Boomplantfeestje in Overhees IK lm' fl^ Grote rommelmarkt Atletiek vereniging Pijnenburg Groei Bloei start pompoenenwedstrijd in Soest Kaarten om klaverjaskampioenschap van Soest Planten en bloemen kennen geen hoogtevrees Soester schakers nog in degradatiegevaar Kinderkleding- en speelgoedbeurs bij speelzaal 'De Woelwaters' Vrijdag 6 april: WOENSDAG 4 APRIL 1984 SOESTER COURANT PAGINA 21 1 Kerkstre Lada Zastava Dealer: Daihatsu Kerkstraat 109 Soest Tel. 16410 Ter gelegenheid van de Nationale Boomplantdag zijn vorige week woens dag in Soest, waar voor een gTootse manifestatie op dit gebied geen geld meer beschikbaar is, tóch een aantal bomen en struiken in de bodem gezet. Dat gebeurde door de leerlingen van de gecombineerde 5e en 6e klas van de Openbare Basisschol Overhees, onder leiding van "juf" Gerda Eikelboom. Op initiatief van natuur-ijveraar Chris Uiterwijk kreeg de Boomplantdag in miniformaat evenals vorig jaar toch gestalte, dit keer in het plantsoentje tussen het wijkcentrum De Borg en het nieuwe winkelcentrum Overhees. Maar liefst 23 bomen (eiken, berken! lijsterbessen, elzen en essen) kregen een definitieve standplaats. Daarnaast werden 70 wilgen, 75 klimops, 20 sneeuwbessen en een aantal hulststrui ken geplant. Dat gebeurde onder het toeziend oog van de heer P. G. Klandermans, hoofd van de afdeling Groen en Recreatie van de dienst Gemeentewerken, als mede van onderwijs-wethouder drs. J. L. Menne. Uiteraard waren ook Chris Uiterwijk en een drietal medewerkers van Groen en Recreatie ter plaatse voor de nodige adviezen en praktische ondersteuning. De heer Menne hield een korte toe spraak, waarin hij met spijt consta teerde dat de gemeente Soest ook op dit gebied een stapje terug moest doen. Hij sprak de hoop uit dat de bomen en de planten evenals de planters zelf, voorspoedig zouden opgroeien, tot genoegen van henzelf en de hele omge ving. De heer Klandermans bena drukte dat het planten van bomen een zeer goede zaak is, zij het dat het dit jaar dan op slechts bescheiden schaal kon plaatsvinden. Een en ander is trou wens mogelijk door een bijdrage uit de Kermispot van 300 gulden, en de wel willende medewerking van Staatsbos- De heer Klandermans, Chris Uiter wijk en wethouder Menne houden de verrichtingen van de jeugdige boom planters zorgvuldig in de gaten. Foto: Goos van der Wilt beheer, dat voor lesmateriaal in de klas zorgde. Overigens kwam maar de helft van de klas in actie bij het planten. Omdat er uiteindelijk niet zoveel bomen waren stelde de andere helft van de leerlingen zich tevreden met een "prikactie", waarbij papier en ander afval, dat in de loop der tijd tussen het struikge was langs de Dorpsstreek terecht was gekomen, werd verwijderd. Op school liet Chris Uiterwijk ook een dia-serie over "mooi Soest" zien. Verder was er een tractatie van Coca Cola en gevulde koeken voor de kinderen. De Soester atletiekvereniging Pijnen burg organiseert op zaterdag 7 april in de grote hal van de Firma Van Asch aan de Industrieweg 37 te Soest (Indus trieterrein een zeer grote rommel markt. De hal zag die dag tussen 9.00 en 16.00 uur voor een keer dienen als de grootste overdekte markt van Soest. Op een oppervlakte van niet min der dan duizend vierkante meter zullen tientallen kraampjes met te verkopen spulletjes komen te staan. Zo zijn er stands met meubelen, waaronder bank stellen, stoelen en tafeltjes; aarde werk; huishoudelijke artikelen; kinder dames- en herenkleding; schoenen en tassenhandwerk- en zelfgemaakte ar tikelen en snuisterijen. Al is Moeder dag, zondag 13 mei, nog ver weg, het is helemaal niet onverstandig om met het oog op die feestdag een kijkje te nemen op de rommelmarkt, daar er zeer veel koopjes zijn. Op speelgoedgebied is er ook een heel groot aanbod. Vele, vaak dure spel letjes, zullen voor slechts een paar gul den in andere handen overgaan. Met het oog op de komende vakanties kan men nu al een paar leuke spelletjes op de kop tikken zodat de vakantievreug de vergroot wordt. En vergeet ook niet een paar leesboeken of stripboeken te nemen. Een grote hoeveelheid boeken ligt namelijk te wachten op nieuwe ei genaars. Verder laat het aanbod veel verlich tingsartikelen zien: kerstboomverlich ting, buitenlampen, hanglampen, en schemerlampen. En wat verder te den ken van radio's, televisie's, bandrekor- ders, koelkasten, strijkijzers, koffie zetapparaten en gasfornuizen. Al deze artikelen zijn op deugdelijkheid gekon- troleerd. Druk bezochte feestavond in Griftland College Uiteraard was er tijdens de feest avond van Groei Bloei vooral belang stelling voor pla nten. Foto: Goos van der Wilt De feestavond die Groei Bloei, de 25- jarige afdeling Soest van de Nederlandse Maatschappij Tuinbouw en Plantkunde, vorige week in de aula van het Chr. College Griftland voor le den en belangstellenden organiseerde is een groot succes geworden. De avond werd bezocht door enige honder den mensen, die vooral kennis kónden nemen van wat Groei Bloei in Soest zoal te bieden heeft. Niet minder dan twaalf kraampjes stonden daartoe opgesteld in de wandelgangen van de aula, waar de le den hun verschillende activiteiten aan het volk toonden. Zo was er werk te zien van de Bloemschikkring, van Flo- ralia, dat zich op de scholen met de lief de voor de tuin bezighoudt, een kraam pje van de tuinclub met een maquette van een goed aangelegde tuin, de bi bliotheek, en natuurlijk een grote hoe veelheid planten in allerlei soorten, maten en groen-tinten. Zowel de heer H. Bas, voorzitter van de jubileumcommissie, als de heer P. J. Wijk, voorzitter van het jubilerende Groei Bloei, hielden een korte toe spraak, waarin vooral de leden lof werd toegezwaaid die de afdeling tot groei en bloei hebben helpen brengen. De bezoekers kregen ook een fraaie film te zien van de Maatschappij, die o.m. beelden van de Floriade in Am sterdam toonde. De fototentoonstelling over 'Bomen in Soest" trok veel bekijks en er werd naar hartelust meegedaan aan een grote verloting, waarvoor een flink deel van de Soester middenstand de prijzen beschikbaar had gesteld. 'Plant een pit' De feestavond was tevens het startsein voor de Pompoenenwedstrijd die Groei Bloei onder het motto 'Plant een pit' ter gelegenheid van het 25-jarig ju bileum in Soest organiseert. Alle inwo ners kunnen aan de wedstrijd deelne men. Daarvoor zijn zakjes pompoenen zaad te verkrijgen bij de plaatselijke tuincentra en bloemisten, alsmede bij de kantoren van de Nederlandse Mid- denstandsbank, die de wedstrijd finan cieel mogelijk heeft gemaakt. De wed strijd wordt in twee categorieën onder verdeeld. Het gaat daarbij niet alleen om wie de grootste pompoen van Soest laat groeien, maar ook wie zijn of haar pompoen het mooist versiert. In de ko mende periode zullen voor de wedstrijd maar liefst 8000 zakjes zaad worden verspreid. 'Plant 'npit!' Lijst van bedrijven die voor 'Groei Bloei' pompoenpitten verspreiden Ned. Midd. Bank de sponsor van de actie Van Weedestraat 10 Ned. Midd. Bank Soesterbergsestraat 1 Bloemboetiek Fleurida Soesterbergsestraat 9a Bloemisterij M. Scholten Middelwijkstraat 28 Weikoop Torenstraat 14 Aalsmeerse Bloemenhal Van Weedestraat 7a Boutique des Fleurs Steenhoffstraat 1 Bloemsierkunst Geytenbeek Burg. Grothestraat 4 Bloemisterij R. Buxtorff Koninginnelaan 25 Tuinadviescentrum 't Vaarder- hoogt Dorresteijnweg 72a Kwekerij van Oest Clemensstraat 82 Soester Tuincentrum Wieksloterweg WZ 37 J. D. Westeneng Zaadhandel Nieuweweg 40 Bloemisterij H. van Oest Eigendomweg 80 Fa. v.d. Brink Visser Kolonieweg 8 KONINKLIJKE MAATSCHAPPIJ TUINBOUW EN PLANTKUNDE Beslist niet iedereen in Nederland kan zich de gelukkige eigenaar noemen van een tuin, maar moet het doen met een balkon of stukje plat dak. Verstoken van het groen op de begane grond pro beert een flatbewoner op de 15e verdie ping toch nog iets te beleven van het wisselen der seizoenen. Onder het mot to "planten en bloemen kennen geen hoogtevrees" zal de tuinarchitekt Jo Cuijpers op dinsdag 10 april a.s. een le zing houden over balkon- en daktuinen. Deze lezing, waarbij diverse mogelijk heden op dia zullen worden vertoond, gaat over de toepassing van allerlei kunststoffen die de dak- of balkon-tui nier veel meer kansen geven een plan- tensortiment op grote hoogte te kwe ken zonde het risico te lopen de tuin vroeg of laat bij de benedenburen aan te treffen. Wist u dat een plantenbak met een oppervlakte van één vierkante meter, gevuld met 50 cm. aarde al 750 kilogram weegt en dat heel wat daken slechts berekend zijn op een druk van hooguit 250 kilogram op hetzelfde op pervlak? Vaak heeft men met veel moeite een bak gevuld met planten, heestertjes en conifeertjes, waarna het resultaat niet bevredigt. Sommige planten gaan al snel kwijnen, terwijl hef leuke, kleine heestertje zich weldra ontpopt als een ware woesteling, die de doorgang blokkeert. Ook kan het onge dierte ongenadig toeslaan en uw zorg vuldig aangelegde daktuin in afzien bare tijd ruineren. De beplanting vormt dan ook een iiuuidstuk apart en zal door de heeer Cuijpers nader be licht worden. Het is niet zo vreemd dat we veel geschikte "balkon- en dakbe woners" aantreffen onder de planten, die al gewend zijn op grote hoogten te groeien. De omstandigheden waar onder ze van nature dienen te overle ven lijken veel op die op onze balkons. Andere onderdelen van de lezing zijn: - afscheidingen op dak (terras) en bal kon, niet alléén voor de veiligheid, maar ook om voor de mens, dier en plant een leefbaar milieu te scheppen. - materialen voor de plantenbakken en voor het vullen ervanwat zijn de voor- en nadelen van de verschillende licht-^ gewicht systemen? - veiligheid is van levensbelang, vooral voor gezinnen met kleine kinderen; met behulp van zo'n mooie plantenbak kun je immers over de rand van het balkon kijken? Zeer vele mogelijkheden zullen de re vue passeren en waarschijnlijk zult u aan het einde van deze avond moeten toegeven dat er tegenwoordig méér met het balkon gedaan kan worden dan het aanbrengen van de plantenbak met de pelargoniums, hoe fraai deze overigens ook mogen zijn De aanvang van de lezing op 10 april a.s. is om 20.00 uur. De plaats is de bo venzaal in het Medisch Centrum aan de Nieuweweg 14. (hoek Smitsweg). De toegang is voor leden van Groei en Bloei gratis; voor niet-leden bedragen de toegangskosten ƒ3,-. De tuinliefhebbers kunnen voor slechts vijf gulden een berkeboom meenemen. De A.V. Pijnenburg heeft namelijk 200 berkebomen gekregen die verkocht kunnen worden. De lengte van de bo men varieert van 1% tot 2 meter. Van zelfsprekend wordt tijdens de markt ook voor het inwendige van de mens gezorgd. Komende van buiten Soest dient men om de rommelmarkt te be reiken, de borden richting Industrie terrein te volgen. Daarnaast zijn ook speciale borden op de invalswegen van Soest geplaatst om u naar het verkoop punt te leiden. De opbrengst van de Rommelmarkt wordt toegevóegd aan het bedrag dat de Atletiekvereniging Pijnenburg nodig heeft voor de aanleg van een eigen akkommodatie. Hiermee hoopt men in mei te kunnen beginnen, waarna eind deze zomer de akkommo datie in gebruik kan worden genomen. VOLLEYBAL Winst voor het eerste damesteam SW Afgelopen zaterdag wist het eerste damesteam van SVV/Stam tegen het reeds gedegradeerde Were-Di een overwinning te behalen. SVV kan deze punten goed gebruiken om het "degra datiespook" af te wenden. Aan het einde van de wedstrijd van het tweede damesteam konden er bloe men overhandigd worden aan de da mes van Valbovol 2, die door deze overwinning kampioen van de derde divisie werden. Ie divisie dames: SW 1 - Were-Di: 3-0 Tegen het uitermate zwakke Were-Di wisten de dames van SVV een simpele overwinning te behalen. De eerste set speelde SVV goed, alles ging gladjes en met 15-1 was de set voor SVV. In de tweede set lieten de dames van SW zich beïnvloeden door het rom melige spel van Were-Di. Het spel werd wat minder zuiver en minder fraai. De setwinst kwam echter geen moment in gevaar. Met 15-10 had SVV ook de tweede set binnen. De derde set was ook niet al te fraai. Met 15-6 kon SVV de wedstrijd winnend afslui ten. De komende wedstrijd brengt voor het eerste team de beslissing. Bij twee behaalde winstpunten is men veilig voor degradatie, met één winstpunt zal er een beslissingswedstrijd gespeeld moeten worden. 3e divisie dames: SW 2-Valbovol 2: 0-3 In de eerste set was de a.s. kampioen Valbovol nogal nerveus. SVV heeft in deze set goed gestreden, tot een stand van 12-12 ging het gelijk op. Daarna had Valbovol een sterke serve en met 12-15 was de eerste set voor Valbo vol. De tweede en derde set gaven een gelijk beeld. Valbovol had een sterke serve en was duidelijk sterker. Met de setstanden 5-15 en 5-15 kon Val bovol de wedstrijd winnend afsluiten en de bloemen voor het behaalde kam pioenschap in ontvangst nemen. Ook voor het tweede damesteam van SW wordt de volgende wedstrijd be langrijk. Indien ze twee punten weten te behalen zijn ze veilig voor degradatie. 3e klasse dames Unicornus - SW 7: 0-3 De dames van SVV hadden vrijdag avond niet al veel zin om te spelen. Het zwakkere Unicornus wist het hun in de eerste set zo moeilijk te maken dat SVV de set ternauwernood wist te winnen. In de andere twee sets was er iets meer beweging maar de dames kwamen niet in hun normale spel. Toch werd het een 0-3 overwinning voor SVV. SCHAKEN Vrijdag dertien april aanstaande is de dag waarop bekend zal worden of het eerste tiental van de Soester schaakclub ook volgend seizoen in de Stichts Gooise schaakcompetitie op eerste klas niveau zal mogen acteren. De afgelopen week lieten de B.A.S.- schakers de kans om de positie in de eerste klas A veilig stellen voorbij gaan. In de thuiswedstrijd tegen mede- degradatiekandidaat. En Passant lie pen de Soesters een 5-3 achterstand op. stand op. Twee partijen werden afgebroken waarvan er een door de bondsarbiters tot een einde zal moeten worden ge bracht (partij van Henze) terwijl de tweede afgebroken partij (die van Ven- nik) binnenkort in Spakenburg uitge speeld zal worden. Omdat de partij van Henze met een aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid ge wonnen zal worden verklaard voor de Soester rust op de schouders van Chiel Vennik de taak om Soest alsnog aan een gelijkspel te helpen. Slechts met behulp van zijn Spakenburgse op ponent lijkt dat mogelijk maar zolang er zelfs op grootmeesterlijk niveau zo af en toe de grootste bokken ge schoten worden, heeft Soest alle hoop nog niet verloren. Ook in deze wedstrijd kon Soest niet op volle oorlogssterkte achter de bor den plaats nemen. Invallers moesten worden opgesteld voor Vegter en Groen. Hun plaatsvervangers slaagden er niet in een positieve bijdrage in de score te leveren. "Vaste"-invaller Braf die de laatste wedstrijden steeds goed was geweest voor een puntje, nam in de eindfase, toen ook de tijd nadrukke lijk ging meespelen te veel risico's. Ook Balvers werd aan bord tien met de nul geconfronteerd. Toen hij er op een gegeven moment een stuk bij in schoot gaf hij de Pijp aan Maarten. De derde nul kwam op naam van Van Dijk, die in de slotfase geen verdedi ging meer kon bedenken tegen het binnendringen van de vijandelijke koning. Aan vier borden werden de punten ge deeld. Het meest opzien met de remise baarde de naar het vijfde bord opgescho ven Cees Goes. Optisch kwam hij al heel snel verloren te staan met ver opgerukte "vrij-pionnen" van zijn te genstander. De verdediging van de Soester sloot echter als een klok zodat hij zijn stelling steeds binnen de re mise grenzen wist te houden en op het eind met eeuwig schaak remise wist te forceren. Ook over de remise van Ivar Chavannes valt wel wat op te merken. De "youngster" van het team kwam aanvankelijk gewonnen te staan toen hij de kwaliteit won maar wist uiteindelijk met een gesloten pion- nenformatie toch niet de winstvoortzet ting te vinden waardoor hij het remise- voorstel maar accepteerde. Dat had tweede bordspeler Van Tuinen al uren eerder gedaan toen hij al snel in een remise-stelling verzeild was geraakt. De enige Soester overwinning kwam tot dusver op naam van René Molenaar die tegen het eind van de speeltijd zijn betere stelling naar winst wist te voeren. Achtste bordspeler Hans Bak ker zou waarschijnlijk ook het punt hebben kunnen opstrijken als hij het eindspel (met weliswaar gelijk ma teriaal) op z'n juiste waarde had kun nen schatten. Nu nam hij met een de ling van het punt genoegen. Henze die zijn partij zag worden af gebroken in "gewonnen stelling" ba lanceerde lange tijd op de rand van de afgrond tegen het Spakenburgse talent Vedder. De Soester schoot er al op de vijfde zet ten gevolge van een blunder een belangrijke centrumpion bij in waardoor hij gedrongen kwam te staan. Een blunder aan Spakenburgse zijde deed de kansen keren. De bonds arbiters zullen moeten aantonen dat de Soester ook gewonnen staat. Ook kopman Vennik had aan de reglemen taire vier uur speeltijd niet voldoende. Hij gaat nu een eindspel in met een ver opgerukte pion op de zevende lijn. Of de verlangde winst er uit zal komen valt te betwijfelen. Maar zoals we in de inleiding reeds meldden is in de schaaksport niets zeker voordat je mat staat of de pijp aan Maarten gegeven hebt. De persoonlijke resultaten Soest 1 - En Passant 1. Vennik - D. de Graaf afg. Van Tuinen - H. Pruijs Vz-x/z R. Molenaar - De Jong i-0 F. Braf - H. van Diermen o-l Goes-Vermeer M-bk Henze - Vedder afg. Chavannes - De Reus Vz-x/z Bakker - Vedder Vz-x/z Van Dijk - H. de Graaf 0-1 Balvers - Van de Brink 0-1 VOGA 1 - Soest 2 Het reseveteam van Soest gaat in de derde klas A van de Stichts Gooise schaakbond in de sub top eindigen, dat is vorige week dinsdag weid duide lijk geworden. In Hilversum behaal den de Soesters een voorlopige 6-1 overwinning op VOGA. De Radiostad bewoners zouden aan winst in de voorlaatste ronde al ge noeg gehad hebben om het kampioens feestje en de daaraan verbonden pro motie naar de tweede klas te vieren. Soest werkte daar niet aan mee en vervulde z'n sportieve plicht tegen over VOGA's concurrenten tot het laatste ogenblik. Hoewel de punten na de 3Vz uur speeltijd al binnen waren, gingen de mannen van teamleider Hen ze ook niet in op de deal van de thuis club. De drie afgebroken partijen wer den mee naar huis genomen en daar later ng eens rustig bekeken. Vermoe delijk zullen er uit de drie resterende ontmoetingen van Van Vlierden, De Gier sr. en mevrouw Suyk nog twee punten voortkomen zodat een 2-8 over winning uit de bus zal komen. De enige Soester die niet in de winst kon mee delen was Louis Silkens. Overwinningen konden worden genoteerd voor Van de Hammen, Van de Berg, Voort, Fugers, Jan de Gier jr. en Henk Gerth. De partijen van mevr. Suyk en de Gier sr. zullen vermoedelijk twee remises opleveren terwijl Ben van Vlierden z'n afgebroken ontmoeting wel zal gaan winnen. De persoonlijke resul taten: VOGA 1-Soest 2: De Jonge - Van de Hammen 0-1 Van Engelen - Van Vlierden afg. Blakman - De Gier sr. afg, Oostrom - Van de Berg 0-1; De Hollander - mevr. Suyk afg.~: Van Melle - Silkens i-Q., Bohm - Voort o-l Fekkes - Gerth o-l Hekker - Fugers 0-1 Veenvliet - J. de Gier jr. 0-1 De grote dag nadert waarop bij de Peu ter- en speelzaal 'De Woelwaters' weer een aantal koopjes te halen valt op het gebied van kinderkleding en speel goed. Zaterdag 7 april a.s. is het zover! De deuren aan de Beetzlaan 32 te Soest gaan 's morgens 10.00 uur tot 's mid dags 14.00 uur open. Gedurende die tijd kunt u rustig neuzen tussen alle spullen die verzameld zijn. Mocht u, wat we niet aannemen, niet kunnen slagen: de koffie staat ook klaar. Voor u de kans de garderobe van uw kind op een voordelige manier aan te vullen, alsook de speelgoedkast weer wat voller te krijgen of iets leuks en nieuws achter de hand te hebben voor de vakantie, en voor ons de mogelijk heid het spel- en speelmateriaal voor de peuters weer aan te vullen. De opbrengst van deze beurs komt n.1. geheel ten goede aan de speelzaal 'De Woelwaters.' De leidsters en ouder kommissie willen de peuters heel graag datgene geven dat hun ontwikke ling stimuleert. Helaas is daar veel geld voor nodig. Vandaar. Verder kunt u nog meer vliegen vangen in één klap. Indien u een kind heeft, dat binnenkort 21/£ jaar oud wordt, is dit wellicht een goede gelegenheid de speelzaal eens van binnen te bekijken, kennis te maken met de leidsters en alle informatie te vragen die u wilt heb ben. Er is op het ogenblik geen grote wachtlijst, dus wellicht kan uw kind di- rekt geplaatst worden. Voor alle infor matie omtrent plaatsingen kunt u al tijd terecht bij Truke Heringa, telefoon 11052. Voor het vijfde achtereenvolgende jaar wordt er gekaart om liet open kla verjaskampioenschap van Soest. Iedere klaverjasser uit Soest en wijde omgeving, mits ouder dan zestien jaar is welkom op vrijdagavond 6 april in de grote zaal van het dorpshuis De Borg aan de Willaertstraat in de wijk Overhees. Het inschrijfgeld is vier gulden; de wedstrijden beginnen om 20.00 uur. Dit kaartkampioenschap wordt georganiseerd door de wijkvereniging Overhees in samenwerking met onze krant. Het maximum aantal deelne mers bedraagt 248. De inschrijvingen worden in volgorde van binnenkomst genoteerd. Het "ze nuwcentrum" zal bemand worden door vier bekwame en ervaren tellers. Er worden weer drie "boompjes van zestien" gespeeld volgens het "Am sterdams systeem." De partneraanwijzing geschiedt steeds door loting. Bij gelijke eindstand wordt een beslissingswedstrijd gespeeld. Er zijn leuke prijzen te winnen. Inzet is de wisseltrofee, door de Soester Courant ter beschikking gesteld. Daarnaast stelt de Soester Courant voor de winnaar nu ook een stan daardtrofee beschikbaar. De eerste prijs is een tuinmeubelset (4 stoelen tafel, kussen) van de Wijkvereniging Overhees. De tweede prijs is een draagbare radio, beschikbaar gesteld door de Rabobank. Verder heb ben winkeliers uit het winkelcentrum Overhees nog een flink aantal andere prijzen ter beschikking gesteld. Deelnemers kunnen voor aanmelding gebruik maken van onderstaand in schrijfformulier, of zich telefonisch aanmelden bii mevrouw C. de Jone tel. 12776. 6' Inschrijfformulier (s.v.p. blokletters) naam en voorletters.., adres vrouw/man geeft zich hierbij op als deelnemer aan het Klaverjaskampioenschap van Soest. Het inschrijfgeld a vier gulden wordt betaald op vrijdagavond 6 april vóór het begin van de wedstrijd. Dit formulier kan ingeleverd worden bij mevrouw C. de Jong, Luytenaar- pad 14. of bij het kantoor van de Soester Courant, Van Weedestraat 227. PAGINA 20 titmo Prima zou met al lorzieningen eigenlijk zo'n :osten etaalt er slechts een prijs 'r die van de standaard 790,-. Dat scheelt eventjes d gulden Dealer maakt graag een proefrit iNP8ESTSnE.fj nanier uw le Bonds- zijn de aaarrente. keningen. ink 'eg, 23280.

Soester Courant | 1984 | | pagina 21