dekontakflens ;e\ e tante Jen, De Soester Duinen U? Taxeren kost ons 2 uur wat kost het Joop v.d. Brakel op de bres voor Sport- en Zwemstichting Sport mag 'tweede ton' nu houden scliociiinkcr 'Geen winterstalling voor vee van hobbyboer Schimmel Raad akkoord met aanstelling econoom Gemeente onderhandelt met 6 bedrijven Onderzoek naar vervoer schoolzwemmen Tot ongenoegen van Soester- bergse omwonenden maakte gemeente perkje van zandbak vtd brilmode College wil geen absolute investerings- stop Bezuiniging in 1983 slechts ten dele gerealiseerd Bouwvergunning geweigerd Industrieterein Nieuwe Gracht: VAN DEN BRINK. voorspoedig 1984 Ans Greefhorst (CDA): Schandalig WOENSDAG 28 DECEMBER 1983 SOESTER COURANT PAGINA 3 WINKELKRING VAN WEEDESTRAAT SKREBBEL Het PvdA-raadslid J. van den Brakel heeft vorige week in de begrotingsver gadering de raadsleden een spiegel voorgehouden door te zeggen zich niet aan de indruk te kunnen onttrekken 'dat raadsleden zich in hun funktie be knot voelen door burgers.' Het ging met name over de burgerleden in de stich ting zwembaden en de sportstichting. De raad wekt de indruk dat hij de bur ger inspraak wil geven en daarvoor de drempel wil verlagen, 'maar ik heb de indruk dat het hier of daar toch ergens wringt,' aldus Van den Brakel. Met na me de kritiek op de sportstichting en de stichting zwembaden gaven hem het gevoel dat de raad niet voldoende op de hoogte is van het functioneren ervan. Overigens vond hij dat met de kritiek niet meer met de bal werd gespeeld, maar op de man. En dat verdienen die burgers in de stichtingsbesturen niet.' 'Zij zijn te vergelijken met welzijns werkers,' aldus Van den Brakel, die de geringe waardering van de raad voor deze burgerzin betreurde Van de Brakel kwam tot deze ontboe- zeming naar aanleiding van de kritiek op beide stichtingen. Zijn fractiegenoot Raymond van Gelder liet weten tegen de begroting van de stichting zwemba den te zijn omdat een bedrag van zeven ton veel te hoog is. Ook is het bedrag van 25.000 gulden aan extra bezui nigingen voor 1984 'door wethouder Plomp niet doorgegeven aan de stich ting,' en dat betekent dat dit bedrag er gens anders vandaan zal moeten ko men. Ook Jan Visser (Progressief Soest) vindt een bedrag van zeven ton voor de exploitatie van de zwembaden veel te hoog in vergelijking met bijvoorbeeld Baarn. Het bedrag kan aanzienlijk om laag. Ook Hans Blom (CDA) was tegen de begroting "en als anderen dat ook zijn, is dat en goede reden voor de stichting om met bezuinigingsvoorstel len te komen. Adriaan Pothuizen (D'66) was het daarmee eens. TALENPRAKTIKUM AMERSFOORT Inl. 033-729097 EFFEKTIEVE TALENSTUDIE Het ligt niet in de bedoeling van het College van Burgemeester en Wethou ders om gezien de huidige financiële positie van de gemeente en de naar aanleiding daarvan op handen zijnde bezuinigingsmaatregelen een volledige investeringsstop in te voeren. Wél zal het college zorgvuldig handelen als het om niet uit te stellen investeringen gaat. Maar zelfs dan zal per inves tering moeten worden afgewogen of er structureel de financiële ruimte voor is. Ook de mate van urgentie zal een belangrijk punt van overweging zijn, aldus wethouder drs. L. Menne vorige week in de begrotingsverga dering in antwoord op een vraag van zijn partijgenoot en fractievoorzitter G. Verheus (CDA). De 100.000 gulden die de sportstichting voor dit jaar moest bezuinigen, is slechts voor een gedeelte gerealiseerd. Het restant moet dus nog ergens ge vonden worden, maar het ziet ernaar uit dat het dit jaar niet lukt. Mede daarom heeft het College van Burge meester en Wethouders ananiem beslo ten de Sportstichting niet op te dragen nóg eens een ton te bezuinigen in 1984; Dit antwoordden de wethouders drs. J. Menne (CDA) van Financiën en drs. G. Plomp (WD) van Sportzaken op vragen naar aanleiding van de begro ting van de Sportstichting. Opnieuw werd hierover langdurig ge discussieerd. Uiteindelijk werd de begroting in stemming gebracht en werd hij met twintig stemmen voor en zes tegen (Lydia Meijer en Ray mond van Gelder van de PvdA, Adriaan Pothuizen (D'66) Jan Visser (Pro gressief Soest), J. van Garderen (SGP), GPV, RPF) en Hans Blom (CDA) goedgekeurd. Wethouder Plomp zei in zijn antwoord onder meer dat de bezuiniging van 1983 in ieder geval structureel door werkt in 1984. Raymond van Gelder had echter uitgerekend, dat de be groting van de stichting ruim twee ton te hoog was uitgevallen. Jan Visser had er geen goed woord voor over. Hij nam het met name wethouder Frans Kingma (PvdA) van welzijn kwalijk dat ook hij 'een ton cadeau' gaf aan de sportstichting, 'en niet heeft verhinderd dat een ongelijkheid^ont- staat ten opzichte van de instellingen die wel hebben ingeleverd'. Evenals Van Gelder -Wilde hij vastholiden-aan de bezuinigingvan opnieuw een ton in 1984. Ook Van Garderen en Adriaan Pothuizen bleven erbij dat die ton be zuinigd moest worden. Blom stelde vast dat de bezuinigingen niet geëf fectueerd waren en was daarom tegen de begroting. Jan Jacobs (VVD) vroeg of in ieder geval de ton in 1983 wél is be zuinigd. Dat blijkt ten dele het geval te zijn geweest. 'Niet doorkomen' Wethouder Menne zei dat één van de overwegingen van het College om de sportstichting geen tweede ton aan be zuinigingen op te dragen, het 'niet doorkomen van de richtlijnen' voor die tweede 100.000 gulden was. Met name de kleine fracties namen dat wethou der Plomp kwalijk, die immers niet alleen de verantwoordelijke wethou der, maar ook voorzitter van de sport stichting is. De heer Plomp wees er nog op, dat de sportstichting de tweede ton aan be zuinigingen niet heeft kunnen door voeren mede in verband met een aan tal hogere uitgaven en mindere in komsten tot een bedrag van 115-.009^ gulden; nieuwe tribune in Beukendal 25.000 gulden; meerkosten huisvesting 18.000 gulden Temeer kosten personeel 9.000 gulden; hogere energiékosten 18.000 gulden en mindere inkomsten Beukendal en De Bunt 45.500 gulden, jan Visser vond het niettemin schan dalig dat een raadsbesluit zomaar is genegeerd, 'terwijl de bibliotheek heeft bezuinigd door zelfs een filiaal te slui ten'. C. Verheus (CDA) zei dat voor komen moet worden dat de sporters voor de bezuinigingen bij de sport stichting moeten opdraaien. Die vrees is een belangrijke overweging geweest bij het besluit om die tweede ton voor 1984 te laten voor wat hij is. Maar het CDA houdt vast aan het volledig be zuinigen van 100.000 gulden voor 1983. 'Dat bedrag moet in ieder geval op gehoest worden. Daarvoor moet bin nen de organisatie van de stichting de ruimte gezocht worden', zei hij. De raad keurde tenslotte de begroting van de stichting goed. Soester aangehouden wegens oplichting Op verzoek van de politie te Bussum hield de politie in Soest vorige week een 20-jarige plaatsgenoot aan. De man bleek in Bussum uit een auto een rijbewijs te hebben gestolen en dat ver volgens te hebben vervalst door zijn ei gen pasfoto erin te plakken. Daarmee trok hij langs acht videotheken in Soest, Baarn, Spakenburg, Hilversum en Bussum, waar hij in totaal 19 vi deobanden "huurde," met het rijbe wijs als legitimatie. De banden ver kocht hij later door om aan geld te komen. ONDER 'DEKEN 1-persoons onderdeken .49a" 2-persoons ^0% onderdeken 09 a" INVENTUM 1-persoons zwakstroom- - ---- deken 1 29a- PHILIPS 1-persoons va deken 9a" Verwarmings- kussen v.a. 25a" Van Weedestraat 80 Soest-Tel. 02155-10344 Omdat het gebied tussen de wijk Over- hees en de Wieksloterweg een over gang vormt van een woonwijk naar een bosgebied, is het van belang dat met name daar extra bescherming wordt geboden tegen ongewenste bebouwing. Als er één toestemming krijgt om daar een schuilgelegenheid voor dieren neer te zetten, dan volgen er meer en wordt het stadsrandgebied één grote volks tuin. Dat gaf de heer J. Nieuwenhuyzen namens het college van b. en w. als belangrijkste reden aan voor het wei geren van een bouwvergunning aan de heer G. W. Schimmel. Hij wil op een perceel aan de Wieksloterweg, dat door hem is gekocht, een schuilge legenheid voor dieren neerzetten. Hij wil op het stuk grond jongvee hou den, maar verwacht problemen met de dierenbescherming als hij het vee 's winters niet in een schuur onder kan brengen. De grond ligt in een gebied dat in 1961 de bestemming landelijk gebied heeft gekregen. Dit betekent dat het per ceel is bestemd voor een agrarisch bedrijf. Aangezien de heer Schimmel een 'hobbyboer'is, die niet van het agrarisch bedrijf hoeft te leven, is het hem volgens de gemeente niet toege staan daar een schuur neer te zetten. De heer Schimmel tekende bezwaar aan tegen het feit dat de vergunning alleen op planologische aard gewei gerd is. Ruud ten Kleij zei namens de heer Schimmel dat het bestuur echter ook menselijk moet blijven. "Als het slecht weer is, met ijzel en sneeuw heb je zo de dierenbescher ming op je dak. En terecht natuurlijk. Schimmel heeft dat stuk grond niet voor niets gekocht. Hij wil er ook wel iets mee verdienen. Hij gaat in ieder geval niet bij de pakken neerzitten, maar pakt juist iets aan. Mocht de schuur op een gegeven moment niet meer als schuilplaats dienst hoeven te doen, dan wil hij hem direkt af breken". De heer Nieuwenhuyzen meent dat het inderdaad verleidelijk is om in dit in dividuele geval toe te stemmen en de schuilgelegenheid te laten bouwen. "Maar als we even doordenken en je kijkt naar de voorschriften, dan blijkt waarom het niet kan. Als er daar meer hobbyboeren komen, betekent dat verkleining van het agrarisch gebied en de bebouwing heeft ook verdere gevolgen. We kennen allemaal de pro blemen met het storten van vuil en het plaatsen van caravans. Vandaar dat met name dat gebied beschermd dient te worden". Op een vraag van de heer G. Beyen (WD) of het niet mogelijk is om bij een boer in de omgeving onderdak voor het jongvee te vinden, gaf de heer Schimmel een ontkennend antwoord. Het is zijn bedoeling om op de grond jongvee te houden en groot te brengen voor de verkoop. Raadslid J. van den Brakel (PvdA) vindt dat er een weg gevonden moet worden om in dit geval vrijstelling te verlenen. "We moeten niet over een bedrijf praten", zei hij "maar over agrarische activiteiten. Dan zou het wel zijn toegestaan". Maar volgens de heer Nieuwenhuyzen is het gebied met opzet bestemd voor een agrarisch bedrijf, en is bebouwing niet toege staan als het gaat om agrarische acti viteiten van iemand die daar niet van hoeft te leven. De commissie voor de beroepschriften zal een advies uitbrengen aan het col lege. Vernieling Een bewoonster van de Draailier deed vorige week aangifte van vernieling, nadat zij had ontdekt dat onbekenden de zijruit van haar auto hadden ver nield. De auto stond bij haar woning geparkeerd. Dronken achter het stuur Op de Van Weerden Poelmanweg hield de politie vorige week een 21-jarige au tomobilist uit Zeist aan, die slingerend over de weg reed. De man onderging blaas- en bloedproef en kreeg een rij verbod en een proces-verbaal. CD A-motie voor personeelsstop verworpen Met zestien stemmen tegen (negen voor) verwierp de gemeenteraad vo rige week de motie van het CDA om een personeelsvervangingsstop in te stellen; elke vacature waar mogelijk intern te vervuilen en pas als dat niet mogelijk zou zijn extern. Hierover zou dan wel eerst de commissie perso neelszaken moeten worden gehoord, waarna uiteindelijk de raad het laatste woord zou hebben. Hoewel de meeste fracties sympathiek ten opzichte van deze motie stonden, werd hij toch ver worpen omdat anders niet de econoom benoemd zou kunnen worden die het gemeentebestuur de plaats wil laten in nemen van de onlangs met leeftijdsont slag vertrokken comptabele. Die be noeming vindt de raad zeer dringend nodig, vooral met het oog op de realisa tie van het bezuinigingsproces. De heer C. Verheus diende de motie namens het CDA in. De personeelsstop zou per 1 januari in moeten gaan. De PvdA liet bij monde van Raymond van Gelder weten de motie te steunen in dien die datum 1 maart zou worden. Het College van B. en W. had inmiddels laten weten geen bezwaar te hebben te- o-pn ppti nprsorippiivprvangingsstop 'vanaf nu tot februari wanneer de be- zuiniginger per sector besproken wor den.' In dat geval zou de benoeming van de econoom geen gevaar lopen. De heer Verheus wilde echter niet voor deze benoeming een uitzondering ma ken en handhaafde de motie zoals die oorspronkelijk werd ingediend. Toen stond al vast dat hij kansloos was. Bij de tegenstemmers was ook CDA-- wethouders drs. J. Menne. Zijn VVD-college drs. J. Th. Oudemans (VVD) had als verantwoordelijk wet houder personeelszaken mede namens het college ernstig bezwaar aangete kend tegen de motie en deze afgewe zen. Hij zag er een gebrek aan ver trouwen in de portefeuillehouder en het college in. N ieuwjaar sontvangst Gedeputeerde Staten Het College van Gedeputeerde Staten van Utrecht is voornemens ter ge legenheid van de jaarwisseling te ont vangen op woensdag 4 januar 1984, 16.30 -17.30 uur, in Paushuize, Kromme Nieuwe Gracht 49 te Utrecht. Naast TBS, waarmee een overeen komst is gesloten, wordt momenteel met zes andere plaatselijke bedrijven onderhandeld over vestiging op het nieuwe industrieterrein Nieuwe Gracht aan de overzijde van het be staande industrieterrein aan de Ko ningsweg. Wethouder drs. G. Plomp (VVD) deelde dit desgevraagd mee tij dens de begrotingsbehandeling, vorige week. De situatie is op dit moment zo, dat di rect kan worden begonnen met het bouwrijpmaken van Nieuwe Gracht; daar zijn ongeveer vier maanden mee gemoeid. Maar zolang bouwrijpmaken niet noodzakelijk is, wordt dit nog niet gedaan om TBS de gelegenheid te ge ven zijn plannen definitief te maken (ze zijn van invloed op de riolering) en om de investering uit te stellen tot het moment dat deze werkelijk gedaan moet worden. 1 Bij de gemeente hébben zich inmiddels vijf Soester ondernemers gemeld, die als startende oridernemers kunnen worden aangemerkt. Volgens drs. Plomp hebben zij meer kans om aan de slag te kunnen in een bedrijf dat ruimte over heeft dan dat zij in een ambachts verzamelgebouw (bijvoorbeeld in een RESTAURANT 122 3768 EL Soest Telefoon (02155) 12706 Restaurant en Vergaderaccommodatie Directie en medewerkers wensen u een bestaand bedrijfspand) terecht kunnen. Desgevraagd liet de wethouder ook we ten dat bij projecten waarbij de ge meente direct of indirect is betrokken, zoveel mogelijk Soester bedrijven de kans krijgen om mee te dingen naar de opdracht door een offerte in te dienen. Tenslotte antwoordde de heer Plomp desgevraagd, dat aan aanvragen om vergunningen door bedrijven de groot ste aandacht wordt geschonken door waar mogelijk de procedures te bekor ten. Polycon kontaktlenzen zijn ,,Z"uurstofdoorlatende harde lenzen die ook nog zacht op het oog aanvoelen. Dat is nieuw. Tot voor kort waren alleen zachte lenzen gasdoorlatend. Maar niet iedereen is geschikt voor zachte lenzen, of men ziet tegen het veeleisende onderhoud èn de hoge kosten op. Toch wil iedereen graag profiteren van die nieuwe ademende lenzen. Zijn er nog meer voordelen van die nieuwe ,,Z"uurstofdoor- latende Polycon lenzen? Gelukkig wel! 1De lenzen zijn buitengewoon ogenvriendelijk. 2. De lenzen bevatten siliconen en voelen daardoor duidelijk zachter aan dan normale harde lenzen èn laten voldoende zuurstof door. 3. De gewenningstijd is zeer kort. 4. De meeste mensen die Polycon lenzen dragen kunnen zonder problemen lenzen en bril afwisselen en blijven steeds helder zien. 5. Overgevoeligheid tegen licht en hinderlijke reflexen worden door de nieuwe Polycon lenzen bijna altijd opgeheven. 6. Sportbeoefenaars hebben meer baat bij de Polycon lenzen, omdat het materiaal een betere warmte-afgifte heeft. Dat is belangrijk voor de zuurstofbehoefte van het oog. Wie heeft er bijzonder veel voordeel van? ledereen die leeft en werkt in een omgeving waar de lucht droger is dan normaal. Dat is in airconditioned gebouwen zoals kantoren, warenhui zen, ziekenhuizen, banken, supermarkten of gewoon thuis waar de C.V. de lucht droog maakt. Polycon lenzen moeten nat bewaard worden, maar vragen géén duur of gecompliceerd onderhoud. Polycon lenzen geven het comfort van zachte lenzen en het scherpe zien van harde lenzen. Polycon lenzen gaan langer mee dan zachte lenzen. Polycon lenzen kunnen verzekerd worden. Gediplomeerd optometrist - Lid O.V. Birkstraat 2 Soest Tel. 02155 - 12874 Als u nou een beetje moe bent van het sjouwen kom dan eens langs met de Baard en geniet van ons dineetje voor twee. Incl. welkomsthapje en drinkjes (f30—p.p.) SOESTERBERGSESTRAAT188 02155-12739 S0ESTDUINEN De makelaardij mag voor taxaties een bepaald percentage rekenen van de waarde van uw huis. Hoe hoger die waarde, hoe hoger uw kosten. Wij breken met dat systeem, werken op de klok en dat kan u honderden guldens schelen. Vraag daarom ook bij uw bank om een Peters-taxatie. Getaxeerde Tariefsysteem Tarief overige waarde Peters Makelaars f 135.000,- f295,- f 295,- -250.000,- -295,- - 545,75 -350.000,- -295,- - 740,45 -450.000,- -295,- - 935,15 -550.000,- -295,- -1129.85 Peters bv ^Makelaardij o.g. voor wonen in de groene zone vestigingen te Baarn, Soest, Amersfoort en Hoevelaken "Het Is schandalig dat het College nog stees geen mening heeft geuit met be trekking tot het vervoer bij het school zwemmen". Een geïrriteerde Ans Greefhorst (CDA) noemde tijdens de begrotingsbehandeling vorige week het akelig dat het College n.og steeds de vragen niet heeft beantwoord die hier over gesteld zijn. Haar voorstel om op korte termijn de noodzakelijkheid van het vervoer van en naar De Turf te onderzoeken, werd door de meerder heid van de raad ondersteund. Een uitzondering geldt hier voor Soes- terberg, omdat dit te ver van het over dekte zwembad ligt. Het CDA wil met dit voorstel in ieder geval voor het be gin van het volgend seizoen deze zaak geregeld hebben. Men wil de kosten van het schoolzwemmen drukken door het busvervoer voor de Soester kinde ren af te schaffen. Op deze manier kan het schoolzwemmen behouden blijven, evenals De Turf. De PvdA-er J. van den Brakel was het duidelijk oneens met het voorstel. Vooral met slecht weer zou de gezond heid van de kinderen in gevaar kun nen komen, meent hij. Wethouder J. Menne (CDA) rekende voor dat afschaffen van het busver voer (met uitzondering van Soester- berg) een bezuiniging van 24.100 gul den oplevert. Hij waarschuwde dat het echter om veel meer gaat, dan het ver voer alleen. Het schoolzwemmen zou onmogelijk kunnen worden en daarmee komt ook het voortbestaan van De Turf op de hel ling. Het college zal, zo snel mogelijk met een voorstel hieromtrent komen. Fractievoorzitter Raymond van Gel der van de PvdA probeerde door een aantal voorstellen de bezuinigingen bij Jeugdzorg, Artishock, Peuterspeel zalen en het Jongerencentrum Molen- soos terug te draaien. Hij deed dit om dat de Sportstichting de Stichting Zwembaden ook de door de raad vast gelegde bezuinigingen blijkbaar niet hoeven op te hoesten. Waarom deze twee niet en de rest wel, vroeg hij zich af. Wethouder Frans Kingma (PvdA) stelde dat de bezuinigingen in overleg met de instellingen zijn vastgelegd en er geen reden is om dat te herzien. "We hoeven het budget niet ruimer te maken dan nodig is", stelde hij. Het voorstel van zijn partijgenoot werd verworpen. Conflict Fractievoorzitter en wethouder raak ten vervolgens in conflict over het reserveren van een ton voor de kinder boerderij, waarvoor nog geen bedrag in de begroting is opgenomen. Vol gens de wethouder is het niet nodig een bedrag op te voeren. Het college heeft hierover nog niet gesproken. In januari, beloofde hij, komt er een collegevoorstel. Van Gelder zei verbaasd te zijn over het antwoord van zijn wethouder, die ooit wel eens een minderheidsstand punt heeft ingenomen. Wethouder Menne schoot te hulp en brak een lans voor Kingma, die beloofde dat er in januari een getal op de begroting komt voor de kinderboerderij. Menne noemde Kingma een voorbeeld van moed. En met dit schouderklopje eindigde de even opgelaaide discussie. Een aardig gebaar van de gemeente om de zandbak van vers zand te voor zien, dachten de bewoners van de Ples- man straat en Prof. Lorentzlaan, die uitkijken op het speelpleintje, dat tus sen beide straten ligt. Personeel van gemeentewerken was vorige week don derdag al vroeg in de weer met bulldo zers en schoppen in de grote zandbak op de kinderspeelplaats. Tot verbazing van de bewoners kwam een paar uur later niet een vrachtwagen met blin kend wit zand, maar met pikzwarte aarde, die in de leeggemaakte zandbak werd gestort. De telefoon van de ge meentelijke plantsoenendienst stond die middag roodgloeiend door de tele foontjes van de verontwaardigde buurtbewoners. Nadere informatie bleek dat door de hoge financiële kosten voor onder houd de beslissing was genomen om de zandbak te sluiten en er een perkje van te maken met perkplanten en struiken. Dit zou ook een gevolg zijn van het teruglopend gebruik van de buurtkin deren van de zandbak. In allerijl richt ten vijftien moeders nog dezelfde mid dag een actiecomité op. Zij zullen al het mogelijke doen om de zandbak op de kinderspeelplaats weer in de oude staat terug te krijgen. De groep moe ders heeft de vereniging Soesterbergs Belang benaderd om, hen daarbij te steunen. De kinderspeelplaats heeft een grote en een kleine zandbak en speeltoestel len zoals een klimrek en wat kleinere speelattributen. Vooral in de zomer maanden wordt druk gebruik gemaakt van de speelplaatsen door de kinderen uit de buurt en uit andere wijken van Soesterberg. De meest nabije bewo ners zijn door de gemeente niet op de hoogte gesteld van het plan om de grote zandbak te veranderen in een plantenbak met een vaste begroeiing. Volgens een woordvoerder van gemeentewerken heeft de gemeente dit voornemen wel bekend gemaakt in een aantal bladen. Bewoners van de duplexwoningen aan de Plesmanstraat en de benedenetage- woningen van de Prof. Lorentzlaan, die nog niet zo lang geleden het onderhoud van het openbaar groen in het kader van de bezuinigingen hebben geadopteerd, vinden ook dat het bestemmen van de zandbak op de kinderspeelplaats als gemeentelijk plantsoen in strijd is met de bezuinigingen. Aan de ene kant wil de gemeente het openbaar groen afstoten, en met het in richten van de zandbak als plantsoen blijkt een tegenovergestelde mening te heersen, aldus één van de bewoners. Overleg met Amersfoort over woningtoewijzing Begin volgend jaar vindt overleg plaats tussen het college van Burge meester en Wethouders van Soest en het college van Amersfoort over de toe wijzing van woningen in Amersfoort aan Soester woningzoekenden. Wet houder Frans Kingma (PvdA) deelde dit vorige week mee in de begrotings vergadering. Zoals het er nu uitziet, zullen de Soester woningzoekenden niet eerder dan in 1985 in Amersfoort terecht kunnen. "Maar ik heb de sterke indruk door uitlatingen van de porte feuillehouder in Amersfoort, dat het toch mogelijk is dat het tijdstip wat vroeger zal liggen," aldus wethouder Kingma. <1

Soester Courant | 1983 | | pagina 3