r KOFFIE 198 f"2lil°698 Welstandscommissie mag gekortwiekt worden DMERK Luilak-viering in Soest rustig verlopen scliocmnkcr 00. leubels opnieuw bekleden? tSESTRAAT 51B ION 02155-14071 veek geopend - - Idrank van srziebonen e repen Het fijne komt van Banketbakkerij VERKLEY Harde Weener spijstaartjes voo/10::... Z8.75 Commissie verwerpt intrekking zöneverordening Hinderwet Financiële commissie voelt weinig voor lastenverhoging voor burgers Commissie Milieubeheer vrijwel unaniem tegen opheffing Soester Courant: elke pagina geld waard voor adverteerder en consument! Schoemaken eeft Olympische, garantie van Bang &0lufsen Tot de Spelen van'88 kijkt u zonder zorgen. grenzenloos europees Ü66LÜ5J4 Restaurant van den Brink Gasbedrijf gaat zelf post bezorgen Gemeentewerken levert f 300.000 minder in Birkstraat 2 bfilmode I0 Jj^GlNAg WOENSDAG 13 JUN11984 SOESTER COURANT ouw*onderhoud*keukens neringen *operi haarden enz. KONINGINNELAAM48 SOEST TEL: 02155-11066 Showroom dagelijks geopend vrijblijvend me! stalen bij u thuis rooraf prijsopgave van eventuele tan binnenwerk en het stofferen. MEUBEL- EN WONINGSTOFFERING Ja VAM GULIK an aSJe merken vloerbedekking - Zonwering - Meubelstoffen en Ie artikelen \RPAD 73 - 3766 BN SOEST - TELEFOON 02155-1 9278 KT 'ing, gewone maling, sktail, abrikoos/ sinas, appel/ cnu Op-prijs 139 alle smaken, 229 lurde en fijne PAGINA 3 A.s. vrijdag en zaterdag: met aardbeien VAN WEEDESTRAAT 76 TALENPRAKTIKUM AMERSFOORT Inl. 033-729097 EFFEKTIEVE TALENSTUDIE De leden van de commissie Ruimtelijke Ordening voelen niets voor het voor stel van het College om in het kader van de bezuinigingen ertoe over te gaan de zgn. "welstandscommissie" te verkleinen door het burgerlid te la ten vervallen. Met deze maatregel zou een bedrag van 5000 gulden worden uit gespaard. Een aantal leden wil het burgerlid juist graag handhaven, waarvoor in de plaats dan maar één van de drie architecten die in de com missie zitten zouden moeten wijken. Met name Ries van Logtenstein CDA maakte zich vorige week sterk voor dit alternatief. Het gebrek aan deskun dige inbreng dat daarvan mogelijk het gevolg zou kunnen zijn, moet vol- B' Soest heeft een naar verhouding zeer I' rustige Luilaknacht achter de rug. De p traditionele "viering" van de laatste I nacht voor Pinksteren ging dit jaar R niet of nauwelijks met vernielingen ft, gepaard, zoals in het verleden nogal I eens is voorgekomen. De "optredens" van over de straten zwervende jongelui p beperkten zich in de nacht van vrijdag I op zaterdag doorgaans tot het veroor- jt zaken van een overmaat aan geluid, R althans voor dat tijdstip. Wel kwamen bij de politie enige tien- I tallen telefoontjes binnen van inwoners I die nietsvermoedend uit hun slaap wer- I den gehaald door plotseling afgestoken I vuurwerk, trompetten en het slaan met deksels. Dat het in Soest naar verhouding zo rustig is gebleven wordt voor een I belangrijk deel toegeschreven aan het r feit dat er op verschillende punten in Soest een spelmarathon was georgani seerd, waar de jeugdige bezoekers in de nachtelijke uren konden tafeltennis sen, sjoelen, klaverjassen, etc. Voor de deelnemers was er een wissel beker uitgeloofd, die de fraaie naam Scholten-Luilak-Prijs" had gekregen. Burgemeester Scholten was zelf ook de gehele nacht in touw, om te zien wat er zoal te beleven was. 's Morgens om zes uur was hij nog present bij een optre den van de Soester popgroep "Maroc", bestaande uit Mare Boom, Fons Huin- der, Roel Evenhuis en Marco Willemse, die met passende muziek het Luilak- gebeuren alsloten bij de trouwzaal van van het gemeentehuis. Een belangrijk aandeel in de rustig verlopen Luilaknacht komt ook op rekening van de Soester politie te staan. In de afgelopen weken bezoch ten zij de lagere scholen in Soest' met een F voorlichtingsprogramma over jeugdvandalisme. Mogelijk heeft dat velen ervan weerhouden de straat op te gaan en zich uit te leven op allerlei Gestolen bromfietsen terug gevonden Personeel van de Heidemij trof vorige week in het bos van Pijnenburg drie bromfietsen aan, waarvan er een ge deeltelijk gedemonteerd was. De brom mers werden meegenomen naar het bureau, waar kwam vast te staan dat zij vorige week gestolen waren bij de ker mis. Ze werden aan hun eigenaars te ruggegeven. zaken, die in andere gevallen nogal eens het mikpunt waren van vernie lingen. Nachtje op politiebureau Wie het van dichtbij mochten meema ken waren een aantal leerlingen van de zesde klas van de Openbare Basis school Overhees. Zij brachten in twee ploegen de nacht door op het politie bureau. niet omdat ze iets op hun kerfstok hadden, maar als uitvloeisel van het bezoek van de politie aan de school. Marco Brehler, Sander de Jong en Mirjam van Barneveld vormen de eerste ploeg, die van 01.00 tot 03.00 uur in de nacht van vrijdag op zaterdag mochten rondkijken op de meldkamer en getuige waren van vrijwel alle binnen komende telefoontjes. Zij werden later afgelost door Joan Boerkoel, Linda Stalenhoef en Dave Huyink, die het tot half zes zouden uithouden, onder af wisselende begeleiding van de mees ters Gerrit de Jong en Han Timmer en mej. Marjan Hadders. De volgende dag, nog maar nauwelijks bijgekomen van de vermoeienissen en niet helemaal uitgeslapen, vertel den ze honderduit over hun ervaringen. Spannend was het zeker geweest. Met hun neus hadden ze er als het ware Leerlingen van de openbare basis school Overhees krijgen in de meldka mer van het politiebureau nachtelijk tekst en uitleg van brigadier Rondhout. Schoolhoofd Gerrit de Jong en D'66- raadslid Adriaan Pothuizen waren ook van de partij. "bovenop" gestaan: de telefoontjes over het lawaai, het bericht over een brand in Baarn, de achtervolging van een automobilist die veel te hard reed, over jongens die stenen uit de stoep haalden, en ook van een brand in een hooischuur aan de Wieksloot. "Het was hardstikke leuk", aldus het commentaar van de leerlingen. "We hadden het echt niet willen missen. Trouwens, ook zonder dat het Luilak was zou het al leuk zijn geweest." Voor de meesten was het de eerste keer dat ze het politiebureau van binnen zagen. In koor verklaarden de leerlingen dat ze er niet aan zouden denken zelf de straat op te gaan en hier en daar iets kapot te maken, al was er één die toegaf wel eens wat al te onzorgvuldig met andermans eigendommen te zijn omgesprongen. Aan de andere kant was ook geen van de leerlingen zo aangestoken van enthousiasme voor het vak, dat ze later wel graag politie man of -vrouw willen worden. Drie jaar fabrieksgarantie krijgt u normaal op de technische perfektie van een B&O televisie. Maar koopt u 'm nu, voordat Los Angeles begint, dan krijgt u ook een waarlijk Olympische garantie, ruim vier jaar - tot en met de Spelen van 1988. U hebt bij ons de keus uit negen verschillende kleurentelevisies. Allemaal met de befaamde B&O afstandbediening. Komt u deze week maar eens kennis maken met de beeld en geluidkwaliteit waarvan u minstens 4 jaar lang onbezorgd zult genieten. We hebben al een B&O TV met Olympische garantievoor f. 2299,-. Dealer voor Soest: 4 jaar garantie Van Weedestraat 80 Soest-Tel. 02155-10344 De financiële commissie van de ge meenteraad van Soest heeft vorige week uitvoerig gediscussieerd over de bezui nigingen, die door het College van B.en W. in het kader van de A.T.B. (Aanpak 'Toekomstig Beleid) op tafel zijn gelegd; Deze aanpaklijkt -tot tevredenheid van de commissie- in het algemeen redelijk resultaten af te werpen. Het overgrote deel van de voorgestelde bezuinigingen (tot 3,3 miljoen gulden) kan gereali seerd worden. Of het bedrag precies wordt gehaald is voor een deel afhan kelijk van de bedragen die men tegelijk wil investeren. De commissie toonde zich weinig geest driftig voor de plannen om de gemeen telijke inkomsten te verhogen door extra lasten op de schouders van de burgers te leggen. Daar kan altijd nog naar gekeken worden ais de bezuini gingen te weinig opleveren, aldus de commissie. Adriaan Pothuizen (D '66) stelde voor eerst aan te geven welke investeringen er gepleegd gaan worden. Daarna kan dan de bezuiniging worden bepaald. „Alleen als het dan nog nodig blijkt, kan gesproken worden over inkomstenver hoging. Maar we moeten de burgers niet onnodig belasten". Het College heeft een inkomstenverhoging van 265.000 gulden voorgesteld; dat is acht procent van de 3,3 miljoen. Pothuizen wil op korte termijn ook de investe ringen vastleggen. ,,De VVD en het CDA durven hierover niet te besluiten terwijl de investeringslijst in grote lijnen allang bekend is", stelde hij. ,,Ik ben blij met de gekozen werkwijze" aldus Raymond van Gelder (PvdA) over de ATB. Hij is van mening dat eerst de bezuinigingen vastgesteld moe ten worden. Daarop kunnen de investe ringen dan afgestemd worden. Ook wil hij de investeringen bepalen in de raadsvergadering van 21 juni. De raad moet dan aangeven waarin geïnves teerd gaat worden. „Anders hadden we ook niet extra hoeven te bezuinigen", zei hij met betrekking tot de zes ton extra bezuiniging voor investeringen en keuzemogelijkheden. Grote problemen „Met verhoging van inkomsten heb ik zeer grote problemen. Dat kan pas als de bezuinigingen niet gehaald worden. De minder-draagkrachtigen zullen dan ontzien moeten worden" aldus Van Gelder. Hij constateerde bij de politie dat de ton extra rijksbijdrage als bezui niging was gezien. „Dat is een inkom stenvermeerdering en geen bezuini ging", stelde hij samen met de CD A-er Hans Blom. Volgens wethouder Menne (CDA) is de vermindering van de ge meentelijke bijdrage wel degelijk een bezuiniging. Volgens de PvdA-er zit Gemeentewerken 3,5 ton onder de taak stelling. Ook de VVD-er Jan Jacobs wil eerst bezuinigingen en investeringen evalu eren. „Kijken waar je dan uitkomt en of inkomstenverhoging nog nodig is". De CDA-er Hans Blom zei dat het CDA niet accoord gaat met het huidige inves- teringsvoorstel, omdat het collegepro gram er niet bij betrokken is. „Ik ben niet geneigd om over inkomstenverho ging te praten". Hij feliciteerde het College met" de bezuinigingsaanpak en noemde die grotendeels geslaagd. De SGP/RPF/GPV-fractie liet bij mon de van J. van Garderen weten dat het mogelijk is de burger minder te belasten door „efficiencymaatregelen" in de be groting. "We moeten eerst kijken wat de bezuiniging oplevert en dan de inves teringen aangeven. Dan weet je name lijk waar je over beschikt. Die investe ringen moeten dan richtinggevend zijn en niet maatgevend". In de boot „Ik voel me in de boot genomen als we alleen bezuinigen om te kunnen in vesteren, aldus Jan Visser van Progres sief Soest. „Ik dacht dat we bezuinig den omdat we op te grote voet geleefd hebben". Hij constateerde dat de opge legde bezuinigingen in het in februari vastgestelde takënplan niet gereali seerd'zijn; de?strü'6tuur van de sport stichting niet is aan'gepakt; het onder zoek van Berenschot nog niet is afge rond; „en we zitten nog met De Borg". Voor de raadsvergadering van juni wil hij uitsluitsel over die zaken. „De bur ger met een lastenverhoging van 265.000 gulden opzadelen is geen bezuinigen". Volgens Visser moeten bezuinigingen en investeringen tot 1985 bekeken worden. 'Dan pas moeten we kijken wat we nog meer moeten afbreken in Soest". De wethouder concludeerde dat de com missie over het algemeen tevreden is over te halen bezuinigingen. Volgens hem zijn de voorstellen tot investeren niet tegenstrijdig aan het collegepro gram. Hij vindt dat de investeringen ook in juni aan de orde moeten komen, in tegenstelling tot zijn partijgenoot Blom die meer tijd wil. De wethouder zei er vertrouwen in te hebben dat de sector welzijn nog het te bezuinigen be drag van ruim vier ton zal komen. Die bezuiniging moet nog worden inge vuld. Ook ten aanzien van De Borg verwacht hij een goede regeling. De leden van de commissie milieu beheer zijn vorige week bijeen gekomen voor een vergadering, die mogelijk de geschiedenis is ingegaan als 'een van de laatste van de commissie. Het college van burgemeester en wethouders heeft namelijk op voorstel van de werkgroep sector „Bestuursapparaat" de gemeen teraad voorgesteld de betreffende com missie op te heffen in het kader van de procedure Aanpak Toekomstig Beleid (ATB). In 1980 was er binnen het college de wens te komen op het opstellen van een milieubeleidsplan. Nu heeft men voorgesteld om van een verder beleids plan af te zien, waardoor een groot deel van de taak van de commissie milieubeheer komt te vervallen. Het college meent dat de overgebleven za ken, waarvoor de commissie zou kunnen adviseren, een dusdanige kleine om vang heeft, dat instandhouding van de commissie ongerechtvaardigd is. Raadslid A. van den Breemer, tevens commissielid, wilde alleen zijn per soonlijke visie geven op het voorstel. Hij kon dit met betrekking tot de finan ciële problematiek wel begrijpen, en vond dat resterende zaken na opheffing van het milieubeleidsplan overgeheveld kunnen worden naar bijvoorbeeld de commissie bedrijven of de taakgroep milieu. Complexer De heer J. van Dongen was het hier niet mee eens. Hij meende dat deze commissie de zaken vanuit een andere invalshoek benaderde. Voorts had hij zijn vraagtekens over het aandeel van de commissie bij opheffing op het be zuinigingsvoorstel van 504.000 gulden. „Het gaat bij ons om gemiddeld drie werkuren per week, hetgeen een klein - deel is. De taak van de commissie is toch complexer, moeilijker en belang rijker gebleken dan bij de opzet gepland was. De deskundigheid van de commis sie mag niet uit het oog Verloren wor den, en de commissie is er toch ter dan nog wel op tegen het verlies van de commissie?" aldus Van Dongen. Hij werd op dit punt bijgevallen door de heer P.H. Veen die tevens stelde dat er wel een taak bijft liggen voor de commissie in tegenstelling tot de mening van het college van burge meester en wethouders. De heer W. van Roomen sprak van een onbelangrijk voorstel van het college, en vroeg zich af in hoeverre de raad de adviezen van de commissie belangrijk vindt. De heer J.R. van Beijnum was het eens met het voorstel om het milieubeleidsplan op te heffen, maar pleitte wel voor behoud van de commissie. De heer P.J. van den Breemer zei het jammer te vinden als de commissie op geheven wordt, maar realiseerde zich dat dit toch door de raad besloten moet worden, en had dan ook weinig toe te voegen aan de redeneringen van eer dere sprekers, evenals de heer dr. T. Houtgast, die vanwege zijn recentelijke intrede bij de commissie geen duidelijk overzicht had. Wel vroeg hij welke an dere weg er is om een beleid uit te voeren. Varianten Wethouder drs. J.Th. Oudemans van milieuzaken stippelde hierop drie be leidsvarianten aan: handhaving van de commissiehet handhaven van de com missie in afgeslankte vormen een va riant met de taakgroep milieu. Raadslid Van den Breemer vroeg ver volgens de overige commissieleden wat zij belangrijker v onden: het aanblijven van de commissie zonder milieubeleids plan dan wel een milieubeleidsplan uit gevoerd via andere wegen. Na enige discussies hierover, waarbij men nog al eens in herhalingen verviel, werd toch besloten om voor te stellen de commis sie te handhaven, zij het dan minder in tensief. De heer Van Dongen stak daar bij wel een waarschuwende vinger op door zijn bedenkingen te hebben over de alertheid van een in slaap gesukkelde gens Van Logtenstein gemakkelijk kunnen worden gecompenseerd door iemand met bouwkundig inzicht uit het gemeentelijk apparaat bij het werk van de commissie in te schakelen. Joop van den Brakel PvdAen Hans Blom (CDA) sloten zich bij de ideeën van Van Logstenstein aan. Van den Brakel: "Het is belangrijk burgers zo veel mogelijk bij het bestuur te betrek ken. Zet er maar een deskundige van Gemeentewerken bij. Adriaan Pothuizen (D'66) ging nog een stap verder en pleitte ervoor zowel het burgerlid als één van de archi tecten te laten vallen. In plaats daar van zou een vermindering van de post "externe adviezen" - eveneens voor 5000 gulden - niet moeten doorgaan. Gert Beyen (VVD), Van Garderen (SGP) en Jan Visser (Prog. Soest) waren het daarmee eens. Wethouder drs. G. Plomp zegde de com missieleden toe dat het College met de gemaakte opmerkingen nog eens zal gaan "stoeien". Zöneverordening Hinderwet De commissieleden waren verder unaniem van mening dat het College voorstel om de zgn. "zöneverordening Hinderwet" (die de gemeente de be voegdheid geeft in te grijpen in gebie den waarvoor nog geen bestemmings plan geldt) ingetrokken moet worden. "We kunnen de verordening nog hele maal niet missen, zolang nog niet alle delen van Soest in een bestemmings plan zijn uitgewerkt", vond Ries van Logtenstein (CDA). "Als we de veror dening niet hadden zouden we waar schijnlijk nog veel meer tijd kwijt zijn met het weren van ongewenste acti viteiten. De tijd is er nog niet rijp voor," aldus Van Logtenstein, "misschien over anderhalf of twee jaar wel". Bovendien wilde hij liever wachten op het gereedkomen van de model-ver- ordening van de Vereniging voor Ne derlandse Gemeenten. De andere le den onderschreven zijn standpunt, zo dat wethouder Plomp tot de conclusie moest komen dat de verordening nog niet ingetrokken kon worden. bescherming van de genjeente. Weegt;w gotfinjrtssjej, v >i het financiële voordeel yan opheffing "r" r" <"'1' Toch vernielingen in Luilak-nacht Hoewel het er aanvankelijk naar uitzag dat er nauwelijks vernielingen waren aangericht in de nacht van vrijdag op zaterdag tijdens de Luilak-viering, zijn er in het weekeinde toch enkele aan giftes van vernielingen binnengekomen bij de politie. Die betroffen hoofdzake lijk het met blauwe en gele verf be smeuren van gebouwen, zoals het win kelcentrum in Overhees en de Kardi naal Alfrink-MAVO, deuren, garages en het kunstwerk De Harpspeler aan de Di Lassostraat. Vooral aan de Gems hoorn waren garages het doelwit van de kladderaars. In Colenso hebben onbekenden gepro beerd de bestelauto van een inwoner uit Soest in brand te steken. Ze om wikkelden de auto helemaal met toilet papier en staken dit aan. Hierdoor werd de lak van de auto beschadigd, maar het vuur zette niet verder door. De auto van een bewoner van de Gerrit v.d. Veenstraat was ook het doelwit van vandalen. Het dak werd ingedeukt, ken nelijk doordat er iemand overheen is gelopen. Ook de auto van een bewoon ster van de Jacob Catslaan moest het ontgelden. Hij werd ingedeukt en be krast, terwijl bovendien een rui te. wisser werd afgebroken. Van de auto een bewoner van de Dokter Rupertlaan werden twee buitenspiegels afgebro ken. Een buitenspiegel werd ook ver nield, van de auto van een bewoner van <^e InspecteLiriSchreuderlaan. Reclamebord gestolen Vanaf de oprit van een perceel aan de Stadhouderslaan werd vorige week een reclamebord weggenomen. Namens het bedrijf werd bij de politie aangifte van diefstal gedaan. Diefstallen uit auto's opgelost De politie slaagde er vorige week in een 18-tal diefstallen uit auto's op te lossen met de aanhouding van vier inwoners van Utrecht. Bij een restaurant in Soest- duinen zag men vorige week hoe de daders probeerden auto's te kraken. De surveillerende politie werd onmid dellijk op de hoogte gebracht, en deze zette de achtervolging in. De daders verdwenen met een auto via de Beau- fortlaan en het Berkenlaantje naar de Zoom, waar zij tot stoppen konden wor den gedwongen. Even daarvoor zag de politie dat men uit de auto een radio cassetterecorder, die zojuist uit een van de auto's in Soestduinen was wegge haald, wilde gooien. De verdachten werden aangehouden. Het bleek te gaan om twee jongemannen, beiden 19 jaar oud, een meisje van 17 en een van 23 jaar. Zij bekenden later verschillende diefstallen uit auto's, o.a. in Soest, Maartensdijk, Utrecht, Hilversum en Loosdrecht. In het merendeel van de gevallen waren de jongemannen als in brekers opgetreden, terwijl de meisjes in de auto bleven wachten. Niettemin zullen zij eveneens worden vervolgd, wegens medeplichtigheid..ju Soesterbergsestraat 122 - Soest Telefoon 02155-12706 Juni 198!, MENU DE CE MOlSf 1,5, deze maand speciaal aanbevolen menu JAMBON FUMIOR, SAUCE CUMBERLAND gerookte ham met meloen CONSOMMÉ D 'ASPERGES heldere aspergesoep SORBET AU FRUIT verfrissend ijsje op vruchten basis ESCALOPE DE DINDE CHAR- TURIERE kalkoenbiefstuk met rozijnen geserveerd met een keur aan verse seizoengroenten en gebakken aardappelen FROMAGES ASSORTIS kaasvariatie COUPE ROMANOFF vanilleroomijs, grand marnier, aardbeien en slagroom WIJNSUGGESTIE: Le Vieux Moulin Appellation Bordeaux Controlee 1978 Onze a la carte kaart is weer aange- past aan het seizoen. Wij zijn geopend: Dinsdag t/m vrijdag vanaf half 12 Zaterdag vanaf 5 uur Zondag en maandag gesloten. Vanzelfsprekend passen wij onze ope- ningstijden graag aan voor Uw re- ceptie of diner. Ook op zondag en maandag. In het kader van de bezuinigingen en de Aanpak Toekomstig Beleid (A.T.B.- plannen) gaan de personeelsleden van het gemeentelijk gasbedrijf in 1985 in hun vrije tijd zelf de post bezorgen. Wethouder drs. J. Th. Oudemans (WD) deelde vorige week in de com missie bedrijven en personeelszaken mee, dat de P.T.T. hiertegen geen be zwaar maakt. De nieuwe maatregel moet het komende jaar een bedrag op leveren van 15.000,-. De zesennegentig duizend acceptgiro's en eindafrekeningen kosten het gasbe drijf dan maar een kwartje per stuk, wat een besparing oplevert van 13.000,-. De vijftienduizend aanmaningen worden door de eigen "postdienst" weggebracht voor dertig cent per stuk, waar de P.T.T. een bedrag rekent van drieënzestig cent. Alleen de 2000 poststukken buiten Soest en de strafport van de honderd retour enveloppen kosten de gemeente extra geld. „Dit zijn harde getallen, er zit geen franje aan. Tegen de achtergrond van wat er al bezuinigd is,én gezien de se rieusheid waarmee dit bedrag bereikt is hebben wij onze doelstelling bereikt. En dat kan niet van iedereen gezegd worden", aldus wethouder drs. J.Th. Oudemans (VVD), die zijn bezuini gingsvoorstellen in het kader van de plannen "aanpak toekomstig beleid' (ATB) verdedigde in de commissie be drijven en personeelszaken. De opdracht aan gemeentewerken luid de een bedrag te bezuinigen van 1.139.000 gulden. Het voorstel van de ambtelijke werkgroep kwam niet hoger dan 1.048.000 gulden. Hiervan schrapte het college eind mei een bedrag van ruim drie ton, zodat uiteindelijk gemeente werken 797.009 gulden gaat bezuinigen. Behalve raadslid Jan Visser („pro gressief Soest") wist wethouder Oude mans verder de hele commissie te over tuigen, dat dit bedrag zo wel genoeg is. Unaniem verzetten de verschillende po litieke partijen in de raadscommissie zich tegen het „in principe accepteren van de nieuwe investeringslijst". J.J. Ebbers (VVD) hierover: „We moeten eerst weten welke harde bezuinigingen haalbaar zijn en dan pas kunnen we bepalen welke investeringen de hoogste prioriteit verdienen Behalve de vertegenwoordigers van de PvdA en P.S. vond tenslotte iedereen dat de commissie Milieubeheer, die ge heel uit burgers bestaat, wel kan worden opgeheven. Raadslid A.v.d.Breemer (CDA): „Ik ben wel voor een Milieubeleidsplan, maar de Milieucommissie functioneert niet optimaal. Men kan zijn mening over milieu ook wel ventileren via de politieke partijen en de verschillende inspraakmogelijkheden Tecnar8x30M79,-voor f149,- Tecnar 8x40/189,- voor f159,- Tecnar 7 x 50 1 99,- voor f 169,- Belmont de Luxe 7 x 50 f279,- voor f239,- Belmont de Luxe 8 x 401x2,- voor f225,- Audubon 8,5x44/658,-voor f 559,- Incl. luxe tas, draagriemen, beschermdoppen en geschenkverpakking.

Soester Courant | 1984 | | pagina 3