1 Zéér thuis in i tennis su intno nn oir Programma Geslaagden 'Jeugdvoetbalspelleiderbij S.O. Soest B.D.C. WOENSDAG 9 ME11984 SOESTER COURANT PAGINA 23 HONKBAL Verlies en winst voor Knickerbockers jm EXQUISIT IIII SCHOENEN 4- LEER ATLETIEK A.V.Pijnenburg- atleten in Amsterdamse Marathon Stef Smit (Tempo-Lundbeck-équipe) wint magistraal laatste etappe ronde van West-Vlaanderen m n l 1 f WIELRENNEN VOLLEYBAL Heren I Olympia handhaaft zich in 2e divisie 650 fietsers over de Utrechtse Heuvelrug TENNIS Autowassen - 6 min. aviaI Bedrijfscompetitie 1984 gestart Frans Marsé - Henk Garssen 5e Nationaal in Internationale Rothmans Hellendoorn Rally Sporthal Beukendal Sportzaal De Bunt Sportzaal De Borg E.S.S.-Brouwer zaalvoetbaltournooi voor reserveteams in Beukendal ZAALVOETBAL Wedvlucht vanaf St. Ghislain Hornu DUIVENSPORT DAMMEN Zaalprogramma Afgelopen zaterdag speelde het pu pmenteam (9-12 jaar) van Knicker. bockers tegen BSCU in Utrecht Er werd gespeeld op een echt honk balveld, BSCU heeft 2 echte veMen en een eigen kantine. Wel heel iets an ders dan de accommodatie van Knicker bocxers. De wedstrijd begon met Knicker- bockers aan slag. Bart Paalman kreeg 4 wijd, daarop maakte het veld van BSCU een fout op een klap van Tobias Paalman, waarop Bart kon scoren. De volgende 2 spelers kregen 3 slag, maar de ervaren Rogier Kriele sloeg een honkslag, waarop Tobias kon scoren. Door wat veldfouten kon Rogier zeH ook nog een punt maken, zodaï de slagbeurt eindigde met de stand 0-3 voor Knickerbockers. Rogier Kriele begon als werper met 2 maal 3 slag, daarna een honkslag, die een punt bracht maar toen 3 slag einde inning. Stand 1-3. De tweede slagbeurt van de Knicker bockers leverde niets op. Toen weer BSCU aan slag. Op 3 honkslagen en 2 maal 4 wijd scoorde zij maar liefst 3 punten. Stand jJ-3. De laatste slagbeurt voor de Soeste- naren begon goed. 4 Wijd voor Bart, Tobias sloeg hem binnen met een honk slag en een prima opofferingsslag van Ronald Tensen. Vervolgens Hessel Bokma 4 wijd, een honkslag van Rogier, 4 wijd voor Marcel Bouwman en Martijn Strijker, geraakt werper voor Maurits Schornagel. De inning ein digde met 3 slag voor Dennis van Keken maar nu was het 4-6 voor de bezoekers. Nu BSCU. In honkbal is de wedstrijd niet afgelopen tot de laatste uit is ge maakt en dat bleek nu ook. BSCU gaf de strijd niet op en 3 honkslagen, 2 maal 4 wijd en enkele onnodige fouten in het veld waren de oorzaak dat de wedstrijd toch nog verloren werd met 7-6. Een flinke teleurstelling voor de mannen, maar wel leerzaam. Nu moest de tweede wedstrijd wel ge wonnen worden. Knickenbockers be gon weer goed, 4 wijd voor Bart en Tobias een honkslag van Ronald, 4 wijd voor Rogier en 4 punten. Op Tobias als pitcher scoorde BSCU maar 1 punt omdat John Peter Vink het 2e honk goed verdedigde. In de volgende slagbeurt sloeg Bart een homerun. Stand 5-1. En weer proberde BSCU in de laatste slagbeurt te winnen, maar de Knicker bockers hadden hun les geleerd. Tobias kreeg het moeilijk en het veld stond onder druk, maar dankzij goed verde digend werk van Martin Engel, Frank Schaarman, Vincent Smith en Martijn de Ruiter kon BSCU nu niet verder komen dan 3 punten. Eindstand 5-4 voor de Soestenaren. Het is duidelijk te zien dat de training vruchten afwerpt, want het team speelt elke week beter! VAN WEEDESTRAAT 16 -SOEST- TEL 134 73 Als zaterdagmiddag a.s. om 5 uur op de Dam het startschot klinkt voor de 9e Internationale Marathon van Am sterdam en tevens Nederlands kam pioenschap, staan er ook een aantal A.V. Pijnenburg-atleten vol vertrou wen en goed voorbereid aan de start. Zij maken deel uit van het legioen van ruim 1800 wedstrijdlopers. Naar verwachting zal dit de sleutelwedstrijd zijn voor de kop van het klassement van de Soester Runnerscup. Speciale aandacht gaat uit naar Eef van den Brink, die jacht gaat maken op het klub-record, dat momenteel in handen is van Jaap van den Berg, die het rekord in maart j.1. te Wenen in zijn bezit kreeg. Of de tijd van Jaap van den Berg, 2 uur 33 min. 36 sec. scherp genoeg is zal in de loop van de wedstrijd blijken. Eef van den Brink is aan een zeer sterk seizoen bezig. Hij verbeterde reeds diverse persoon lijke records en op basis hiervan wordt hem een tijd toegedacht die omstreeks de 2 uur en 30 min. zal liggen. Ook zal Cor Koster, de vader van de lange-afstandsatletiek, staat volop in de belangstelling, omdat hij voor de 9e maal aantreedt. Hij bracht reeds alle 8 vorige edities tot een goed einde. In veel gevallen ging hij zegevierend in zijn klasse over de streep. Cor is geen onbekende voor de organisatoren en hij behoort met zijn vrouw tot de genodigden van de altijd feestelijke prijs uitreiking. Voor Cor zijn tijden niet het allerbelangrijkste, maar \tfel de strijd om de ereplaatsen in de veteranen- IH-klasse. Voor een andere veteraan, Harry Sonnemans, is deze wedstrijd zijn tweede dit jaar na de Midwintermara thon. Hij is de laatste weken zeer goed op dreef en is minimaal van plan zijn persoonlijke record te verbete ren. Joop Oranje start hier voor zijn tweede marathon uit zijn loopbaan. Bij zijn debuut vorig jaar in Enschede kwam hij slechts luttele seconden te kort om de 3-uurgrens te doorbreken. Ditmaal zal het hem naar alle waar schijnlijkheid wel lukken. Anton Bal- tus, ook een atleet in de veteranen- klasse, loopt zijn eerste wedstrijdma rathon. Voor hem is het belangrijk om vooral een regelmatige race te lopen. Dat is Anton wel toevertrouwd en daarom is de verwachting, dat hij in een goede tijd op de Dam zal arri veren. René Hoksbergen, die vorig jaar in Amersfoort debuteerde in deze loodzware marathon, is niet tevreden met 3 uur en 11 min die hij voor deze afstand heeft staan. Hij gaat opnieuw proberen een tijd onder de 3 uur te realiseren en zoals de zaken er nu voor staan wijst alles erop, dat hij mede door zijn wilskracht zeker zal slagen in zijn opzet. Waardering voor eikaars prestatie en medeleven in alle situaties zijn de belangrijkste kenmerken van de Lange-afstandsgroep van A.V. Pij nenburg. Daarom zullen een behoorlijk aantal klubgenoten zaterdag langs de route staan om hun collega-atleten mo reel te ondersteunen. Woensdag j.1. kon S.O.Soest voorzitter Kees Boerkoel aan 16 geslaagden het certificaat 'Jeugdvoetbalspelleider' (JVSL) overhandigen. Docent- en tevens hoofdtrainer van S.O.Soest- Ernst Brandes heeft de cur sisten 8 zaterdagen zowel theoretische als praktische kennis bijgebracht op het gebied van jeugdtraining en-bege leiding. Bij S.O.Soest lag het accent van deze cursus voor een groot deel op de begeleiding van de jeugd, omdat het merendeel van de cursisten jeugd leider bij S.O.Soest is of wordt. Tijdens een gezellig samenzijn in het S.O.Soest paviljoen, waarbij de aanwe zigen zich de experimentele appeltaart van éen van de cursisten uitstekend lieten smaken, werd de cursus afge sloten. Uiteraard werd daarbij niet vergeten docent Ernst Brandes te be danken voor het leiden van deze cur sus, die door iedereen zeer werd ge waardeerd. Wout Posthuma bood na mens de cursisten een boekenbon aan. De Soester Stef Smit heeft tijdens de zeer zware etappewedstrijd, de ronde van West-Vlaanderen in België, de laatste etappe gewonnen. In de geselecteerde Tempo-Lundbeck ploeg was Stef samen met Ruud Lie- verts (Kortenhoef) als kopman ver trokken. Jim van Overbeek (Soest), Wim Dolman, Kees Rigter en baan- crack Eric Geserick maakten het zes man sterke team rond. In het bijzonder sterke veld, met top- renners uit België, Nederland, Enge land en zelfs de Amerikaanse Olympi sche Selectie, ging Stef zeer voort varend van start. In de eerste etappen 8e gevolgd door een 12e plaats in de tijdrit. In de tweede etappe moest er iets in tijd worden toegegeven. Keihard werd er gestreden over de helse kasseistro ken in het Vlaamse land. Onder de deelnemers veel uitvallers, maar Tempo-Lundbeck bleef compleet in koers. De derde etappe door het heuvelland van de Vlaamse Ardennen zat Ruud Lieverts in de kopgroep en eindigde als 18e. Pech echter voor Kees Rigter (zware valpartij, waarbij zijn voorhoofd ge hecht moest worden) en Jim van Over beek die vlak voor de Kemmelberg in de eerste groep zijn wiel stukreed. Stef consolideerde zijn plaats in het klassement om in de laatste etappe van De Klyte naar Poperinge over 160 km. uit te halen met een perfecte greep naar de overwinning. Op plm. 10 km. van de streep ontsnap te hij uit de sterke kopgroep met alle favorieten en ondanks heftige tegen stand wist hij zijn voorsprong tot op de meet te verdedigen. Grote klasse, waarbij Tempo in het algemeen bijzon der werd geprezen. Wat b.v. nog te denken van Eric Gese rick die de eerste dag na 2 km. zijn stuur brak, maar op een 5 maten te grote reservefiets toch doorbeet. Wat dat betreft konden de buitenlan ders nog wat leren van de Soester lormatie. Uiteindelijk werd Stef 24e en Ruud 38e in het eindklassement. Het eerste herenteam van Olympia wist zich zaterdag in de 2e divisie te handhaven door middel van een 3-1 overwinning op het Nijmeegse Thiem- stra. Dat Olympia in de 2e divisie thuis hoort lieten ze de eerste twee sets zien. Er werd veel gevarieerd en goed verdedigd waarbij vooral het blok opviel. Die eerste twee sets wer den dan ook resp. met 15-9 en 15-8 gewonnen. De derde set lieten de heren het afweten, er werd ongeconcentreerd gespeeld waardoor de Nijmeegse ploeg vrijuit kon spelen waarbij Olympia in dë veelvuldige staffels trapte. Deze set ging dan ook terecht naar Thiemstra, 5-15. De vierde set had Olympia zich hervonden en liet het publiek duidelijk zien wie de sterkste was, deze set werd een 15-8 overwinning wat een plaats in de 2e divisie betekent. Wie de heren weer in aktie willen zien kunnen zater dag om 18.30 in de Bunt terecht als er voor de beker tegen de eerste divisie ploeg Ovra gespeeld moet worden. De geslaagden op de foto zijn: Annarie de Beauveser, Rijk Barlo, Wilbert v.Dorresteijn, Henk van Dijk, Toon Beyer, Wim Jansen, John de Meyere, Nico Ottevanger, Jan Paauw, Wout Posthuma, Henk Schimmel, Maas Schadee, Cees Verkerk, Leo Vos, Marius Vos en Joop van Veenendaal. Foto: Goos van der Wilt. Vele toerrijders zijn zaterdag j.1. tot de ontdekking gekomen dat Nederland toch niet zo vlak is als dikwijls be weerd wordt. Tempo Toer stuurder om 8.00 uur ca. 650 deelnemers op pad om via de vlakke polders van de Eem en het rustige landschap van de Gelderse Vallei de Utrechtse Heuvelrug te be dwingen. Voor enkele toerrijders waren de heuvels van de Stichtse Lustwaranda meer een last dan een lust getuige het .fei t dat wel eens van de benenwagen gebruik gemaakt werd. Hoewel het weer zich in de vroege morgen niet van z'n beste kant liet zien), in de polder hing een dikke mist die zelfs voor fietsers het rijden moei lijk maakte) kon men in Bennekom waar de rust was, zich in de zon war men en met koffie en gebak krachten verzamelen voor het tweede, zware, deel van de tocht. Tenslotte werd de tocht door alle deelnemers volbracht, niemand gaf de pijp aan Maarten. Men pedaleerde moedig voort tot ook de laatste heuvel genomen was en men rustig rijdend het clubhuis van Tempo bereikte. Daar heerste nog tot laat in de middag een gezellige drukte en was het fietserslatijn niet van de lucht. Voor de evenementencommissie van Tempo Toer is het welslagen van deze tocht een stimulans om de voorberei denden werkzaamheden te verrich ten voor de komende 3-Naaldentocht die op 24 juni gehouden wordt. Deze tocht heeft hetzelfde karakter als die van de Heuvelrug, de afstand bedraagt 210 km. Begin- en eindpunt is het club huis Tempo aan de Industrieweg 6 te Soest. In kleed- en douchegelegenheid is voorzien. Inlichtingen worden gaar ne verstrekt via tel. 02155-13196. Tennis Uitslagen L.T.C. Soest Landelijke Competitie zondag 6 mei Roomburg l-Soest 1 5.3 Zuilen 1 - Soest 2 niet gespeeld wegens regen. Soest 3 - Huizen 2 i-i gest.wegens regen. Paraat 3 - Soest 4 1.7 Soest 5 - Vechtlust 7.1 Soest 6 - Randenbroek 2-6 Soest 7 - de Geeren 3.5 Soest 8 - Leusderpark niet gespeeld wegens regen. Heren - comeptitie zaterdag 5 mei LTC Maarsenbroek - Soest A 4-2 Soest B - Bosheim E 6-0 Soest C - 't Stort C Districts Competitie zaterdag 5 mei Soest A - HLTC 4-1 ALTA - Soest B Het Hofland - Soest C Soest D - Manger Cats 2-3 Soest Zuid - Soest E 4.1 Junioren competitie zaterdag 5 mei Shot B - Soest A 2-3 Soest B - Naarden A 5.0 Soest C - Hilverheide B Soest D - Vreeswijk B 5.0 ALTA D - Söest E 3.2 Bijvanck - Soest F Meisjes tot 12 jr.woensdag 2 mei Soest A - Eemslag B 4-6 Meisjes t/m 15 jr.zaterdag 5 mei LTC Nieuwhof A - Soest A 3-5 Soest B - Montfoort B 3-5 Jongens t/m 12 jr.woensdag 2 mei Soesterberg B - Soest A 0-8 Dames comeptitie dinsdag 1 mei Soest A - ALTA C 4-0 Soest B - Weldam D 2-2 Soest C - Bijvanck A 0-4 Soest D - Breukelen B 3-1 Soest E - Bosheim D 0-4 Soest F - Tautenburg B 2-2 Soest G - Groenvliet H 3-1 Soest H - Flehite E 2-2 Soest J - 't Short D 0-4 (ook van binnen gereinigd) MOET U ECHT EENS DOEN Openingstijden wassalon ma t/m za 07.00-20.00 uur AVIA DIENSTENCENTRUM DE KORTE DUINEN BtRKSTRAAT 108 - SOEST TELEFOON 02155 -1 72 24 Sinds maandag j.1. is de jaarlijkse Soester bedrijfssportcompetitie met handbal op het BDC-veld gestart. Het sportgebeuren wordt traditioneel afge sloten met het vissen, op zaterdag 2 juni 's morgens om acht uur in de Eem- arm bij de Grote Melm. Het is voor de 22e keer dat de evene mentencommissie van de Soester Za- kenkring, bestaande uit de heren J. C. van Essen, voorzitter; A. J. Brink, secretaris, en J. Elderman, commis saris, dit evenement hebben georga niseerd. Er doen in totaal 810 perso neelsleden van 44 Soester bedrijven, instanties en instellingen mee. De com petitie bestaat uit de onderdelen hand bal, volleybal, voetbal en vissen. De voetballers spelen om de Dr. Van Driel- wisselbeker, vernoemd naar wijlen de heer Van Driel, de eerste voor zitter van de evenementen commissie. Voor de recreatieve tak van het vol leybal heeft het bedrijf Lindner twee wisselbekers beschikbaar gesteld. Het volleybal wordt afgewerkt op de donderdagen 17 en 24 mei in sport hal Beukendal, aanvang telkens om 18.30 uur. De voetbalcompetitie ten slotte wordt gespeeld op de maandagen 14 en 21 en de dinsdagen 15 en 22 mei op het VVZ-terrein aan de Eemweg, aanvang telkens om 18.45 uur. De Internationale Rothmans Hellen doorn Rally is het grootste rallyevene ment, dat tot op heden in Nederland is verreden. Maar liefst 198 equipes kwa men aan de start, waaronder vele bui tenlanders. Deze rally telde mee voor het Nederlandse en Deense rallykam pioenschap, voor de West Euro Cup, alsmede voor de Coupe Talbot Samba. De totale lengte van de rally was ca. 410 km, waarvan 250 km klassements proeven, verdeeld over 23 proeven. Dat een rally met zoveel deelnemers ook wel wat problemen met zich mee brengt heeft de equipe Marsé-Garssen diverse malen aan den lijve ondervon den. Aangezien zij van de organisatie startnunimer 105 hadden gekregen, wat een vrij slecht nummer was, moes ten zij op de klassementsproeven, wel- kc op astalt gereden werden konstant rekening houden met gladde gedeelten doordat er door de vele voorgangers zand op de weg was gereden, terwijl de zandpaden natuurlijk verschrikkelijk mul waren geworden en enorme diepe rijsporen en kuilen vertoonden, het geen de snelheid fors verminderde. Ondanks dat de equipe ook nog door een verkeerde tijdwaarneming van de organisatie een extra tijdverlies op liep van bijna 7 minuten wisten zij toch als 5e nationaal en 3e in hun klasse te finishen. Het meedoen aan de rally werd mede mogelijk gemaakt door de hulp van Interleasing Amsterdam, Lunchroom "'t Hoekje" te Soest, alsmede door Nefkens Opel Soest, waarvoor de equipe via deze weg nog eens harte lijk wil bedanken. zaterdag 12 mei 1984 10.00 -18.00 uur Zaalvoetbaltoernooi E.S.S. Brouwer zaterdag 12 mei 1984 09.00 -18.00 uur Badso badminton 18.00 - 21.00 uur Olympia volleybal zondag 13 mei 1984 09.00 -18.00 uur Badso badminton zaterdag 12 mei 1984 09.00 -17.00 uur Selby badminton zondag 13 mei 1984 10.00 -15.00 uur Selby badminton Zaterdag 12 mei a.s. is het dan weer zo ver zaalvoetbalminnend Soester publiek kan dan optimaal genieten van leuk en hopelijk spannend zaal voetbal. E.S.S.-Brouwer organiseert dan voor het eerst een zaalvoetbal tournooi voor reserveteams in sporthal Beukendal. De organisatie heeft voor een zeer sterke bezetting kunnen zor gen, de deelnemende verenigingen zijn uit Nijkerkerveen de Baggelaars, uit Bussum Beyen waarin enkele zaal voetballers uit Soest mee spelen, uit Bilthoven De Komeet/Candlelight, uit Zeist Krooster Boys, uit Bunnik S.D.Z.78 en uit Amersfoort Wilco Rustenburg, verder speelt uiteraard de organise rende vereniging E.S.S.-Brouwer uit onze woonplaats mee. Tevens heeft de organisatie een unicum in de zaal voetballerij. Het heeft een team samen gesteld uit veldvoetballers van enkele Soester veldvoetbalverenigingen die uitkomen in de A-junioren van de ver enigingen te weten, drie spelers van SEC, drie spelers van S.O.Soest en twee spelers van Hees. Als coach van dit team zal gaan op treden de heer W. Mosterd van de voet valvereniging SEC. Zaterdagmorgen om half elf wordt be gonnen met de wedstrijden die ver deeld over twee poules worden afge werkt, en dan om ongeveer vijf uur zal de finale plaatsvinden. Inzet van het tournooi is een schitteren de bokaal die beschikbaar is gesteld door Sporthuis Eb Kareisen, en dus ook die naam zal gaan dragen de "Eb Karelsenbokaal". Het is een wissel beker waar naar wij hopen sportief en eerlijk naar geknokt zal worden om hem in bezit te krijgen. De organisatie van het tournooi is in handen van de heren B. Masmeyer, Ni co en Ed Brouwer met aan de knoppen Olaf Wildenburg. De Scheidsrechters deze dag zijn de heren A. H. van de Berg, H. L. Karsters en F. P. Burbach. Tevens heeft de Soester middenstand door middel van advertenties in het programma boekje het mogelijk ge maakt dit tournooi financieel rond te krijgen. Wij spreken de wens uit dat het tournooi een groot succes zal wor den en dat een ieder die er aan zal deelnemen er ook erg veel plezier aan over mag houden. Wij wensen tevens coach G. Bongers van E.S.S.-Brouwer II met zijn pupillen veel sterkte en een sportief tournooi toe. Heeft u tijd of geeft u om zaalvoetbal wel kom eens kijken in sporthal Beu kendal u zult er geen spijt van krijgen. De Soester Verenigingen van duiven sportliefhebbers deden mee aan een wed vlucht vanaf St. Ghislain Hornu, over een afstand van 218 kilometer. De dui ven mochten gaan vliegen om 13.30 uur bij een noordoosten wind. De snelste duif kwam aan om 16.40.06 uur en bereikte een snelheid van 1150.33 meter per minuut. De uitslagen zijn als volgt: "Soest" R. v. 't Net 1 3 4 13 15 16 46. A. de Kruijf 2 42. E. Veerman 5 10 11 25 29 37 56. R. v. Hornsveld 6 7 9 53 55. Comb. Vogel 8 20 38 45 51. P. A. Almekinders 12 21 22. D. Huisman 14 39 41. Z. v.d. Esschert 17 24 27 32 36 40 44. M. Monsjou 18 28 47. H. Huisman 19. P. Limper 23 26 30 31 33 35 43 48 50 54. M. de Ruiter 34 52. H. v. Essen 49. "De Zwaluw" J. v.d. Brakel Zoon 1 9 12 16 17 19 28 44 48 75 119 127 128. Henk en Dién 2 18 25 26 36 41 43 57 65 76 85 96 99 111 117 125 137 144 155. H. Eggink 3 54 113 159. Op de inhaalavond van dinsdagavond 1 mei waren nogal wat leden van DVSB. verhinderd. Er kon dan ook slechts een klein programma worden afge werkt in de verschillende groepen. In groep-A troffen de koplopers Bak ker en Entken elkaar voor de 2e ronde. Deze heren laten er geen twijfel over bestaan dat zij toch wel tot de top van DVSB behoren, samen en met Gerrit de Bruin die door zijn winst op Lam- brechts de 3e plaats stevig in handen heeft. Met 8 wedstrijden minder ge speeld heeft De Bruin slechts een pun- tenachterstand van 8, zodat er nog een stijging inzit naar de 2e plaats. De groepen B en C zijn beide praktisch uitgespeeld, hier kunnen echter nog wat verschuivingen optreden maar de eindstanden zijn wat betreft de inde ling voor de 10-tallen wel bekend. De uitslagen in groep-A G. de Bruin-M. Lambrechts 2-0 Chr. Bakker-R. M. Entken 0-2 J. Riewald-C.v. Oosterom 2-0 R. Rommens-A. v. Oosterom 1-1 Groep-B E. v. 't Klooster-E. Veerman 1-1 W. E. Meijerink-C. T. de Bruin 0-2 G. Kwakernaat-IJ. Luttik 2-0 Neo-Print competitie Mevr. Vendrig-H. Hageman 2-0 Jeugdafdeling DVSB De jeugdafdeling had eveneens te kam pen met afwezigheid van leden door ziekte. Er werd evenwel een program ma afgewerkt in alle drie de groepen en de uitslagen hiervan zijn als volgt Groep-A B. Tuinman-B. Heek 0-2 J. Tuinman-M. v. Leeuwenkamp 2-0 H. Davelaar-M. Hekkert 0-2 D. Knijpinga-H. Davelaar 1-1 B. Tuinman-J. Tuinman 2-0 M. Hekkert-B. Heek 0-2 Groep-B C. Libbinga-A. Eggink 0-2 R. Haaijk-S. v. Beusekom 2-0 S. v. Beusekom-C. Libbinga 1-1 A. Eggink-R. Haaijk 0-2 Groep-C A. Kielliger-J. Makk 2-0 R. J. de Vries-A. Leenslag 0-2 J. Makk-R. J. de Vries 0-2 A. Leenslag-J. Makk 2-0 A. Kielliger-R. J. de Vries 1-1 De jeugd speelt elke donderdagavond van 19.00 tot 20.00 uur in de Open Hof en nieuwe leden zijn van harte welkom bij de jeugdafdeling. J. Stam 4 42 50 73 82 105 115 135 142 171. R. v.d. Mast 5 13 34 67 121162. E. Derickx 6 63 110 167. Th. Wigtman 7 15 53 55 98 108 114 153 158. E. v.d. Brakel 8 38 40 66 91 93 112 148 150 161. J. v.d. Belt 10 20 46 72 87 139 141 149 163. K. Kok 11 14 39 62 80 90 156. J. van Dijk 21 35 37 52 81140 173. J. v.d. Burg 22 29 31 32 60 64. J. Schimmel 23 68 118 129. A. de Bes 24 94 133 170. Fr. Limburg 27 30 100 107 134. G. Rijksen 33 45 61 69 79 83 103 106 109 131 157 164 165 169 172. J. de Beer 47 123. A. van Ginkel 49. R. Voskuilen 51 92 102 132 154. H. v.d. Schepop 56 86. L. v. 't Klooster 58 78. J. Benschop 59 147. E. Meijers 70 97 116 143. H. den Dekker 71 136 151. P. Wijchers 74 160. J. Duijst 84. P. Grift 88 166 168. Comb. H. Mol Zoon 89. B. Roest 95. A. Boek- lagen 101 126 138 145. A. van Dorre- stein 104 120 130. G. Zeypveld 122. K. de Jong 124. Comb. H. Nap 146. J. Kanters 152. "De Vriendschap" J. de Blanken 1 44 73 82 101. Altenaar Reierse 2 36 46 64 79 87 94 97. Meesters 3 25 32 98. Koster 4 5 7 8 12 13 38 55 61 62. De Zoete 6. T. Kok 9 91. J. v. Groningen 10 68. B. Schimmel 11 17 27 33 69 71 92. Huizinga van Doorn 14 26 51 58 76. Kamerbeek 15 16 18 31 35 47 50 75 78. H. Rauch 19 34 52 53. J. Kruseman 20 22 43 57 95 99. Moning Dercent 21. P. Rauch 23 59 66. T. Post 24 28 81 84. C. Kaats 29. C. Bokma 30 45 49 70 77 83. A. Grift 37 86. J. Wijnands 39 41 48 65 72 96 102 103. Sukel v. Klooster 40 42 56 67 80. A. P. Kok 54. Scheffers 60 100. H.v. Dijken 63 88 89. C. Jak 74. Z.K.H. 85 93. D. Bos 90. Vleescentrum schenkt half varken De heer J. den Hartog, eigenaar van het Vleescentrum en zelf een fervent duivenmelker, heeft gemeend de dui vensport hier ter plaatse op zijn eigen manier te moeten sponsoren. In overleg met de beide verenigingen De Zwaluw en De Vriendschap is over eengekomen het geschonken halve var ken te vervliegen over een zevental vluchten door het hele seizoen. Inmiddels is de eerste vlucht achter de rug en de top van het klassement ziet er als volgt uit: I. J. v.d. Brakel Zn. 2. Henk en Dien. 3. H. Eggink. 4. J. Stam. 5. R. v.d. Mast. 6. J den Blanken. 7. Altenaar/Reijers. 8. E. Derickz. 9 Th. Wigtman. 10. E. v.d. Brakel. O Handbal vereniging Thuiswedstrijden zaterdag 12 mei Meisjes pup. 1 15.00 uur B.D.C. 1 - Impala Zondag 13 mei Jongens pup.2 10.00 uur B.D.C. 2 - H.M.S. Jongens adsp. 1 10.50 uur B.D.C. 1 - Celeritas Meisjes adsp. 2 11.40 uur B.D.C. 2 - Limvio Meisjes adsp. 1 12.30 uur B.D.C. 1 - D.W.S.M. Dames jun. 3 13.20 uur B.D.C. 3 - Nederhorst 3 Dames jun. 2 14.20 uur B.D.C. 2 - Sporting Dames jun. 1 15.20 uur B.D.C. 1 - Fortissimo Dames sen. 2 16.20 uur B.D.C. 2 - U.H.V. 2 vrij zijn M.P. 2, J.P. 1, H.J. 1 en Wel pen. 1

Soester Courant | 1984 | | pagina 23