Van Weedestraat toneel voor groots en gezellig muziekfestijn cL'OudeEnghe Miele OPEN HUIS Winkelkring houdt 'Open Dag' zaterdag 15 september Miele van Schoemaker van scliocmsikcr W AANMELDING PLAYBACKWEDSTRIJD Kritiek op kontakten met Titusville schiet burgemeester in verkeerde keelgat AANMELDING AMATEUR MUZIEKFESTIVAL Topkwaliteit van een klassedealer Er is niet beter! mm Weekmenu voorƒ26,50 Houten Schuur verkocht? INTENSIVE CRASH C0URSES TALENPRAKTIKUM AMERSFOORT NAJ AARS/WINTER COLLECTIE Poutique jErntóttne 'Problemen' met Kermispot in commissie Welzijn Restaurant van den Brink li WOENSDAG 5 SEPTEMBER 1984 SOESTER COURANT PAGINA 3 De 'Kwaal' heet: "koortsachtige activi teit", en de patiënten zijn de winkeliers van de Winkelkring Van Weedestraat. Die activiteit speelt zich deze week nog helemaal achter de schermen af, maar daar gónst het dan ook van de bedrij vigheid. En dat heeft alles te maken met de komende "Open Dag" van de Winkelkring, die op zaterdag 15 sep tember wordt gehouden. De Winkelkringmannen en -vrouwen, onder aanvoering van hun in meer dan éen opzicht ondernemende voorzitter Hans Nota, bereiden zich voor op een groots gebeuren, dat dit jaar weer een echte "klapper" gaat worden. Op die zaterdag staan de winkeliers van de Van Weedestraat en "aanpalende" straten weer in het centrum van de belangstelling (al hebben ze daarover op gewone dagen trouwens ook niet te klagen Zoals ieder jaar in september -al se dert het ontstaan van de Winkelkring nu acht jaar geleden- organiseren de Winkelkringwinkeliers weer een aan tal activiteiten waar mogelijk nog lang over nagepraat zal gaan worden. Gast vrij en open als ze zijn treden de Winkelkringers ook dit jaar weer eens extra naar buiten. De meesten doen dat zelfs letterlijk: met een kraampje voor de deur, waarop de winkelende consument van Soest allerlei interes sante en aantrekkelijke aanbiedingen voorgeschoteld krijgt. Anderen zetten de deur van hun zaak nog een stukje verder open dan ze normaal al doen, en nodigen de voorbijgangers van har te uit om binnen een kijkje te komen nemen. "Eigenlijk is het een bijzonder soort dienstverlening aan ons publiek en dat van heel Soest," aldus voorzitter Hans Nota. "We laten met z'n allen zien wat we doen, welke speciali teiten we in huis hebben. De mensen zien dus dingen die ze anders niet te zien krijgen. En daaromheen organise ren we een aantal leuke aktiviteiten." Miele maakt kwaliteitprodukten. Stofzuigers, wasautomaten, drogers, afwasautomaten. Schoemaker geeft service en drie jaar volledige garantie. Van Weedestraat 80 Soest-Tel. 02155-10344 Er staat weer wat te gebeuren in Soest! De argeloze inwoners van ons schone dorp hebben er tot nu toe weliswaar weinig van gemerkt, maar wie over een scherpe blik beschikt heeft in de afgelopen dagen al kunnen vaststellen dat zich bij een bepaalde groep uit de bevolking verschijnselen voordoen die nog het meest doen denken aan koorts. Op zichzelf zou dat kunnen leiden tot de - gelukkig volstrekt onterechte - veronderstelling dat er met deze mensen iets goed mis moet zijn. Dat is niet zo. Hun koorts is een gevolg van de opwinding, die zich de zer dagen in toenemende mate meester van hen heeft gemaakt, en die alles te maken heeft met een evenement zonder weerga, dat over anderhalve week in Soest moet gaan plaatsvinden. Huisvrouwenorkest Wat die aktiviteiten inhouden blijkt niet gering te zijn, zo vernemen we uit de mond van de voorzitter. De Van Weedestraat stat op de "Open Dag" ge heel in het teken van de muziek. In de eer ste plaats door het optreden van het in tussen befaamde Huisvrouwenorkest Gelre uit Dieren, dat vanaf ongeveer 10.00 uur zal optreden op het podium dat op het pleintje voor de ABN-bank (op de hoek van Nassauplantsoen en Van Weedestraat) wordt opgesteld. Het Huisvrouwenorkest is een in alle opzichten hoogst merkwaardig mu ziekgezelschap. Zoals de naam al doet vermoeden bestaat het uit "huisvrou wen", in elk geval vrouwen die zich voor die betiteling geenszins schamen. Het is een groep van ongeveer twin tig vrouwen. Acht jaar geleden opge richt "uit een geintje", ter gelegenheid van een kinderfeestavond van de in Dieren en wijde omgeving beroemde showband "Gelre". Dat eerste optre den was buitengewoon succesvol, zodat het orkest daarna een stormachtige carrière maakte. Momenteel treedt het Huisvrouwenorkest enkele malen per- week wel ergens in het land op, en de Winkelkring mag zich dan ook buitengewoon gelukkig prijzen met deze "vangst". Instrumentarium De kreet "Komt dat zien, komt dat zien", is op dit orkest wel helemaal van toepassing als men bedenkt dat het beschikt over een uiterst merkwaardig instrumentarium, geheel in de lijn van de dagelijkse bezigheden van het orkest. Een (onvolledige) opsomming: een stofzuiger, een fluitketel, een mat tenklopper, potten en pannen, was borden, een kolenkit, pollepels, een koffiepot, een kachtelpijp en een was ketel, en meer van die zaken. En wat misschien nog het verbazendste is: er komt zelfs muziek uit! Het Huis vrouwenorkest beschikt over een uitge breid repertoire, dat velen met een zeer uiteenlopende smaak toch zal aan spreken. Het orkest zal tussen 10.00 en 15.00 uur een aantal optredens op het podium en elders in de straat ver zorgen. Amateur-Muziekfestival Maar er is méér te beleven in de Van Weedestraat, ook op muzikaal gebied! Naar aanleiding van het succesvolle optreden van een aantal musici tijdens de open dag van vorig jaar, heeft de Winkelkring voor dit jaar een groots Amateur-Muziekfestival opgezet, waaraan iedereen, man of vrouw, oud of jong, kan meedoen. "Er wordt in Soest heel veel muziek gemaakt," aldus voorzitter Nota. "Waarom zouden we het dan van bui ten moeten halen?" Hij verwacht dan ook heel wat belangstelling voor dit festival, waarvoor de deelnemers zich wel even van tevoren moeten opgeven, want het wordt wel een ludieke maar toch ook een beetje serieuze wedstrijd, waaraan zelfs mooie prijzen verbon den zijn. Opgeven kan men zich door middel van de ook op deze pagina afgedrukte bon, die bij de Soester Courant moet worden ingeleverd. Wie zich aanmeldt krijgt een standplaats toegewezen en een "vergunning". Er zijn twee cate gorieën waarin de muzikanten (of musici) om de hoogste muzikale eer van de Winkelkring kunnen strijden: 1. junioren (tot en met 14 jaar), en 2. senioren. Trofee Prijs Voor de winnaar in elke categorie is een fraaie trofee beschikbaar gesteld door de Winkelkring, alsmede een geldprijs waarvan de hoogste hier nog niet wordt verklapt. Ook voor de ande re deelnemers is er trouwens een klein prijsje te verwachten. Voor de beoordeling van de muzikale prestaties heeft de Winkelkring zich verzekerd van de medewerking van twee bij uitstek deskundige juryleden: de heer Hans Kraal, een musicus met groot onderscheidingsvermogen die al jaren triomfen viert bij The Messengers en gezieh zijn verleden nog nauwe banden onderhoudt met de Winkelkring (de heer Kraal bezat tot voor enige jaren een drogisterij aan de Van Weedestraat), en mevrouw Margriet Nota (de vrouw van de voor zitter, jawel, wier muzikale prestaties volgens goed ingelichte kringen vooral in de badkamer tot zeer grote hoogte rijken). Mevrouw Nota is overigens oud-secretaris en oud-penningmeester van de Winkelkring, dus dat zit wel goed. Tussen 10.00 en 15.00 uur maakt de jury haar ronde langs de verschil lende standplaatsen voor de muzikan ten. De prijs uitreiking vindt om ca. 16.30 uur plaats op het grote podium bij de ABN-bank. Play-backwedstrijd Daarmee is de muzikale fantasie van de Winkelkringers overigens nog lang niet uitgeput. Dat blijkt wel hieruit dat er -op het podium- voorzover dat althans niet bezet wordt door het Huisvrouwenorkest, een grote Play- back-wedstrijd gaat plaatsvinden, die ook openstaat voor deelnemers uit heel Soest. Play-backen is een min of meer muzikale activiteit die enorm populair is geworden. Voorzitter Nota wijst er overigens met nadruk op dat deze wedstrijd niet uitsluitend voor de jeugd is bedoeld: "Ook ouderen kunnen er tegenwoordig wat van!" De prijzen voor de béste play-back-prestaties worden uitgeloofd door de verschillen de winkeliers van de Winkelkring en ook hier heeft men een deskundige jury weten testrikken voor de beoordeling. Dat is het disc-jockeyteam van de "Digitaal Drive-in Show van onver valst Soester orgine die tijdens de Open Dag acht uur lang vrijwel nonstop muziek zal draaien van 9.00 uur tot 17.00 uur. Over deze Drive-in Show straks verder, maar eerst nog iets over de Play-back-wedstrijd. Ook hier voor dient men zich tevoren op te ge ven, ook al weer door middel van de op deze pagina afgedrukte bon, in te leveren bij de Soester Courant De Play-back-wedstrijd wordt gehou den tussen 10.00 uur en 15.00 uur. De deelnemers moeten uiteraard wel zelf het plaatje of bandje meebrengen waarop "geplaybackt" gaat worden! Digitaal Drive-in-show Zoals gezegd verzorgt de "Digitaal Drive-in Show" de gehele presentatie van de play-backwedstrijd, door de disc-jockeys bij voprkeur omschreven als een wedstrijd in "bekketrekken". De disc-jockeys zullen tijdens de Win- Ik doe mee met de playbackwedstrijd in de Winkelkring Van Weedestraat op 15 september 1984, vanaf 's morgens 10.00 uur. Mijn naam is: ik woon op het adres: in: Ik speel de navolgende artiest in playback Mijn leeftijd is:jaar Ik lever dit formulier in bij het kantoor van de Soester Courant, Van Weedestraat 227. Het Huisvrouwenorkest 'Gelre' uit Dieren. kelkring-activiteiten de straat onveilig maken, waarbij ze diverse mensen die bij het hele gebeuren een rol spelen zullen interviewen' Tussen de platen door praten zij de luisteraars wellicht de oren van het hoofd, over alles wat zich op en rond om het podium afspeelt. Het publiek maakt op deze wijze ook kennis met de beroemde Digitaal-disc-jockeys Fred, Adriaan, Ed en Lex. De platen- draaiers zullen hun uiterste best doen om de Open Dag van de Winkel kring een extra gezellig en feestelijk tintje te geven. Ze halen hun beste platen van stal en verzorgen de leukste spelletjes met veel enthousiasme. Slagzinwedstrijd Voor het publiek zelf heeft de Winkel kring trouwens ook nog iets aardigs in petto. Tenslotte moeten de consu menten ook de kans krijgen er iets leuks van "mee te nemen", vindt de Winkelkring. Dat gebeurt door mid del van een Slagzinwedstrijd, die als volgt in zijn werk gaat: Wedstrijdformulieren vanaf woens dag 10 september worden ze in de winkels uitgereikt, éen per klant) ver melden alle deelnemende Winkelkring winkeliers, die op Of i)i hun etalage één letter hebben aangebracht. Al deze letters bij elkaar vormen een slag zin. De formulieren moeten nog die zelfde zaterdag worden ingeleverd. Dat kan in een grote doos, die ook al op of in de buurt van het podium voor de ABN-bank staat opgesteld. Weekendreis De notaris trekt aan het eind van de Open Dag uit de ingeleverde formulie ren de winnaar van een Weekendreis voor twee personen, naar Londen of naar Parijs. Alle vijftig winkeliers van de Winkelkring doen aan de slag zinwedstrijd mee, en het is echt niet moeilijk. Meedoen dus. Wie zou er niet graag eens een weekend tussenuit gaan naar Parijs of Londen? Overigens valt er in de Van Weede straat nóg het een en ander te beleven. Behalve de wedstrijden en festijnen, en uiteraard de stands van de ver schillende winkeliers die allemaal met iets bijzonders voor de dag zullen komen, komt er ook éen stand met fraaie ballonnen te staan en kunnen liefhebbers van suikerspin en popcorn eveneens ruimschoots aan hun trekken komen. Er komen ook stands van de Damvereniging Soest-Baarn (u weet wel, de club die volgende week zo'n bijzonder toernooi organiseert), van de afdeling Soest van de Diabetesvereni ging en van de voetbalvereniging SEC, die allemaal op hun eigen manier wat "aan de man of vrouw" te brengen hebben. Het geheel wordt bovendien nog opgeluisterd door twee draaior gels, die de straat tijdens de Open Dag zullen overspoelen met gezellige muziek! Het hoeft nauwelijks meer gezegd te worden: zaterdag 15 september wordt een van de feestelijkste en gezellig ste dagen die Soest ooit heeft beleefd. Zorg dat u 'van de partijbent Middelwijkstraat 2 3764 CG Soest Tel. 02155-13331 D II) ÜP7V/LT Il lli EETCIFE van 5 september t/m 11 september Toastje gerookte zalm met puntasperges Kogelbiefstuk a la Stroganoff Gebakken aardappelen Diverse groenten Irish koffie met bonbon Ans Greefhorst stelde tijdens de rond vraag ook de kwestie van de Houten Schuur, het voormalige noodschooltje aan de Weegbreestraat dat enige tijd in gebruik is geweest voor het buurt werk in het Smitsveen, aan de orde. De Houten Schuur is gesloten omdat het dak lekte, en bovendien was de gemeente opgetreden tegen de niet toegestane verkoop van alcohol. Om dat Ans Greefhorst bij geruchte had vernomen dat de Houten Schuur nu zou worden verkocht, vroeg zij wethouder Frans Kingma om duidelijkheid, te meer daar in de welzijnsplannen moge lijk nog een rol voor het gebouwtje zou zijn weggelegd. Kingma antwoordde dat de pogingen tot een zinvol gebruik van het gebouwtje waren gestrand, en dat de gemeente nu aan het bekijken was wat er verder mee gebeuren moet. "Een mogelijk heid is verkopen", aldus de wethouder, "maar daarover is nog geen beslissing genomen." Hij wees er overigens op dat de Houten Schuur maar een be perkte functie had. Jan Visser, raadslid voor Progressief Soest, slaagde er tijdens de maandag avond gehouden vergadering van de Commissie Algemene Bestuurszaken op zijn eigen onnavolgbare wijze in burgemeester Scholten tot woede te brengen door tijdens de rondvraag kritische opmerkingen te maken over de kontakten van Soest met Titus ville, die Visser al sinds jaar en dag een doorn in het oog zijn. Aan het begin van de rondvraag had burgemeester Scholten al opgemerkt niet tevreden te zijn met de wijze waar op dit afsluitende "agendapunt" van elke vergadering de laatste tijd werd gebruikt. Tot verbijstering van de le den van de commissie deelde hij mee dat onderwerpen die mogelijk aanlei ding tot discussie zouden vormen te voren moeten worden aangemeld. "Ik voel niets voor onvoorbereide discus sies", aldus de heer Scholten, die de rondvraag zag als een mogelijkheid voor het stellen van een korte vraag waarop ook een kort en direct ant woord kan volgen. Dat voornemen liep direct al mis toen Bert Krijger)VVD) de rij opende door te vragen naar een rapport over de huidige kosten vari de gemeentelijke huisvesting, dit met het oog op eventu ele nieuwbouwplannen. De heer Bol huis (CDA) vond dat niet nodig. "Die cijfers zijn zó uit de begroting te halen, en bovendien wek je maar weer valse verwachtingen over de mogelijkheden van nieuwbouw "Ook Raymond van Gelder (PvdA) voelde er weinig voor de oeverloze en tot dusver nutteloze discussies weer op te rakelen. Jan Visser mengde zich, in dachtig de woorden van de burgemees ter, niet in de duscussie. "Krijger stelt een korte vraag, geeft u hem maar gewoon een kort antwoord." De heer Scholten beloofde Krijger ten slotte "iets te!producerenuit de con ceptbegroting, waarop de heer Bolhyis nog een waarschuwing liet horen: "Als we alsjeblieft maar niet de weg opgaan als met het politiebureau, dat ons al 2,5 miljoen heeft gekost, en we hebben nog niks Kosten Jan Visser stelde op zijn beurt een korte vraag. "Er is afgesproken dat de verbindingen met Titusville de ge meente Soest niets zouden kosten. Wilt u mij eens een overzicht geven van alle directe en indirecte kosten die in ver band met deze activiteiten intussen zijn gemaakt?" Vissers vraag was kort, maar hij gaf een uitgebreide toelichting, waarin hij o.m. meldde dat de gemeentelijke afdeling Onderwijs de uitnodigingen voor deelneming aan de reis, zoals die naar de scholen was verzonden, had gemaakt, waarmee dus papier-, porto- en andere kosten zijn gemoeid. Hij noemde in dat ver band ook vergaderingen in de (ge meentelijke brandweerkazerne en het feit dat de acht Soester scholieren voor 13.000 gulden "de boot ingingen", "ter wijl elke Nederlander weet dat hij z'n reis moet boeken bij een bonafide reisbureau, ook al kost dat dan iets meer". Al op dit punt toonde burgemeester Scholten duidelijk tekenen van grote ir ritatie, maar Visser hield hem voor dat hij hem moest laten uitspreken. "Ik moet niets!" repliceerde de heer Scholten, maar Visser kon zijn verhaal toch afmaken. Hij hekelde het feit dat de gemeente zelf "actie was gaan voeren" voor de gedupeerde jongelui, "en tenslotte een greep in de Kermis pot had gedaan waarvan heel Soest schande spreekt", aldus Visser. Doodschamen Tenslotte hield hij de burgemeester voor dat deze moest ophouden Titus ville aan te duiden als een zuster- Engels, Duits, Frans, Spaans, Portugees, Italiaans, Russisch, Nederlands, 2 tot 4 weken Inl. 033-729097 Ik doe mee met het amateur muziekfestival in de Winkelkring Van Weedestraat op 15 september 1984, vanaf 's morgens 10.00 uur. Mijn naam is: ik woon op het adres: in: Het instrument dat ik bespeel is: Mijn leeftijd is:jaar Ik lever dit formulier in bij het kantoor van de Soester Courant, Van Weedestraat 227. Ik ontvang dan meteen een vergunning en een standplaats. gemeente, "want dat is het niet", al dus Visser, "en anders zou ik me dood schamen". Burgemeester Scholten antwoordde dat Visser een uiterst verkeerde voor stelling van zaken gaf en dat er ab soluut geen sprake van was dat de ge meente in zee was gegaan met het reis bureau, maar dat dat een kwestie van de deelnemers zelf was. "Die kinderen deden dat toch op initiatief van de afdeling Onderwijs!" wierp Visser tegen, maar de heer Scholten protes teerde heftig tegen het verkeerde beeld dat Visser hiermee opriep. "Er is géén post op de begroting voor de kon takten met Titusville. Er is wél afge sproken dat we het binnen de mogelijk heden die er zijn zouden stimuleren, en bovendien dat we onze gastheer- rol goed zouden vervullen. Het gaat ons er om dat de burgerij in staat wordt gesteld het kontakt te onderhouden. De heer Scholten bracht bovendien naar voren dat de gemeente Soest niets aan de Kermispot heeft gevraagd, maar dat de bijdrage daaruit uitslui tend op initiatief van het Kermispot- bestuur werd verstrekt. "Een spontane actie, zo moet u dat zien en niet anders. Ik protesteer tegen uw voorstelling van zaken. Ons standpunt wordt onder steund door allerlei mensen, de wet houders, raadsleden, burgers. Het gaat tenslotte om de jeugd," aldus de burge meester, die zich tenslotte met stem verheffing tot Visser richtte: "U hebt hierover nu al in drie commissies ge sproken en ik heb er nu genoeg van!" welke woorden hij vergezeld liet gaan van een flinke klap op de tafel. Hij vervolgde: "Zo, dat moet u maar eens een keer horen. De vergadering is gesloten! Visser reageerde nog met de opmer king dat hij de houding van de burge meester belachelijk vond, maar de heer Scholten constateerde dat de ver gadering gesloten was en dat deze opmerking van Visser daarom ook niet in de notulen zou worden opgenomen. Vrouw gewond bij val Op de Spoorstraat deed zich maandag middag een ongeval voor, toen een 38- jarige inwoonster van Soest, die daar fietste, achterom keek en ten val kwam. Zij moest met een hersenschudding naar Zonnegloren worden overgebracht. Zaterdag 8 september van 9.00 tot 17.00 uur (met een gezellig drankje) Wij tonen onze gloed nieuwe zelf uit Parijs geïmporteerde 1984/1985 Georges Barhei Anastasia Gréco Annachris Celain Betaalbare damesmode Rechtstreeks uit Rarij Burg. Grothestraat 18 - Soest Telefoon 24349 Ook in de commissie Welzijn blijken niet alle leden zeer ingenomen te zijn met de wijze waarop de Kermispot in Soest functioneert en de manier waar op de gelden worden verdeeld. Dat bleek vorige week tijdens de vergade ring van de commissie, waarin Lydia Meyer (PvdA) de kwestie nog eens ter sprake bracht. Zij deed dat naar aanleiding van het feit dat haar ter ore was gekomen dat het Oranjecomité bij een onlangs ge organiseerd bustochtje 750 gulden ver lies had geleden, welk bedrag door de Kermispot zou zijn gecompenseerd. "En daarvoor was niet eens een aan vraag ingediend." Zij wees erop dat het Oranjecomité van de Kermispot ook al 1000 gulden had gekregen bij de "gewone lijst". Zij wilde via wet houder Kingma te horen krijgen welke doelstelling de Kermispot heeft en welke criteria gelden bij de verdeling. "En dan wil ik het niet eens hebben over het reisje naar Titusville, want als iemand bij een malafide reisbureau tickets bestelt kun je zoiets verwach ten." Ans Greefhorst stemde grotendeels in met de kritische opmerkingen van Lydia Meyer. "Ik heb ook grote proble men met de Kermispot. Ieder kind in Soest wil wel een bedrag van 250 gul den ontvangen." Vanaf de publieke tribune informeerde Wil Stekelenburg van Soesterbergs Belang naar de mo tieven op grond waarvan een uitkering uit de Kermispot aan Soesterbergse verenigingen geweigerd was. "Je hoort nooit iets van de verenigingen die niets krijgen, maar er staat altijd wel een hele waslijst in de krant van degenen die wel wat ontvangen. Waarom horen we nooit iets van de instellingen die achter het net vissen?" Bert Krijger (WD) toonde zich bereid te gelegener tijd nog eens over de criteria te praten, maar vond de discussie op dit moment niet belangrijk. Wethouders Frans Kingma beloofde de vragen nog eens door te spreken met het bestuur van de Kermispot. Hij wees erop dat er geen verordening bestond. "Het is ook een kwestie van niet teveel poespas en niet moeilijk doen", aldus Kingma, "en dat heeft natuurlijk wel een zeker risico." Gr. van Prinstererschool lijdt onder vernielingen In de afgelopen weken hebben onbe kenden meermalen kleinere en grotere vernielingen aangericht aan en rond om de Groen van Prinstererschool. gelegen aan de Groen van Prinsterer- straat. Vorige week werd zelfs een stuk van het hek weggehaald, van ca.2 1/2 bij 1 1/2 meter. Het werd later terug gevonden in de bosjes. Later in de week deed het schoolhoofd aangifte van de vernieling van een complete klimpyramide op het schoolplein. De verdenking gaat uit naar een paar jon gelui, die in de omgeving werden gesig naleerd toen zij met een auto wegre- reden. L Soesterbergsestraat 122 - Soest Telefoon 02155-127 06 MENU DE CE MOISftf,- deze maand speciaal aanbevolen menu TERRINE DE POISSON vispaté met cocktailsaus CONSOMMÉ MADRILENE tomatensoep met prei SORBET AU FR UIT verfrissend ijsje op vruchtenbasis ENTRECOTE DE PORC SAUCE MARCHANDDU VIN varkensentrecöte in rode wijnsaus geserveerd met een keur aan verse seizoengroenten en gebakken aardappelen FROMAGES ASSORTIS kaasvariatie CREPE VAN DEN BRINK flensje met vanilleijs en grand- marniersaus N.B. Wij adviseren U graag bij het maken van een keuze uit onze geheel vernieuwde wijn kaart. Onze a la carte kaart is weer aange- past aan het seizoen. Wij zijn geopend Dinsdag t/m vrijdag vanaf half 12 Zaterdag vanaf 5 uur Zondag en maandag gesloten. Vanzelfsprekend passen wij onze ope- ningstijden graag aan voor Uw re- t ceptie of diner. Ook op zondag en l maandag.

Soester Courant | 1984 | | pagina 3