pest AGE - /INYL 189.1 iitocrosser René Wassenaar ;aat groots seizoen tegemoet 1 V V ff s Regio Eemland motorcross- competitie grootser van opzet Kaarten om klaverjaskampioenschap van Soest Caravankeuring voorkomt bon 2 k e. g. kerkhof b.v. voor verzorging egeieiding van karitie-wezen Arnhem en Lelystad treden toe Jaap van den Berg loopt clubrecord op marathon W andelpuzzeltocht in Baarn 3e Plaats voor Ada Brehler bij Bowlingkampioen- schap Bridgecompetitie voor Soester clubs geëindigd Vrijdag 6 april: De Vangrail won jeugd EHBO- wedstrijd Oefening op Vliegbasis Open brief van voorzitter van het NBG Video reportages 1 OPROEP 75 JAAR INSINGER- SCHOOL Komt allen! Stam doet het gratis Stam Soestdijk Gieten i si t t t S i i -5 t i C i t ss t O i U t SEBUKRO B.V loodgieters- en dakdekkersbedrijf WOENSDAG 28 MAART 1984 SOESTER COURANT PAGINA 17 ekteur Techn. Handelsond., 65+ rin Baarn (weduwnaar) zoekt sftijd 40 totmax. 50 jaar Ongehuwd, an rijbewijs en bekend met de luitse en Franse taal. letter M 40, Postbus 57, S. Crt PHILIPS SEMI-AUTO- MATISCHE draai tafel F-7120. Met snaar-aandrijving, direkte naald krach taf lezing, anti- magnetische aluminium draaitafel. Inklusief ele ment en stofkap. Advies- VOOR55 NU B'J 0NS ORTABLE radio- CORDER. Met ont pit van FM/MG, ingeb. geschikt 3or lichtnet SOEST p Van Weedestraat 215 Tel. 02155-22776 Foto: Goos van der Wilt Jndanks het gebrek aan medewerking /an het gemeentebestuur, dat op het Tondgebied van Soest geen terrein wil rijmaken voor de enthousiaste auto- ?ossers van het Cross Team (CTS), tten de leden van het team niet bij de »kken neer. Voor wedstrijden en trai- Ingen moet altijd worden uitgeweken aar terreinen ver buiten de gemeente, p het is nauwelijks minder dan een ronder dat al die Soesters die plezier leleven aan de autocross-sport er nog iteeds niet het bijltje bij hebben neer gegooid. Ze hebben blijkbaar heel wat •oor hun sport over. Pén van de enthousiaste autocrossers van is ^er|é Wassenaar (23), in het .dagelijks leven werkzaam als monteur bij het bekende Soester garagebedrijf VBosboom aan de Birkstraat. Met zijn ■crosswagen van het model Kever ■^(waarin een splinternieuwe VW/- jPorsche-motor is ingebouwd) gaat hij hoge ogen gooien in de onderlinge wed strijden en kampioenschappen die CTS voor het komende seizoen op het pro- ■|ramma heeft staan. René, toch al geen onverdienstelijk autocrosser ("Ik heb me al vaak in de prijzen gere den"), verwacht met de nieuwe motor nog betere resultaten te behalen. De wagen is, met hulp van zijn werkge ver en sponsor Bosboom, helemaal klaar gemaakt voor de zware eisen die bij de autocross aan het materiaal wor den gesteld. De motor is dus aangepast en de versnellingsbak heeft ook de nodige veranderingen ondergaan: "Heel korte versnellingen, waardoor je gelijk kunt dóórschakelen," en uitge rust met een speciale nokkenas. De cy- linderkoppen hebben grotere kleppen en het vliegwiel is "afgedraaid," waar door het nog maar 3 kilo weegt in plaats van de gebruikelijke 6. Zaterdag j.1. is René voor het eerst met de nieuwe motor aan de start versche nen in Garderbroek, waar CTS zijn wedstrijden rijdt. "Er zit eigenlijk niets meer in de auto, alleen een stoel," aldus René, die verder wijst op het spe ciale Peugeot-stuurhuis en de veilig- heidskooi, die bij deze wagens uiter aard verplicht is. Bij de wagen hoort ook een speciaal ingerichte VW-bus, Bij de aanvang van de 4e motorcross- Tompetitie die de Regio Eemland in 1984 wil organiseren kwam het bestuur tot de conclusie dat deze competitie, door het samengaan van de vereniging MSV Amersfoort/JMCC Soest en MC Leusden-Zeist tot één vereniging 'Salz,' een andere opzet diende te krijgen. Het tekort aan circuits in de omgeving van Amersfoort noopt het bestuur el ders terreinen te gaan huren, om de deelnemers voor 1984 toch een goed programma te kunnen bieden. Daarvoor zocht men kontakt met de F motorcrossclubs uit Arhem en Lely stad. Deze verenigingen wilden graag meeorganiseren met de Regio Eem land. Daartoe werd er een stichting in het leven geroepen die als Stichting Eemland Motorcross (SEM) zal gaan ffunctioneren. Net als in voorgaande ja- ren beoogt de Stichting uitsluitend het houden van één openingsbekercross en vijf competitiewedstrijden, hetgeen in de oprichtingsstatuten is vastgelegd. Bij deze stichting zijn de volgende ver enigingen aangesloten: BCC Bun schoten, MC Leusden/SALZ, NCC Nij- kerk, MCA Arnhem en de MC Lelystad. De wedstrijden zullen worden gehou den onder auspiciën van de KNMV. Elke rijder dient in het bezit te zijn van een KNMV-trainingspasje. Acht man ches van de 5 competitiewedstrijden tellen mee voor het kampioenschap Wedstrijdprogramma 1984: f Zaterdag 14 april Nijkerk Openingsbé- kercross, zaterdag 12 mei Arnhem.SEM 1, zaterdag 9 juni Lelystad SEM 2, za terdag 18 augustus Bunschoten SEM 3, zaterdag 8 september SALZ SEM 4, za terdag 29 september Nijkerk SEM 5 en zaterdag 10 november Kampioenshul diging. Openingsbekercross 14 april De openingsbekercross zal worden ver reden op zaterdag 14 april op het ter rein van de NCC te Nijkerk naast de Mercedes Benz. Op vertoon van het clublidmaatschap ontvangt men op het circuit een SEM-pasje tegen betaling van 10 gulden, dat geldig is in 1984 voor de 6 wedstrijden. Wel is het nood zakelijk om voor 1 april in te schrijven bij het secretariaat SEM, postbus 4, 3740 AA te Baarn, of telefonisch 02154- 13308. In verband met het toekennen van de startnummers, het indelen van de klassen en het bestellen van de be nodigde bekers is inschrijven op de wedstrijddag NIET mogelijk. De klasse 80 cc Junioren, 80 cc Senio ren en de Hoge 80 cc zijn in Nijkerk aangewezen om voor de vlaggenisten te zorgen. Elke rijder neemt een vlagger mee, zijn er onvoldoende vlag- gers, dan rijdt de betreffende klasse niet. Voor alle verdere informatie: Se cretariaat tel. 02154-13308. In de eerste editie van de marathon van Wenen (Oostenrijk) is Jaap van den Berg er in geslaagd een nieuw clubrecord te realiseren. De Pijnen burg-atleet, die uitkomt voor het KARHU-team, wist een tijd van 2.33.35 uur op de klokken te zetten. Deze tijd betekende een verbetering van 1.55 min. van het <4ude record (2.35.30 uur) dat op naam stond van Eef van den Brink. Jaap van den Berg, die dit jaar enorme vorderingen maakt, liep tot 37 km. een evenwichtig opgebouwde race. De laat ste 5 km. van de marathon gingen echter heuvelopwaarts, zodat Jaap iets terugviel in de slotfase, zonder dat overigens zijn recordaanval dreigde te mislukken. Ondanks het nogal pittige parcours wist hij zijn persoonlijke hesttijd met maar liefst ruim 14 minu- Zoals men vorige week in deze krant al kon lezen, organiseert Het Baarnsch Lyceum ter gelegenheid van het 65-- jarig bestaan aanstaande zaterdag (31 maart) een wandelpuzzeltocht. Er kan gestart worden tussen 10.00 en 14.00 uur vanaf het terrein van het lyceum. De wandeltocht duurt ongeveer 2 uur en gaat door het centrum van Baarn. Voor mensen die de vragen goed oplos sen zijn leuke prijzen beschikbaar. Er is al een flinke aanmelding van deelne mers aan de puzzeltocht. Men kan zich a.s. zaterdag 31 maart tussen 10.00 en 14.00 uur ter plaatse nog aanmelden. Deelname kost slechts 1,- per per soon. terwijl het maximum per gezin 2,50 is. Daarvoor krijgt men een ge weldig leuke tocht, koffie of fris en ook nog een verrassing. ten aan te scherpen. Al met al een pres tatie van zeer goed gehalte. Een andere Pijnenburg-atleet die aan de start kwam was Henk Schaak. Hij liep een vlotte eerste helft, maar viel daarna erg terug. Op de 21 km. pas sage liet hij nog een tijd noteren die er zijn mocht, nl. 1.17 uur, maar de heu vels eisten hun tol bij Henk en hij moest genoegen nemen met een tijd van 2.49.33 uur. De twee atleten gaan zich nu weer vol ledig richten op de triathlonkampioen- schappen van Nederland, die in augus tus in - en rond Almere worden gehou den. Naast 't lopen krijgen nu ook het zwemmen en fietsen weer volop aan dacht, zodat ze in augustus zo goed mo gelijk voorbereid aan het helse tria- thlonkwarwei kunnen beginnen. Afgelopen zaterdag en zondag werden in De Korf in Leusden de afdelings kampioenschappen van de Nederland se Bowlingbond gehouden. Drie dames en drie heren waren via de Soester Bowling Bondkampioenschap- pen afgevaardigd naar Leusden. Op eigen initiatief hadden acht dames en negen heren van de Soester Bowling Bond zich ook ingeschreven voor dit kampioenschap en zo waren er dus 23 Soester deelnemers. De heren wisten zich in het zeer sterk bezette veld he laas niet te plaatsen. De dames, althans één, bracht het er René Wassenaar (r.) en de heer G. Bosboom, zijn werkgever en sponsor, met de crosswagen van René. die als servicewagen meegaat naar de wedstrijden en waarin allerlei onder delen worden meegenomen. De bus fungeert als trekker voor de "auto-am bulance", waarmee de crosswagen wordt vervoerd. René, die uitkomt in de Special-klasse, is overigens niet de enige die de wagen berijdt. Zijn vriendin Anita Gaarland debuteert dit seizoen in de damesklas se van CTS, met dezelfde wagen. Door alle pech met de motor eindigde René vorig jaar op de lle plaats, maar dit seizoen zit het er dik in dat er een hogere klassering uit de bus komt. Behalve door Garage Bosboom wordt René gesponsord door P. van Rouwen daal Gasleidingen in Soest. Madman Jeans en bar-restaurant d'Oude Enghe, die elk ook een deel van de hoge kosten voor hun rekening nemen. De wagen is door René en zijn vader omgebouwd tot de magnifieke cross wagen die hij nu is. BRIDGE De. viertallencompetitie van het brid-- gedistrict is ten einde. De drie Soester clubs hebben helaas geen kampioen kunnen produceren, al zijn sommige viertallen niet onverdienstelijk geëindigd. Van ONI, dat met acht viertallen uit kwam, hebben ONI 1 en 2 zich in elk geval in de hoofdklasse gehandhaafd. Hetzelfde geldt voor ONI 4 in de eerste klasse (een vijfde plaats). Uit de twee de klasse verdwijnen (naar de derde) echter drie ONI-teams: het vijfde, zes de en zevende. Alleen ONI 4 handhaaf de zich hier en werd zelfs tweede in zijn afdeling. ONI 8 werd vierde in de derde klasse H. Eemland zag één van zijn twee twee de klasse-teams teruggewezen naar de derde klasse: Eemland 2, dat voor laatste werd. Eemland 1 werd in de tweede klasse-groepen respectievelijk derde en vierde. Tenslotte Soest dat met drie teams aan de competitie deelnam; dat werd geen promotie en ook geen degradatie. Soest eindigde in de tweede klasse B als zesde, Soest 2 in de derde klas se H op een gedeelde vijfde en zes de plaats (dankzij een mooie 20-0 slot zege en Soest 3 werd in zijn groep ten slotte vierde. Voor het vijfde achtereenvolgende jaar wordt er gekaart om het open kla verjaskampioenschap van Soest. Iedere klaverjasser uit Soest en wijde omgeving, mits ouder dan zestien jaar is welkom op vrijdagavond 6 april in de grote zaal van het dorpshuis De Borg aan de Willaertstraat in de wijk Overhees. Het inschrijfgeld is vier gulden; de wedstrijden beginnen om 20.00 uur. Dit kaartkampioenschap wordt georganiseerd door de wijkvereniging Overhees in samenwerking met onze krant. Het maximum aantal deelne mers bedraagt 248. De inschrijvingen worden in volgorde van binnenkomst genoteerd. Het "ze nuwcentrum" zal bemand worden door vier bekwame en ervaren tellers. Er worden weer drie "boompjes van zestien" gespeeld volgens het "Am sterdams systeem.De partneraanwijzing geschiedt steeds door loting. Bij gelijke eindstand wordt een beslissingswedstrijd gespeeld. Er zijn leuke prijzen te winnen. Inzet is de wisseltrofee, door de Soester Courant ter beschikking gesteld. Deelnemers kunnen voor aanmelding gebruik maken van onderstaand in schrijfformulier. of zich telefonisch aanmelden bij mevrouw C. de Jone tel. 12776. 5' Inschrijfformulier (s.v.p. blokletters) vrouw/man geeft zich hierbij op als deelnemer aan het Klaverjaskampioenschap van Soest. Het inschrijfgeld a vier gulden wordt betaald op vrijdagavond 6 april vóór het begin van de wedstrijd. Dit formulier kan ingeleverd worden bij mevrouw C. de Jong, Luytenaar- pad 14, of bij het kantoor van de Soester Courant, Van Weedestraat 227. naam en voorletters.. Afgelopen zaterdag, 24 maart, vonden er onderlinge wedstrijden plaats tus sen teams van kursisten jeugd-EHBO-A. Deze wedstrijden vonden plaats in het EHBO-gebouw aan de Parellelweg. Er deden 7 ploegen in deze catagorie mee, drie van de plaatselijke EHBO- vereniging, twee van de EHBO-vereni ging Baarn, één ploeg uit Rhenen en één ploeg van De Vangrail. Iedere ploeg bestond uit drie jeugd- EHBO-ertjes in de leeftijd 10 tot en met 14 jaar. Er moest hulp geboden worden aan slachtoffers, gespeeld door de Lotus- groep. Het team van De Vangrail bestond uit Carla Schaper, Judith Sieben en Petra Ducaat leidster ploeg Dat de kursisten van De Vangrail niet onder behoeven te doen voor anderen, bewees de uitslag. De Vangrailploeg behaalde de eerste prijs, de Mevr. v. Velzen-beker, en tevens de leidersprijs. Een prima resultaat. De dames Scha per en Mertens, die, de leiding hebben van de kursus in Dé Vangrail, waren dan ook zeer tevreden. Controle deel III In Soesterberg controleerde de politie vorige week de aanwezigheid van deel III van het kentekenbewijs op gepar keerde auto's. In niet minder dan 11 gevallen moest zij daarvoor een be keuring uitdelen. Té goed geslaagde reconstructie van aanrijding Twee automobilisten uit Soest, die vorige week donderdag met elkaar in botsing kwamen aan de Beukenlaan, deden dat even later nog eens dunnetjes over. Bij de eerste gelegenheid raakten de wagens el kaar nauwelijksop het eerste gezicht was er zelfs geen schade te zien. Pas later bemerkte de eigenaar van de ene auto op dat een van de lampen beschadigd was. Daarop zocht hij de andere auto mobilist op bij een bedrijf aan de Laan straat. Beiden kwamen overeen de aanrijding te reconstrueren, opdat duidelijk zou worden of de schade in derdaad van de botsing afkomstig was. Daarbij reed de ene automobilist toch iets harder dan hij wilde, met als ge volg dat niet alleen de grille van de auto losraakte, maar dat van beide auto's ook de spatborden schade op liepen. De kwestie werd alsnog onder ling geregeld. Stichting Hulpcentrale Soest Sinds 13 maart j.1. is de bestuurssa menstelling van de Stichting Hulp centrale, als volgt gewijzigd: Mevrouw J. Willems-de Vries, tel. 14250, voorzitter; mevrouw M. van Rooijen-Vergouwen, tel. 20478, secreta resse; mevrouw W. Buitenkerk-de Best, penningmeester; mevrouw H. Reicherberger, hulpaanvragen, me vrouw S. Hospes-Jeninga; mevrouw van Gijn; mevrouw H. Visser-Van Marken. De Hulpcentrale geeft maximaal 6 weken hulp in noodsituaties op huis houdelijk en verpleegkundig terrein. Dit kan zijn boodschappen doen, licht huishoudelijk werk, aflossing bij de verzorging van ernstig zieke huisge noten, begeleiding naar artsen/zieken huizen en kinderopvang. Indien de Hulp centrale niet zelf kan helpen, is men altijd bereid met u naar een goede andere oplossing te zoeken. U kunt op werkdagen tussen 9.00 - 10.00 uur bel len telefoonnummer 19999. DUIVENSPORT P.V. 'De Zwaluw' FZondag 1 april a.s. (geen grap), is er in het clublokaal aan de Schrikslaan weer de jaarlijkse verkoop van een dertigtal jonge duiven ten bate van de vereniging. Aanvang verkoop 12.00 uur. Voor de leden van De Zwaluw is er op deze dag tevens gelegenheid tot het brengen der klokken en het inleveren der hoklijsten. beter af. Ada Brehler wist door te drin gen tot de finale. Zondag 25 maart om 14.30 uur moesten de 8 finalisten weer de baan op. Ada had zich als 6e weten te plaatsen en na de 6 finale-games gespeeld te hebben, bleek dat zij zich tot een 3e plaats had weten op te werken. Nadat alle finale-wedstrijden waren gespeeld kon Ada haar beker in ont vangst nemen en werd zij door het nieuwe Soester Bowling Bond bestuur nog eens gefeliciteerd en in de bloe metjes gezet. Op zaterdag 7 april houdt de politie een vrijwillige en preventieve keuring van caravans, vouwwagens, bagagewagens en dergelijke recreatievoer tuigen. Deze keuring wordt georganiseerd door de Gewestelijke Politie Verkeerscommissie en gehouden in Amersfoort, Nieuwegein en Loosdrecht. Het wordt een kosteloze en vrijwillige keuring, bedoeld als service aan het publiek, waarbij het voorkomen van ongevallen op de weg met cara vans en andere recreatiewagens het belangrijkste oogmerk is. Daarom zal vooral worden gelet op de technische staat van de caravans en vouw wagens. De voertuigen worden daarbij ook van onderen goed bekeken. Er wordt gelet op uitdrogingsverschijnselen van banden, de staat van de oplooprem, trekhaak, koppeling, het rijdende deel van de caravan en de vering. De caravans worden ook gewogen en verder worden de nodige pa pieren gecontroleerd. De keuring vindt plaats op zaterdag 7 april van 09.00 uur tot 14.00 uur. Voor inwoners van Amersfoort, Soest, Baarn, De Bilt, Zeist en Barneveld wordt gekeurd op het terrein van Continental, ingang Amsterdamseweg 45-47 te Amersfoort (industrieterrein). Vanuit bovengenoemde plaatsen zullen technische politiemensen de con trole uitvoeren. Tevens zullen enige brandweermensen aanwezig zijn om de gas- en elektrische installatie na te kijken. Ondanks de inzet van veel politiemensen zal er mogelijk toch een wachttijd kunnen ontstaan. Na deze vrijwillige keuringen zal de politie later in het voorjaar verkeers controles uitvoeren, waarbij wel bekeurend opgetreden zal worden. Van 2 t/m. 4 april a.s. vindt een gecombineerde 24-uurs oefening plaats van het Nederlandse en Amerikaanse personeel van de Vliegbasis Soesterberg. Gedurende deze oefening zal op verschillende tijden het lucht- hoorn-waarschuwingssysteem worden beproefd. Mogelijk zullen ook vliegtuigen de Vliegbasis en kele keren vanuit andere dan de gebruikelijke richtingen over vliegen. "De Bijbel moet worden doorgegeven. Dat is een taak die ons allemaal aan gaat," schrijft dr. A. Kruyswijk, voor zitter van het Nederlands Bijbelge nootschap, in een brief aan kerkleden in Nederland. Hij vervolgt: 'U zowel als ons. Want zo lang half Nederland nog geen bijbel heeft en zolang de vraag om de Bijbel in alle talen luider wordt, is onze taak nog niet voltooid. Daarom schrijft ik u deze brief om u te vragen of u ook lid wilt worden van het Nederlands Bijbel genootschap." In zo'n zeshonderd ste den en dorpen zal deze brief door vrij willigers van het bijbelgenootschap af gegeven worden bij kerkleden die geen lid zijn van het NBG. Als u de brief niet ontvangt, maar u zich wel wilt opgeven als lid, kunt u dit doen door een brief of kaartje te sturen naar het Nederlands Bijbelgenootschap, postbus 620, 2003 RP Haarlem. Ook telefonisch aanmel ding is mogelijk023-259501, toestel 155. U kunt al lid worden voor 12,50 per jaar meer mag natuurlijk ook HANDEL Bistro de Dissel. Woensdags en donderdags onbeperkt fonduen f 22,50. Kinderen tot 12 jr. half geld. Ook menu's vanaf f29,50. Tel. 02155- 17249. WONINGINRICHTING K. E. BOS, Schrikslaan 61 tel. 15426. Het adres voor het inrichten en vernieuwen van Uw woning. LE DÉ DEUX. Nieuwe en bijna nieuwe dameskleding. Ope ningstijden di./vr. 10.00-13.30 uur, wo. 19.30-21.00 uur. Ook inbreng v. goede gebruikte kleding. Oranjestraat 1hoek Laanstraat, Baarn (boven Le Dé Doré), tel. 02154-14082. Wasiel Steitner, de grootste TAPIJTZAAK van Soest, 140 rollen in voorraad. Lange Brinkweg 38 t.o. Gasbedrijf, tel. 02155-19600. Verkoop van UITLATEN en TREKHAKEN met gratis mon tage. Ook 's avonds en zater dags. Romax service, Nachte- gaalweg.tel. 16731. KEURSLAGER DE BRUIN, Tamboerijn 17, Overhees, tel. 02155-22464. Woensdag: GEHAKTDAG. 500 gr. mager halfom gehakt f4,65; kilo f 8,50.500 gr. keimager rundergehakt f 6.45; kilo f 11,90. twinkelen waard Foto-Video Herman van Dam Praamgracht 5 Soestdijk Tel. 02155-17552 Inbraak bij Hees De kantine van de voetbalvereniging Hees aan de Kooiweg is opnieuw het doelwit geweest van inbrekers. Door het wegnemen van een ruit verschaf ten zij zich toegang tot het gebouw. De buit bestond uit twee luidsprekers, rookwaren en snoepgoed. Vernieling Een bewoner van de Ossendamweg meldde de politie deze week dat onbe kenden het slot van een van de portie ren van zijn auto hadden opengebro ken. De wagen stond geparkeerd achter zijn woning. Uit de auto wordl overigens niets vermist. 1= o S I.<? Oud-leerlirigen reünie (school Hees) te Soest Zaterdag 7 april a.s. om 13.30 uur. Inl. 02155-20312/ 17245 Bericht aan alle autobezitters van Soest Zelf olieverversen loont niet meer! Geen ongemak, geen vuile handen. Ongeacht het merk auto ververst Stam de olie en zorgt voor milieuvriendelijke afvoer. Alleen de gebruikte materialen worden berekend. Kom gewoon langs. U wordt nog sneller geholpen als u even belt. Nieuwerhoekplein 1 tel. 02155-18850 INBRAAK PAKKET HEEFT U: CYUNDERSLOT op achterdeur? INSTEEKSLOT op voordeur? DIEVENKLAUWEN In ramen en deuren of DIEVENPENNEN of SCHARNIEREN met dlevenpen? RAAMBOOMPJES met slot? CYLINDERSLOT voor raamultzetters? VEILIGHEIDS- KETTING? KIERSTANDNOUDER? WIJ kunnen ook de montage verzorgen. Vraag inlichtingen bij de Sloten- specialist SOEST v. Weedestraat 25 Tel. 02135-14526 De gehele week geopend QJ -ir Qi m -k QJ •fc=> W •k RUIT STUK BEL BRANDSMA vóór 10.00 UUR en de zaak komt nog dezelfde dag voor elkaar... 02155 18104 of 12563 BRANDSMA Laai U niet met de brokken zitten SEBUKRO TECHNISCH SERVICEBUREAU AMERSFOORT Speciaal adres voor service en onderhoud van uw cen trale verwarmingsinstailatie. Vraag vrijblijvend prijsop gave voor een onderhouds- kontrakt, inklusief storin gen, ook in het week-end. 24 uurs service door geheel Nederland. KAMP 16a TEL. 033-7265381724831 Bij ons bent u aan het juiste adres voor: bekwaam en vakkundige levering en onderhoud van: plaatsing SANITAIR LOODGIETERS- WERK GASTOESTELLEN CAMPINGGAS ALLEVOORKOMENDE DAKWERKZAAMHEDEN met VEBIDAK-garantle VERKOOP van SHELL propaan en butaan gasflessen Verkrijgbaar onderhoudsabonnementen voor c.v. In stallaties en alle gasverbrulkstoestellen. (02155) korte brinkweg 37a 3761 EC soest 1 43 32

Soester Courant | 1984 | | pagina 17