I TAXI KLOMP 1 2984 Opnieuw winst voor SEC- zaterdag v/VZ'49 deelt punten met F.C. Majella SEC-junioren C. selektie tegen Ajax SEC-zondag bekert verder WOENSDAG 7 MAART 19fU SPORT SPORT K.V.V.A. A2 - Hees Al S.O.Soest 1 verslaat koploper Naarden 7 2-1 De S.O.Soest-jeugd op bezoek bij Feyenoord! TEL. Mevr. Vorderhake wederom kampioen van de dames in Vianen Jeugdvoetbal VVZ'49 Soest A-2 verdiend langs Amsvorde A-l Klaverjassen bij SEC SOESTER COURANT PAGINA 21 ZATERDAGVOETBAL Na de 1-0 overwinning (verleden week In en tegen Naarden) moest SEC zater dag j.1. de strijd aanbinden tegen het Baarnse T.O.V. Geen geringe opgave dus, want deze ploeg kon bij winst de aansluiting bij koploper Roda'46 ver krijgen. Voor SEC stond er echter ook veel op het spel, want wilde het nog aan degradatie ontkomen, dan moest hier een goed resultaat behaald worden Kortom: spanning genoeg voor een boeiend duel, moeten ook de talrijke toeschouwers hebben gedacht. En boeiend werd het. Scheidsrechter Jan Haverkamp had nog maar net het begin-signaal gefloten of er ontstond al een goede kans voor SEC. De voorhoe de van de groen-witte Soesters, waarin Rinie Jasperse de geblesseerde Piet van Hunen verving, verzuimde echter deze kans te benutten. TOV had het duidelijk moeilijk met het aanvallende spel van SEC, hetgeen resulteerde in nog vele kansen in het eerste kwartier Ook deze werden echter niet benut en als zovaak dit seizoen gaf SEC het spel weer langzaam uit handen. TOV deed in de 25e minuut wel wat SEC eerder verzuimde, namelijk sco ren. Het was good-old Piet Floor die aan de basis van dit doelpunt stond. Op rechts onderschepte hij de bal, om speelde heel handig doelman Wim v.d. Veen en legde de bal geroutineerd voor de voeten van Andre Kuiper, die makkelijk kon scoren1-0. Even leek SEC aangeslagen en in deze fase kreeg de tegenstander volop kans de wedstrijd te beslissen maar doordat het succes uitbleef kon SEC zich lang zaam weer herstellen en wist het zich ook nog kansen te verschaffen. Met name de deze middag uitblinkende Ruud Teerlink en Albert Posthuma waren nog dicht bij de gelijkmaker. Het bleef echer 1-0 tot de rust. ottjL? Startte SEC "Pnleuw een S t" nn werd niet verzuimd een de énl mi benutten. Het was In strakWnJasPerse die een het TOV n Van Ruud Teerlink In dfend g eed" en de stand ver. dla?d°P 1-1 bracht. TOV was hierna volledig de kluts kwijt, en de SEC rook e overwinning. Steeds vaker werd de video-camera van Herman van Dam op het TOV-doel gericht, want daar wa- fnnena gevaarllikc momenten aan de lopende band te (Urnen. het T0^ dat de beste kans op oorsprong kreeg. Weer was het Plet ePnT'™.Vank,0rte afstana luknalde m armen al juichend omnoogstak mar het was doelman wim v. d. Veen die met een katachtige beweging de nat uit de hoek ranselde. Bij SEC werd Martin Jansen vervangen door Erwln Meerding. SEC behield het beste van het spel, en het was in de 70e minuut Erwin Meer ding die met een fraai lob de TOV-doel- man verraste1-2. TOV probeerde deze achterstand met een laatste offensief nog ongedaan te maken, maar zelfs twee verse inval lers konden het de SEC-verdediging niet meer echt lastig maken. Hache lijke situaties ontstonden er wel steeds meer voor het TOV-doel. Dat kwam vooral door het optreden van de Baarnse doelman, die als een soort vliegende-keep regelmatig zijn doel verliet, hetgeen door SEC echter niet kon worden afgestraft met een doel punt. Zo kwam er een einde aan een boeiende wedstrijd die SEC wederom de volle winst opleverde. Met a.s. zaterdag de belangrijke wedstrijd tegen Sperwer voor de boeg, is er voor SEC ineens weer alles mogelijk. De wedstrijd wordt gespeeld aan de Bosstraat en begint om half drie. ZATERDAGVOETBAL Afgelopen zaterdag moest VVZ'49 aan treden voor de inhaalwedstrijd tegen het hooggeplaatste F.C. Majella te Utrecht. VVZ keerde uit Utrecht terug met een verdienstelijk gelijkspel 2-2, waardoor VVZ nu een gedeelde vijf de positie op de ranglijst inneemt. WZ begon vol goede moed aan het duel en had al in de tweede minuut suc ces toen Cor den Daas een van de lat terugspringende kopbal van Kees van Dijk in het doel van Majella wist te werken. Majella raakte hierdoor enigszins ge ïrriteerd, hetgeen resulteerde in vrij hard spel. In de vijftiende minuut werd zelfs een speler van Majella op geschreven wegens trappen van Mar cel de Graaf. In de dertigste minuut kwam Majella op l-l toen de bal na een weggewerkte hoekschop voor de voeten van de lin kerspits kwam en keeper W. v.d. Pol kansloos was op deze inzet. Majella trachtte hierna door te druk ken, maar de verdediging van VVZ gaf geen kansen meer weg, zodat de rust met 1-1 aanbrak. Ook na de thee kwam VVZ weer goed uit de startblokken. Kansen waren er voor Kees van Dijk en Cor den Daas, ZATERDAGVOETBAL Na het carnavalfeest van de Hees- jeugd stond Hees Al zaterdag tegen over K.V.V.A. A2. In de eerste helft werd er door Hees gedomineerd. Vanaf de hoekvlag werd een corner genomen die keurig in het doel kwam, 0-1 voor Hees. Na rust was het Peter v.d. Deijs- sel die 0-2 zou scoren. Door het gewel dige spel van P. Jongepier kon K.V.V.A. niet aan de bal komen. Wou ter Blankensteyn scoorde 0-3. Minu ten voor tijd mocht André Blanken steyn op 6 meter een strafschop ne men, waardoor de stand 0-4 werd voor Hees. De B-junioren waren vrij. De C- junioren speelden gelijk bij V.V.Z. '49. De D-pupillen verloren met 1-5 van Roda D4 en de F-pupillen speelden een mooie wedstrijd, waarin Hees 2x op voorsprong heeft gestaan en met 4-3 achter was. Het was Teboo Pouwels die op de valreep de eindstand Hees F1 - Baarn F14-4 maakte. Uitslagen Hees-jeugd: K.V.V.A. A2 - Hees Al 0-4 V.V.Z. '49 Cl - Hees Cl 1-1 Hees Dl - Roda D4 1-5 Hees F1 - Baarn F1 4-4 Wedstrijdprogramma Hees-jeugd 10 maart: 15.00 uur Hoogland A2 - Hees Al 15.00 uur C.J.V.V. BI - Hees BI 11.45 uur V.V.Z. A. C3 - Hees Cl 12.00 uur Hoevelaken D3 - Hees Dl 10.00 uur IJsselmeerv. F1 - Hees F1 Waarom adverteren in de Soester Courant? elke Soester is geïnteresseerd in uw aanbiedingen! Inbraak in WZ-kantine In navolging van alle andere voetbal verenigingen in Soest heeft ook VVZ begin deze week bezoek gekregen van inbrekers. Omwonenden hoorden de fluittoon van het alarm overgaan en waarschuwden de politie. Deze ging op onderzoek uit en constateerde dat er was ingebroken in de VVZ-kantine aan de Eemweg. Over de eventuele buit is nog niets bekend. maar te gehaast handelen deed deze kansen teniet gaan. in de twintigste minuut verspeelde Peter van Barneveld ongelukkig de bal, waarna de rechterspits van Ma jella een niet te missen kans kreeg, 2-1. WZ ging na deze ongelukkige achter stand furieus in de aanval, en werd daarbij fel op de huid gezeten door Majella. Majella trachtte de gelijk maker te voorkomen door tal van over tredingen. WZ raakte hierdoor enigs zins geïrriteerd en dit leidde zelfs tot het uit het veld zenden van Marcel de Graaf toen deze, na een overtreding van een Majella-speler, natrapte. In de veertigste minuut kwam WZ verdiend op gelijke hoogte met Majel la toen Kees van Dijk een vrije trap van Pieter Bade beheerst inkopte. Zaterdag a.s. wacht VVZ wederom een belangrijke wedstrijd. WZ speelt dan thuis tegen het sterke Candia '66 uit Rhenen om 14.30 uur. DAMESVOETBAL De S.O.Soest-dames worden zo langza merhand lastige tegenstanders. Werd 2 weken geleden S.I.O.S., een der 3 kop lopers, een nederlaag toegebracht, nu was mede-koploper Naarden het slachtoffer. Ondanks een Soesterover- wicht liet een doelpunt toch lang op zich wachten. Halverwege de eerste helft was het dan toch raak. Uit een een-twee combinatie tussen Heidi Koe- lewijn en Kitty Vos schoot de laatste raak. Na dit doelpunt werd de druk op het Soest-doel groter, maar keepster Nelly v.d. Salm hield haar doel tot de rust schoon. Na de thee 2 aan elkaar gewaagde ploegen. De aanvallen gin gen over en weer. Soest kwam op 2-0 toen de Naardenkeepster een schot van Kitty Vos niet goed stopte en Petra Bakker in de rebound doel trof. Naarden gaf zich nog niet gewonnen en verraste de Soester defensie met een snelle uitbraak en het was 2-1. Dit was het laatste wapenfeit van de Naarden- se ploeg en aangezien S.O.Soest niet verder kwam dan een afgekeurd doel punt van Angelique Rauch bleef het 2-1 en waren de Soest-dames na het laatste fluitsignaal weer 2 punten rijker. Komende zondag wordt al de return ge speeld. A.s. zondag: S.O.Soest - Vreeswijk In de derde klasse D van de KNVB blijven de clubs uit de kopgroep elkaar punten afsnoepen, voornamelijk door onderling gelijk te spelen. S.O.Soest is erop gebrand om daarmee a.s. zondag in de thuiswedstrijd tegen Vreeswijk af te rekenen. "Met een vrij wel voltallige selectie willen de blauw- hemden voor eigen publiek proberen hun kandidatuur voor een der top- plaatsen duidelijk te stellen. De wedstrijd, die onder leiding staat van de heer J. Winkelman, begint om 14.30 uur. Donderdag 8 maart brengen ca. 150 S.O.Soest-jeugdleden een bezoek aan "De Kuip" in Rotterdam, 's Morgens gaan de D-, E- en F-pupillen en 's mid dags de A-, B- en C-junioren. Zij kun nen de Feyenoorders in aktie zien tij dens de training, bovendien krijgen zij een rondleiding door het Stadion. Vanmiddag 7 maart spelen de C-ju- nioren van SEC in Amsterdam tegen de jeugd van Ajax. De wedstrijd begint om 16.00 uur. Het team, dat onderlei ding staat van Jan van Veenendaal (oud-eerste elftal speler) en Theo Alte naar, selektiespeler van SEC. is een elftal dat dit seizoen voor het eerste jaar in de C-competitie speelt en dit zeer succesvol doet. Deze oefenwed strijd is een leuke krachtmeting voor deze spelertjes. Op de foto staande van rechts naar links Theo Altenaar, leider; Robert Dorre- stein, Marco van Beek (keeper), Andy Kuypinga, Raymond Schimmel, Jacky Balt, Jan van Veenendaal. Zittend van links naar rechts: Mando Heynen, Guy Dekker, Jerry Schimmel, Paul Reulen, Peter Verwoerd. Frank Purperhart en Mario van Rouwendaal. SFP h??|en.?Ver de jeu&dafdeling van j Fred van Zanten, jeugdsecre tans. tel. 21677. "gu:>ecre- ZONDAGVOETBAL SEC heeft kans gezien door te dringen tot de laatste acht verenigingen in onze regio. Het werd tegen Hoogerheide uit eindelijk een verdiende maar wel be nauwde 3-2 overwinning. SEC zal zijn volgende wedstrijd spelen tegen de winnaar van het duel Hoog land-Spakenburg. Deze wedstrijd werd j.1. zaterdag helaas afgelast. Het was een sportieve wedstrijd met als grote uitblinken doelman Brouwer van Hoogerheide. SEC was de eerste twintig minuten in de meerderheid met daarna voor mist een gelijkop- gaande strijd zonder veel hoogtepun ten. Reeds in de tweede minuut wist Jos Rouwendaal vanuit een door Arie Postema genomen hoekschop keurig in te koppen 1-0, hetgeen tevens de ruststand zou zijn. Een kwartier na rust maakte John Derksen van SEC een fout door ver keerd terug te spelen op keeper Heems kerk, SEC verdediger Jaap Holleman trok aan de noodrem; penalty, besliste de uitstekend leidende scheidsrechter Boot. Linksbuiten Puik van Hooger heide maakte geen fout 1-1. Nauwelijks tien minuten later kreeg SEC een strafschop toegewezen we gens vermeend hands, helaas miste Bert Holwarda. Het technisch goed spelende Hoogerheide kon echter oók geen vuist maken, maar maakte het SEC af en toe behoorlijk moeilijk. Vijf minuten voor het verstrijken van de officiële speeltijd wisselde trainer Bijker de SEC spelers Berkhof en Derk sen in voor Westerveld en Embriqs. Door de gelijke stand 1-1 diende er tweemaal een kwartier verlengd te worden. SEC speelde met veel inzet en een goede mentaliteit de eerste verlenging uit waarbij Hoogerheide af en toe in paniek werd gebracht. Een combinatie Postema Holwarda werd door laatstgenoemde met een daverende kogel afgerond die rake lings over de kruising vloog. De tweede verlenging bracht voor SEC de lang verdiende opluchting. Arie Postema maakte, na de bal op rechts aangekregen te hebben, van buiten het strafschopgebied met de buitenkant van zijn schoen een subliem doelpunt dat ook voor de uitstekend keepende Hoogerheide goalie te machtig was 2-1. Nauwelijks drie minuten later scoorde Jan van Rees door een harde lage schuiver die doelman Brouwer niet onder controle kon krijgen 3-1. Hoogerheide ging door en maakte het voor SEC weer hachelijk door 3-2 te scoren. Doelpuntmaker was op nieuw Puik die doelman. Eric Heems kerk met een boogbal verschalkte. Het was te laat voor Hoogerheide nog iets terug te doen. SEC won uiteinde lijk verdiend door een goede inzet en mentaliteit te tonen. De volgende tegenstander zou wel eens Spakenburg kunnen zijn Ziekenfondsvervoer Rolstoelvervoer Groepsvervoer Trouwrijden Dag- en nachtservice. Koninginnelaan 4 - soest BRIDGE DAMMEN Zaterdag j.1. werden in Vianen de jaar lijkse sneldamkampioenschappen ver speeld. Hieraan werd oor een aantal le den van de Damvereniging Soest- Baarn deelgenomen. De beschikbare tijd voor elke partij bedroeg 10 minu ten. In de ochtendronde speelde de hele groep voor plaatsing in de finale voor de middagronde. Mevr. Vorder hake deed het weer voortreffelijk, in de le ronde behaalde zij zelfs de le plaats, Evert van 't Klooster een 2e plaats en Theo Schimmel werd 4e. C. v. Oos terum wist in de le klasse een 2e plaats te veroveren en ging derhalve over naar de zware middagronde waarin zeer sterke spelers waren vertegen woordigd. In de finaleronde behaalden de D.V.S.B.-spelers tenslotte de volgende plaatsen Mevr. Vorderhake Dameskampioen (2e maal); Theo Schimmel 2e plaats; Evert v. 't Klooster 4e plaatsC. v. Oos terum 8e plaats. De prijzen bestonden uit fraaie levens middelenpakketten waarvan er dus en kele in Soest terechtkwamen. Een bij zonder geslaagd tournooi op zaterdag 25 februari in Vianen zat er weer op. Schooldamkampioenschappen 1984 Utrechtse Prov. Dambond Op zaterdag 25 februari j.1. werden in IJselstein de jaarlijkse kampioen schappen van de U.P.D.B. gehouden voor de winnaars van de gehouden schooldamkampioenschappen. Voor Soest speelde bij het basisonder wijs mee de ploeg van de O.l.s. Over- hees o.l.v. het hoofd der school de heer G. de Jong met z'n assitenten; voor het Griftland College bepaalde Frans Da- velaar de tacktiek. In totaal deden 17 scholen mee om het schooldamkampioenschap van de Pro vincie Utrecht. O.l.s. Overhees kwam in een te zware groep terecht en een 5e plaats was slechts voor hen weggelegd. Wel werd een remise gehaald tegen Nijkerk, maar later bleek het enige punt dat de school uit Nijkerk moest af staan. Na indeling in de C-Pool voor de volgende ronde ging het- veel beter en werden de le en 2e plaats gehaald. Bij het voortgezet onderwijs was het Griftland College oppermachtig en won met grote cijfers. De wedstrijd tegen Stad en Lande uit Huizen moest de beslissing brengen; zij waren ook on geslagen. In deze wedstrijd gingen de jongens van Griftland echter onderuit met 0-8 en een 2e plaats was voor hen weggelegd. Het Baarn Lyceum werd uiteindelijk 4e, zij hadden jammer- genoeg een slechte start en de achter stand was niet meer in te halen. Jeugdafdeling Damvereniging Soest- Baarn Voor de eerste keer sinds de oprichting in november vorig jaar trokken de spe lertjes onder leiding van Ome Jan naar Nijkerk voor hun allereerste wedstrijd. Nu is "Paasbos" in Nijkerk niet de eer ste de beste om je krachten mee te me ten maar het moest er van komen een keer. De ontvangst was bijzonder har telijk en al snel werd achter de borden plaatsgenomen. Het werd al snel dui delijk dat de spelertjes van "Paasbos" meer ervaring hadden en rustiger speelden dan de Soester dammertjes. De le ronde werd een 15-1 nederlaag, de 2e ronde idem maar de volgende ronde werden er al 4 punten gescoord en waren de zenuwen in bedwang. In de volgende tournooitjes zal het echt wel beter gaan, de kinderen hebben nu enige ervaring opgedaan en waren erg sportieve verliezers met een correct gedrag. Ga zo door en de winst komt dan vanzelf. De uitslagen van de onderlinge wed strijdjes van donderdagavond 1 maart j.1. waren: Groep-A: Henriëtte Daselaar - Danny Knijpinga 2-0 Simon Prinsenberg - Annemiek Eggink 2-0 Groep-B: Bart Heek - Miranda v. Leeuwenkamp 2-0 Jaco Col jee - Linda Vorderhake 0-2 Raban Haaijk - Brian Tuinman 0-2 Groep-C: Jeroen Verwey - Alexander Leenslag 2-0 Robbert Jan de Vries - Jaap Tulmman 0-2 Jaap Tuinman - Stephan v. Beusekom 0-2 Diana Vorderhake - Jeroen Verweij 0-2 Onderlinge Competitie D.V.S..B. Maandagavond werden in 'De Zwaluw' de wedstrijden voor plaatsing in de A-B en C-groep voortgezet. In Groep-A was Den Os, die wegens studie enkele maanden afwezig was, weer opper machtig en Damen werd verrast door een diepe combinatie welke meteen verlies bracht. Ron Entken, nog steeds royaal aan kop, gaf C. v. Oosterom geen kans en vergroot z'n voorsprong (13-26). Groep-B, waarin 4 wedstrijden werden gespeeld is inmiddels ook aan de 2e ronde begonnen. De heer v.d Meer behield hier zijn eerste positie doordat Ed Spiegel verloor van E. Veerman maar ook Jan v. Dasselaar zit, samen met v. 't Klooster, er aan te komen om de kop over te nemen. De competitie in Groep-C was in 2 ge deelten gesplitst, de onderlinge partij en waren bedoeld om het aantal wed strijden in de groep gelijk te krijgen terwijl om de extra promotieplaats werd gespeeld door de anderen. De volledige uitslagen zijn Bridgeclub ONI - Soest Na de 3e ronde van de vierde serie bekerwedstrijden zijn er weer opmer kelijke verschuivingen geweest. Lijn A: 1. H.H.Rijkhoek-Veldhuis 60.56% 2. Fam. Klaassen 54.26% 3. Ds. Kloet-Oosterbaan 53.69% 4. H.H.v.d. Burch-Zwiers 51.92% 5. H.H. Verkade-Hielckert 51.11% 6. Mw. Wissing-Hr. Kuyf 50.86% 7. H.H.v. Walen-Sickenga 49.58% 8. H.H. Kuit-Zwiers 49.45% 9. Mw. Fliek-Hr. Houbaer 49.01% 10. Ds. Spanjaard-Zwiers 47.92% 11. Ds. Fransen-Post 47.41% 12. Fam. den Hollander 47.22% 13. Ds. Pronk-Simons 46.13% 14. Fam. Luyben 41.54% Lijn B: 1. Fam. v.d. Wielen 56.88% 2. H.H.Keetbaas-Haarlemmer 54.83% 3. Fam. Landstra 54.72% 4. Ds. Schoor-v.d. Burch 53.09% 5. H.H.v. Dijk-Landmeter 52.40% 6. Ds. Haarlemmer-de Wall 50.45% 7. H.H. Riemens-Visser 50.38% 8. Ds. Bentum-v. Walen 50.21% 9. Ds. Jonker-Wolf 49.41% 10. H.H. Coren-Schaap 49.22% 11. H.H. Simons-Zwiers 47.88% 12. Mw. Riemens-Hr. Evenblij 44.48% 13. Mw. V.d. Kant-Hr. Oostdijk 41.15% 14. Fam. de Wilde 40.94% LijnC: 1. Mw. Zeeman-Hr. Broekhof 59.38% 2. Fam. Blom 57.82% 3. Mw. V. Wijk-Hr. Sliggers 56.08% 4. Mw.Seegers-Hr.v.d.Feerlader 53.44% 5. Ds. v.d. Berkt-v. Woerden 49.13% 6. Ds. de Boer-v.d. Berkt 48.94% 7. Ds. Oothout-Stoon 48.78% 8. Mw. Steevert-Hr. Koppel 48.27% 9. H.H. Butzelaar-Pronk 46.53% 10. Mw. Nieuwenhuis-Hr.Nieuwendijk 46.18% 11. Fam. Jurg 40.80% SOESTER COURANT Redaktie-adres: Van Weedestraat 47A telefoon 14152 Privé: A. C. Post Joh. Poststraat 352 telefoon 21297 Groep-A: J. J. den Os - R. Damen 2-0 J. Hogenaar - R. Riewald i-i M. Lambrechts - H. Oostenrijk l-l C. v. Oosterom - R M. Entken 0-2 Groep-C: G. Kwakernaat - J. v. Dasselaar 0-2 Mevr. Vorderhake - A. Sweeny 0-2 E. Veerman - E. Spiegel 2-0 E. v.'t Klooster-T. v.d. Meer i-i Groep-C: P. Verwoerd - J. Stins 0-2 A. Middendorp - G. v.d Brink 0-2 H. Hulshof - L. Middendorp 2-0 H. Hulshof - W. v.d. Meij i-i Neo-Print Beker: L. Middendorp - H. Hulshof 2-0 Mevr. Landrig - A. ter Rele 2-0 R. v. Boven - H. v.d. Heiden 0-2 H. Hageman - Mevr. Leeuwenkamp 2-0 Mevr. v. Dijk - H. Versluis 0-2 A. M. Witte - H. Leeuwenkamp 2-0 Th. Schimmel - M. Veldhuizen l-l Amer9foortse Boys Al - WZ'49 Al 5-1 VVZ Al, dat na de winterstop nogal wisselvalig speelt - twee goede over winningen werden afgewisseld met twee forse nederlagen - moest zaterdag met 6 invallers op bezoek bij Amers- foortse Boys. VVZ begon zeer goed en wist de leiding te nemen door een goal van Olivier Noordam. Na de Soester treffer slaagden de Boys er echter in een klein overwicht op te bouwen, hetgeen de gelijkmaker opleverde. Hoewel de eerste helft verder een tamelijk gelijk opgaande strijd liet zien, was het toch Amersfoortse Boys dat één van de kansjes benutte en met een 2-1 voor sprong ging theedrinken. De beslissing in deze wedstrijd viel vlak na rust, toen Amersfoortse Boys binnen korte tijd de voorsprong tot 4-1 wist uit te bouwen. De VVZ Al formatie kon deze snelle tegenslag niet meer te boven komen en hoewel de Amersfoor- ters niet vaak sterker waren, zagen zij toch kans om nog één treffer aan hun totaal toe te voegen, zodat de eindstand op 5-1 werd bepaald. Hopelijk kan VVZ Al komende zater dag weer op volle sterkte aantreden, zodat de subtoppositie met succes kan worden verdedigd. Naast de Al-junioren moesten ook de A2-junioren en de Dl-pupillen beide punten aan de tegenstander laten. Van de overige 8 VVZ jeugdwedstrijden die afgelopen zaterdag zijn gespeeld ein digden er 5 in het voordeel van WZ, ter wijl drie keer de punten werden ge deeld. Sportieve hoogtepunten kwamen dit keer op naam van de B2- en C3-junioren. VVZ B2 moest wegens omstandigheden met slechts 9 spelers aantreden tegen Spakenburg en zag on danks het numerieke nadeel kans om met een 5-3 overwinning huiswaarts te keren. Door de goede resultaten van de afgelopen weken is ook dit VVZ elftal opgeklommen naar de bovenste regio nen van de ranglijst. VVZ C3 zelf een 2e plaats innemend, kreeg koploper IJsselmeervogels op bezoek en wist een krappe maar dik verdiende 2-1 overwinning te behalen. Door de winst behoudt VVZ C3 nog een kleine kans op het kampioenschap. De andere kampioenskandidaat in de VVZ-gelederen junioren Bl ontving Amersfoortse Boys, één van de vier concurrenten. In een niet al te beste en soms wat grimmige wedstrijd was het uiteindelijk VVZ dat aan het langste eind trok met een 2-1 overwinning. Komende zaterdag komt opnieuw een geducht concurrent voor de titel op be zoek, n.1. Soest B2, zodat op een zeer spannende wedstrijd gerekend mag worden. Uitslagen zaterdag 3 maart j.1. Amersf. Boys Al - VVZ Al 5-1 WZ A2 - Eemdijk Al 2-4 VVZ Bl - Amersf. Boys Bl 2-1 Spakenburg B3 - VVZ B2 3-5 VVZAC2-VVZC1 1-1 VVZ C2-Hees Cl 1-1 VVZ C3 - IJsselm. vogels C6 2-1 WZ Dl - Spakenburg Dl 1-4 WZ D2 - WZA D5 1-0 Hooglkand D6 - VVZ D3 afg. VVZ El-Soest E2 2-1 KVVA E4 - VVZ E2 1-1 Programma zaterdag 10 maart a.s. CJW Al - VVZ Al 16.00 uur Hoogland A3 - VVZ A2 15.00 uur VVZ Bl - Sost B2 15.00 uur VVZ B2 - WZA D6 12.00 uur (Vriendsch.) IJsselmeerv. C2 - WZ Cl 13.45 uur VVZ C2 - Roda C4 13.45 uur WZA C7 - WZ C3 1145 uur Quick Dl - VVZ Dl 13.00 uur Amersf. Boys D2 - WZ D2 12.00 uur Roda D7 - VVZ D3 10.00 uur VVZ El-Quick El 12.00 uur Amersf. Boys E2 - VVZ E2 11.00 uur Zaterdag 10 maart: vvz 14.30 uur VVZ - Candia '66 12.00 uur VVZ 2 - Zuidvogels 3 14.15 uur De Merino's 3 - VVZ 3 14.30 uur WZ 4 - Zuidvogels 6 12.00 uur Jonathan - VVZ 5 11.00 uur Rood Wit 6 - VVZ 6 14.30 uur VVZ 7 - Sparta N. 8 SEC 14.30 uur SEC - Sperwer 12.00 uur SEC 3 - Oranje Leeuwen 2 HEES 15.00 uur Hulshorst - Hees 13.00 uur Hees 2 - Unicum 2 12.00 uur Unicum 4 - Hees 3 13.00 uur Hees 4 - Woudenberg 5 11.00 uur Hierden 5 - Hees 5 SOESTERBERG 14.30 uur Cobu Boys - Soesterberg 12.00 uur DVSA 3 - Soesterberg 2 Zondag 11 maart: S.O.SOEST 14.30 uur Soest - Vreeswijk 11.00 uur Soest 2 - Celeritudo 2 12.00 uur Soest 4 - Quick 4 12.00 uur Soest 5 - Vesting 3 10.30 uur LVV 7 - Soest 8 14.30 uur Soest 9 - KVVA 7 12.00 uur Vesting 9 - Soest 10 12.00 uur Soest 11 - 't Gooi 9 12.00 uur Victoria 11 - Soest 12 9.30 uur Soest 13 - LVV 10 9.30 uur Soest 14 - Actif 15 9.30 uur Soest 15 - SIOS 6 SEC 11.30 uur CDN 2 - SEC 2 12.00 uur Veensche Boys 3 - SEC 3 14.30 uur Hoogland 5 - SEC 4 11.30 uur SEC 5 - WZA 5 11.30 uur SEC 6 - Hooglanderveen 5 SOESTERBERG 14.30 uur Soesterberg - De Meern 11.30 uur Soesterberg 4 - SVMM 3 11.30 uur Patria 6 - Soesterberg 5 Damesvoetbal Zaterdag 10 maart: 10.15 uur Valleivogels - VVZ Zondag 11 maart: 10.00 uur Naarden - Soest 11.30 uur Soest 2 - Hoogland 2 10.00 uur SEC - Radiostad 10.00 uur BVC - Soesterberg «O SOCSt/J Wekenlang werd Soest A-2 de dupe van het blessure-leed in de A-l. Nu de wed strijd Utrecht A-l - Soest A-l werd af gelast, speelde de A-2 eindelijk weer eens compleet. Vanafhet beginsignaal lieten de Soes ters er geen twijfel over bestaan, dat zij naar Amersfoort waren gekomen om te winnen. Het Amsvorde-doel stond constant onder druk. Helaas wer den de, toch wel, reëele scoringskan sen niet benut en stond de stand na een half uur spelen nog dubbelblank. Wel was de Soesters in deze periode een pe nalty onthouden. Voor een door een veldspeler met de hand uit het doel ge werkt schot werd slechts een cornerbal gegeven. Maar na ca. 30 min. spelen kwamen de Soesters toch op voorsprong. Een schit terend door Gerwin Leeghwater van de achterlijn teruggespeelde bal werd door Dave Leyenhorst afgerond. Nog geen 5 min. later was het 0-2. Ferry Pingitzer gaf over links zo'n 4 a 5 tegenstanders het nakijken, trok vanaf de achterlijn de bal keurig terug op de alweer vrijstaande Dave Leyenhorst, die voor de 2e maal doel trof. Met deze 0-2 stand brak de rust aan. In de 2e helft trachtte Soest, met inmid dels Berry Cornelisse voor Donald Far- rell in de ploeg, de voorsprong uit te bouwen. Ondanks goed veldspel en goede scoringsmogelijkheden lukte dit niet. De bal ging öf rakelings over óf een doelpunt werd afgekeurd wegens buitenspel. Bovendien ging Amsvorde zich te buiten aan zeer grof spel waar tegen de scheidsrechter helaas niet op trad. Tot tweemaal toe werd Dave Leyenhorst binnen de 16 m. neerge legd, hetgeen onbestraft bleef. Ook na trappen werd door de man in het zwart getolereerd. Gelukkig hield de Soest-ploeg het hoofd koel, men bleef normaal voetballen maar doelpunten leverde dit niet meer op. Aangezien Amsvorde ook niet meer tot scoren kwam gingen de 2 verdiende winstpunten naar Soest. Van de 26 vastgestelde wedstrijden werden er 6 afgelast. Ondanks Carna val, griep, voorjaarsvakantie hadden de 20 overige ploegen er wel zin in. Er waren maar liefst 14 overwinningen en maar 6 nederlagen. De uitslagen waren als volgt A-Junioren: Utrecht 1 - Soest 1 afg. Amsvorde 1 - Soest 2 0-2 Soest 3-K.V.V.A. 3 16-2 Soest 4 - Quick 3 3-0 B-Junioren: Soest 1 - Quick 1 1-0 Soest 2 - Roda'46 2 1-2 Limvio 2 - Soest 3 afg. Baarn 4 - Soest 4 afg. K.V.V.A. 3 - Soest 5 1-3 B-Junioren Quick 1 - Soest 1 0-4 A.P.W.C. 1 - Soest 2 4-2 Soest 3 - Limvio 2 2-1 Soest 4 - Roda'46 5 8-3 Soest 5- V.V.Z.A. 8 3-4 D-Pupillen: Hoogland 1 - Soest 1 afg. Soest 2 - Hoogland 2 3-0 Soest 3 - Quick 2 3-0 Baanv3-Soest4 3-2 Soest 5 - K.V.V.A. 5 11-0 E-Pupillen: V.V.Z.'491-Soest 1 Baarn 2 - Soest 2 Roda 5 - Soest 3 Soest 4 - Roda 6 F-Pupillen: Soest 1 - SOVA 1 Soest 2 - Baarn 2 Soest 3 - Hoogland 2 2-1 afg. afg. 5-2 3-2 0-3 1-0 A.s. zaterdag weer een vol program ma. Alle 26 jeugdploegen komen in het veld, hiervan spelen er slechts 9 thuis. Dit zijn: A-Junioren: Soest 4-A.P.W.C. 2 B- Junioren: Soest 3 - Spakenburg 2 Soest 4-Roda'16 5 C-Junioren: Soest 1 - V.V.Z.A. 1 Soest 5 - Baarn 4 D-Pupillen: Soest 1 - SEC 1 Soest 3 - IJsselmeervogels 3 Soest 4-V.V.Z.A. 5 E-Pupillen: Soest 4 - Hoogland 3 Uitslagen SEC-jeugd zaterdag 3 maart C.J.V.V. Al - SEC Al 2-1 C.J.V.V. Bl-SEC Bl 4-0 Roda B5 - SEC B2 afgelast Amsvorde Cl - SEC Cl 3-2 SEC C2 - Ijsselmeervogels C3 2-6 SEC Dl - V.V.Z.A. Dl 0-3 IJsselmeervogels D4 - SEC D2 4-0 SEC D3 - Baarn D4 afgelast Achterveld El-SEC El 4-1 V.V.Z.A. F1 - SEC Fl afgelast Koda F4 - SEC F2 afgelast Wedstrijdprogramma SEC-jeugd zaterdag 10 maart 15.00 uur Hoogland Al - SEC Al 12.00 uur SEC Bl - APWC Bl SEC B2 vrij 11.00 uur SEC Cl - V.V.Z.A. C2 11.00 uur SEC C2 - Soqst C3 13.00 uur Soest Dl - SEC Dl 11.00 uur SEC D2 - Quick D3 11.00 uur SEC D3 - Hoogland D5 12.00 uur K.V.V.A. E2 - SEC El 10.00 uur C.J.V.V. Fl - SEC Fl 10.00 uur SEC F2 - Quick Fl Damesvoetbal zondag 11 maart 10.00 uur SEC - Radiostad Op maandag 12 maart a.s. is er weer gezellig kaarten in de kantine van de voetbalvereniging VVZ'49 aan de Eem weg. Aanvang 20.00 uur. Clubleden, in troducés en begunstigers van VVZ zijn van harte welkom.

Soester Courant | 1984 | | pagina 21