(en b.v. 'Jeugdspeler is geen mini-volwassene Rommelmarkt A.V. Pijnenburg gigantisch succes rkoopster 3,95 4,95 8,95 13,75 17EG CELEN ig gezin e nog een el' leven oor Hees krap langs Unicum: 1-0 Pijnenburg-atleten in marathon van Rotterdam 71 - Baarn VVZ-jeugd naar Holland - Italië 2e Competitie- cross C.T.S. in Garderbroek Tempo fietst rondom Soest! Hees jeugdvoetbal Kaartleesrit B.A.C. Jan Zwartkruis bij S. O. Soest: A.V. Pijnenburg-atleten suksesvol uit de startblokken A.V.Pijnenburg succesvol in Spanderswoudloop 4-3 Nederlaag voor DVS PAGINA 20 ■ooral bij ziekte, oopsters) tievak strekt tot schaafde vrouw in et mode-vak, die 'oorlichten. ig mogelijk kontakt w autovloer tegen vuil natten. 5 hoeft u 't niet te laten. )fnoppen, 38x55 cm a f 4,95 voor Allicht! senset 12 V voor een n f 6,95 voor jutolamp 1,50 voor geensct f 16,75 voor l, ijzersterk maar a nylon. Trekkracht >r de prijs van Dor een [STATION 15 Soest. :-L. 02155 -17962 /erwacht, bijvoorbeeld als de t overlijdt. Is het weduwen- ;nde om de toekomst van stellen? Meestal niet! :der wegvalt is er natuurlijk Ier alle omstandigheden het ?el leven voor zich heeft. Wan Vrouw-Polis Héén ran NaboMle-Nedertanden n9 van douaneforma- in verwarmde berg- n). INNEN-en n 02155-12628 WOENSDAG 11 APRIl 1934 SOESTER COURANT PAGINA 21 Volgende week woensdag 18 anril a s zullen 100 Junioren en pupillen van VV7 getuige zijn van de Olympische inter land tussen Holland en Italië, die zli plaatsvinden In het Utrechtse Galgen waard-stadion. Deze unieke geleien held voor de jeugdige VVZ-ers om in clubverband in een prachtig stadion de sfeer van een heuse interland te proe. ven is mogelijk geworden door een at tent gebaar voor de KNVB die aan jeugdafdelingen gratis kaarten voor deze wedstrijd beschikbaar heeft ge steld. Aangezien het jeugdbestuur van VVZ dankbaar gebruik heeft gemaakt van deze aanbieding zullen 18 april om 13.00 uur twee bussen gereed staan om de jeugdige VVZ-delegatie naar Utrecht te brengen. Opnieuw winst voor VVZ Al VVZ Al, dat dit seizoen met wisselend succes heeft gespeeld, is bezig met een goede afsluiting van de competitie Voor de derde maak op rij werd zateri dag de volle winst behaald. Slachtoffer was dit maal S.O.Soest A2 dat overigens een groot deel van de wed strijd in de aanval was maar dat ver zuimde te scoren. Reeds na een klein kwartier strafte VVZ, dat nog nauwe lijks in de aanval was geweest, via Je roen Brouwer een fout in de S.0 Soest verdediging goed af. Na deze treffer trok VVZ zich terug in de verdediging en mocht Soest aanvallen, zonder overigens tot echte kansen te komen Na 25 minuten sloeg VVZ opnieuw hard toe, toen het niet ver buiten het straf schopgebied een vrije schop toegekend kreeg. Terwijl iedereen een schot op goal verwachtte werd de bal op links naar Olivier Noordam gespeeld, die met een prima voorzet de volledig vrij staande Henk-Jan van Kooy bediende, hetgeen 2-0 betekende. Vijf minuten later viel de beslissing in deze wedstrijd, toen Jeroen Brouwer, beheerst de keeper passeerde en 3-0 liet aantekenen. Vlak voor rust konden de blauw-witten iets terugdoen, door dat de VVZ-verdediging aarzelde met ingrijpen, zodat met een 3-1 stand de rust werd bereikt. Na de pauze opnieuw een aanvallend Soest, terwijl VVZ zich beperkte tot de counter, die nog éénmaal succesvol zou zijn. Vlak na rust kwam Gert v.d. Munt vrij van zijn tegenstander en wist met een strakke schuiver de Soest-doelman te passeren; 4-1. Hoewel in de tweede Sf» Seide, pioegen nog goede moge lijkheden, krijgen op een treffer, werd er niet meer gescoord, zodat de wed strijd eindigde in een 4-1 overwinning voor WZ. Uitslagen 7 april j.l.: VVZ Al - Soest A2 4 1 VVZA2-CJVVA2 1 CJVV Bl - VVZ BI 3 Roda B5 - VVZ B2 30 CJVV Cl-VVZ Cl 5.! Quick C3 - VVZ C2 1.1 VVZ C3 - Desto C3 2-1 IJsselmeerv. Dl - VVZ Dl 2-1 VVZ D2 - Hoogland D4 5-0 VVZ D3 - HVC D2 i_2 Hoogland El - VVZ El 1.2 VVZ E2 - TOV E2 5.0 Programma 14 april a.s. CJVV Al-VVZ Al 16.15 uur Hoogland A3-VVZ A2 15.00 uur VVZ BI-Soest B2 15.00 uur VVZ B2 - Cobu Boys Bl 15.00 uur IJsselmeerv. C2-VVZ Cl 12.45 uur VVZ C2-Roda C4 13.45 uur WZC3-VVZAC7 13.45 uur VVZ Dl - Soest Dl 11.00 uur VVZ D2 - Soest D4 12.00 uur Soest D5 - VVZ D3 1200 uur Hoevelaken El-VVZ El 11.00 uur VVZ E2-IJsselmeerv. E4 11.00 uur Na twee weken is er weer een competi tiecross in aantocht. Dit wordt dan de tweede competitiecross van autocross team CTS. In totaal zullen er 6 compe titiecrossen verreden worden bij goed weer. Ook heeft CTS een grote cross in petto maar dan moet men wel over een baan kunnen beschikken. De 2e compe titiecross zal zaterdag 14 april verre den worden op de baan van A.C.T.G. in Garderbroek. De start is om 13.00 uur. De coureurs moeten voor 12.30 uur zijn ingeschreven bij de jurybus. ZATERDAGVOETBAL De wedstrijd tegen Unicum, zaterdag middag was er een met twee gezichten. Hees was de eerste helft de betere ploeg en wist dit ook met een doelpunt duidelijk te maken, terwijl Unicum de tweede helft de betere ploeg was. Unicum is voor Hees altijd een moei lijke ploeg en dat het weldegelijk kon scoren ondervond SEC verleden week, want dat verloor maar liefst met 5-1. Hees was dus gewaarschuwd. Het hield direkt het spel kort en bouwde de aan vallen via de achterhoede goed op. In de 20ste minuut had dat al succes: René Ribberink werd op het midden veld goed aangespeeld en gaf op zijn beurt een prima dieptepass op Rob Jansen, die de bal met binnenkant schoen in de uitste beneden hoek depo neerde: 1-0. Een volkomen en terechte stand, want Hees was de betere ploeg en bleef dat verder de hele eerste helft. Hees begon aan de tweede helft met de 17-jarige Walter Daselaar voor Jan v.d. Wielen. De eerste twintig minuten kon Hees nog wel tot aanvallen komen. Soester Courant, goede informatiebron voor alle Soestersl Dat resulteerde één keer in 'n kans voor R. Jansen, maar zijn omhaal ging ver over. Hierna was het gebeurd met .Hees en de gasten uit Lelystad zochten volop de aanval, maar echt gevaar le verde dat niet op. De Hees-defensie, met K. v. Essen als laatste man voor de geblesseerde Jan Hoefman en Bert de Bruyn als voor- stopper, wist zich prima staande te houden. In de slotfase van deze uiterst sportieve wedstrijd moest Hees doelman Gerard de Groot nog éénmaal naar de bovenhoek om de gelijkmaker te voorkomen. Op zondag 15 april a.s. organiseert Tempo Toer weer een recreatieve fietstocht die bedoeld is voor het hele gezin. Ditmaal heeft de commissie een route uitgezocht die rond Soest leidt. Voor een ieder die bekend wil raken met de direkte omgeving is het een ideaal tripje waarvan de lengte 35 km. bedraagt en moeiteloos te volbrengen is. De vertrekplaats is het Clubhuis Tempo aan de Industrieweg 6 te Soest. Er kan gestart worden tussen 10.00 en 12.00 uur. Voor sterritrijders is op de zelfde dag de controle- en stempelpost geopend van 10.00 tot 14.00 uur. Voor beide evenementen zijn de reglemen ten van de N.R.T.U. van toepassing. Woensdagavond 4 april moesten de A- junioren op bezoek bij VVZ'49 voor een vriendschappelijke wedstrijd. WZ'49 kwam met 8 man op het veld en scoorde binnen 5 min. 1-0. De VVZ junioren werden aangevuld tot 11 man en dachten de wedstrijd in de zak te hebben. Vlak voor tijd haalde de laat ste man van VVZ met de handen een bal uit het doel. W. Daatselaar scoor de uit een strafschop 1-1. In de tweede helft was het Hees dat speelde. Robbie de Haas ging goed door en scoorde 1-2. In de schemer scoorde VVZ nog net voor tijd 2-2. De B-junioren moesten zaterdag naar het hooggeplaatste Roda, dat ook in 5 min. 1-0 scoorde. Hees moest weer van een achterstand terugkomen en door goed spel van R. Bouman werd het 1-^. R. de Bruin zou in de loop van de wed strijd bewijzen dat hij volgend seizoen terecht in de Al speelt en driemaal scoorde en de eindstand bepaalde op 1-4 voor Hees. De D pupillen moesten uit naar KV va en speelde daar één van de beste wed strijden van het seizoen. De eindstand was 0-4 waarvan 2 doelpunten van D. Brandenburg. De F pupillen, die dit seizoen nog maar één wedstrijd hebben verloren, kregen WZ A, nu als gasten thuis op het Hees terrein. Na een erg spannende wed strijd en een fantastische goal van Tebbo Pouwels, die dit seizoen al 32 maal heeft gescoord, stapte ze met 1-0 naar de kleedkamers. Maandagavond 16 april op het Hees terrein de wedstrijd Hees Al - Elink- wijk selectie Al, aanvang 18.45 uur. 18 April gaat de hele Hees-jeugd naar de voetbalinterland Nederland - Italië in de Galgenwaard. Programma Hees-jeugd 14 april 15.00 uur Baarn Bw - Hees Bl 13.00 uur VVZA C3 - Hees Cl 13.00 uur Hees Dl - IJsselmeervogels D4 12.00 uur Hees F1 - SEC F1 16 April 18.45 uur Hees Al - Elinkwijk Al Opbrengst slaat alle verwachtingen: ruim f 13.000, - De grootste rommelmarkt die de at letiekvereniging afgelopen zaterdag in de hal van de firma Van Asch op het industrieterrein heeft georganiseerd is in allerlei opzichten een gigantisch succes geworden. Niet alleen door de omgeving van de markt, die alles wat in Soest in de loop der jaren op dit ge bied te zien is geweest sloeg, maar ook door de werkelijk overstelpende belangstelling, en wat uiteraard voor de atletiekvereniging het belangrijkste is door de opbrengst. Die overtrof met (bruto) 14.500 gulden namelijk alle verwachtingen. Het nettoresultaat van de markt bedraagt daarmee ruim 13.000 gulden! Aan de vooravond van het grootste gebeuren hield men het bij Pijnenburg voor wat het eindresultaat betreft nog bij voorzichtige schattingen. Men hoopte op een bedrag van 10.000 gul den, maar zou ook met 8000 gulden al heel tevreden zijn. Wie zaterdagmorgen in alle vroegte naar de Industrieweg ging, kon al zien dat optimisme over de eindop- brengst alleszins gerechtvaardigd was. Voor de poorten van de firma Van Asch verdrong zich ruim voor het openingstijdstip - 9.00 uur - al een enor me massa mensen, belust op de koopjes en de buitengewone aanbiedingen die op de rommelmarkt voor spotprijsjes werden aangeboden. Tot ver in de omliggende straten stonden de auto's geparkeerd, en op sommige momenten was er op de Industrieweg bijna geen doorkomen aan. In de hal zelf heerste na de opening een enorme drukte, die de eerste uren constant bleef aanhouden. Van de uit gestalde waren was voor veel mensen in die periode nauwelijks iets te zien. Het publiek bewoog zich in trage stro men langs de tafels en de kraampjes, waar de meest uiteenlopende arti kelen in enorme hoeveelheden werden aangeboden: meubels, speelgoed, huis houdelijke artikelen, kleding, schoe nen, sieraden, boeken, potten en pan nen, maar ook koelkasten, televisies, radio's, verlichting en allerlei andere elektrische spullen. Ook de berke boompjes vonden gretig aftrek. Al na een half uur bleek de gang er goed in te zitten. De opbrengst be- HaVoKo-toernooi 1984 Het jaarlijkse HaVoKo-toernooi wordt dit jaar op maandag 16 en dinsdag 17 april in de Sporthal Beukendal gehouden. De naam HaVoKo staat voor handbal, voet bal en korfbal. Deelnemers zijn de Soester en Soesterbergse lagere scholen. Beide dagen beginnen de wedstrijden om 8 uur en zijn ze om 17.30 uur afgelopen. Enorme belangstelling was er voor de rommelmarkt van Pijnenburg. FotoHerman van Dam droeg toen al 1750 gulden en binnen een uur was de stand ruim 3000 gulden. Eveij na 13.00 uur 's middags werd het streefbedrag van 10.000 gulden gepasseerd, zoals de bezoekers uit de luidsprekers konden vernemen. Bij de sluiting van de markt was de hal vrij wel leeg. De organisatoren kunnen dan ook terugzien op een gigantisch succes: een prima opsteker voor de volgende acties waarmee de atletiek vereniging Pijnenburg het geld voor de aanleg van de eigen atletiekbaan wil gaan bekostigen. AUTOSPORT De Baarnse Auto Club heeft een bij zonder leuke kaartleesrit georgani seerd, nl. de:Lenterit. De uitzetter Peter Spithorst heeft voor u een traject van ca. 20 km. lengte kris kras door de gemeente Baarn via be kende en veel minder bekende straten met daarin tal van leuke en wellicht on bekende vallen. Zoals gebruikelijk is voor de C-klasse een wat eenvoudigere rit uitgezet. Voor beginnende rijders zal voor aanvang van de rit een uitleg gegeven worden over het te gebruiken kaartleessysteem. Het bestuur en de sportcommissie van de Baarnse Auto Club nodigen iedereen uit om donderdag 12 april a.s. naar café 'het Wapen van Beerestein' te ko men, waar de starttafel vanaf 19.00 uur geopend is en de eerste deelnemer om 19.31 vertrekt. Het adres isZandvoort- weg 132 te Baarn. Voor de kosten hoeft u het niet te laten, want u moet weten dat de ritten van de Baarnse Auto Club de goedkoopste in de provincie Utrecht zijn. Het inschrijfgeld bedraagt 10,- per équipe, waarop leden van de Baarnse Auto Club 2,- per persoon korting krijgen. In zijn inleiding bij S.O.Soest, in het ka der van de KNVB-kursus 'Jeugdtrai ner/Jeugdvoetbalspelleider', heeft de als gastdocent optredende oud-bonds- coach Jan Zwartkruis zijn gehoor voor gehouden dat er nooit van mag worden uitgegaan dat een jeugdspeler een "mini-volwassene" is. "Het zijn kin deren. Niemand let op iemand; bij het voetbalspel eist de bal alle aandacht op. Ze zijn voetbal-asociaal; ze denken dat het spel geheel op hen is afge steld," aldus Zwartkruis. Zaterdag 7 april j.l. vond bij S.O.Soest aan de Bosstraat een praktijk-demon stratie plaats in het kader van de lo pende opleiding Jeugdtrainer-begelei der. Vooral van de zijde van de jeugd begeleiders was er grote belangstelling voor: de jeugdtrainers lieten het wat afweten. Vooraf was er een praktijkdemonstra tie onder leiding van de kursus-docent Ernst Brandes (hoofdtrainer van S.O.Soest). Tien tot twaalfjarigen lieten zien wat er "koppend" mogelijk is. Daarna was het woord aan Zwart kruis die in de Soest-kantine een ge hoor van circa vijftig "man" aantrof. Volgens de oud-bondscoach is het voet bal niet los te zien van het werk aan de top en het werk aan de basis. "Aan de basis moet het werk beginnen voor de top. Dat heeft te maken met 'begelei den' van de jeugd," aldus Zwartkruis. Naar zijn mening heeft het opvangen van problemen alles te maken met op voedkunde. "Jeugd begeleiden is jeugd opvoeden" zei Zwartkruis, die de na druk in dit verband legde op goede kon takten van de begeleider met ouders, trainer, coach en klubbestuurders. "De jeugdbegeleider dient (wat het voetbal betreft) de centrale figuur te zijn. De jeugdspeler dient met vertrou wen, durf en ook kreativiteit te spelen en zijn natuurlijke aanleg te behouden. Het is de taak," zei Zwartkruis, "van de begeleider deze factoren uit te die pen. Zij zijn het, die het vertrouwen in eigen kunnen dienen aan te kweken." Volgens Zwartkruis dienen ouders en begeleiders aan gewonnen (en verlo ren) wedstrijden geen overdreven waarde toe te kennen. "Wanneer kin deren verliezen, ervaren zij dat als een nationale ramp; winnen zij, dan ont staat er een vorm van zelfoverschat ting!" Vi Jan Zwartkruis aan woord in de kantine van S.O.Soest. Foto: Herman van Dam Zwartkruis benadrukte ook dat er res pect moet worden opgebracht voor een betere tegenstander en dat de scheids rechter moet worden geaccepteerd als de leidinggevende figuur. Zwartkruis besloot zijn inleiding met enige opmerkingen over de zgn. jeugd kampen, die door topspelers en toptrai- ners worden geleid. Volgens hem zijn deze té commercieel van opzet. "De voetballers laten zich eèïruurtje zien voor duizend gulden en dat is het dan." Tenslotte werd er nog enige aandacht besteed'aan de organisatie-struktuur van een amateur-voetbalklub. De bijzonder interessante ochtend werd ondermeer bijgewoond door ver tegenwoordigers van SEC, Hees, KVVA, TOV, Bloemkwartier en Scher- penzeel. Woorden van dank werden ge sproken door E. Brandes en Soest-voor zitter C. Boerkoel. ATLETIEK Tijdens de eerste wedstrijd op de baan dit seizoen, bleek dat de A.V.Pijnen burg atleten zeer suksesvol uit de start blokken waren gekomen. Vele persoon lijke rekords sneuvelden op de kunst stofatletiekbaan Overvecht te Utrecht en vier medailles voor eerste plaatsen en één medallie voor een tweede plaats waren de resultaten. Marion van den Broek werd eerste op de 100 meter en 200 meter meisjes B en tweede bij het verspringen, Josette Al- kema werd eerste op de 800 meter meisjes A en Bas van Os werd eerste op de 800 meter jongens B. Bij de heren deed Pieter te Vaarwerk over de 100 m en 200 m respectievelijk 12.4 sec. en 25.7 sec. Rolf van Kouwen legde beide afstanden in 12.8 sec. en 27.0 sec. af. Bij de jongens A kwam Kees Versteegh op beide sprintaf standen tot 12.9 sec. en 26.7 sec. en Herman Bredewold tot 11.8 sec. en 24.0 sec. Bij de meisjes B waren de tijden voor Suzanne Doeg op de 100 m en 200 m 13.8 sec. en 28.9 sec. en voor Marion van den Broek 12.8 sec. en 26.4 sec. Bij het verspringen kwam Marion van den Broek tot 4.90 meter en Marleen v.d. Groep tot 4.26 m. Josette Alkema stootte de kogel naar 8.33 meter. Op de 800 meter kwam zij op 2.41.3 min., Marleen v.d. Groep liep bij de meisjes B deze afstand in 2.56.8. Hugh Weeber liep zijn eerste 800 meter bij de jongens A die hij aflegde in 2.21.3. Bij de jongens B deed Bas van Os over de 800 m 2.11.6, Leo van Thuyl 2.22.0 en Dennis Esselman 2.22.7. De 4 maal 400 meter heren estafette ploeg van A.V.Pijnenburg bestaande uit Herman Bredewold, Dick Kamer beek, Hugh Weeber en Ebo Ebens kwam tot een vijfde plaats in een tijd van 3.58.2. De jongens A 4 maal 400 meter ploeg bestaande uit Dennis Es selman Leo van Thuyl, Kees Ver steegh en Bas van Os kwam op dé derde plaats met een tijd van 4.08.3. Hierbij dient opgemerkt te worden dat drie van hen vlak ervoor hun 800 meter jongens B gelopen hadden, die op de koude winderige baan veel van hun krachten gevergd had. Harry van Brummelen. Als zaterdag a.s. het startschot valt van de Rotterdamse marathon, zullen temidden van de internationale vedet ten ook twee A.V.Pijnenburg-atleten een poging wagen een goede tijd neer te zetten. Ten eerste Harry van Brum melen, die daar een aanval zal gaan doen op zijn eigen record. In het najaar van 1983 liep hij in Essen (W. Duits land een tijd van 2.37.56 uur, en deze tijd zou hij graag verbeterd zien met enkele minuten. Insiders denken dat hij hiertoe ook wel in staat is, gezien prestaties in training en wedstrijden dit voorjaar. De andere Soester atleet is de veteraan Rob de Haas. Hij is in tegenstelling tot zijn clubgenoot echter momenteel niet helemaal blessurevrij en het is dan ook de vraag of hij het toch altijd zeer zware marathonkwarwei a.s. zaterdag zal kunnen klaren. Mede door die ver velende (knie)blessure zal hij in ieder geval in deze marathon geen recordpo- Rob de Haas. gingen ondernemen. Zijn persoonlijke record staat op 2.38.51 uur, eveneens in 1983 in Essen verwezenlijk.t Of beide langafstanders hun plannen hebben kunnen verwezenlijken moeten we afwachten tot a.s. zaterdag namid dag, wanneer ze op de Coolsingel, waarschijnlijk net na zessen, aankomen. Afgelopen zondag starten diverse atle ten van de Lange-afstandsgroep van A.V.Pijnenburg in de 15e Spander- woudsloop te Hilversum, een nationale wegwedstrijd over 20 km. Op dit snelle parkoers was het voor de meesten de gelegenheid om hun persoonlijk rekord op deze afstand wat scherper te stellen. Eef van den Brink was de snelste Soes ter atleet. Hij wist zijn snelste tijd met 12 sec. te verbeteren en bracht het per soonlijk rekord op 1 uur 6 min. en 25 sec., hetgeen betekende, dat hij slechts 5 sec. verwijderd bleef van het hem door Jaap van den Berg ontnomen klub- rekord. Voor wel het meest opvallende resul taat zorgde Joop van Leijenhorst, die na een zeer evenwichtig gelopen race iedereen verraste met een tijd onder de 1 uur en 8 min. Zijn plannen waren om eindelijk eens de barrière van 1 uur en 9 min. te doorbreken. Zijn optreden was zo sterk, dat hij direct maar een tijd van 1 uur 7 min. en 47 sec. neer zette, een verbetering van zijn beste tijd met bijna anderhalve minuut. Ook Rob de Haas was weer volledig in de running. Hij startte deze loop als testwedstrijd, maar dit bleek achteraf ook een geslaagde rekordpoging. Zijn tijd was ook ruimschoots beter dan al zijn eerdere prestaties. Het werd voor hem 1 uur 8 min. en 43 sec. Alphons van Damma ontpopte zich hier volledig als nieuw talent van de Lange-afstandsgroep. Hij was nu al weer 2 minuten sneller dan zijn on langs gelopen eerste 20-km. wedstrijd. Alphons deed slechts 1 uur 11 min. en 15 sec. over zijn parkoers. Voor Jan van Ransdorp was het de be vestiging, dat zijn eerder gerealiseerde tijden geen uitschieters waren. Hij bewees de goede lijn te pak ken te hebben. Zijn tijd werd afgedrukt op 1 uur 15 min. en 59 sec. René Hoksbergen, pas hersteld van griep, had een moeilijke dag en kon niet datgene presteren wat men van hem gewend is. René kwam binnen in 1 uur en 18 min. Harry Sonnemans krijgt ook steeds beter de smaak te pakken. Deze 48- jarige veteraan zet steeds betere tijden neer. Nu snelde hij naar 1 uur 24 min. en 18 sec. Ivo Balvers kon ook als tevreden man huiswaarts keren. Zijn tijd van 1 uur 28 min. en 31 sec. zijn een juiste afspiege ling van zijn gemaakte vorderingen. Nog meer goede verrichtingen! Ook Amstelveen behoorde dit weekeinde tot het strijdtoneel. Hier kwam Gert de Ruygt aan de start voor de Jubileum Jespa-loop, een wegwed strijd over 10 kilometer. Gert, die zich het afgelopen winterseizoen al bewees in de crossen, duelleerde hier ook met de allersterksten van het deelnemers veld. Hij wist ondanks een valpartij in de beginfase van de wedstrijd toch op een heel mooie 4e plaats beslag te leg gen in een tijd van 32 min. en 35 sec. Zijn achterstand op de nummers 2 en 3 bedroeg resp. 10 en 5 sec. ZAALVOETBAL DVS/Roel B's Haarmode heeft in het algelopen weekeinde in een vrij matige wedstrijd met 4-3 verloren van Bilt- hoven. Door dit resultaat blijft DVS zich in de middenmoot ophouden. DVS begon de wedstrijd zonder aanvoerder Gerrit v.d. Laan en zonder topscorer René Ribberink. Vooral de aanvallen de impulsen van de laatste werden node gemist. In de eerste helft werd er zonder veel inzet gespeeld, zodat de beide keepers niet veel te doen kregen. Beide teams probeerden de bal in de eigen ploeg te houden en dat kwam de spanning niet ten goede. Toch werd er voor rust nog gescoord. Eerst door DVS via gelegenheidsaan voerder Jan v.d. Wiele, die kennelijk zó geïmponeerd was door de aanvoer dersband dat hij zich als één van de weinige DVS-spelers onderscheidde door zijn inzet! Vlak voor rust scoorde Bilthoven de gelijkmaker: ruststand 1-1. Na de rust werd de wedstrijd wat fel ler en al na drie minuten scoorde Jan Hoefman 2-1 voor DVS. Bilthoven be gon DVS nu onder druk te zetten en slaagde er dan ook in om al snel de gelijkmaker te scoren. Bilthoven bleef vervolgens de betere ploeg en doel man De Boer moest een aantal fraaie reddingen verrichten. Toch was het DVS dat bij een uitval 3-2 scoorde. Het was opnieuw Jan Hoef man die een voorzet van Johan Aalde- rink intikte. Hierna was de koek wat DVS betreft wel op. Bilthoven beheerste de wed strijd nu volledig en toen Jan Hoef man het veld geblesseerd moest ver laten was de tegenstand van DVS ge broken. Binnen 10 minuten had Biltho ven de 3-2 achterstand omgebogen tot een 4-3 voorsprong. In de laatste paar minuten perste DVS er nog wel een slotoffensief uit, maar er vielen geen doelpunten meer. Ondanks deze nederlaag kan DVS de kompetitie rustig uitvoetballen, aan gezien er geen degradatiegevaar meer is.

Soester Courant | 1984 | | pagina 21