S.O.Soest in winning mood Soest 15 de eerste kampioen! ooilander imma Jfb.d.c. Geslaagde springwedstrijden paardesportcentrum 'Soest' - Manége Utrecht Kaarten om klaverjaskampioenschap van Soest Tempo beheerst tweede Tapa - voorjaarswedstrijd leukendal DeBunt De Borg Jaap van den Berg en Eef van den Brink vochten duel van het jaar uit SPORT SPORT S.O.Soest Jeugdvoetbal VVZ'49 behaalt overwinning op kop loper Valleivogels il pro ram ma Ajax Cl-SEC Cl: 4-1 Vrijdag 6 april: n m<,m i. ZATERDAGVOETBAL ATLETIEK ZONDAGVOETBAL WIELRENNEN Amersfoort vormde het decor waar de verenigingen Tempo, Adelaar, Amers foort en de Pedaalridders hun tweede race voor het voorjaarsklassement hielden. Bij de amateurs was de overheersing van Tempo-Soest wel zeer groot. In de stromende regen plaatste, na diverse mislukte pogingen van anderen, Hans Voorn (Tempo) de beslissende coupe. Jim van Overbeek en Ruud Lieverts (beiden ook Tempo) slaagden erin om aansluiting te krijgen. Na enige ronden kreeg dit trio verster king van nog een vijftal renners (met nog twee man van Tempo) zodat iets rustiger gekoerst kon worden. Na een uur werd het peleton zelfs op een ronde gezet en toen waren het Ruud- Lieverts en Hans Voorn, die er vantussen gingen. De twee Tempo-rijders slaagden erin om uit de greep van het kopgroep- je te blijven. De eindsprint viel uit in het voordeel van Hans Voorn die Ruud Lieverts nipt klopte. Kort daarop kwam Jim van Overbeek, de dag tevoren nog aan de slag in de Belgische semi-klassieker 'De Vlaamse Pijl,' afgescheiden als derde binnen. Deze drie eerste mannen zullen zaterdag a.s. deel uitmaken van de Tempo-afvaardiging naar de Bel gische kattekoers Gent-leper. Al voor het tweede jaar krijgt Tempo nu een uitnodiging voor de zwaarste voor jaarsklassieker van onze zuiderburen. Al deze internationale ervaring kunnen binnen onze eigen grenzen alleen maar van pas komen i v, orden door Johan Staal. Een vrije trap na een Soest overtreding werd hard ingeschoten. Eef Kamp horst redde met beide vuisten; de re bound van Grutters grabbelde hij fraai uit de hoek. Na 12 minuten bereikte Johan Staal met een schitterende pass Peter v.d. Berg, die in één weergaloze beweging met de buitenkant rechts, keeper van Leuven kansloos liet en fraai scoorde1-0. Vreeswijk wisselde hierna een ver dediger voor een aanvaller, waardoor de Soest-spitsen zich meer van de stringente mandekking konden ont doen. Vooral ook door de veelvuldig opkomende John Westerveld werden veel aanvallen opgezet. Na een misser van de Vreeswijk-verde diging kreeg Becker een onverwachte kans. Wel passeerde hij de uitgelopen doelman, maar in de afwerking faalde hij. Schoten van v.d. Berg en Gert Westerveld werden door van Leuven gestopt, maar na ruim een half uur moest hij opnieuw capituleren. Wim Gouw kwam in balbezit om 25 meter van het doel en nam de tijd om aan te leggen. Het schot dat volgde was hard en doeltreffend. Laag in de rechter hoek werd de keeper kansloos gepas seerd: 2-0. seerd:2-0. Ook hierna hield Soest het beste van het spel. Becker werd vervangen door Peter Brouwer en Vreeswijk bracht nog 'n aanvaller in het veld. Goed com binerend kreeg Soest nog enige kansen die niet meer verzilverd werden. Soest 2 - Celeritudo 2:0-1 Soest 2 speelde en verspeelde z'n laatste reële kampioenskans door zich PAGINA 16 WOENSDAG 14 MMRTÏ984" 17 maart sVoBo volleybal J.D.C. handbal i Stars basketbal I maart l.D.C. handbal - zaalvoetbal r basketbal r zaalvoetbal 7 maart dso badminton V.V. volleybal maart ladso badminton basketbal maart by badminton naart by badminton er Leede lemvogels zijn in drie wedstrijden ier plaatsen gestegen en zes punten jker. Een goede prestatie. nimo 4 - Eemvogels 2 at Animo kampioen was, lieten ze udeL'jk merken in Culemborg. Slechts ie keer vonden de Eemvogels de korf -rik Rauch tweemaal, Ad v.d. Hoed gemaal). Animo scoorde dertien- •mvogels4 - K.V.0.5 (5-6) it 4e team moest zijn laatste wed- Tjd spelen tegen het Soesterbergse V.O. In de eerste ontmoeting van de- kompetitie was de wedstrijd over- gend gewonnen door K.V.O. Na 6 nuten leek het er weer op, dat K.V.O Lkkelijk zou winnen. (2-0). Toch zou anders lopen. Sidney de Jager •eg van de scheidsrechter een straf- rp mee. die hij vakkundig benutte, uwelijks enige momenten na de ifworp wist Margreet uit een door- pbal de stand op gelijke hoogte te ngen (2-2). Voor de rust konden bei- boegen nog wel de korf raken, maar -uststand zou toch 2-2 blijven, de rust leek K.V.O. over de tegen- er heen te zijn en kon de leiding ïen. (2-3). s r goed samenwerken kon Ria Wij met een doorloopbal de twee ploe- naast elkaar brengen (3-3). Nu d van vakken gewisseld en voor de verdediging van de Eemvogels kon instellen op de tegenstanders, d K.V.O. weer voor. (3-4). De bal i middenuit genomen waar Sidney ager vanaf de middenlijn het leer act door de korf gooide 4-4 vierde team. speelde één J/an .zijn wedstrijden van de kompetitie 3 laatste dag. Dit jaar was dat dus veer het geval, dat bleek ook wel et feit, dat het 4e weer van een ïrstand van 4-5, terug kon komen -5. Ditmaal was het Johan die de. Het publiek moest toch 6 mi- l voor het einde zien dat K V O scoorde en de 5-6 stand kon vast- /ogels Cl - Woudenberg C2 als bij het eerste seniorenteam ie tegenstander geen kans. Met rden ook zij verpletterd. De doel- n kwamen op naam van Kathja Mtweemaal), Ronald van Bem- 3-rik van de Pol, John van den en invaller Almar Lijfering. iee eindigt deze ploeg op de twee- its. ogels Dl - Midlandia Dl niet d* k°pl0pers sPeelde ■t lth i1 et een °"2 verlies t gebeurd met de Eemvogels. _ag a.s 17 maart, wordt een aan- enwedstrijden op het veld ge- Jr Eemvogels Dl - K.V.O. Dl tr Eemvogels Al - K.V.O. Kl ir Eemvogels 2 - K.V.O SOESTER COURANT De veelbesproken en langverwachte rechtstreekse confrontatie van de twee snelste A.V.Pijnenburg.atleten, Jaap van den Berg en Eef van den Brink beide uitkomend in de KARHU-forma- tie, vond zaterdag j.1. plaats tijdens de belangrijkste wegwedstrijd aan het be gin van het seizoen, waarbij de gehele vaderlandse top aanwezig was. In dewze openingsklassieker over 20 km. met ruim 600 deelnemert streden beide konkurrenten zij aan zij tot aan de 16e kilometerDaar nam Jaap van den Berg een lichte voorsprong waarop Eef van den Brink niet direkt reageerde. Met grote inspanning wist Jaap zijn voorsprong tot aan de finish te behouden. Beide atleten leverden een prestatie van formaat, waarbij van krachtsverschil eigenlijk geen sprake was. Jaap bracht het klubrekord dat op naam van Eef stond, op 1 uur 6 min en 20 sec. Dit betekende een verbe tering met 1 min. en 12 sec. Eef van den Brink zette een nieuw persoonlijk re- kord neer, dat ook onder de 1 uur en 7 min. lag, t.w. 1 uur 6 min. en 36 sec. Buiten deze twee atleten waren nog li leden van A.V.Pijnenburg present, die, ondanks dat de gemiddelde prestaties van de overige deelnemers onder het niveau van vorig jaar lagen, praktisch allen een persoonlijk rekord realiseer den. De invloed van trainer Ton Duits die helaas niet bij zijn pupillen aanwe zig kon zijn, omdat hij herstellende is van een schouderoperatie, was hier duidelijk debet aan. Voor Harry van Brummelen was het een gloriedag. Hij zag al zijn trainings inspanning beloond met een fraaie eindtijd van 1 uur 8 min. en 44 sec. Zijn snelste tot nu toe. Erik Bos deed het ook al niet minder goed. Zijn persoon lijk rekord bracht hij met ruim 4 min. omlaag tot 1 uur 11 min. en 5 sec. Henk Schaak, volop in training voor mara thon en triathlon, zag ook een goede tijd op de klokken verschijnen 1 uur 11 min. en 13 sec. Alphons van Damme, geheel nieuw in de A.V.Pijnenburg-ge- lederen, liep zijn allereerste wedstrijd rekt pin Vnend en v'iand d00r dl" slheïï» Mn beSinnend atleet zeer elEn,e"te zetten 1 13 min. sec' ?ok Bert Molenaar overtrof roulatie te h"®6"- Na enige tlid uit de roulatie te zijn geweest, besloot hij zijn weren met "en "jd' dle er mocht wezen l uur 13 min. en 45 sec. Ruud Ambags, die de minste trainingskilo. meters in de benen had. liep toch ook maar 1 uur 21 min. en 15 sec. Ton Zwart, een andere nieuweling in de vereniging, liep ook zijn eerste officiële wedstrijd. Hij gaf blijkt dit zware kar wei aan te kunnen en bereikte in 1 uur 23 min. en 8 sec. de finish. De vetereanen liepen een afzonderlijke wedstrijd over 15 km. Ook hier kwam een respectabel aantal van 300 man aan de start. Rob de Haas was de snelste van het Soester gezelschap. Hij klasseerde zich bij de prijswinnaars in een tijd van 51 min. en 10 sec. René Hoksbergen en Jan Ransdorp waren ook verwikkeld in een tweestrijd, die door René na een paar maal stuivertje wisselen, in zijn voordeel werd beslist Deze tweestrijd dreef hen tot bijzonder goede tijden. René Hoksbergen kwam binnen in 56 min. en 39 sec., een verbe tering van zijn persoonlijk rekord met maar liefst 2 min. en 31 sec., terwijl Jan Ransdorp maar een fractie minder nodig had, hij noteerde 57 min. precies. Ook hij realiseerde hier zijn beste tijd. Anton Balthus, de oudste veteraan van het kwartet, behoorde ook tot de nieu we persoonlijke rekordbezitters. Hij vertoonde wederom progressie en zag zijn race beloond met een goede tijd van 1 uur 5 min. en 58 sec. Dit weekend was een kompleet succes voor de lange-afstandsgroep van A.V. Pijnenburg, hetgeen goede vooruit zichten biedt voor de komende wed strijden, waaronder diverse mara thons gepland staan. Jaap van den Berg en Henk Schaak zullen in het kader van hun triathlon- voorbereidingen als eerste een seizoen- tijd op de marathon neer gaan zetten. •Zij komen binnenkort aan de start van de Stadmarathon van Wenen. Voor de andere atleten staan er in april en mei marathons in Rotterdam, Utrecht en Amsterdam op het menu. Foto: Goos van der Wilt ;-<rv T Onder enorme belangstelling werd af gelopen zondag de springwedstrijd tussen paardesportcentrum Soest en manége Utrecht verreden. De binnen- bak van het paardesportcentrum aan de Bosstraat lag er prachtig bij. Nieuwe hindernissen, aangekleed met prachtige bloemstukken, verzorgd door bloemist Jan v.d. Brink, zorgden dan ook voor een fraai parcours. Om 11.00 uur werd begonnen met de 60 cm. rubriek, bedoeld om jong en oud ervaring op te laten doen. Wedstrijdprogramma SEC-Jeugd zaterdag 17 maart 1984 SEC,Al - Amsvorde Al 15.00 uur SEC BI - Baarn B2 12.00 uur SEC B2 vrij Amersf. Boys Cl - SEC Cl 13.45 uur SEC C2 - Amsvorde C2 12.00 uur SEC Dl - Roda Dl 11.00 uur Hees Dl-SEC D2 11.00 uur SEC D3 - C. J.V.V. D3 11.00 uur SEC El-Soest E2 11.00 uur IJsselmeerv. Fl - SEC Fl 10.00 uur A.P.W.C. F2-SECF2 12.00 uur Damesvoetbal zondag 18 maart 1984: SEC-L. V.V. 10.00 uur Uitslagen 60 cm. - rubriek: le H. Geurijk met Mistral, 2e W. Plan- tinga met Mister X, 3e M. v.d. Berg met Mister X, 4e B. Kraan met St. Tro- pez, 5e N. Dingensen met Rose, 6e M. Visser met Baron. Uitslagen 80 cm. - Rubriek: le E. Stoutenbeek met Pasha, 2e W. Spelbrink met Blacky, 3e H. v. Eeuwijk met Mistral, 4e S. Sukel met Baron, 5e Y. Hartman met Ivanhoe. Echt spannend \verd het toen,,de bar rage van het 1 meter parcours begon. Van de iyele. deelnemers zag .de. dap pere Yvonne Hartman, jongste amazone in deze zware rubriek, met haar paard Ivanhoe kans de eerste plaats te bemachtigen. Uitslagen 100 cm. - Rubriek le Y. Hartman met Ivanhoe, 2e S. Su kel met Blacky, 3e M. Eegman met Robby, 4e F. v.d. Moolen met Wig wam. Paardesportcentrum Soest en de ruitervereniging De Bosruiters kunnen met veel plezier terugkijken op deze spannende springwedstrijd. SOESTER COURANT Redaktie-adres: Van Weedestraa} 47A telefoon 14152 Privé: A. C. Post Joh. Poststraat 352 telefoon 21297 Klaverjassen VVZ'49 Uitslag van 12 maart '84 1. Dick v.d. Bovenkamp 2. Mevr. Fugers 3. Mevr. v. Bennekom 4. Mevr. Poot 5. Paul Visser 6. Hr. Ebing 7. Ton Dorresteijn 8. Mevr. v. Breukelen 9. Bert v. Asselt 10. Dhr. Visscher Troostprijs: Dhr. Hoed Aanwezig 48 personen. Ruim 300 bezoekers die het miezerige weer voor lief namen, zagen hoe S.O.Soest zondag j.1. aan de Bosstraat met knap voetbal een zege behaalde. Door twee doelpunten van formidabel gehalte werden de bezoekers uit Vrees wijk met lege handen huiswaarts ge stuurd. Soest begon de wedstrijd die onder uit stekende leiding van de heer J. W. H. Winkelman stond, met aanvallende im pulsen. Schoten van Peter v.d. Berg, Victor Huitema en John Westerveld misten vooralsnog de juiste richting of hoogte. Bovendien was de boomlange doelman van Leuven in uitstekende vorm, hij onderschepte vele hoge voor zetten. Vreeswijk probeerde met snelle aanval len succes te boeken. De veelal hoog ge speelde ballen naar de gevaarlijke cen trumspits Grutters, waren meestal een prooi voor de goed koppende André van de Dijssel. Bij een uitstekende Soest- aanval schoot Peter v.d. Berg te gehaast over. Een voorzet van dezelfde speler werd door Gerard Becker ingekopt, maar ook nu wist van Leuven het ge vaar te keren. Bij een scrimmage voor het Soestdoel werd de bal door Westerveld vlak langs z'n eigen doel geschoten, de hoekschop leverde niets op, zodat de rust met dub- belblanke stand aanbrak. In de tweede helft kwam Soest weer verwoed opzetten. Al na vijf minuten raakte Huitema bij een aanval zodanig geblesseerd dat hij vervangen moest Gerard Becker (Soest) kopt tever geefs op het doel van Vreeswijk. in eigen huis te laten verrassen door het veel lager geklasseerde Celeritudo 2. Vooral in de eerste helft was het Soest dat met snel en flitsend aanvals- spel zich een handvol scoringskansen schiep. De haast waarmee in het veld werd gespeeld, uitte zich ook in de sco ringskansen die aldus te niet werden gedaan. Met direct spel wisten de Utrechtena ren toch enige malen gevaarlijk bij het Soest-doel te komen. Eén van deze weinige kansen werd besloten met een doeltreffend schot, dat onhoudbaar voor Elberse in de hoek verdween: 0-1. Een gemakkelijke kans na rust werd door P. Brouwer onbenut gelaten. Een onnodige nederlaag, voor de toch zo verrassend opererende Soest-reserves. Doordat VVOG verloor van Amstel- land is Soest 1 nu medekoploper in de derde klasse D, zoals de stand aan geeft. A.s. zondag speelt Soest opnieuw thuis en wel tegen hekkesluiter B.V.C. De Biltenaren behaalden echter onlangs nog 'n verdienstelijk gelijkspel in en tegen Vreeswijk. Oppassen is dus de boodschap voor Soest. Het kan dus a.s. zondag aan de Bos straat best 'n leuke partij voetbal wor den. Aanvang: 14.30 uur. Stand D3: VVOG 13-18; S.O.Soest 13-18; CDW 14- 18; Amstelland 14-17; Argon 14-15; Vic toria 15-15; Vreeswijk 13-13; UW 12-12; Kampong 15-12; CDN 14-11; Midlandia 14-11 ;BVC 15-6. Koning Winter heeft het dit jaar niet begrepen op de veldsporters. Wederom werden zij het slachtoffer van de kuren van dit heerschap. De hele week een lekker voetbalweertje en tot ieders verrassing op zaterdagmorgen een witte wereld en voor de zoveelste maal moest alles worden afgelast. Hopelijk waren dit de laatste stuiptrek kingen van de winter '83/'84 en wordt zaterdag onder lente-achtige om standigheden het volledige jeugdpro gramma afgewerkt. Op de A-4 na kunnen alle S.O.Soest- jeugdploegen de wei in. De 12 thuisspe- lende ploegen zijn A-Junioren: Soest 2 - Amersf. Boys 1 Soest 3 - V. V.Z. '49 2 B-Junioren Soest l - DOVO 1 Soest 2-C. J.V.V. 1 Soest 4 - IJsselmeervogels 3 Soest 5 - Amersfoortse Boys 3 C-Junioren: Sost 2 - Hoogland 2 Soest 4 - V.V.Z.A. 6 D-Pupillen Soest 1 - IJsselmeervogels 1 Soest4-Roda'465 Soest 5-V.V.Z.A. 6 F-Pupillen Soest 1 - Hoevelaken 1 Programma Hees-Jeugd 17 maart 1984 16.15 uur Baarn A2 - Hees Al 15.00 uur Hees Bl - IJsselmeerv. B2 13.45 uur Hees Cl - A.P.W.C. Cl 11.00 uur Hees Dl - SEC D2 11.00 uur Hees Fl - K. V. V. A. Fl Jeugdnieuws Hees: Omdat er niet werd gespeeld kon de jeugd in de kantine sjoelen en tafelten nissen, wat later door de senioren werd overgenomen. De A- en B-junioren kre gen nog een trainingsprogramma af te werken. Vanaf 30 april t./m. 31 mei zullen op het Hees-terrein de traditio nele Hees-jeugdvoetbaltoernooien wor den gehouden. Voor inschrijvingen en inlichtingen kunt u terecht bij secr. Hees Jeugd: G. de Korte, Gemshoorn 27, t el. 21364. Na een spannende wedstrijd hebben de "Benjamins" van Soest, het vijftiende, door een overwinning op S.I.O.S 6 het kampioenschap behaald. Dat isjles te opmerkelijker omdat Soest 15 pas dit seizoen is geformeerd. Wellicht een stimulans voor de andere Soest-elftallen om dit voorbeeld te volgen. r otoGoos van der Wilt PAGINA 17 Afgelopen zaterdag was het eindelijk zo ver, dat de returnwedstrijd tegen Valleivogels niet afgelast werd. On danks de besneeuwde velden werd er toch om ongeveer 10.15 uur voor de eerste keer afgetrapt. VVZ'49 was er op gebrand om deze nog ongeslagen koploper thuis te verslaan, eerst te verslaan. In het begin was het aan beide kanten even wennen aan het moeilijk te bespe len veld. Maar na ongeveer 10 minuten was er de eerste kans voor Valleivogels om de score te openen. Door het goed uitkomen van de invalkeepster van VVZ werd deze kans echter afgesla gen. VVZ begon steeds beter te voetballen en er waren verschillende kansen voor het doel van Valleivogels, vooral Mar- loek Strietman en Helen Maier kregen aardige kansen maar helaas kwam men niet tot scoren. Doordat de beide elftallen elkaar verder goed in even wicht hielden ging men met een 0-0 stand de rust in. Na de rust ging vooral het elftal van VVZ er hard tegenaan en probeerde veel druk uit te oefenen oip de verde diging van Valleivogels. Aangezien de sneeuwlaag steeds dikker werd, werd het steeds moeilijker om te scoren. Pas in de laatste tien minuten van de twee de helft kwam er een goede voorzet vanaf de linkerzijde door Helen Maier en Marloek Strietman maakte van deze gelegenheid goed gebruik en scoorde in de verste hoek. Hierna ging het elftal van Valleivogels harder spelen wat vele overtredingen veroorzaakte. Maar door goed werk van het gehele elftal van VVZ werd de overwinning niet meer uit handen ge geven en gingen twee volle punten mee naar Soest. Door dit goede resultaat staan de dames van VVZ'49 er zeer goed voor in de competitie. De stand aan de kop is momenteel Valleivogels 14-25. VVZ'49 14-21, Musketiers 14-19. Handbal- vereniging trijd zaterdag 17 maart un. 3 Fortissimo 3 - B.D.C. 3 dstrijden zondag 18 maart idsp. 3 B D.C. 3 - Seyst2 idsp. i B.D.C. 1 - Nieuwegein adsp.i B.D.C. 1 - Seyst 1. 2 B.D.C. 2 - Impala ai. 1 B.D.C. - Enschede 3.D.C. - Seyst i. 3 3.D.C. 3 - PPM/AAV 2 ijden zondag 18 maart up. i Amersfoort - B.D.C.1 !-h.c.-b.d.c. ipl mersfoort - B.D C l sp. 2 eleritas - B.D C 2 P 2 imvio- B.D.C 2 2 ■D. 4-B.D.C. 2 p.2 delitas - B.D.C 2 2 ot - B.D.C. 2 «".2,3 en 4 Heren Foto: Goos van der Wilt Vorige week speelden de Cl-junioren van SEC tegen CII van Ajax. Met hun eigen "spelersbus" van de Gooilander en hun vaste chauffeur Jaap vertrok ken de C-tjes opgetogen naar Amster dam. Daar aangekomen konden ze er toch niet omheenze moesten even het stadion bekijken. De westrijd SEC Cl - Ajax CII werd op een bijveld gespeeld. Daar de bus in Soest al was volgestroomd met suppor ters van de Cl was het in Amsterdam een gezellige drukte om het veld. SEC ogende de wedstrijd wat voorzich tig. Eerst werd de kat uit de boom ge keken, want het is toch Ajax! Dat er bij deze club selectiei ii. werk wordt ge gaan is goed te zien aan de spelers. Af gezien van wat fouten in het samenspel kwamen de SEC-ers de eerste helft nog goed door en dankzij een prima doel punt begonnen ze de tweede helft met slechts een achterstand van 2-1. SEC liet in de tweede helft zijn voorzichtig heid varen en schrok niet meer van het shirtje-trekken van Ajax, maar het mocht niet baten. SEC moest huis waarts keren met een verlies van 4-1, maar de stemming was er belist niet minder om. De prima middag werd echt Hollands afgerond met 'n "Patat je" opNieuwerhoek. De SEC Cl-ploeg voor het vertrek naar Ajax. V.v. Hees verlengt con tract met trainer Paul Muller Het bestuur van de v.v. Hees en de hui dige trainer Paul Muller zijn tot volle dige overeenstemming gekomen be treffende de verlenging van het contract met l jaar. Trainer Paul Mul ler zal het komende seizoen buiten de se- lektie, ook de lagere senioren-elftallen onder zijn hoede nemen. vrouw/man geeft zich hierbij op als deelnemer aan het Klaverjaskampioenschap van Soest. Het inschrijfgeld a vier gulden wordt betaald op vrijdagavond 6 april vóór het begin van de wedstrijd. Dit formulier kan ingeleverd worden bij mevrouw C. de Jong, Luytenaar- pad 14, of bij het kantoor van de Soester Courant. Van Weedestraat 227. Bingo bij v.v. Hees Vrijdag 16 maart a.s. is er weer een grote bingo bij de voetbalvereniging Hees. Leden, donateurs en allen die Hees een warm hart toedragen zijn vanaf 20.00 uur van harte welkom in de kantine, Kooiweg 2. Er zijn prachtige prijzen te winnen Zaterdag 17 maart: vvz 14.30 uur Baarn - VVZ 12.00 uur Altius 2 - VVZ 2 13.00 uur VRC 2 - VVZ 3 15.00 uur Hoogerheide 4 - VVZ 4 14.30 uur VVZ 5 - Bloemenkwartier 6 12.00 uur SDVB 7 - VVZ 6 15.15 uur DVS 14 - VVZ 7 SEC 14.30 uur Hees - SEC 13.00 uur SEC 2 - Hierden 3 13.00 uur Nederhorst 2 - SEC 3 HEES 14.30 uur Hees-SEC 12.00 uur Hees 2 - VVOP 3 12.15 uur Zuidvogels 6 - Hees 3 12.00 uur Hees 4 - Hoogerheide 5 12.00 uur Stroe 5 - Hees 5 SOESTERBERG 14.30 uur Soesterberg - Radiostad 12.00 uur Soesterberg 2 - Scherpenz. 3 10.15 uur Advendo 6 - Soesterberg 3 Zondag 18 maart: S.O.SOEST 11.00 uur Soest 2 - HVC 2 12.00 uur Soest 4 - Achterveld 2 12.00 uur Soest 5 - EMM 3 10.00 uur 't Gooi 5 - Soest 6 9.30 uur Soest 12 - 't Gooi 10 9.30 uur Soest 13 - BFC 8 14.30 uur Soest 14 - Olympia 10 14.30 uur Soest 15 - SDO 10 SEC 14.00 uur 't Gooi - SEC 11.30 uur Hercules 2 - SEC 2 SOESTERBERG 14.30 uur Soesterberg - BFC 11.00 uur Hoogland 4 - Soesterberg 2 14.30 uur Bunnik 6 - Soesterberg 5 Damesvoetbal Zaterdag 17 maart: 10.00 uur VVZ - SVM Boys Zondag 18 maart: 10.00 uur Laren - Soest 10.00 uur Maarssen 3 - Soest 2 10.00 uur SEC-LVV Voor het vijfde achtereenvolgende jaar wordt er gekaart om het open kla verjaskampioenschap van Soest. Iedere klaverjasser uit Soest en wijde omgeving, mits ouder dan zestien jaar is welkom op vrijdagavond 6 april in de grote zaal van het dorpshuis De Borg aan de Willaertstraat in de wijk Overhees. Het inschrijfgeld is vier gulden; de wedstrijden beginnen om 20.00 uur. Dit kaartkampioenschap wordt georganiseerd door de wijkvereniging Overhees in samenwerking met onze krant. Het maximum aantal deelne mers bedraagt 248. De inschrijvingen worden in volgorde van binnenkomst genoteerd. Het "ze nuwcentrum" zal bemand worden door vier bekwame en ervaren tellers. Er worden weer drie "boompjes van zestien" gespeeld volgens het "Am sterdams systeem." De partneraanwijzing geschiedt steeds door loting. Bij gelijke eindstand wordt een beslissingswedstrijd gespeeld. Er zijn leuke prijzen te winnen. Inzet is de wisseltrofee, door de Soester Courant ter beschikking gesteld. Deelnemers kunnen voor aanmelding gebruik maken van onderstaand in schrijfformulier, of zich telefonisch aanmelden bij mevrouw C de Jone- tel. 12776. e' Inschrijfformulier (s.v.p. blokletters) naam en voorletters

Soester Courant | 1984 | | pagina 17