Uitreiking prijzen Bondsspaarbank 69I5 midi IPuo tVlLk,i*VU2r S 50 jaar geleden in Soest 'Samenwerking tussen overheid en bedrijfsleven krijgt meer gestalte' w 19 Januari 1934 vraagt uw aandacht voor: Beschikking Hinderwet Hinderwet Bouwzaken Verleende bouwvergunningen Openbare commissievergadering Opruiming Denim JACKS met Borg nu slechts Mikimo ruimt op! Bekende merken met kortingen tot 50%! Voorzitter Kamer van Koophandel: ■i Bezwaarschrift Van der Huchtschool tegen bestemmingsplan Overhees 3 Ma? s is B broodhalen bii I BAKKER BRAM WOENSDAG 18 JANUAR11984 SOESTER COURANT PAGINA 5 GEMEENTE 31j besluit van 10 januari 1984 heeft het college van b. en w. een beslissing [enomen op het verzoek om een oprlchtings - cq. revisie - cq. uitbreidings vergunning van A. J. Nuss B.V., Parallelweg 9 te Soest voor een drukkerijbedrijf op het perceel Parallelweg 9 te Soest De strekking van de beschikking luidt: 'positieve beslissing op aanvraag jnder voorschriften ter voorkoming van gevaar, schade en hinder naar Duiten toe'. Set besluit ligt gedurende een maand vanaf 18 januari a.s. ter inzage op de gemeentesecretarie van 09.00 - 12.00 uur en ln de centrale bibliotheek aan de Albert Cuyplaan tijdens de openingsuren. Tegen bedoelde beschikking kunnen de volgende personen in beroep gaan - de cianvraagster de betrokken adviseurs degenen dje qvei;eenkomstig artikel 20, 21, 22 tweede lid, of 28 eerste lid onder c van de Wet Algemene Bepalingen Milieuhygiëne bezwaren heb ben ingebracht enige andere belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20, 21, 22 tweede lid, of 28 eerste lid onder c bezwaren in te brengen. ;en beroepschrift kan worden ingediend binnen een maand na ter inzage legging van de beschikking. Het beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin, doch worden ingediend bij de Raad van State, 'deling voor de Geschillen van Bestuur, Binnenhof 1, 's-Gravenhage. Indien tegen de beschikking beroep wordt ingesteld kan overeenkomstig artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek worden gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Op de gemeentesecretarie (afd. I) en de bibliotheek aan de Albert Cuyp laan ligt ter inzage een verzoek om een oprichtings cq. revisie cq. uitbrei dingsvergunning van: M. J. van Asch, Van Weedestraat 16 te Soest voor slagerij met worst makerij en rokerij op het perceel Van Weedestraat 66 te Soest. Men kan gemotiveerde bezwaren tegen het verlenen van de vergunning schriftelijk bij het college van burgemeester én wethouders inbrengen ge durende één maand na datum van terinzagelegging van het verzoek d.d. 18 januari 1984. Gemotiveerde bezwaren kunnen mondeling in persoon of gemachtigde worden ingebracht op de hierna genoemde zitting, waar gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de vraag tussen college, de aan vrager en de overige aanwezigen. De openbare zitting wordt gehouden op 8 februari 1984 om 9.00 uur in het gemeentehuis. N.B. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bezwaren hebben in gebracht tegen de aangevraagde bescliikking kunnen later beroep instel len, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is ge weest (tijdig) bezwaren in te brengen. Indien de indiener van schrifte lijke bezwaren daarom verzoekt, worden zijn persoonlijke gegevens niet bekend gemaakt, dit verzoek moet schriftelijk, tegelijkertijd met het be zwaarschrift, bij het college van b. en w. worden ingediend. De burgemeester maakt bekend dat burgemeester en wethouders van de gemeente Soest voornemens zijn op daartoe strekkende verzoeken met toepassing van het bepaalde in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8 van de Woningwet, vergunning te verlenen aan 1. A. van der Meer, Van Lenneplaan 4a te Soest, ten behoeve van het bou wen van een woonhuis met garage op het perceel Van Lenneplaan 2 2. Mevr. A. Niemeijer-Van Leeuwen, Kerkpad N.Z. 12 te Soest, ten behoe ve van het uitbreiden van een woonhuis plus garage op het perceel Kerkpad N.Z. 12, 3. A. P. Voorn, Kastanjelaan 55 te Soest, ten behoeve van het bouwen van een woonhuis op een perceel gelegen aan de Turfstreek (kad. bekend gem. Soest, sectie G, nr. 7465 ged. 4. L. A. J. Verver, Pijperpad 10 te Soest, ten behoeve van het bouwen van een woonhuis op een perceel gelegen aan de Turfstreek (kad. bekend gem. Soest, sectie G, nr. 7565 ged. 5. N.V. Bouwfonds Nederlandse Gemeenten, Postbus 1 te Amersfoort, ten behoeve van het bouwen van 20 woningen in de wijk Overhees (kad. bekend gem. Soest, sectie G, nr. 8242) 6. A. B. Aaftink, Heuvelweg 6a te Soest, ten behoeve van het bouwen van een woonhuis op een perceel 1 gelegen aan de Turfstreek (kad, bekend gem. Soest, sectieG. nr. 7465 ged.) 7. R. Louis, Kronkelbaan 25 te Abbekerk, ten behoeve van het bouwen van een woonhuis op een perceel gelegen aan de De Colignylaan (kad. be kend gem. Soest, sectie K, nr. 1148 ged. 8. C. W. van Rouwendaal, Koninginnelaan 104 te Soest, ten behoeve van het bouwen van een woonhuis met garage op het perceel Van Lennep laan 50; 9. A. C. Wijnands, Soesterbergsestraat 37 te Soest, ten behoeve van het uit breiden van de winkel en een berging op het perceel Soesterbergse straat 37 10. M. Jekel, Duinweg 15 te Soest, ten behoeve van het bouwen van een ga rage/berging op het perceel Duinweg 15. Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een leder be voegd binnen een termijn van twee weken, te rekenen vanaf donderdag 19-l-'84, eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders ln te dienen. De op deze verzoeken betrekking hebbende stukken liggen gedurende die zelfde termijn tijdens kantooruren (09.00 -12.00 uur) ter gemeentesecreta rie, afdeling 1, ter inzage. (Niet gebonden besluiten) Verlening d.d. 12 januari 1984 - bouw van een winkelcentrum aan de Soesterbergsestraat (kad. bekend gem. Soest sectie D nr. 2299 ged., 2322 ged., 2432 ged., 3533 ged. en 3636 ged.) Ingevolge de Wet Administratieve Rechtspraak Overheids Beschikkingen (Wet AROB) kan de natuurlijke of rechtspersoon, die door het besluit rechtstreeks in zijn belang is getroffen, binnen 30 dagen na dagtekening van de publicatie bij het college van b. en w. een gemotiveerd bezwaar schrift indienen. Dinsdag 24 januari - 19.30 uur, commissiekamer gemeentewerken: Stich ting L.O. en Sport. De agenda vermeldt o.m. Stand van zaken sporthal Soesterberg Stand van zaken atletiekaccommodatle Stand van zaken tribune sporthal Beukendal Bespreking huursom sportzaal De Borg 1984 Bespreking vergoeding gymzaal dorpshuls Soesterberg Voorstel te beslissen op het verzoek van de Wedstrijd Bowling Vereniging Soest om toetreding als deelnemer aan de Stichting Voorstel te beslissen op het verzoek van de zaalvoetbalvereniging E.S.S. Brouwer om toetreding als deelnemer aan de Stichting. Spreekrecht publiek 1. Vanaf één kwartier vóór en tot aanvang der commissievergadering kunnen sprekers uit het publiek zich bij de voorzitter der commissie opgeven voor het stellen van vragen of het geven van een toelichting bij een bepaald agendapunt. 2. Voor de behandeling van de agenda geeft de voorzitter de sprekers uit het publiek de gelegenheid hun opmerkingen kort en bondig aan de com missie kenbaar te maken. De spreektijd is beperkt tot 5 minuten per persoon en duurt in totaal niet langer dan 30 minuten. 3. De commissie kan de door de sprekers uit het publiek gemaakte op merkingen bij haar beschouwingen betrekken. 4. De voorzitter kan, indien daaraan bij de meerderheid van de commissie behoefte blijkt te bestaan, de sprekers uit het publiek vragen hun op merkingen bij de behandeling van het agendapunt te verduidelijken of aan te vullen. A INFORMATIES: INFO-CENTRUM, STEENHOFFSTRAAT 9a, TELEFOON 02155 - 22555. OPEN MAANDAG t/m VRIJDAG VAN 9.00 tot 17.00 uur. Telefooncel vernield Onbekende daders hebben de telefoon cel aan de Di Lassostraat, bij het nieu we winkelcentrum ln Overhees, onder handen genomen. Twee grote ruiten en het telefoontoestel zelf werden ver nield. Rijverbod Op de Amersfoortsestraat hield de poli tie vorige week een 42-jarige automo bilist aan, die opviel door zijn rijge drag. Bij het afnemen van de blaastest kon worden vastgesteld dat de man te veel alcohol had gedronken. Hij kreeg een rijverbod. Woensdag 11 januari J.l. was het na sluitingstijd van de Bondsspaarbank op Tamboerijn 23 nog een gezellige drukte. Toen werden namelijk de prij zen uitgereikt van de door de Bonds spaarbank gehouden foto-puzzelwed strijd. Deze wedstrijd werd gehouden ter ge legenheid van de opening van het nieu we kantoor van de Bondsspaarbank in het winkelcentrum van Overhees. De wedstrijd bestond eruit om bij de foto's, die allen in de wijk Overhees waren genomen, de juiste straatnaam te zoeken. Uit de talrijke goede inzen ders werden de volgende personen de gelukkige winnaars. De le prijs, een kleinbeeldcamera ter waarde van 400,-, ging naar Rudy Noordergraaf. De 2e prijs, een direct-klaarcamera ter waarde van 100,- ging naar Lisette v.d. Hoven. De 3e en 4e prijs, een piekfijnrekening met een eerste inleg van 50,- gingen naar Anouk Tervooren en Melle Visser. De 5e t./m. 8e prijs, een piekfijn rekening met een eerste Inleg van 25,- gingen naar Erwin van Doorn, Xioma- ra Wever, Ilse Overeem en Xander Da- zelaar. Tijdens een kopje thee en een glaasje fris werden de prijzen uitgereikt door de beheerder en zijn assistente Bea Tourné. De beheerder Erik Teunisse: "Het kantoor Tamboerijn is natuurlijk niet al leen bezig met het uitzoeken van goede oplossingen van prijsvragen. Wij zoeken hoofdzakelijk, samen met de cliënten, naar goede oplossingen voor, sparen, beleggen, verzekeringen, per soonlijke leningen en hypotheken. Daarnaast is onze snelle en persoon lijke service aan de balie ook belang rijk. Daarbij is onze terminal, die di rect is aangesloten op de computer, na tuurlijk een grote steun. Alle gegevens zijn namelijk direct voorhanden Over belangstelling hebben Erik Teu nisse en Bea Tourné in het kantoor Tamboerijn niet te klagen. Steeds meer mensen vinden de weg naar het kantoor. Dit hangt volgens Erik Teu nisse nauw samen met het feit dat men voor alle bankzaken op dit kantoor te recht kan. Vooral is er in deze jonge wijk veel be langstelling voor de jeugdrekeningen piekfijn en kombirekeningen. De jeugd heeft de aandacht bij de Bondsspaar bank. De rentevergoeding op deze jeugdrekeningen is dan ok extra hoog. Ook kan men met deze spaarvormen spelenderwijs leren omgaan met geld. De gelukkige prijswinnaars geflan keerd door Bea Tourné en Erik Teunis- Foto: Goos van der Wilt Vanaf deze week krijgt men zelfs bij het openen van een piekfijn of kombi- rekening een leuke attentie. Dit kan zijn een knuffelbeest, een spel, een sporttas of een Parkerpen. KINDERKLEDING Kerkstraat 7, Soest, tel. 02155-16286 "Rijk, provincie en gemeenten geven er in toenemende mate blijk van hun taak te verstaan om vanuit hun eigen mogelijkheden het bedrijfsleven weer uit het economisch dal te helpen trek ken. Er is weer sprake van een her waardering van het ondernemen, ook bij de overheid". Met deze woorden luidde voorzitter Chr. Karei se van de Kamer van Koophandel in Eemland vorige week zijn nieuwjaarsrede 1984 in. De heer Karelse zei zich er van bewust te zijn, dat het zo nodige economische herstel slechts ten dele door de over heid kan worden gerealiseerd. De on dernemer en zijn onderneming zullen het zelf waar moeten maken. Het is verheugend vast te stellen, dat de samenwerking tussen overheid en\ bedrijfsleven steeds meer gestalte begint te krijgen. Niet in de laatste plaats is dit te danken aan de denk beelden van het kabinet waardoor de voorstellen van de commissie Wag- ner een concrete vetaling krijgen. Op het niveau van de provincie en de gemeenten wordt dit meer bedrijfs gerichte denken nu waarneembaar. Voor het regionale bedrijfsleven is van belang dat deze mentaliteitsver schuiving wordt vastgelegd in rich tinggevende plannen zoals het streek plan en de structuur- en bestemmings plannen. De belangrijkste sturings middelen van de lagere overheden liggen namelijk in de voorwaarden scheppende sfeer. Dat wil zeggen in het zorgen voor voldoende vestigings mogelijkheden en ontplooiingskansen voor het bedrijfsleven. "Het ls een goede zaak dat de provin cie thans bereid is ruimte voor eco- misch herstel ln haar plannen te re serveren", aldus de voorzitter van de Kamer. De stringente regelgeving uit het re cente verleden wordt overigens nog steeds als knellend ervaren. De heer Karelse constateerde dat er al veel bereikt zou kunnen worden door het stroomlijnen en op elkaar afstemmen van vergunningenprocedures. Het oplossen van het probleem van het KNIPTIP (g) Fotografeer u zelf eens! Als er een zelfontspanner op uw camera zit, kan de hele familie op de foto. bedrijf moet daarbij uitgangspunt zijn. In verband met te nemen inves teringsbeslissingen dient op korte termijn uitsluitsel te worden verkre gen op een vergunningsaanvraag. Hij sprak in dit verband van "herre gulering' Er ligt op dit gebied nog erg veel werk voor de locale overheden. Tal van voor het bedrijfsleven rele vante bestemmingsplannen zijn ver ouderd en nog niet aangepast aan de veranderde inzichten. Dit is onder andere het gevolg van het feit dat in het verleden het vestigingsbeleid (ten onrechte) werd opgenomen in de voor schriften van bestemmingsplannen. De gemeenten zullen dit zelf moeten oppakken. Dan ontstaat er ook rechts gelijkheid ten opzichte van plannen van de laatste tijd. Ontwikkelingskansen Het sociaal economisch beleid gaat steeds meer in de richting van het benutten van ontwikkelingskansen. Binnen de regio Eemland doen deze zich zeker voor. Benadrukt werden de kansen voor Amersfoort als vergader- en congres centrum. Dit mogelijk in combinatie met de ontwikkeling van nieuwe kan toorlocaties in het centrum. Ook van de ondernemers wordt een actieve opstelling verwacht. De con currentie zal toenemen en overleven is alleen mogelijk als er een goede bedrijfsfilosofie aan ten grondslag ligt. Dit geldt in het bijzonder voor startende ondernemingen. "De grote aandacht van verschillende kanten is terecht, doch laten we het dan wel gecoördineerd doen", zo hield de heer Karelse zijn gehoor voor. Uit een door de KvK gehouden onder zoek blijkt dat Eemland vergeleken met 16 andere kamergebieden in ons land een vrij gunstig startersklimaat heeft. Overheid en bedrijfsleven sa men kunnen dit nog verder verbeteren. Werkgelegenheid De voorzitter van de Kamer stond wat langer stil bij de voors en tegens van het in dienst nemen van nieuw per soneel. Veel ondernemers in den lan de zien op tegen eventueel latere ont slagprocedures. De ervaringen bij het GAB Amersfoort zijn in dit opzicht echter in het algemeen goed. Wil men geen risico's lopen dan verdient een contract voor een beperkte duur aan beveling. De jeugdwerkloosheid blijft voorals nog leen nijpend probleem. Wel is iets te doen aan het vergroten van de kan sen Van de jeugd op de arbeidsmarkt. In samenwerkingsverband met een 17-tal scholen poogt de Kamer mede het Kort Middelbaar Beroepsonder wijs (KMBO) ln dit gebied van de grond te tillen. Dit is vooral bedoeld voor leerlingen die de overstap naar het middelbaar beroepsonderwijs niet kunnen maken. Helaas is de werkgelegenheid in Eem land in het afgelopen jaar weer met 2% gedaald. Er zijn weliswaar tekenen van herstel, doch dit leidt vooralsnog niet tot nieuwe vacatures, welke het verlies van bestaande arbeidsplaatsen voldoende compenseren. Woningbouw Onder andere de bouwsector is een van de bedrijfstakken die in dit ver band de aandacht verdient. De heer Karelse riep de bouwwereld op crea tief in te spelen op de slinkende stroom contingenten voor gesubsidieerde woningen. Het bedrijfsleven is hiertoe best in staat, mits het maar de ruimte krijgt. Uiteraard blijft er van het groeistad project een belangrijke economische impuls uitgaan. De verdeling over de gemeenten mag echter niet de niet- opvangkernen in de problemen gaan brengen. De relatie bedrijfsvestiging/ woningbouw ligt in het verlengde hiervan. De sterke concentratie van activiteiten in Amersfoort mag niet averechts gaan werken. De ontwikkeling van nieuw werkter rein verloopt nog langzaam. In Soest is nu een beperkt terrein uitgeefbaar (per saldo nog 2,5 ha). In andere ge vallen wordt nu de acquisitie door mid del van gedegen onderzoek ter hand genomen. De voorzitter toonde zich verheugd over het feit dat de Kamer nauw betrokken wordt in de voorbe reiding hiervan. Veranderde rol De heer Karelse wees tenslotte op de veranderde rol van de Kamer van Koophandel. Deze is in de loop der tijd uitgegroeid van een voornamelijk registrerend orgaan naar een regio naal (actie)centrum voor het bedrijfs leven. Dit geldt zowel voor de individuele dienstverlening aan het bedrijfsleven als de spreekbuisfunctie richting over heid. Het spreekt vanzelf dat in een tijd waarin de marktsector onder druk staat er een toenemend beroep op de Kamers(s) wordt gedaan. De voorzitter toonde zich dit verband zeer content met de nieuwe huisvesting van de Kamer aan het Stationsplein, die meer en meer als een ontmoetings plaats van het bedrijfsleven en over heid gaat functioneren. Het bestuur van de Van der Huchtschool in Overhees heeft grote bezwaren te gen het bestemmingsplan Overhees 3, waarin een deel van het terrein waar des tijds de noodschool stond de bestem ming voor woningbouw heeft gekre gen. Het bestuur is van mening dat dit strijdig is met de in 1981 gemaakte afspraken, waarbij het terrein werd gereserveerd voor de te verwachten uitbreiding van de inmiddels in ge bruik genomen nieuwe school. Namens het bestuur van de Van der Huchtschool wees de heer R. Bakhui zen er vorige week tijdens de verga dering van de commissie Ruimtelijke Ordening op, dat bestuur en gemeente feitelijk nog in onderhandeling zijn over het terrein. De handelwijze van de gemeente is naar de overtuiging van het bestuur dan ook in flagrante strijd met de afspraken. Het bestuur is alles zins bereid met de gemeente mee te denken, aldus de heer Bakhuizen. Het ingediende bezwaarschrift zal worden ingetrokken als de onderhandelingen alsnog op een bevredigende manier worden afgesloten. De heer Bakhuizen liet de commissie vanaf de publiek tribune weten dat de behoefte aan een extra lokaal binnen afzienbare tijd urgent wordt, in ver band met de uitbreiding van de school. Onlangs is bij het ministerie van Onder wijs de aanvraag voor een'vljfdé lëèr- kracht ingediend. In het komende schoöl-U jaar moet trouwens ook al rekening wórden gehouden met een zesde leer kracht. Voor een en ander zullen dus minstens twee permanente lokalen no dig zijn. Deze uitbreiding loopt moge lijk gevaar, als de plannen van de ge meente zonder meer doorgaan. Bak huizen wees er tenslotte op dat de ver anderingen in de oorspronkelijke af spraken zich ook "prijstechnisch" la ten vertalen. Ries van Logtenstein (CDA) informeer de naar het standpunt van wethouder Plomp, maar deze wilde de nieuwe Informatie van het bestuur eerst nader bekijken. Ook Joop van den Brakel (PvdA) merkte op dat er eerst meer concrete informatie op tafel moest komen. Wethouder Plomp zegde toe in de eerst volgende commissievergadering met meer materiaal te komen. Overhees Officieele kennisgeving Burgemeester en Wethouders van Soest, brengen hierbij ter kennis van de betrokkenen, dat hun is gebleken, dat in de aanvragen om plaatsing bij de Werkverschaffing het verdiende loon niet altijd naar behooren wordt opgegeven, hetgeen dikwijls het gevolg is van het feit, dat de aan vrager geen aanteekening heeft gehouden van zijn verdiensten en deze hem op het tijdstip van aanvrage niet meer bekend zijn. Daarom dringen wij er bij de betrokkenen ernstig op aan de noodige aanteekingen te maken, zullende bij onvolledige invulling van de aan- vraag-formuleren, ook wat andere inlichtingen betreft, niet tot plaat sing van de aanvragers worden overgegaan. Met den meesten nadruk wordt voorts nog aan de steuntrekkenden in herinnering gebracht, dat zij hun verdiensten iedere week nauwkeurig dienen op te geven. Bij nalatigheid zullen tegen de betrokkenen de strengste maatregelen worden genomen. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De burgemeester, G. Deketh. De Secretaris, J. Batenburg. Op inspectie Dinsdagmorgen werden door het hoogere personeel der Spoorwegen al le stations en halten aan de lijn Utrecht-Baarn aan een grondige inspec tie onderworpen. Een 12-tal hooggeplaatste autoriteiten bij de Spoorwegen kwamen daarr voor ook naar hier, in een speciale trein. Naast een bezichtiging van de gebouwen, meubilair enz. werden ook de afsluitboomen aan een inspec tie onderworpen. Zouden de heeren ook hun aandacht hebben geschonken aan de vele on bewaakte overwegen in onze gemeente, welke mede door de aanhouden de uitbreiding van Soest een steeds grooter gevaar opleveren? Steuntrekkenden dronken In den nacht van Zaterdag en Zondag trof onze politie op straat een tweetal personen aan, die zoodanig onder den invloed van sterken drank verkeerden, dat zij moesten worden gearresteerd. Zij werden ter ont nuchtering in een arrestantenlokaal opgesloten. Nog vernamen wij, dat deze personen werkloozen zijn, die bij de ge meentelijke werkverschaffing te werk zijn gesteld. Slaag in plaats van loon B. was in dienst bij Z. De week was ten eind, 't werk was verricht. De ar beider is zijn loon waard, dacht B. en begaf zich naar Z. om dat te ont vangen. "Kom je daarvoor? d'r uit!" En meteen gaf hij B. een opstop per. Wegens mishandeling is toen tegen Z. proces-verbaal opgemaakt. Eigen gebouw Naar wij vernemen ligt het in de bedoeling van de Ned. Herv. (Geref.) Evangelisatie binnenkort tot stichting van een eigen gebouw over te gaan. Het besluit hiertoe zou genomen zijn mede als gevolg van het feit, dat geen overeenstemming kan worden verkregen met den Kerkeraad der Ned. Herv. Kerk betreffende plaatsing van deze groep, zonder aantas ting van het principe, in het kerkverband. Eerste Soester eierveiline Kipeieren: Hoogste prijs 4.40; middelprijs 3.70 - 3.80; laagste prijs 3.35; Eendeieren 3,60; alles per 100 stuks. Aanvoer 10.000 stuks. Han del vlug. Geen vrede In de noodwoningen is 't in den laatsten tijd allerminst vrede. Meerma len komen daar kwesties voor tusschen de verschillende bewoners. Zoo ook vorige week, toen G. M. en Van E. het met elkaar aan den stok kre gen. Van E. verweet G. M. dingen, waardoor M. zich beleedigd achtte. Hij spoedde zich naar de politie, die proces-verbaal tegen v. E. opmaak te. Maar omgekeerd had M. ook zijn mond niet gehouden. Toen hij ver nam, dat v. E. zich bij de politie had beklaagd, deed hij hetzelfde en achtte zich evenees beleedigd door E. Ook van deze klacht werd proces verbaal opgemaakt.

Soester Courant | 1984 | | pagina 5