MET HEI OOG OP UW BRIL. G//GP \n't\and! DeSoester Duinen 89.-II 399.- 179.- COMBIFOTO-VAKMAN SPEKTAKELPRIJZEN ^KtieMeK ï)e i COMPUTERS: KTOTSiig) scKiociiialccr Wijziging koopavonden Pasen '84 Vrijheidsmomument Soesterberg komt er toch Vredesplatform Soest presenteert actieprogramma tegen kruisraketten vZ] brilmode iiiii WOENSDAG 18 APRIL 1984 SOESTER COURANT PAGINA 3 Het fijne komt van Banketbakkerij VERKLEY AMANDEL KOEKJES hotel heidepark HELIOS Wereldprimeur PETRI foto-film- videoc,/ BEELDSPECIALIST Alternatief bezuinigingsplan 595 Verkeersdiploma's uitgereikt in Soest en Soesterberg fSchoemaker specialist in hobby- pomputers <fkcK^fecDuineiv7^c, Prins Bernhard verricht onthulling Informatie-avond Vrouwen in Bijstand r WWfi Kernwapens- punt erachter! Onderhoud aan mini-sternet CAI t Restaurant van den Brink A.s. vrijdag en zaterdag: 250gram van 7.10 voor D.£U VAN WEEDESTRAAT 76 Elke zaterdagavond: diner met pianomuziek! Bilthoven. Res.: 030-782477. Helios 8x30 prismakijkcr. Topkwaliteit verrekijker, inklusief twee mistfilters. Kompleet met lederen luxe t; Petri GX-1 set. 's Werelds eerste reflex in kleur, met een standaardobjectief 2.0/50 mm. Nu met gratis Combitas, een boek en een T-shirt met pet. Chinon Micro 35 EF Een compacte kleinbeeldcamera met ingebouwde, zelfdenkende electronenflitscr en volautomati sche belichting. COMX35798.- Cassetterecorder129.- SHARP 73164 k met ingebouwde cassetterecor der en 4-kleuren plotter/ printer1495.- SHARP KTV/MONITOR 36 cm IR afstandbediening 998.- Monochrome monitor 31 cm 469.- Commodore 64959.- Op is op Prijswijzigingen voorbehouden BIRKSTRAAT 2 - TEL. 12874 INRUIL - INKOOP OCCASIONS vervolg van pagina 1 - een vooraf vastgesteld bedrag voor nieuw beleid, met prioriteitenbepaling, zodat het bedrag kan worden besteed aan de meest urgente zaken. Zoals te doen gebruikelijke stelt de fractie de gemeenteraad voor het voor stel te laten adviseren door het College ven Burgemeester en Wethouders, waarna het stuk tegelijk met de be zuinigingsvoorstellen van het College ter tafel kan komen. Overschotten In de toelichting worden de maatrege len verder uitgewerkt. Bij de verschil len tussen begroting en rekening heeft de fractie bijvoorbeeld geconstateerd dat Soest dikwijls een positief resul taat op de rekening heeft. Omdat er bij de begroting dikwijls zwaarwegende dekkingsmaatregelen zijn genomen, die dan achteraf niet nodig blijken, is dat te betreuren. Vrijwel stelsel matig doen zich overschotten voor op budgettair belangrijke onderdelen, zoals personeelskosten (die meevallen omdat vakatures niet meteen worden vervuld of omdat voor langdurig zieke ambtenaren na verloop van tijd een AAW-uitkering wordt ontvangen), kapitaallasten (die vaak een beslag leggen op de budgettaire ruimte die niet wordt benut, omdat bijvoorbeeld voor veel investeringen een zo ruime voorbereidingstijd wordt gehanteerd dat de lasten van rente en afschrijving niet in de rekening worden opgeno men). Door een aantal stelposten ko men de besparingen op deze posten volgens Van Garderen uit op zo'n 450.000 gulden. Ruimte zit er volgens reformatorischen ook in de rente en afschrijvingspolitiek van de gemeente. In plaats van de 8,5 procent rente waarvan het College uitgaat, is 7 procent voldoende, het geen een bedrag van 150.000 gulden kan opleveren. Ook de afschrijvings termijn van gebouwen zou kunnen wor den verlengd (brandweerkazerne) en diverse scholen 50 jaar, gymzalen 40 jaar, meubilair 15 jaar). Dat kan zo'n 75.000 opleveren, "zonder onverant woord bezig te zijn." Bij de gemeentelijke nutsbedrijven moet een vast winstpercentage worden vastgesteld. Een bedrag van 330.000 gulden kan worden "bijgeraamd". De fractie vindt trouwens dat overwinsten gerestitueerd moeten worden aan de kleinverbruikers. Reserves De reserves van de gemeente Soest zijn naar de smaak van Van Garderen en de zijnen nogal aan de hoge kant. Met een ingewikkelde berekening komt men op een bedrag van maar liefst 9 miljoen, dat het beste in een langzaam tempo, uitgesmeerd over dertig jaar, kan worden benut. Per jaar scheelt dat zo'n 200.000 a 300.000 gulden. Er moet in het gemeentelijk apparaat zodanig efficiënter worden gewerkt dat in de komende jaren een bedrag van 1 miljoen gulden wordt bespaard. Als voorbeelden noemt de fractie de druk kosten en vermenigvuldigingskosten van allerlei stukken, tijdelijk perso neel, porto- en vrachtkosten, abonne menten, advertentiekosten, voorlich ting en infocentrum, ambtswoningen, brandweer, straatverlichting, en nog een groot aantal andere posten. Bij de ze maatregelen staat de fractie voor ogen dat elke organisatie ongeveer 10 procent van het budget zou moeten kunnen bezuinigen. Over de posten "onvoorzien" en "nieuw beleid" wordt opgemerkt dat daarover een vaste afspraak moet worden ge maakt waarbij elk jaar vaste bedragen worden vastgesteld. Nieuwe uitgaven mogen alleen worden gedaan aan de hand van een uitgavenplan, dat door de raad met een prioriteitslijst wordt samengesteld. In elk geval kan voor lopig een bedrag van 100.000 gulden minder op deze posten worden uitgege ven, vindt de fractie. Tarieven Dat de burgers de dans toch niet geheel en al ontspringen blijkt ook in het initiatiefvoorstel van Van Garderen. Als uitgangspunt neemt de fractie het standpunt in dat alle tarieven in prin cipe kostendekkend moeten zijn. "Als aan de burger een direct aanwijsbare dienst wordt bewezen moet hij de kosten daarvan betalen, behalve in noodge vallen als brand, etc. Als voorbeelden worden genoemd: riool rechten, reinigingsrechten en begraaf- rechten. Eventueel- moet jaarlijks een bepaald inhaalpercentage worden vastgesteld, zodat de tarieven binnen bijv. 5 jaar kostendekkend zullen zijn. Van Garderen verwacht hiervan een "opbrengst" van globaal 150.000 per jaar. Maar misschien kunnen de ta rieven door strikte kostenbewaking en efficiëncy-maatregelen wel iets min der sterk stijgen, en dat zou dan het beste zijn, merkt het voorstel op. Recapitulerend ziet het voorstel er als volgt uit: 1. verschil tussen begroting en rekening verkleinen 450.000 2. financieel-technische maatregelen 725.000 3. inzet reserves: 180.000 4. efficiëncy-maatregelen: 1.000.000 5. inperken post "nieuw beleid" 100.000 6. verbetering kostendekking: 750.000 totaal over 5 jaar: 3.205.000 Bij uitvoering van dit programma is, aldus de SGP/GPV/RPF-fractie, geen enkele beleidsombuiging nodig en kan het bezuinigingsplan van het College terzijde worden gesteld. De fractie laat zich daarom ook niet uit over beleids ombuigingen. Vorige week donderdag, 12 april werd op alle basisscholen in Nederland de landelijke schriftelijke verkeersproef voor het basisonderwijs afgenomen. In Soest en Soesterberg werd in totaal door 22 basisscholen aan deze schriftelijke verkeersproef deelgenomen. Ieder jaar wordt door Veilig Verkeer Nederland, met adviezen van de Com- Kijk en vergelijk in onze computerafdeling Atari 595.- Acorn BBC 1995.- ZX Spectrum 48 k 695.- ITT 3030 6995.- Comodore Vic 20 545.- Comodore64 995.- Monitoren v.a. 469.- Van Weedestraat 80 Soest-Tel. 02155-10344 missie Verkeersproeven, een verkeers proef samengesteld. De proef dient als afsluiting van de primaire verkeersop leiding op de basisscholen. De resulta ten van de proef geven hen, die met de opleiding zijn belast, enig Inzicht van hoe het met de kennis van de verkeersre gels is gesteld. De verkeersproef was dit jaar anders van opzet. Naar de mening van Veilig Verkeer Nederland dienst het ver- keersonderwijs aan te sluiten bij de verkeerservaringen en de verkeersom- geving van het kind. En die ervaringen en omgevingen zullen, zeker landelijk gezien, grote verschillen vertonen. Daarom was de verkeersproef dit jaar opgedeeld in zeven blokken van elk vijf vragen. Per blok stond een verkeers- omgeving centraal, bijv. centrum grote stad, woonerf, dorp. Uit de zeven blokken moesten er vier worden geko zen, die het best aansloten bij de eigen verkeerssituatie. Alleen de bij deze blokken behorende twintig vragen moesten worden beantwoord. Voor Soest en Soesterberg was gekozen voor de blokken "Fiets en fietser," "Woon erf," "In het dorp" en "Buiten de be bouwde kom." Het afnemen van de schriftelijke ver keersproef, alsmede het corrigeren daarvan, geschiedde voor het over grote deel voor politiepersoneel uit Soest en Soesterberg. De vragen die in de verkeersproef werden gesteld, waren naar het oordeel van het politieper soneel, de onderwijzers en de meeste leerlingen vrij makkelijk. De foto's en de vraagstelling behoefden dan ook nauwelijks enige toelichting. Dat een en ander ook voor de leer lingen weinig problemen opleverde, bleek wel uit het geweldige resultaat. Van de 597 leerlingen, die aan de proef deelnamen, behaalde slechts twee leer lingen niet voldoende punten om voor de verkeersproef te slagen. De leerlingen van de basisscholen in Soest en Soesterberg hebben dus blijk gegeven over voldoende kennis van de verkeersregels te beschikken. Na af loop van de proef konen de geslaagden het "Verkeersdiploma" in ontvangst nemen. In de maanden april en mei zijn er in verband met een aantal bijzondere dagen enkele wijzigingen in de openstelling van de winkels 19 april - Donderdag: Koopavond in alle Eemlandgemeenten. 20 april - Goede Vrijdag: De winkels mogen geopend zijn tot 18.00 uur. De koopavond gaat niet door. 30 april - Koninginnedag: Alle winkels dienen gesloten te zijn. 3 mei - Donderdag: Koopavond in alle Eemlandgemeenten. 4 mei - Dodenherdenking: De winkels zijn tot 18.00 uur open. De koop avond gaat niet door. 5 mei - BevrijdingsdagAlle winkels mogen tot 17.00 uur open zijn. 31 mei - Hemelvaartsdag: Alle winkels dienen gesloten te zijn. (De koop avond in de Amersfoortse binnenstad gaat naar vrijdag 1 juni voor groot en klein Paasmenu f27,50 Kindermenu f 9,50 Ook a la carte _l PFSTM fü'Vr .- BIRKSTRAAT 108 SOEST 02155-13720^ Boekenverkoop bij Openbare Bibliotheek De Openbare Bibliotheek houdt op woensdag 25 april a.s. weer de gebruikelijke verkoop van in courante boeken en platen. Dat gebeurt tussen 14.00 en 17.30 uur bij de centrale bibliotheek aan de Albert Cuyplaan. Jeugdboeken gaan voor 0,50 per stuk van de hand, boeken uit de afdeling voor volwassenen voor 1,- per stuk (pockets voor 0,50). Voor langspeelplaten wordt een bedrag van 2 gulden gevraagd. Verder zijn er ook al dan niet ingebonden jaargangen van tijdschriften te koop voor de prijs van 3 gulden. Niemand minder dan Prins Bernhard zal op vrijdag 4 mei a.s. 's middags om 16.00 uur het nieuwe Vrijheids momument in Soesterberg officieel onthullen. Deze week begint de bouw van het monument op de hoek van de Kampweg en de Moerbessenberg, dat ontworpen is door de architect G. Duërmeijer uit Soest. Op de avond van dezelfde dag worden bij het monument de gevallenen uit de Tweede Wereld oorlog herdacht. Het Vrijheidsmomument is er geko men dankzij het Verenigingsoverleg Soesterberg. Met name de heren F. Hagmeijer, E. de Jong, C. Altena en J. Huizer hebben zich voor de reali sering ervan ingespannen. Sinds augus tus 1982 zijn ze ermee bezig geweest. Met medewerking van de gemeente, zowel de secretarie als gemeentewer ken, kon aan de wens van het Vereni gingsoverleg snel tegemoet worden ge komen. Daarnaast mag ook de mede werking van vooral het bedrijfsleven in Soest en Soesterberg, alsmede Zeist, niet worden vergeten. Het zorg de, naast de 2.500 gulden die de Soester- bergse bevolking in een collecte voor het monument bijeenbracht ervoor, dat de bouw van het monument ook financieel mogelijk is. Het op 4 mei te onthullen monument, na een ontvangst van genodigden in restaurant 't Zwaantje, komt in de plaats van het uit hout en hardboard bestaande monument, dat tot nu toe jaarlijks van Soest (waar het is opge slagen) naar Soesterberg werd ge bracht ter gelegenheid van de doden herdenking. Een aantal Soesterber- gers vond de staat waarin het ver keert, de vorm en het materiaal waar van het is vervaardigd niet in over eenstemming met het doel waarvoor het wordt gebruikt. Daarom werd besloten te trachten een nieuw, per manent monument te realiseren. Het nieuwe Vrijheidsmonument wijkt af van het oorspronkelijke ontwerp. Het bestaat nu uit drie ronde vormen met een onderbroken muur erom heen. In de grootste bak worden al leen straatstenen gelegd, in een van de kleine bakken worden bloemen geplant, in de andere komt een speciaal gevormd kruis te staan, wijzend naar de vier windstreken. Aanvankelijk was als plaats voor het monument gekozen de Christiaan Huygenslaan, waar het in een plant soen zou komeris/Hiervan is echter afgezien omdat èen aantal omwo nenden door hetgeen zij heben mee gemaakt in de oorlog niet dagelijks aan dit verleden herinnerd wilden worden. De tuin van de marechaus seekazerne aan de Veldm. Montgo- merywegwas niet zo geschikt van wege de begroeiing, waarna besloten werd het Vrijheidsmonument aan de Kampweg te plaatsen, op de hoek met de Moerbessenberg. Burgers doen beroep op CDA-Kamerleden De vredesbeweging maakt zich op voor de (laatste) grote slag om de kruisra ketten, alvorens het parlement in juni' een definitief besluit neemt over de plaatsing ervan in Nederland. Van 6 tot 12 mei is er een nationale actieweek tegen de kruisraketten. Onder het motto 'Niet afschrijven, maar aan schrijven' zullen duizenden burgers overal in het land de komende weken CDA-Kamerleden vragen tegen de nieuwe kernwapens te stemmen. Ook in Soest zal de actieweek geken merkt worden door een omvangrijk programma. Het Vredesplatform, een samenwerkingsverband van politieke partijen, vredesbeweging, Artishock en diverse maatschappelijke organisa ties, is hiervoor verantwoordelijk. De actieweek in Soest begint en eindigt met een vreedzame omsingeling: maandag 7 mei het raadhuis en zater dag 12 mei de vliegbasis Soesterberg. Bovendien wordt er de hele week elke avond van 19.15 tot 19.45 uur een 'Kerk- wake' gehouden. Een andere belang rijke activiteit is het uitdelen van 'stip- penkaarten' aan het publiek. Het gaat hier om voorgedrukte kaarten gericht aan de CDA-Kamerleden om tegen de kruisraketten te stemmen. De stippen op de voorkant vertegenwoordigen de kernwapenvoorraad op de wereld anno 1984: in totaal 18.000 megaton of 6000 Tweede Wereldoorlogen, aldus de Vre desbeweging. Programma Deze week heeft het Vredesplatform het actieweek-programma voor Soest bekend gemaakt. Zondag 6 mei Uitdelen van 'stippenkaarten' bij een aantal kerken na de dienst, 's Avonds om 19.00 uur is er een oecumenisch avondgebed in de Oude Kerk. Maandag 8 mei: Tijdens het loeien van de BB-sirenes wordt het raadhuis om 12.00 uur om singeld. Het Vredesplatform zal een brief aan B. en W. van Soest overhan digen. Uitdelen van stippenkaarten. Woensdag 2 mei a.s. organiseert de werkgroep "Vrouwen in de Bijstand" Soest een thema-avond rond het onder werp: Wat doen de Raad voor de Kin derbescherming en een Gezinsvoogdij- raad m.n. Humanitas? Voor de pauze zullen, namens de Raad voor de Kinderbescherming de dames Denie en Drent een inleiding verzor gen. De heer Hoving zal het een en ander vertellen over Humanitas. Na de pauze is er gelegenheid tot het stellen van mondeling en schriftelijke vragen. Deze avond is niet alleen bestemd voor bijstandsvrouwen, immers, iedereen, die op welke manier dan ook te maken heeft met kinderen, kan ooit eens een beroep moeten doen op een bo vengenoemde instanties (denk aan o.a. adoptie, pleeggezinnen e.d.). De avond, die gehouden wordt in "t Kruispunt' aan de Albert Cuyplaan (naast de bibliotheek) begint om 8 uur en zal uiterlijk 10.30 uur afgelopen zijn. Voor eventuele vragen of inlichtingen bellen naar Elly Grin, tel. 22419 of 01- ga. tel. 10055. Bij Van Essen is een bril een kwestie van passen en meten. Zuiver vakwerk met behulp van veifijnde apparatuur. Bij Van Essen kunt u rekenen op de deskundigheid van de gediplomeerde opticiën/optometrist. Die neemt de tijd voor u, adviseert u met smaak. U hebt recht op die bekwame en persoonlijke begeleiding. Met het oog op uw bril. w Gediplomeerd optometrist lid O.V. Birkstraat 2 Soest Tel. 02155 - 12874 I) iP bT/M I2.MEI Geen Nieuw Kernwapens in europa Dinsdag 8 mei: In Artishock is er een openbare schrijf- middag aan CDA-Kamerleden. Uit delen van stippenkaarten aan ambte naren. Woensdag 9 mei Vrouwen voor Vrede organiseert 'Vre desspel' in de Open Hof voor Vrouwen. Uitdelen van strippenkaarten bij het ziekenhuis Zonnegloren. Om 20.00 uur is er een informatieavond in Artishock over allerlei actievormen. Donderdag 10 mei: Nationale stakingsdag tegen de kruis raketten. De FNV roept op om om 11.45 uur het werk een kwartier neer te leg gen. In Soest beraadt de vakbond zich nog over acties. Uitdelen van stippen- kaarten op de weekmarkt in de Weeg breestraat: ïn de namiddag bij bedrij ven. 's Avonds om 21.00 uur in Arti shock filmhuis de film 'Malevil.' Vrijdag 11 mei: Leden en sympathisanten van het Vre desplatform komen om 20.00 uur sa men bij de woningen van de Kamerle den Gerritse (CDA) en Van Dam (PvdA). Na afloop spandoeken/borden maken in Artishock voor de Soester- bergdemonstratie Zaterdag 12 mei: Vreedzame omsingeling van de vlieg basis Soesterberg om 13.00 uur, geor ganiseerd door de vredesbeweging uit Midden-Nederland. Afsluiting van de actieweek 's avonds in Artishock met cabaret "4 voor 12" uit Den Haag met het programma 'Maandrecht, Dins- drecht, Woensdrecht. Nadere informatie over de actieweek is te krijgen bij het Vredesplatform: Ankie Siddré, Valeriaanstraat 108, tel. 18029. Op dit adres en St. Theresia- straat 15, tel. 11/622 zijn binnenkort af fiches, stickers, buttons en vlaggen in zake de actieweek verkrijgbaar. Adriaan Slooff. )?ï£S®;s=s& Schoorsteenbrandje In een woning aan de Vliegtuiglaan in Soesterberg brak deze week een schoorsteenbrandje uit. De brandweer kon het vuur op tijd bedwingen en maakte de zaak schoon. Aanrijding met letsel Op de Laanstraat deed zich maandag ochtend een aanrijding voor tussen een 22-jarige automobilist uit Kortenhoef en een 17-jarige bromfietser uit Soest. De automobilist sloeg plotseling rechtsaf, juist op het moment dat over het fietspad de bromfietser naderde. Deze kwam ten val en moest voor on derzoek worden overgebracht naar Zonnegloren. Openbaar fractieberaad D'66 Op dinsdag 24 april a.s. houdt de werk groep gemeentepolitiek van D'66 weer haar maandelijkse openbaar fractiebe raad. Naast de punten van de raads agenda van donderdag 26 april a.s. za de studiesuggestie om tot een verbe tering van de verkeerssituatie in Soest- Zuid te komen deel uitmaken van de discussie. Indien u een onderwerp hebt, dat u met D'66 zou willen bespre ken, dan bent u van harte welkom in het gebouw van Gemeentewerken, Lange Brinkweg 77. Wel graag vooraf even een telefoontje naar Piet Kort, tel. 10243. Aanvang 20.00 uur. rit Het grote lentefeest is Pasen. En dat vieren wij met, van 12.00-15.00 uur een feestelijke brunch 19,50 (met eieren zoeken voor de kinderen) en vanaf 17.00 uur een sfeervol paasbuffet/ dansant 35, RESTAURANT SOESTERBERGERSTRAAT188 SOESTDUINEN TEL. 02155-12739 In de week van 24 april wordt een begin gemaakt met de onderhoudswerk zaamheden van de Centrale Antenne Inrichting die elk half jaar plaats vin den. Begonnen wordt met het ont vangststation. Aansluitend wordt in de eerste week van mei het ringvormige hoofdnet gecontroleerd en waar nodig bijgesteld. Vervolgens wordt in het gebied ten noorden van de Dalweg de wijkcentra en het wijknet behandeld. Volgens de planning zullen deze werkzaamheden starten in de week van 7 mei en ein digen begin juni. Hierop aansluitend komt dan het ge bied ten zuiden van de Dalweg en Soes terberg aan de beurt. Ongeveer half juli zullen deze onderhoudswerkzaam heden gereed zijn. Omdat bij de werkzaamheden ook de technische eigenschappen van de di verse versterkers in het net gemeten moeten worden, is het niet te voorko men dat daardoor de signalen enkele keren zullen worden onderbroken. Ui teraard zal alles in het werk worden gesteld om te zorgen dat de hinder zo kort mogelijk is. De werkzaamheden zullen worden uit gevoerd dagelijks tussen half negen 's morgens en vier uur 's middags. Bui tens deze tijd moet de signaallevering weer in orde zijn. Op de woensdagmiddagen zullen geen werkzaamheden worden uitgevoerd waarbij signaal-onderbreking kan voorkomen. Omdat de zender van Bel gië, Vlaams II, grote delen van de dag niet in de lucht is zullen via dit kanaal zonodig mededelingen over de werk zaamheden worden gedaan. Het Gas- en C.A.I.-bedrijf in de maand maart De gasinkoop in de maand maart be droeg 8.507.237 m3. Dat was 719.312 m3 meer dan in maart 1983 toen de gasin koop 7.787.925 m3 bedroeg. In maart 1982 was dat 8.057.166 m3. De gasinkoop dit jaar tot en met maart bedroeg 28.314.923 m3. In 1983 was dat 26.182.290 m3 en in 1982 28.235.346 m3. Het aantal gasverbruikers steeg vergeleken met de maand februari van 14.374 naar 14.399. Het aantal C.A.I.-abonnemen ten steeg in dezelfde periode van 11.388 naar 11.408. Bibliotheek Soest-Zuid sluit op 27 april De dependance van de Openbare Bibliotheek, gevestigd in de van Margrietschool aan de Bonifa- ciusstraat, wordt per 1 mei a.s. opgeheven. Dat betekent dat op vrijdag 27 april a.s. de laatste uitleendag zal plaatsvinden. Soesterbergsestraat 122 - Soest Telefoon 02155-12706 Beide Paasdagen geopend vanaf 17.00 uur April 1984 MENU DE CE MOIS f 45.- deze maand speciaal aanbevolen J menu CONSOMMÉ CELESTINE heldere runderbouillon met Julienne van flensjes CHAMPIGNONS DORDOGNE champignons in kruidensaus SORBET AU FRUIT verfrissend Ijsje op basis van vruchten ENTRECOTE VALENTINOISE lendebiefstuk met Italiaanse saus geserveerd met een keur aan verse seizoengroenten en gebakken aard- appelen FROMAGES ASSORTIS kaasvariatie MOUSSE AU CHOCOLAT chocolademcusse met slagroom WIJNSUGGESTIE: 1978 Bourgogne Rodet Plnot Noir Wij zijn geopend: Dinsdag t/m vrijdag vanaf half 12 Zaterdag vanaf 5 uur Zondagen maandag gesloten. Vanzelfsprekend passen wij onze ope- ningstijden graag aan voor Uw receptie of diner Ook op zondag en maandag.

Soester Courant | 1984 | | pagina 3