II Gemeente moet Van Logtenstein bouwvergunning geven De Soester Duinen Fraaie muurschildering in 'De Vrije Teugel' v ?9S 229 Oosten*^' Prijzenregen bij Van Dam Super 95,— ikten Borg-bestuur ondanks zorgen niet pessimistisch over dorpshuis Meningen van lezers Turkse bewoners winnen kort geding Raad van State doet uitspraak rTTTfYTY. kk kkkkk imed Schoemaker service Tijdelijke verkeersmaatregel Slagroom- s'ukje Bridge-avond in het Griftlandcollege Criminaliteiten Dag Slangenbosje. Kinderboerderij draait met nieuw élan PAGINA 2 WOENSDAG 29 FEBRUAR11984 SOESTER COURANT PAGINA 3 i}Je" tel. 03499-8 24 37. m DEN g- n knoppen, andaard lengte of vierkant m ken zaterdag 9-16.30 uur Foto: Goos van der Wilt J-V •De Soester G. C. J. van Logtenstein mag verder gaan met de verbouwing van zijn huis. Dat is de conclusie die getrokken kan worden uit de uitspraak van de Raad van State, waarin de ge meente Soest in het ongelijk wordt ge steld in het beroep dat Van Logten stein, wonende aan de Lange Brinkweg 29, had aangespannen. Inzet was de vraag of Van Logtenstein zijn huis wel had mogen verbouwen op de manier waarop hij daarmee aan de gang was gegaan. Volgens de ge meente Soest handelde hij daarmee in strijd met de bepalingen van het be stemmingsplan. Volgens dat plan is het huisje (dat Van Logtenstein al in 1978 kocht) wegbestemd. Maar omdat het huis er al lang stond, voordat er sprake was van het nieuwe bestemmingsplan, zou één en ander vallen onder de zgn. "overgangsbepalingen." Dat beteken de dat de woning in elk geval gedeelte lijk mocht worden verbouwd. De ge meente was echer van mening dat Van Logtenstein veel te ver ging met die ge deeltelijke verbouwing en hield het erop dat er sprake was van algehele vernieuwing. Van Logtensteins fout was dat hij des tijds, zonder de vergunning af te wach ten, alvast maar begonnen was met de verbouwing. "Ik had teveel zand weg- gegraven om de fundering te verbe teren, maar toen kwam er storm en be zweek de voorgevel," aldus het relaas van Van Logtenstein. "Toen was er na tuurlijk paniek, want ik had geen bouwvergunning. Aan de andere kant kon ik het ook niet zo laten, want dan ws het hele huis eraan gegaan." Niettemin volgde later een bouwstop, en maakte Van Logtenstein de fout toch door te gaan met gedeeltelijke re paraties. Later diende hij opnieuw een aanvraag voor een vergunning in, en daarover ontstond de strijd met de ge meente. "Ik vind nog steeds dat 't gaat om een gedeeltelijke vernieuwing. Ook Gedeputeerde Staten en de architect Beekman uit Soest zijn dat met me eens," aldus Van Logtenstein. Op hun snufferd "Maar de gemeente zal wel niet erg ge lukkig zijn met de uitspraak van de Raad van State. Ze hebben me eigen lijk al die tijd al tegengewerkt, en ze zullen nu ook wel weer wat vinden om de bouwvergunning op te houden. Het zou me echt verbazen als ze nu royaal zouden zeggen: oké, maak het nu maar' af. Ze zijn toch eigenlijk ontzettend op hun snufferd gegaan." Zijn ervaringen met de gemeente Soest zijn niet bijster hoopgevend. "En het lullige is: je hebt weinig geld, en dan koop je een ouwe keet, en dan hopen ze maar dat je 't op den duur wel opgeeft. Als kleine man kun je weinig doen. Ik ben boerenzoon, ik wil graag wat achteraf zitten. Wat moet ik nou in een nieuw rijtjeshuis in het Veen?" Hij denkt voor het afbouwen nog onge veer een jaar nodig te hebben. Zodra de langverbeide vergunning afkomt gaat hij weer aan het werk. "Binnen een maand heb ik het dak wel klaar, denk ik. En dan moet de tuin nog een Schoemaker repareert als enige in eigen technische dienst alle videorecorders televisies en geluidsapparatuur Dat is voor u sneller, goedkoper e veel minder kans op schade door opsturen naar fabrieken Schoonmaken videokoppen altijd gratis! Van Weedestraat 80 Soest-Tel. 02155-10344 beetje worden ingericht en de dam moet ook nog bestraat. Hij geeft wel toe dat de narigheid waarin hij de afgelopen jaren terecht is gekomen voor althans een deel zijn ei gen schuld is geweest. "Ik weet wel dat ik verkeerd was om door te gaan, maar moest ik daar nou zo lang voor bloe den? Ze hebben me al die tijd tegenge werkt. Voorlopige voorzieningen wer den me ook niet toegestaan, onder het motto: 'Je hebt 't nu eenmaal zelf aan gehaald.' Zelfs een toilet en een douche mocht ik niet aanleggen. Ik heb me an ders half jaar lang bij m'n moeder moeten douchen. Bekijk 't maar Het ergste leed zit er voor hem op, dat staat wel vast. "Ik zit niet vol met wraakgevoelens, dat niet, maar ik denk wel eens Bekijk 't maar." Zeer erkentelijk is Van Logtenstein je gens zijn advocaat, mr. J. van den Bosch van het advocatenkantoor Van der Goen in Soest. "Als hij er niet was geweest, was het huis al afgebroken geweest, 't Is een hele goeje - en dat moet ook wel, want als leek tast je toch in het duister. Het is allemaal zo inge wikkeld en het geeft een heleboek pa pieren rompslomp." ter illustratie van dat laatste toont hij het dossier, dat er inderdaad ijzingwekkend dik uitziet. "Ik heb wel 's gedacht om een groot op schrift op het dekzeil (over het niet af gebouwde dak) te zetten. Zo van: 'Menne, hoe lang blijf je me nog jen nen?' of 'Plomp, loop naar de pomp.' Van Logtenstein doelt hiermee op de achtereenvolgens wethouders van G. van Logtenstein voor zijn om streden huis aan de Lange Brinkweg, met de stapel paperassen die over de kwestie al geproduceerd zijn. Ruimtelijke Ordening, die hem naar zijn zeggen het leven behoorlijk zuur hebben gemaakt. "Maar ja, zulke dingen doe je dan toch maar weer niet. Bromfietsen gestolen Bij de politie werden in het afgelopen weekeinde twee diefstallen van brom fietsen gemeld. Hel eerste geval betrof een 25-jarige Soesterberger. die zijn voertuig, dat in de hal van een flatge bouw aan de Smilsweg stond, verdwe nen vond. De tweede bromfiets was het eigendom van een 16-jarige Soester. Hij raakte hel voertuig in Amersfoort kwijt. Beiden deden aangifte wegens diefstal. In verband met onderhoudswerkzaam heden aan overwegen van de Neder landse Spoorwegen is een aantal over wegen in Soest op bepaalde dagen en uren gesloten voor alle verkeer in bei de richtingen. De Veldweg is op woensdag 29 februari tussen 8.00 en 16.00 uur en de Kolonie- weg op donderdag 1 maart tussen 8.00 en 16.00 uur afgesloten. Eerste jaarverslag verschenen Het grootste probleem van De Borg is de jaarlijkse last van ca. 400.000 gulden voor rente en aflossing als gevolg van de stichtingskosten en de post energie, die jaarlijks ca. 100.000 bedraagt. Het verlies op de exploitatie van het dorps huis is in 1983 ongeveer gelijk geweest aan het verlies in 1982: 260.000 (in 1982: 256.606). In deze berekening is niet opgenomen het extra-verlies dat De Borg heeft geleden doordat de "par ticipanten" de Sportstichting en Arti- shock niet meer aan hun verplichtin gen voldeden. De Sportstichting heeft tot dusver geweigerd de nota's voor energie ad 30.302,- te beta len, hoewel zij daartoe contractueel verplicht is, aldus het bestuur van De Borg. Artishock (dat geen contract had) en de Stichting Maatschappelijke Dienstverlening beëindigen de activi teiten in het dorpshuis, hetgeen op de exploitatie een extra verlies van 46.000 gulden met zich meebracht. Naast al deze zorgen ziet het bestuur inmiddels ook wat lichtpuntjes in het tot dusver kommervolle bestaan van De Borg. Vorig jaar werd het dorpshuis, door 47.012 personen bezocht. Een groot deel van de bezoekers kwam voor de bowlingbaan (ca. 21.000). 's Mid dags zijn de bowlingbanen matig bezet, in de ochtenduren is de bezetting goed te noemen. Tegenvallers waren in het afgelopen jaar de koffieconcerten en de cabaret voorstellingen. De voortzetting van deze activiteiten zal afhangen van de mate waarin de Soester bevolking er in de toekomst belangstelling voor zal to nen. Koffieconcerten zijn pas rendabel bij een bezoekersaantal van gemiddeld 150, een getal dat nog niet wordt ge haald. Toneel- en cabaretvoorstel lingen zijn pas rendabel bij volle zalen, omdat de plaatsruimte in De Borg nu eenmaal beperkt is. Verder werden de personeelskosten met 9% verminderd door grotere doel matigheid, hergroepering van activi teiten en het zo effectief mogelijk inzet ten van personeel, aldus het jaarver slag. Verbetering van de exploitatie is alleen mogelijk wanneer de ruimten van De Borg ook overdag intensiever wor den gebruikt. Het bestuur denkt in dit verband vooral aan het organiseren van symposia en andere bijeenkoms ten van bedrijven, cursussen en bezoek van "dagjesmensen" met een busreis, die in De Borg een stop maken en er bijvoorbeeld een koffiemaaltijd ge bruiken). De buffet-omzet van het dorpshuis bleef overigens nagenoeg gelijk aan die in 1982. Al met al ziet het bestuur van De Borg de toekomst redelijk hoopvol in. De Borg is namelijk gesitueerd in een deel van de gemeente dat langzamerhand wordt voltooid. In de loop van het vorig jaar is een be gin gemaakt met het aanbrengen van een aantal belangrijke verbeteringen. Onlangs nog werd het toneel in de grote zaal voorzien van het zgn. "voordoek". Verder staan op het verlanglijstje van het bestuur ook een verbetering van de keukenfaciliteiten. Het steven zal erop gericht zijn de acti viteiten op cultureel gebied op te voe ren. Gedacht wordt in dat verband aan het aantrekken van "try outs" van ge renommeerde artiesten in De Borg, waarmee geringere sommen gemoeid zijn dan met "gewone" theaterproduk- ties. In dit verband wordt gedacht aan optredens van Henk Elsink en Youp van 't Hek. Ongenoegen Over de problemen rondom de Sport stichting merkt het bestuur het volgende op: "Bij de totstandkoming van het gebouw is de Sportstichting mede verantwoordelijk geweest voor de keuze van het verwarmings systeem. In een volgende fase is zij ook akkoord gegaan met de in overleg met deskundigen tot stand gekomen kosten verdeling. De wijze waarop de Sportstichting tracht inbreuk te maken op de verant woordelijkheid van ons bestuur ten aanzien van het complex, alsmede de wijze waarop zij meent een discussie te moeten voeren, vormen een constante bron van ongenoegen. Meerdere malen is er bij de sportstichting (en ge meente) ook op aangedrongen, te zor gen voor een grotere diversiteit in het gebruik van de sportzaal. Nu wordt er alleen m gebadmintond. De leegstand van de zaal op bepaalde tijdstippen is De Borg, exploitatie-technisch, een doorn in het oog. Aangenomen mag worden, dat de Sportstichting wel oog heeft voor economische aspekten bij verpachtingen aan horeca-exploitan- ten in de Bunt en Beukendal, accom modaties waarover deze stichting zelf zeggenschap heeft. Over Artishock schrijft het jaarverslag: "Artishock heeft, evenals de Stichting Maatschappelijke Dienstverlening te kennen gegeven niet meer te kunnen (willen) participeren in De Borg. Zij zegt daartoe te worden gedwongen, door de bezuinigingsmaatregelen van de gemeente. In een bespreking in april 1983, die het Borg bestuur met het voltallige College van B. en W. heeft gevoerd, is van de zijde van de ge meente toegezegd dat, binnen een maand na dato een standpunt aangaan de deze problematiek tegemoet kon worden gezien. De Borg heeft het Col lege het advies gegeven bij het subsi diëren van instellingen te werken met doelsubsidies. Daarmee wordt voorko men dat er problemen ontstaan over de besteding van toegewezen fondsen. Het op geschetste wijze bezuinigen door instellingen als Artishock en de Sportstichting, is in wezen geen bezui nigen, maar het overhevelen van kosten naar derden. Overigens heeft het overleg met de gemeente nog niet geleid tot een oplossing van de proble men," aldus het bestuur van De Borg. Het fijne komt van Banketbakkerij VERKLEY A.s. vrijdag en zaterdag: van 9.50 voor 0.£U VAN WEEDESTRAAT 76 De bridge-avond, op vrijdag 27 februari j.1. georganiseerd door de verschillen de Soester Bridgeclubs ten bate van een tehuis voor geestelijk gehandicap ten, was een groot succes. Meer dan 100 paren hadden ingeschreven; de sfeer was voortreffelijk. Alle lof voor de organisatie! Niet alleen clubleden, ook vele thuisbridgers, waaronder wij zelf, deden mee. Rond 23.00 uur was de drive afgelopen en kon de klus van het uitrekenen van de uitslag beginnen. Dat dit tijd vergt spreekt vanzelf. Wat doe je dan om de tijd te doden in een zaal vol onbekenden, die echter één hobby gemeen hebben? Natuurlijk bridgen. Diverse heren organisatoren hadden daar geen enkel bezwaar tegen. Helaas was er één dame die de broek aan hadzij was alle voorzitters te erg. Zij rukte ons letterlijk de kaarten uit de vingers. Waar halen wij, simpele thuisbridgers, de euvele moed van daan om ruim anderhalf uur wachten te durven bekorten met het edele spel waarvoor wij waren gekomen: bridgen? En, o, al die bakken vol met speelkaarten vóór en onder ons neus, binnen handbereik. Slecht georgani seerd mevr.(sorry, ik wil niet discri mineren, laat ik me beperken tot het spreekwoordde beste verpleegster laat wel eens een steek vallen). A pro pos! Mocht de organisatiecommissie, naast het fantastische grote werk van de drive, problemen hebben met zo'n stukje na-organisatie, dan zijn wij al tijd, bereid om mee te helpen. Wij heb ben best goede ideeën. Wij vrezen echter dat het enige werkelijke pro bleempje er een is dat wij niet kunnen oplossen: de dame met de broek. Tiny en Pierre Joosten, Ossendamweg 33b, Soest. Inbrekers op heterdaad betrapt Diefstal uit auto Automobilist zonder rijbevoegd heid aangehouden Dronken achter het stuur Vernielingen in gymzaal Schennispleger aangehouden Inbraak in bibliotheek Soest-Zuid Inbraak Wiardi Beckmanstraat Na aanrijding doorgereden Auto gestolen Ruitenwissers vernield Snelheidscontrole Suiker in benzinetank Inbraak in café Inbraak Luytenaarpad Dronken automobilist aange houden Rijverbod Vernielingen aan auto's Rijverbod Tuingereedschap gestolen Bovenstaande is een overzicht van een aantal kleine criminaliteiten, gepleegd in één week in onze gemeente. Ik vind het een droeve lijst en vraag me dan ook af: Wat is de oorzaak van dit alles? Is het baldadigheid van onze jeugd, of zijn er andere oorzaken? Ik kan me voorstellen dat, wat de in braken betreft, in deze sombere tijden de financiële kant zeker een rol speelt. Het rijden onder invloed is misschien een teken dat ik het, wat de financien van een bepaalde categorie mensen be treft, niet goed zie. Toch krijg ik als ik dit overzicht be- kijk een angstig gevoel over me, want ik denk dan aan wat er nog kan volgen. De mentaliteit van veel mensen is aan het veranderen, en zeker niet ten goede. Werkloosheid, inleveren en nog andere zaken, maken het voor veel mensen zeer moeilijk om de zin van het leven nog langer te begrijpen. Het is te hopen dat de geplande bezuinigingen op het politie-apparaat niet een nóg grotere criminaliteit in de toekomst ten gevol ge zullen hebben. Zou dit toch het geval worden, dan ver wacht ik in de nabije toekomst een veel langere lijst van "ontsporingen" in de courant. Piet de Roos Op de voorpagina van de Soester Cou rant stond een grote foto van een zeer hoge populier, die "gevaar" voor de omgeving opleverde en afgezaagd werd. Gevaar zegt u? Wel nee. De be woners van het eerste huis vonden dat huis zeer vochtig. Maar, dat wisten ze ook, toen ze destijds een kavel in het Slangenbosje (moerasbosje) kochten en bebouwden. Maar niet getreurd. Op naar de gemeente en zeggen, dat die boom gevaar oplevert (dan hebben zij meer zon aan die kant). Maar droog wordt het nooit hoor, 't blijft een moe rasbosje. En daar trapt de gemeente in. Wat echter de foto niet vermeldt is, dat er een week lang 'n ploeg van 4 a 5 man in het bosje aan het zagen is ge weest. Barstensvolle vrachtwagens voerden de stammen af. Prachtige kaarsrechte essenstammen. Weg er mee. Plus de boom, die de grote popu lier en passant in zijn val meenam. En dat, terwijl er niet gekapt mocht wor den volgens Ged. Staten, 'n Uniek Slan genbosje geplunderd. Laat elke Soester maar eens komen kijken. Be dankt mijnheer de Burgemeester. Dag Slangenbosje. naam bij redaktie bekend. De twaalf Turkse bewoners van de de pendance van hotel "Het Witte Huis" aan de Birkstraat beroepen zich te recht op de huurbescherming en zullen dus in het hotel mogen blijven wonen. Dat is de conclusie die mr. P. van de Vijver, de vice-president van de Utrechtse rechtbank, vorige week trok in het kort geding dat de directie van "Het Witte Huis" tegen de twaalf had aangespannen. De rechter constateerde o.m. dat niet meer nauwkeurig te achterhalen is wat er precies mondeling tussen de hoteldi rectie en de Turkse bewoners is afge sproken. Op grond van het feit dat de directie de Turken anderhalf jaar lang ongemoeid heeft gelaten en de huur heeft laten betalen is het hotel te be schouwen als een gastarbeiders-pen sion, zodat de bewoners recht hebben op huurbescherming. De Turken vormen de "achterhoede" van een veel grotere groep, die werk zaam was bij het Bunschotense bedrijf Polynorm. Begin 1981 werd het logiescontract dat Polynorm met "Het Witte Huis" had afgesloten, opgezegd, waarna de hoteldirectie zelf een ver- volgovereenkomst aanging met de be woners, voor de duur van een jaar. In april 1982 liep deze overeenkomst af. De Turkse bewoners zijn van mening dat op dat moment met de directie mondeling werd overeengekomen dat ze mochten blijven, tenzij de directie binnen twee maanden zou mededelen dat zij alsnog moesten vertrekken. Dat is niet gebeurd, volgens de lezing van de Turkse bewoners. Dat is wel dege lijk gebeurd, vindt de directie van "Het Witte Huis." De rechter was verder van mening dat de door de directie geplande verbou wing kan doorgaan terwijl de Turkse bewoners nog in het pand verblijven. Hun aanwezigheid staat evenmin de exploitatie van de dependance als hotel in de weg. Mr. D. van Loon, de raads man van het hotel, merkte op dat de Turkse bewoners al vier jaar weten dat zij zullen moeten verdwijnen. Dat de directie destijds een "noodcontract" met hen was overeengekomen was een kwestie geweest van "de hand over het hart strijken," aldus de advocaat mr. Van Loon, "want er moet nu veel geld op worden toegelegd." De rechter ho noreerde dit standpunt echter niet. Gezellig dansen, een gemoe delijk glas wijn en ontspannen genieten van de onvolprezen Oostenrijkse keuken, dat kan nu in Soest iedere zaterdag avond. Prijzen vanaf f 32,50 p.p. RESTAURANT SOESTERBERGERSTRAAT188 SOESTDUINEN TEL. 02155-12739 Foto: Goos van der Wilt m mm Sinds de dreigende sluiting van de Kin derboerderij "De Vrije Teugel" aan het Vedelaarpad in Overhees van de baan lijkt te zijn, is de leiding met nieuw elan aan de slag gegaan om het werk, dat uiteraard de weerslag onder vond van alle onzekerheid rondom het voortbestaan, weer ter hand te nemen. En met succes. "We draaien prima", aldus Leo van den Berg. "Het gaat echt lekker en we hebben heel wat nieuwe aanwas. We hebben een aantal activiteiten al kun ne uitbreiden, zoals de peuterochtend en we overwegen zelfs om de zaterdag ochtend voor de kinderen van 4 tot 12 jaar weer op te nemen. We moeten natuurlijk voorzichtig zijn, maar de swing zit er lekker in. Doordat van de staf die vorig jaar nog betrokken was bij de leiding van de boerderij Winifred van Soest en Miep Foreman inmiddels zijn vertrokken is Leo van den Berg, samen met "onder- houdsman" Gerrit Radstok, nog de enige beroepskracht van de boerderij. "Dat betekent wél dat er een groter beroep moet worden gedaan op de ca. 25 vrijwilligers en de vier stagiaires die hier werken." Als de zaterdagochtend-activiteit op nieuw wordt opgezet zijn er zeker zo'n vijf of zes nieuwe vrijwilligers nodig, denkt Leo. Verder licht hij al een tipje van de sluier op over de grote feest- activiteiten tijdens Koninginnedag, die evenals vorig jaar weer op en rondom de Vrije Teugel zal worden gevierd. Vorig jaar zijn de buitenspelen op 30 april (die vroeger altijd op het SEC- terrein plaatsvinden) uitgelopen op een grandioos, druk bezocht feest. Dit jaar duurt het geheel iets langer en zijn er nog meer activiteiten. In samenwerking met het 5 mei-comité organiseert de Vrije Teugel op 5 mei een soort theater-activiteit, speciaal voor de jeugd tot een jaar of tien. 'En natuurlijk doen we mee aan de kunstmarkt van Artishock. Bovendien gaat bij de tuintjes de loop er ook weer aardig inkomen", aldus een opti mistische Leo van den Berg. Muurschildering Het enthousiasme is zeker niet minder aanwezig bij de jeugd die de Vrije Teugel bezoekt. De grote opknapbeurt die de Boerderij in de afgelopen tijd Gregor Wijma, Eddy Monsjou en Sandcr v.d. Burg bij een deel van hun muurschildering in 'De Vrije Teugel'. heeft ondergaan (alles werd opgeschil derd, de vloeren werden verbeterd en het geheel ziet er prima uit), inspi reerde een drietal regelmatige be zoekers van de inmiddels heel popu laire disco-avonden van de Vrije Teu gel tot een waar kunstwerk. Eén van de lange binnenwanden werd in de af gelopen weken door Eddu Monsjou (16), Gregor Wijma (15) en Sander v.d. Burg (15) voorzien van een uiterst fraaie en zeer kunstzinnige muurschildering, waardoor men door de muur als het ware in een opmerkelijk landschap kijkt. De jongens zijn er een groot aan tal middagen druk mee in de weer ge weest, en vorige week naderde het kunststuk dan eindelijk zijn voltooiing. De muurschildering is geheel naar eigen ontwerp gemaakt en vormt een kleurrijk geheel. Bezoekers aan de Kinderboerderij zullen ongetwijfeld versteld staan van wat deze drie jon gens in hun vrije tijd met wat verf en een beetje artistieke aanleg hebben weten te bereiken. Maandagmiddag vond in het kantoor op de bovenverdieping van Van Dam Super aan de Wiardi Beckmanstraat de prijsuitreiking plaats van de grote Prodent-kleurwedstrijd, die een paar weken geleden werd gehouden. Bijna alle 25 prijswinnaars waren present om uit handen van Nardie Rosendaal, medewerkster van de drogisterij-af deling van Van Dam Super, een prijs in ontvangst te nemen. Alle deelnemers kregen een zakje fruit en een reuzelolly aangeboden en moch ten verder nog een aantal fraaie prij zen mee naar huis nemen. De complete lijst van prijswinnaars ziet er als volgt uit: Jorinde Boer, W. Beckmanstraat 386, Soest, 6 jr., Kleurstiften. Dorien Eikelenboom, Van Hamelstraat 28, 9 jr., Donald Duck boek. Hans Hekman, Schoutenkampweg 28, 4 jr., Kleurstiften. Kim lyonamp, Vedelaarpad 41, Soest, 9 jr.Donald Duck boek. Marco Kraaij, Di Lassostraat 87, Soest, 6 jr., Kleurstiften. Daniëlle v.d. Heuvel, Beukenlaan 4, Soest, 7 jr., Donald Duck boek. Geoffrey v. Leyenhorst, Kamperfoelie straat 109, Soest, 4 jr., Kleurstiften. Paula v.d. Grift, Nieuwe Schans 75, Spakenburg, 3 jr., Kleurstiften. Joke Nieuwelink, W. Beckmanstraat 142, Soest, 7 jr., Donald Duck boek. Tamara Herklots, Minstreelpad 34, Soest, 13 jr.Donald Duck boek. Daniëlle v. Leyenhorst, Kamperfoelie- straat 109, Soest, 7 jr., Donald Duck boek. Sebastiaan v.d. Grift, Nieuwe Schans 75, Spakenburg, 6 jr., Kleurstiften. Vincent Oskamp, Vedelaarpad 41, Soest, 6 jr., Kleurstiften. Anke Blok, Van Hamelstraat 52, Soest, 8 jr., Donald Duck boek. Jonieke ten Seldam, Aagje Dekenlaan 18, Soest, 8 jr., Donald Duck boek. Nardie Rosendaal, medewerkster van de drogisterij-afdeling van Van. Dam Super, reikt de prijzen uit. Foto: Goos van der Wilt Mare. v.d. Grift, Nieuwe Schans 75, Spakenburg, 8 jr., Donald Duck boek. Nanette v.d. Coterlet, Albert Hahnweg 2, Soest, 10 jr., Donald Duck boek. Jessica v.d. Heuvel, Beukenlaan 4, Soest, 5 jr.Donald Duck boek. Saskia Eikelenboom, Van Hamelstraat 28, Soest, 6 jr.Donald Duck boek. Rozemarijn de Lange, Van Hamelstraat 39, Soest, 6 jr,, Bo-Blocdoos. Tim van Leek, Nachtegaalweg 24, Soest, 7 jr., Sporttas. Carlijn Hekman, Schoutenkampweg 28, Soest, 6 jr., Klokje. Selma Simonis, G. v.d. Veenstraat 89, Soest, 8 jr., Computerspelletje. Patrick Dazelaar, Chorisienpad 72, Soest, 8 jr., Sporttas. Janneke de Lange, Van Hamelstraat 39, Soest. 10 jr., Klokje.

Soester Courant | 1984 | | pagina 3