vereniging JUR DNINGEN BLIJ MET DE STOMERIJ iar, /an 25 km oesterberg. BARBECUE IN BLIK snackbar ,Nieuwerhoek, lick Kuyper nieuwe eigenaar Vuurwerk bleef achterwege in 'Proest over bezuinigingen Extra bouwstroom van 19 miljoen gulden tegen werkloosheid in provincie Utrecht Vrouwen Advies Commissies namen kijkje in Overhees Aquarellen van Liesje Ernst in 'De Bereklauw' Pantalon Normaal 5.75 pagina^ NEW AMSTERDAM 00 13.00-15.00 uur. :-RIBS2.75 YKwaliteit en helderheid Incident zorgt voor consternatie Disco-avond bij Willem 1 met Soester Top-20 Filmhuis: Nostalghia 'Ik schilder met een tweeledig doel' JULI-AANBIEDINfi Normaal 5.25 TEXTl ELREINIGERS SOEST - TELEFOON 14302 VAN WEEDESTRAAT 8 :cue WORST 5.75 SINEERDE iUMSTICKS 5.50 VARKEN 6.75 per 500 gram omgehakt4.25 SPEK1.95 r nüe of picknick sortering oor u klaar in de winkel. 'RST (eigen fabrikaat) !155-13473 WOENSDAG 27 JUN11984 SOESTER COURANT PAGINA 11 Bromfietser gewond bij aanrijding Bij een ongeval dat zich vorige week voordeed op de Soesterbergsestraat, ter hoogte van de De Beaufortlaan in Soestduinen, liep een 18-jarige brom fietster uit Soest een aantal schaafwon den op. Zij kreeg geen voorrang van een 44-jarige bestuurster van een auto uit Soest, toen zij op het fietspad in de richting Soesterberg reed, terwijl de automobiliste rechtsaf wilde slaan. I-We gaan eerst maar eens goed Baan de gang," zegt Dick. "Het lenige dat voorlopig op m'n programma ■staat is de verbetering en de uitbrei- Iding van de zitgelegenheid." In de ■ruime sortering snacks die bij de 1'Nieuwerhoek' verkrijgbaar zijn, is ■toch hier en daar wel een opvallende ■wijziging te verwachten, zoals de V'eigen gemaakte" saté, die geserveerd wordt met brood en versgebakken kroepoek, en de ballen gehakt, die voortaan uit eigen keuken afkomstig zijn. 'En verder wordt het warme vlees bij ons van een verse rollade, zó uit de ■jus, gesneden! I Dick is verder van plan in het toch al I uitgebreide assortiment van I "Nieuwerhoek" ook veel aandacht te I gaan besteden aan wat men in het alge- I meen de 'lunchgerechten' noemt. 'Een I biefstukje of een schnitzeltje, dat moet I ook kunnen,' zegt hij. Verder gaat I hij zich toeleggen op het maken van sa- I lades en borrelhapjes op bestelling, in alle soorten en maten: 'van huzaar tot I zalm'. De eerste bestellingen daarvoor I heeft hij intussen al verwerkt. Espresso Samen met een vaste kracht. Marion de Bruin, gaat hij de zaak runnen. 'Voorlopig gaan we iedere dag om 12.00 uur open, ook op zondag. We sluiten 's avonds om 24.00 uur, behalve op maan dagavond. Dan gaat de zaak om acht uur dicht. In de wat verdere toekomst wil Dick op doordeweekse dagen mis schien de voordeur al om 11.00 uur- open doen. "Dat lijkt me geschikt voor de vele mensen die hier dagelijks voor bijkomen, en vooral ook voor het win kelend publiek op de Koninginnelaan. waar ik vlak bij zit. Wat nog niet zo be kend is, is dat we hier een prima kopje es- presso-koffie serveren," verduidelijkt hij'en waar vind je dat in Soest Over de drukte heeft Dick intussen niet te klagen gehad. Ter gelegenheid van de opening verkocht hij de frites vorige week tegen een vriendenprijsje, en ook de hamburgers, die geserveerd worden met een flinke schep uitjes én cahmpignons. Er ontstond min of meer een run op deze voordelige aanbie dingen. Daardoor gestimuleerd heeft Dick twee bijzondere aanbiedingsda- gen ingesteld. Voortaan is het dinsdags bij Nieuwerhoek krokettendag, en donderdags kipdag, waarbij deze arti kelen steeds voor een voordelig prijsje Sinds vorige week is de Soester Dick Kuyper de nieuwe eigenaar van de be kende snackbar 'Nieuwerhoek' aan het Nieuwerhoekplein 7 in Soestdijk. De overname heeft zonder vel gerucht plaatsgevonden en voorlopig zullen er in de snackbar geen bijzondere veran- jderingen plaatsvinden. Dat blijkt althans uit een kort vraagge sprek met Dick Kuyper, die bij velen in [Soest geen onbekende is. Jarenlang [draaide hij mee in de snackbar 'Walk aan de Smitshof en vorig jaar werkte hij geruime tijd in cafetaria 'De Kroon' aan de Soesterbergsestraat. Ie mand die het klappen van de zweep dus Jkent, dat is wel duidelijk. De wereld F van de snack heeft dan ook geen gehei- I men voor hem. Een incident was er vorige week de oorzaak van dat "Proest" - het poli tieke café dat van tijd tot tijd door Pro gressief Soest wordt georganiseerd en dat ditmaal in het teken stond van de gemeentelijke bezuinigingen - bleef steken in een wat matte sfeer. Eén van de genodigden, de Soester Cees Pouw die in Baarn het bosbad pacht en vorige week in de publiciteit kwam doordat hij de gemeente Soest het aan bod heeft gedaan het zwembad 'De Turf* over te nemen (waardoor Soest twee ton zou kunnen bezuinigenvoeg de op een kwaad moment een andere genodigde, ir. M. A. van Ee (oud-ge meenteraadslid van de VVD) een wel zeer onheuse kwalificatie toe. De heer Van Ee liet zich deze opmerking niet welgevallen enj/erliet onmiddellijk het ëafé 'De Rode Haan', de overige bezoe kers in enige consternatie achterla tend. Ook al doordat de belangstelling van het publiek aanvankelijk zeer matig was - al druppelden er in de loop van de avond nog een redelijk aantal geïn teresseerden binnen - bleef het echte vuurwerk over de kwesties die Soest in politiek opzicht dezer dagen bezighou den in feite uit, al deed presentator Jan Visser (ook wel eens beter op dreef) nog veel moeite om zijn gasten specta culaire uitspraken te ontlokken. WD aan het stuur Vissers eerste gast was de he^r Van Ee, die aan de hand van een door hem vervaardigde grafiek betoogde dat het gemeentelijk apparaat sinds enkele ja ren op weg is - vooral onder het bewind van de VVD-wethouders - veel effi ciënter te werken, nadat er in de voor gaande 25 jaar sprake is geweest van een enorme groei, gevoed door de be volkingstoename. Hij onderstreepte met name de vermindering van het personeelsbestand bij de dienst Ge meentewerken, dat van 206 personen is gedaald tot 164. "Vroeger," aldus de heer Van Ee, "werden er bij Ge meentewerken nogal eens mensen ondergebracht die sociaal niet meer mee funcioneerden. De categorie is nu aan het einde van haar loopbaan." Hij pleitte voor verjonging: "Mensen met nieuwe ideeën, met modernere appara tuur, zullen effectiever zijn. Daar ge loof ik in, zeker zolang de VVD aan het stuur zit." Van Ee pareerde een opmerking van Visser over de Borg door erop te wijzen dat Visser destijds vóór, maar hijzelf tégen de Borg had gestemd, en betoog de verder dat niet de VVD, maar CDA en PvdA destijds de bestuurlijke ver antwoordelijkheid voor de grote grond aankopen van de gemeenten droegen. Dubbeltje Kees Boerkoel, voorzitter van de voet balvereniging S.O.Soest, toonde zich desgevraagd tegen de mogelijke ophef fing van de Sportstichting, zoals on langs in een notitie van gemeente-se cretaris Kruitwagen is bepleit. "Als dat gebeurt zullen de sportver enigingen zelf een soortgelijke stichting oprichten, waarop het ge meentebestuur veel minder invloed kan uitoefenen." Wel voelde hij iets voor een reorganisatie van het insti tuut, en sloot hij niet uit dat een ander dan de wethouder van Sportzaken het voorzitterschap van de Sportstichting kan bekleden. Boerkoel wees samenvoeging van ac commodaties in de sport - zoals in de plannen voor de welzijnssector wel is overwogen - van de hand en wees erop dat er nu al sprake is van overbespe- ling van de velden. Verder pleitte hij voor de bouw van een sporthal, die er volgens hem gemakkelijk zou kunnen komen als de sport niet gedwongen was duur te participeren in de Borg. Over de (voorlopig aangehouden) voorne mens van het College om de passe-par- toutbedragen extra te verhogen merkte hij op: "De politieke partijen, en vooral de progressieve, zouden zich de ogen uit het hoofd moeten schamen als ze maar een dubbeltje meer zouden durven vragen." Brood en spelen Dr. P. j. Th. Zeegers, voorzitter van de Commissie Welzijnsplanning, Vissers derde gast, toonde zich nogal veront waardigd over het feit dat zijn commis sie in het geheel niet op de hoogte was gesteld van het feit dat het College de herordeningsplannen voor de Welzijns sector weer had ingetrokken. "Dat is op z'n zachst gezegd zeer onelegant," aldus de heer Zeegers, die het een grof schandaal noemde dat het College de subsidie voor het Oranjecomité zonder enige argumentatie wil handhaven. "Ik vergelijk dat met Nero; die betaal de voor brood en spelen." Omdat de commissie Welzijnsplanning in feite een a-politiek orgaan is onthield de heer Zeegers zich van een uitspraak over de noodzaak om vier ton op het welzijn te bezuinigen, al wees hij er wel op dat bezuinigingen in deze sector nogal eens een "korte-termijn-succes- je" opleveren, maar dat de maat schappelijke gevolgen vaak veel ingrij pender en duurder zijn. Hij waar schuwde voor de gevolgen van het niet doorgaan van de herordeningsplannen, omdat dat de subsidie voor een groot aantal verenigingen als eerste gevaar lopen te worden ingetrokken, die geheel op vrijwilligers draaien en zeer veel inwoners in hun vrije tijd veel ple zier bezorgen. Draai om m'n oren "Waarom kan in Soest niet wat in Baarn wel kan?" vroeg Jan Visser ver volgens aan Cees Pouw, die het Baarn- se bosbad pacht zodat het de gemeente Baarn in feite niet veel kost. "Dat komt," aldus Pouw, "omdat de Soester wethouder Plomp niet te vergelijken is met de Baarnse wethouder Van Harde- veld." De heer Van Ee protesteerde te gen deze opmerking door erop te wij zen dat Pouw niet op de persoon moest spelen. "Uhebt een borrel op!consta teerde van Ee, niet geheel ten onrech te, waarop Pouw hem een scheldwoord toevoegde. De heer Van Ee verliet ter stond het café, waarna Jan Visser, in verlegenheid gebracht, weinig anders kon doen dan de aanwezigen excuses maken. Pouw maakte vervolgens duidelijk het zwembad "De Turf" van de gemeente te willen pachten. "Als ik 't run kost het de gemeente niks meer." Op de vraag waarom hij er vroeger, als bad meester van het Soester Natuurbad, niet in was geslaagd zonder verlies te opereren antwoordde Pouw dat hij des tijds "als ambtenaar" wel verlies moest maken. "Ik maakte in een jaar een winst van 23.000 gulden, maar toen kreeg ik van wethouder De Haan een draai om m'n oren. Ik moest dus ver lies maken. Nou, dat was ook geen pro bleem. In de kou De heer H. Ankoné, lid van de Sport stichting, hield een vurig pleidooi voor het handhaven van het schoolzwem men, zelfs voor het uitbreiden van de voorzieningen daarvoor. Hij betwiste dat de bussen voor het schoolzwemmen soms nauwelijks gevuld waren en waarschuwde ervoor dat De Turf bin nen enkele jaren gesloten zou moeten worden als het busvervoer voor het schoolzwemmen zou worden af geschaft. Verder noemde hij het zwem onderwijs een verantwoordelijkheid van de gemeente, die niet door particu lieren mocht worden overgenomen. Als de kinderen voortaan lopend naar het zwembad zouden moeten, zouden er veel te veel schooluren verloren gaan. Onder de leerkrachten heerst boven dien weinig enthousiasme om de ver antwoordelijkheid voor zoveel kinderen tegelijk - beneden de leeftijd van 10 jaar - op zich te nemen als er ge fietst moet worden, aldus de heer An koné, die verder wist te vertellen dat uit onderzoek was gebleken dat de kin deren 22 van de 40 keer in kou of regen van het zwembad naar school gebracht hadden moeten worden, als er geen bus was geweest. Van de baan De heer S. G. M. de Koning, eigenaar van een caravanpark in Soest, werd door Visser ondervraagd over de toe ristenbelasting - ook een voorstel dat inmiddels is aangehouden maar dat 'toch nog boven ons hoofd blijft han gen.' De Koning was ervan overtuigd dat het voorstel binnenkort wel geheel van de baan zou zijn. 'Ik denk dat we er nooit meer wat van zullen horen. Overvallen Peter Veen, lid van de Commissie Mi lieubeheer (die aanvankelijk volgens de voorstellen van het College opgehe ven zou moeten worden maar tenslotte - na protest van de Commissie zelf - toch mag blijven bestaanvertelde dat de leden nogal overvallen waren door het opheffingsvoorstel. Hij toonde zich blij met het feit dat de commissie voor de korte-termijn-zaken kon blijven doorwerken en vertelde dat de leden bereid zijn het Milieubeleidsplan - in samenwerking met de gemeente - in de komende jaren af te ronden. Van dat plan moeten nog drie van de vijf hoofd stukken worden opgesteld. Veen be streed het standpunt van raadslid Van den Breemer (CDA), die had opge merkt dat de taak van de commissie wel kon worden overgenomen door de politieke partijen of door de commissie Welzijn. "De milieucommissie is een onafhankelijke adviesorgaan van des kundigen," benadrukte hij. Overigens onthulde hij dat de commissieleden er geen probleém mee /hebben als zij hijn - presentiegeld moeten "inleveren." Luilaknachten De laatste officiële gast in "Proest" was de heer G. Koelink, bestuurslid van de jongerensociëteit de Molensoos, die van Visser eerst een compliment in ontvangst mocht nemen voor de wijze waarop de jeugdinstellingen in de Lui laknacht ertoe hadden bijgedragen dat er weinig of geen vernielingen waren aangericht. Koelink: "Ik hoop dat de gemeente Soest beseft dat de jeugd daarmee al zo'n 75.000 gulden heeft be zuinigd!" Kostenbeheersing door sa menwerking in het welzijnswerk kan pas plaatsvinden als er eerst is geïn vesteerd in goede accommodaties, al dus de heer Koelink. "De gemeente mag niet zeggendoe 't voortaan maar samen en zoek het verder maar uit." Hij sprak verder de vrees uit dat het College, ondanks het afwijzen van de herordeningsplannen, tenslotte toch zal "terugkrabbelen tot het plan van Kingma", van wie hij opmerkte: "Kingma heeft in elk geval aangedurfd wat geen enkele wethouder tot dusver heeft gedaan. De anderen hebben ons altijd in ons sop laten gaarkoken." Hij waarschuwde tenslote tegen te ver doorgevoerde bezuinigingen in het jeugdwerk. "Daarvan krijgt de gemeente later de rekening gepresenteerd, in de vorm van meer Luilaknachten in Soest." Koelink zag graag een sporthal naast de Molensoos verrijzen, "om de jongens van de biertap af te houden." Aan het slot van de avond stelde Jan Visser vast dat de bijeenkomst "niet helemaal zo gelopen was als we hadden gehoopt," waarna hij - "omdat bezui nigen een bittere zaak is" - het gezel schap voorzag van bitterkoekjes. De avond werd muzikaal omlijst door de W.E.W.-band van Artishock, Soest: 621.000 gulden voor 3lfl woningen Met de inzet van ongeveer 16» lang durig werklozen kan in de provincie Utrecht woningverbetering of onder houd plaatsvinden aan 435 vooroorlog se en 7.188 na-oorlogse woningwetwo ningen. In het kader van de terugploegregeling (het aanwenden van uitkeringen voor de bouw) heeft het rijk hiervoor 7.215.000,- beschikbaar gesteld. Met dat bedrag wordt een bouwstroom van ongeveer 19 miljoen op gang gebracht. In een brief aan de Utrechtse gemeen ten heeft de Hoofdingenieur-Directeur van de Volkshuisvesting in deze pro vincie, ir. C. E. C. de Reus de verde ling van deze woningen bekendge maakt. Contigentering was noodzakelijk om dat er voor ruim 50 miljoen gulden aan plannen voorhanden is. Er is voor rang gegeven aan plannen die volgens de bestaande verbeteringsregelingen niet uitgevoerd kunnen worden. Dat betekent honorering van veel projecten met relatief kleine investeringen (minder dan 5.000 gulden). Ook zijn er veel woningen bij die nog geen 25 jaar oud zijn. Een aantal plannen waarvoor geen ie- rugploeggeld is toegekend, kan in de toekomst op grond van de bestaande regelingen worden uitgevoerd. Bij de werkzaamheden aan vooroor logse woningen bedraagt de subsidie van het rjjk 2/3 deel van de goedge keurde kosten, bij na-oorlogse wonin gen is de subsidie 1/3 deel. EDen van de voorwaarden is dat per project minstens 70% langdurig werk lozen worden ingezet. Naar verwach ting zullen ongeveer 160 werklozen - naast circa 60 reguliere bouwvakkers - voor de directe realisering van de plan nen worden ingezet. Voor de terug- ploegsubsidie komen alleen aanvullen de plannen in aanmerking, die niet mo gen leiden tot concurrentievervalsing. De toewijzing blijft van kracht tot 1 juli dit jaar. Daarna zal - als dat nodig is - herverdeling plaatsvinden, zodat uiterlijk op 1 oktober dit jaar alle gel dige verplichtingen zijn aangegaan. Alle projecten moeten uiterlijk op 31 december 1985 zijn afgerond. In de gemeente Soest gaat het om 341 na-oorlogse woningen van de Woning bouwvereniging Soest, tot een maxi maal toegestaan bedrag van 621.000 gulden. Ongeveer 85 dames van de Vrou wen Advies Commissies in diverse Utrechtse gemeenten waren vorige wwek woensdag op bezoek in Soest. Zij namen een kijkje bij de nieuw bouw in Overhees, in het bijzonder bij de woningen die de firma Sanders daar bouwt. De dames werden uitge breid voorgelicht door ir. Van Griens- ven, hoofd public relations van San ders, en door hoofduitvoerder Weel. Foto: Herman van Dam. Uiteraard werden zij eerst met een kopje koffie ontvangen, dat in het zonnetje tussen de dircctiekctcn in werd genuttigd. De dames namen zo wel een kijkje in een bewoonde "ener gie-zuinige" woning als. in een huis dat nog moest worden opgeleverd. Autoruit vernield Een bewoonster van de Joh. Poststraat ontdekte vorige week dat onbekenden het raampje van het portier van haar auto, die op de parkeerplaats bij haar woning stond, hadden vernield. Ook de dop van de benzinetank werd kapot ge maakt. Zij deed bij de politie aangifte van vernieling. over de toonbank gaan. Wat Dick van groot belang vindt voor een goed lopende snackbar zijn vooral 'kwaliteit en helderheid', 'Daarvan moet je het in dit vak hebben,' merkt hij op. Bij snackbar Nieuwerhoek zit dat wel goed. In café Willem 1 aan de Koninginne laan 27 wordt vanavond om acht uur een disco-avond gehouden, waarin voor het eerst de Soester Top-20 wordt gedraaid. Deze hitlijst wordt wekelijks samengesteld aan de hand van de verkoopcijfers van Soester platenzaken. Het is de be doeling om de Soester Top-20 weke lijks te presenteren. Daarnaast is Willem van Dorrestein van Willem 1 van plan om meer te organiseren op het gebied van disco-muziek sinds de zaak intern is verbouwd en er onder meer een complete disco- hoek is bijgekomen. JÜE STEENHOFFSTRAAT 46 - 3764 BM SOEST - TELEFOON 02155 - 19577 Donderdag 28 juni 21.00 uur. RegieAndrej Tarkowski Met: Oleg Jankowski, Domiziana Gior- dano, Erland Josephson e.a. Italië 1983 Vier jaar na STALKER is er weer een nieuwe film van de Russische regis seur Andrej Tarkowski: NOSTALGHIA, Samen met Bressons L'ARGENT (was in mei in het filmhuis te zien) kreeg hij óp het filmfestival van Cannes 1983 de speciale prijs van de- jury. NOSTALGHIA is het verhaal van een Russische schrijver in Italië, die op zoek is naar een nieuwe manier van leven. Een vilm vol desolate landschap pen, duistere vertrekken en mysterieuze symboliek. Geen landsman heeft zo'n last van heimwee als de Rus, schijnt het. En geen volk weet er zo mee te kokette ren. Want "iedereen" is ervan op de hoogte: Russen kwijnen weg buiten hun land. Het laatste werk van Tar- kowskij heet, hoe kan het anders, NOSTALGHIA. Het kwam ver buiten Rusland tot stand, in Italië. De "h" in NOSTALGHia (met de klemtoon op de derde lettergreep) geeft aan dat het een Russisch, geen Italiaans woord is. De Russische dichter Andrej Gort- chakov is voor een studiereis in Italië. Hij wil een boek schrijven over een Russische componist die in de 18e eeuw in Italië woonde en daar beroemd werd. De film speelt zich tijdens de laatste dagen van zijn verblijf. Samen met zijn tolk Eugenia reist hij door Toscane. Zijn gevoel van vervreem ding en verschillend-zijn van de om ringende wereld dringt zich steeds meer op. De onweerstaanbare hang naar zijn verleden, zijn "thuis", zijn naaste vrienden en familieleden, uit zich in opdringerige dromen, zelfs overdag, die hem geen rust gunnen. Ook met Eugenia wordt de afstand groter. Slechts tot één persoon voelt hij zich aangetrokken, Domenico. Een zonderling, die men als gek verslijt, een zwerver die gekweld wordt door het besef yan het onvermogen om deèe ten dode opgeschreven wereld te redden. "Film is beeld en licht", zegt Tar kowski j, "dialogen doen er niet toe, net zo min als de personages. Als ik schrijf, denk ik altijd aan beelden. Personen en woorden zijn minder be langrijk dan de betekenisvolle beelden waarin zij een element vormen." Beel den die hele werelden oproepen, en waarin voor de goede verstaander al les wordt verteld. óf juist meer vra gen oproept? De film ging op 21 maart in Neder landse première. Volgende week begint het filmhuis met het zomerprogramma. In de maanden juli en augustus wordt op de donder dag, zelfde tijd om 21.00 uur, een men geling van oude en meer recente films in een aantrekkelijke jas aan de kijk (st)er gepresenteerd. Volgende week in de Soester Courant een overzicht van dat programma. Als trekker wordt op donderdag 5 juli begonnen met FIVE EASY PIECES van Bod Rafel- son (USA) met Jack Nicholson in de hoofdrol. Een roadfilm uit 1971 die in het verlengde ligt van EASY RIDER. Aanvang: 21.00 uur. Entree: 5,-/leden en CJP 4,-. Vanaf zaterdag 3Q juni wordt in het kunstwinkeltje 'De Bereklauw', Steen- hoffstraat 63 in Soest, een expositie ge houden van aquarellen van Liesje Ernst uit Zeist. Liesje Ernst, vooral be kend geworden om haar batiks en wandkleden, heeft zich de laatste jaren steeds meer toegelegd op het schil deren, Ik haar aquarellen verraadt zij haar oorspronkelijke achtergrond. Zij heeft een erg sterk gevoel voor compo sities. Zij laat de dingen in haar ver band zien. De kijker wordt geconfron teerd met een vormgeving die erg overzichtelijke elementen in zich heeft. In haar landschapen, composities en stillevens tbewijst zij de kijker een dienst. In fijne, zachte kleuren worden de dingen zonder al teveel nadruk in het gareel gebracht. Het is heel boei end om naar dit spel van kleuren en vormen te kijken. Na haar opleiding heeft Liesje Ernst (50) acht jaar les gegeven als lerares handvaardigheid op school in Amster dam en vijf jaar in Nijmegen. Omdat zij de laatste jaren niet meer in school verband werkzaam is, is zij zich hele maal gaan specialiseren in Batiks, wandkleden en nu ook aquarellen. Zij geeft nu ruim tien jaar les in batiks en wandkleden maken zowel aan kreativi- teitscentra als ook in haar eigen ate lier. De expositie in de 'Bereklauw' is haar tweede schilderijententoonstelling. De expositie in 'De Bereklauw' duurt tot en met 20 juli. De openingstijden zijn dinsdag t/m vrijdag van 10.00 - 12.00 uur en van 14.00 - 17.00 uur, vrij dagavond van 19.00 - 21.00 uur en zater dag van 10.00 -17.00 uur.

Soester Courant | 1984 | | pagina 11