Programma Keuken ShowSoest derstreept bij dan Hockey-elftal meisjes A-2 kampioen Henk van Woerkom 3 x de sterkste bij Selby M.H.C. Soest - Dames II Üanó WtW r SPORT SPORT KORFBAL Reflex 1 - Eemvogels 1 14-4 Soester Bowling Bond 'Springbokken"-spektakel in finale onderlinge wedstrijden GYMNASTIEK Sporthal Beukendal Sportzaal De Bunt Sportzaal De Borg Jongens Al Mixed Hockeyclub Soest kampioen BADMINTON Shotspelers succes vol in Zwolle TAFELTENNIS voor het uwe jas Nefkens Opel-équipe Frans Marsé/ Henk Garssen 4e in Internationale Tulpenrally 'Neon Tetra' naar Frankrijk Gerdie PAGINA 20 mtrum Soest-Zuid ien ontwikkeld, die alle om sche en/of maatschappelijke niet uitvoerbaar bleken te 1980 koos de gemeenteraad e winkelpolen: de Van Wee en Soest-Zuid. Dit nieuwe is opgenomen in het ontwerp ingsplan 'Winkelpool Soest le betrokken rijks- en provin. tanties hebben een positief er het bouwplan uitgebracht op de bezwaren heeft de ge >nder meer gesteld dat het een verzorgingsgebied met voners. Een uitbreiding van winkelvloeroppervlakte met 2.000 vierkante meter, waar- n voorziet, vindt ze niet over- emeer omdat 400 vierkante larvan is bestemd voor een en horecabedrijf. es et busstation niet meer als functioneerde, kon het ge len ten behoeve van de bouw nieuwe winkelcentrum, in arvan is gekozen voor twee elkaar gelegen nieuwe halte- aan de Soesterbergsestraat, >uslijnen elkaar kruisen. Ge- verkeersdrukte hier in het bestuur van mening dat de beid van de bushaltes en de lewegingen die daarmee ge- ian geen onaanvaardbare van de verkeersdruk op- riet heeft daarbij in de aan genomen dat de haltes door m hoogste zes bussen per worden aangedaan, ïers van de bezwaren ver als gevolg van het winkel een toeneming van de ver- isiteit. Het gemeentebestuur er overwogen, dat het slechts ren wijziging van de situatie, ie doorgaand verkeer naar lopgelegenheden zal verkeer ïaar het nieuwe centrum, nlijke dan wel onaanvaard- iming van het verkeer wordt et verwacht. imaal It toegegeven dat er geen van een optimale situatie ie Soesterbergsestraat het trum doorsnijdt. De ge- .arvan kunnen echter even- maanvaardbaar worden be- Het overstekend winke- iek zal gebruik kunnen ma de beveiligde voetgangers plaatsen nabij de bushaltes ee nieuwe aan te leggen over een bij de nieuwe winkels. 1 van 182 parkeerplaatsen bij centrum vindt het gemeen- ruim voldoende. Voor de be- le bezwaar heben tegen de ge situatie op het Driftje situatie er alleen maar be- us de gemeente, nu dit smal- :je. dat al sinds 1957 voor 'tuigen gesloten is, in één voor alle motorvoertuigen n opengesteld als aanvoer- het bevoorradingsverkéer. /en kunnen er dan ook weer m maken. WOENSDAG 18 APRIL 1984 SOESTER COURANT PAGINA 21 jla een reeks goede wedstrijden van de kant van de Eemvogels moest dit weekend de ploeg uit Soest naar Woer den toe om tegen Reflex uit te maken hoe de punten die zaterdag zouden wor den verdeeld. pat de Eemvogels een moeilijke wed strijd tegemoet gingen tegen het hoog genoteerde Reflex, stond van te voren al vast. Het werd extra moeilijk voor de Eem vogels toen, 10 minuten voor rust, Laura van Londen het spel geblesseerd moest verlaten en de Eemvogels door ziekte geen reservespelers ter beschikking had. Hierdoor was het voor Reflex een koud kunstje in dat vak door de veldmeer- derheid hieruit munt te slaan. De Eemvogels boden nog weerstand door doelpunten van Wim van Rheenen (doorloopbal) Agnes Kraaikamp en Marco Kuil, ieder met een afstands schot en als laatste voor de Eemvogels Ton Kraaikamp. Dit kon allemaal niet verhinderen, dat de einduitslag 14-4 werd. Eemvogels 2 - TZ 4 13-0 Een rode-lantaarndrager van de reser ve-poule 4D (TZ 4) kwam dit weekend naar Soest toe om de Eemvogels (kop loper te proberen beentje te lichten. In de eerste helft gingen beide ploegen gelijk op. De Eemvogels konden welis waar voor rust scoren (2-0), maar van een groot veldoverwicht was geen sprake. Voor de tweede helft was dan ook alles mogelijk. Beide ploegen lieten door goed combineren zien, dat korfbal een sport is, die leuk is om naar te kijken, maar zeker ook om te doen. Het spel dat de beide ploegen voor rust lieten zien, ging in de tweede helft exact zo door, alleen de Eemvogels waren met het schieten gelukkiger dan TZ. De Eemvogels wisten 13 keer raak te schieten door doelpunten van Linda Martens (2 maal), Wim Olde- warris (2 maal), Anneke Boom (2 maal), Tinie Martens (2 maal), Karei Boom (strafworp), Erik Rauch, Bert Boom, Reinoud en als hekkensluiter Ria Wij- Het aantal doelpunten dat TZ tegen zich kreeg in deze wedstrijd was dan ook m verhouding niet verdiend. Kameo en Altius, ploegen die ook nog kans hebben op het kampioenschap in deze poule, waren met deze uitslag waarschijnlijk niet zo blij MIA Al - Eemvogels Al 2-1 De aspiranten van de Eemvogels be gonnen deze wedstrijd erg angstig. De grote nederlaag van de vorige week lag nog vers in het geheugen. MIA maakte daar gretig gebruik van en wist voor rust uit te lopen tot 2-0. Na de rust bleek de angst bij de Eemvogels weg te zijn. Er werd beter gespeeld en Marco Middelkoop kon van onder de paal de Eemvogels dichter bij MIA brengen (2-1). De Eemvogels kregen nog van de slecht fluitende scheids rechter twee strafworpen, maar die werden jammer genoeg geen van beide verzilverd. Eemvogels Dl - Samos D2 4-0 De Eemvogels Dl lieten dit weekend duidelijk zien dat ze redelijk goed mee kunnen doen in de poule waarin ze spelen. Tegen Samos D2 werd met 4-0 gewonnen via doelpunten van Maarten Hereijgers, Eileen v. Dijk, Tamara Kuyer en Marco Schouten. Eemvogels PI - E.K.V.A. PI 9-4 E.K.V.A. Pl had in deze wedstrijd een vliegende start. Binnen een mum van tijd stonden ze met 0-2 voor. Dit bleek alleen maar bluf te zijn, want de Eem vogels kwamen verwoestend terug met vier doelpunten van Cedric van Koot, één doelpunt van Pascal Koopmans en van Manon Nieuwenhuis en liepen uit tot 6-2. EKVA kon nog tweemaal scoren voordat Cedric v. Koot en 2 maal Manon Nieuwenhuis de eindstand op 9-4 brachten. Dindoa Ql - Eemvogels Ql De jongste Eemvogels gingen zaterdag j.1. op reis naar Ermelo, waar tegen Dindoa gespeeld moest worden. Het werd een aardige wedstrijd, die door Dindoa met 4-1 gewonnen werd. Het Eemvogels-doelpunt werd gescoord door Laura van Beek. Programma 21 april 16.00 uur Viking 1 - Eemvogels 1 14.00 uur Huizen 2 - Eemvogels 3 12.00 uur Eemvogels Al - Huizen Al 12.00 uur Excelsior Pl - Eemvogels Pl Eemvogels 2, Dl en Ql vrij. Succesvol Paastoernooi Evenals voorgaande jaren was ook nu .de grote zaal van sporthal Beukendal het strijdperk waar de finale van de onderlinge wedstrijd werd gehouden. In de voorafgaande weken waren, tijdens de normale lessen, de voorron des geturnd in de verschillende gymnas tiekzalen. De zes sterkste gymnasten per les waren gerechtigd deel te nemen aan dé finale. In deze strijd moest bepaald waren gerechtigd deel te nemen aan de finale. In deze strijd moest'bepaald worden, wie, in een leeftijdsgroep, tot de drie besten hoorden. Precies half twee werd deze sportieve middag ge opend met een vlaggenparade en het voorstellen van de deelnemers. De voorzitter, de heer P. Ekel, moedigde hen in zijn openingswoord aan tot een sportieve strijd. Niet iedereen kan winnen. Je moet ook leren verliezen. Dat is zeker zo belangrijk, hield hij zijn toehoorders voor. Het publiek werd begrip gevraagd voor de voor hen zo slechte accommodatie. De problemen rond de tribune zijn eenieder bekend. Drie rondes werden er geturnd in twee banen van elk vier onderdelen, om de totaal 131 deelnemers te kunnen be oordelen. Geen eenvoudige taak voor de juryleden. Na afloop van de wed strijden kon het publiek nog genieten van een demonstratie "lange mat" door de selectiegroep. De uitslag werd bekend gemaakt door de algemeen leider, de heer W. v.d. Hooff. De prijswinnaars kregen hun verdiende medaille omgehangen door de voorzitter. De uitslag luidde Meisjes 6-8 jaar (32 deelnemers) le prijs: Kimberly van Meel, 32.4 ptn. 2e prijs: Wendy de Haard, 31.0 ptn. 3e prijs: Esther van Oest, 30.8 ptn. Meisjes 9-11 jaar (35 deelnemers) le prijs: Monique Schaper, 30.0 ptn. 2e prijs: Jaqueline Peters, 29.4 ptn. 3e prijs: Letty Roest, 29.3 ptn. Meisjes 12-15 jaar (20 deelnemers) le prijs: Marjan Scholte, 32.3 ptn. 2e prijs: Mirjam Knoope, 32.1 ptn. Foto: tioos van aer wiit Een beeld van de onderlinge fina- s van de Springbakken in Beukendal. Ze prijs: Nancy van Hulsstede, 31.4 ptn. 3e prijs: Marjolein Wasterval, 31.4 ptn. Jongens 6-8 jaar (6 deelnemers) le prijs: Stephen Pashleij, 30.8 ptn. 2e prijs: Michiel Dorresteijn, 27.8 ptn. 3e prijs: Floris Oversier, 27.6 ptn. Jongens 9-11 jaar (6 deelnemers) le prijs: Bart Wiegmans, 29.4 ptn. 2e prijs: Ronald Marsman, 29.2 ptn. 3e prijs: Martin Balvers, 28.0 ptn. Meisjes 9-11 jaar selectie (21 deelne mers) le prijs: Donny Kippers, 34.08 ptn. 2eprijs: Sandra Walet, 34.4 ptn. 3e prijs: Brenda Karssen, 34.2 ptn. 3e prijs: Daniëlle van Leek, 34.2 ptn. Meisjes 12-15 jaar selectie (11 deel nemers) le prijs: Fiona van Elk, 34.6 ptn. 2e prijs: Anja Westerveld, 34.0 ptn. 3e prijs: Simone Smit, 33.2 ptn. Zaterdag 21 april 09.30 - 21.30 uur The Red Stars basketbal Maandag 23 april 09.30 - 21.30 uur The Red Stars basketbal Zaterdag 21 april 09.00 -12.00 uur Badso badminton Zaterdag 21 april 09.00 -17.00 uur Selby badminton Zaterdag 14 april j.l. bevestigde het meisjes A-2 elftal van Soest met een 3-1 overwinning op de meisjes A-3 van Hilversum het reeds behaalde kampioen schap. Hoewel er niets meer op het spel stond, omdat Soest voor de naaste con currenten onbereikbaar was geworden, werd het een spannende en sportieve wedstrijd, die feestelijk werd afgesloten met bloemen voor de kampioenen en een "aangeklede"thee inhet clubhuis. Tijdens de halve finales in het gemengd- dubbelspel bleek dat na bijna twee da gen badmintonnen niet alleen techniek, taktiek en conditie de uitslag bepalen, maar vooral zelfbeheersing en sporti viteit de doorslag kunnen geven bij het behalen van de winst. De finale lever de Paul van Ginkel en Yvonne Doorne kamp de winst op van de eerste game. De andere twee games waren voor Henk van Woerkom en Mirjam Hil- gers, die evenals de andere kampioenen van voorzitter Nico Ortlep de prijzen in ontvangst konden nemen. Uitslagen finales senioren: Heren-enkel: Henk van Woerkom-Paul van Ginkel 15-10,15-6. Dames-enkel: Gerdie van Kooten-Maria Riupassa 11-4,11-6. Herendubbel: Henk van Woerkom/Paul van Ginkel-Wouter Roorda/Fred Posthu- ma 15-4,10-15,15-9. Damesdubbel: Gerdie van Kooten/Ma- ria Riupassa-Mirjam Hilgers/Marjan Posthuma 6-15,17-16,18-14. Gemengd dubbelHenk van Woerkom/ Mirjam Hilgers-/Paul van Ginkel/Yvon- ne Doornekamp 9-15,15-4,15-3. Nu de competitie afgelopen is staan er voor de Shotspelers elk weekend wel een aantal tournooien op het program ma. Afgelopen zondag stonden 25 Shot spelers in Zwolle achter de tafel bij het nationale Seine Meubelentournooi. De deelnemers van Shot zorgden voor liefst acht le en zes 2e prizjen, wat ook nog een le plaats in het ver enigingsklassement opleverde. Bij de senioren toonde Gerhard Busch zich de sterkste speler van het tournooi door in de hoogste licentieklasse als winnaar te finishen. Veel Verrassender was echter dat Gerhard Busch samen met de vier klassen lager spelende Chris Sondaar ook de titel in het dub belspel voor zich opeiste. Een zeer knappe prestatie van dit gelegenheids duo. In de E-klasse had Shot in Eddy Gaytant de volgende prijswinnaar. Met partner Arjan Schuiling werd ook nog de ie plaats in het dubbel opgeëist. Traditiegetrouw behoorde ook Wil, Scheel weer tot de prijswinnaars, want de senioren III klasse werd door hem gewonnen. Ook Jan Bessels kwam sterk voor de dag met een knappe le plaats in de F-klasse. In de G-klasse zorgde Thijs van Hoorn voor twee 2e plaatsen, één in het enkelspel en één in het dubbelspel met Jan van Asch. Ten slotte was Ruud de Blanken goed op dreef met een 2e plaats in de H-klasse, een prestatie die hij in het dubbelspel met Hans van Velzen evenaarde. Bij de jeugd deed Shot iets minder na drukkelijk van zich spreken, maar ook hier toch een aantal goede verrich tingen. Zo ging de finale bij de jongens aspiranten tussen twee Shotspelers, van wie Remco Schimmel le werd en Hugo Blom naar een 2e plaats verwees. In de jeugdklasse III behaalde een tweede plaats terwijl Frank Redel en Robbie Houtgast met overmacht het dubbel bij de pupillen wonnen. Door al deze uitstekende prestaties won Shot ook nog de verenigings beker met ruim twee keer zoveel pun ten als de eerstvolgende vereniging. U afdeling van Groei Bloei .ar haar 25-jarig bestaan, ifgelopen zaterdag van het geprofiteerd en in de tuin ge- üsschien nog wat planten iden? Neem ze mee naar de JbeursHeeft u zieke of kwij- mer) planten? 1 houdt een "plantendokter" Let op de posters, die de ko- ïek overal in Soest zullen rspreid en lees ln ons artikel t van de volgende week wat ïer te zien zal zijn op deze ligmodelshow op 10 juni 'ster en wethouders hebben Modelbouw-Centrum toe gegeven om op zondag 10 vliegtuigmodelshow te hou- jet terrein van de Mixed lub aan de Koningsweg. De r krijgt een ontheffing ex ar- s lid van de Verordening Ge- gemeente Soest. Hierin mtheffing geregeld van het in de open lucht een geluids sets dergelijks in werking te ders dan in uitoefening van J of bedrijf op een zodanige voor de omwonenden of voor de omgeving onevenre- S wordt veroorzaakt, jgt men van de burgemees- 11^ Van het bePaalde in ar- d van de Zondagswet en van artikel 50 van de Alge- 'rdenlng Soest. Dat betekent vangstijd niet voor 13.00 uur ivinden. ii reden met ver- waailamp verd maandagavond j.l. ge- 'a door een bewoner van de Zwijgerlaan dat er een auto ie onterecht een blauwe voerde. Op de Beukenlaan itie de auto aan te houden, een 23-jarige jongeman uit auto bestuurde, en een 19-- ter als passagier. De lamp 3p de vloer van de auto ver lamp bleek het eigendom te vader van één hunner, en ®n het ding te hebben m om een geintje uit te ha- auto trof de politie ook een f3"- het eigendom was jarige Soester. Evenals de van de auto kreeg deze een aal. Na een geslaagd seizoen heeft jongens Al, van M.H.C. Soest, het kampioen schap behaald. De tegenstander uit Amersfoort werd met 7-2 verslagen. Wat betekent dat jongens Al uit 10 wedstrijden 18 punten heeft behaald. Staand van links naar rechts Jeroen v. Tol, Andries Bohus, Jan-Piet v, Kooten, Hareld v.d. Heyden, Edgar Joustra, Mare v. Kessel, Arjen Buys, coach A-Berghauser-Pont, trainer B. Buys: zittend van links naar rechts: André v. Wageningen, Jan-Geerlof de Ruiter, Dries v. Engelen, Han Rupert, Peter Coen Schneekamp. Op zaterdagmorgen 14 april om 6.00 uur ging de eerste wagen in Barneveld van start voor de Internationale AMAC Tulpenrally, die verreden werd rondom Barneveld. De rally had een totale leng te van 480 kilometer en bestond uit 22 klassementsproeven, die samen 250 ki lometer bedroegen. Er waren 98 deel nemers uit Nederland, Duitsland, Denemarken, Zweden en Engeland. Het startnummer van de Nefkens-équipe was 85. Dit was een groot nadeel, om dat vooral de zandproeven helemaal kapot gereden waren, zodat het meer op ploegen leek dan op rallyrijden. De équipe wist zich daar echter toch met veel kunst en vliegwerk doorheen te slaan. Samen met enkele zeer snelle tijden op de Soesterbergse Vlasakkers en enkele polderproeven behaalde het duo uiteindelijk toch een fraaie 4e plaats nationaal en een 2e plaats in hun klasse. Afgezien van de uitstekende preparatie door Opel Nefkens Soest BV: konden zij deze rally rijden door de financiële steun van Interleasing Amsterdam, Hooyer gereedschappen Soest, en door de voedselbevoorrading van Lunchroom 't Hoekje van de Kostveriorenweg, Soest. V.l.n.r.Petra Dorsman, Joyce Haye, lnez Stertefeld, Petra van der Heiden, Hanne Alblas, Ellen Notterman. Hurkend: José de Vroom, Wendy van der Spoel, Heieen de Bruin, Christien Vis ser, Sandra Tromer. Op de foto ontbreken: Rinske Evenhuis, Madeleine Spelt en coach mevrouw M. Visser. Het vorig jaar gepromoveerde Dames II heeft zich dit jaar in een hogere klasse best weten te weren dankzij een prima samenspel tussen team en coach. Een felicitatie waard! Een motor achter dit succes is wel geweest het feit dat de firma Ericsson uit Zweden het team heeft gesponsord in de vorm van trainings pakken. in aktie tijdens de finale in het dames- van Kooten geconcentreerd enkelspel. 0p vrijdag 20 april vertrekt in alle vroegte een delegatie van de aquarium- j vereniging "Neon Tetra" Baarn/Soest naar Charleville-Mezières in Frankrijk. Zij gaan daar heen op uitnodiging van een van de grootste en oudste vereni gingen van Frankrijk, Aqua-Club 08 Deze organiseert de tweede Europese tentoonstelling van aquaria en terra ria, een zeer groot opgezet evenement met enkele honderden bakken, waar onder twee van 4000 liter. Uiteraard is het voor "Neon Tetra een hele eer om daar twee bakken ie mogen inrichten. Onder de afgevaar- disden is ook Aart Schipper, die on langs distriktskampioen Is geworden en nu met zijn bak meedingt in de lan delijke huiskeuring, waarin hu be slist hoge ogen zal gooien. De tentoonstelling is geopend van 29 april tot en met 12 mei. Ben deel van de tentoonstelling is gericht op diverse specialisaties, zoals killies. guppies en Siden. Voor de liefhebbers zijn er Sik eerstedagzegels. Ook andere ver- enigingen en Europese handelaren en fabrikanten zullen ruimschoots ver- ffiXX-elisg dat "Neon Tetra" voor diegenen die niet in staat zijn de tentoonstelling te bezoeken in september of oktober uitgebreid ver- slag doet aan de hand van vele dia s. Niet minder dan 23 dames en 25 heren van de Soester Bowling Bond hadden zich aangemeld om aan het Paastoer nooi deel te nemen en zo konden er 16 trio's gevormd worden. Zaterdag 14 april startten de eerste drie trio's. Er werden 4 games gespeeld op handi capbasis. De eerste serie werd afgesloten met een score van 2065, 1991, 1978 door resp. de teams S.O.B.S., Floor en Duf- fy, waarbij vermeld moet worden dat Rein Westra (S.O.B.S.) een 211 game scoorde (de enige 200 game van dit toernooi, bleek later, en derhalve de hoogste.) Zondag 15 april om 11.00 uur werd er weer gestart en kwamen de andere 13 trio's aan de beurt. Erg hoog werd er zondag niet gegooid. De hoogste score (180) werd behaald door Hans Holthuizen, die deel uitmaakte van het trio de Pinnekes. Om 17.30 uur sloot men de voorronden af. De eerste drie trio-plaatsen werden bezet door; 1. Team S.O.B.S., bestaande uit Ellen Brouwer, Rob Groen en Rein Westra, met een score van 2065. 2. Team Pinnekes, bestaande uit Trudy Verhart, Joke Karei en Hans Holthui zen, met een score van 2050. 3. Team TEAM-X, bestaande uit Aan de Groot, Ad Luysterburg en Theo Rijn, met een score van 2043. De finale was individueel en men oe- Eén van de deelneemsters aan het Paastoernooi van de Soester Bowling Bcrnd in actie. Foto: Goos van der Wilt gon met een blanco score, dus alles was mogelijk. Twee dames, t.w. J. M. Brand en M. Konkelenberg, resp. 3 en 6 en vier heren Theo Rijn, E. Floor, Rein Westra en Martin v.d. Bor resp. 1, 2, 4 en 5, verschenen aan de start o'm hun 4 finale-games te spelen. De eindstand was als volgt 1M. Konkelenberg score 716 2. Rein Westra score 700 3. Theo Rijn score 698 4. Martin v.d. Bor score 678 5e E. Floor score 652 6. J. M. Brand score 640 Uit iedere serie werd een scratch- winnaar gehaald. Dat waren: Rein Westra: le serie score 691, Hans Holt huizen: 2e serie score 657, Simon El- zinga: 3e serie score 606. Rein Westra viel in alle prijzen Rein Westra viel in alle prijzen, want zijn 211-game was de hoogste score van het Paastoernooi. Een bijzondere vermelding verdient zeer zeker Sacha Tas die m.b.v. de computer in zeer korte tijd de standen kon weergeven. Bloemisterij Van Oest maakte het mo gelijk dat alle prijswinnaars naar huis konden gaan met een bloemetje. Al met al een zeer geslaagd toernooi De clubkampioenschappen van Bad mintonclub Selby leverden Henk van Woerkom drie titels op. Vooral de titel in het heren-enkelspel deed hem veel plezier, omdat hij van Paul van Ginkel, die als favoriet voor de titel startte, in de finale verrassend won. Henk had voor zichzelf bepaald dat hij, wilde hij de wedstrijd winnen, er een korte par tij van moest maken. Via de aanval, veelal met veel kracht vergende smashes, wist hij Paul zo onder druk te zetten, dat hij binnen 30 minuten zijn taktiek met de titel bekroond zag. In de dames-enkelfinale trachtte Maria Riupassa haar tegenstandster Gerdie van Kooten op het verkeerde been te zetten. Dat lukte echter niet en na twee games winst mocht zij de felicitaties in ontvangst nemen. In de herendubbelfinale waren de en kelspel-finalisten Henk van Woerkom en Paul van Ginkel nu eikaars partners en op papier veel sterker dan hun op ponenten Wouter Roorda en Fred Posthuma. De eerste game liet hier over danook geen twijfel bestaan, maar in de tweede game werden de rol len onverwacht omgekeerd. De derde game besliste toch in het voordeel van Henk van Woerkom en Paul van Ginkel. Gerdie van Kooten en Maria Riupassa hadden in de damesdubbelfinale een onaangename verrassing in petto voor de titelverdedigers Mirjam Hilgers en Marjan Posthuma. Deze laatsten pak ten, zoals verwacht, de eerste game met veel overtuiging. De tweede game was echter voor Gerdie en Maria, die mede door hun grote toernooi-ervaring de derde en beslissende game ook in de wacht sleepten. Uitslagen finales junioren: Groep 1 Heren-enkel: Rob Gruyters-Frits Vis- scher 10-15,11-15. Dames-enkel: Laurette van Halen-Bar- bara Clerks 3-11,9-12. Heren dubbelRob Gruyters/Frits Vis- scher-Wilfred Barlo/Mark Bischop 15-5,15-4. Damesdubbel: Leonie Stavast/Inge Gruyters-Ciska en Barbara Clercks 15-4,17-14. Gemengd dubbel: Frits Visscher/Inge Gruyters-Mark Gruyters/Laurette van Halen 8-15,15-13,15-12. Groep 2 Heren-enkel: Nillo Godschalk-Meivin Hamaker 15-2,15-1. Dames-enkel: Lonneke Sattelmeyer- Petra Verkaart 4-11, 7-11. Herendubbel: Oscar Ortlep/Melvin Hamaker-Stephan v. Wijk/Mark Gruy- ters 15-10,15-4. Damesdubbel: Angelique v.d. Hoek/Na- tasja Buitenhuis-Lonneke Sattelmeyer/ Petra Verkaart 2-15, 2-15. Gemengd dubbel: Meivin Hamaker/San- dy Brons-Stephan v. Wijk/Petra Ver kaart 16-17,15-8,13-18. "Kapsalon 'n goed verzorgd kapsel voor HAAR en voor HEM Steenhoffstraat 53 - Soest - 02155-21433 Als u aan een nieuwe keuken denkt, komt u dan eens naar onze toonzaal. Keukens m wit/grijs of beige/bruin kunststof, maar ook modellen in klassiek eiken. Industrieweg 12, 4 0 tel. 02155-10304 M (Ind. terrein, zie «Jvl XX k/1^VX ANWB-borden) 1 In Soest Ook zaterdags van 9 tot 16.30 uur j

Soester Courant | 1984 | | pagina 21