tersbv 9 scliocnmkcr V schocimikci Schoemaker wassen - koelen - vriezen 698. Nieuwe tuin bij 'Soesterhof' officieel in gebruik genomen Schocmakc^ïoo^^\ [portable televisie, camera en videorecorders 'Staking tegen kruisraketten moet ook in Soest succes worden' Griftiand-conrector H.Wind wordt nieuwe (wnd.) rector Goois Avond College OudeEnghe DONDERDAG 10 MEI 1984 FNV nationale werkonderbreking elewoontips.' voor 5kg, 914649.- W 7511789." SWB137979.' KOELKAST nu499." 230 liter549.' Pieter 45 jaar |l2Voltadapt 1Z98." FNV-voorzitter W.van Leuveren: BIG DIPPER 0 0 11.45 -12 00 uur. PAGINA 6 WOENSDAG 25 APRIL 1984 SOESTER COURANT PAGINA 7 ioest-Zuid lasweg 43 og maar een paar honderd meter van jn uitgestrekt bosgebied, onderbroken )or weergaloos mooie duinvlakten, ligt jn halfvrijstaand woonhuis met c.v.-gas i garage. De tuin is als bostuin aange- gd. De totale grondoppervlakte is ca. >0 m2. deling: L-vormige woonkamer, nieuwe iuken, toilet en hal. 1e Verdieping: 3 lapkamers, badkamer met 2e toilet en erloop. Zolderverdieping met 4e slaap- mer. >36.000,-. oest ddel wijkstraat 48 ilf vrijstaand woonhuis met c.v.-gas, rage en loods van ca. 72 m2. Het totale wdoppervlak is 689 m2 wat goed te m is aan de heel diepe achtertuin, die vendien een uitstekende zonligging eft. leling: Grote L-vormige woonkamer, uwe keuken, toilet en hal. 1e verdie- g: 3 slaapkamers, badkamer met lig- 1 en overloop. 2e verdieping: 4e en 5e apkamer en extra bergruimte. 79.000,-. >est enstraat 24 staand woonhuis gelegen in het cen- n van Soest, rond de oude kerk waar 1 oude huizen gerenoveerd zijn. Het 3 dat in 1978 gebouwd is, verkeert in >de staat en is geheel voorzien van grotendeels thermopane, spouw- en isolatie. Alle kozijnen, ramen en deu- zijn in hardhout uitgevoerd, ïling: ruime L-vormige woonkamer open haard en schuifpui naar zonni- beschutte tuin, eetkeuken, toilet en 1e Verdieping: 3 slaapkamers, bal- luxe badkamer met 2e toilet en over- 2e Verdieping: 2 slaapkamers waar één uitgerust met keukenblok. Bin- shuis grotendeels schoon metselwerk. 5.000,-. est Ihouderslaan 17 jen uniek en ongedwongen plekje in stdijk op de grens van bos en weiland 'De Klepkooye'L vroeger misschien lokplaats voor eenden, nu een fraai lelegde tuin rond een schitterende aande villa met c.v.-gas en garage, eten kap, in 1980 volledig vernieuwd, I verspringende dakvlakken en vormt aantrekkelijke compositie met de 9nde gevels. riant huis omringd door een over- I van groen. ing: sfeervolle woonkamer van ruim i2, openslaande tuindeuren, open 1, keuken, toilet en hal. Verdieping: lapkamers, badkamer met ligbad, n en portaal. De staat van onder is perfect. .000,-. ;sterberg sfoortsestraat 45 lande villa met c.v.-gas installatie, ie en tuin op totaal 3180 m2 grond, vendig punt met een optimale be- tarheid staat deze aantrekkelijk uit- a villa met rieten kap, witte gevels *en bij de raampartijen op de bega- ond. Indeling: woonkamer, eetka- >n grote loggia, slaapkamer, strijk- badkamer, kantoorvertrek, keu- tijkeuken, toilet en hal. 1e Verdie- woon/slaapkamer, 2e keuken, 2e mer en 4 slaapkamers. 2e Verdie- grote slaapkamer en bergruimte, tate geschikt voor dubbele bewo- f gedeeltelijke verhuur. 100,-. ïwbouw Soest-Zuid Jttilaan (naast nr. 57) ande semi-bungalow met een heel eve vormgeving (maquette op ons r) komt op één van de laatste avels die deze fraaie laan in Soest- >g te bieden heeft. 30 m2 eigen grond met het aan- nde natuurgebied en een optimale ing biedt het een unieke combi- j: living van ruim 50 m2, keuken, 9n, toilet, hal en aangrenzende en berging. Verdieping: 3 slaap- badkamer, berging en overloop. 10 - v.o.n. (overdrachtskosten in- m). ÏRBERG, Jongbloedlaan 9. Rui- denwoning met c.v.-gas en tuin Tia zonligging. 3 slaapkamers, el met garaqe. f 137.000,-. Kerkpad ZZ 104. Vrijstaande villa 9as, garage, berging. L-vormige ner "iet plavuizen en open haard, amers, mooie badkamer. f295.000,-. RBERG, Postweg 59. Hoekhuis n kap, c.v.-gas, berging en tuin. ner ensuite met voor- en zijerker, ilaapkamers. f 149.000,-. Rubenslaan 90. Hoekapparte- 't zonnebalkon en berging op grond. Diepe woonkamer, 2 iers, doucheruimte, f49.500,-. ^ubenslaan 96. Flat met c.v.-gas ig op begane grond. Woonka- plavuizen, balkon en 2 slaap- f74.000,-. ardijo.g. onen "oenezone itraat 87 itraat 11/02154-22122 t/Stadsring 147'03?-630506 "Westerdorpsstr 33/03495-36304 Schoemaker is specialist op het gebied van grote huis- houdapparaten. Perfecte service, bekende grote kwaliteits merken én lage prijzen Voordeel waar het kan, zekerheid waar het moet. ZANUSSI wasautomaat wascombinatie 1298. MIELE volautomaat 1 .rnn PHILIPS bovenlader n_n 280 liter grote - ZANUSSI koelkast - BOSCH koel/vriescombinatie KG 328 SEL 184 liter koel, -r o a A liter vries1J49 PHILIPS gas/elektro- fornuis 998.- GASFORNUIS met vonkontsteking Voor alle zekerheid! WINKELKRING VAN WEEDESTRAAT 78 TEL. 17253 (Technische dienst tel. 1 (^44*) Voor de ca. 20 bewoners en de perso neelsleden van de Soesterhof was het vorige week donderdagmiddag een bij zondere en feestelijke dag. Dat bleek wel uit het feit dat de vlag uithing en dat de tuin en het terras versierd waren met slingers. Daarbij ging het vooral om de tuin. Die werd met een korte, maar alleszins vrolijke plechtig heid min of meer officeel in gebruik genomen nadat gedurende een periode van enkele weken door de heer W. Mur, eigenaar van het pand, met behulp van twee medewerkers zeer veel werk was verzet om de tuin het nieuwe aanzien te geven. Voorheen bevond zich bij de Herten hof, zoals het psychiatrisch verpleeg tehuis van de stichting de Wijkplaats in Soestduinen tot eind vorig jaar heette, een kleine hertenkamp, waar de laat ste jaren overigens alleen nog wat kip pen en geiten rondscharrelden. Veel fietsers uit Soest zullen zich het be scheiden „dierentuintje" op de hoek van de Van Lijndenlaan nog herinne ren en nog altijd vraagt menige pas santwaar toch de dieren zijn gebleven. De ingebruikstelling van de geheel op nieuw aangelegde tuin ten behoeve, van de bewoners van de Soesterhof was de laatste handeling in een rij voorgaande aktiviteiten, die de reorgani satie van het tehuis - een 'beschermde woonvorm" - kenmerken. ^Hoewel de atractie door heel wat Söesters zal worden gemist, staat tegenover het verlies van het hertenkampje het on miskenbare feit dat de bewoners nu direct vanuit het huis kunnen genieten van zon en frisse lucht, waar zij vroeger genoegen moesten nemen met een bescheiden terras. De officiële ingebruikneming werd verricht door de heer W. Mur. Voordat het zover was sprak de heer N. Schou ten, administrateur van de Soesterhof, een kort dankwoord namens personeel en bewoners en wenste hij vooral de bewoners nog veel zonnige uren toe in de nieuwe tuin. Directrice mevrouw C. Remmerzwaal overhandigde de heer Mur en zijn medewerkers drie boeket ten bloemen voor hun echtgenotes, die hen tijdens de werkzaamheden zo dik wijls hadden moeten missen. De heer Mur begaf zich vervolgens met een fles champagne naar het schuur tje, waar de „doop" zou gaan plaats vinden. Of de champagnefles was dit maal van al te stevige kwaliteit, óf de heer Mur aarzelde om de kostbare inhoud van de fles te verspillen, in elk geval wilde de fles absoluut niet stuk. Na enkele vertwijfelde pogingen lukte het hem, onder grote hilariteit van de aanwezigen, pas bij de zesde keer de fles tegen de wand van het schuurtje uiteen te laten spatten, waarvoor de nodige technische hulpmiddelen wer den aangebracht, zoals een paaltje met een steen en later een complete beton nen plaat. Ondanks dat was de vrolijke stemming er niet minder om. De officiële opening van de nieuwe tuin werd dan ook gevierd met een toepasselijk drankje en hapje, in de zon en temid den van de zeer verfraaide omgeving. De heer Mur mikt met de fles champagne vergeefs op het schuurtje in de nieuwe tuin van de Soesterhof. Foto: Goos van der Wilt Portemonnee gestolen Een inwoonster van Zeist deed vorige week bij de politie aangifte van de dief stal van haar portemonnee, met een in houd van naar schatting 300 gulden. Een onbekende dader had de porte monnee gestolen tijdens een bezoek aan een supermarkt aan de Smitshof. Schoemaker heeft reeds meer dan 40 jaar ervaring op ge bied van radio en tv. Wij weten er iets van. Eigen monteurs verzorgen snelle service en garantie (schoonmaken videokoppen altijd gratis) Bekende grote merken én lage prijzen. Voordeel waar het kan, zekerheid waar het moet. PHILIPS - "T'S&i portable televisie Z" 7." 1/ portable kleuren tv met [I -jjj afstandsbediening. 1 ZFpSi|®|geschikt voor NTSC- lyi ontvangst (Soesterberg) 995." GRUNDIG portable kleuren tv, 37 cm, met afstands bediening én geschikt voor aaa PHILIPS ARISTONA kleuren tv998.= VHS portable cameraset Kleurencamera en compleet 1998.- BETAMAX Betamovie camera- nnnrt recorder.... üO/ö." PHILIPS 2000 camera en irecorder- qqj» nische Set TT dienst voor snelle service m e" (Ti 9arantie Voor alle zekerheid! WINKELKRING VAN WEEDESTRAAT 78 TEL. 17253 (Technische dienst tel. 10344*) 'Héél het rader^verjk! 3ÜI, _al^ji^£ Bj machtige arm het wil', heette het in r 1903. Zo'n vaart zal het anno 1984 in Soest wel niet lopen als het gaat om de komende nationale werkonder- breking op 10 mei tegen de kruisra- ketten. Toch rekent FNV-voorzitter W. j van Leuveren erop dat zijn leden in I, Soest gehoor zullen geven aan de lan- delijke oproep het werk een kwartier I neer te leggen. 'Het moet een natio naal appèl worden op parlement en regering om af te zien van het voor nemen tot plaatsing van kruisraket- ten in ons land en Soest mag daarbij niet achter blijven,' aldus de FNV- L voorzitter. I Zoals bekend heeft de FNV-federatie- li raad eerder cht jaar opgeroepen tot een li algehele werkonderbreking tegen de Ei kruisraketten. Onder het motto "het is 1' vijf voor twaalf" moet op donderdag I 10 mei het werk in bedrijven en in- I stellingen tussen 11.45 en 12.00 uur wor- P den onderbroken. De vakbeweging wil L dat iedereen naar buiten komt, zodat D 'zichtbaar' wordt gemaakt dat het werk L ook daadwerkelijk stil ligt. In een R FNV-pamflet staat te lezen: 'Vijf mi- I nuten totale stilte (om 11.55 uur) voor 1) de vrede. Vijf minuten nationale stil- stand, waarbij het hele openbare en maatschappelijke leven op de plaats H rust houdt. De vijf minuten stilte vor- I men de afsluiting van een massale K werkonderbreking van een kwartier. Ij 'Om de stilte extra indrukwekkend te I maken, zo wil de FNV, moet de eerste S tien minuten van de korte staking alles B wat maar lawaai kan produceren f loeien, fluiten, luiden enzovoort. Daar- 1 na, om vijf voor twaalf, staat Neder- land stil. Aldus de plannen van het FNV. j Of het ook in Soest allemaal zo ge stroomlijnd en massaal zal verlopen is voor Van Leuveren nog maar de vraag. 'Wij hebben in Soest ruim 1800 vak- 1 bondsleden, de meesten zijn aange sloten bij de Abva/Kabo, maar over het onderwerp van de kernbewapening wordt in onze afdeling nogal ver schillend gedacht. Je moet je collega's met een andere mening natuurlijk res pecteren. 'Maar van de andere kant is het ook zo, aldus Van Leuveren, dat het landelijke federatiebestuur van de FNV nu eenmaal het besluit heeft genomen in opdracht van de leden om actief deel te nemen aan de actieweek tegen de kruisraketten (6-12 mei). Als individueel vakbondslid dien je zo'n beslissing dan ook te respecteren dan wel solidair te zijn, zo vindt de Soester FNV-voorzitter. Politieke staking De 62-jarige Van Leuveren mag je best een rot in het vakbondswerk noemen. Al vanaf zijn zeventiende jaar is hij lid van de bond en in al die jaren lijkt hij aan strijdbaarheid niets verloren te hebben. Hij maakt zich wel zorgen over de groeiende apathie en angst onder vakbonsieden. "Maar ja, we zit ten dan ook midden in een econo mische crisis; ook voor de vakbond een moeilijke tijd'. Ook is Van Leuveren teleurgesteld dat zo weinig jongeren het belang en nut van de vakbeweging inzien. De FNV-voorzitter: 'De door ons binnengehaalde resultaten profiteren de niet-leden ook van, zonder daar een steentje toe te hebben gedragen. Dat is eigenlijk niet eerlijk'. Van Leuveren is sedert de oprichting in 1978 voor zitter van de FNV-afdeling Soest/Soes- terberg. Daarnaast bekleedt hij nog eer aantal andere functies in de Bouw en Houtbond van Soest. Als geboren en i.'f"0»*W»t hij egmg rRfiijJ 'n: geruime tijd in Eemnes. Na het draaien van de nodige shaggies en een biertje komt Van Leuveren pas goed op dreef en steekt hij van wal. Het CNV vindt de werkonderbreking tegen de kruisraketten een politieke staking en doet daarom niet mee. Hoe ziet de FNV dat? 'Ja, dat is een geheide vraag die iedere keer terugkomt. We weten dat van het CNV, allicht respecteren we hun stand punt. Maar wij van het FNV staan daar anders tegenover. Het gaat bij de kruis raketten om een politieke zaak. En als wij ons niet met de politiek willen be moeien, dat bemoeit de politiek zich wel met ons. Zo werkt dat. Het een kan je nu eenmaal niet los zien van het ander. Wij hebben er allemaal mee te maken. De kernwapenwedloop kan zo niet lan ger doorgaan. Laat dat kleine landje Nederland nu maar eens neen zeggen. Want waar gaan we anders heen? Uiteindelijk naar de totale vernietiging van onszelf en ons nageslacht. Maar is het onderscheid wel of geen politieke staking niet slechts schijn. Vakbondswerk is toch ook politiek be drijven? 'Ja en nee. Het is wel politiek, maar het mag geen partijpolitiek worden. En dat ziet het CNV volgens mij onvoldoende in. Vandaar dat het CNV ook niet mee- staakt tegen de kruisraketten.' Trouwens in het FNV-pamflet lees ik dat het niet gaat om een politieke sta king, noch een arbeidsvoorwaarden- actie. Maar dat het gaat om een sym bolische daad ter ondersteuning van een moreel appèl op de politici om te kiezen voor leven en overleven. 'Inderdaad zo is het. En ik vind ook dat je er geen partijpolitiek aan moet ver binden. Daarom is het jammer dat juist het CNVals christelijke vakbond, het nu laat afweten bij de kruisraketten.' Honderdduizenden werknemers leggen direct op 10 mei belangenloos het werk een kwartier neer. Nu eens niet voor meer loon, betere arbeidsvoorwaarden of andere, zij het misschien eerbied waardige groepsbelangen, maar voor de vrede en tegen de kernbewapening. Een unicum voor de Nederlandse vak beweging? 'Dat weet ik niet. Maar ik ben erg blij dat de FNV dit standpunt heeft, durven innemen. Ook aan werkgevers- Adriaan Slooff. organisaties heeft de vakbond gevraagd mee te werken en niet over te gaan tot represaillemaatregelen. Bij de NS is het dan helaas mislukt, maar ik ken andere ondernemers die de werkonder breking tegen de raketten steunen. Hoe het in Soest ligt, weet ik nog niet precies. Maar van een kwartiertje sta ken voor een goed doel zal de werk gever heus niet failliet gaan. Hoe gaat de FNV in Soest haar leden oproepen tot deelname aan de nationale werkonderbreking tegen de kruisra ketten? 'Naar ik hoop hebben we nog deze week een bestuursvergadering hierover in Soest. Ik zal spoedig contact opnemen met de voorzitter van de ambtenaren bond Abva/Kabo. Daarnaast plegen we overleg met het Vredesplatform Soest. Gezien de korte voorbereidingstijd moeten we het vooral hebben van op roepen in de kranten, zo bereiken we de meeste leden. Momenteel onder handelen we over actie bij de bedrijven. Ook zullen we de FNV-leden oproepen deel te nemen aan de Soesterberg- W. van Leuveren. demonstratie op zaterdag 12 mei. Als FNV zijn wij daar nadrukkelijk aan wezig.' Gaan ook in Soest op 10 mei de sirenes loeien en de straatverlichting aan? 'Ik sluit het niet uit. In ieder geval zal ik ook contact opnemen met de secretaris van de Abva/Kabo; hier ligt duidelijk een taak voor de ambtenarenbond. Als het bestuur 'ja' zegt, moet het lukken. Nogmaalshet landelijk FNV heeft tot deze actie opgeroepen, dus ook plaatse lijk moeten we dit verwezenlijken. Zo simpel ligt het voor mij. Alles en ieder een neemt nu stelling. Daar kan je niet om heen. Welke mogelijkheden van samenwer king ziet u in de nabije toekomst ttissen de FNV en de vredesbeioeging in Soest? 'Laat ik allereerst zeggen dat ik erg blij ben, dat het Vredesplatform contact met ons heeft opgenomen. We streven naar een vaste FNV vertegenwoor diger in het platform. Ik vind dat we samen inderdaad tegen die kern raketten moeten strijden. Als vakbond kunnen we daar niet buiten. Vanuit de eerste gesprekken zal de samen werking nader moeten worden inge vuld. En ik ben ervan overtuigd dat ik deze week een vruchtbaar gesprek zal hebben met het Vredesplatform. De heer H. Wind, conrector van het Chr. College Griftiand aan de Noorderweg in Soest en wonende aan de Van Strae- lenlaan 18, is onlangs benoemd tot (waarnemend) rector van het Goois Avond College in Hilversum. In deze functie wordt de heer Wind (41) de directe waarnemer van rector drs. G. Plomp, eveneens uit Soest, die door zijn politieke functies de leiding van de school aan de waarnemend rec tor heeft overgedragen. Tot dusver werd deze functie vervuld door de heer J. Bouritius. Deze heeft wegens het be reiken van de pensioengerechtigde leef tijd ontslag genomen. De heer Plomp is al sedert ongeveer 9 jaar wet houder van de gemeente Soest. De heer Wind is als leraar Engels sinds de stichting van het Griftiand College aan deze school verbonden geweest. In 1975, toen de school nog gevestigd was in "De Ark" in Baarn, was hij de eerste leraar die aan de nieuwe school werd benoemd. Ofschoon de heer Wind zijn benoeming met vreugde heeft aanvaard, verlaat hij het Griftiand niet zonder enige pijn. "Het is een fijne, moderne school, met erg veel mogelijkheden voor de leer lingen. Met m'n collega's -een geweldig stel- heb ik al die jaren uitstekend samengewerkt. "De heer Wind, die het Griftiand heeft zien groeien van een school met 7 leerkrachten tot een school waaraan nu zo'n 55 leraren verbonden zijn, alsmede een tiental niet-onder- wijsgevende personeelsleden, nam in de leiding van de school een belangrijke plaats in. Zo was hij o.m. belast met de organisatie van de examens, van het boekenfonds, verantwoordelijk voor het beheer en het onderhoud van het ge bouw, voor de budget-bewaking, voor de coördinatie van het niet-ondewijzend personeel, en niet in de laatste plaats voor de orde binnen de school. 'Het valt niet mee om achter te laten wat je zelf voor een deel hebt opge bouwd," aldus de heer Wind. Enorme vlucht Het volwassenen-onderwijs, maarmee hij in zijn nieuwe functie te maken krijgt, heeft altijd zijn grote belang stelling gehad. "Het Goois Avond Col lege' biedt onderdak aan zo'n 2500 leerlingen, verspreid over een aantal dépendances in Hilversum, Bussum, Weesp en Huizen. Er behoort ook een dag-opleiding toe," legt hij uit in een kort vraaggesprek.De laatste vijf, zes jaar heeft het volwassenen-onderwijs een enorme vlucht genomen, aldus de heer Wind. "En het is nog volop in ontwikkeling. Er gebeurt heel veel, en dat moet ook." Het avond-onderwijs vond aanvankelijk zijn oorsprong in de avond-MULO, die later werd omgezet in MAVO en werd uitgebreid met ander schoolsoorten, zo als HAVO,VWO, en MEAO die nu alle onder het dak van het Goois Avond College zijn "gehuisvest". De dagop leiding die aan de school verbonden is, van een "moeder-MAVO" uitgegroeid tot een opleiding die MAVO, HAVO en VWO omvat. De heer Wind verduidelijkt dat er bin nen het volwassenen-onderwijs twee stromingen te onderkennen zijn. "Het gaat daarbij enerzijds om oude ren, althans mensen van gevorderde leeftijd, vooral vrouwen, die op die manier een achterstand inhalen. In de tweede plaats vooral om jongeren, die tijdens de dagopleiding niet aan een diploma zijn toegekomen of juist een hoger diploma willen halen, en die daarnaast bijvoorbeeld een part-time baan hebben. "Deze vorm van onder wijs heeft vooral een grote vluchtgeno- men nu het mogelijk is ook "per vak" te studeren en zgn. deelcertificaten te behalen. Op die manier volg je alleen de lessen in de vakken die je echt interesseren," aldus de heer Wind, die verwacht dat hij in zijn nieuwe werkkring in het al gemeen te maken zal hebben met meer gemotiveerde leerlingen dan in het "gewone" dag-onderwijs. Gemotiveerd "De problemen van de dagschool heb je niet, al zijn er natuurlijk weer andere problemen. De studie in vrije tijd brengt dikwijls een hoop spanning met zich mee. De studie is veel meer dan voor de jongeren op een dagschool een kwestie van persoonlijke beslissing. Daardoor zal men in het algemeen meer gemotiveerdheid aan de dag leggen, en dat is natuurlijk een heel positief as pect. "Lesgeven is er in zijn nieuwe functie niet meer bij. De heer Wind: "Het is wel jammer, maar dat is nu gebeurd." Het volwassenen-onderwijs bevindt zich nog steeds in een min of meer experi menteel stadium. Nog niet zo lang ge leden vormde het een vrijwel getrouw duplicaat van net uag-onderwijs maar Woensdag 25 april LIVE MUZIEK Middelwijkstraat 2 - Soest dat is sterk veranderd, aldus de heer Wind. "Het heeft nu een echt eigen aanpak, die speciaal op de volwassen leerlingen is gericht." Overigens blijft de heer Wind, die eer der leraar was aan de Chr. MAVO in Soest en daarvoor enkele jaren in het lager onderwijs in Hengelo en Olde- broek werkzaam is geweest, in Soest wonen. "Wij zijn met ons gezin nu een maal zeer gehecht geraakt aan Soest. TECTYLEREN Een goede antiroest-behandeling moet U laten verrichten door: AVIA TECTYL ML-SPECIAAL STATION DE KORTE DUINEN Blrkstraat 108 - Soest Tel.: 02155-1 7224 Bel voor inlichtingen of kom eens langs. no. 1 trofee alarmschijf ook op 12 Inch single E NEDERLANDSE TOP 40 IS SAMENGESTELD DOOR DE STICHTING ze Ivorige I Titel - Arlist - (Producer) - Componist i'"im Label bestelnummer - Distribuliemij 1 HELLO - lionel richie I richie/carmichael) richie - motown 64306 - rca 2 IK VOEL ME ZO VERDOMD ALLEEN - HT] 303 danny de munk - (haanstra)/etc. 0 6 TO ALL THE GIRLS l'VE LOVED BEFORE - iglesias/ 4 nelson (perry) hammond/david - cbs 4252 - cbs 0 8 IF I SAY THE WORDS - bzn pTH 4 (beltman) tol/tuljp/tol - merc. 818 6878 - phonogr. |M3| 5 REILLY - olympic orchestra 5 (rabinowitz/burt/jones) shostakovich - r.b. 24 9485 7 - wea 4 ADULT EDUCATION - daryl hall john oates I I 7 (hall/oates/clearmountain) e a. - rca 60133 - rca HpM 3 LOVE IS A BATTLEFIELD - pat benatar nini2 (geraldo/coleman) e.a. chrysalis 105 939 - ariola 14 CATCH ME - marsha raven (ian a stephens) idem - dureco 4 - dureco |^p fp 9 DANCE HALL DAYS - wang chung (hughes/cullun) hues - geffen ree. 3837 - cbs 16 NELSON MANDELA - the special aka (elvis costello) dammers - two tone 106 323 - ariola 0 7 GIRLS JUST WANT TO HAVE FUN - cyndi lauper (chertolf/petze) hazard - portrait 3943 - cbs Q 19 SUNSHINE IN THE MUSIC - jimmy cliff (jimmy cliff) idem - cbs 4130 - cbs 11 HOLIDAY - madonna (benitez) hudson/stevens - sire 92 9478 7 - wea 0 18 AGAINST ALL ODDS - phil colllns (a. mardin) phil collins - atlantic 789 700 7 - wea 22 STREET DANCE - break machine (j. niorali) morali/zarr/belolo/rodgers - 106 226 - ariola 0 29 CLEAR NIGHT MOONLIGHT - g. earrjng |"H K~! (schellekens) kooymans - 21 ree. 21 022 - chr 012 BEAST OF BURDEN - bette midler (piotkin) jagger/richards-- atlantic 78 9712 7 - wea 010 SOMEBODY'S WATCHING ME - rockwell ral (c.a. nolen/rockwell) rockwell - motown 64300 - rca 0 25 LET THE MUSIC PLAY - shannon (liggett/barbosa/hui) barbosa/etc. - dance ree. 105 943 - ar. 0 13 DON'T ANSWER ME - alan parsons project (alan parsono/eric wooifson) idem - arlsta 106 155 - ariola NEDERLANDSE TOP 40 UIT GEGEVENS VAN HANDEL EN INDUSTRIE Titel - Arlisl - (Producer) - Componist 1 a Label bestelnummer - Distributiemij w CHERRY OH BABY - ub 40 (ub 40/ray pablo falconer) - 106 250 - virgin/ariola PEOPLE ARE PEOPLE - depeche mode (depeche mode/miller) m.l. gore - mute 101897 - vip/cnr ALL RIGHT HERE I AM - jerney kaagman |?X (hans van hemert)/j. kaagman - dur. 48 86 - dureco fx IT'S A MIRACLE - culture club (levine) o'dowd/moss/craig/etc. - 106 233 - virgin Mi GEH NICHT IN DIE STADT - jullane werding (steinhauer)/kunze - mambo 24 9510 7 - wea 0 32 - I 31 I SCARE MYSELF - thomas dolby - (thomas dolby) dan hicks - parlophone 2400 341 - emi bov. BREAK MY STRIDE - matthew wilder (bunetta/chudacoss/elliot) etc. - priv. i 101 878 - vip/cnr 39 THE FLYER - diethelm/famuiari (reinhart) diethelm/famuiari - phil. 821 140 7 - phonogram 23 MY GUY - tracey ullman (peter collins) m. barson - stiff ree. 106 277 - ariola MY EVER CHANGING MOODS - style council (wilson/weller) paul weller - polydor 817 450 - polydor I WANT TO BREAK FREE - queen (queen/mack) deacon - emi 2001177 - emi bovema UNCERTAIN SMILE - the the (hardiman/johnson)- johnson - epic 4323 - cbs 1 2 3 - vulcano ix—1 (hans v. hemert) idem - pol. 821 384 7 - polydor 17 LADY-spargo iTvnrön (kimber/taverne) driessen - ar. 106 300 - e - ariola 5:01 AM - roger waters rg (waters/kamen) waters - harvest 2001297 - emi bov. WALKING IN MY SLEEP - roger daltrey (mike thorne/spike) green/adey - wea 259 686 7 - wea I SAVE THE DAY - roberto jackettj (groothuizen/mulder) hoff/booy/e.v.a - 221 032 - cnr/carr HIDE AND SEEK - howard jones (rupert hine) howard jones - wea 249 481 7 - wea IK HOU VAN JOU - maribelle pr (peter v. asten/richard de bois) - 106 325 - ariola LOVERS DON'T TALK - the cats (Tvj (paioma music) bekky/kolenberg - 84035 - boni records |m)

Soester Courant | 1984 | | pagina 7