Groots programma bij 13e lustrum Baarnsch Lyceum Voorbereidingen voor Carnavalsoptocht in volle gang 99?5 Pub 50 jaar geleden in Soest P t BOS EN DUIN Antiekbeurs De Bilt WOENSDAG 8 FEBRUAR11984 SOESTER COURANT PAGINA 5 GEMEENTE vraagt: uw voor: Bouwzaken Goedkeuring belastingverordeningen Leges gemeentegarantie bestaande woningen Hinderwet Herkeuring maten, gewichten en meetwerktuigen Openbare commissievergadering Ook festiviteiten voor bevolking Soest en Baarn Café-Bar-Biljart mm Vereniging Soesterbergs Belang in brandbrief: 'Afbraak Dorpshuis begint zich al af te tekenen De Narre Knollen vieren hun Kielenbal Playback - Show op Kinder- karnaval Gebleekte denim TUIN BROEKEN vrijetijdskleding ^»n«nA»a«n9 Annie? k haalt n I krentenbollen fi bij BAKKER BRAM wusrniGnniMniura 9 Februari 1934 De burgemeester maakt bekend dat burgemeester en wethouders van de gemeente Soest voornemens zijn op het daartoe strekkend verzoek met toepassing van het bepaalde in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van de bepalingen van het geldende uit breidingsplan Landelijk Gebied en met toepassing van artikel 46 lid 8 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening aanlegvergunning te verlenen voor de aanleg van een atletiekbaan op het perceel kadastraal bekend gemeente Soest, sectie F nr 909 (ged.), gelegen op de hoek van de Wieksloterweg O.Z./Dol- derseweg/De Zoom. Alvorens een definitieve beslissing zal worden ge nomen, is ieder bevoegd binnen een termijn van twee weken, te rekenen vanaf 9 februari 1984, eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders in te dienen. De op deze verzoeken betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde termijn tijdens kantooruren (09.00 - 12.00 uur) ter gemeente secretarie, afdeling I kamer 23, ter inzage. Bij Koninklijk Besluit van 23 december 1983, nummer 1, zijn de volgende belastingverordeningen goedgekeurd. 1. legesverordening (8e en 9e wijziging van de tarieventabel 2. reinigingsheffingen (nieuwe verordening) 3. begraafrechten (2e wijziging) 4. rioolrecht (le wijziging) 5. hondenbelasting nieuwe verordening Bij Koninklijk Besluit van 17 januari 1984, nummer 9, is goedgekeurd de intrekking van de verordening zuiveringsrechten Soesterberg. De in de onder 1 tot en met 5 vermelde verordeningen opgenomen tarieven gelden van 1 januari 1984. In zijn vergadering van 20 oktober 1983 heeft de raad van de gemeente Soest besloten de Tabel behorende bij de Legesverordening te wijzigen. Eén van deze wijzigingen houdt in dat voor het verstrekken van een gemeentega rantie voor de financiering van een eigen woning, die reeds eerder bewoond is geweest een bedrag van 105 gulden aan leges geheven zal worden. Voor het wijzigen van een besluit van een reeds eerder verleende gemeen tegarantie wordt 50 gulden leges geheven. Dit besluit van de gemeenteraad is goedgekeurd bij Koninklijk Besluit van 23 december 1983, no. 1 en treedt in werking per 1 maart 1984. Op de gemeentesecretarie (afd. I) en de bibliotheek aan de Albert Cuyp- laan liggen ter inzage verzoeken om een oprichtings cq revisie cq. uitbrei dingsvergunning van Gebr. van Beek, Amersfoortsestraat 108a te Soesterberg voor een garage bedrijf annex spuiterij op het perceel Amersfoortsestraat 108a te Soester berg dit verzoek ligt ook in de hulpsecretarie Soesterberg Gemar Supermarkt B.V., Parallelweg 19 te Soest voor een supermarkt op het perceel Parellelweg 19 te Soest. Men kan gemotiveerde bezwaren tegen het verlenen van de vergunning schriftelijk bij het college van burgemeester en wethouders inbrengen ge durende één maand na datum van terinzagelegging van het verzoek d.d. 8 februari 1984. Gemotiveerde bezwaren kunnen mondeling in persoon of gemachtigde worden ingebracht op de hierna genoemde zitting, waar gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de vraag tussen college, de aan vrager en de overige aanwezigen. De openbare zittingen worden gehouden op 29 februari om resp. 9.30 uur en 10.00 uur in hét gemeentehuis. N.B. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bezwaren hebben in gebracht tegen de aangevraagde beschikking kunnen later beroep instel len, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is ge weest (tijdig) bezwaren in te brengen. Indien de indiener van schrifte lijke bezwaren daarom verzoekt, worden zijn persoonlijke gegevens niet bekendgemaakt. Dit verzoek moet schriftelijk, tegelijkertijd met het be zwaarschrift, bij het college van b. en w. worden ingediend. Burgemeester en wethouders maken bekend dat voor de herkeuring van maten, gewichten en meetwerktuigen voor belanghebbende, wonende te Soest en Soesterberg, dit jaar zitting zal worden gehouden in het herijk- lokaal van het Oude Gemeentehuis, Stadhuisplein 5 te Amersfoort op de volgende dagen en tijden: 6. 7, 8 en 9 maart 1984 van 09.00 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 16.00 uur. Aan belanghebbenden wordt in herinnering gebracht dat: 1. aan de herijkplichtigen door de Dienst van het IJkwezen zoveel als mo gelijk oproepingen zullen worden toegezonden, vermeldende plaats en tijdstip van de herkeuring, maar dat voor degenen die geen oproep ontvangen, niettemin de verplichting tot herkeuring blijft bestaan; 2. voortaan alleen gewichten ter herkeuring behoeven te worden aange boden en dat maten en meetwerktuigen, mits voorzien van het jaartal- merk 81 of later, daarvan in het vervolg zijn vrijgesteld (maten en meetwerktuigen met een jaartalmerk 80 of voorafgaand dienen nog éénmaal ter herkeuring te worden aangeboden) 3. voortaan voor alle gewichten een herijkperiode van 4 jaren zal gelden 4. voor degenen, die van bovengenoemde herijkzittingen geen gebruik ma ken gelegenheid tot herkeuring bestaat aan het I Jkkantoor te Amster dam, Brouwersgracht 276 te Amsterdam, geopend iedere maandag - uitgezonderd Christelijke en nationale feestdagen van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 16.00 uur. Aangeraden wordt niet tot de volgende zitting te wachten, omdat dan in middels de thané op de gewichten voorkomende ijkmerken zullen zijn ver vallen (het jaartalmerk 81 is geldig tot eind 1985; het jaartalmerk 82 tot eind 1986) Aangeraden wordt niet tot de volgende zitting te wachten, omdat dan inmiddels de thans op de gewichten voorkomende ijkmerken zullen zijn vervallen (het jaartalmerk 81 is geldig tot eind 1985; het jaartalmerk 82 tot eind 1986) 5. voor de herkeuring en het justeren van gewichten keurloon cq. justeer- loon verschuldigd is, dat bij het weer in ontvangstnemen van de voor werpen moet worden voldaan. Donderdag 16 februari -19.30 uur: Commissie Ruimtelijke Ordening. Tijdens deze bijeenkomst zal aan degenen die bezwaren hebben ingediend tegen het ontwerp-bestemmingsplan "Winkel-pool Soest-Zuid" gelegenheid worden geboden hun bezwaren mondeling toe te lichten. INFORMATIES: INFO-CENTRUM, STEENHOFFSTRAAT 9a, TELEFOON 02155 - 22555. OPEN MAANDAG t/m VRIJDAG VAN 9.00 tot 17.00 uur. NET ALS IN DE GOEDE OUDE TIJD IS ER OOK NU WEER GEZELLIGHEID Bosstraat 80 - Soest Tel. 22344 OOKVOORUW VERGADERING FEESTAVOND KAARTAVOND BRUILOFT Geopend: dinsdag, woensdag en donderdag 16.00-01.00 uur, vrijdags en zaterdags van 14.00-02.00 uur, zondags van 12 00-24.00 uur Het dertiende lustrum van het Baarnsch Lyceum is met een royale evenementenagenda van start gegaan. Naast de activiteiten voor de 950 leer lingen met hun ouders en een reünie voor oud-leerlingen en medewerkers, zullen ook festiviteiten worden gehouden voor de Baarnse en Soester bevolking. Bovendien zullen leerlingen van Engelse en Franse scholen het lustrumfeest bijwonen. In de schaduw van het Soestdijker gedenkmonument De Naald is het Baarnsch Lyceum als scholengemeen schap voor HAVO en VWO gevestigd aan de Torenlaan in Baarn. De eigenlijke lustrumdagen zijn op 12 en 13 april, maar er worden zoveel activiteiten georganiseerd dat verspreiding over meerdere maanden noodzakelijk is gebleken. Als woordvoerder van de 21 man sterke lustrumcommissie zegt de heer P.J.M. Uttien het feest wel degelijk van belang-te vinden. "Het is echt iets bijzonders op een school, omdat bijna alle leerlingen maar een enkele keer een lustrum meemaken tijdens hun schoolloopbaan. Daarom is het ook zo georganiseerd dat er voor ieder aantrekkelijke onderdelen zijn. Dus niet alleen voor de actieven en creatieven, de sceptici en de afstande- Foto: Goos van der Wilt lijken. Zelfs de eindexamen-kandida ten mogen meedoen, want hoewel ze eigenlijk alleen maar moeten blokken is het lustrum zo gepland dat ze de ontspanning van deelname eigenlijk niet kunnen missen voordat ze eind april aan hun laatste examenronde beginnen". Creatieve wedstrijden en poulewedstrijden, maar ook een filmfestival, een puzzeltocht en toneel tooien dit lustrum. Evenals ondermeer een vossenjacht, een fietsenrally en een groots lustrumfeest op de Baarnse kalender staan. Niet alle evenementen zijn al in de finesses uitgewerkt. Maar zaterdag 7 april is gereserveerd voor de reünie van oudleerlingen, medewerkers en oud-medewerkers. De vorige reünie werd gehouden op het twaalfde lustrum en bleek met een kleine negenhonderd bezoekers een groot succes. De creatieve wedstrijden sluiten op 2 maart. Zo zijn er mascotte sticker- en buttonwedstrijden, tekenen, foto-, mobile- en schrijfwedstrijden. Op 11 en 12 april zullen medewerkers en leraren het spannende blijspel "Den of Thieves" op de planken zetten. Inwoners van Baarn en Soest zijn welkom op de wandelpuzzeltocht op zaterdag, 31 maart. Nadere bijzonderheden hierover worden nog bekend gemaakt. - - 'Ij De Carnavalsdagen naderen voor De Narre Knollen weer met rasse schre den. Achter de schermen wordt kei hard gewerkt om alles voor 2 maart a.s., de opening van het Carnavals- gebeuren, weer prima in orde te heb ben. Ook dit jaar staat naast de ope ningsavond, met o.a. De Dolly Dots!, de optocht op de zaterdagmiddag weer als één van de grootste evenementen op het programma. De route doet weer de zelfde straten aan als vorig jaar, maar zal nu in tegengestelede richting worden afge legd. Dus nu via Beukenlaan, Dalweg, Steenhof f straat, Van Weedestraat, Burg. Grothestraat, Koninginnelaan en Beetzlaan terug naar het startpunt- bij De Knollenburcht aan de industrie weg. Hier zal de feestelijke prijsuit reiking plaatsvinden, die ook voor de toeschouwers vrij toegankelijk is. Door de deskundige jury is er ook dit jaar weer een prijzen geld van 900,- on der de deelnemende groepen te verdelen. De optochtcommissie is zeer benieuwd of de winnaars van vorig jaar, De Vo- gelbuurt, weer met de hoogste eer, "De Knollenbokaal", zal gaan strijken. Ze ker is dat de mensen van De Birkt, De Brink, De Bunt en Smeeing alles in het werk zullen stellen hier een sportief stokje voor te steken. Tevens zal de inbreng van de andere groepen niet te verwaarlozen zijn. De "Smeeing-groep" deed vorig jaar een stapje terug en moest de Knollen- bokaal laten aan de Vogelbuurt met hun motto: "De Kinderboerderij". Foto: Goos van der Wilt Heeft u het idee om als groep of een ling aan de (Carnavalsoptocht) mee te doen, dan kunt u zich aanmelden bij Jeroen Vis, Da Costalaan 3, Soest, tel. 02155-18565. In een brandbrief aan de gemeenteraad heeft de vereniging Soesterbergs Belang de raadsleden vorige week erop gewezen dat ze niet te Lichtvaardig moeten denken over het probleem van het Dorpshuis Soesterberg. De vereniging ziet zich gedwongen dit onder de aandacht van de raad te brengen in verband met de verminderde openstelling van het Dorpshuis in Soesterberg. Ze wijst erop, dat het Dorpshuis met een kleine subsidieverhoging te redden is. Naar het oordeel van de vereniging handelt het interim-bestuur van het Dorpshuis in strijd met het eerder genomen besluit van de gemeenteraad om het Dorpshuis open te houden. Maar reeds nu, hoewel 1984 nog maar net is begonnen, begint zich volgens Soesterbergs Belang de afbraak van het Dorpshuis af te tekenen. Het beheer is nagenoeg gehalveerd, zo concludeert de vereniging. Soesterbergse verenigingen die op woensdagavond of gedurende de vrijdag van het Dorpshuis gebruik willen maken, moeten worden geweigerd omdat het Dorpshuis dan gesloten is. Het schoonhouden moet beperkt worden tot éen keer in de week als gevolg van de geringe bezettingsgraad. De vereniging vermoedt dat dit nog maar het begin is. Soesterbergs Belang herinnert de gemeenteraad eraan, dat ze een paar maanden geleden gevraagd heeft het Dorpshuis open te houden. In een vergadering van de commissie welzijn is dit namens de vereniging nog eens onderstreept, waarbij er de nadruk op werd, dat beperking van de openstelling de ondergang van het Dorpshuis zou zijn. Bij die gelegenheid vroeg het VVD-raadslid F.Ribbink wethouder Frans Kingma (PvdA), tevens interim-voorzitter van het stichtingsbestuur van het Dorpshuis, nog eens uitdrukkelijk of het Soesterbergs Belang inderdaad gelijk had met die bewering. De wethouder zei toen, dat de interpretatie van de vereniging weliswaar een andere was dan de zijne, maar dat het Dorpshuis open bleef, aldus de vereniging in haar brief aan de raad. 'U ziet het resultaat. Een open Dorpshuis? Gedurende 48,5 uur per week. Het is maar wat men onder openstelling verstaat', zo besluit Soesterbergs Belang haar brief aan de raad. Op zaterdag 11 februari a.s. viert de Soester Carnavalsvereniging De Nar re Knollen zijn Kielenbal in Café Res taurant "Bos en Duin" aan de Bosweg. Aanwezig zijn uiteraard Prins Jan de Tweede met zijn adjudanten, De Raad van Elf, de Dansmariekes en de Eem- lander Blaaskapel. De muziek is in de zeer bekwame handen van de formatie "Desperado's". Als speciale gast zal de Carnavals vereniging "De Pierewaaiers" uit het Brabantse Moergestel haar opwach ting maken. Zij zullen aanwezig zijn met Prins Johan de Eerste, De Raad van Elf en Blaaskapel. Met de enorm gezellige avond van 21 januari j.1. in Moergestel nog vers in het geheugen, rekenen De Narre Knollen er op dat het Kielenbal een zeer geslaagd voor proefje voor het grote Carnavalsgebeu- ren van begin maart zal worden. De avond begint om 20.30 uur en is voor de leden vrij toegankelijk. Introducés betalen 10,- entree. Het bestuur van „De Narre Knollen" heeft het programma van het Kinder- karnaval op zondagmiddag 4 maart gewijzigd. Voorgaande jaren traden er een clownspaar of goochelaar voor de kinderen op. Dit jaar is er een Playback-Show in het programma opgenomen. In deze show kunnen kinderen, in groepsverband of individueel, hun ,,act" opvoeren. De commissie van het kinderkarnaval heeft de medewerking gevraagd van de hoofden van de diverse scholen, die ieder jaar met hun kinderen aan het Kinderkarnaval deelnemen, om in schoolverband een playback-groep samen te stellen. Kinderen, die buiten de school om, ook willen deelnemen, kunnen zich aanmelden voor woensdag 29 februari bij de heer F.Engberink, Dorresteinweg 57, telefoon 19399. De muziek van hun ,,act" moet als enige muziek op een normale cassette staan, waarop ook hun naam vermeld moet zijn. Wortelnoten belijmde Hollandse ladenkast uit het eind van de 18e eeuw, toen de Franse invloed op het Nederlandse meubilair duidelijk zichtbaar was. De traditionele halfjaarlijkse antiek beurs in het H.F. Witte-Dorpshuis in de Bilt wordt weer gehouden in het wee kend van 10,11 en 12 februari. Een groot aantal antiquairs van naam toont in het Biltse Dorpshuis gevarieer de kollekties antiek, dit onder garantie bepaling van de organiserende Stich ting Aktiviteiten Antiekbeurs Bunnik verkocht wordt. Naast de meubel stands, die zowel traditioneel stijlmeu- bilair als rustieke meubels bieden, zijn er weer diverse "all round"-stands met zilver en sieraden, koper en tin, glas en porselein, antiek huisgerief, volkskunst, verzamelaarsobjekten, Maastrichtse aardewerk uit de fabriek van Petrus Regout, een klokkenstand, een schilderijenstand en een prenten kabinet met eigen inlijsterij. Bij de verzamelaarsstand kunnen verzame laars van munten en oude prentbrief kaarten hun hart ophalen u kunt hier tevens uw oude munten kosteloos laten taxeren. De antiekbeurs is geopend vrijdagavond 10 februari van 18 tot 21 uur, en zaterdag en zondag 11 en 12 fe bruari dagelijks van 10.30 tot 17.00 uur. Inbraak in sportschool Bij een inbraak in een sportschool aan de Steenhoffstraat hebben de daders vorige week zowel een cassette-recor der als een tuner-versterker buitge maakt. Tevens verdwenen er luidspre kers en snoeren. De daders bleken het pand te zijn binnen gekomen door het vernielen van een ruit. De schade wordt geschat op 1500 gulden. Gestolen auto terug gevonden Een bewoner van de Gustaaf Gelderhof stelde zich vorige week met de politie in verbinding en meldde dat er al ge durende een week of vijf een auto voor de deur stond, waarvan het interieur gedeeltelijk was gesloopt. Nader on derzoek bracht aan het licht dat het hier ging om een auto die destijds was ontvreemd bij een bedrijf aan de Nij- verheidsweg. r wijd model v.Weedestr.59 tel.12424 Soesl Overhees Joy-Riders actief Een bewoonster van de Plesmanstraat in Soesterberg ontdekte vorige week dat haar auto verdwenen was. Zij stel de de politie op de hoogte. Later werd de wagen aangetroffen in Zeist. Daar bij bleek dat de bedrading was door verbonden. Een bewoonster van de Farman ontdekte dat met de bedra ding van haar wagen was geknoeid nadat zij een aantal jongelui bij de auto had waargenomen, die bij haar nadering ijlings de benen namen. Mo gelijk zijn het dezelfde jongelui geweest, die de auto van de bewoonster van de Plesmanstraat hadden "geleend". Extra hulp aan steuntrekkende in den vorm van kleeding en dekking De Raad der gemeente Soest heeft in zijn vergadering van 31 januari 1.1. besloten - in samenwerking met het Nationaal Crisis-Comité - ook dit jaar wederom een beperkt bedrag beschikbaar te stellen voor boven genoemd doel. De daarvoor aangewezen plaatselijke commissie wijst belanghebbenden er op, dat, ter bespoediging der behandeling de "GE ORGANISEERDE arbeiders", als naar den Bond, waarbij zij zijn aan gesloten, hun steunaanvragen hebben in te dienen bij de in bedoelde commissie zitting hebbende vertegenwoordigers der Centrale Bonds- besturen, n.1. Aangesloten bij een der Alg. Bonden bij den heer W. van Eek, Beetz laan 96; bij een der R.K. Bonden bij den heer J. H. Hom, Talmalaan 1; bij een der Chr. Bonden bij den heer G. Muts, Talmalaan 33. ONGEORGANISEERDE arbeiders moeten hunne aanvragen richten tot den Secretaris van het Crisis-Comité, adres: Raadhuishuis alhier. Namens de plaatselijke commissie. De Voorzitter, W. H. C. Doorman. De Secretaris, Th. J. Regter. Toewijzing aantal varkens boven 20 K.G. De Gewestelijke Varkenscentrale verzoekt ons plaatsing van het vol gende: Naar wij vernemen gebeurt het een enkele maal, dat iemand, die meerdere varkens in voorraad heeft, dan hem zijn toegewezen, zich er op beroept, dat hij een deel der varkens voor een ander mest. Wij wijzen er op, dat zulk een handelwijze niet geoorloofd is. Ingevolge artikel 5 van het Crisis Varkensbesluit wordt het in voorraad hebben van varkens geregeld en hierbij maakt het geen onderscheid of iemand zijn eigen varkens in voorraad heeft of de varkens van een ander. Ergerlijke dierenmishandeling Door de politie alhier is proces-verbaal opgemaakt tegen een zekere M., wonende aan den Brinkweg alhier, wegens ergerlijke dierenmis handeling. De verdachte zag in zijn tuin een hondje. Volgens de ver klaring van M. blafte het diertje tegen M. Dit was voor M. aanleiding een stuk hout te grijpen en het diertje, dat meer speelsch dan kwaad was, zoo ongenadig te slaan, dat de onderkaak op twee plaatsen stuk ge slagen was. Een veearts uit Baarn oordeelde, dat het diertje moest worden afgemaakt. Soest vooruit" Onder presidium van den heer Veenstra vergaderde deze vereeniging, om in de allereerste plaats het voorstel, in een vorige vergadering geuit, n.1. tot uitbreiding van het bestuur met 2 leden, te behandelen. Met de gedachte, om een tweetal pensionhouders te verkiezen, kon zich het bestuur niet vereenigen. Allicht zou er naijver komen bij de be langhebbenden. Op een vraag uit de vergadering, hoe het bestuur dacht over de uit breiding van 9 tot 11 leden, deelde de Voorzitter mede, dat het bestuur die uitbreiding zeer gewenscht achtte. Vooral de ijsbaan vorderde in tijden van vorst veel werk en werkverdeeling was dan zeer gewenscht. Voor deze verkiezing beval het bestuur aan: 1. L. J. Rasch, 2. H. Th. Horvers, 1. A. G. Oldigs, 2. W. Nagtegaal. Nadat de Voorzitter een en ander over de candidaten had medegedeeld: de heer Rasch een middenstander, de heer Oldigs de consul van den A.N.W.B., volgde de stemming en werden de heeren Rasch en Oldigs met op één na algemeene stemmen benoemd. Bij het punt ..Mededeelingen" zeide de Voorzitter, dat onze bescherm heer, de Burgemeester, afwezig was, omdat hij vandaag zijn verjaar dag viert. Hij stelde voor den burgemeester telefonisch namens de vereeniging geluk te wenschen. Dit voorstel werd met applaus begroet. De algemeene Vereeniging voor Vreemdelingenverkeer herdenkt dit jaar haar 30-jarig bestaan. De gedachte was geuit om de Alg. Verg. uit te noodigen haar jaarvergadering te Soest te houden. Bij informatie was echter gebleken, dat met deze ontvangst groote kosten gepaard gaan en daarvoor een grootere zaal noodig is, dan waarover Soest be schikt. Vandaar dat men deze gedachte weer heeft laten varen. De heer Batenburg, gemeente-secretaris, uitte evenwel een ander plan, hem door den burgemeester voorgesteld, n.1. om dit jaar een Oranjefeest te houden ter eere van den 25sten verjaardag van H.K.H. Prinses Juliana. De voorzitter juichte deze gedachte toe. De tijd van voorbereiding om dit feest reeds op den verjaardag van de Prinses te houden - 30 april - vond men te kort. Algemeen gevoelde men voor een datum in de eerste week van Augustus. Dan toch was het Koninklijk gezin in den regel op „Soestdijk", om den verjaardag van H.M. de Koningin-Moeder te vie ren. In beginsel werd dan ook met algemeene stemmen besloten dit jaar in Augustus een Oranjefeest te vieren. De heer Ten Raa hoopte, dat het mogelijk zou zijn dit feest zoo te or- ganiseeren, dat ieder er aan kon deelnemen en dat er liefst geen ker misvermakelijkheden aan verbonden worden.

Soester Courant | 1984 | | pagina 5