 3 par tijen op remise kon het niet meer fout gaan. Het 3e tiental op bezoek bij Doorn I kwam bijzonder goed voor de dag en nam de halve winst (10-10) mee naar Soest. De jonge Tonny Spilker, spe lend op het le bord, speelde een su blieme partij, terwijl het gehele tiental zeer gemotiveerd achter de borden zat. Donderdagavond moest D.V.S.B. 2 naar Houten I. Met maar liefst 5 winst partijen en 4 remises tegenover 1 ver- liespartij werd de einduitslag 14-6 voor D.V.S.B. 2, dat nog steeds meedraait aan de top in de 2e klasse West. De stand in de le klasse West: De kopgroep: gesp. wedstr. punten I. D.V.S.B. I 5 10 2. Maarsen 15 9 3. H.D.G. I 5 8 Stand 2e klasse West: De kopgroep gesp. punten H.D.G. 3 5 8 D.V.S.B. 2 5 7 Culemborg 15 7 Stand 2e klasse Oost: De kopgroep: gesp. punten I. Nieuwegein 14 8 2. De Bilt-B'hoven 14 7 3. Veenendaal 2 4 6 Dat de amazone Ineke Meesters een goede dressuurproef kan rijden was bekend, maar nu was ze dan de beste in de samengestelde wedstrijd bij Manegé "Den Toom" in Doorn. Op zondag 23 oktober gingen er op uit nodiging van Manége "Eldorado" vijf combinaties mee voor de cross, n.1. Aart van 't Net, Karin van 't Net, Jos Meesters, Ineke Meesters en Heine Buis. Ineke ging als eerste van start, kwam zon der kleerscheuren door de finish en werd uiteindelijk vijfde. Jos ging iets voor zichtiger en eindigde als achtste. Aart zorgde voor het lintje door super snel als tweede te eindigen en Karin stapte ongelukkig af, halverwege de cross, en werd gediskwalifiseerd. Ook Heine mocht niet meer meedoen; deze combinatie ging ook supersnel, maar had een stukje afgesneden en dat mocht niet. Zondag de 30e volgden het springen en de dressuur. Aart was verhinderd en voor Karin en Heine had het geen zin meer, dus Jos en Ineke moesten de eer maar hoog houden. Bij het sprin gen ging Ineke goed rond en werd vijf de. Jos ging in de snelste tijd, maar moest dit bekopen met een balk; hij werd hierdoor 10e. Bij de dressuur was Ineke favoriet; zij werd dan ook tweede. Voor Jos was het wat moeilijker: hij werd eervol negen de. De uiteindelijke overwinning ging in de klasse "eigen paarden" naar Ineke, en Jos werd achtste. Doordat Ineke de minste strafpunten had opge lopen over de gehele wedstrijd mocht zij uit handen van de oud-voorzitter van de organiserende vereniging "Ar- reche", de heer G. v.d. Wal, de "Jan de Graaf "-wisselbeker in ontvangst nemen, een zeer goede prestatie van deze Soester amazone. Redaktie-adres: Van Weedestraat 47 A telefoon 14152 Privé: A. C. Post Joh. Poststraat 352 telefoon 21297 f3Ü Wat is het G.O.P.? Het Gast Ouder Projekt is een werk groep bestaande uit vrijwilligers die opvangmogelijkheden voor kinderen in de leeftijd van 0 tot plm. 12 jaar stimuleert. Wat wil het G.O.P.? Het G.O.P wil ruimere opvangmoge lijkheden kreëren door een adressen bestand op te bouwen van mensen die opvang zoeken (vraagouders), b.v. voor mensen die: buitenshuis werken, of andere aktiviteiten buiten de deur willen doen, of een opleiding volgen, of voor iedereen die zijn of haar kind regelmatig wil uitwisselen, én van mensen die opvang aanbieden (gast ouders). Het G.O.P. denkt hierbij niet alleen aan jonge mensen, die zelf kleine kin deren hebben. Als gastouder kan ieder een in aanmerking komen. Ook wil het G.O.P. bemiddelen bij het vinden van ruilouderadressen. Hoe werkt het G.O.P.? Het G.O.P. probeert vraagt en aanbod op elkaar af te stemmen; advies, be middeling en ondersteuning te geven. In probleemsituaties of in geval van noodopvang kan er op het G.O.P. terug gevallen worden. Wanner vraag- en gastouders besluiten met elkaar in zee te gaan spreken zij zelf tijden, kondities en betaling af (de G.O.P. richtlijn is 3,- per uur) en sluiten een overeenkomst. Verant woordelijkheid en uiteindelijke keuze blijven bij betrokkenen. Aanmelding Het Gast Ouder Projekt is in januari j.1. gestart. De werkgroep is tevreden met de twaalf koppelingen die zij tot stand gebracht heeft. Omdat het G.O.P. graag wijkgebonden wil werken en om aan de uiteenlo pende vragen te blijven voldoen zou de werkgroep een nog groter bestand van gastouders willen opbouwen. Wilt u inlichtingen of wilt u zich aan melden als gast of vraagouders dan kan dat telefonisch of schriftelijk bij onderstaande kontaktadressen: Rina Brinkman-Stoffer, Schouten- kampweg 73, 3768 AB Soest, tel. 02155- 23605 en Maria Martens-van Breuke- len, Da Costalaan 17, 3768 GH Soest, tel. 02155-14045. "«O Soes* Naar schatting duizend tot 1300 Soes ters hebben afgelopen zaterdag dèh SZTe" Rr"te vredesdemon! stratie ui Den Haag tegen de pK sing van nieuwe kernraketten in Eu?o pa. Met acht bussen en extra tretaên vertrokken de Soesters naar de re* dentie. S1" In de bus was ook een delegatie aan wezig van de "Soester FriedensbüUa tive uit het Westduitse Soest De Duitsers liepen met eigen spandoeken in de Haagse vredesmars mee. Eén van hen, Annemarie Graietzkv was zeer onder de indruk van de ennr me opkomst van 550.000 mensen Ook viel de Duitse Soesters op de vriend» lijke houding van de politie en het feit dat de betogers direct langs de Ameri kaanse ambassade en de regerinese» bouwen mochten lopen. "Zoiets is bii ons in Bonn onmogelijk, in Holland is alles veel gemoedelijker", aldus de Duitsers. Vanwege de verkeersopstoppingen hebben de Soester demonstranten slechts 3 km van de in totaal 12 kilo meter lange demonstratieroute door Den Haag kunnen lopen. Het zogeheten vredesdoek van An Verschoot (IKV) een tien meter lang doek van aan- eengenaaide lappen die elk iets uit beelden over het onderwerp "vrede" trok veel bekijks en werd vele malen gefotografeerd. Tevreden keerden alle Soesters zater dagavond weer terug naar huis. In Artishock was die avond nog een af sluitend vredesmaal met muziek eri dans, waaraan ruim 70 mensen deel namen. Foto: Goos van der Wilt Bijlessen worden overal en ner gens. gegeven. Een vriendje of vriendinnetje, die goed is met een vak wil noê wel eens helpen. Een oudere broer of zus is vaak een oplossing. Een oom, tante, neef of nicht. Meestal zijn het in het begin enthousiaste pogingen, die reeds na korte tijd aan enthousias me inboeten en vervagen. "Vreemde ogen dwingen," is het motto waarmee vele ouders op zoek gaan naar een per soon, die hun kind echt goed kan hel pen. Misschien hoort u daar zelf ook wel bij. Bijles nemen is toch zeker geen schan de? Is bijles luxe? Daarover kan men van mening ver schillen. Er zijn mensen die menen, dat alles wat extra is gelijk staat aan luxe. Bijles dus ook. Er zijn ook men sen die bijles niet zien als luxe, maar als noodzaak voor hun kind, om in de klas "bij te blijven." Is iets dat nood zaak is luxe? Vast staat dat luxe in Nederland steeds duurder wordt. In dat opzicht is bijles luxe, want een gemiddelde bijles kost volgens de gegevens toch tussen de twintig en vijfendertig gulden per les. Uw kind zal maar 'ns tien bijlesjes Wis kunde willen nemen! Het is te begrij pen, dat niet iedere ouder daarover zal juichen. Welke bezwaren zijn er tegen bijles? Nofe afgezien van het financiële aspekt reageren de meeste ouders nogal terughoudend wanneer hun kind meent bijles nodig te hebben. Zij moeten ver plichtingen aangaan, het kind dient een vast aantal keren op de lessen verschij nen, ook al zijn de problemen misschien opgelost, de bijlesgever bevalt bij na der inzien toch niet zo, er wordt maar in één vak lesgegeven, en zo zullen er ongetwijfeld nog wel een aantal bezwa ren zijn, die het besluit van de ouders vertragen. Er moet eerst een "drem pel" overwonnen worden. en dat geeft soms veel problemen Het gevolg is vaak dat er nog even wordt gewacht met die bijlessen; het wordt nog maar even "aangezien," maar de werkelijke problemen sta pelen zich stukje bij beetje steeds meer op, zodat er naderhand misschien toch meer bijlessen nodig zijn dan verwacht wérd. "Had ik toch maar vlugger besloten" is een zucht, die nogal eens te beluis teren valt. Wat biedt het NBB? NBB kent de problemen, kent de drem pel. Het ontwikkelde een systeem, een abonnement, waarmee ieder kind voor de prijs van 14,90 per maand een heel jaar lang bijlessen kan nemen, in ieder gewenst vak. Een greep uit de voordelen van dit fijne systeem - geen verplichtingen voor het kind: het neemt les als het dat zelf nodig vindt; - het is geldig voor alle basis- en mid delbare scholieren; - het kind heeft geen vaste bijlesgever, want bijles in alle gewenste vakken is mogelijk - het kind komt in kontakt met kinderen met soortgelijke problemen; het merktik ben niet de enige - uiteraard de fantastisch lage prijs; de ouder betaalt nu slechts 14,90 per maand! - het kind kan de bijlessen over langere tijd verspreiden, maar de bijlessen kunnen ook in korte tijd worden aange vraagd (bijvoorbeeld eindexamenkan didaten). Wenst u meer informatie? Het N.B.B. is telefonisch bereikbaar onder num mer 02155-23888. U kunt ook een briefje schrijven naar Antwoordnummer 52 in Soest. Bij een inbraak die vorige week werd gepleegd in een woning aan de Willem de Zwijgerlaan nam de dader een flink aantal sieraden mee. De buit bestond o.m. uit een zilveren ketting, een gou den ring en een aantal gouden en zil veren tientjes. De dader was het huis via de tuindeur binnengedrongen. Een staande ovatie van de zeer vele bezoekers in De Open Hof (er waren geen stoelen genoeg) was voor ouder man Wim Schimmel van het Groot Gaesbeeker Gilde misschien wel het mooiste moment van de huldigings avond, vorige week vrijdag, ter ge legenheid van het feit dat hij 25 jaar ouderman (voorzitter) van het Gilde is. Een avond die overigens tal van hoogtepunten kende, zoals de Eucha ristieviering in de Petrus en Paulus- kerk en de toespraak door pastoor Buis man; het muzikale welkom in De Open Hof; de vendelhulde door twee vende liers van het Gilde; de talrijke cadeaus, en niet in de laatste plaats het feit dat ook echtgenote Martha Schimmel volop in de hulde werd betrokken. Het Gildekorps onder leiding van in structeur Joop Oversteegen opende het feest in De Open Hof met een mu zikale hulde, waaronder een speciaal voor deze gelegenheid gecomponeerd nieuw melodieus nummer. Na de ven delhulde sprak namens het bestuur de heer G. Kok de jubilerende ouderman toe. 'Het Gilde jubelt, zoals het in geen jaren heeft gedaan', zei hij. De heer Kok constateerde dat de ouderman het Gilde gemaakt, heeft tot een groot Soester volksgebeuren, en ook daar buiten. Hij betrok zeer uitvoerig me vrouw Schimmel in de hulde. Zij ver zorgt al 25 jaar de spullen van het Gilde. 'Uw huis is dan ook als het ware het Gildehuis geworden" Zich richtend tot de ouderman zei hij diep respect te hebben voor de wijze waarop hij het oudermanschap heeft vervuld. Hij wenste de jubilaris een jarenlange voortzetting van het werk toe, 'met Gods hulp, genade en kracht'. De heer Kok bood symbolisch het re- ceptieboek aan, alsmede een fotorepor tage van het feest. Bovendien over handigde hij de heer Schimmel een De heer Kok feliciteert Ouderman Wim Schimmel namens het Gfldebestuur. Links mevrouw Schimmel. plakboek over het Gilde. Mevrouw Schimmel kreeg bloemen. Na de staande ovatie sprak Fred Eng- berink namens het Gildekorps. Hij noemde de ouderman een loyaal korps lid. Hem ontgaat niets. Hij prees de wijze waarop de heer Schimmel 25 jaar lang met jeugdig elan en een enorm enthousiasme en inzet zich op het gilde heeft gestort. Hij hing hem vervolgens een schild om met daarop het Gilde- wapen. 'Namens het wereldlijke gezag' (altijd na het kerkelijk gezag, zoals hij zei) sprak wethouder drs. Jan L. Menne namens het gemeentebestuur. Hij zei, dat de heer Schimmel het record van één van zijn voorgangers, die 36 jaar ouderman was, zeker kan breken. Hij noemde het Gilde 'de club van Schim mel' sinds het optreden van de pop groep Normaal. 'Als u ermee zou op houden, zou Soest veel van zijn 'cou leur local' verliezen', aldus de wet houder, die mede namens de burge ster (die vanwege een kleine teen operatie verhinderd was) gelukwensen en een bloemstuk aanbood. Namens alle Gildeleden sprak Wim van Hees de jubilaris toe. Hij wees er vooral op, dat het Gilde zelfs in het buitenland bekend is, niet in de laatste plaats de verdienste van de ouderman. Hij bood hem een koperen mini-melkbus aan, voorloper van de echte melkbus die de heer Schimmel aan het eind van de avond aangeboden kreeg met daarin financiële giften van de leden. 'U mag er van alles van doen, behalve er stil van gaan le ven', aldus Van Hees. De natuurclub "Vrijbuiten" is enige weken geleden gestart met een interes sant herfstprogramma. Dit initiatief, een samenwerking tussen het I.V.N.- Eemland en de Stichting Jeugdzorg Soest, wil jongeren in de leeftijd van 12 tot 16 jaar op een praktische wijze met het "natuurlijk" milieu in kontakt brengen. De aktiviteiten vinden om de 14 dagen plaats, op de zaterdagmorgen van 10.00 - 12.00 uur in het clubgebouw De Vangrail" aan de Nachtgaalweg 8c. Het herfstprogramma omvat o.a. een herfstwandeling, het maken van een zadenmozaïek, een nestkast en een windmeter. Verder zal naar het over winteren van de zoogdieren gekeken worden en een bezoek aan een kaas boerderij staat op het programma. Jongeren van 12 tot 16 jaar kunnen zien hiervoor opgeven bij Johan Baks, tel. 17615, of Ad van de Kar, tel. 16326. Indien nodig zal er op enkele ochten den een kleine bijdrage in de kosten ge vraagd worden. Foto: Goos van der Wilt Bijles. Welhaast even oud als er op scholen wordt lesgegeven aan de jeugd. Kinderen hebben behoefte aan extra les om de meest uiteenlopende redenen, bijvoorbeeld: - als er een achterstand is ontstaan door ziekte - als een bepaald vak te moeilijk is; - als een kind zich niet zo zeker van zijn zaak voelt; - als er net voor de overgang nog een paar onvoldoendes moeten worden weggewerkt. Ach, u kunt zelf misschien nog wel meer redenen noemen, waarom men bi jles zou willen nemen. Ieder kind dat één van de klubs bij woont in de Kinderkaravaan, het rij dende klubhuis van In de Ruimte, mag 's zaterdagavonds van 18.30 - 19.30 uur meedoep met de rotonde-races. Dit spannehde wedstrijdspel, dat in eindeloze variaties in groepjes rond een cirkel (vandaar de naam) gespeeld wordt, vindt plaats in de sportzaal aan deSmitsweg. De (gratis) toegang tot de spelen is gekoppeld aan het bezoek van de kin derkaravaan. Elke week krijgt ieder kind dat één van de klubs bezoekt een toegangsbewijs voor de rotonde races op zaterdagavond. De Kinderkaravaan komt op de volgen de plaatsen: woensdagmiddag 13.30 -15.00 uur aan de Smitsweg 16.00 -17.30 uur aan het Choristenpad 16.00 - 17.30 uur wordt tevens klub ge houden in De Houten Schuur aan de Weegbreestraat, vrijdagmiddag: 16.00 -17.30 uur aan de Rubenslaan zaterdagmiddag 13.30 - 15.00 uur aan de Wiardi Beck- manstraat 16.30 -17.30 uur aan het Ci ter/Spinet De toegang tot de klubs is gratis.

Soester Courant | 1983 | | pagina 21